A. Gooren K.A.V. telivisie-progranima Thomassen Drie feesten op een dag - te Oirlo inlijsten van foto's fa. M. J. Vollebergh Zn. Staatsbosbeheer H. JACOBS bijeenkomst St. Nicolaas- geschenken van Maris Donderdag 22 Nov. in café Nellen gezamHyke vergadering Jonge Boeren en Boerenbond, voor het organiseren van een zg Stalwedstrydopde Heide. Aanvang half 8. Gonden Jubileum Gisteren Vrijdag, herdacht de heer J. Ariaens het feit, dat hjj so -jaren bestuurslid was van Venrays Har- monio. In tooi werd hy als bestuurs lid gekozen in de Fanfare „Euterpe" en hjj is dat ook gebleven toen in I9ii do beide Vonrayse muziekcorpsen werden samengevoegd. Zilveren dienstjubileum Deze wook was hot 2"> jaar geleden dat de heer M van Meyel in dienst trad bij de Zuivelfabriek „Venray' Zaterdagavond zal op de tabriek dit feit worden herdacht. Geslaagd Woensdag slaagde te Sittard aan de school van Maatschappelijk werk Mej. Corrie Quicken, Paterslaan voor Sociaal Werk. Wandeling Yenrny Vooruit A.s. Zondag om half 11 vertrek Henseniusplem voor eon wandeling naar Laagriebroek, Uoogriebroek over de Blakt en Brukske weer naar Venray. Sy slecht weor gaat de wan deling niet door. Raad van Ellef in touw Zondag de ne van de no is de Carnaval 1952 officieel geopend met een dwaze zitting van do R.tad van Ellef, die werd opgeluisterd door de muziek van de Itaodse Blaoskapel Ook nu bracht deze zitting ver schillende Venrayse artisten op de planken en ditmaal waren het vooral de jeugdige accordeonisten, die een verdiend applaus kregen voor hun keurige prestaties. Mej. Kersten had voor de eerste maal bfi dit officiële optreden do ruiker „boeremoes*' ontvangst te nemen L)e liedjeskeuze was veranderd, de mannen van de Raad zongen, zy het dikwijls met de baard in de keel, de ingestuurde melodiën en er was keuze uit o De uitslag wordt in Cirkus Mók bekend gemaakt. Het afscheid van Prins Cas, die maar bleef bedanken, had op dezelfde ontroerende wyze plaats als altyd, maar het slot brak alle records op dit gebied, daar de zaalmeubels op de kop kwamen staan, toen bleek, dat de kans op een haas onder de stoelen was geplakt. Kortom, dezo opening van 't seizoen mag alleszins geslaagd heten en bergt grote verwachtingen in zich voor 't Prinsenbal en Circus Mök. nog twee gelegenheden, waar de kolder nog eens opnieuw hoogtij kan vieren. Ernstig ongeluk In de vroege morgen van Woer.s dag j.l. is achter Cat-ten ray, eon ern stig auto ongeluk gebeurd. De luxewagen, bestuurd door de garagehouder C. uit Maashees, is hier volle vaart tegen een boom gereden en werd daar zo ornstig verni-ld, dat meters in de omtrek de stukken en brokken verspreid lagen. De bestuur der van de wagen liep ernstige wondon aan het hoofd op en brak zyn enkel. Wie de totaal vernielde wagen heeft gezien, begrijpt niet, dat hier geen dode is gevallen. De Verkeerspolitie stelde een onder zoek in naar de oorzaak. 