ST. ELOY kaarten om wild 4let St. llicctaasqetckenk SUCCES-AGENDA 1951 Kunstlederen portef. (gr. form.) 6.so Lederen portefeuille, u Boxsaffraan lï Kalfsleder 16.25 Inhoud 3.45 Boxsaffraan portef. (kl. form.) 10.75 Kalfsleder 12.— Kunstleder 4.00 Inhoud 3.— Fa. van den Munckhof heeft ze Bekendmaking Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemene kennis, dat op de secretarie dier gemeente, Afdeling I, ter inzage is neergelegd een tekening van het tracé van een door de N.V. Provinciale Limburgse Electriciteits-Maatschappy te Maas tricht geprojecteerde hoogspannings lijn tussen Nijmegen en Venlo, voor zover deze het grondgebied der gemeente doorkruist. Eventuele opmerkingen of bezwaren inzake het voorgestelde tracé kunnen door belanghebbenden ter kennis van de Commissie Electriciteitswerken worden gebracht, hetzij mondeling op 22 November a.s. van 14.30—16.30 uur tijdens een door de Commissie ten gemeentehuize van Venlo te houden openbaar gehoor, hetzij schriftelijk vóór 21 November a.s. aan het adres der Commissie, ie van den Bosch straat 15, te 's-Gravenhage. Venray, 8 November 1950. Sluiting weg Rips—Elsendorp Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemene kennis, dat Gedeputeerde Staten var. Noord- Brabant hebben besloten de provin ciale weg Rips—Elsendorp van km 0.000 tot km 4.602 gesloten te ver klaren voor alle verkeer in beide rich tingen, met uitzondering van wiel rijders en voetgangers, vanaf 8 Nov. 1950 tot 1 April 1931 of zoveel korter of langer dan de werkzaamheden dit zullen vorderen. Venray, 13 November 1950. Zitdagen Kamer v. Koophandel te Venray Blijkens achterstaande bekend making zal iedere tweede Dinsdag van de maand van 10—12 uur op het Gemeentehuis alhier, de Kamer van Koophandel zitdag houden. Hnis aan huis-collecte Rode Kruis Volgende week zal in Venray een huis aan huis-collecte gehouden wor den ten bate van het Ned. Rode Kruis. Een woord van aanbeveling zal in dit gebied wel niet nodig zyn, waar zovelen hebben geprofiteerd van de verschillende acties, zoals b.v. de H.A.R.K., die het Ned. Rode Kruis voor het getroffen gebied heeft ge organiseerd. We hebben van naby het werk van liet Rode Kruis gezien, we denken aan de Welfare-actie voor onze zieken. Aan de bloedtransfusiedienst en vele van onze jongens, die in Indië hebben gediend, hebben daar het Rode Kruiswerk gezien en leren waar deren. Toch is het misschien nuttig nog eens te wijzen op het grote be lang van een Rode Kruis en op het vele goede wat hierdoor bij ongelukken rampen e.d., wordt verricht. Nu het Ned.Rode Kruis naar Ambon nu Korea gaat, nu in eigen land nieuwe acties de verbetering van de volksgezondheid ten doel hebben, als mede de uitbreiding van de hulp colonnes om zodoende nog beter paraat te zyn, is het logisch, dat iedere Nederlander aan dit goede en mooie werk zyn steentje bijdraagt. Zet hy of zy zich zelf niet in, laat dan een stille d&nkgiftzijn, voor alles wat het Ned. Rode Kruis doet. 0. en 0. Dinsdag j.l. hield Pater Gabriél Bouten, voor O. en O., een zeer in teressante lezing over China. Deze kenner van het Hemelse Ryk bleek naast een goed schrijver ook een prettig causeur te zijn, die het talryke publiek in zaal Wilhelmina twee uur lang wist te boeien met zijn boeiend relaas over China en zyn bewoners. En voor velen was zyn lezing, vooral op politiek en sociaal gebied, een openbaring, waardoor hun kijk op de gebeurtenissen in Azië is verbreed en verbetert. Op pittige wyze wees Pater Bouten op de geweldige evolutie die zich in Azië en speciaal in China aan het voltrekken is op ieder gebied van het maatschappelijke leven en welk aan deel het Westen aan de huidige poli tieke ontwikkeling heeft gehad. Een minutenlang applaus was de dank van het