s.v.v. 15 °|0 korting THOMASSEN li kijjkt Janssen-Clevers De Muzieklessen Algemene Vergadering De Algem. Vergadering Jacq.Hermus HANDWERKEN Gebr. Lucassen, Leunen 10 °|o korting op alle Chinamatten HET WARENHUIS Muzieklessen M. JACOBS ledenvergadering kaarten Schoolbehoeften Doek» Garage te huur Kermis Noordwijkerhout Gez. v.d. Linden, Schoolstr. 16 fyu$C0~4l i)t/1/§t/i n'euwste Ihulpmotor-rijwiel Venrayse Meubelbeurs 5000 gld. De Bilt seint Regenweer maar U kunt er tegen in regenkleding van Kent U reeds onze Succes-jas Dubbel Popeline Dames Regenjas f 35.00 Dubbel Popeline Heren Regenjas f 42.50 Gabardine en loden Regenmantels vanaf f 65.00 ei van óp. j Meisjes- en kinderschoenen Reclame deze week Uw FALCON hangt voor U klaar hij: feluk gemaakt, ductie heeft kun- aoet het echter opese verkopers Oosten worden iese markt moet r Japanse waren, ng neemt jaar- lf millioen zielen i millioen inwo- .zich zelf nooit b export. Europa r beducht voor. weerstand van zal ophouden, rs zouden graag uden met China is er reeds een ssen Tokio en jaren kunnen llingen te zien DIENSTEN Petrus-Bundeu Ons inzetten in het Ryk van rnze medemens. &ysers, Tel. 274 inksteren, 3de rardus. 6 uur hie; 7 uur lees- •Lam ers; 8 uur |rmis; 10 uur irlof; 7 uur Lof lerering van de flus. Ing van de Ka- voor alle overl. acoba Kusters- d. Antoon van leesmis overl, a; 8.15 Hoogmis ing van nieuwe lelof en Rozen 1 Kerkwijding. Poels; 7 uur Wismans en overl. ouders. Onder de H. Missen collecte voor de Missie va'11 Pater van Megen. 3 uur Lof. Maandag: 7.30 uit dankbaarheid. Dinsdag: 7.30 P. A. van Heyster. Woensdag 7.30 Byz. intentie. Donderdag7.30 tot zekere intentie; Biechten van 6—8.30 uur. Vry'dag: Eerste Vrijdag. 6.43 H. Communie; 7.30 t.e.v. het H. Hart- by begin v.h. schooljaar; 7 uur Lof t.e.v. het H. Hart. Biechten na 't Lof tot 8.30 uur. Zaterdagfeest van Maria Geboorte. 7.15 H. Communie; 8 uur jaarg. voor Martin Linders en Aldegonda Seyen; 10 uur Hoogmis voor Priesterroepin gen; 3 uur pl. Lof. PAROCHIEH. Catharlua, LEUNEN ïöde Zondag na Pinksteren. Univer siteitszondag. 7 uur leesmis voor de parochie; 8.30 leesmis voor Antoon Meyers en echtgenote; 10.13 Hoogmis voor de overleden fam. Cornel issen- Vloet; 2.30 maandelijks aanbiddings uur. Heden uitsluitend maandcollecte voor onze kerk. Na alle H. Missen gezamenlijk gebed en kerkbezoek voor den Jubilé-aflaat.% Maandag7.30 leesmis voor Hendrik van Soest. Dinsdag7.30 gesticht jaarg. Pieter Croymans en Mathilda van de Munck- hof; 9 30 pl. hoogmis van dank by het 25-jarig huwelyksfeest van Mey'el- Loenen; Bieclitdag v.d. Meisjesschool. Woensdag7.30 leesmis v. Hendrik Verslejjen; 8.30 gez. zieledienst voor de overl. fam. van Meijel-Loenen; 10 uur biechten voor de 2de klassen. Donderdag: 7.30Sol. gesticht jaarg. Elisabeth Goemans-Pubben; Biechtdag voor de Jongensschool; 's avonds van 7 tot 8 H. uur en biechtgelegenheid. Vry'dagEerste Vrijdag vd. maand. 7 uur leesmis voor Gertrudis Emons- Janssen; 8 uur Hoogmis t.e.v. het Allerheiligst Hart tot intentie van hen die daartoe offeren en Algemene H. Communie; 3.30 Lof voor de school kinderen. Zaterdagfeest v. Maiia's Geboorte; dag van devotie. 7 uur leesmis voor de levende en overleden leden der Meisjescongregaiie; 8.30 leesmis voor Eduard Asselberghs; 10 uur Hoogmis voor wed. Loonen-Weys; 3 uur Lof. A.s. Zondag preek door den Eerw, Aalmoezenier Gerrits en collecte voor het Sociaal Charitatief Centrum te Venray. PAROCHIEKERK OOSTRÜM Zondag: vandaag 16e Zondag na Pinksteren; 7 uur H. Communie; 7 30 en 10 uur de beide H. Missen; 3 4 u. maand, aanbiddingsuur. Maandag: 7.30 best. zm. voor Theo Vervuurt. Dinsdag7.30 best. zm. voor Jean van Bracht. Woensdag7.30 best. zm. voor Johan Camps; 7.30 rozenkrans voor de ver volgden om hun geloof. Donderdag7.30 best. zm. voor Peter Camps. Vrijdagïste Vrijdag vd. maand; 7 30 best. gez. H. Mis voor Anna Jacobs; 7.30 pl. lof t.e.v. 