0. en O. Dinsdagavond gaf de voordracht kunstenaar Jo Sternheim, onder auspiciën van O. en O. in zaal Wil- helmina een opvoering van Jeremia van Stefan Zweig. Na de opening door de heer Vorst, werd een kleine inleiding gegeven op dezo voordracht. Jo Sternheim toonde zich als decla mator een groot kunstenaar, die de verschillende karakters in dit zware stuk op uitstekende wyze naar voren bracht. Maar toch vrezen wy, dat velen lang niet alles begrepen bobben, om dat dit stuk meer eist als oen korte inleiding en een goede declamatie. O en O. had met Stemhein een goede keus gedaan, dit getuige ook het talryke applaus. Ontwikkeling en Ontspanning Op Dinsdag 20 Novembor zal de eerste van 5 kamermuziekavonden worden gehouden. Deze avonden zyn gelykelyk kunst zinnig en instructief bedoeld. In beide opzichten hadden hun voorgangers in de afgelopen seizoenen groot succes. l>e prys bedraagt slechts f3.50 voor 5 avonden. Venray kan dus voor on gewoon lage prys van hoogstaande muziekvertolkingen genieten. De Limburgse pianist Joan Franssen, die a s. Dinsdag oen piano recital komt geven, brengt al een grote faam mee. En zegt het niet veel, dat een inter nationaal beroemde kunstenaar als Carel van Leeuwen—Boomkamp aan deze avonden zyn medewerking zal verlenen. Venray, grijpt Uw kans. De avon den worden gehouden in het Gym nasium Immaculatae Conceptionis en beginnen om 8 uur. Op (le lemen haan O.D.L. had niet veel moeite om Onder Ons de hele buit af te snoepen. Onder Ons is niet gewend met 5 kiloso ballen te spelen met'n middel lijn van 22 cm. Ons Genot A bracht het er beter af by Kiek Oet. Zy wonnen met 5—3. Ons Genot B moest echter de meer derheid erkennen van Kiek Oet B. Woensdag 21 Nov., aanvang 7 uu-- metno. 7, de plaatselijke ontmoeting tussen Ons Genot, Heide en Onder Ons, Venray. We verwachten een spannende stryd, daar beide aan elkaar gewaagd zyn. Misschien, dat eiger. baan voor Ons Genot de doorslag geeft. Trainen SVV Donderdagavond om half 8 is er trainen. Trouwe opkomst van de led«n wordt verwacht. De wedstrijd Venray 2-Irene 3 gaat niet door. Op de feestdag van Sint Machutus Donderdag j 1., was het een driedub bel feest in Oirlo. Want voor het eerst na de bevrijding konden de mensen van Oirlo, nu weer in een nieuwe stenen kerk trekken, om St Machutus te vereren. De bouw van de nieuwe kerk is nu zover gevorderd, dat dit feest er in gevierd kon woiden en het was geen wonder, dat het een hoogtij dag was voor Oirlo, toon de heer Dbken deze prachtige kejk van Ir. Kayser kwam inzegenen. Ongetwijfeld zal ook Zondag weer van heinde en ver het volk komen naar St Machutis, de trouwe helper tegen zenuwziekten en kinderziekten. Maar dat was het niet alleen, by de opening van deze nieuwe kerk, werd pastoor Gerards Donderdag ook in de bloemen gezet, die toen zyn zil veren pastoorsfeest herdacht. Feitelijk was dat feest al verleden jaar September, maar hy wilde dit feit niet eerder herdenken, voordat de nieuwe Oirlose kerk er was. Nu deze dan zo goed als klaar is, moest ook de Oirlose parochieherder er aan geloven en werd hem eens duidelijk gezegd en bewezen, dat de Oirlose parochianen best tevreden zyn geweest over hot 25-jarig herderschap van hun pastoor. Vele gelukwensen werden hem aan geboden en de juist geopende kerk zal ook zijn voordelen plukken van dit feest. Felicitaties werden aangeboden door Deken Beraen, door de heer v. d. Sterren namens de parochie, door Burgemeester Janssen, de heer Th. Peters en pater van Boersel. Pastoor GorardR, die 's