Premies voor kleine boerenbedrijven UI Venray inscharen van vee Onderlinge Paarden- verzekering Venray Steeds stijf Alle Schoonmaakarf J. Coenen-Hojj Wei Man €Es Werkkleding nodig..? ADVERTENTIEN Gymnasium I.C. Fokvereniging „Eensgezindheid" nette R.K. dienstbode een jongen degelijke zelfst. dienstbode Slagers-reclame Venrayse Sic Voor de a.s. H. Coml J. Coenen-H<i Levensn KROOI Voor piimi Voor PaE Yoor a.s. emigranten Op Dinsdag 24 Maart zal er in Hotel de Zwaan van 2-4 n m. door onder getekende, Secretaris, van de Vesti- gingscommi8Kie van de LLTB, een zitdag worden gehouden voor aspirant emigranten. Deze is ook topgankelyk voor perBonen uit andere beioepen dan 'de landbouw. Naar vermogen zullen alle gewenste inlichtingen inzako emigratie verstrekt worden Betri ffenden worden in hun eigen belang verzocht steeds zoveel mogelyk hun bescheiden als (eventueel) trouw boekje, paspoort, oproep, etc. etc. mee te brengen De Secretaris van de Vestigingecom Carnavals rally© De motorclub Yenray organiseerde j 1. Zondag haar Carnavals rallye,een sport-eveneraent dat zy ieder jaar met Vastenavond denkt te houden, maar dat nu door de watersnood uitgesteld werd tot halfvasten. Ruim 30 ryders kwamen aan de start, voor het merendeel nieuwe lingen in het vak. Do moeilijkheden waren behoorlijk en al direct na start gingen de meesten de verkeer de richting in. Listige vallen waren opgesteld zowel in Venray zelf, als in Horst, Vielingsbeek, Vortum, Smakt en vele andere plaatsen die in deze route lagen. Er was dan ook geen enkele rijder die op tyd binnen kwam, waaruit wel bly'kt, dat men het de deelnemers allesbehalve gemakkelijk had gemaakt Toch waren alle deelnemers best te spreken over deze sportieve middag en is de animo om een volgende raaal mee te doen nog groter gewor den. De uitslag was 1 Dr Oosterbaan, 2 Jd.Berg Veghel, 3 M. Bonants, 4 J. Colsen, 5 J. Janssen, 6 Jac. Fonek. Keuring van apringstieren De Roofdkeuring van Sprh gatieren in 1953 zal te Venray plaats hebben op Dinsdag 7 April a.s. Derde Orde mededeling PASSIEAVOND 1933 In de Aula van het Gymnasium zal een Passie avond gehouden wor den ten bate van de Derde Orde aan de Wisselmeren in Nieuw Guinea. De Zusters vei dienen ons aller aan dacht en steun. Zy hebben het er zeer zwaar. Hec is pionierswerk, dat zij daar moeten verrichten, ontberen van alles zoals U dat in de laatste Heraut hebt kunnen lezen. Woest U voor hen een echte steun. Kom naar de Passie avond toe om iets voor hen te kunnen doen. De opbrengst is gehool voor de zusters. Niet leden kunnen vrij komen, als zy even een bewijs halen by H. Schols Patorslaan 2. Yenrny's Mannenkoor Donderdag 26 Maart om half acht ie en 2e tenoren, rest om 8 uur. Eierverzending en tuinbonw te Lennen Uit het jaarverslag van de Coüpera tieve Eiervereniging bleek, dat in 1932 werden geleverd: eerste soort oieren 2 304 929 stuks, tweede soort eieren u.i07 Rtuks; totaal-gewicht 136 555,3 kg. voor een bedrag van f 363.673,88. De geldomzet steeg met pl m. 88 000. De gemiddelde pryswas 15 36 per 100 stuks. Dit was in 1931 13 25 per 100 stuks Uitbetaling der gelden zal op de gebruikelijke wyze geschieden. - Uit het jaarverslag der Tuin bouwvereniging Leunen bleek, dat in 1952 