Zoekt uw vocli J. LEMMB: r SPORT Lezers schrijven ADVERTENTIEN K.A.V. Venray Janssen-CIevers wasstampers Onderl. Paardenverzekering Bulletin Autorijschool GERR1T SLUYS nieuwste rij-Ieswagcn Huis met erf, WIELEN „HAZEPAEPER Een SJAAL CM Ontwikkeling en Ontspon Dansavond ZZf1 door gunstig verloopt en dat de stieren op de verschillende keuringen zulk oen goed liguur slaan. Tevens spraken de heron Camps als voorzitter van de plaatselijke Fok- en Controleverenigingen, Reintjes namens de inseminators en van Dommelen al3 toezichthouder op de K I.-stal. Allen prezen de heer Weys voor zyn goede zorgen, waarmede by 25 jaren lang de belangen van alle veehouders had gediend. DRANKWET Burgemeester en Wethouders der gemeente Venray brengen, ter vol doening aan het bepaalde by artikol «15, ie lid, juncto artikel 16, ie lid der Drankwet (S 1931, Nr 476), ter openbare kennis, dat op 10 Nov. 1952 is ingekomen oen verzoek van Ver hoeven Peter Johann, aannemer bouw bedrijven, wonende te Venray, Juliana singel 1, ter bekoming van een verlof voor de verkoop uitsluitend van alcoholvrije drank voor gebruik ter plaatse voor de winkel, groot 20 m! van het perceel Julianasingel 1 te Venray. Binnen twee weken na dagtekening dezer bekendmaking kan eenieder tegen het verlenen van het verlof schriftelijk bezwaren by het gemeente bestuur indienen. Venray, 12 November 1952. ST. NICOLAASGILDE Deze week zol het traditionele kwartje voor het St. Nicolaasgilde worden opgehaald, ledereen geeft natuurlijk, opdat het St. Nicolaos- feest zo goed mogelijk zal slagen Muziekavond De belangstelling voor de eerste muziekavond van O en O. had best wat groter mogen zijn, maar het was wel opvallend, hoe de jeugd vertegen woordigd was, wat het beste doet hopen voor de toekomst. Op zeer rustige en beschaafde wyze bracht de pianist Simon Hali piano- werken van Chopin, Mozart, Beet hoven en Handel. De declamator Jaap Engelberts, bracht gedeelten uit Arthur van Schendels werk Angelino. Deze decla mator bracht deze stukken op over tuigende wyze en met fraaie dictie. Beide kunstenaars kunnen op een zeer verzorgde avond terugzien, waar van het publiek heeft genoten. Rectors feest Zondag j.l. werd op het Gymnasium het tradionele rectorsfeest gehouden, met het daarbij gepaard gaande do zoek der ouders. Zaterdagavond voerde de junioren oen operette op, Zondagavond de senioren een toneelstuk. A s. Zondag zal dit weer worden opgevoerd voor de ouders der externen, Vastelaoveszitting lïoad v.Ellef Vanavond zal dan de Raad v. Ellef hot Vastolaovend-seizoen 1953 gaan openen met een gala zitting Hazen peper, waarop zeker de hazen en ook niet de peper zal ontbreken. Naast («raat en Bernadien, Boerenkapel en DOKenaen zuilen 00K nieuwe sterren proeven van hun bekwaamheid afleggen en gezien de voorbereidingen zal het waarachtig wel gaan. Tevens zal op deze avond het nieuwe vastelaovendliedje voorgedragen wor den en gekozen. Voor Prins Lei zal het do laatste avond wezen, dat hy regeert en onge twyfeld zal hy wel op de een of andere orginele wijze afscheid nemen van de Piölheskes en Piëlhazinne, waarover hy een jaar lang een goed en vlot heerser was. Gewoonlijk zyn by Hazepeper diverse atracties en zyn we goed ingelicht dan zal ook