SPORT IDatketiAfokda# BUITENLAND Welke koers Speelt Bouwvakarbeiders ópeninq Opeelluln M. Verstraelen ZUSTEHOUVERS Esso-Gas nette jongen GROENE KRUIS Donderdag 10 Mei Consultatiebureau voor zuigelingen uit de KOM Goaden Bruiloft Maandag j.l. herdacht het echtpaar Poels-van Meyel op Weverslo de dag, dat zü voor 50 jaren in het huwelijk zijn getreden. Na een plechtige H. Mis in Merselo, waarby natuurlijk alle zeven kinderen en de 37 kleinkinderen aanwezig waren, was het feest op de grote boerderij, die door de buurt prachtig was versierd, 's Avonds kwam de Mer8olose fanfare de jubilarissen, die beiden nog flink ter been zijn, sorenade brengen en kregen zij de gelukwensen aangeboden van heel Merselo, met hun feest. Ongeval Doordat de 84 jarige R. uit Leunen Zondagavond onverwacht de weg over stak, word hy door een motorrijwiel, bestuurd door Rector Verbught van het Veulen, gegrepen en tegen de grond gesmakt. De toestand lint zich eerst zo erg aanzien, dat overbrenging naar het ziekenhuis nodig werd geacht. Zijn toestand is nu aan de beterende hand. Treinenloop en Postverbinding Naar wü uit betrouwbare bron ver nemen zal in de nieuwe dienstrege ling van 20 Mei a s. de dienst op Venlo en Nijmegen weer met twee treinen worden uitgebreid, zodat dus 's morgens en 's middags weer treinen in beide richtingen bijkomen, waar door de postverbindingen ook zullen verbeteren. Zo zal 11a 20 Mei weer post vertrekken om 7.11, 15 00, 19.00 en 21.00 uur. f 400 vermist De heer L., die deze weok in Yssel steyn, als lid van de handboogschut terij aan het schieten was, kwam, toen hij vertrok, tot de onaangename ontdekking dat uit zijn jas f 400 verdwenen waren. Pater Bartels vertrekt Op 9 Mei zal vanuit Venlo naar Rome vertrekken Pater L. Bartels, voor wiens missie in de Nyabondo hier een grootse actie op touw is gezet. Vanuit Rome, waar hu zich o.a. voorstelt de Paus te bezoeken, zal hij per vliegtuig verder vertrek ken naar zijn missiegebied. Met pensioen Met ingang van 1 Mei a.s. heeft J. Quicken directeur van de Nederlandse Credietbank te Venray do dienst met pensioen verlaten. Mgr. Gijjzen "Woensdag arriveerde op het Gym nasium I.C., Mgr. Gijzen, die op Hemelvaartsdag de eregast was, op de daar georganiseerde Missiedag. Boerenbond Merselo Op 11 Mei a.s. zal de Boerenbond in Merselo de dag herdenken, dat zü voor 30 jaren geleden werd opgericht. Bü de viering van dit jubileum zal de heer P. Pubben ook in de bloemen worden gezet, die reeds al die 30 jaren bestuurslid van deze prachtige af deling was, terwül hü vijfentwintig jaren als voorzitter deze afdeling heeft geleid en gevormd tot een der beste van deze kring. Ongetwüfeld zal het en de afdeling en haar voorzitter die dag niet aan belangstelling ontbreken. Pokken in Tilbnrg en ver moedelijk op de „Groote Beer" De hoofdinspecteur van de Volks gezondheid deelt mede, dat Tilburg 21 gevallen van pokken zün gecon stateerd. Alle maatregelen om oven- tuele uitbreiding van de ziekte te voorkomen zün genomen. Reden voor ongerustheid bestaat er voorts nog niet. Aan boord van de „Groote Beer", op weg naar Nederland met Ambonese militairen en hun gezinnen, is onder de passagiers een ziektegeval gecon stateerd, dat het vermoeden wekt, dat men met