morgens in de nieuwe kerk de plechtige hoogmis had opgedragen, dankte allen geroerd. Tot laat in avond was de verlieh ting en de versiering te bewonderen Winkels langer open met de feestdagen Teneinde evenals vorige jaren het publiek in de gelegenheid te stellen gedurende de dagen, onmiddellijk voorafgaande aan St. Nicolaas, Kerst mis en Nieuwjaar ook in de avond uren hun inkopen te doen, heeft de minister van economische zaken de college's van Burgemeester en Wet houders van alle gemeenten gemach tigd ontheffing te verlenen van de wettelijke voorschriften inzake de winkelsluiting. Een dergelyke ontheffing kan wor den verleend tot uiterlijk 9 uur des avonds op 29 en 30 Nov. en op i, 3 4, 20, 21, 22, 24 en 3i December. De beperkende bepalingen ten aanzien van etalage en reclamever lichting gedurende de piekuren, ondergaan in verband met bedoelde feestdagen geen wijziging. Drie maanden geëist tegen roekeloos autobestuurder „Degenen, die achter het stuur van een auto zitten, moeten weten dat ze een moordwerktuig besturen. Uit een oogpunt van algemene preventie eis ik daarom 3 maanden hechtenis en ontzegging van het rybewys voor de tyd van drie jaar". Aldus de officier van justitie by de Arnhemse rechtbank tegen A. A. M. uit Venlo wiens roekeloos rijden de dood van e6n jonge vrouw, vier zwaar en drie lichtgewonden heeft veroorzaakt. 1600 ongevallen met brom fietsen in 6 maanden. In de eerste helft van dit jaar zyn r 1598 ongelukken gebeurd met bromfietsen. Hierby werden 23 per sonen gedood. 373 zwaar gewond en 231 licht gewond. Over het gehele jaar 1950 telde men 1727 bromfietsongevallen, waar bij 36 doden werden gedood, 425 ernstig en 303 licht gewond. In het eerste halfjaar van 1951 gebeurden er 13 ongevallen per ïooo bromfietsen tegen slechts 2 per ïooo fietsers. Sinds de biomfiets op de Nederl. wegen is verschenen, heeft dit ver voermiddel onder zyn berijders reeds 514 slachtoffers geëist, van wie 65 doden en 826 zwaar gewonden. Ongeveer 70 procent der gedode bromfietsers was ouder dan 50 jaar De meeste ongevallen geschiedden gemeenten boven 20 duizend in woners. Met een verwijzing van de bromfiets naar de rijwielpaden zonder meer komt men er dus niet, daar deze het meest op het platteland voorkomen. Verscheidene ongelukken waren te wyten aan het feit, dat bromfietsers geen voorrang vêrleenden. Geen speciale tarieven bij Spoorwegen Er zullen geen goedkope gezelschaps tarieven, gezinstarieven, weekeind- retours, vacantiekaarten, rondreisbil- jetten en meerdaagse retourbiljetten by de Spooi wegen worden ingevoerd, zoals onlangs vanuit de Tweede Kamer werd verzocht. De vóóroorlogse ervaring heeft uitgewezen, dat ver mindering van inkomsten daarvan het gevolg is, zo deelt minister Wem* mers mede in de Memorie van Ant woord op de begroting 1952 van Verkeer en Waterstaat. Dit kan niet, wil men later geen tekorten krygen. Kaderbijeenkomst K.V.P. te IVanssum Meer dan 150 kaderleden van Lim burgs grootste K.V P.