publiek voor deze leerzame en prettige avond. Geslaagd Op het te Maastricht gehouden examen voor het kruideniersdiploma, slaagden Mej. Janssen, Ysselsteyn; J. Bal- tussen, Merselo en P. Pouwels Venray. „Worst en Aristocratie" Op 0 en 10 December a.s, zal de K.A.B. een toneeluitvoering geven, onder de titel „Worst en Aristocratie". Een luchtig spel van een stroeve familieverhouding in drie bedrijven. Feesten in Lennen Op 27 Nov. zal er een feestavond zyn voor de Boerinnenbond en Jeugd bond. Als spreekster zal 'optreden Mej. Kleuters, waarna een Limburgse koffietafel wordt gegeven. Op 2de Kersdag zal de Jonge Garde een avond aanbieden aan alle ouders van Leunen. Bij deze avond zal ook de installatie plaats hebben van de jongste groep „de Oda Garde". Spreker 'zal zyn de Z.E. Heer Dir. Jenniskens. 4fet St. 1lkótaa$geAckeHk Fotoalbums in alle uitvoeringen vanaf f 4.— Fa. van den Munckhof heeft ze Banketbakkerij - Kokerij „GOUMANS" Taai-Taai met natuurhoning Bijzonder fyn van smaak Winkels open met de feestdagen In verband met de komende feest dagen in December zullen ook dit jaar de winkels weer op enige avon den langer dan gewoonlijk mogen open blyven. Waarschijnlijk zal toestemming worden verleend, de zaken tot 9 uur open te houden op 12 en 4 December voor St. Nicolaas, op 21 en 22 Dec. voor Kerstmis en op 30 December voor Oud- en Nieuwjaar. 4let St. llicctaasgeóchcnk VULPENNEN en VULPOTLODEN in alle bekende merken in alle prijsklassen onder volle garantie Fa. van den Munckhof heeft ze Opening nieuwe slagerswinkel Na zich zes jaren geholpen te heb' ben in een half verwoestte zaak heeft de fa. Wed. Goumans Donderdag j.l. haar nieuwe slagerij geopend in de Patersstraat. Hier is dan weer een zaak herrezen waarby men van de gelegenheid ge bruik gemaakt heeft om de laatste nieuwtjes op het slagersgebied toe te passen, en wi6 deze moderne slagerij dan ook bezichtigd, komt tot de ontdekking, dat het moeilijk efficiënter en hygiënischer kan. Deze nieuwe zaak is een prachtige aanwinst in herrijzend Venray en weer eens te meer een voorbeeld, dat onze middenstanders niet by de pakken blyven zitten. 4tet St. ÏÏicchiasgeschenll LUXE POST in alle kwaliteiten kleuren uitvoeringen Al of niet bedrukt m. naam vanaf f2.— Fa. van den Munckhof heeft het OOSTRUM. Zondag 26 November zal de Jong Nederland-groep uit Oostrum, wederom een kleine troep installeren. De installatie heeft plaats 's avonds 7 uur, waarna een ouders- avond wordt gegeven voor alle ouders van onze Jong Nederlanders. Ook ouders die geen jongen by Jong Ne derland hebben zyn welkom. Deze installatie bewijst, dat deze jeugdorganisatie, ondanks het grote tekort aan leiders, toch op peil is gebleven. „SPOKEN" IN OOSTRUX De duivel van Spraelandt schijnt geen rust meer te kunnen krijgen, nu hy by de onlangs gehouden Maria- feesten in het gelijknamige toneelspel tot nieuw leven is gekomen. Zo werd er Donderdagavond geklopt ten huize van D. en toen de huis houdster de deur opende, stond daar een gemaskerde man. De juffrouw schrok zich een hoedje en vloog naar de opkamer, grendelde de deur en beval haar ziel er. zalig heid den Heere aan. Toen een poos later de knecht thuiskwam, vond hy de huishoudster in duizend angsten en nadat de buurt gealarmeerd was, werd het gehele huis doorzocht, maar de gemaskerde was verdwenen. De hevig ontdane juffrouw kon zelfs niet meer vertellen of hy iets gezegd had. De rijkspolitie stelde een onder zoek in, maar de spookachtige ver schyning is nog steeds onvindbaar. Vrijdagavond zag dezelfde ryks- politie een spookachtig licht by de Geysterse bossen, maar onverschrok ken trok deze er op af, met het ge volg, dat L. uit Venray op heterdaad werd betrapt met het stropen met lichtbak. Collega-stroper nam