deze avond het publiek een verrassing worden bereid. Klokslag 11 minuten over 8 wordt begonnen en daarmee zal het start schot gegeven worden voor de Vastelaovond 1953. Men heeft grootse plannen om Venray ook een geducht woordje te doen laten meespreken in de Vastel aovend viering van Limburg, maar dan zal Venray zelf ook daaraan moeten werken, en niet alles door een handje vol mensen op moeten laten knappen. Zondag zal de Road van Ellef Venray vertegenwoordigen op de Jocus viering in Venlo, waar alle Carnevalsverenigingen van Limburg Jocus gaan feliciteren met het 110 jarig bestaan. De boerenkapel zal daar dan als hofkapel fungeren. Toneel Ysselsteyn uitgesteld De toneeluitvoering die morgen Zondag in Ysselsteyn zou gegeven worden ten bate van de voetbalclub wordt een week uitgesteld, daar een dor spelers ziek is. Carnavalszitting Oirlo Zondag 16 November zal in zaal Rongen de Carnavalszitting plaats hebben die geopend zal worden door Vorst Toën. Als gast zal' optreden Teun Metselaar uit Gennep, bekend van de Anjeravond. Na korte schets jes zullen verschillende zangnummers uitgevoerd worden waarna de carna valsliederen ten gehore worden ge bracht. Tevens zal Prins Tung I afscheid nemén van zyn Oelderse onderdanen. Do muzikale omlijsting wordt verzorgd door de Blaoskapel van de Oelderse Fanfare. NemLso rijdt Woensdag werd in hotel Gitzeis hot esrsto rondje geroden met een zwaar beladen locomotief. En daar mede was een unieke tentoonstelling Nemiso genaamd geopend. In hotel Gitzeis, heeft deze onder nemiDg een geheel spoorwegempla cement neergelegd, waarop aan alle kanten de treinen ryden eu rangeren, alles op aanwijzing van het publiek, dat de treinen zelf bedienen kan. Het is een prachtig stuk werk en menig jongershart zal sneller gaan kloppen als hy dit uitgebreide spoor wegnet met toebehoren ziet werken. Doch niet alleen de jongeren, die in schoolverband zeker deze tentoon stelling zullen bozoeken, hebben hun plezier aan dit materiaal, ook menig oudere zal zyn hart kunnen ophalen. S.V.V.-nieuws Met een klinkende 6-1 overwinning kwam Venray thuis uit Tegelen. Voor rust wogen de part yen goed tegen elkaar op Door een scbitterond schot van de linksbuiten nam Venray de leiding. Hierna ging de rust in. Na rust was Venray beduidend sterker. Regelmatig werd de stand tot 5—0 opgevoerd, waarna Tiglia de eer wist te redden. Uiteindelijk werd het o -1 en deze uitslag was volkomen verdiend. Na zeven gespeelde wedstrijden is er een duidelijke kopgroep gevormd, door Venray, Horst en Velden. Hier zal de vermoedelijke kampioen wel uitkomen. Voor Zondag is geen wed strijd vastgesteld. Het tweede speelde een matige wedstrijd tegen Gennep 2. Het werd een verdiende 3—1 overwinning. Maar het kan heel wat beter jongens. Ook voor het tweede is er Zondag geen wedstrijd. Het derde kwam Zondag niet in het veld en ook voor as. Zondag is er geen wedstrijd vastgesteld. Het vierde moost uit tegen Tienray 3 en wist hier met 5 1 to winnen. Voor Zondag staat de return-wed strijd op het programma. Indien uit reeds met 5—1 gewonnen werd, kan thuis zeker gewonnen worden, daar op rokenen wy dan ook. Het is goed de aandacht van do spelers op de training te vestigen Wy zyn er allen van overtuigd, dat