Sinterklaas Bridgeliefhebbers Voor St. Nicolaas »De appels van Eva< S.ö. vlaggetjes ÜRGELHOEKJE Denk aan EERSTE VRIJDAG PIJLS' Speciaalzaak SPORT Lezers schrijven ADVERTENTIEN Onderl. Paardenverzekering Wed. F. Beerkens le Hypotheken gevraagd Manchester Sportjassen Concertzaal Hotel van Bergen Operette „Die Csardasfiirstin" yiréfy jj Paardenmarkt Nu men toch over de verlichting bezig is, zou de heer STEEGHS graag zien, dat ook in Castenray de lampen langer bleven branden dan 11 uur. Hoewel spreker de voorlaatste verga dering nog vertelde, dat in Castenray de mensen vroeg naar bed gaan (by de behandeling van het sluitingsuur der cafó's) bleek nu uit zyn woorden, dat Castenray een dergelijk nachtleven heelt, dat hier de lampen langer moeten branden. Ook dit beloofde de VOORZITTER eens te bestuderen. Over de wenselijkheid om de Paar- denmarkten te verzetten, een andere vraag van de heer STEEGHS, zouden inlichtingen ingewonnen worden. En tenslotte wilde dit raadslid nu ook eens wat kiezel zien op de met puin ingewalste weg in Castenray, wat hem ook beloofd is. De heer ODENHOVEN sloot als oudste de ry met de vraag, of de commissie „bouw Jeuken" al haar rapport klaar heeft, zoals in vorige vergadering werd beloofd. Dit bleek niet het geval te zyn. En daarmede was deze openbare vergadering ten einde. De Raad giDg op verzoek van de VOORZITTER dan in besloten ver gadering verder. Wethouder REINTJES ontbrak wegens ziekte. Een lekkernij: verrukkelijk van smaak, pittig van aroma, croquant van samenstelling. 35 et. per 100 gr. KINGFABRIEKEN TONNEMA N.V. Het Orgelfonds Comité zoekt steeds naar nieuwe mogelijkheden, om geld binnen te krygen voor 't Orgelfonds. Maar ook anderen helpen ons daarbij, getuige het volgende: Een scheidend lid van 't Kerkelijk Zangkoor schonk op Cecilia avond, die Maandag jl. gehouden werd, een polshorloge. Dit horloge werd onder de zangers op zyn „Amerikaans" verkocht. De opbrengst was voor het Orgelfonds en is vermeld in de ver antwoording. SchitterendMogelijk zyn er nog meerderen, wier vinding rijkheid het Orgelfonds ten goede kan komen. Elk bedrag is welkom Verantwoording: Vorig saldo N. N. per giro, een orgelpypje N. N. Schoolstr., Jan Hensen str., Oostsingel, Hoen derstraat, Hagelweg en Bergweg Opbrengst Cecilia-avond f 8258 07 10.- 4.— f 77.66 133.41 Totaal 1 8483 Vorige week werd abusievelijk gemeld dat St. Anna en St. Oda het bedrag van f 80 by'een hadden gebracht. Dit moet echter zijn Diana en St. Oda. Bouwt allen mee aan Uw orgel Gironummer 576604. Orgelfonds Venray Bekendmaking Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat de „Verordening tot wijziging van de Algemene Politieverordening Venray", vastgesteld bij besluit van de gemeenteraad van 30 September 1952, nr. 579, en blijkens bericht van Gedeputeerde Staten van Limburg van 17 November 1952, 4e Afdeling, No. B 29093, aan dat College mede gedeeld, gedurende drie maanden op de gemeente-secretarie (Afdeling I) voor een ieder ter lezing is neder- gelegd. Venray, 26 November 1952. Burgemeester en Wethouders voorn., Mr. H. A. M. JANSSEN H. VORST Niauws uit Venray en Omgeving Zondagsdienst Doktoren. Van Zaterdagavond 8 uur tot Maandagmorgen 8 uur Dr. BLOEMEN Telef. 