een geval van pokken te doen heeft. Het schip keert terug naar Port Said, waar een uit Neder land uitgezonden tropenarts aan boord zal gaan om de opvarenden terevac cineren. Ambonezen naar Gennep Het honderdtal KNIL-gezinnen,dat in October jl. in het voormalige ar beiderskamp te Gennep onderdak vond zal elders op verschillende plaatsen worden ondergebracht. Het vrij komende kamp zal worden ingericht voor de huisvesting van Ambonezen en hun gezinnen. Drie ton voor kerken in Limburg De nieuwe diocesane actie voor de wederopbouw van kerken in Limburg, die op 1 Januari van dit jaar is ge start, heeft in het eerste kwartaal van dit jaar 310.170 gulden opgebracht Het leeuwendeel van dit bedrag, n.l. 232.662 gulden, komt voor reke ning van de „kwartjesactie", waarbü iedere katholiek iedere week ten minste 25 cent offert. De overige op brengst kwam tot stand door vrü- willige giften en collecten. lichting 1949-11 kost 5,2 millioen In verband met het weer onder de wapenen roepen van de aanvankelük naar huis gezonden lichting 1949II wordt op de aanvullende Oorlogs- bogroting voor 1950 nog een bedrag van 5,2 millioen gulden aangevraagd. Op rei8kost9n,verblüf8vergoedingen, inkwartiering en vervoer kon 2 mil lioen worden bezuinigd. Op kost winnersvergoedingen en tegemoet komingen in de kosten van het levensonderhoud werd 5 millioen gulden besnoeid, terwül ook nog enige andere posten werden ingekrompen, zodat hot eindcüfer der begroting on- gewyzigd blyft.^ 5,4 Millioen voor Koren-detachement Met do uitzonding en verzorging van het detachement Nederlandse vrü'willigers op Korea, is - alleen al over 1950 - een bedrag van 5,4 mil lioen gulden gemoeid. Hiervan is 4,9 millioen bestemd voor vervoer, bewapening en verzor ging en büna een half millioen voor salariëring. Deze bedragen hebben be trekking op de periode 26 October toen het detachement van 639 man is scheep gegaan tot 31 December 1950. Vanzelfsprekend zullen voor 1951 opnieuw gelden moeten worden aan gevraagd. Voor 260 millioen minder bonwen Met het gewüzigde Bouwplan-1951, heeft de minister In 't Veld 269mil lioen guldon bezuinigd op het oor spronkolüke plan voor dit jaar. OndanKs deze vermindering ligt het eindbedrag 70 millioen gulden hoger dan hot bedrag, dat in 1950 in de bouwnü'verheid is verwerkt. (1307 millioen). Op de post woningbouw is voor 1951 verhoudingsgewü's het minst n.l. 20 millioen bezuinigd. Ermagditjaai voor 540 millioen guldon aan wonin gen worden gebouwd. Voor kerken bouw is hot eindcüfer gelük gebleven, te weten 15 millioen gulden. De post voor weg- en waterbouw kundige werken is het sterkst ver laagd; deze is teruggebracht op 232 millioen, precies het bedrag, dat vorig jaar in deze sector is verwerkt. Enkelo andere posten geven na de wüziging het volgende beeld; tussen haakjes hot aanvankelük begrote be drag: boerderü'en 56 millioen (65), a. dere agrarische gebouwen 5 mil lioen (9), industriebouw 178 millioen (218), handel en verkeer 79,9 millioen (104,9); scholen 40 millioen (70), her stel oorlogsschade 10 millioen (25). Rustoord „kanjel" geopend Vüf en vijftig moeders uit Lim burgse arbeidersgezinnen zullen beur telings kunnen rusten in het KAB- herstellingsoord „Villa Kanjel", dat door deken Poels, deze