training noodzakelijk is, zowel voor het eerste, tweede, derde en vierde elftal. Zaterdagmiddag komt de heer Bijl, voor lichte veldtraining en mental training. De mental training kan door oen ieder bezocht worden. Van zelf sprekend mag er niemand van het eersto en tweede elftal ontbrekon. Dinsdagavond training voor het derde en vierde elftal onder leiding van J. Gommans. Donderdagavond voor het eerste en tweede onder leiding van Piet Schellen Trouwe opkomst ten zeerste gewenst. Biljarten Op uitnodiging van de lieer Diep mann, voorzitter van de Biljart kring Geldern, speelde de Venrayse biljart club K.O.T., j 1. Zaterdag, in hotel Willi Stassen te Kevelaer, een wed strijd tegen de biljartclub 4 Bande. Voor de wedstrijd werden er over en weer hartelijke woorden gesproken, waarby door de gastheren een oor konde van bloemen en door K.O T. een miniatuurbiljart, als aandenken aan deze wedstrijd, werden aan geboden. De wedstrijd zelf had, jammer ge noeg, een vry eenzijdig karakter, aan gezien onze Venrayers te sterk bleken voor hun Duitse sport-collega's van het groene laken. De uitslag, 8-2 voor K.O.T., was wat dit betreft, duidelijk genoeg. Het verschil in gescoorde caramboles was o-vonoone vry groot, nl. 219 (07r> tegen 427). Na alloop van de wedstrijd werd de avond besloten met een gezellig samenzijn van alle spelers. Door de biljartclub 4 Bande, werd een tegenbezoek aan Venray toege zegd, waarby men dan zou trachten enkele versterkingen mee te brengen en aldus een grotere kans op revanche, voor de geleden nederlaag, te hebben Volkswittebrood dnurder, luxe wittebrood goedkoper Binnen enkele weken zullen het volkswittebrood en het biuinbrood duurder worden en het zgn. luxe wittebrood goedkoper. Tot heden verstrekt de overheid op de goedkopere broodsoorten een sub sidie, waartegenover staat, dat een extra heffing wordt gelegd op de duur dere bloemsoorten, zoals die worden gebruikt voor het z.g. wittebrood, koekjes, enz. Het hierdoor veroorzaakte kunst matige prijsverschil tussen het z g. volkswittebrood en het ongebuilde tarwebrood enerzijds en het witte brood anderzijds, gaf, naar het mi nisterie van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening meedeelt, aan leiding tot knoeieryen, waarbij de subsidie niet aan haar bestemming beantwoordt. De regering is, naar dit ministerie voorts mededeelt, daarom genoodzaakt dit systeem te verlaten. Als gevolg van de opheffing van het kunstmatige prijsverschil zullen binnen enkele weken de maximumprijzen van het volkswittebrood en van het (bruine) kropbrood met één cent per 800 gram worden verhoogd, terwijl het z g. luxe wittebrood tenminste drie cent per 800 gram in pry's zal kunnen worden verlaagd. De prijs van het ongebuilde tarwebrood behoeft niet te worden gowyzigd. Tenslotte zullen Zeeuwse bloem patentbloem en importbloem, in pry's worden verlaagd. De gevolgen van deze prijswijzigin gen, aldus het ministerie, betekenen voor een gezin van vier personen, dat b.v. 8 volkswittebroden en twee luxe wittebroden per week gebruikt een vermeerdering van de uitgaven voor het volksbrood met 8 cent, terwjjl de uitgave voor het wittebrood met 6 cent per week verminderen. De datum, waarop deze prijswijzi gingen ingaan, zal nog