53! ss»? S.V.V. Morellen SPORT Inmaakflessen ADVERTENTIÈN Prijsschieten Cocosloper Kippenringen De spaarders LAAT U GEEN KNOLLEN... HAAR KOOP VJVIG EEN GOEPE GRIL l/OORWROEWEfl l/ER KOPEN JACQ. SCHAEFFERS, Grotestraat 34 Volksconcert Zondag a.8. om uur zal do fanfare „De Peolklank" een volksconcert geven te Ysselsteyn. Rijkspostspaarbank Over de maand April 1012 word op do Rijkspostspaarbank te Venray in gelegd f 36 760. Do cijfers voor Boxmeer en Horst bedroegon reap, f 40.180 On I 16.173. Niouwo motorclub Ken paar weken deden wij in ons blad eon oproep voor liefhebbers voor een motorclub. Thans kunnen wij mededelen dat inmiddels do Motor club Venray is gestart met c.a. 25 leden. Hel bestuur is als volgt samen gesteld: Fr. Janssen voorzitter, J. v d. Weegh secretaris, C. Janssen pen ningmeester, G. de Haart en W. Jans sen, comm. Do nieuwe vereniging zal aanslui ting zoeken bij de K.N.V.B. zodat de verwachting gewettigd is dat ook Venray in de toekomst motorwedsrii don te zien zal krijgen waaraan pro minente renners zullen deelnemon. Het clublokaal is by Café Swagho- ven, Maasheseweg. Bij gunstig weer zal de motorclub Venray morgonmid- dag een rondrit maken door de Gemeente. Gevonden damesshawl, J. Thomassen, Kruis straat. K.A.B. naar Kevelaor De K.A.B. gaat morgen ter bede vaart naar Kevelaor. Vertrek per rijwiel 7.30 uur Grote Markt, vanwaar ook de bus vertrekt om 8 uur. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat do vorordening tot wijziging der Vorordoning op de heffing van leges ter socretario en van rechten wegens veriehtingen van de ambtenaren van de burgerlijke stand in de gemeente Venray, vastgesteld by Raadsbesluit van 2» April 1952, No. 255, is goed- gekourd by Koninklijk Besluit van 9 Juni 1952, No. 6. Deze verordening is voor eenieder gedurende drie maanden ter secretarie tor lezing nodergelegd en tegen be taling der kosten verkrijgbaar gesteld. Venray, 9 Juli 1952. Roodse Blaoskapel Kort geleden kreeg onze „Roodse Blaoskapel" bezoek van Dhr. Piot Lustonhouwor van de K.R.O. 0111 do muzikalo prestaties te testen vooreen eventueel optreden in de Studio te Hilvorsum. Inmiddels ontving het bestuur bericht dat de ten gehore gebrachte muziek aan do verwachtingen hoeft voldaan on zy t.z.t. zullen worden opgeroepen om enkele nummers in Hilversum voor de microfoon te brongen. Vorder vernemen wij dat de „Roodse Blaoskapel" op o Augustus a.s. zal deelnemen aan het eerste Nedorlandso Blaaskapellen concours te Soestdyk. Een en ander getuigt van de nood zakelijke activiteit. Wy feliciteren „de Hofkapel van Prins Carnaval" met het vererend verzoek on wensen haar veel succos to Soestdijk. Hondensport Morgen Zondag, zal bij M. v.d. Ven aan do Hagel weg, door de honden- dresBeorclub de Eendracht, 'n nationale wedstrijd worden gehouden. Wandeltocht Schutterij St Anna organiseert op op Zondag 10 Augustus oen grote wandeltocht van 25 km. inschrijf- biljetten zijn vorkrygbaar by J. Coppus Eindstraat 7, telefoon 714 Venray. Uit de schommel gevallen Het 10 jarig zoontje van de familie hemmens viel op de Ysselsteynse kermis uit de luchtschommels. Dr. Bloemen