f' I WJóika f n Hïlótó 1 M. HENDRIKS ORGELIIOEKJE Uitreiking diploma's Dag-Nijverlieidsonderwijs „Ons Genoegen" in het zilver SPORT ADVERTENTIEN Gratis autorijles M. MUYSERS DOOD Dek. Soc. Charitatief Centrum GERRIT SLUYS Waarschuwing Hub. de Jong Assurantiekantoor KRUUSEV- MEESTERS KantoorOostsingcl 12 Reclameaanbieding Depot Jamin Zomermantels! en Costnums Japonnen en Toppers Jos. Vullinghs f 75.- beloning geei3, Ne he Nylon Perion kousen Wqt il Sigqu Ilobt U wel eens van een „Orgel- week" gehoord? Neen? Welnu, 't Orgelcomitó gaat een orgehveek organiseren, een week, die helemaal in het teken van de orgelactie staat. Deze orgelweek wordt gehouden van 12 tot 10 October. Het doel or van zal U wol duidelijk zijn n.l. geld bij elkaar trachten te krygen. Getracht zal worden geheel de parochie in die actio te betrekken. Wat er dan al zo te doen is? Alle verenigingen trachten in te schakelen iets op touw te zetten, dat geld in 't laatje brengt. Het orgelcomitó denkt aan ie eon bromfietsenrailly binnen de de gemeente. 2e een fletsenrailly. 3 e auto-en motorrailly. 4e een fancy-fair. 5e schatgraverijen. 6e concert en tentoonstellingen. 76 kaartwedstryden. enz. enz, Het comité doet nu reeds een beroep op allen, om zich reeds voor te bereiden op een van bovengenoemde attracties en die week vry te houden. Verantwoording Vorig Saldo f 2039,26 Van een zilveren bruiloft f 23,68 Opbrengst orgelbusje Odastr. Willem8str. Langeweg, Over- loonseweg, Hoendersstraat, Grotestraat (dank zy een busje met f 25.-) Langstr, Oostsingel. f 166,08 Totaal t 2228,95 Opbrengst offerblokken f 26,62 Voor het diploma Assistent van wege de Koninklijke Nederlandse Zuivolbond slaagde te Utrecht de heer J. H. J. Boormans te Leunen, werkzaam aan de Coöp. Zuivelfabriek „Venray" te Venray. - Te Roermond slaagde voor de hoofdakte Mej. K. van Gemert, alhier. KLEUTERBUREAU van li Augustus: Kleuterbureau van S tot 3 uur Oproepingskaarten meebrengen Donderdag u Aug: Consultatiebureau voor zuigelingen uit de Kerkdorpen BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter kennis van be langhebbenden, dat zy voornemens zyn aan de Raad dezer gemeente een voorstel te doen tot het onttrekken aan hot open baar verkeer van een gedeelte van de Langeweg, n.l. dat gedeel te, hetwelk is gelegen tussen de percelen kadastraal bekend ge meente Venray, sectie C nummers 6503 en 60i 2 enerzijds ennummor 4715 anderzijds. Belanghebbenden worden tot 14 dagen na heden in de gelogenhoid gesteld van dit voorstel kennis te nemen ter gemeente-secretarie, afd. IV en hun bezwaren daartegen bij do gemeenteraad in te dienen. Vonray, 23 Juli 1952. Bekroond Op de internationale tentoonstelling in Luxemburg, waar verschillende landon exposeerden, behaalde de heer G. Mulders, Ketelfabriek Muvero do gouden medaiile voor de best opge- richto expositie. Vertrek naar de Missie Zuster Aniceta Maria .Tenniskons van de Zusters van Liefde is via het vliegveld Brussel naar de Belgi- echo Congo vertrokken, alwaar zij als verpleegster zich in dienst gaat stellen van de Missie. Examen Van 23—29 Aug. zullen in de Am bachtsschool te Venray, de examens afgenomen worden door de Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf voor de meestertitel, metselen en metaal bewerking. Aan het examen, wat ge houden wordt voor Noord-Limburg on Oost-Brabant nemen 29 candidaton doei, Frans bezoek Op het Gymnasium arriveerden Woensdag een 30 tal Franse studenten, die een tegenbezoek aan Nederland komen brengen. Vorig jaar hebben een gelijk aantal studenten van het Gymnasium hun vacantie in Frankrijk