't H. Hart. Zaterdag: feest van O.L.Vrouw Geboorte, titelfeest van onze kerk 7 u. H. Communie; 7.30 en 10 uur dé beide H. Missen, waarvan de eerste voor Tb. Houba; 3 uur bedevaart vd. Boerinnenbonden van het Dekenaat. PAROCHIEKERK 1SSELSTEYN ïöde Zondag na Pinksteren. 7 uur leesmis voor de parochie; 8 30 Kinder mis; 10 uur Hoogmis jaarg. voor Jan Rdhgen; na de Hoogmis H. Familie voor de jongens, 3 uur Lof. Maandag7.30 leesmis voor de fam. v.d. Dierendonk. Dinsdag: 7.30 maandd. voor Harry Poels. Woensdag: 7.30 leesmis voor de afgest. fam. Rongen-Verhalle. Donderdag7.30 gez. jaarg. voor Gerard Spreeuwenberg-Verlinden; van 7.30—8.30 gelegenheid om te biechten. Vry'dagEerste Vrydag vd. maand toegewyd aan de verering van het H. Hart van Jezus; 7.30 goz. H. Mis t.e.v. het H. Hart. Zaterdag7.30 leesmis vd. parochie; 7.30 Marialof. RECTORAAT St. Jozef, Smakt: 16de Zondag na Pinksteren. 7.30 leesmis tot'zek. int.; 10uur Hoogmis t.e.v. St. Joseph; 3 uur Lof met Rozen hoedje. Maandag6.30 leesmis voor Frans Hendriks; 7.30 leesmis voor Martinus Bonants. Dinsdag6.30 leesmis voor overl. fam. v.d. Winkel-Geurts; 7.30 voor Peter Antoon Koenen. Woensdag: 6.30 en 7.30 s.v. St. Joseph. Donderdag: 6.30 leesmis voor uit komst in moeilijke zaak; 7.30 leesmis overl. fam. Smits-Zegers; Van 5—7 uur biechtgelegenheid. Vry'dag: Eerste Vrijdag vd. maand, toegewijd aan de verering van 't H. Hart van Jezus. 6 30 leesmis t.e.v. 't H. Hart. Na de H. Mis uitstelling, litanie en zegen. Voor en na de H. Mis biechthoren; 7.30 leesmis t.e.v. 't Hart. Zaterdagfeest v. Maria's Geboorte. 6 30 leesmis v. Maria Anna Keursten- Houben; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw; 7 uur Lof t.e.v. Maria. Van 5—7 biechtgelegenheid. ADVERTENTIEN Voor de vele bly'ken van belang stelling, welke ik mocht ontvangen bij mijn 25 jarig dienstjubileum, be tuig ik, ook namens mijn echtgenote en kinderen, hartelijk dank. Joh. Hendriks Smakterweg, 8 Aug. 1951. Hervatting Piano Orgel, Viool, Theor. vakken. Gelegenheid om te studeren. JACQ. JANSSEN Muziekleraar-DIrlgent Kemp weg 2 Venray vangen aan op Maandag 3 Sept. a.s. Nog enkele leerlingen kunnen zich aanmelden. Pianolerares (Staatsdiploma) Stationstraat 28 Venray Zaterdag 8 Sept. 8 uur in clublokaal Schellen. Bespreking competitiecursus etc. Trouwe opkomst verzocht. Onderl. Veeverzekering Venray-Dorp. Zaterdag 8 September onmiddellijk na afloop der vergade ring Paardenverzekering, te circa 5 uur, in zaal Wilhelmina, Schoolstraat. AGENDA :Notulen, Jaarverslag enz Het Bestuur. Onderlinge Paarden verzekering Venray. welke wegens ziekte van de secretaris werd uitgesteld, zal gehouden worden Zaterdag 8 September nm. 4 uur, in zaal Wilhelmina, Schoolstraat. AGENDA Jaarverslag en diverse belangrijke besprekingen. Trouwe opkomst verzocht. Het Bestuur Zondag a.s. om verse paling. Café P. Schellen Langstraat 14 Voor alle HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat l /uw BÉ IA dragen WA1A-BEHAI Schoolstraat 16 Biedt zich aan net meisje 25 jaar voor 2 dagen in de week. Adres bureau dezer. Bieden zich aan 2 R.K. Meisjes voor burgergezin, in de omgeving van Venray. Liefst in gezin met kinderen Br. onder nr. 830 bureau dezer. Biedt zich aan meisje voor halve dagen voormiddags. Bergweg 2. Onze advertentie in „Peel en Maas" van de vorige week overtrof verre onze verwachtingen. Hieruit blykt de grote behoefte aan een voordelig bouquetje bloemen, om een gezellig sfeer te brengen in Uw Zondagse kamer. Wy hebben daarom besloten to zorgen dat er altyd iemand aanwezig is op onze kwekerij aan de JulianasingoJ, om U van vers gesneden bloemen te voorzien. Ook zullen wy vanaf heden zeer billy'k Uw vazen, bakjes of bloemen- mandon vullen. Voor tuin- en bloemwerk slaagt