week werd ingezegend en nu gastvrü te wachten staat midden in een prachtig, acht hectaren groot park bü Maastricht. Do heer H. Donné, de grote pro motor van de „Dr. Pools"-stiohting, voerde hier het woord en Jan Maenen, de bondsvoorzitter, sprak de openings rede. Zü noomden „Villa Kanjel" „het levende Poelsmonument". „Door dit rustoord van de „Dr. Poels"-stichting mogelijk te maken, hebben allen, die hieraan hebben meegewerkt een on schatbare dienst bewezen aan de katholieke arbeidersbevolking in Lim burg", aid us de heer Maenen. Voorlopig zullen in „Villa Kanjel" 35 vrouwen worden opgenomen. Dit aantal kan worden uitgebreid tot 55 In eon nogal tamme wedstryd moest S.V.V. I Zondag het onderspit delven tegen Tiglia. Met drie invallers moest deze op het laatste moment ingelaste wedstrü'd worden gospeeld en het resultaat was een klinkende 5—2 nederlaag. Dan deed S.V.V. II het beter, die in een keurige en vlotte wedstrüd Sportclub Irene met een 3—1 neder- g naar huis zond en daarmede kampioen word van de reserve 20 kl. Namens de vele supporters onze hulde en gelukwensen aan het kranige tweede elftal. Wü wensen U bovendien veel succes in de zeer zware promotiewedstrüden. Het derdo wist Zondag j.l. te winnen van Melderslo mot 4-2.' Zondag a.s. spelen zü hun laatste wedstrü'd tegen Swolg. boys 2. Indien deze gewonnen wordt, zullen zü de tweede plaats bezetten. Jammer want we hadden gehoopt op een kampioenschap. Wielrennen Zondag vertrokken dan weer drie van onze Venray se renners naar Peij- Echt, om aldaar deel te nemen aan een wedstrü'd over 75 km. Na ongeveer 10 ronden probeerden Aug. Willems en Kerremans een ont snappingspoging die lukte, maar die echter 11a 5 ronden weer te niet werd gedaan door het achtervolgende pelo ton. Nadat Willems er in geslaagd was 10 premies te winnen, moest hü echter in de laatste ronde in 4 renners zün meerdere erkennen. Kerremans moest met de 10e plaats genoegen nemen. Bü de junioren startte alleen Cox uit Castenray, die na een goede wed strüd in de voorlaatste ronde kwam te vallen. Zondag staat de wedstrüd in Sieben- gewald op het programma. Jongens veel succes en dan ver wachten we speciaal van Aug. Wil lems een plaatsje bü' de eerste drie, want we hebben nu gezien dat het gaat. Bezoekt de grote te HORST op 9 Mei Aanvang 10 u. Terrein Oude Lind. Zeer grote aanvoer van de beste fok varkens. Extra gelegenheid voor aankoop van prima fokmateriaal. HET BESTUUR BURGERLIJKE 8TAND van 26 April t/m 3 Mei 1951 GEBOREN Camps Johanna G.W. St Josephweg 16 Derikx, Jacobus J.M. Heide L 43 vd. Kaay, Catharina H. J. St Jorispark 1 Spreeuwenberg, Cristina H.J. Y88elsteyn I 32e Strybosch, Josephina J. Hoebertweg 1 OVERLEDEN Jacobs Antonetta, weduwe van Hendriks Mart., 78 jr, Vierlingsbeek v. Osch, Jacobus J.M., 6 w., te Venray ONDERTROUWD Philip8en Leonard G.J., 32 jr, land bouwer en Lambertina Antonetta, 27 jr, beiden te Venray Creemer8, Wilhelm J.A ,29jr, land bouwer en Versteegen Gertruida J., 22 jr, beiden te Venray Josten, Johannes L37 jr, land bouwer te Bergen (L.) en Swinkels Theodora H., 33 jr, te Venray van Heugten, Jacob, 26jr, technicus te Utrecht en Roeffs, Helena A.B., 26 jr, te Venray GETROUWD Broers, Martinus Ch.J., 30 jr, lood gieter en