doorgebracht. Zy zijn van plan de verschillende bezienswaardigheden van Nederland in de loop van de komende week te bezichtigen. Brand Maandag brak brand uit in de nood- boerderij van de landbouwer Claassens- Maas, te Ysselsteyn. Korte ty'd woedde er een felle brand, waarin verschillende varkens om kwamen. Ook een schuur en een koren mijt gingen hierbij verloren, In de nacht van Maandag op Dins dag ging de opslagplaats van de Fa de Jong te Merselo, in vlammen op. Behalve de opgeslagen goederon ging daarbij ook verloren, een vracht wagen, die eveneens uitbrandde. De schade wordt op ruim f 15.000 ge schat. EEN CALIFORNIA MODEL Pracht zomerichoentje In witleder. Uitstekende pasvorm. fiatn- FILIAAL VENRAY GROOTESTRAAT 1 Donderdagavond werden in het Luxor-Theator de diploma's voor het Dag-Nyverheidsondorwys uitgereikt. In aanwezigheid van het Bestuur sprak de Directour de aanwezige ouders toe on wees op het grote bolang van verdere studie voor hun kinderen on do mogelijkheden welke hiertoe worden geboden. Op doze vergadering werd tevens afscheid genomen van de heren Koppers, v.d. Borgh en Peters, wier taak wordt overgenomen door de heer Noyens uit Broda. Namens het Be stuur felicitoordo de lieer Bartels de geslaagden, die op hun beurt bij monde van de heren van Haren en Noyen de leraren dank bracht voor hun lessen. Volgens de Directeur zyn alle ge slaagden reeds geplaatst in het be drijfsleven. Diploma Afd. Timmeren: Timmerlieden 2de klas; 16 leerlingen behaalde het diploma, o.a.: Hoex J., C 33g Oostrum Truyen L, St Odastraat i Janssen J., D 13 Tienray Branje N., Kolkweg o; Leyssen P., I 27 Veulen Verstegen W., B t6 Smakt Pluym P., Charles Rnysstraat s Lichteveld J., C 53, Overloon Rutten M., C 178 LiRskens MC 39b Oostrum Brouwers J., Stationsstraat 15, Horst Teunis8en Th., I 70, Ysselsteyn van den Winkel H., B 65, Wanssum Jeuken M., C 146, Overloon van Arssen M., Oirlose weg, Oostrum Wijnhoven H., Stationsweg 29, Horst 3 leerlingen werdon afgewezen Diploma Machinebankwerker 35 leerlingen behaalden 't diploma: Reynders W., Leunseweg 7, Venray van Mill E, Landweertweg io Wilmsen Fr., H 33b, Veulen Derickx H., Langstraat 34 Luca8sen Th., Patersstraat 11 Rutten P., B 89a, Blitterswyk Vennekens L., H 15, Veulen Huisman P., Langeweg 39 Rongen G., Langstraat 36 Gielen W., A 125, Meerlo Schoenmakers W., Stokst. 4 Horst Duykers P., G 35a, Castenray van Bergen A., Langeweg 70, Venray Luypers H., Land weert 16, Cuypers Th., 12a, Geysteren Ars J., Paterslaan 6 Linskens Th C 39b, Oostrum Theuws P., Merseloseweg ic van Haren J., Grotestraat 2 Maessen P., C 23d, Oostrum Francken J., B 93a, Wanssum Philipsen A., Wieénweg 2 Bovens A., Venr. weg 76 Horst Beerkens KJulianasingel 26 vd. Lisdonk C., Vond. 11 Horst Thoeuwen B., B 78, Blitterswyk Arts P, M 114b, Merselo van Rengs H.. Speelhof 14 Horst Coenders W., Venl. weg 14 VoermansP., Hoogriebroek G 10 Millen C Patersstraat 13 Versleijen J., D 25a, Oostrum Aerts MC 89 S wolgen de la Roy J., Gasstraat 8 Voormans P. JHoogriobrook G 10 Bouwvakarbeiders Vrijdag jl. vergaderden de bouw vakarbeiders om de nieuwe werk loosheidswet te bespreken. In een duidelijke uiteenzetting gaf Hoofd bestuurder Peeters aaD, wat men moet doen en laten en welke conse quenties er vast zitten aan gemaakte of te maken fouten. De vergadering, die onder leiding stond van voorzitter de Bruyn, was goed bezocht en uit do vragen die werden gesteld bleek wel, dat men vol aandacht naar dezo uiteenzetting geluisterd had. Verder werd medegedeeld, dat in September a s. de afdeling haar 25 j. bestaan zal vieren, welk teit