nader worden bepaald. Kinderbijslag kleine zelfstandigen verhoogd De Tweede Kamer heeft het wets ontwerp goedgekeurd, waardoor de kinderbijslag aan de kleine zelfstan digen wordt verhoogd. Vanaf het derde kind wordt de bijslag gebracht van een kwartje op 28 cent per dag, vanaf het vierde kind en daarboven van 30 op 34 cent. Bovendien is de (netto) iokomsten grens om voor kinderbijslag in aan merking te komen gebracht van 2400 op 2800 gulden per jaar. Succes voor landgenoot in Canada Drie jaar geleden kwam de toen 45 jarige Nederlander Arie Struyck met een aftandse auto, elf kinderen en 17 dollar op zak naar Cochrane in Ontario (Canada) Thans bezit hy zes boerderijen en wordt hy op 25 ooo dollar geschat. Toen hem gevraagd werd hoe hy dit verklaarde, antwoordde hy met het Bijbelwoord: „Doe wat uw hand te doen vindt en doe het met al uw kracht". Struyck en zyn gezin kwamen in Cochrane uit een moerassige streek, 48 km. ten Noorden van Toronto, precies een half jaar nadat zij uit Nederland in Canada waren aange komen. Struyck wist een lening te krygen om 60 ha braakliggend bouwland te kopen. Hij ontgon verder met zyn drie zoons 330 ha land. Hy verbouwt tarwe, haver, gerst en vooral aard appelen, waardoor deze streek bekend is. Struyck is zelfs verpachter gewor den. „Ik heb boerderijen gekocht waar niemand op woonde en ik heb aan twee andere Nederlanders ieder 20 ha verpacht tot zy eigen boerde rijen krijgen. Het zijn harde werkers. Zy zullen het even ver brengen als ik," zeide hij. Limburgs volkslied kampt met moeilijkheden Niet minder dan 49 inzendingen voor een Limburgs volkslied werden door de jury van de Culturele Raad van Limburg ontvangen, beoordeeld en te licht bevonden. Er waren enkele inzendingen met goede teksten, maar jammer genoeg was de bijbehorende muziek van onvoldoende kwaliteit. De teksten zullen mot goed vinden van de auteurs en Yeldeke worden afgestaan ter eventuele publicatie. Vele inzendingen beantwoordden niet aan de voorwaarden. Er waren zelfs inzendingen, waarbij de muziek ontbrak. De commissie heeft echter besloten aan de schenkers der prijzen voor te stellen om het volgend jaar dezo wederom in een nieuwe wed stryd beschikbaar te stellen. Weertse onderwereld Er schynt in Weert een soort on derwereld te bestaan, die de gemeen schap terroriseert, zei de officier van Justitie by de Roermondse rechtbank. Hy' eiste vier jaar gevangenisstraf tegen vader en zoon Sdie op 2 Juni in Weert een aanslag hadden gepleegd op een Pool. „Als een Poolse jongen, die voor zyn land en de geallieerden gevochten heeft en niet naar zyn bezette vader land wil terugkeren, met een Neder lands meisje omgaat, schijnt dit een steen des aanstoots te zyn. Het wordt tyd, dat de strijd tegen de Weertse onderwereld in de toekomst strenger wordt aangepakt", aldus de officier. Op 2 Juni wandelde de Pool K. met zijn meisje op de Kasteelwal in Weert. Plotseling werd hy door twee perso nen aangevallen. Mot een bijl, een mee en een gummieslang, werd hy zodanig toegetakeld, dat by in zorgwekkende toestand naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. Entplicht voor Baby's Ouders, wier baby moet worden ingeënt tegen pokken, zullen niet meer in de maand, waarin het kind vier