-kring de kader- kring Horst, zyn Zondag byeen geweest te Wanssum om te luisteren naar een deskundig gedocumenteerd betoog van de heer Van Hogenstraten uit Den Haag over de gezinspolitiek van de K V P Spreker behandelde uitvoerig de belastinepolitiek, kinder byslag, schoolgeldht-ffing en vermenig- vuldigingscyfer. Ook de woningbouw kwam ter sprake; kortom de stryd die door de katholieke voormannen in het politieke leven gevoerd wordt De heren Peters en P. Dolmans, die aansluitend het woord voerden onderstreepten de woorden vaD de heer Van Hogenstraten. Op deze bijeenkomst waren 38 afdelingen uit Noord-Limburg ver tegenwoordigd. Bezuiniging bij ziekenfondsen Een wetsontwerp is te verwachten waarby bepaald wordt, dat de uit kering by overlijden van verplicht verzekerden ingevolge het zieken- fondsbesluit zal komen te vervallen. Deze uitkering bbdraagt thans f 50 en voor kinderen beneden 2 jaar f 30. Lichting 1952 Het overgrote deel van de tot gewoon dienstplichtige bestemde militairen der lichting 1952 zal bij de landmacht, kleinere gedeelten by de luchtmacht en de zeemacht worden ingelijfd. De inlijving by de landmacht heeft plaats in drie grote ploegen, nl. begin April, begin Augustus en begin December, terwjj] kleinere aantallen worden ingelijfd begin Januari, begin Februari, begin Juli en begin October. De inlyving bij de luchtmacht heeft plaats in 4 ploegen in het begin van de eerste maand van ieder kwartaal, terwijl de inlijving by de zeemacht in kleinere aantalion gedurende het gehele lichtingsjaar plaats heeft. GEEN SPLITSING IN Z.N.B. Grieven dnivenhouders weggenomen De kern van het hoofdstuur van de Zuid Nederlandse Bond van Post duivenhouders, de Z.N.B, heeft in een speciale vergadering met het voltallige bestuur van de afdeling West Brabant en Zeeland, besloten zich volledig achter het bestuur van de Z.N.B. te plaatsen, zodat een split sing in de bond in de kiem werd gesmoord. De verschillende grieven, die sinds het grote tekort van ongeveer f 30 000, uit verkeerd gecalculeerde tarieven ontstaan, scherper aan do dag traden, werden stuk voor stuk ontzenuwd. Het financieel tekort werd inmiddels al percentsgewijs verhaald over de verschillende afdelingen. Voorgesteld werd naar aanleiding van het op hand-en zyn de programma der vluchten een apart gedeelte te reserveren voor West Brabant, wat de eerste vluchten op België betreft Het vervoer per auto, in plaats van per trein, van Roosendaal naar België, vond weinig steun. Reeds nu bleek uit een voorlopige telling, dat het aantal leden in alle afdelingen van de Zuid Nederlandse Bond aanmerkelijk was toegenomen. De Z.N.B. heeft ongeveer 16.000 leden. Midden-Brabant boekte een winst van 400, Oost- en West-Brabant en Zeeland samen 200 en Zeeuws-Vlaanderen afgerond honderd leden. Midden- Brabant is met byna zes duizend leden veruit de sterkste afdeling. Mgr. Hanssen in Melbourne Veel van wat mgr. Hanssen, de bisschop coadjutor van Roermond, op zyn inspectiereis door Australië heeft gezien, heeft grote indruk op hem gemaakt. Vooral de solide basis waarop de Kerk in Australië rust, het katholieke onderwijsstelsel en de activiteit van het leken apostolaat hebben hem aangenaam getroffen. Bovendien toont de Nederlandse emigranten bisschop grote belangstel ling voor de katholieke sociale actie in Australië, de katholieke agrarische bewoging, die tracht stedelingen naar het platteland te trekken en de katholieke