Swinkels, Johanna A.W., 24 jr, beiden te Venray Philipsen, Hendrikus G.,24 jr, land bouwer te 7 enray en Nü'ssen, Maria R. 27 jr, te Maasbree. Janssen Michiel, 59 jr, landbouwer en Bouten Johanna M. weduwe van v. Treek Theodorus M., 45 jr, beiden te Venray van Kessel, Gerardus J.W., 24 jr, en Pirlo Gertruda M23 jr, beiden te Venray Muü'sers, Johannes H., 45 jr, land bouwer en v. Tilburg Mathilda, wed. van Muü'zer8 Cornelis A., |42 jaren beiden te Venray China Toen verleden jaar Attlee naar Washington toog om te voorkomen, dat de Amerikanen de atoombom zouden gebruiken of, dat zü China zouden bombarderen, ondekte hü,dat minister Acheson, een jaar tevoren nog geneigd om Peking te erkennen, in een verbolgen stemming verkeerde tegen de Chinezen. Dat is nog zo en de Amerikanen dringen er bü de V.N. op aan eindelü'k nu eens de vraag te behandelen, welke diplomatieke of economische sancties tegen het rode China in aanmerking komen. Het gaat er om of de leden der Ver. Naties, die Peking hebben erkend, de diplomatieke betrekkingen moeten afbreken of niet. Op de duur zal er nauwelüks iets anders opzitten indien de Chinezen voortgaan strüd te voeren in Korea en geen aanstalten maken, een wapen stilstand te aanvaarden. Zü hebben wel weer aangeboden te onderhan delen maar op basis van het terug trekken der Amerikaanse troepen, die zü van wreedheden beschuldigen. De afgezanten van India en Zweden schü'nen wel contact te onderhouden in Peking met de regering, maar erg vlotten deed dat tot nu toe niet. Indien zich inderdaad een groot offensief van de communisten ont wikkelt is de kans op overleg voor lopig weer vei keken. Moet men dan wachten totdat de geallieerde troepen weer overwinningen behalen Voor Truman is de situatie zeer püulük, want hoe kan hü weerstand bieden aan het bombarderen van Chinese luchtbases indien vandaar de aanvallen op de troepen van de UNO voortduren Korea Natuurlük zal deze stap zeer on gaarne worden genomen en tegen de eigenlüke belangen der V.S. in, die echter vechten voor hun prestige en dat van de UNO. Mac Arthur .be jubeld in de grote steden der V.S. heeft in zün grote rede voor het Congres gewezen op de defensie stellingen van zün land in de Stille Zuidzee. Zü reiken tot Japan, Okinawa, For mosa en de Philippü'nen. (Er is wel zeer weinig kans op, dat Formosa door de Amerikanen uit handen wordt gegeven!. Van deze stellingen uit kunnen zü' ter zee en in de lucht alle havens van het Aziatische vaste land in het Verre Oosten bestreken en een aanval op de Ver. Staten voorkomen. Daaruit vloeit voort zoals Mac Arthur erkende dat de V.S. zich niet in een landoorlog op 't aziatische continent behoeven te begeven. Inmiddels is de opmars der UNO- troepen in Korea door een groot offensief der Noord-Koreanen en Chi nezen tot staan gebracht en zü'n "de verbonden legers plaatselük zelfs te rug gedongen. Toch zü'n ze ze er in geslaagd, zü' het op 'n klein front, 'n tegen-offensief te lanceren. Zün wü door het zonnige weer naar buiten gelokt op tour om te profiteren van de Gods gave der na tuur, dan moeten wü steeds wegwü- zers in het oog houden, om de zekerheid te hebben, dat alles volgens plan verloopt. Dit doen wü' op onbekend terrein, doch eveneens ongemerkt wanneer