465 Alléén voor spoed gevallen. Visites moeten aangevraagd worden vóór 12 uur. GROENE KRUIS DONDERDAG 4 DECEMBER Consultatl«bursau voor zuigellngsn uit de KOM IVinkelslaitingRwet Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat door hen ingevolge artikel 12 sub a der Winkelsluitingswet 1951 voor Zondag 30 November 1952 alge mene ontheffing is verleend van het verbod bedoeld in artikel 2 a van genoemde wet van 8 tot 20 uur. Venray, 20 November 1952. Burgemeester en Weth van Venray, Mr A.H.M. Janssen, Burgemeester. H. Vorst, Secretaris. Venray's nieuws in 't kort. De Beierse avonden van bet Man nenkoor zijn een succes geworden. De Boerenkapel wist een prima stem ming erin te krygen en vooral Zon dag was de zaal goed bezet. De nieuwe Kanarievereniging heeft een definitief bestuur en zal zich o.m. aansluiten by de landelijke bond. Dit werd besloten op een ver gadering in café Thielen. Na de geheime Raadsvergade ring werd medegedeeld, dat aan de fa. Beeren in Weert de barak aan de Merseloseweg wordt verhuurd voor f 3200 per jaar. Er wordt een barak uit Peelplan Zuid naar de Merselose weg overgebracht. De nieuwe Huishoudschool, al een klein jaar in gebruik, wordt op 16 December plechtig en officieel ge opend. By de gladheid slipte een dezer dagen op de Horsterweg de wagen van K. en kwam tegen een boom te recht. Geen persoonlijke ongelukken, wel materiele schade. De Transportarbeidersbond ver gaderde deze week. Hier besprak een lid van het Hoofdbestuur de proble men. Het Groene Kruis vergaderde Donderdag voor het eerst na 5 jaar. Van de 1900 leden waren er, behalve het Bestuur, n aanwezig. Statuten en Hui8h. Reglement werden aange nomen. De grote betekenis van dit werk werd uiteengezet. Donderdag vertrokken Math. Goumans, G. Michels, J. Hoedema kers en J. v d. Sterren voor hun reis naar Brazilië. Sinterklaas koopt z'n Nylonkousen in Anjer-competitie Tegelen werd tweede in de Limb. Anjercompititie met een totaalcijfer van f 3444 20. Daarmee heeft Tegelen een gemiddelde van 22.7 cent per inwoner bereikt. REBECCA Het is een vaste stelregel van de toneelclub Hioob geworden, minstens eenmaal per jaar een stuk te brengen, dat qua inhoud en entourage iets anders is, als het genre wat men ge woonlyk op de planken pleegt te brengen. We hebben het vorig jaar Molière's Vrek gezien en na de voorstelling, die een van onze grootste Nederlandse kunstenaars Jan Musch, Zaterdag j 1. in Gennep gaf, menen we te kunnen _gen, dat de Venrayse voorstelling van Hioob zeker zo stijlvol was. Men heeft en iedere toneellief hebber zal hiermede instemmen bij Hioob dus een behoorlijk peil- Ook de keuze van het nieuwe stuk ..Rebecca van Daphne du Maurier", bewijst zulks. Dit bekende boek van de veelgelezen schrijfster is nu be werkt tot toneelstuk. Hierin zien we de geschiedenis van de duivelse Re becca, die, hoewel zelf gestorven, baar echtgenoot geen geluk meer gunt. Als hy dan ook voor een tweede maal trouwt, staat zijn tweede vrouw voor een hopeloze taak, wanneer zij zich de moeilykheden gaat realiseren, die het verleden van haar echtgenoot in Bleeds weer nieuwe gedaanten doet opdoemen. Wanneer zij in voortdurende angst voor zyn liefde haar echtgenoot met verwijten