was geleverd 260 960 kg L uit er U3 105 kg tuinbouwproducten. De augurken en aspergeteelt gaat goed vooruit. Do leden brachten verschil lende wensen naar voren, betreffende aanvoer en leverplaats Daar de ruimte voor sortering en opslag te klein is, zal men eerlang over dienen te gaan tot het verkrijgen van een eigen ge bouw. Patronaat Zondag is het opgewone tijd patro naat, met dien verstand© dat om kwart vóór 5 in de Parochiekerk Kruiswegoefening is vooralle jongens van Groep 1 en 2, de grotere jongens gaan naar do Lijdensmeditatie voor dat zij naar het patronaat gaan. PROOESSIE NAAR SMAKT Ook de jongens van de Jeugd H. Familie worden morgen verwacht mee te gaan met de Bedevaart naar Smakt, nu Zondag 22 Maart. Om half 8 bijeenkomst voor de Parochiekerk op do Markt. VERLOOFDEN RETRAITE Van 28 April tot 1 Mei wordt in Roermond een retraite gegeven voor meisjes dio van plan zyn binnenkort te tiouwen. Hon wordt verzocht zicb 7.0 spoedig mogelyk op te geven by de propagandisten van de K.A. of bii Pater Domitius. Verkeersongevallen Een zware truck met oplegger van het transportbedrijf E uit Tegelen die met tien ton gietwerk naar Amsterdam vertrok is kort na de start op de Rijksweg te Velden door onverklaarbare oorzaak tegen een zware boom gereden. De motorkap en cabine werden verpletterd en van de twee Inzittenden bleek de 20 jarige W, D. uit Tegelen reeds dood te zijn tcnn m©n er in slaagde zyn lichaam uit do verwrongen massa staal te bevrijden. De andere inzittende, vd H. eveneens uit Tegelen, werd by de botsing uit de wagen geslingerd en moest met zware verwondingen naar hot 7.lekenhnis worden vervoerd Zijn vader en zijn grootvader kwamen na de oorlog bij auto onge lukkon om het leven. De oorzaak van dit ongeval Is een raadsel De wagen was vrijwel nieuw en zonder defect, h«t zicht, goed, de weg ui'stekend. Vermoeidheid kan ook niet de oorzaak ziin, want beide mannen waren pas aan hun dagtaak begonnen. De 67-jarige gepensioneerde heer B uit Nijmegen is op de G roesbeek - 8eweg ter hoogte van de Bosweg door (Ingez Med.) oen in de richting Nijmegen rijdende bus van de Zuid Ooster aangereden en nagenoeg op slag gedood. De heer B kwam per fiets van de Bosweg en verleende geen voorrang aan de autobus die over de Groes- beekseweg reed. Geen prijsstijging ?oor huisbrand Na 1 April zal in het algemeen de pry's van huisbrandkolen niet stijgen. Wel is een prijsstijging te verwachten voor industriekolen van maximaal 4 a 5 percent. Dit deelde minister Zyl stra in de eerste kamer mee by de behandeling van de begroting van de Staatsmijnen. De minister hield er rekening mee, dat enkele soorten kolen - hij noem de „nootjes IV en V", eskolen en magere kolea iets goedkoper zul len worden. Andere soorten zullen duurder worden. Verder was hij van mening dat men voor de nabije toekomst geen rekening zou kunnen houden met een verhoging van de winst van de mijnen. Internationale buslijn Bergen- Siebengewald-Gochi De pogingen, om een autobusdienst ingesteld te krygen die Goch, Sieben- gewald en Bergen met elkaar zou verbinden, zyn met succes bekroond Met ingang van 17 Mei zal de Zuid ooster, in samenwerking met een Duitse atobu8onderneming drie maal daags 's morgens, 's middags