verleende eerste hulp en achtte overbronging naar hot zieken huis noodzakelijk. Het jongetje had by de val een zware hersenschudding en een gebro ken been opgelopen. De toestand van do kleine is redelijk wel. Ongeval Hot zoontje van J. had het ongeluk by het kersenplukken uit een boom te vallen. Met een armbreuk en in wendige kneuzingen moest de jongen zich onder dokters behandeling stellen. Geslaagd Te Overloon slaagden voor het di ploma Costumière, de damesRiek Arts, Riek Teunissen, Maria Hendriks, Overloon; DinaBonants, Veltum; Maria Ernstige antoliotsing Op de weg Geysteren-Maashees kwamen Dinsdag twee personenauto's bestuurd door resp. B uit Maashees en L uit Sambeek, met elkaar in botsing. Beide bestuurders werden ernstig gewond, de heer B. moest naar het ziekenhuis te Yenray worden over gebracht. De beide wagens werden vernield. lossen. Geeft men ze die niet, dan staat reeds by voorbaat vast, dat ook hun werk vergeefs zal zyn. KERKELIJKE DIENSTEN PAROCHIEKERK St. Petras-Banden PAROCHIE-ACTIEWees eerlijk. PrieBter van de week kap. Keysera 6e Zondag na Pinksteren; 6 uur lee8mis Hendrika Nohr; 7 uur leesmis voor houtbewerkersbond St. Antonius; 8 uur leesmis voor de parochie; 0 uur kindermis; 10 uur Hoogmis Henricus Huisman; 2 uur kleine Congregatie; 3 uur kinderlot; 3 uur verg. H. Familie; 7 uur Rozenhoedje en Lof. Maandag: H. Bonaventuia; 6 30 zielemis voor alle overl. parochianen; 7 uur lm. Harie Huisman en Johanna Willems; 7.30 overl. fam. van Mill- JACQ. SCHAEFFERS, Grotestraat 34 Mgr. J. H. Gounmns bediend Mgr. J. H. Goumans, oud-apostolisch vicaris van Bandoeng, is Donderdag van de laatste H. Sacramenten der Stervenden voorzien. De toestand was na de bediening iets beter. Merselo-Overloon De bekende weg Merselo-Overloon. zal binnenkort geheel worden opge knapt wat het gedeelte betreft van Overloon. Ook heeft men plannen ge maakt om aldaar het rijwielpad in zijn geheel op te knappen. Smokkelaars in de val Douaniers aan de Duitse grens te Siebengewald hebben twee personen aangehouden by een poging om 200 pakjes koffie naar Duitsland te smok kelen. De 28jarige bakker J. v. R., die dit kwantum aan de woning van de 57jarige G. L. vlak aan de Duitse grens afleverde, kennelijk bestemd om vervolgens over de grens te ver dwijnen, werd door de kommiezen gepikt. Zowel L. als v.R, werden aangehouden en naar Roermond over gebracht. Weer muizenplaag Evenals twee jaar geleden doet zich in de Noordbrabantse Maaskant weer een muizenplaag voor. Hoewel nog niet zo erg als toen is men reeds begonnen met het strooien van giftige muizentarwe. Bezoek Duitsers Zondag a.s. zullen meer dan 200 Duitsers een bezoek aan Venray en aan het Duitse kerkhof in Ysselsteyn brengen. Een en ander is georgani- 8eeid door Venray Vooruit in samen werking met de Duitse instanties. Opening winkel Venray is weer een nieuwe speciaal zaak ryk geworden door de opening van Siebers Groente- Fruit- en Vis? handel op de Merseloseweg. Daar is o.l.v. architect Colsen, een modern winkelpand gebouwd door aannemer Vorhoeven, dat aan alle eisen destijds voldoet. Een moderne, fris getegelde winkel-installatie,, toont