overlaadt, dan krijgt zy het verhaal te horen van die verschrik kelijke Rebecca. Dan is deze jonge vrouw echter paraat en vindt haar echtgenoot Maxim, die wanhopig is, omdat het verleden hun beider levensgeluk gaat vernietigen, de enige en grote steun, die hem weer nieuwe moed geeft en hem alle gevaren doet doorstaan. Dan wykt de boosheid voor de liefde en geestelijk gelouterd, zien we de echtlieden een nieuw leven beginnen op de puinhopen van het oude. We zijn erg nieuwsgierig wat Hioob van dit zeer moelijke stuk zal maken, maar gezien het verleden geloven wej dat men er goed aan zal doen een dezer voorstellingen te bezoeken. Het kan een goede avond worden. UITSLAG LOTERIJ fc.b.T.h. Bureau Opbouw Franciscaans Missie-College Serie A Serie B Serie C ie pr. 6542 ie pr. 19382 ie pr. 23055 29 9189 26 10558 2e 27401 3e 3707 30 13058 30 22214 40 6337 40 14926 40 21260 56 9493 59 11868 50 23308 69 3318 69 19519 60 24098 70 582 76 18861 76 28167 89 6358 89 17870 89 24866 99 9484 93 n 11390 99 28303 109 9529 100 11759 100 28656 gehouden op 27 Juni 1952 en de trek king van de Serie C op 10 October 1952. Tegen inlevering van het betreffende lot ontvangt U van een bewijs waarop en waar de prijs kan worden afgehaald. Pryzen der Series A en B welke op 27 Dec. 1952 niet in ont vangst zyn genomen en van Se:ie C welke op 10 April 1953 niet in ont vangst zyn genomen, komen ten gunste van ons Bureau. Correspon dentie, de loterij betreffende, worden niet beantwoord. 8.V.Y.-nieuw8 In een meer spannende dan hoog staande wedstrijd, heeft Venray j 1. Zondag met 1—0 gewonnen van Boxmeer. Zoals altijd, was het ook nu weer een harde wedstrijd. Slechts spora disch werd er goed gevoetbald. Het was meer afbrekend dan opbouwend voetbal. Venray wilde winnen, doch Boxmeer verzette zich daartegen uit alle macht. Een zeer opvallende figuur by Boxmeer was zeker hun keeper. On gelooflijk veel en goed werk heeft hy opgeknapt. Het was zeker niet gemakkelijk voor Venray. haar gewone spel te spelen. Bovendien was het schieten bij Venray zeker niet haar sterkste wapen. Twee penalty's werden zelfs gemist. Of het beslist nodig is, dat 18 x voor buitenspel gefloton wordt, is geen vraag meer voor een tactisch speler, die misschien wel 1 x in de val zal lopen, maar niet tot 4, 5 of 6 x toe. Ver in de tweede helft had de rechts binnen, door een handige manoeuvre, de bal in het net. Ook deze lastige wedstrijd was weer tot een goed einde gebracht. En aangezien Horst een punt verspeelde tegen Jan v. Cuyck en I.V.O. op eigen terrein tegen Se venum een 3 1 nederlaag leed, kwam Venray alleen aan de kop. Zondag uit naar Sevenum. Datzelfde Sevenum,dat IVO Zondag oen neder laag bezorgde. Het moge tot waar schuwing dienen. Deze wedstrijd is een van de moeilijkste van het seizoen. Daarom van hot begin af een hoog tempo en dat volhouden tot de laatste minuut, dan is er een goede kans. Sterkte en succes. Het tweede deed wat wy hadden verwacht en speelde uit tegen Horst 2 gelijk, 1-1. Een zeer behoorlijke prestatie, die ons vertrouwen schenkt voor Zondag, i wanneer V.V.V. 3 op bezoek komt Indien gespeeld wordt, zoals wij dat gewend zyn van bet tweede, dan kan de overwinning in Venray blijven. Het derde