in eigen kring zal worden herdacht en waarbij verschillende leden op passende wijze zullen worden gehuldigd. Tevens word mededeling gedaan, dat door het Hoofdbestuur van de R.K. Bond van Bouwvakarbeiders tot bonds- beambte in vaste dienst was aange steld de penningmeester van de plaatselijke afdeling, de heer Ponjee. Na een druk bezette rondvraag sloot voorzitter de Bruyn deze goed bezochte vergadering. Opening nieuwe zaken Zaterdag heropende op de eerste plaats de Fa. Hormans haar her bouwde filiaal in de Grotestraat. Door een eenvoudige verbouwing is een veel beter overzicht verkregen over de grote collectio brilmonturen en zal deze speciaalzaak hierdoor nog betere service kunnen verlenen. In het pand Min opende een nieuwe sigarenwinkel „'t Raodhuus" haar deur en in de kleine maar gezellige winkel vindt zelfs de meost verwende roker keus en keur van alles wat de tabaksmarkt maar biedt. Tenslotte opende de fa. Vollebergh een Dieuwe showroom in de Grote straat in het pand Roeffs en toonde daarmede het publiek, tot welk een opmerkelijke prestaties deze firma in staat is. Drie nieuwe zaken iü een week tyds en allen in dezelfde straat, wie zal beweren, dat Venray niet vooruit gaat? Ongelukkon Afgelopen week heeft weer de nodige ongelukken opgeleverd. Daar was allereerst het 3 jaar oude zoontje van van V. op de Heide, die van een koronmyt viel en daarby zyn beentje brak. Op de Overloonseweg werd een kleine overreden door een bromfiets. Do bromfiets werd beschadigd maar het kind kwam er met enkele schram men vanaf. W. uit Ysselsteyn, die koren aan het binnenhalen was kwam met zyn been tussen dissel en wagen en brak zyn been daarby. Op de hoek Paterslaan-Leunseweg reed een motor tegen een auto, waar- by en de auto en de motor schade opliepen, doch de bestuurders mot de schrik vry kwamen. Een kind dat als duopassagier op de motor meeroed werd wel over do weg geslingord, maar kreeg geen letsel. Vorder word in liet ziekenhuis opgenomen Th. uit Vierlingsbeok. die met zyn motor tegen eon auto opreed en daarby naast vorschillonde vleeswondon oen horsenschudding opliop. Geslaagd To Roermond slaagde voor hoofd akte B onze dorpsgenoot J. vd. Bosch Te Venlo slaagde voor 't Midden standsdipioma de heren H. Billokeus, alhier en W. Janssen, Maashees. FESTIVAL TE OIRLO Op 15 en 17 Augustus organiseert de fanfare Ons Genoegen te Oirlo een groot festival in de feest weide van M. Drabbels. Dit festival, waaraan een twintigtal verenigingen deelnemen, wordt geoi- gani8eerd ter gelegenheid 7an het 25-jarig bestaan der fanfare. Beide dagen wordt het feest opend met een muzikale wandeling door Oirlo. Op 15 Augustus zal een avondconcert worden verzorgd door de fanfare Concordia uit Wanssum, dat onlangs de iste prys verwierf in de Ere afdeling. Op 17 Augustus concerteert Koniuklyko Harmonie van Lottum die de iste pry's verwief in de afdeling superieur. Voor muziekliefhebbers dus twee dagen die men zeker niet ver geten mag. Een bezoek aan Oirlo in die dagen is zeker aan te bevelen. Ysselsteyn eerste sportvereniging viert haar 23 jarig bestaan, en wel met oen Groot Nationaal Concours op 10 is en 17 Augustus. Het was op 10 Maart 1927 toen enkele heren het plan maakten tot oprichten van een handboogschuttery die de naam kreeg van „Ons- Genoegen". Het eerste bestuur bestond toen uit de herenG. Vermeulen, Voorz. Fr. Janssen, secr. en A. Janssen, G. Fleurkens en G. Linders commissaris sen. Er werd dan ook met 20 leden gestart, waarvan er thans nog 5 lid zyn n.l. de heren G. Linders, Fr. van Soest, Jac Janssen, M. Keyzers on S. Keyzers. Na