echter de benen, maar L. kreeg zyn proces verbaal. A. uit Oirlo trof het slechter, die avond in Oostrum, waar hij door een „politieman" om ver werd gereden. Doch by nader onderzoek bleek, dat geen enkele politieagent, daar ter plaatse was geweest, zodat het be wuste spook waarschijnlijk ook hier aan schuldig is. Zondagavond verscheen het spook op de Wanssumseweg waar het een Venrayse jongeman, die van een zoet minnekozen uitWanssum terugkeerde, de schrik van zyn leven bezorgde. Toen deze jongeling lustig fluitend aan kwam fietsen, verscheen het spook midden op de weg, ditmaal in zyn Zondagse pak een wit hemd, en be duide de geschrokkene zwijgend, om af te stappen. Na dit met angst en beven gedaan te hebben, werd hem zonder meer beduid weer weg te rijden en de rijkspolitie die van deze ver schijning op de hoogte werd gesteld, kon een uurtje later niets meer vinden. Al met al is het in Oostrum niet bepaald prettig, maar zo lang het spook zich slechts zwijgend vertoond, zonder meer, is het nog wel te harden. Het moet echter wel bedenken, dat de kruik zolang te water gaat, tot ze breekt. Fancy Fair in Merselo Merselo's Fanfare heeft centen gebrek wie heeft dat nu niet? maar zij poogde dit probleem op te lossen met het organiseren van een fancy fair, die Zaterdag en Zondag volle zalen trok, waarbij fietsen wer den verloot en dergelijk fraais meer, maar die tenslotte bij de 1500 gulden winst opleverde voor de Merselose fanfare, die dit geld best kan ge bruiken. Dus een goed succes, waarvan de baten uiteindelijk weer aan geheel Merselo ten goede komen. Banketbakkerij - Kokerij „GOUMANS" eigen fabrikaat Room- en Fondant- borstplaat. Onze specialiteit „Goumans-bonbons" leuke verpakking. Alleen ie kwaliteit Toneel in Wanssum De toneelclub van de K.A.B.welke de laatste jaren sterk op de voorgrond is getreden, zal dit seizoen komen met het toneelspel in 5 bedrijven: „Het zout der aarde". Het zal ons onvergetelijke episoden belichten uit de stryd tegen de Jappen door de guerillas. Op 26 en 27 November a.s. zal het Bondsgebouw in Wanssum weer te klein zyn. Toneel in Griendtsveen De Griendtsveense spelers hebben het toneelstuk „Geef my Uw Hand" een tragedie van een verknoeid leven in 3 bedrijven van Wim Dumont, in studie genomen. Zy zullen dit stuk omstreeks Kerstmis voor het voet licht brengen. Onderscheiding Dr. H. Wiegersma, arts te Deurne, is benoemd tot lid van de Kod. Vlaamse Academie voor Wetenschap pen als erkenning voor zijn weten schappelijk werk over beeldende kunst. S.V.V.-nieuws Het was Zondag een uitstekende dag voor SVV. Zelf behoefde ze niet te spelen, doch de naaste concurrent, Wit—Zwart, moest de achterstallige wedstrijd tegen FCV spelen. Het zwakke wispelturige FCV, dat tot nu toe nog geen potten gebroken had, wist zowaar tegen het veel sterkere gewaande Wit—Zwart een 2—0 overwinning te behalen. Zodoende kon Venray drie punten uitlopen op Wit—Zwart. Zondag scaat er een heel zware wedstrijd op het programma. Panningen komt op bezoek en daar ook deze nog een redelijke kans op de bovenste plaats heeft, zal er door Panningen hard gewerkt wor den om deze kans te houden en te verbeteren. Het uiterste zal van onze SVV- spelers gevraagd worden om ook nu de puntjes thuis te houden. Indien er gewerkt wordt voor de volle honderd procent, dan..., maar ook dan alleen kunnen wy de puntjes hier houden. Indien we Zondag ook de nul kunnen behouden, wordt er in de KNVB een record gebroken, daar 't nog niet voorgekomen is, dat een vereniging na negen wedstrijden nog geen tegengoals had. Het tweede heeft een uitwedstrijd tegen Gennep 2 Willen zy hun aan spraken blyven behouden op de bovenste plaats, dan dient er zeker gewonnen te worden. We hebben wel zoveel vertrouwen in de