U bij Voordelig Vers Altijd iets aparts Kwekerij Julianasingel Teletoon 636 Bij voldoende deelname extra bus naar Vertrek Venray 12 Sept. 7 uur, terugreis 13 Sept. circa 19 uur Verdere inlichtingen verkrygbaar by A. GOMMANS, Deken Thielen- straat 13. De avonden worden al iets langer en U begint met Wij hebben voor Ude bekende en soliede Scheepjeswol, Invicta met nylon de kousen- en sokkenwol, Olga Wol (in 100 gram een jumper) Baby wol en wol voor Liseuses (bedjasjes), Smyrna wol, Smyrna gaas, DMC garens in kleuren en nummers, voorgetekende liandwerk- kleden. Begint er nu al aan, dan hebt U 't met St. Nicolaas klaar. Wy' helpen U met alles. VERVEN REINIGEN STOPPAGE Wegens enorm succes verlengd tot 15 September op ALLE chemisch gereinigde goederen. Depot: P. VAN OPBERGEN, Grotestraat, Venray Volgens 1 oordeel der vakbladen HET BESTE TOT NU TOE VERSCHENEN Verbeteringen en voordelen ie. de ingebouwde, op kogellager en rollager lopende vertraging, heft iedere spanning op de broek-as op, dus geen „stoten" meer; 2e. de overbrenging geschiedt hierdoor recht streeks op 't achterwiel, zoals by zware motoren 3e, de ingebouwde koppeling brengt de bedie ning van de motor terug tot 't simpel hanteren van. een stuurhar.dle. 4e. de geheel ingebouwde motor wordt zelf niet vuil en hy kan uw kleding niet be vuilen se. het frame is speciaal en sterx gebouwd, de motor heeft een uitgebalanceerde lig ging, waardoor het geheel rustig en zeker op de weg ligt 69. sierlijk en voornaam van uiterlijk 7e. de motor heeft een grote roservekracht tweetact, 1 cylinder, 48 cc. vermogen 0.9 pk. gemiddelde snelheid35 km. Denkt U er over een bromfiets aan te schaffen Eerst de Hemy zien.... Uw keuze kan niet moeilijk zijn. Te koop wasmachine m. motor f 50 P. Baken, Bakkerij, Schoolstraat TE KOOP naaimachine salonkast, prima radio f 175.— kamerameublement f 275.- kinderstoel f 24 uitschuiftafels f 46.— 65.— ijzeren en houten ledikanten in alle prijzen, nachtkastjes vanaf f 5,— keukenstoelen, keukenkasten, keukentafels, buffetkasten, slaapkamerameublement lakké en houtkleur deurmatten vanaf f 1.— enz. enz. De nieuwe en gebruikte meubelen van de Eindstraat 12 zyn 't voordeligst in prys en de kwaliteit is af. als ie hypotheek diiect beschikbaar. Adres ce bevragen bureau v.d. blad AANGEBODEN ruime gemeub. zit-slaapka mer m.pension in 't centrum van Venray. Adres bureau dezer. Te koop vette koe, partij biggen en 2 dragende varkens J. Litjons-Direcks, Merselo M 122. Te koop partij ijzeren balken lengten 5 7 meter, diepten 10—14- 18—20 cm, en een driewieler-bakfiets Gebr. Clephas, Patersstraat 7. Te koop electr. waterpompinstallatie L. Linders, Oostrum. Te koop Burgerwoonhuis met grote tuin Wed. Willems, Hoenderstraat 76. Te koop een goed fornuis en een kachel Jos. Janssenvan Lee, Overloonse weg i4a. Te koop partij biggen G. Jenniskens, Wieönweg 5. Te koop een maalkalf W. Philipsen, Heide L 17. Ook voor de jeugd brengen wij een prachtcollectie loden Regenjassen. want tegen voordelige prijzen koopt U bij ons Heren- en Jongensschoenen met leder en rubberzooi (op de bekende Robinson rubberzolen 6 maan den schriftelijke garantie) Hoge herenschoenen Werkschoenen met leder en rubber- zool, ijzersterk Leder herenpantoffels zwart en bruin Dames sportschoenen, geklede schoen Dames- en heren steunschoenen Pantoffels in diverse modellen ook lederen en kraagpantoffels Crêpe schoenen, sandalen Gymnastiekschoenen wit en zwart Rubber werklaarzen Dames- en kinderlaarzen, enz. Hensenlusstraat 8 OOK VOOR UW REPARATIE! zolang de voorraad strekt. Hofstraat Telefoon 509 De zaak waar U de grootste keuze vindt in 1 Gabardine f 140.-, 185.-, 98.75 Poplin f 95.-, 77.50, 65.- Gummi Big-Ben double-tex f 29.75 Plastic Damesmantels in kleuren alle naden electrisch gelast f 11.95

Peel en Maas | 1951 | | pagina 5