arbeidersbeweging, die zich krachtig inspant om de commu nistische greep op de vakbonden te breken. Mgr. Hanssen deelde dit mee in een interview tijdens een bezoek aan Melbourne. Voor hy hier aankwam had hy al een bezoek gebracht aan Brisbane, Rocuhampton, het diocees Lismore en Sydney. In gezelschap van mgr. Hanssen was de directeur van de Katholieke Centrale Emigratie Stichting, de heer Van Campen. Deze was tyzonder te spreken over de grote mogelijkheden voor immigran ten op het platteland. Vooral van vestiging in Victoria, waar de om standigheden geschikt zyn voor kleine bedrijven, verwachtte hy goede resultaten. VOOR ONZE HUISMOEDERS Doordat een slager in Nijmegen een „vleesoorlog" inzette en een prijsverlaging invoerde van 20 pet. hebben alle plaatselijke slagers be sloten tot dezelfde prijsverlaging. Een bof voor de huismoeders! Voor het nog altyd het oudste adres voor Venray Meubelfabriek BURGERLIJKE STAND van 9 t/m 15 November 1951 GEBOREN Janssen, Jacomina P.M. Oostrum C 52 v.d. Laar, Hendrika H. Langstraat 5 vd. Voorn, ClasinaC A., Langstraat 2a Janssen, Theodora P.G. Oostrum D 36a Say, Henriëtte M.P. Stationsweg 8 Eibers. Gerardus J.C. Hoenderstraat 56 Bollen, Antonet I A. Langeweg 38 Poels, Maria H. Oostrum D isc. OVERLEDEN Flinsenberg, Gerardus, weduwnaar van Peters Johanna, 79 jr, te Merselo. ONDERTROUWD: Poels, Hubertus J., 26 jr, opperman, en van Dyck, Petronella M24 jr, beiden te Venray. GETROUWD: Janssen, Gerardus J J., 27 jr, smid en Klaassens, Theodora M., 23 jr, beiden te Venray. KERKELIJKE DIENSTEN PAROCHIEKERK St. Petrus-Banden PAROCHIE-ACTIEOns inzetten voor de uitbreiding van het Ryk van God in ons zelt en in onze medemens. Priester v. d. week: Pater Domitius. 27ste Zondag na Pinksteren; 6 uur lm Grada en Miet Hendriks; 7 u. lm Ant. Huisman en beide zoons, 8 uur lm v.d. parochie; 9 u. kindermis; 10 u hoogmis; 3 u. kinderlof; 4 u verg. van Christelijke moeders; 7 u kruisweg en lof. Maandag: H. Elisabeth: 6.30 ziele- mis voor alle overl. parochianen; 7u. leesmis overl. fam. Tacken Maas; 7.30 lm overl. fam. Bogearts—Baken; 8 15 ge8t jaard. Petronella Janssen, ouders, broers en familie (1H); 8.15 zijaltaar leesmis Sophine Sala van Aarssen; 7 uur Zielelof en Rozenhoedje. Dinsdag: H. Felix van Valois. 6.30 leesmis voor vrouw v. Piet Pouwels; 7 uur leesmis Peter Gerrits; 7 uur zijaltaar leesmis overl. fam.Theeuws- Beleram-s 7.30 Jeesmis Carolus Rutten en echtgenote; 7.30 zijaltaar leesmis Piet Janssen en dochter Aleida; 8 15 gest. jaard. Pel er Custers en Maria Gertruda v.d Ven (3kl). Woensdag: Feest v. Maria Praesen- tatie. 6.30 leesmis overl. fam Steer- neman-vd. Munckhof; 7 uur leesmis Peter Gerrits; 7 uur zijaltaar leesmis overl. fam. Theeuws-Beterams; 7.30 leestris Johanna Maria Erkelens-van Nunen; 730 zijaltaar leesmis tot zek. intentie; 8.15 gest. jaard. Peter J. Jenniskens en echtgenote Johanna Poels (3kl). DonderdagH. Caecilia. 