en avonds een busrit op het traject Bergen- Siebengewald—Goch verzor gen. Blinde man in Z-Willemsvaart, verdronken Aan de rand van de Zuid-Willems vaart onder Keidonk, gem. Erp (N.Br.) zag men Woensdag, hoe een hond op dezelfde plaats steeds onrustig heen en weer liep, af en toe liet het dier een zacht gejank horen. Omwonenden maakten do politie op dit vreemde gedrag attent en toen deze een onderzoek instelde, haalde men by de plaats waar de hond zich ophield uit het water het ontzielde lichaam van de heer J. vd. E uit Erp op. De ongelukkige was 34 jaar oud en had door een oorlogs ongeval het gezichtsvermogen volledig verloren. De man moet Dinsdag reeds te water zijn geraakt en al die tijd had de trouwe hond geduldig aan de kanaal oever op zyn baas gewacht- Geboren nit de nood der tijden Vyf en zestig jaar geleden overleed in Neuwied de oud burgemeester van Weyerbusch, Friedrich Wilhelm Raif feisen. Hy was de grondlegger van een coöperatief crediet systeem, waar van heden ten dage millioenen boeren over de hele wereld profiteren. Uit de nood der tijden werd op initiatief van Raiffeisen het crediet- wezen gegrondvest, dat thans alge meen als Boerenleenbank bekend staat. Alleen in Limburg vindt men 16O boerenleenbanken, aangesloten by de Centrale Boerenleenbank te Eindhoven A ardappelmoeheid In het komend seizoen zal streDg de hand worden gehouden zowel voor beroepstelers als voor particu lieren aan de aardappelmoeheids voorschriften, zo deelt de Planten- ziektenkundigo dienst mede. Wanneer men met de aardappel- verbouw in overtreding is, zal men de gevolgen daarvan moeten dragen, waaronder een proces-verbaal en het rooien van het gewas door de overheid op kosten van de overtreder zyn inbe grepen. Op niet besmet verklaarde grond mogen in 1953 slechts daar aardappelen worden verbouwd, waar dat in 1952 of 1951 niet het geval was. Voor de aardappelteèlt in tuinen geldt, dat niet meer dan een derde van de oppervlakte van een tuin met aardappelen mag worden beteeld en dan niet op die gedeelten, waar in 1932 of 1931 aardappelen stonden. Op grond, die met aardappelmoeheid besmet is verklaard, mogen geen aardappelen of tomaten worden ver bouwd. Broiloft in (gesloten) café De Alkmaar8e rechtbank heeft Dins dag uitspraak gedaan in de zaak tegen MS, die indertyd door de kanton rechter was vrijgesproken van een hem ten laste gelegde overtreding van de Drankwet. Het vonnis van de kantonrechter werd vernietigd en verdacht", overeenkomstig de eis van de Officier van Justitie, mr. A. Hol- steyn, veroordeeld tot een principiële boete van f 1 of een dag hechtenis. M.S had een verloflokaliteit, waar hij een bruiloft gaf, sterke drank ge schonken Op de deur had hij 'n bordje aangebracht met het opschrift „voor het publiek gesloten". Hiermee zou, volgens hem, het openbaar karakter van het lokaal tijdelijk zyn opgeheven. De rechtbank, onder presidium van mr J. Krabbe, achtte dit verweer niet aanvaardbaar, aangezien 't lokaal ▼oor verlof A, zijn karakter niet ver liest door tijdelijke sluiting. Men verwacht, dat de procedure tot een beslissing in hoogste instantie zal voortgaan. Duitse douane schoot smokkelaar neer Op Duits gebied naby Vaals, ont stond ln de nacht van