maanden oud wordt door de gemeente op de entplicht worden gewezen doch één week voor de kosteloze inenting plaats vindt. Dit is de bedoeliog van het wetsontwerp tot wijziging van de Inentingswet, dat thans aanhangig is gemaakt. De reden van deze verandering is gelegen in de omstandigheid, dat in de meeste gemeenten slechts eenmaal per kwartaal gelegenheid tot koste loze inenting wordt gegeven. Zodoende liggen er by de huidige wettelijke regeling vaak enige maanden tussen het ontvangen van het bericht en de inenteng zelf. Deze week ontvingen wy een brief, welke bestemd was als ingezonden stuk, van een D.U.W.-arbeider. Wil deze schrijver eerst zyn naam en adres bekend maken aan het bureau van dit blad. BURGERLIJKE STAND Gemeente YENRAY in de week van 7 t/m 13 Nov. 1952 GEBOREN Voermans Johannes, Leunen K 46 v.d. Heuvel Hendrikus, Akkerweg 25 Vollebergh Franeiscus, Bontekoestr. 2 van Zwamen Anna W., Kruit weg 17c vd. Heuvel Johannes, D. Thielenstr. 11 Cuypers Anna, Pastoor Ruttenstr. 9 Jeucken Bernard P. H., Oostrum C 58 OVERLEDEN Cleophas Petronella G., echtgenote van v. Dyck H., 73 jOverloonseweg GETROUWD Loonen Martinus J. Loud 33 jaar, landbouwer te Yeltum en Lensen Gerarda J27 jaar, Vierlingsbeek. Mulders Henricus P. A, 31 jaar, landbouwer, Veulen en van Lipsig Maria P28 jaar, Ysselsteyn. Mulders Franeiscus A. H 29 jaar, landbouwer, Veulen en van Kempen Rica A25 jaar, Leunen. Rectoraat St. Antonins van Padna VEULEN 24ste Zondag na Pinksteren. 7 uur gel. tot communiceren; 7.30 lm. voor overl. fam. v. Ryswyk-Verheyen; 10 uur hoogmis lot int 230 Lof. Maandag: 7.30 lm. v. afgest. fem. Nijssen Coolen. Dinsdag: 7 30 lm. tgen.v.e. zieke Woensdag7.30 lm. t.e.v. St. Ant. t.i. Donderdag: 7.30 lm. Drini v. Ryswy'k best. door haar klasgenoten. Vrijdag7.30 lm. tot gen. van een zieke t.e.v. de H. Gerardus. Zaterdag: 7.30 t.e.v. St. Cecilia tot int. Zangkoor; biechtgel. 5 30-6 30; 7.30 Lof t.e.v. Maria. Arna Janssen Ad van Stokkom geven kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de inzegening zal plaats hebben op 27 November a.s. te 9 30 uur, in de Parochiekerk van St. Petrus Banden te Venray. Venray, Langeweg 62 Drunen, Grotestraat 122 Dagadres Langeweg 62, Venray Toekomstig adres Burg. v d. Heydenstraat 55, Drunen. Degenen, die nog geen bonnen heb ben ingeleverd voor 1 November, kunnen deze nog inleveren a.s. Maandag van 7,30—10 uur D.U.W.-bonnen. F. SWINKELS Maasheseweg 9 Woensdag 19 November kwart voor 8 bijeenkomst in zaal Schellen Spreker Aalm. Feiter. Trouwe opkomst verwacht HET BESTUUR Morgen voortgezette SCHIETWEDSTRIJDEN met de windbuks der Schutterij St. Anna in de café's by H. Swaghoven, Lamers en W. Swinkels voor hazen en konynen. Die oersterke, haast onverslijtbare van de bekende merken Robinson, Cowboy, HBS koopt U natuurlijk by ons ;e kwaliteitsschoenen worden U onvoorwaardelijk gegarandeerd. SCHOENHANDEL Henseniusstraat 8 Ook voor uw schoenen- en kousen reparatie staan wy steeds ktaar. VERLOREN gouden dameshorloge tussen Geysteren en Venray. Tegen beloning terug te bez. bij P. J. Kunen, A 31, Geysteren. Ook wy verkopen het bekende ïuiit&eie 4tóUocje llnion Uneu 88 en verdör de merkenPrisma, Larco, E'.ectioc, Titus, Siivana, Helvetia enz. Qrote