de bezoekers alle producten van onze tuinbouw, terwyl voor vis aparte koelinstallaties zyn gereserveerd. Noodweer boven Zuid Limbnrg Boven Zuid Limburg heeft Dinsdag een hevig onweer gewoed gepaard mot harde slagregens en veroorzaakte overal grote schade en grond verschuivingen. De spoorlijn Sittard— Maastricht werd op enige plaatsen versperd door slik en stenen, zo dat het spoorverkeer enkele uren kwam stil te liggen. Steeds dieper. In de Staatsmijn Wilhelmina te Terwinselon treft men voorbereidin gen voor 't aanleggen van een nieuwe verdieping op 785 meter, welke de onderste lagen van het productieve carbon zal ontsluiten. Het zal echter nog enkele jaren duren, voordat deze zover gereed is, dat er de eerste steenkool kan worden gedolven. S.T.Y.-niouws Heden Zaterdagavond zal in het clublokaal om 8 uur een vergadering beginnen, die, kunnen we wel zeggen, beslissend zal zijn voor het voort bestaan van S.V.V. De gebeurtenissen, die aanleiding gegeven hebben tot deze vergadering, zyn intussen reeds zo lang en breed besproken en bepraat, dat het weinig zin heeft om deze allerminst prettige geschiedenis hier nog eens op te halen. Manders, Merselo; Nelly Weijs Leunen; Wel zin heeft het misschien, er op Betsie Kersten, Smakt; Toos van fierven, Bep v. Ke^sel, Gerda Janssen Mia van Goch, Ans Derksen, Anny Voermans en Mien v. Vegchel, Venray. Voor Lingerie slaagdenBetsie Hendriks, Riek Cornelissen en Anny Janssen Overloon; Mien v.d. Ven en Truus Coppus Holthees; Antoinet Touws, Nelly van Elzen, Annelies Footers, Tilly van Bergen, Tony Pouwols, Mien vd. Brink, Riek Swin- kols, Tilly Direcks, Truus Ingonpas on Gontje Peoters, Venray; Cisca Seijkens en Wies Assolberghs, Smakt. Kraanmachinist verongelukt Aan de cokesfabriek Maurits te Geleen is do 38jarige kraanmachinist Th. P. uit Roosteren om het leven gekomen, doordat hy mei zyn hoofd beknold raakte tussen de kraan en do kraanbaan. P. was gehuwd on vader van twee kinderen. te wijzen, dat de betrokken partyen in het belang van de voetbalsport in Venray en vooral in het belang van de jeugd, zich hebben teruggetrokken, om Huize Servatius gelegenheid te geven een en ander door een neutrale commissie of bestuur te laten regelen. Aan de vergadering van hedenavond zal dat neutrale bostuur worden voor gelegd ter goedkeuring. Dat de samenstelling van dit be stuur geen sinecure is geweest be wijst de lange duur en de reacties van verschillende leden. Nu het er echter is en daardoor de gelegenheid bestaat, indien gezond verstand gebruikt wordt, om weer aan het voetballen te komen, zal men die gelegenheid met beide handen aan moeten grijpen en, dat niet alleen, zal men dit nieuwe bestuur een eer lijke kans dienen te geven, ook inder daad de moeilijkheden op te kunnen v.d. Heuvel; 8.15 best. jaard. Eduard Messemaekers; 7 uur zielelof en Rozen hoedje. Dinsdag: H. Plechelmus; 6.30 lees mis wed. Claesens Bistervels; 7 uur leesmis Leonard Ghielen; 7 30 gest. jrd. Gerard Verbunt en fam. Verbunt- Heris (iH); 8.15 gest. jaard. Gerard Gossens en echtgenote (3kl); 9.30 pl. Huwelijksmis voor bruidsp. van Mill- v.d. Heuvel. Laagriebroek; 