Maandag op DinRdag een treffen tussen de Duitse douane en een smokkelaarsbende van ongeveer 23 man. De smokkelaars sloegen op de vlucht doch de douane schoot met scherp en trof een der smokkelaars in de heup. Zijn collega's lieten de gewonde echter niet in de steek en kwamen terug en droegen hem in een in de nabyhoid gereedstaande taxi. Onder het oog van de douane ont voerden zy hun smokkelbroeder naar een dokter, die opneming in het ziekenhuis noodzakelijk achtte. Enige tijd later gelukte het de douane de getroffene in het ziekenhuis te Aken, op te sporen. Moeilijkheden rond de zandwinning Aangezien de winning van zand uit de rivieren op 3teeds grotere bezwaren stuit, moest worden onderzocht op welke andere wyze hierin kan worden voorzien. Dit onderzoek nu heeft zich mede uitgestrekt tot het terrein van de Noord Limburgse heuvelry tussen Bergen en Areen. De resultaten daarvan vormen een onderwerp van studie tussen de de partementen van Ec. Zaken en van Verkeer en "Waterstaat 9n van het provinciaal bestuur van Limburg, waarbij de verschillende aspecten van het vraagstuk worden bezien. Aldus de minister van Verkeer en Waterstaat in zijn antwoord op vragen van de heer Van der Goes van Naters, lid van de Tweede Kamer, over de afgravingen, die in Noord Limburg in alle stilte en op ongekende schaal door de Rijkswaterstaat voorbereid zouden ziin. Op de vraag of de minister niet van mening was, dat deze geheimzinnig heid, die, volgens de heer vd. Goes, „blijkbaar ten doel heeft een voldon gen feit te scheppen", strydigmetbet algemeen belang, moest minister Al- gera eveneens een ontkennend ant woord geven. Meer dan onderzoekingswerk is door de Rijkswaterstaat niet verricht en openbaarmaking van het onderzoek door een der daarbij betrokken instan ties zou by voorbaat een voorziening, zo daartoe werd besloten, bemoeilijken of tot mislukking voeren. Jagers Terplicht op konijnen te jngen In de Nederlandse Staatscourant van 13 Maart is een beschikking van de minister van Landbouw, Visserij en voedselvoorziening gepubliceerd, welke degene die op een terrein de jacht heefr, de uitdrukkelijke plicht oplegt alles te doen, wat van een goed jager kan worden verlangd, om te voorkomen, dat op het terrein aanwezige konynen daar of elders schade aanrichten. Komt de jachthouder deze verplich ting niet na, dan zal de grondgebruiker die de schade heeft geleden hem, op grond van de bepalingen van het burgerlijk wetboek inzake onrecht matige daad, voor de rechter kunnen dagen ter vergoeding van die schade. Men verwacht van deze maatregel, dat de jagers zullen worden gestimu leerd zelf de konynen op te ruimen, waardoor zy tevens voorkomen, dat anderen op last van de overheid in hun jachtvelden deze taak uitvoeren. Ia verschillende jachtvelden, waar jagers de konijnen niet afdoende op ruimen, heeft de afdeling jacht en wildschade van het -ministerie reeds opdracht aan derden gegeven tegen het schadelijk gedierte op te treden Tit tegenwAArdegelden yan Marshallhulp Voor het geven vaa premies aan kleine boerenbedrijven zal dit jaar 3.5 millioen gulden uit het tegen waardefonds van de voormalige Marshallhulp beschikbaar zijn. Het kleine bedrijf kan premie voor rationalisatie doeleinden