de weg niet vreemd is. Waarom Omdat wü willen genieten en zo bü" voortduring het rustige besef meedragen, dat wü' niet voor onver wachte dingen en teleurstellingen komen te staan. De wegwü'zers rich ten ons en de mülpalen geven aan hoe wü vorderen. Het is goed bü tyd en wüle ons eens even af te vragen of wü de goede richting, de juiste koers in het leven volgen. Dit bezinnen geeft controle op ons doen en laten en bü het waarnemen van hef volger, van het vastgestelde parcours, de moed en overtuiging op de ingeslagen weg voort te gaan. Bü eventuele afwü'kingen is een her-oriëntering mogelü'k, door het naspeuren van de oorzaak en het aanwenden van de nodige energie, om een betrouwbare route op de levensrit te bewaren. Wanneer wy er begrip voor hebben vonden wü, in het kort bestek van één week, verschillende van derge- lüke wegwü zers, die onze aandacht vroegen. Twee, die doen denken aan de verplichtingen en instelling ten op zichte van ons aards vaderland, door de viering van Koninginnedag en de Dag der Bevrüding. Als tegenhanger en aanduiding van hoger orde werd er geapelleerd aan ons geloof en overtuiging ten aanzien van het Hemels Vaderland, door het begin van de Meimaand en Hemel- Maria ten Hemel opgenomen en Christus ten Hemel gestegen, de twee momenten, de twee gedachten, die bepalen waar de finish van ons aards leven moet liggen. De verschillende gebeurtenissen gaven kleur aan deze week, alhoewel door de aparte sferen de feestuiting zich anders manifesteerde. Onze aanhankelükheid aan Gezag en Staat is getoond op meer luid ruchtige en pleziermakende wüze, terwül Meimaand en Hemelvaart tot uitingen werden van vroomheid, blüheid en innerlü'kheid. Dit is te begrüpen, want het aardse spreekt ons meer aan en doet ons eerder van uiterlükheden blü'k geven; in tegen stelling met het bovennatuurlijk, het hemelse, dat als het meer is dan een gevoelskwestie "om innerlü'ke verwerking en beleving vraagt. Het is evenwel eens interessant dat alhoewel de beide terreinen zo ver uit elkaar liggen te zien, dat alles leeft uit één hoofdmotief en grondgedachte, namelü'k God. Alle macht komt van God en der halve zien wü', dat het huidige gezag in ons vaderland een van God gegeven macht is. Wanneer wü" al het men selijke en al het kleine kunnen weg denken, dan staat Koningin Juliana werkelijk voor ons als Koningin bü' de gratie Gods. Dan komt onze verhouding als onderdaan in een ander licht te staan en vraagt onze gehoorzaam heid om de steun te zün, die dit gezag mogelü'k maakt en bestendigt. Alsdan zien wü de Dag der Bevrü ding zonder rancunes en wraak gevoelens als de Dag van het Vaderland I Het Vaderland, als de eenheid uit vele families gevormd, om het alge meen welzün te bevorderen en na te streven. Dit doet het Vaderland naar voren komen om aanspraak te maken op onze dienstbaarheid, onze mede werking, onze opoffering; dit vormt onze vaderlandsliefde om tot een zaak van rechtvaardigheid. Slechts dan kunnen wü spreken van „Bevrüding"; wanneer onze inzet en büdrage een antipode betekent voor onrechtvaardigheid, knechting en ondermüning. De rechtvaardigheid uit 't grote Godsidee komend moet in de sa menleving 't veilige kompas zün, slechts zo krügt ieder het zü'ne en is ieder leven