7.30 lm voor Eduard Asselberghs; biechten van 6—8 1 7.30 lof t.e.v. O.L.Vrouw. a s. Zondag H. Familie der vrouwen; de hoogmis „Salus populi" voor de vruchten der aarde. PAROCHIEKERK OOSTRÜM 6de Zondag na Pinksteren; 7 uur H. Communie; 7.30 en io uur de beide H. Missen; 3 uur lof. Maandag7 30 H. Mis t.e.v. O.L.Vr. van Oostrum. Dinsdag 7.30 best. zm. voor Ger. Achten, echtg. en kleinzoon. Woensdag: feest van OL.Vrouw v.d. Berg Carmel; 7.30 best. zm voor Bern. v.d. Berg; 7.30 rozenkrans voor de vervolgden om hun geloof. Donderdag: 7.30 gest. gel. H. Mis voor Ger. Wismans, echtgenote en kinderen. Vrijdag: derde Vrijdag der marnd, dus Missie-Vrijdag voor de jeugd; 7.30 best. zm voor P.J. Achter.; onder de H. Mis gen. H. Communie van de kinderen, voor de Missie. Zaterdag7.30 best. zm voor Willem Jacobs; 7.30 Marialof. RECTORAAT HEIDE 6e Zondag na Pinksteren; 7.30 Peter Joh. Seykens, echtgenote en dochters; 10 uur Hoogmis voor de vervolgden; 3 uur Lof. Maandag: 7.30 Janssen-van Meijel. Dinsdag7.30 uit dankbaarheid t.e.v. St. Antonius. Woensdag: O.L. Vr. vd Berg Carmel. 7.30 gen. van een zieke. Donderdag7.30 Johanna v. Heyster Vry'dag: 7.30 overl. fam. Geurts- Gellings. ZaterdagH. Vincentius a Paulo. 7.30 Lamberdina Spee Arts en overl. dochter; 6 uur biechten; 7.30 Marialof. BURGERLIJKE STAND Gemeente YENRAY in de week van 4 t/m 10 Juli 1952 GEBOREN Manders, Lodewyk M.L. Scheide K 99 van Cuyck, Henriëtte A.W. Veldstr. 6 Kunzelor, Antonia H.G. Hagelweg 14 v.d. Munckhof, Petrus A. Laagheidseweg A 14 v.d. Munckhof, Huberta J. idem van Voorst, Hendrik P.L. Overl.weg 1 Schwachöfer, Mathilda J.W.C. Broekweg 1 Camps, Anna M.Th P. Heide L 25 Hermsen, Johannes W. Overl.weg 3b Styns, Margaretha A B M Grote Markt Pouwels, Antonia C.M. Yssolsteynl 107 OVERLEDEN Asten Egberdina, wed. v. Peetere J., 74 jaar, Ysselsteyn. v.d. Berg Theodoras J. M., 1 maand. Kempweg. Stevens Martinus, wed. v. v. Dyck W. J., 70 jaar, St. Josephwog. Hendricx Godfried J., echtg. van Peters A. W., 67 jaar, Tuinstraat, ONDERTROUWD Barents Cornelis M. M., 31 jr, los- arbeider, Spurkt bn Jans-Beken Johan na Ch., 21 jaar, Langeweg. Dumas Leonardus W., 28 jr, chauf feur, Venlo en Vermeulen Eliza M 24 jaar, Maasheseweg. Koppers Johannes A. H., 28 jaar. fabrikant, Bergen en Ariaens Christina Th. J., 23 jaar, Grotestraat. GETROUWD: Cuenen Leonardus J., 26 jr, fabrieks arbeider, Arcen en Velden en Rutten Wilhelmina J. M-, 27 jaar, Oirlo. van JACQ. SCHAEFFERS, Grolestraat 34 Woensdag: O.L. Vr.vd. Berg Carmel Parochiekerk St. Gertruüis, OIRLO 6.30 leesmis Petronella Thuyls; 7 uur leesmis Antoon Verschuuren; 7.30 leesmis voor overl. familie; 8.15 best. zieledienst Jeannette Pools-Poels. DonderdagH. Alexius; 6 30 leesmis Gertruda Prast; 7 uur leesmis Leonard Ghielen; 7.30 H. Sacramentshoogmis, leiding jongens; 8.15 gest. jrd. Martin en Peter Martin GoumaDS (1H). VrijdagH. Camillus de Leilis; 6.30 leesmis; 7 uur leesmis zek. intentie; 7.30 gest. jaard. Hendrik Schraven en Bernardina Leyffers (1H); 8.15 best. jaard. Piet Duyf. ZaterdagH. Vincentius a Paulo; 6.30 O.L. Vrouwhoogmis; 7 uur lees mis; 7.30 leesmis Vincent