6.30 leesmis Piet Kersten; 7 uur leesmis Willem Janssen en echtgenote; 7 30 H. Sacra mentshoogmis; 8 15 gest jaard. Joh van de ven en ouders (ifl) Vrydag: H. Clemens 6 30 leesmis vrouw van Piet Pouwels; 7 uur lees mis Antoon Odenhoven-Hillen; 7 30 leesmis Antonia Janssen; 7 30 zijaltaar leesmis overl. fam Janssen Claessen, 8.15 gest. jaard. Maria Gertruda Smits^ ouders, broers en zusters (iH) Zaterdag: H Joannes van het Kruis 6 30 OL. Vrouwboogmis; 7 uur lees mis overl. fam Kuypers-Knippenberg; 7 uur zijaltaar leesmis overl. ouders Verblakt-Hendriks; 7.30 lm. Gerarda Janssen Grisel; 8 15 gest. jaard. Ant. Jos. van den Bogaart. (sol. ïkl) 7 uur Marialof en Rozenhoedje. VELTUM. Donderdag 7 30 leesmis Joh. Corn. Custers en JacobaRobiens. KATECHISMUS. De kinderen van de 39 en 4e klas leren deze week de 24e les, de hoogste klassen leren de 21e en 22e les van de katechismus. GEZINSCURSUS. Woensdagavond om 6 uur worden alle meisjes van 14 tot en met 16 jaar in de parochie kerk verwacht en om half 8 alle meisjes boven 17 jaar voor gezins cursus, welke gegeven wordt door Pater Libentius Rozenstraten O.F.M. over: „Het meisje in het Gezin". Trouwe opkomst wordt verzocht. PATERSKERK. 27e Zondag na Pinksteren: loesmis- sen 5.45, 6 30 voor Piet Boom; 7.45 voor Joh. Boom; 9 uur hoogmis voor de overleden leden vd. Aartsbr. vh. Koordje, waarna processie. Commu niceren vooraan beginnen; ie collecte voor de Paterskerk; 2e voor de pa rochiekerk; 4 20 gez vespers; 5 uur lof. Maandag, H. Elisabeth v. Hongarije patrones der Derde Orde, gen. abs; 6 30 voor Christina en Piet Deelen; 6.30 uit dankbaarheid; 6 30 tot z.i 30 Theodor Pouwels en Joh. Friezen 7.30 tot intentie der leden Derde Orde 8 30 P. Math. Litjensen Joh. Willems. Dinsdag 6 u uitstelling Allerh. v afl 6 30 voor verlaten ziel; 6 30 overl. fam. Rongen—vd Heuvel; 7 u. Fred. Loonen—de Ponti; 7 u. overl. fam. Heeze—Kusters; 7.30 overl. ouders vd. Pas—Gerritsen; 7.30 overl. fam.; 7 30 hoogmis t e.v. St. Antonius; 8 u. Henri Janssen; 8 u. overl. ouders en fam Poell-vd Berg; 6 30 Antoniuslof. Woensdag, opdracht van Maria in de Tempel, gen. abs. DO, 6 30 overl. moeder; 7 u. vader, moeder en fam.; 7 u. overl. fam. Joosten Rutten; 7 30 overl. fam Spee—Gielen; 8 u. M. Poell Donderdag, H. Cecilia, 6 30 t.z.i7 u. Antoon Bosch; 7 30 Gerard Peters; 7.30 Hubert Spee, tevens hoogmis wegens 't feest van St. Cecilia; ~8 u. Henri Janssen. Vrijdag 7 u. overl. fam. v.Achten van Dijk; 7 u. Frederika Loonen—de Ponti; 7.30 Chri8tiaan Stappers; 7 30 Johan van M*ijel en overl. 'fam. 6 30 oefening H. Kruisweg. Zaterdag 6 30 Johanna Haenraets; 7 u. overl. fam. Peters—Hoex; 730 vader, moeder en overl. fam 7.30 t.z i. 8 u Henri Janssen. Iedere dag een H. Mis voor onze weldoeners. RECTORAAT HEIDE 278te Zondag na Pinksteren. 8 uur leesmis voor Ernestina Bonar.ts en Wilhelmina Kessels; 10 uur Hoogmis voor overl. Priesters; 2.30 Lof. Maandag: H. Elisabeth. 7.30 voor Mechelina Muysers-Martens. Dinsdag7.30 voor Wilh. Loonen en Elisabeth van Heyster. Woensdag: O L. Vrouw Opdracht. 7.30 vopr byz intentie. Donderdag H. Caecilia. 7 30 Hoog mis voor de leden v.h. Zangkoor. Vrydag: 730 voor overleden familie Janssen Muysers. Zaterdag7.30 Henriette Driessens- Even; 5 30 Biechten; 7 uur Lof. PAROCHIEH. Catharina, LEUNEN 278te Zondag na Pinksteren: 7 uur H. Mis overleden ouders de Lauw— Rongen; 8 30 voor de parochie; 10.15 hoogmis overl. ouders van Berlo. 