jaren van voorspoed kwam er tegenslag, de oorlog, er bleef dan ook niets meer over. De banen en bogen verdwenen, toch bleef men niet ruston en met vereenigde krachten kwam alles weer voor elkaar, en zo werden verledon jaar de nieuwe banen weer feestelyk ingezegend. Het huidige bestuur bestaat uit G. Linders, voorz. A. Jaspers secr. B. Camps, A. Fleurkens en W. Janssen commissarissen. Het afgelopon jaar werden dan ook vele pry zen in de wacht gesleept. Wy wensen- „Ons Genoegen" met haar Zilveren feest van harte proficiat. Uitbreiding Tweede Kamer gaat niet door By eon gunstige beslissing van de Senaat over do uitbreiding der Tweede Kamer zouden de volgende 15 leden vermooiiolyk aan de K.V.P.-fractie zyn toegevoegdmej. Nolte en de horen Bachg, Dassen, Künig, van Dongen, de Groot, de Haas, Ruys de Beeron- brouck, van Koevorden, de Kort, Penders, Peters (Venlo), Roolvink, van Thiel en de Wolf. De verscheidene fracties zouden als volgt vergroot zyn: KVP 30 op 45 leden; P.v.d.A. 30 op 45; A.R. 12 op 17; CPN 6 tot 9; KNP (Weiter) 2 op v en SGP 2 tot 3. fl 25 biljetten nit 1945 verliezen geldigheid Bankbiljetten van 25 guldon, die als datum dragen 1 Mei 1045 worden uit de circulatie genomen. Zy verliezen op 1 Februari 1053 hun geldigheid en moeten dus voor die datum bij de Nederlandse Bank of een van haar bijkantoren wordon in geleverd. S.Y.Y .-nieuws De vergadering van Woensdag bracht na een stemming de nieuwe elftalcommissie van S.V.V. naar voren. De heren W. Vermeulen, M. Derks, J. de Bruyn, M. Jenniskens en L. Oudenhoven Hzn, zullen in het ko mende seizoen de elftallen opstellen. Verder werd op deze vergadering medegedeeld, dat het seizoen geopend zal worden met het in gebruik nemen der nieuwe velden, 15 Aug. as. Voor die dag is Kolping uitgenodigd om een wedstrijd tegen ons eerste elftal te komen spelen. Op het programma staat verder nog een trip naar Den Bosch, waaraan ook het tweede zal deelnemen, dat het voetbalseizoen op 10 Aug. a.s. opent, door een deelname aan serie- wedstryden Vierlingsbeek. Op deze vergadering werd een drin gend beroep gedaan op de spelers om regelmatig te blijven trainen en op tijd de contributie te betalen. K.N.Y.B, Op de jaarvergadering van de kring Horst—Venray, werd de heer G. Poels, door alle bij deze kring aangesloten verenigingen, wederom herkozen als Voorzitter van deze afdeling. Trninen TrainenDinsdag 2e en 3e elftal: Donderdag ie en 2e elftal; Zaterdag jeugd en het ie en 2e elftal, onder leiding van Beyl. Wandelsport Liefhebbers van de wandelsport moeten zeker niet vergeten zich de komende dagen aan te melden voor de grote wandeltocht, die schutterij St. Anna organiseert op Zondag Na- kermis. Deze tocht is zodanig, dat alle mooie plekjos van Venray bezocht worden en dat iedereen de tocht gemakkelijk kan volbrengen, ondanks het feit, dat hij 23 km lang is. Meisje doodgedrukt Een 5 jarig meisjo, dat by een familie to Sehyndel logeerde, week tydens het spelen op straat uit voor een pas serende kar, waarvoor een paard was gespannon. De kleine ging voorzichtig heidshalve togen do muur staan. Het paard schrok van eon grote vlieger, waarmede oen jongen speelde en trok de wagen tegen de muur, juist op de plaats waar het meisje stond. Het kind raakte mot het hoofd beklemd en overleed aan de opgelopen verwondingen. Mijnwerker verongelukt De 22-jarigo ongehuwde handlanger Waskiowicz uit Heerlerheide is in een transportgoot in de wassery van de staatsmijn Emma gevallen. Tenge volge hiervan overleed hy onmiddellijk Kanon van Grave verdwenen Een van de twee kanonnen, die sinds lange tyd aan