liet het lelijk zitten tegen Hegelsom 2 Met 5—2 gingen zy ten onder. Waar blij,ven die mooie uitslagen van een goedsluitend elftal, zoals wy dat in 't begin van de competitie kende Zondag kan het mogelijk beginnen, als een bezoek gebracht wordt aan Hegelsom 3 Laat ons daarop hopen. Het vierde doet 't maar wat goed, r.u werd uit tegen Ysselsteyn 2 weer gewonnen met 2—1. Zondag als DIS op bezoek komt, rekenen wy ook op een overwinning. versterkend, Ziekenen herstellenden geeft U by de komende feestdagen natuurlijk ook een fi^s Pleegzuster Bloedwijn. Heerlijk van smaak en daarbij zeer De my a Beatrix Op het terrein van de toekomstige Staatsmijn Beatrix iu Vlodrop, zijn onderzoekingen verricht, om tot de juiste plaatsbepaling te komen der schachten. Een nadere noodzakelijk geachte verkenningsboring, zal spoe dig worden opgedragen. Van de uitkomst dezer boring zal mede afhangen, welke methode by het afdiepen der schachten zal worden gevolgd. Voorbereidingen zyn getroffen voor water- en electriciteitsvoorzie niDg. Tevens is een aanvaDg gemaakt met het verharden en verbreden dei- toegangswegen, welke het terrein zullen ontsluiten. Geen wijziging in kolenprijzen Dit jaar behoeft geen wijziging in onze kolenpryzen te worden verwacht, omdat de ontwikkeling van het Brand- stoffenegalisatiefond8 in de verstreken maanden van het lopende koleDjaar (1 April 1952—1 April 1953) in over eenstemming was met de raming. Bovendien ziet het er niet naar uit, dat zich in de komende periode on gunstige afwijkingen 'zullen voordoen- Kosbaar kont Gedurende 1951 werd ten behoeve van onze Limburgse mijnindustie on geveer 103000 m3 hout geïmporteerd Wanneer men weet, datde prys franco- Nederlandse grens per m3 f 101 droeg, dan was dus met de import van dit buitenlandse hout niet minder dan f 10.403 000 gemoeid. Bovendien werd gedurende 1951 nog ruim 100000 m3 inlands hout betrokken. Twee mijnwerkers yerongelnkt In het ondergrondse bedrijf van de mijn Oranje Nassau!V te Heerlerheide is Maandagavond de 28 jarige machi nist J. Verstraten uit Heerlerheide, vader van één kind, om het leven gekomen, doordat hy onder een ont spoorde kolenwagen terecht kwam Ook deed zich een dodelijk ongeval voor in de myn Willem Sophia te Spekholzerheide en wel Zaterdagavond j.l. Daar werd de ondergrondse mijn werker H. Keydener uit Spekholzer- heidergracht, eveneens 28 jaar en vader van één kind, onder neervallend gesteente bedolven. Kindje raakte door onvoorzichtigheid onder trein Het viel de Officier van Justitie niet pemakkelyk de juiste strafmaat te peilen voor de 34 jarige schoen maker A.Ste Horst, aan wiens on voorzichtigheid te wijten is, blijkens dagvaarding, dat zyn 4 jarig nichtje op 2 Aug. jl. door een trein werd overreden. S. wilde de onbewaakte overweg passeren per fiets - waarop tevens gezeten was zyn 2-jarig zoontje en voormeld nichtje. Verdachte was blijk baar zo in gedachten of besteedde zo veel aandacht aan de kinderen, dat hy de naderende Dieseltrein niet hoeft gemerkt. Toen hy zich op de overgang be vond drong het gevaar tot hem door en kon door vaartverhoging de trein nog ontwijken. Door de hobbelige overweg viel het nichtje van de baga gedrager die niet van een beveili ging of zitplaats was voorzien en werd door de trein overreden. Welke straf moet deze man worden toegemeten vroeg de Officiei zich af, die reeds een zware straf door dit schulddelict heeft te dragen Hy eiste tenslotte f 25 s. 10 dagen hechtenis. 