3 uur lof; 3 30 H Familie vrouwen Maandag 7.30 sol. gest. jg. Theod. Asselberghs en echtg. Dinsdag 7.30 gez. jg. Catharina Verheyen Vullings. Woensdag 7 30 sol. gest. jg. Jacobus Peeters en familie. Donderdag, feest van St. Cecilia, patrones van kerkelijke muziek en zang, 7.30 hoogmis voor de levende en overleden leden van Kerkbestuur en Kerkelijk Zangkoor. Vrydag 7.30 sol. gest. jg. Mathijs Goemans. Zateruag 7.30 gest. jg. Johannes Meyers en echtg. Biechten van 5—7. 7 uur Marialof. A.s. Zondag, laatste Zondag van het Kerkelijk Jaar en feest van de H. Catharina, patrones van onze kerk; hoogmis ter ere van de Allerheiligste Drie eenheid. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondagvandaag 27ste Zondag na Pinksteren; 7 uur H. Communie; 7.30 en 10 u. de beide H. Missen; 3 uur kruisweg en lof. Maandag: 7.30 best. zm.voorGertr. Derks. Dinsdag: 7.30 gest. gez. voor Wilh. Loonen en Elis. van Heyster. Woensdag: feost van Maria's Op dracht in den tempel; 7.30 gez. Caecilia mis voor het Zangkoor; 7.30 rozen krans voor de vervolgden om hun De houtvester te Nymegen zal 10 uur in café v.d. Borne te St. Anthonis* tante betaling verkopen 442 kavels douglas- en I omvattende latten, bonenstaken, slieten, palen balkhout, alsmede 4 kavels eikenbrandbout, a! van de voorwerkerswoning aan de Gemertsew Aanwijzing op Vrydag 23 November a.t J. van Berlo Sr. te Oploo. Perceelsbeschrijving de Bosbouwkundig Ambtenaar J. M. Bellemak J. van Berlo Sr. te Oploo. Donderdag: 7.30 Caecilia mis voor de Harmonie. Vrydag: 730 best. zm. voorde overl. fara. Reynders Verstegen. Zaterdag 7 30 best. zm. voor de overl familie Geurts—Borkes; 730 Maria lof. PAROCHIEKERK ISSELSTEYN 278te Zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis voor Jan Keyzers; 9 uur kin dermis; 1015 Hoogmis vd. parochie: 2 uur Lof; 2 30 Congr. vd. meisjes Maandag: 7.30 gez jrgt. voor Anna Gertr. Heidens Driessen. Dinsdag7.30 gez. jgt. v. Johannes Peeters. Woensdag7 30 maandd. v. Willem Jacobs. Donderdag7.30 leesmis uit dank baarheid fam. Maas Janssen. Vrijdag7 30 leesmis voor overl. ouders van Well Peeters. Zaterdag: 7 30 leesmis voor Antoon van Bakel; 5.30 Marialof. Rectoraat St. Antonlns van Padna VEULEN 27ste Zondag na Pinksteren. 7 uur gelegenheid tot communiceren; 7.30 leesmis voor Jan Reint jes en echtgen.: 10 uur hoogmis tot intentie; 2 30 Lof. Maandag f 7 30 leesmis voor Johanna van Kempen. Dinsdag7 30 leesmis t.e.v. O.L. Vrouw tot intentie. Woensdag: 7.30 leesmis tot gen. van een zieke. Donderdagfeest van St. Caecilia, patrones der muziek. 7.30 hoogmis tot intentie van het kerkel. zangkoor Vrijdag: 7.30 leesmis tot genezmg van een zieke. Zaterdag: 7.30 leesmis voor vrouw Drabbels. Biechten van 3 4 en van 6 7 uur. 7.30 Lof t.e.v. Maria. A.s. Zondag uitsluitend maandcol- lecte voor onze kerk, welke wy ten zeerste aanbevelen. RECTORAAT St. Jozef, Smakt: 27ste Zondag na Pinksteron; 7.30 lm overl. fam. Geurts—Verschuren; 9.30 hoogmis voor onze weldoeners en hun intenties; 4 u. lof met rozen hoedje. Maandag 7 uur gez. jaard. voor Jos. en P. Versteegon; 7.45 lm overl. fam. Bonants—Hofmans; 's avonds om 7 u. Maria Garde(jongens). Dinsdag: 7 uur lm overl. familie Philipsen Gellings; 7.45 lm voor P.A. Koenen. Woensdag: 7 u. lm. overl. familie