Grave's stads wallen staan, was Maandagmorgen op onverklaarbare wijze verdwenen. Het is nog niet bekend hoe dit onge veer drieduizend kilogram' wegende stuk van zijn plaats is gehaald. Men tast ook volkomen in het duister omtrent de motieven, welke tot deze diefstal geleid kunnen hebben. Het kanon dateert van do Franse invasie aan het eind van de ise eeuw. Een paar dagen later was het kanon weer terug, het bleek een grap te zijn van een aantal studenten. Woning- en bedrijfsbouw zonder Rijksgoedkenring Met ingang van Vrijdag j 1. is voor woningbouw on voor particuliere in dustriebouw geen Ryksgoedkouring meer nodig. Evenmin is die goed keuring voortaan nog nodig voor de andore „burgerbouw" - zowel nieuw bouw, her- en verbouw, onderhoud en uitbreiding op voorwaarde, dat de bouwsom niet hoger is dan 100.000 gulden. Yergiftigde andijvie? Drie personen uit Varsseveld zijn Dinsdagmiddag na het gebruiken van do warme maaltyd onwel geworden en vrywel plotseling overleden. De drie overledenen zyn do gebroeders B. en H. Linders en hun zuster. Men denkt, dat veigiftigde salade oorzaak is. BURGERLIJKE STAND Gemeente VENRAY in de week van 23 t/m3i Juli 1952 GEBOREN Janssen Agnes M Kruisstraat 33 Roodbeen Hendrikus, Burg. vd. Loostr. Claessens Johanna, Hensoniusplein 3 van Hoof Maria, Merseloseweg nw 2 v.d. Laar Johannes C. A., Broekweg 10 Philipsen Arnoldina, Akkerweg nw 1 Cornelissen Ja'coba, Oostrum C 27 Stiphout Johanna, Merselo M 38 v Tilburg Nicolaas, Merselo M 102 van Dyck Maria F. M., Beek weg is Muysers Maria, Yssolsloyn I 110 GETROUWD: Joormann Hendrik J. M., 29 jaren, chemisch technicus, Eindhoven en Driosson Ardina F. W. P20 jaren, Langeweg. Asselborghs Eduard P. M., 33 jaren, ambt. gem bedr., Leunen en Hendrix Antonetta P. O., 26 jaren, Hensenius straat. Trees Sanders Vic. Goumons hebben de eer kennis to geven van hun voorgenomen huwelijk op Maan dag 23 Augustus a.s. in de Parochie kerk van O. L. Vrouw, v. Slichten- horststraat 36 te Arnhem. De huwelijksinzegening, gevolgd door een plechtige H. Mis, vangt aan om 9.30 uur. Arnhem, Piümelaan 29 Venray, Stationsstraat 1—5 Receptie van 4 5 uur Prüinelaan 29 kan Gerrit Sluys U niet geven, maar wel tydens de Kermis een gratis serenaatje De Autorijschool voor Venray en omgeving. Venray's eerste en enigste speciaalzaak op gebied van vogels warm en koudwatervissen, vogel- voeders, aquaria, hengelsportartik. duivenbonodigdheden, ook voor honden en katten enz. Langstraat 28 Telefoon 756 Uit voorraad leverbaar Westerwolds en Italiaans raygras, Spurrie- en Stoppelknollenzaad Verheijen's Zaadhandel Leunen Telefoon 550 Biedt zich aan jongen 14 jaar voor alle voorkomend werk tydens de vacantie. Adres bureau dezer Heden overleed in Christus' Vrede, meermalen gesterkt door do H. Sacramenten, onze geliefde zwager, oom, behuwd- oud- en overoom EDMOND RUTTEN in de gezegende ouderdom van byna 90 jaren. Lugano familie JOS. RUTTEN Vonray familie ALF. RUTTEN KOCKEN BEEL Maastricht, 26 Juli 1032 Hertogsingel 97 De plechtige uitvaartdienst heeft plaats gehad op 29 Juli in dekork van St. Petrus Bandon te Vonray, waarna begrafenis op hot R. K. kerkhof aldaar. aan vliegen, muggen, motten, mieren en andere insecten door ze te bero ken, te bestuiven of te bespuiten. Verder alle veegeneesmiddelen, varkensringtangen, kniptangen voor biggentanden, anti-wroetkrammen voor zeugen, kal verstrengen, enz. Aanbevelend, M. MUYSERS Erkend Castreur Langstraat 23 Tel. 756 Bureau Patersstraat 10a van 4 tot 12 Aug. gesloten Wegens vacantie is van de Autorijschool van 5-12 Aug. afwezig Voor inlicht, en