krygen, mits het bedry fsoppervlak van een vee houder of landbouwer niet groter dan tien hectare is. De landbouwconsulenten hebben in overleg met de prov. boerencommis sie8, naar gelang van urgentie een plan van objecten opgesteld. Voor directe individuele premie verlening komen in de gemeente Venray objecten in aanmerking betrefl'ofide aankoop en inzaai van gras en klaverzaadmeDgsels (nieuwe en verbetering van oude weiden), bouw van silo's voor groenvoeder en aardappels, verbetering van drink watervoorziening voor het vee, zoals losse of vaste pompen in goede be- weidbare weide of aanleg van vol automatische drinkbakken. Verder wordt premie verleend voor inrichting of verbetering van de stalruimten voor varkens of rundvee, voor verbetering van ruimten voor de bewaring van duurzame landbouw producten als hooi, pootaardappelen enz. Ook voor de aankoop van ruDdvee, inrichting, verbetering en uitbreiding van bedrijfsgebouwen en in speciale gevallen voor gierkelders, verbetering van bouw en grasland en onderzoek naar gewasmonsters, wordt premie gegeven. In groepsverband kan premie wor den gegeven voor landbouwwerktui gencooperaties en coöperatieve ver enigingen voor het bewaren van pootaardappels. Tenslotte zullen de consulenten ook premie kunnen verlenen voor voorlichting in de vorm van voor beeldbedrijven en percelen, demon straties voor mechani8atiedoeleinden, werktuigen, arbeHsmethoden en demonstraties met bijzondere teelten, onder andere kruiden. Gegadigden worden verzocht zich zo spoedig mogelyk op te geven by A. Willem8, Nachtegaal en voor de rayons Oostrum, Oirlo en Castenray by J. Clae8sens, Blitterswyck, die tevens nadere inlichtingen geven. BURGERLIJKE STAND Gemeente VENRAY week van 13 t/m 19 Mrt 1953 GEBOREN v.d. Voorne, Petronella C Mersel.weg Janssen, Franciscus H.M. O Oostr.weg vd. Weiken, H.W. Burg. vd. Loostr. 9 Roos, Antonia C.H. Beekweg 20 Philip8en, Hubertina P J. Mersel.weg Janssen, Hendrika Th. Langstraat 58a Heynen, Wilhelm P.M. Vierlingsbeek vd. Burgt, Petrus A. Broekweg 1 vd. Kerkhof, Petronella J. Laagh.weg 2 Bartels, Maria J J.G. Meerlo van Berlo, Petronella E. Leunen K 93 Teeuwen, Johannes J.W Patersscr 26a Oudenhoven, Johannes M.Th. Oostrum OVERLEDEN Buggems, Johanna M Fr. echtgenote van Asselberghs J J 71 jr, Leunen Manders, Henriëtte H P., 4 dagen, Markstraat Van Teeffelen, GerardaG, 24 jr, Langstraat ONDERTROUWD Geurts, Bernardus Th M31 jr, land bouwer, Leunen en Peeters, Hendrika J., 29 jr, Heide Janssen, Jacobus H, 31 jr, land bouwer, Buitenweg 2 en Loonen Ca- tharina M.Th, 28 jr, Hoogriebroek Michels, Joseph Th, 26 jr, smid bankwerker, Horst en vaD Meyel, Ger- truda M26 jr, Stationsweg 20 Linders, Laurentius, 53 jr, koper slager, weduwn. van van Herpen, W. C, Maasheseweg 31 en Thyssen, Jo banna H, 43 jr, weduwe van Geraats P., Tegelen Pluk Gerardus A., oud 33 jaar, landbouwer te Oploo en Buyssen Maria J oud 31 jaar te Leunen. Gossens Johannes Aoud 28 jaar, ambt Dir. Bel. en van Bragt Anna M W oud 27 jaar, beiden Venray. Jenniskens Jozef J. H, oud 47 jaar, landbouwer te Horst en Croymans Petronella J. B, oud 41 jaar, Leunen. GETROUWD: Duyf Gerard M oud 30 jaar, mijn werker te Brun8sum en Janssen Maria Loud 28 jaar te