colaas-verkoop „DE ZON" Het Warenhuis Schitteiende cadeaux in alle afdelingen 'as Suifiise Voor St. Nicolaas Zie circulaire en etalage er van onze grote naar P. Beerkens Joh. Claessens Grotestraat Voor St. Nicolaas POELS' Rijwielhandel BEDDEN „4ld Witte 4fuii" %cekt nu geschenken uit f— eset 1 bij Végé 42 ct. 47 ct. 48 ct. HOUTVERKOPING. f5 November dag 6 Dec. chtsortiment prijzen te e gulden ontvangt U een zilverbon. )onnen. Ze hebben grote waarde. ZIE ETALAGE uitgezochte collectie Kleurboeken, T overkleurboeken Verfdozen, Penselen, Passerdozen, Drukvulpotloden, Kleurpotloden los en verpakt, Driehoeken, Tekenhaken, enz. Qnze Speelgoedafdeling U geieed Nooitgedagt Speelgoed Dames- en Heren-Ondergoed Hoofddoeken, Shawls v.af 2.75 Overhemden vast b. v.af 4.85 Dassen div. kleuren en dessins Oud-Holl. doeken vanaf 6.30 Tafelkleden, Kapstokkleden Er is nu nog grote keuze Zie onze Etalage! Hierin vindt II Autopeds, Driewielertjes, Auto-Poppenwagens, Vliegende Hollanders, Rolschaatsen uan opbergen ef«on 673 STAATSBOSBEHEER. Da Houtvester te Nijmegen zal op Donderdag 29 November 1952 te io uur in café van de Borne te St. Anthonis, publiek bij opbod tegen contante betaling verkopen 180 kavels douglas- en larikshout omvattende: slieten, opleggers, gordings, ruiterstokken en latten 34 kavels dennen- en eikenhout (latten en brandhout). Het hout ligt ir. de omgeving van de voorwerkers woning en op de Vlagberg naby J. van Dooren (droog dennenbrandhout). Aanwijzing op Woensdag 19 November a.s. tussen 8 en 16 uur door J. van Berlo Sr. te Oploo. Perceelsb9schry vingen verkrijgbaar a f 0.25 bij de Bosbouwkundig Ambtenaar A. J. M. Bellemakers te St. Anthonis bij J. van Berlo Sr. te Oploo. in, naargelang het aantal, kunt U keuze maken uit: r ons volkomen op kwaliteit gegarandeerde zilver- rtikelen alstheelepeltjes, suikerscheppen, jamlepels, gebak- >en, theezeefjes met bakjes, portretlijsten, asbakken, bonbon- Reeds bij vijf bonnen een mooie surprise. Zoals alle vorige Jaren gaat St. Nicolaas eerst Grotestraat 21 Ook voor Uw kind heb ben we een mooi, nuttig en degelijk stuk speelgoed. Alleenverkoop van 't onverslijtbare in verschillende kwaliteiten, de pry's valt altijd mee zuiver wol Interieur Matrassen met 5 jaar garantie 2persoons vanaf 85.- Interieur Matras 15 jaar garantie op tijk en binnenwerk vanaf 175.- Kernmatras 2pers. gebl. tijk 62.- Kernmatras lpersoons 48.38. P. BILLEKENS Enkele uit onze vele artikelen Toiletdozen Scheerétuis Scheerki8ten Scheerstellen Scheerapparaten Reisnecessaires Nagelétuis Kapstellen Borstelstellen Leesplanken Radiotafels Radioschapjes Leeslampen Schemerlampen Couranten hangers Rooktafels Rookstellen Rookstanders Kapstellen Klokstellen Spiegels Staande en Hangkruisen Beelden Schilderyen Naaistanders Naaidozen ZIE ETALAGES Koekdozen Fruitschalen Gebakstellen Schoorsteenstellen Fruitstellen Boekensteunen Rookstellen Serviezen Bloemvazen Borstelstellen Drinkstellen Onderzetters Cassettes alle grootten met lepels, vorken, messan Dozen messen Lepeltjes Gebak vorkjes Gebakstellen Peper en Zoutstellen Papiermandjes Boldoot in elke verpakking Kop en schotel prachtsort. Fantasiebeelden Bloemtafeltjes Fantasiehonden alle grootten honderden andere geschenken Alles wordt thuis bezorgd. ZIE ETALAGES fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat Tel. 566 een uitgebreide keuze in

Peel en Maas | 1952 | | pagina 7