70-jarige zanger Zangers van alle kerkkorenlet op Uw collega W. H. Wijnhoven van het Baarlose kerkkoor. Zeventig jaar achtereen is hy lid van liGt kooi- en ook nu zingt hij op 85 jarige leef tijd - nog steeds z'n partijtje En reken er maar op, dat hy blijft zingen; tijdens de huldiging verklaarde hy „tot myn laatste snik". Voor varkensvlees en spek te weinig afzet Zal varkensfonds de stroppen opvangen In de hoofdafdeling veehouderij van de Stichting voor de Landbouw maakt men zich zorgen over de situatie in de varkenshouderij. Teneinde de landbouwpolitiek ten behoeve van de gemengde zandbe drijven te verwezenlijken, heeft de regering het produceren van varkens als basisproduct gestimuleerd. De varkensstapel is zodoende sterk uitgebreid, doch de afzet van vlees, en spek is thans moeilijk, aldus de hoofdafdeling. Hot nieuwe baconcontract met Engeland van 35000 ton binnen 14 maanden, is tegengovallen. De regering heeft wel oen prys gegarandeerd, doch vraagt thans gespreide aanvoer, omdat by een te snel volleveren van het kwantum de moeilijkheden in de varkenshouderij de zomer van 1953 nog groter zullen worden. Men acht een aanvullend bacon contract- met Engeland gewenst, maar de meningen over de mogelijkheden hiervoor zijn verdeeld. In de hoofdafdeling vraagt men zich nu af, of de garantie voor de bacon voldoende vastheid aan de gehele varkensmestery zal kunnen geven. Men overweegt het instellen van een varkenstands, waarby mogelijke garanties voor de mesters van zware varkens bekeken worden. Bromfiets wordt gekenmerkt Heel wat verkeer song vallen ont staan, doordat de fiets en de bromfiets te veel op elkaar lyken. De A N.W.B. hééft er dan ook herhaaldelijk by de minister van Verkeer en Waterstaat op aangedrongen een bijzonder ken teken voor bromfietsen wettelijk voor te schrijven. De bond meent, dat het ontbreken van dit wettelijke voor schrift mensenlevens kost. Hoewel de minister het belang van deze kwestie inziet, is hij echter van mening, dat de bromfietsers in dezen geen verplichting moet worden opge legd; wel ziet hy hier een taak voor het particulier initiatief. Zoals de zaken thans liggen, meent de bond het door de minister be doelde initiatief zonder uitstel te moeten nemen. Daarom zal de A.N.W B. binnenkort een bijzonder kenteken voor bromfietsers tér beschikking van zyn leden stellen en tevens de fabrikanten van accessoires opwekken eenzelfde kenteken in de handel te brengen. Het zal bestaan uit een gele plastic plaat (in het formaat van de num merplaat van een motorfiets), die op 't voorspatbord van de bromfiets bevestigd dient te worden. De kleur geel is gekozen, omdat deze ir. het verkeer byzonder goed opvalt. By bromfietsen welker constructie het niet mogelijk maakt een plaat op het voorspatbord aan te brengen, dienen zijkanten van tank en mag neethuis geel geverfd te worden. Aan de achterzijde kan de brom fiets voldoende kenbaar worden ge maakt door een normale N L -plaat, waarmee het