Janssen—Vermeulen; 7.45 lm t.e.v. St Joseph, intentie Louis en Thea. Donderdag: feest v.d. H. Caecilia; 7 lm voor Jac. Janssen, A, Pouwels en kinderen; 7.45 lm voor Martinus en echtgenote; 9.30 gez. H. Mis voor levenden en overledenen van het zangkoor. Vrijdag7 u. lm overl. fam. Seykens- Cuppen; 7.45 lm overl. fam. Koenen— Derks. Zaterdag: feest van O.H. Vader St Jan van het Kruis; 7 uur lm voor Hendrikus Verstegen en Cornelia Nooy'en; van 5-7 u. biechtgelegenheid; 7 u. lof t.e.v. O.L.Vrouw. Stationsweg 39 Tel. Boekhoudingen Verzekeringen op elk gebied ADVERTENTIEN De Heer en Mevrouw DE HAEN- RUTTEN geven met vreugde kennis van de geboorte van hun dochtertje Elisabeth Antonia Paulina Hubertina Maria 's Bosch, 4 Nov. 1951. Seringenstraat 1 Op Donderdag 22 November houdt de K.A.V. een voor haar leden, in Zaal Schellen. Aanvang half 8. Spreker Aalmoezenier GERRITS. Titel WAT WILLEN WIJ Verloting. Opgeven voor Naailessen. BESTUUR K.A.V. Onderlinge Paarden- verzekering Venray. Premiebetaling t Zondag 18 November van 11 12 uur in café Litjens-Peters te Leunen. Premie 1 Elke Dinsdag- en Vrijdag avond van 8 tot 10 uur in het Restaurant Museumzicht Overloon RONGEN Telefoon 28 Wy hebben talrijke degelijke en nuttige o a. Ruton Strijkijzers, Electr. Rijwiellampen, Kinderdriewielers, Autopeds, Rolschaatsen, Schaatsen, Motor- en Rywielspiegels, Klokjes, Kilometertellers, Stuur- en Bagagetassen, enz. Te veel om op te noemen. Komt U zelf overtuigen, het verplicht U tot niets Merseloseweg 12b Groente- en Fruithandel Markt 7 VENRAY Zondags, geopend van 2 tot 6 uur. GEVRAAGD breiwerk of ander handwerk (thuiswerk) P. Janssen, N.W. Beekweg. Beva Lion overall Uw overall f 14.90 Te koop gebruikte en nieuwe kamermeubels, slaapkamers in diverse prijzen, haardfauteuiltjes met tafeltjes, kinderstoeltjes met tafeltjes, mooie dressoirs en buffetten, ledikanten en matrassen, keuken- en kamerstoelen, cocos- en chinamatten, kapstokken, studiepiano, rol harmonica-gaas l M. hoog, enz. Eindstraat 12, Venray. Te koop POPPENWAGEN vooroorlogs hoog model. Een GROOT BORD met standaard. KINDERTAFEL met vier stoeltjes en een zeer soliede WAN DELWAGEN met dikke wielen voor oorlogs. Adres Bureau dezer. Te koop gevraagd 2de hands autoped Deken Thielenstraat 15. Te koop pompinsfallatle met drukketel 500 liter, compleet merk Sihi. Thomassen, Grotestraat. Te koop 10 eiken stammen Te bevr. fa. Nelissen, Pension gevraagd voor een 70jarige dame. Brieven onder motto „Pension" aan bureau van dit blad. TE HUUR mooie tuin ca. 10 a. met fruitbomen en schuurtje. Schoolstraat 13. Biedt zich aan Meisje 15 jaar liefst in Venray. Adres bureau van dit blad. Biedt zich aan boerenknecht 16 jaar H. Stiphout, Merseloseweg M ld. Biedt zich aan dienstbode voor d. en Adres bureau van dit blad. Biedt zich aan prima hulpverkoopster ongeacht welke branche. Brieven onder nr. I5ii bureauvan dit blad. BIEDT ZICH AAN R.K. Meisje 25 jaar in R.K. gezin in Venray of naaste omgeving. Mej. Verheyden, Stratumseind 29, Eindhoven. GEVRAAGD 50-150 are tuingrond voor boomkwekerij. By voorkeur met loods of bergruimte. Jacq. Eermus, kantoor Juliana- singel, woonhuis O. Oostr.weg 21.

Peel en Maas | 1951 | | pagina 2