keuzo in Klokken, Wakkere, Fantasie-wekkertjes, Byouterion. Voor St. Nicolaa8 weder een grote verrassing en alles onder volle garantie. A. u. d. liQeeqk St. Nicolaas profiteert van de lage pry'zen en ruime sortering Speelgoederen wo. Duits Import Luxe artikelen Sola artikelen Lederwaren Byouterieën etc. Koopt tydig om teleurstelling te voor komen. Zie etalage Zie etalage P. HENDRIX Patersstraat s Telefoon 381 St. Nicolaasgeschenken Op al onze Textielgoederen geven wij vanaf 15 November 10 pet. korting A. SCHEEPERS Schoolstraat 22 ALLUMINIUM met steel f 10.80 HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn Hofstraat 10 Tel. 566 Voor 6en goed Ceintuur Stofknoop of Gesp (grootste sortering) Slaagt U in 't KNOPENHUIS 't best St. Nicolaas in aantocht Wy brengen dit jaar een zeer uitge breide collectie Kinderrijwielen Autopeds Poppenwagens Kinderdriewielers Rolschaatsen etc. Zie etalage Lage prjjzen HENDRIX-Rijwielhandel Patersstraat 9 Telefoon 381 Voor Sint Nicolaas rieten poppenwagens alle pry'zen Beleefd aanbevelend G. DERKS, Hoenderstraat Ook voor reparatiewerk, manden enz. Degene, die Dinsdag in de Paters kerk een kerkboek meenam, waarin naam van eigenaar, wordt dringend verzocht dit aldaar terug te bezorgen. VENRAY Premiebetaling Zondag 16 Nov. van 11 tot 12 uur in café Wed. M. Litjens, Leunen. Premie V» pet. Langs deze weg betuigen wy onze hartelyke dank, vooral aan Heren Geestelijken, Heren Doktoren, Zusters van het Groene Kruis en de buurt, voor het medeleven, ondervonden tydens de ziekte en bij het overlijden van onze Moeder, Behuwdmooder en Grootmoeder. fam. Maassen-Schoufen fam. van Rensch-Schouten In plaats van Donderdag 20 Nov. Vrijdagavond van 7—8 uur te berei ken in Hotel De Zwaan. Afientia Attentie Thans autoryles in de GERRIT SLUYS Elke Donderdagavond van 7—8 uur persoonlijk te bereiken in Hotel De Zwaan. Het lange wachten op de leparatie van uw electro motor, stofzuiger of wasmachine motor is niet nodig, wanneer U deze in Venray laat repareren by HAWINKELS wikkel-en reparatiebedrijf. Vlug en goedkoop. Volle garantie. GEVRAAGD net meisje v. dag en nacht voor 1 Dec. Mevr. Kruytzer, Horst. Mevr. Dr. Havermans zoekt voor direct een handig een net tweede meisje voor halve of hele dagen, leeftijd 15 16 jaar. Stationsweg 47. GEVRAAGD net meisja per 1 Dec., zelfst k. wliefst enigs zins bekend met koken, circa 20 j. Adres bureau van dit blad. Huis te Blitterswijck NOTARIS HOLTUS TE HORST zal op Maandag 24 November 1952, ham. 3 uur in café de Swart te Blitterswijck, ten verzoeke van de Familie Duyne, publiek verkopen Het Woonhuis met achterhuis, erf, en tuin aan de Meerloseweg B. 4, te Blitterswijck, gem Meerlo, sectie A no 2495, gr. 10 50 aren. Het. pand bevat beneden 2 kamers, gang, keuken, bykeuken, achterhuis Boven zolder en 1 kamer. Aanvaar ding vry van huur op 1 December a.s. met toestemming van de bevoegde gemeentelijke instantie. tuin en bouwland te VENRAY Notaris Pluymaekers te Venray, zal op Maandag 24 No vember 1952 nam. 4 uur, in bet café van M. van de VeD, Hagelweg, ten verzoeke van de erfgenamen van Karei Sijbers, publiek verkopen Huis met erf, tuin en bouwland aan het Schutterspad te Venray, groot 45 a. 10 c. Aanvaarding in eigen gebruik