Pyls; sis t. jaard. Hendrik Poels en Gertr. Camps (3kl); 9 uur pl. Huwelijksmis voor bruidsp. Wynhoven-Munninghof; 7 uur Marialof en Rozenhoedje. VELTUM Donderdag 7 uur leesmis. KATECHISMUS: Alle kinderen leren herhalingslessen. Jengd-H. Familie Heden, Zaterdagavond om 8 uur precies is er bijeenkomst van de Jeugd H. Familie in de Parochiekerk Ook de nieuwe leden worden verwacht. Kaart en handboekje meebrengen Wie geen handboekje heeft, kan dit by de prefect, die de kaarten rond brengt, kopen voor 40 cent. Patronaat De jongens komen Zondag op de gewone tyd bijeen, om kwart over 2, om 5 uur on om kwart voor 8. De formulieren voor deelname aan de uitstapjes in de kermisweek moeten, door vader of moeder ingevuld, nu Zondag ingeleverd worden of anders zo spoedig mogelyk by Pater Domitius terechtkomen (in de brievenbus van het Patersklooster). PATERSKERK. 6e Zondag na Pinksteren; 5.45 lm.; 6.30 voor P. v.d. Berg; 7.45 Mathijs Jeuris8en; 9 uur Hoogmis; Communi ceren begint vooraan; eerste collecte voor de Paterskerk, tweede voor byz. noden; 4 20 gez. Vespers; 5 uur Lof. Maandag: H. Bonaventura; 7 uur H. Mis voor overl. echtgen. v. Mart. >ze; 7.30 voor Martinus Claessens; 7.30 pl. Hoogmis; 4 uur gez. Vespers; 6 30 Lof. Dinsdag: 6 uur uitst. v. 't Allerh. uur H. Mis voor Petronella Litjens; 6.30 t.e.v. St. Antonius uit dankb.; 7.30 W. H. Schloosz; 7.30 Mich. Stoks; 7.30 Hoogmis; 6.30 Lof, waarna ver ering van de reliquie v. St. Antonius. Woensdag: 7 uur Piet Fleurkens; 7 uur H. Mis voor Hendrik Drabbels en Gertr. Janssen; 7.30 Am. Coenders. Donderdag7 uur voor W. Arts en Gertruda Niessen. Vrijdag: 7.30 pl. Requiem voor Alb. van den Boogaart; 6 30 Kruisweg. ZaterdagSt. Vincentius a Paulo; 7.30 uit dankbaarheid (R); 7.30 Johanna Henckens-Tiesen; 3—8 biechtgel.heid. PAROCHIEH. Catharina, LEUNEN 6de Zondag na Pinksteren; half 7 H. Mis voor Peter Thyssen; 8 uur pl. hoogmis, waaronder Eerste H. Com munie en hernieuwing der doopbelof ten; 10 u. lm voor Gertrudus Emons— Janssen, 7.45 afhalen der kinderen aan de meisjesschool; 3.30 pl. lof, waaronder toewijding aan Maria en Te Deum. Maandag: 7 u. lm. Hendrik Claes- ns; 7.30 sol. gez. jaarg. Gertrudis van Dyck—Smits. Dinsdag7 u. lm voor echtgenote van P.J. Rongen; 7.30 gest. jaarg. Anna Maria van Rens. Woensdag7 u. lm voor overl. fam. Bouten—Verheyen; 7.30 lm voor Hen drik Versleyen. Donderdag: 7 u. lm voor Henrica Loonen—Weys; 7.30 lm voor overl. fam. Janssen—Michels. Vrijdag: 7 u. lm voor Jacobus Jacobs en echtgenote; 7.30 lm voor overleden fam. Arts-van Cuyck. Zaterdag: 7 u. lm uit offer-Kruis 6de Zondag na Pinksteren; 3 uur lof met rozenhoedje, waarna verga dering van de H. Familie afdeling mannen. Maandag7.30 hoogmis voor de vruchten der aarde en voor andere openbare noodwendigheden. Dinsdag7 uur gel. H. Mis; 9 30 pl. huwelijksmis voor het bruidspaar Cuppen—Nelissen. De practische huisvrouw heeft het al wel bekeken; hetzalmetdezomer- uitverkoop die heden Zaterdag begint, niet zo'n vaart lopen als vorig jaar. Wel liggen ook nu uiteraard voor aan de gebruikelijke spotkoopjes; maar het staat wel vast, dat over het al gemeen de