ploeg, dat zulks gebeuren zal. Het derde, dat ook koploper is in haar afdeling, gaat de gevaarlijke uitwedstrijd spelen tegen America 2. Zij zullen heel goed moeten oppassen om de volle winst mee te brengen. Jongens van het derde doet nu je uiterste best en laat ons Zondag ook ovei jullie resultaat juichen 1 Beugelnienws Wat we niet verwacht hadden is dan toch gebeurd in Kronenberg. De benjamin van de afdeling heeft het klaar gespeeld, Ons Genot met een flinke nederlaag naar huis te sturen. De uitslag was in de A en B- "lasse 6—2. Onder Ons, die Kiek Oet in Sevenum bezocht, moest in de A met een gelijk spel tevreden zyn 4 -4. De B die een pracht kans had om te winnen, moest tenslotte toch nog de vlag strijken met 5—3. Dinsdag a.s. hebben beide Venrayse clubs weer een thuiswedstrijd. Onder Ons Venray, krijgt Kiek Oet op be zoek. Onder Ons zal zeer zeker alles in het werk stellen, om de bovenste plaats te houden. Wanneer B wil zal zy nu zeker 2 punten rijker kunnen worden. Ons Genot, dat Ons Plezier uit Hegelsom thuis krygt zal revanche willen nemen voor de geleden neder laag in Hegelsom. Let er vooral op, er wordt niet Woensdag maar Dinsdag 21 November gespeeld, te beginnen met no. 8. België wil import beperken België wil zo vlug mogelijk de Nederlandse invoer van eieren en kuikens tot een minimum gaan be perken. Met ministerie van Economi sche Zaken bereidt maatregelen voor, waardoor de Belgen hopen hun kip- penmarkt voor een overstroming met de goedkope eendagskuikens uit Ne derland te behoeden. Tevens hoopt men de Belgische eierexport te kun; nen uitbreiden aoor de invoer van Nederlandse eieren aan banden te leggen, of helemaal stop te zetten. Verschillende boerenorgamsaties hebben zich zeer enthousiast over deze plannen uitgelaten en zeggen dat zy „de Nederlandse overvleugeling van de Belgische markt met alle midde len zullen trachten te voorkomen". Chanffeur gedood Te Sint Pieter by Maastricht is een vrachtauto met aardappelen door de gladheid van de weg geslipt en gekanteld langs de aflopende helling. De chauffeur J. K. uit Maastricht, probeerde uit de glijdende auto te springen. Hy raakte daarbij beklemd tussen het portier en kwam vervol gens onder de zware auto terecht. Het slachtoffer stierf ter plaatse. BURGERLIJKE STAND van 10 tot 16 Nov. 1950 GEBOREN Coppus Hubertus A. G., Eindstraat 7 Willems Antonia L. P., Leunen K 40 Hellegers Johanna J. G., Oirlo E 77a Custers Petronella M., Oostrum C 42 Toonen Johanna M. P., Leunen K 105 Willems Johannes H., Broekweg 21 OVERLEDEN van der Snoek Johannes Antonius, R.K. Priester, 57 jaren Patersklooster Betrams Mechtilda Mwed. van Theuws Peter, 87 jaren, Kempweg Christiaens Theodorus H., 15 jaren Meerlo. ONDERTROUWD: Oudenhoven Richard J., 24 jr, ver tegenwoordiger en de Voys, Francisca H.M.C., 22 jr, beiden to Venray. GETROUWD Denissen, Hubertus M., 26 jr, opper man, en van Cuyck, Gertruda H.A., 21 jr, beiden te Venray Spoelstra, Andreas G.M., 21 jaren, fabrieksarbeider, te Tegelen en Barents Huberdina C.J., 18 jr, te Venray. Banketbakkerij Kokerij „GOUMANS" voor Boter- en Amandelspeculaas op bestelling voor ziekenzoutloos en zonder kruiden. Alles ie kwaliteit KERKELIJKE DIENSTEN PAROCHIEKERK St. Petrus-Bandeu Parochieactie: Viert het H. Jaar, opdat de vrede en 't Ryk van Chris tus komen. Priester v.d. week Kapelaan van Leipzig. Zondag. 