een medewerken om het algemeen welzün te bereiken. Dit behoedt ons voor de wegver sperringen van liberale tendenzen, communisme en socialisme. Wü moeten ons bepalen tot de brede middenweg om in het vaderland meer te zien dan een machts- en staats apparaat, zonder het voorbüzien van het algemeen welzü'n. Zeker, het is mooi gezien en gezegd maar niet allen zün van een even ideale gedachte bezield en teleur stelling en tegenslag blüven niet uit. Doch is dit niet van belang, want het gaat om onze persoonlijke deel name en het bezield initiatief van ons handelen. Staat er niet eveneens geschreven als stimulerend motto: Zoek 't goede in de mens naast U De wegwü'zers die via gezag en bevrüding onze vaderlandse liefde in goede banen houden, door in het gezag God te zien en Nederland als een mensenverbondenheid, die van een tüdelük goed tot een eeuwig bezit moet geraken. Deze christelü'ke levensinstelling verwaarloost de gangmakers van deugd, genade en offer niet, om het grote doel van ieder leven en ons aller leven te bereiken namelük: het Hemels Vaderiand, om te bekomen van de inspanningen en aan te zitten aan een Eeuwig Gastmaal. Doch dan moeten wü Christus en Maria vragen ons. te begeleiden en altüd te doen begrüpen de betekenis van de eind streep van ons bestaan. P.H.O.C.R. ADVERTENTIEN VERLOOFD Gurie Lieuwen Herman P.M. Schimv.d. Loeff med. drs. Amsterdam, 5 Mei 1951 de Clercqstraat 19 III Marnix8traat 290 A. G. M. Janssen en W. G. J. Smits hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen Huwelü'k, waarvan de plechtige inzegening zal plaats hebben op Dinsdag 29 Mei a.s. om 10 uur in de Parochiekerk van de Zoete Naam Jezus te Broekhuizen- vorst, waarna een plechtige H. Mis tot hun intentie aan God zal worden opgedragen. Broekhuizenvorst, Hoeve „DeHor" Castenray G 12 April 1931 DagadresBroekhuizenvorst, Hoeve „De Hor" Receptie van 2-3 uur. Toekomstig adres Castenray G 12. Veeverzek' „Eensgezindheid" PREMIEBETALING Zondag 6 Mei bü' G. v. Gassel Veulen na de hoogmis Op Zondag 13 Mei hopen onze ge liefde Ouders en Grootouders Jan Barents Gertruda Verhagen de dag te herdenken waarop zü voor 40 jaren in de echt werden verbonden. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen Venray, Smakterweg. Zondag 6 Mei Voor de vele blijken van mede leven en de hulp bü de ziekte en het overlüden van mün geliefde vrouw, betuig ik mün oprechte dank aan familie en de buurt, en vooral aan Zr. Albertine en mej. D. Lucasser.. H. Sanders Merseloseweg 2 Op weg naar Canada, a.b. ss. Veen- dam, wensen wü familie, vrienden en bekenden hartelijk vaarwel. JAN HEYNEN JO HEYNEN—JANSSEN FRANSJE, THEO er bestaat gelegenheid tot verzilvering van bonnen voor O.H. Hemelvaart, 2e Pinkster dag en ev. snipperdagen op Donder dag 10 Mei a.s. 7—8 30 n m. voor georganiseerden, 8.30—9 nm.voor niet georganiseerden Voor beide feestdagen kunnen 5 bonnen en voor elke snipperdag 2 bonnen worden verzilverd. Voor opgenomen snipperdagen moet verklaring van werkgever worden overgelegd. Leden die Landbouwbonnen heb ben, kunnen voor elke verzuimdag voor 6 gld aan bonnen inleveren. Wegens familieomstandigheden Zaterdag 5 Mei café gesloten W. Swinkels Overloonseweg W6gens familieomstandigheden Dinsdag 8 Mei