Venray. Rutten LeonardusP. M oud 22 jaar, rijwielhersteller en Schobbers Maria G. Chr., oud 25 jaar, beiden Venray. Vol vreugde en dankbaarheid ge ven wy kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje Jan Jozef By hot H. Doopsel ontving hy de namen Johannes Jozef Wilhelmus Maria. M. THEEUWEN A. THEEUWEN-DERKSEN PETER. INE Venray, 19 Maart 1953 Patersstraat 26c Tydelyk St. Elisabethziekenhuis k2i De leveranciers en allen die nog iets te vorderen hebben van de stu denten, worden verzocht vóór Vrijdag 27 Maart a s. hun rekeningen in te dienen bij Pater Econoom Belangrijke ^aacinecqadetinq Donderdag 26 Maart half 8 in Zaal Schellen. Period, bestuursverkiezing. Goedverzorgde omlijsting. A.s. Zondag om 10 uur H. Mis voor de K A.B. Vrienden, wij ver wachten U allen. HET BESTUUR Venray-Heide. Algemene Vergadering op Woensdag 25 Maart om half 3 in zaal Litjens, Heide AGENDA: Jaarverslag. Direct daarop aansluitend vergadering Veeverze kering .Eensgezindheid' met jaarverslag. De Besturen Voor Hoed, Pet, Alpino naar EBBERINK Marktstraat 5 Wy leveren aan uiterst concur rerende pry'zen assen, banden en wielen voor landbouwwagens in alle maten. Ook losse reservewielen leverbaar. Vraagt prijsopgave, fa. SCHMITZ, ROERMOND Schuitenberg 38 Tel. K 4750—2743 Gelegenheid tot met witte papieren of witte met groene band. Te bevragen by Chr. Gouman8, Kerkpad 3, Venray. De algemene schatting der paarden zal plaats hebben als volgt: MAANDAG 23 Maart 1933; Namiddag van 1-5 uur te Merselo DINSDAG 24 Maart 1953 Voormiddag van 9 11 uur te Leu nen by de Kerk. Namiddag van 1 —4 uur aan de Heide DONDERDAG 26 Maart 1953: Voormiddag van 8—1130 uur te Oirlo. Namiddag van 130—330 uur te Klein Oirlo by Verheyen. Namiddag van 4-5 uur by de Kerk te Castenray. VRIJDAG 27 Maart 1953: Namiddag van 1 —2 30 uur aan het Overbroek. Namiddag van 4—6 uur aan het Veulen bij van Gassel. ZATERDAG 28 Maart 1953: Voormiddag van 930-1130 uur te Peelplan Zuid by de schuur van de Grontmy. Namiddag van 1 30—5 uur te Yssel- steyn by de Boerenbond. DINSDAG 31 Maait 1953 Voormiddag van 8-11 uur in het Dorp. Namiddag van 1 30—4 uur te Lull. Namidd.van 4 30—6 uur te Oostrum. Telkens op de bekende plaatsen. De leden worden verzocht de boekjes mede te brengen. Het schatgeld van tussentijdse schattingen wordt vanaf 1 April 1953 gebracht van f 1.- op f 2.- per paard HET BESTUUR Openlijk dank aan God voor ver hoord gebed, op voorspraak van O L Vrouw, H. Gerardus en H. Antonius. Namens de opdrachtgever, de heer L. Custers te Venray, zal ondergete kende in het openbaar aanbesteden overeenkomstig Aanbestedingsregle ment W.B Het bouwen van een woon-winkelhuis met daarbij behorende werken op een terrein kadastraal bekend Gemeente Venray Sectie C no. 5524. Bestek en voorwaarden zyn vanaf Dinsdag 24 Maart a.s. verkrijgbaar by Jacq de Best, Architect, Spoorstraat 25a, te Boxmeer, tegen betaling van f 10 of zy worden door laatstge noemde toegezonden na ontvangst van f 1025 per postwissel. Restitutie f 10 by ongeschonden inlevering op de dag v. aanbesteding De aanbesteding vindt plaats op een nader in de nota van inlichtin gen aan te geven plaats, datum en uur. Boxmeer, 19 Maart 1953. De Architect B.N.A. JACQ. DE BEST