uitverkoopprijzen ditmaal iets hoger zullen dan vorige zomer, toen de handel „met alle geweld" af wilde van zijn grote voorraden, in geslagen in de verwachting, dat „Korea" zou leiden tot een forse prijs stijging. Wederom begint de uitverkoop op een tijdstip, dat ongunstig ligt voor en gezinnen met maandsalaris. Boven dien en dat geldt voor alle arbei dersgezinnen met kinderen komt ook ditmaal de kwartaaluitkering van de kinderbijsiag pas goed en wel onder de mensen als de uitverkoop een einde is verstreken. Tenslotte nog de Yenrayse kermis, die voor bijna alle gezinnen extra uitgaven met zich mede brengen. "k lielda:"- %aajj 'kcfp^dlLekde cbotxéiillkui. JACQ. SCHAEFFERS, Grotestraat 34 Woensdag: 7.30 best. dienst voor de afgestorven fam. Cuppen—Nelissen. Donderdag: 7.30 best. dienst t.e.v. H. Machutus tot dankzegging. Vrijdag: 7.30 bestelde dienst voor Marinus Hermes. Zaterdag7.30 best. dienst t.e.v. O.L.Vrouw; van 6-7 u. biechtgelegen heid; 7 uur Marialof. A s. Zondag na'de hoogmis pl. pro cessie met het H. Sacrament, t.e.v. het Kostbaar Bloed. Rectoraat St. Antonius van Padua VEULEN 68 Zondag na Pinksteren; 6 30 gel. tot communiceren; 7 uur leesmis voor Ant. Arts, echtgenote en overl. ouders; 10 uur Hoogmis tot intentie; 2 30 Lof. Maandag7 uur leesmis tot intentie Dinsdag7 uur gel. tot communi ceren; 9.30 uitvaart Jacobus Verbugt. Woensdag: 7 uur leesmis t.e.v. de H. Antonius en O. L. Vr. v. Altydd. Bijstand tot intentie. Donderdag7 uur tot gen. v. zieke kinderen. Vry'dag: 7 uur leesmis t.e.v. het H. Hart van Jezus tot intentie en voor een overl. familie. Zaterdag: 7 uur leesmis voor Jan Reintjes en echtgenote; biechtgel. van 4 en van 6.30—7.30 uur; 8.30 Lof t.e.v. Maria. Woont zoveel mogelijk het Zaterdagavondlof by. A s. Zondag is de tweede collecte voor het St. Petrus-liefdewerk. RECTORAAT St. Jozef, Smakt 69 Zondag na Pinksteren; 6.30 lm. voor byz. gunst; 7.30 leesmis v. overl. fam. Pkilipsen-Geliing8; to uur Hoog mis t.e.v. St. Joseph; 4 uur Lof en Rozenhoedje. Maandag: 6 30 gez. jaard. voor de ZeerEerw. Heer Pastoor Henri Assel berghs; 7.30 leesmis voor Theodoras de Haart; 8 30 M.G. (jongens). Dinsdag: 6.30 leesmis v. Theodora Janssen-Vermeulen; 7.30 leesmis tot ik. int8 uur M.G. (meisjes). Woensdag: feest van O.L. Vr. v.d. Berg Carmel; 6.30 leesmis t.e.v. St. Joseph; 7.30 leesmis t.e.v. O.L. Vrouw vd. Berg Carmel; 's avonds om 8 uur Maria Congregatie (meisjes). Donderdag6.30 leesmis voor wel slagen van examen; 7.30 leesmis uit dank v. verkr. gunst; 's avonds 8.30 Maria Congregatie (jongens). Vrijdag6.30 gez. jaard. voor Z.E. Heer Rector Heynen; 7.30 leesmis voor overl. ouders en familie. Zaterdag6.30 leesmis voor M. A. Keursten-Houben; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw; van 5 7.30 biecht gelegenheid; 7.30 Marialof. PAROCHIEKERK YSSELSTEYN Geen opgave ontvangen. Alle maten Vegla glazen voorradig F. W. HENDRIKS Langstraat 46 Telefoon 713 De Heer en Mevrouw STIJN S—VROKL AGE geven met grote vreugde kennis van de geboorte van hun dochter Margaretha Anna Bernarda Maria (Margriet) Venray, 7 Juli 1952 Tyd. St. Elisabeth-ziekenhuis. Dankbetuiging. Voor de overweldigende blijken van belangstelling ondervonden bij mijn geboorte, voor de vele geluk wensen en cadeaux zeg ik allen, mede namens mijn ouders, zeer hartelijk dank. Wilma Fleurkens Ysselsteyn I 74 GEVRAAGD per 1 Augustus net meisje 18-20 jaar Burg. v.d. Loostraat 28. Te koop 10 zware biggen G. Wolters, Oostrum. DIT LER£N WJ u niet. man GERRIT SLUYS VENLO Roodhaanstr. 