aanm. tydens zyn afwezigheid zich te melden tot de boodschappendienst K 08. De autorijschool voor Venray en omgeving Oud papier en lompen kunnen door klanten wel korte tijd bewaard wor den, dan wordt dit weer geregeld opgehaald. Die altijt koopt de beste 1 vaeren, Sal sich veel sorgb en kommer spaeren. (Jacob Cats) Koopt daarom een GOED Horloge I billijk voor Brand-, Ongevallen-, auto-, motor-, tractor- en alle andere verzekeringen. Levens- en pensioenverzekering, (ook met belastingaftrek) Auto-, motor-, bromfiets-, tractor financiering. Hypotheken. Telefoon 462 Gesorteerde Bitterkoekjes Gesorteerde wafels Zuurtjes Zuurtjes Zuurstokken Anysbollen Chocoladerepen in, Fruit Limonadesiroop Heldro IJs Tijdens de Kerm 150 gr. 25 ct 125 gr. 25 ct 250 gr. 50 ct 173 gr. 23 Ct 150 gr. 25 ct 10, 15, 25 Ct 100 gr. 25 ct 18, 23, 50 Ct 123 gr. 25 Ct per fles 80 ct 10, 15, 25 ct isdagen steeds geopend. spotprijzen THOMASSEN Wij kunnen direct uit voorraad leveren Italiaans en Westerw. raygras alle grassen en klavers voor blijvend grasland en kunst weiden, Incarnaatklaver oogst 1952 zeer waarschijnlijk volgende week leverbaar. Tel. 378 TE KOOP 2 herenrijwielen z.g.a.n. Stiphout, Merseloseweg M id Tandarts van 4 lof en met 9 Aug. afwezig. Spoedgevallen Tandarts J. Ruyten. Van 3 t.m- 10 Augustus is onze zaak gesloten. Coopmans Langstraat Notaris Ptuymaekers is van 4 t.m. 9 Augustus afwezig. OOSTRUM voor degene, die ons aan woonruimte helpt op goede stand (2 kamers en keukentje). Intiek October—November.' Brieven onder nr. 45 bureau dezor, Dinskl -- GEVONDEN portemonnaie met inhoud Terug te bek. tegonbet. adv kosten by Bakkery Kronenberg, Bindstraat. yzersterk f 4.50 THOMASSEN Coopmans' Zaadhandel heeft voorradig Gras- en Klaverzaad voor tijdelijk en blijvend weiland, Spurriezaad, Horfstknollen Joé, Westerwolds Raygras voor groenvoer en groenbemesting. Te koop zo goed cis nieuwe radio L. Verbeek, Smakterweg. Te koop Mulders spaarketel 200 l. roodkoper bak. Patersstraat 35. Te koop best vaarskalf J. Camps, veehandelaar, Oostrum. Te koop toom biggen Jac. van Vegcliel, Merselo. Te koop Norton motor 500 cc geheel gereviseerd. Gebr. Lucassen, Leunen. Te koop dragend stamb.varken 15 w. dracht, 3e worp, en party sclieutelingen. A. Peeters, Griondtsveenseweg, Peelplan Zuid TE KOOP JvR zeugjes 14 w. dracht, vet schot, suikerperen Kind. Custers, Veltum. TE KOOP partij biggen J. Buyssen, Leunen K 69. Te koop zeug met 7 biggen 8 dg, Loenen—Verscliuuron, Leunen K 44 Te koop Jawa motor 250 cc m. duo in prima staat, 18000 km gelopen. G. Custers, Oirlo E 4a. Te koop suikerperen en cppelen 5 ct. p. kilo C. Cremers, Steegsbroek. Te koop suikerperen 10 ct. p. kilo J. Reynders, Laagriebroek K 49 Te koop Hollandse suikerperen Kind. vd Boogaard, Oostrum C 48. TE KOOP Hollandse suikerperen 10 ct. p. kg J. van Meijel, Brienslioek K 32. TE KOOP partij biggen A. van Osch, Wieönweg 1. TE KOOP jonge vette zware haantjes Haantjeshof, Ysselsteyn. R.K. m. 51 jarb.st. bem. w. ken- nism. m. een RK. meisje of wed. Brieven aan J. v. H., G41 Sevenum Te koop suikerperen, slagkar en stel paardentuig H. Keijsers, Boshuizen. Te koop zware biggen P. J. Rongen, Leunen K 37. Te koop partij biggen Wed. P. Loonen, Leunen K 43. TE KOOP partij biggen J. Droesen, Heide Te koop 2plts elecfr. comfoor met pannen Adres bureau van dit blad. Cl goorganflt Hontu Deelnemfei tot 7 Aug.^'i by J. CoppCj V U ^IKE m Mi »tri genidie rookfko allo tee okt Daafin moohin vol len Patersslri U van ER iBtr: Wij wikkfre good k opr. Hi Te koo BSO in goede li HePC

Peel en Maas | 1952 | | pagina 2