voertuig meteen voor het buitenland is uitgerust; in ver scheidene landen eist men nl. het voeren van een dergelijke nationali teitsplaat. Voor f 50.000 opgelicht. Een levensverzekeringsinspecteur te Sittard, thans verblijvend in een ziekenhuis te Genck in België, heeft tegenover de Kerkraadse politie bekend, oplichtingen te hebben ge pleegd tot een bedrag van vyftig duizend gulden. De graanhandelaar S. te Blerick en de tandarts W. te Kerkrade zjjn hier van het slachtoffer geworden. De oplichterspractyken lopen over een periode van jaren. Omdat by het nalaten van nauwkeurige controle de oplichtingen, welke op een ingenieuse truc berusten, moeilijk aan 't licht komen, verwacht men dat nog meer personen de dupe zyn geworden van >ze practyken. Konde zitplaats Om de landen wedstrijd Duitsland Zwitserland in Augsburg te kunnen bywonon, hadden enkele voetbal- enthousiasten, die geen toegangskaar- ton hadden kunnen bemachtigen, zich 's avonds t9voren in de toiletten van het Rosenau stadion opgesloten. Zy brachten er de nacht door, maar werden de volgende morgen om 7 uur ontdekt door het personeel, dat op zoek naar verstekelingen een rond gang maakte. Eerst weigerden de jongelui de knippen op „vrij" te zet ten, maar toen met geweld gedreigd werd, kwamen zy bibberend van de kou te voorschijn. Hand- en spandiensten Van bevoegde zyde deelt men ons, in antwoord op het ingezonden stuk over de hand- en spandiensten, in ons blad van vorige week, mede, dat van de 2570 aanslagen, die zyn uit gegaan, er slechts 60 niet betaald zyn. Van deze 60 zijn er verschillende die inderdaad gerechtvaardigde be zwaren konden inbrengen, maar er is ook een deel, dat weigert om te betalen. Deze weigeraars zullen met de deurwaarder kennis maken en hadden er ongetwijfeld al kennis mee gemaakt, indien deze heer niet over belaBt was. Zo blijkt dus, dat 't getal weigeraars maar oen "zeer klein percentage uit maakt, maar dat deze bovendien ook nog gerechtelijk zullen achtervolgd worden. BURGERLIJKE STAND Gemeente YENRAY in de week van 21 t/m 27 Nov. 1952 GEBOREN Vulling8 Anna H. M., Klein Oirlo F 23 v. Enckevort Petronella, Oostrum D 8d vd. Broek Johanna, Smakterweg 52 Derikx Arnoldus M. P. J., Heide L 43 v. Haaren Eleonora, Mgr. Nolensstr. Thielen Martha B., Langstraat 18 Slangen Johannes F.A.M Veulen 13tb Voesten Petronella, St. Jorispark 17 ONDERTROUWD Dietz Hendrik E G25 jdeclarant, te Meerlo en Kurvers Anna H.-H 27 jaar, te Oirlo. GETROUWD Gooren Leonard P. H., 29 jelectri- cien te Meerlo en Voermans Hermina Th. M., 29 jaar, Langeweg. Bij mijn vertrek naar de Papoea-Missie wens ik alle dorpsgenoten, bizonder vrienden en weldoeners, een hartelijk vaarwel. P. (i. Rómèout Camps o.f.i STUDIE-MIDDAG Op Maandag 8 December wordt een studie middag gehouden voor de leden van de Boerinnenbond van de kring Venray te Oirlo in zaal Rongen. Aanvang 2 uur. Secretaressen geeft uw leden welke hieraan deelnemen op aan de kring voorzitster. HET BESTUUR waarschuwt U Bewaar Uw rookwaren nooit in een lokaal waar niet gestookt wordt. Ook niet in de buurt van etens waren, zeep of reukartikelen. In 2 dagen kan de aroma van Uw tabak bedorven zyn. Dus voor de beste kwaliteit tabak naar een Speciaalzaak, waar