BIEDT ZICH AAN net meisje voor enkele dagen in de week. Adres bureau van dit blad. Biedt zich aan meisje voor hele of halve dagen in burgorgezin Adres Bureau van dit blad. GEVRAAGD per 1 Mei een net boerendienstmeisje goed loon. Adres Bureau dezer GEVRAAGD in prettig gezin met 6 kindoren te Deurne. Liefst boven ï^jaar. Adres Bureau dezer GEVRAAGD liefst met Mulo-diploma, voor lichte kantoor- en winkelwerkzaamheden. Eigenhandig geschreven trieven onder nr. 602 bureau van dit blad. GEVRAAGD Koken geen vereiste. Huisel. verkeer. Leeftyd van 22 tot 32 jaar. Loon naar bekwaamheid. M. H. de Bock—Raaymakers, - Kapellerlaan 201, Roermond VOOR TERSTOND GEVRAAGD Schildersleerling of halfwas DIETZ, Leunen GEVRAAGD net meisje voor de huishouding, voor d. of d. en tegen 15 April, niet ben. 2Q jaar. Aanmelden na 7 uur nm. Verheugen, Grotestraat 7. GEVRAAGD net meisje 17-18 jaar voor d. en nper 15 April. P. Janssen, Tuinstraat 19 To koop 3 zware biggen A. Gerrit8, Smakt. Te koop witte mangelwortelen P. J. Pouwels, Boshuizen C 62 voor de week van 20 tot 26 Maart DROOGWORST per 100 gr. van 55 vooi ZULT per 500 gr. van 70 vooi zijn wij reuze gesorteerd. naar onze Brood, Koe Spec Ook onze o«}| stygt vanwegj vindt U het voordelig Te koop drachtige vaars en drachtig schot aan telling 28—3 en 19—4, volbloed, A-stal J. H. Michels, I 70 Ysselsteyn Te koop Kennelijk drachtige en dekrijpe zeugen Tevens twee vaarskalveren afstamming B. P. en B J. G Willems-vd Mu ckhof, Leunen K 54 Te koop een toom biggen J. Nabuurs, Veulen TE KOOP eikenhouten schrijfbureau zo goed als nieuw soliede brandkast m. letterslot en kantoorkast Adres Bureau dezer. TE KOOP beste vaars 24 Maart aan telliDg, A Btal H. Claessens, Schelde Te koop partij biggen M. Jenniskens, Steeg K 70. TE KOOP voldragen stamboekkoe met prima melklysten of voldragen vaars A-stal Wed. P. J. Poels, Merselo—Haag TE KOOP prima rode Yselster eetaardappelen H. vd. Hulst, Hoeve „Maria Brigitta" Laagheidse weg B 28a TE KOOP bijna voldragen vaars A—stal Wed. A. Geurts, Schoor G 45 Castenray Te koop Eerstel, pootaardappelen A gekeurd A. Bongers, Stevensbeek. Te koop 2 bijna voldr. vaarzen Jan Stiphout, Merselo M 50a. Te koop wandelwagentje i.g.s. Adres bureau van dit blad. Te koop volbloed vaarskalf 10 wk. G. Bongers, Merselo M 99 Te koop Huis met 30 a. bouwland 70 fruitbomen en kippenhok 6X4. Adres bureau van dit blad. T« koop een stierkalf, partij eetaardappelen, voederbieten H. Verheyen, Oostrum D 32. Te koop weideapparaat op batterij en een half zwaar varken M. Geeret», Veulen I 31. op ge:> Stofkitife 1 Stefgespeh Slefceiittuti naar 't Door lange ervarin es Scheepes grijs beg f 16.- ps BETERl "f/A®Ei n Ui^loHS ènkatcHS Keutelt, Sortering groot. naar 't 1| Scheepers TE KOOP partij 6-7v tegen l Rutten, D 4ia,|j TE KOOP beste luxel 2 weii|J 1 guste W» H. Reintjes, Y-j TE KOOP z.g.a.n. here Kruisstraat TE KOOP wi 2 fauteuil 1pers. ledikait Ontvangen partij nieu grot» Scheepers. Scb i Een goep stuurde me f 3. 1 „Voor de 80 uk< Sint Antoniushu? waarschijnlijk, i kwamen", 't I mynheer hóéft jMi het by U weer ju Pater Eusebiq I Havenstraat. 74,pe TE KOOP partj A. Jeuken Te koop partij mag J. Claessens, fru

Peel en Maas | 1953 | | pagina 2