Lente4ld fc P. Billekens Het Warenhuis I'll see yon in my dreams Patrouille der verlorenen Regenjassen Dames, Kleren maken de man.... Gordijnen maken het huis. Het Warenhuis (Ik zie je in mijn dromen) Heren, Komt en ziet.... Kijkt en koopt In 10 van de 12 maanden valt er regen. Koopt dan ook een regenjas, maar dan een met volle garantie. Komt en ziet... Kijkt en koopt de modernste deux-pièces de mooiste Japonnen en Mantels. Ook in Pokken en Blousen steeds de laatste mode. Blousen in Nijlon, everglaze, poplin en zijde. Ptfib' Confectie Komt en ziet... Kijkt en koopt IQitiages en Queiqóidi{nen Vitrages reeds vanaf 65 ct. Overgordijnen vanaf 2.25 per meter uib Assurantiekantoor Geldleningen LUXOR -THEATER ISeeft U zdl Wit U zelf. fyehanqt li zety? de kleren maken de man. Piih' C CH$edie met vcüe qaeautie Komt en ziet.... Kijkt en koopt Komt en ziet.... Kijkt en koopt heeft steeds een enorme voorraad in dames zowel ais heren- Voor elke beurs Poplin en Gabardine 145,125,110,95, 87.50 65.- 55.- 49.75 39.75 De bekende Big-Ben plastic regenjassen 14.75 o dit voorjaar vindt U in onze sortering f is steeds toonaangevend. Laat U daarom vakkundig voorlichten bij de aankoop van nieuwe gordijnen door de zaak met de meeste ervaring en de grootste keuze in Desgewenst maken en hangen wij de gordijnen ook. Geef ook uw kamer eens een ander aanzien met 'n mooi nieuw tafelkleed of iets dergelijks. Voor een mooi en goedkoop gordijn moet U bij v. Opbergen zijn Ruime sortering in Vitrages, Etamines, Allover- nets, Marquisettes, enz. 65, 95, 120,135 p.m. Overgordijnen nieuwste dessins vanaf 2.95 p.m. Onze succes Velours 6.30 p.m. Aangemoedigd door het succes van vorige jaren ook dit jaar weer gratis maken en hangen. Prima Nylons 3.75 Linksgeweven 1.95 prachtkweliteit THOMASSEN Cocos ragebollen 65 Straatbezems 114 Anker luiwagens 96 Zeemleerlappen 98 Kastpapier alle kleuren 22 Punaises 36 stuks 6 Schuurborstels 32 Sterke v. Heek's dweilen 88 Handvegers 51 Pan8ponsen 9 Potteboenders 16 Zeil vegers 145 12 sterke wasklemmen 16 Cocos Kamerbezems 72 enz. enz. fa Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Verzekeringen op elk gebied Hypotheken op burgerwoningen, midden- standszaken en boerderijen. Financiering van auto's, motoren, tractoren en machines. Oostsingel 12 Venray Telef. 462 Te koop partij voederbieten groenkr. P. J. Heidens, Schoor G 44. Te koop kinderwagen en een theemeubel St. Jorispark 27. Te koop partij mangelwortelen J. Croymans, Leunen K 112. als te hypotheek aangeboden. Assurantiekantoor BERGMANS ZN. Venray Leunseweg 25b Telefoon 677 Wy presenteren U ZATERDAG en ZONDAG gewono uren de meest gevierde actrice Doris Day in Doris Day op haar best en bygestaan door DanDy Thomas in een tiim met een warm kloppend hart, vol humor, gevoe lig en bywylen aangrypend, met een verhaal datü verwarmt en blyheid schenkt in een adembenemend kijkspel. Ontroerend en vol sprankelende humor Reserveert vooral tydig. Toegang alle leeftijden. MAANDAG en DINSDAG i Peck in uur de alombeker.de Gregory Een der meesc spannende succesfllms vol actie en romantiek De stryd tegen een overmacht van Indianen door een pa trouille, bestaande uit rebellen, die hun aanvoerder (Gregory Peck) in een opstand crachten te doden. Reserveert tydig. Komt dan even kijken naar onze grote sortering Verven en Lakken, Witkwasten, Behangselpapier en - randen, alle Schoonmaakartikelen Borstelwerken Degelijke kwaliteit. Laagste prijzen. fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat Tel. 566 COSTÜUMS vindt U bij PiJLS in de beste kamgaren kwaliteiten en in de nieuwste des sins, zowel in multi collor als pick-wick. Prijzen: 160.— 145.— 125.- 105.- 95.- 89.50 In al onze costuums zit het beste binnenwerk, hetgeen een blijvende pasvorm garandeert. JONGENS-COSTUUMS met plus-four of korte broek, vlotte modellen met ceintuur rondom 60.. 52.50 45.- 39.75 34.25 29.75 24.75 In onze stoffenafdeling vindt U een speciale aanbieding in effen zijden linnens in alle modekleuren en de prijs is slechts 2.752.45 per meter, breedte 70 en 80 cm. Moderne bedrukte Vistra's vanaf 2.25 per meter. Zie etalages. Zie etalages. NOLITE NIJLON KOUSEN. De afdeling met de meeste vaste klanten. U vindt dan ook de grootste keuze Nijlons bij Pijls. U koopt uitsluitend eerste keus, U ontvangt een kousenkaart en wordt vakkundig bediend. Koopt dan ook uw Nijlon-Kousen in Venray's grootst gesorteerde zaak. Voor elke beurs vindt U bij Pijls Nijlons. PIJLS onbetwist de Vénrayse Nijlon specialist. VENRBU

Peel en Maas | 1953 | | pagina 4