behoudens goedkeuring van de be voegde autoriteiten en betaling van de koopprijs 1 Maart 1953. Te koop een haard Paterslaan 5. Te koop 18 zware biggen M. Peeters, C 65 Oostrum. Te koop 3000 aspergeplanten M.W. en 2 Petromox lampen J. Derks, Oostrum. Te koop 3 zware biggen Kind. vd Boogaard, Lull C 48 TE KOOP partij biggen en dragende JvR varkens G. Hendrickx, Leunen-Schoor H 1. Uit de hand te koop 2 HUIZEN, met erf en tuin te VENRAY, Julianasingel ia en ib respectievelijk groot 11.07 en 11.97 aren. Inlichtingen bij NOTARIS HOLTUS te Horst. voor elk doel, van groot tot klein voor poppenwagens, bolderwagens, trapauto's, driewielertjes, enz. POELS' Rijwielhandel TE KOOP partij biggen G. Geurts, Buitenweg 4 TE HUUR Hoover wasmachine f 1 50 per uur, bezorgen en halen in begrepen. Bespreek tydig om teleur stelling te voorkomen. Eindstraat 12. Komde vanaovend ok op de •n bont kolder-program bej tr Qatazittinq u. d. Raóin 't Begint klokslag 8 ut An HAZEPAEPER werke mit Graat en Biier Boerekapel.or Prins Lei I,: Vasteiaovesj Zingende 2«. Komt en ziet, lach en geniet Er bij een aankoop vf Kinderpyama's 5 Flanellen Pyama's Dames Nachtjaponnen® Damessjaals vamo Herensjaals Rokkenstof p.mettS Confectiebroeken v.ai® Confectiecostuums Confectiepakjes kortek Confectie plusfours Ex ra aanbiedingTrainingsbroekl Stationsstraat 8 Dinsdag 18 November om 8 uur in de Ai M 1 Mfj I Aan de vleugel :£c Entree vo r niet abonnementhouders f 1.50. Zaalvolgorde C—D—A—B (ab®n TE KOOP twee paar rolschaatsen Langstraat 11 Te koop windjack gevoerd voor bromfiets- of motorrijder. Kolkweg 8. TE KOOP 3 schsufalingen en 1 koe B stal. J. Linders, Deurn.weg, Heide. Te koop wegens 500 cc B S.A.' bijpassend 2pers. zadel en valhelm. J. Heubers, Vlakwaterweg 2a Te koop hoogdrachtlge koe 6e kalf, 29 Nov. voldragen, A stal. H. van Osch, Merselo M ioo. Te koop accordeon piano-klavier merk Amico, in goede staat. J. Hendriks, Kamp E Peelplan Zuid Te koop partijtje dikke noten 40 stuks voor i gulden. Langstraat 44. Te koop 6 zware biggen M. Hoenselaar, Merselo. Te koop 2 tomen beste biggen P. Timmermans, Laagriebroek Te koop een schot met melk, onderstel voor slagkar M. van Tilburg—Muysers, Merselo M 6a. Te koop gevraagd dunne koeien, zeugen en beren C. Kremers, Vierlingsbeek, tel. 292 Te koop dragende vaars 15 Dec. aan telling, tbc vrije stal. Peters, B 107, Wanssum. Te koop gevraagd voor directe leveriDg suikerbieten, suikerbietenkoppen en voeraardappelen Hub. Janssen, Aardappelhandel, G 102, Sevenum, Tel. no. Te koop toom zware biggen P. J. Steeghs, Castenraysestraat, Castenray. Te koop gecomb. etoctr.-kolenfornuls Schoolstraat 2. Te koop toom biggen J. Droesen, Heide. TE KOOI 5 go». 1 H. Creemais TE K0(S lür Alb. Brugjs TE KOO! 2 priie 10' anderhalf ji G. Jansen, iei TE KOO? een sladrl drad 14 weken M. van Yeti TE KOO? enkele lucht draagrermfi Bandóc vanaf f s 3t H. Henckeld C 157. Telen TE KOOP een z.g.a.n.. Ie leeftijd 6-®1 TE KOOI ee*r A. Janssen,»6 TE KOOP een in g.ih damesU voor Am. Jan8-1 TE KOOr z.g.a.n. fonsfie kleine Ik! Frans Miclfr «f TE KOO: 6 ar Th. Jacobs,Pg TE K0( 2 te prachtige Je 4.ja«I Kind. Custft TE KOO? haardfe Custers, TE KOOP partite H. vd BK Laagheidwp

Peel en Maas | 1952 | | pagina 2