Het is een vaststaand feit: VAN OPBERGEN voor KWALITEIT Waarom langer nog lopen, kom bij wHIl UI ULI1ULII kopen... TEXTIEL EN MODES VENRAY Van Zaterdag 12 Juli t.m. Donderdag 31 Juli 1952 Door aankoop van grote partijen liquidatie-goederen kunnen wij u in staat stellen op een goedkope manier uw garderobe of linnen kast zeer volledig aan te vullen! In onderstaande lijst van speci ale koopjes is zeer zeker iets van uw gading bij. Bovendien geven wij op alle niet speciaal geprijs de artikelen 10 procent korting! DW Corsetten en BH's Baby-uitzetten Vitrage en Overgordijnen coupons Zomerjaponstof Grote seizoen-opruiming bij uan opbergen tlenray Mooie witte Pracht Dames-en Heren Zakdoeken Dames- Heren Polohemden Jongens Overhemdjes prima kwaliteit Blouses thans 4.50 m. 31—35 halve prijs 55, 40, 25, 20 ct. halve prijs Prima Poloblouses Tricot Jongensbroekjes Schitterende Damestruitjes Restanten pracht voor jongens van 10-14 j. Tweka aan ongekend lage prijzen Damesshawls halve prijs halve prijs en ruime keuze effen en gebl., spotkoopjes Prachtsortering Heren- Sokken en Enkiets aan dumpprijzen. Zeer mooie Sportkousen en Sokjes zeer voordelig Restant wollen Kinderzwempakjes Moeten weg, zeer voordelig Nog enkele Herenbadpakken gaan bijna voor niets weg Zomerhandschoenen voor dames nergens zo goedkoop Singlets en Broekjes voor heren prima interlock 1.75 Dames directoires prima kwaliteit 1.25 Kinderhemdjes Broekjes aan spotprijzen en Stellen Dames Ondergoed 3delig slechts 5.50 Ruime sortering Onderjurken reeds vanaf f 3. Prima Baddoeken reeds vanaf 1.25 Fantastische Theer reeds var aanbieding oeken af 60 ct. Als extra s< katoenen voor msatie prima Machtjapon 4.50 Pracht le Wafelc vanai kwaliteit loeken 1.55 Mooi g Ontbi, le kwaliteit, ebloemd tlaken slechts 4.50 Keukenb in alle beste kwalite oddoeken kleuren it vanaf 1.30 Een Keuke kost slecl nooie ndoek lts 90 ct. Een Dames voor jracht Pyama 5.50 Fantastische cc tafellakens in katoen, he illectie damast m. servetten ;1 en halflinnen Zuiver Dekser vette thans linnen in gekleurd 2.75 De bekende in alle maten voorradig Thans 10 pet. korting Prachtig geborduurd Wieggarnituur zeer lage prijs 3.95 Verpleegstersschorten versch. kwaliteiten, oersolide, scherpe prijs Onze collectie Handweef en Pluche Tafel- en Divankleden is bekend door 0 uitgebreide sortering 0 ongekend lage prijzen Voor complete zijn wij 't aangewezen adres Schitterende collectie jurkjes, pakjes etc. Thans 10 pet. korting Gekl. flanellen Lakens 150 breed 5.98 180 breed 7.95 Pracht katoenen Zomerdekens 8.70 Onze collectie Wollen, Halfwollen en Gestikte Dekens munt uit door prima kwaliteiten 0 pracht dessins 0 lage prijzen Een partij slipmodel Heren Onderbroeken voor slechts f 1. Prima Laken met ajour rand 160 breed 6.50 Restanten gaan werkelijk voor 'n krats weg. Zorg dat U er bij bent 1 Onze collectie Dames Peignoirs is enig voor Venray In luxe Damesblouses brengen wij iets zeer aparts. In poplin en gummi dames- en heren regenkleding zijn wij zeer ruim gesorteerd Een restant gummi heren regenjassen moet weg voor slechts 9.75 Prima Jaeger Wol per knot 1.36 Effen sloop 1.75 Geborduurde sloop 2.50 Onze collectie stelt iedereen in staat op goedkope wijze in 't bezit te komen van een chique jurkje. Zie etalage UAN OPBERGEÜ

Peel en Maas | 1952 | | pagina 7