aan Uw rokertje alle zorg be steed wordt. Want Rookartikelen zyn geen klompen, Je kunt er geen water in pompen. Dus Naar bet magazijn van MAAN In kwaliteit bovenaan. En Tob niet langer met het maken van een gedicht, Wy maken U dit werk 0 zo licht. Tientallen spaarden wy dit denken, Passend voor alle geschenken. Tel. 765 Patersstraat 5a VENRAY Premiebetaling Zondag 30 Nov. van 11 tot 12 uur in- Café Wed. G. Camps, Oostrum. Premie y, pet. EXTRA AANBIEDING 15 kg plukappelen in 3 soorten voor f 1,25 Tevens iedere Vrijdag gekookte rode bieten verkrijgbaar. H. TACKEN Telefoon 328 Groenten Fruit worden uitgenodigd ter Vergadering Maandag 1 Dec. 8 uur in Hotel De Keizer, om te komen tot oprichting Bridgeclub. Voor 'n Hoed, Pet of Alpino naar EBBERINK Marktstraat 5 Morgenavond om 7 uur afkampen om de extra prijzen der 60 punters, in het Gildehuis H. Odenhoven Ruime keuze Choc, en Suikerwerken Rookartikelen, Religieuze artikelen Kerkboeken en Rozenkransen. Lees- Kleur- en Prentenboeken aan verlaagde pryzen. Schoolstraat van f 3000, 6000 en 8000 Geheimhouding verzekerd. Brieven onder nr. 29 n bureau van dit blad. met treksluiting in herenmaten voor 28.95 EBBERINK Marktstraat 5 GENNEP Vrijdag 12 December 8.15 uur de grootse toneelprestatie met Enny Mols de Leeuwe en andere. Plaatsbespreken dagelijks ook per telefoon 6 Gennep. te M.Gladbach, 22 December a s. Bij voldoende deelname per autobus naar deze voorstelling. Prys reiskosten en plaatskaarten inbegrepen f 6 75 per persoon. Aanmelden vóór 10 December a.s. Secretariaat V.V.V. Patersstraat 17 Dankbetuiging. Langs deze weg betuigen wy onze hartelijke dank voor de deelneming ondervonden by het overlijden van onze geliefde Echtgenote en Moeder bijzonder dank aan Heren doktoren, Heren Geestelijken, Zuster van Het Groene Kruis, buren en kennissen. Th. van Dijck en kinderen. Venray, November 1952. VERLOREN vulpen merk Rex tevens reeds enige tyd geleden blauwe rozenkrans met vergulde ketting. Tegen bel. ter. te bez. by H. Vorst, Schoolstraat 36. De laatste kans Alle kleuren exportkwaliteit Bloembollen 3 ct. p. stuk Tulpen, Narcissen, enz Jacq. Hermus, Julianasingel Tel. 630. verkrijgbaar in Poels' Rijwielhandel GEVRAAGD net meisje boven 20 jaar voor direct. Ch. Rammers, St. Pieterstraat 48, Maastricht. Te koop Bellefleur appelen 10 ct. per kg. C. Cremers, Steegs broek I 16. Voor St. Nicolaas TE KOOP complete radiobouwdoos met schema voor 2lamps radio. Prys f 49 50. Oostsingel 12, Venray. Te koop partij Bellefleur appelen 13 cent per kilo, en partij droge dennenschansen f 18 per 100 stuks L Willems, Zandhoek E 73, Oirlo. Te koop prima koffergramofoon zonder platen. Langeweg 15. Te koop partij zware biggen P. Timmermans, Leunen K 57. Te koop dragende maal B stal dragend varken 2e worp Jac. Wisraans, Klein Oirlo F 21. Te koop zware trapnaalmachine Kempweg 34. Te koop dragende koe 8 Dec. voldragen, B stal. C. Pluk, Merselo N 9. Te koop een in goede staat zijnde Mulders veevoederketel 175 l J. Kessels, F 40a Klein Oirlo. Vakkundig Verven Vernieuwt? in de mode- - kleur Verlaagde prijs f 8.-- Agentschap voor Venray Fa. W. WINTERS Hofstraat 2 Tel. 473 voor enl de weeki van dit I

Peel en Maas | 1952 | | pagina 2