4 Tel. 4207 VENRAY Hotel De Zwaan Tel. 279 VOOR TERSTOND GEVRAAGD: een boerenknecht wegens dienstplicht v. tegenwoordige WED. G. CAMPS, Oostrum. TE KOOP peren, 20 ct per kg Thoonen, Oude Oostrumseweg 38 2daagse reis naar Koningswinter, Ahrtal en Eiffel 5 en 6 Augustus. Reiskosten f 12.50 per persoon. Hotelkosten t/m f 13 p,p. Vertrek Venray, Paterskerk 5.30 uur. Opgave met inlevering bewy's van Nederlandsschap uiterlijk 20 Juli a.s. by Tourlngcarbedrljf Centrum, Horst, Tel. 39 of G. v. Ham, Deken Thielenstraat, Venray Tel. 721. Schutterij St. Anna Zondag 13 Juli 3 uur terrein Beekweg Ook voor niet-leden, met windbuks. Na gesterkt te zijn door de Ge nademiddelen van onze Moeder de H. Kerk, overleed heden na een kortstondige ziokte, in de ouder dom van 67 jaar, onze inniggeliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader Godfried Joseph Hendricx echtgenoot van Anna Wilhelmina Peeters Namens de diepbedroefde familie, WED. A. HENDRICX— PEETERS Venray, 7 Juli 1952 Tuinstraat 17 De begrafenis heeft plaats gehad Woensdag 9 Juli j.l. Voor de vele blyken van deelne ming ondervonden bij het overlijden van onze lieve man, vader en groot vader Herman Roeffen, zeggen wy hartelijk dank speciaal dank aan de Heren Geestelijken, dr. Vercauteren, wijkzuster Groene Kruis, vrienden en buren. Wed. Roeffen kinderen en kleinkinderen Ontvangen geheel nieuwe sortering l$ehanqsetpa{iieien en prachtige bijpassende randen. Lage prijzen MET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Tel. 566 De werkende leden van S. V. V. worden opgeroepen ter VERGADERING heden-Zaterdag 8 uur in clubhuis Schellen. AGENDA Voordracht nieuw Bestuur door do Heer L Laurensse, Voorzitter Sportraad. (De leden ontvangen geen persoon lijk aanschrijven! Dt. Póeis-étickting JONGENS, die wensen deel te ne men aan de vaeantieweok op Groene woud in Swalmen, moeten zich vóór 18 Juli opgeven bij W. PEETERS, Langeweg 36. ong. i meter vanaf f 4.95 per meter Profiteer nog van onze reclame gratis boren van Balatum en Cocos. HET WARENHUIS Th. Pouwels en Zn. Hofstraat Telefoon 566 BEERKENS Grotestraat 21 alle kleuren HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Maandag a.s. wordt met de pluk begonnen. Hoenderpark Zeldenrust P. Duykers, Castenray Tel. 703 bij de C.V.B. worden verzocht de spaarboekjes voor 19 Juli a.s. bij de kassier te bezorgen voor rentebijschrijving. P. A. Theuws, Maasheseweg 38. Heer, met bromfiefs, zoekt een andere Heer met bromfiets, om in Augustus 1932 een trektocht door Nederland te maken. Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD voor i Augustus R.K. Dienstmeisje liefst bekend met alle werkzaamhe den. J. Poels, Café en winkel, B 22, Wanssum Tel. 232.

Peel en Maas | 1952 | | pagina 2