gesloten. Café Wed- M. Janssen Merselo. Onderlinge Paarden- verzekering Venray. Premiebetaling Zondag 6 Mei van 11 12 uur bü G. van Gassel, Veulen. Premie 1 Va Veeverzekering Ysselsteyn Premiebetaling op Zondag 6 Mei vm.na de Hoogmis bü H. van Asten. De premie bedraagt 1 pet. Dank aan O. L. Vrouw en de H. Gerardus voor verkregen gunst, door het bid den van de Noveen der 3 Weesge groeten. N.N. Hartelijk dank aan O. L. Vrouw voor verkregen gunst. VERLOREN boekentas met boeken (electr.) Terug te bez. bü P. J- Jans sen, Oostrum C 57. TE KOOP 3 lichtpunten Butagas Adres bureau van dit blad. TE KOOP knop-accordeon 12 bassen Thomassen, Kruisstraat 3. TE KOOP 5 biggen Wed. Bouten, Lull C 44. TE KOOP dragende vaars 18 Mei aan telling J. Cox, Gouden Leeuw, Veulen. TE KOOP partij biggen G. Jenniskens, Wieënweg 5. TE KOOP Tomatenplanten Vahle Leader, tweemaal verspeend en prima afgehard. Speciaal soort voor buiten. Bestellingen worden aan huis bezorgd. H. H. Douven, Oostrum C 39c TE KOOP scheutelingen G. Hermaan, Kempweg 36. Verkrijgbaar tomaten- en knolselderijplanten P. J. vd Putten, Kruisstraat 10. TE KOOP donkerrode vaars 26 Mei aan telling, tbc vrü'e stal. Wed. P. H. Michels, Merselo M 117. Te koop partij biggen M. Jenniskens, Overbroek K 113 met Orkestmuziek „De Peelzwervers" Elke dag vers Room- en Consumptieüs Zondag geopend tot 12 uur. Beleefd tot een bezoek uitnodigend, „Buitenlust" EEN MOOI FIGUUR KRIJGT U VOOR ONZE PRETTIG ZITTENPE. EN IN PRACHT KWALITEITEN YG03RAPIG BETER GEKLEEP """OER BESttt® Bruin kamgaren Herenbroeken mooie kwaliteit voor f 29.50 Naar EBBERINK 't Is uw voordeel Kookt en stookt op G. Janssen, Laagheidseweg Petroleumhandel Telefoon 732 Alles steeds voorradig KLOMPEN in alle maten. Voor Dameskousen Sportkousen, Sokken, enz. A. SCHEEPERS Schoolstraat 22 GEVRAAGD voor terstond voor boodschappen en licht werk. Drukkerü fa. H. Messemaeckers. GEVRAAGD dienstbode niet ben. 18 jaar bekend met huish. werk. Wed. P. Janssen, Meisje gevraagd voor direct. Bakkerü Wintels. GEVRAAGD voor 1 Juni dagmeisje Janssen-Oudenhoven, Stationsweg 26 Vakkleding voor Bakkers, Kappers, enz. Naar EBBERINK Marktstraat 3 VERKRIJGBAAR tomatenplanten m. potkluit bü het van ouds bekende adres H. Tacken, Schoolstraat TE KOOP partij Hybride-mais H. v.d. Ven, Ysselsteyn Iso TE KOOP jonge geif; 5 krielen; 3 haantjes; trekharmonica 3 r. 12 b en poppenwagen P.J. Jacobs, Boshuizen, C56 TE KOOP een partü mooie tapüten, tafelkleden en divankleden complete prima slaapkamers f 345 en f 375 huis kamers vanaf f 185 dressoirs v.a. f 65 prima kamerstoelen v.a. f 9 kleerkasten, buffet en keukenkas ten zg.a.n. sportrü'wiel f 95 schrüfbureaux v.a. f 45 cylinder- bureaux v a. f 25 stalen ledikant met nachtkastjes stalen tuinstoe len met tafel elk ander artikel VENRAYSE MEUBELBEURS Eindstraat 12 TE KOOP 100 7wk. witte gekr. pullen G. Jans Beken, Zwarteklef A 9a. Steeds verkrijgbaar slachthaantjes en 6weekse pullen J. Renkens, B 33a, Oostrum. TE KOOP tweedehands huiskamerameublement spiegel, kachel, gaskachel, tafels, stoelen, ledikanten, mangel, inmaakpotten, 2 schragen, kruiwagen, kippennesten en voerbakken, ochtendvoerbak, gasfornuis. Adres Loenen, K 2b, Leunen (na 6uur.

Peel en Maas | 1951 | | pagina 2