25e Zondag na Pinksteren; 6 uur leesmis Th. Weiten en Antonia de Bruyn; 8 uur overl. fam. Duyf— Groenen; 9 uur kindermis; 10 uur hoogmis Theodor Pouwels, Gerard Pouwels en ouders; 3 uur kinderlof; 4 uur vergadering Christel, moeders; 7 uur Kruisweg en lof. Maandag, H. Felix van Valois;6.30 zielemis voor alle parochianen; 7 uur leesmis Frans Janssen; 7.30 Karei Rutten en echtg. Hendrika Wismans; 8.15 best. jd. Peter Roemen; 7 uur zielelof en rozenhoedje. Dinsdag, feest van Opdracht van Maria, 6 30 M. Janssen; 1 uur Elisab. Oudenhoven—Arts; 7.30 Maria Margry v. Moorsel; 8.15 hoogmis t.e.v. de H. Cecilia. Woensdag, H. Cecilia, 6.30 lm. W. Wolbertus; 7 uur Josefina Janssen Esser; 7.30 Margaretha Vaske; 8.15 ge8t. jd. Hendrik Hermans, Anna Klaassens en Herman Gerrits (3H) Donderdag, H. Clemens, 6.30 lm. overl. fam Claassens—Fleurkens; 7 uur overl. fam. Rongen—Claassens en broer Martinus; 7.30 M. vd. Poel; 8.15 t. jd. Petr. Janssen, ouders, broers en fam. (1H) Vrijdag, H. Joannes v.'t. Kruis; 6.30 Peter Loonen en echtg7 u. en 7.30 Martinus W. Jeuken; 8.15 gest. jd. Johanna Smits, Antoon Smits en Petronella Bekkers (2ekl.) Zaterdag, H. Catharina, 6.30 O.L. Vrouwehoogmis; 7 uur Fr. Janssen; 7.30 Christina Halmans—Theelen; 8 15 gest. jd. Hendrik Poels en Johanna Camps (iH); 9 uur pi. hoogmis uit dankbaarheid by eojarig huwelijk Beerkens—Nohr; 7 uur Marialof en rozenhoedje. Katechismns De 3e en 4e klas van de lagere school leren deze week de 24e les; de hoogste klassen de 21e en 22e les. Christelijke Moeders Wij komen weer dus samenZon dag a.s. om 4 uur. De laatste verga deringen waren goed bezocht, maar we misten toch de flinke stemmen, die zoals we hadden afgesproken,' rechts vooraan samen zouden komen om zo de zang enige leiding te geven-. Dus Zondag doen we het weer wel CONFERENTIE: De waarheid om trent Sint Nicolaas en hoe de Sint Nicolaas-viering een waardevol ele ment kan zyn in ons gezinsleven. Zelatrieen van de Voortplanting des Geloofs. De zelatrieen moeten er aan denken dat nu Zondag zeker al de brieven voor de Paus met op gave van vroegere en nieuwe leden huis aan huis moeten zyn opgehaald en ingevuld. Zy kunnen die brieven, zo volledig mogelijk ingevuld, met bybehorend formulier bezorgen by de hoofdzelatrice (Frieda Arts, Hoender straat 25. Banketbakkerij - Kokerij „GOUMANS" voor Boterletter, Banketletter of Marsepain-letter Alleen ie kwaliteit PATERSKERK. Zondag, 25e Zondag na Pinksteren H. Elisabeth van Hongarije, Generale absolutie voor de Derde Orde; de leesmis8en met instructie: 5.45, 6.30 tot zekere intentie; 7.45 voor Leonarda Johanna Janssen; 9 uur hoogmis voor de levende en overleden leden van de Aartsbroederschap vh. Koordje Communiceren achteraan beginnen, ie collecte voor Paterskerk, '2e voor Parochiekerk, 3e voor byz, noden; 4.20 gez. vespers; 5 uur lof. Maandag 7 uur overleden familie; 7.30 overl. familie Sanders—Lemmen; 7.30 Mipie Artsen overl. fam. Arts— Bronke; 8.30 Petrus Bouten en zoon Gerrit. Dinsdag, Opdracht van Maria in de tempel, Generale absolutie voor de Derde Orde; 6 uur uitstelling van het Allerheiligste; 6 uur voor overledene; 6.30 overl. moeder; 7 uur overl. fam. Maas—Sanders; 7.30 Henni Holtakkers 7.30 Antoniushoogmis; 6.30 lof ter ere van St. Antonius. Woensdag, St. Cecilia, 6 uur t.zi.; 7.30 overl. zusters Verschuren; 7.30 fam. Kuypers—Knippenberg; 8.30 Martinus van de Poel. Donderdag 6 uur z.i.; 7 uur voor de meest verlaten zielen in 't vage vuur; 7.30 Mathijs Janssen. Vrydag 7 uur voor overl. ouders Bouten—Verschuren; 8 uur overleden echtgenoot. Zaterdag, St. Catharina, Generale absolutie voor de Derde Orde. 7 uur zekere intentie; 7.30 Wilhelmina Rümen—van Houdt; 8 uur overleden familie Yzendoorn; 3—8 biechten. Iedere dag een H. Mis voor onze weldoeners. DERDE ORDE Zondag 19 Nov. om 8 uur H. Mis en vergadering voor de jonge mannen in de kapel. Om 3 uur feestverga- dering voor de meisjes, ter viering van het feest van St. Elisabeth, patrones van de Derde Orde. Deze vergadering is niet in de kerk, maar in het klooster. Banketbakkerij - Kokerij „GOUMANS" voor Marsepain figuren, vruchten enz. Alleen ie kwaliteit PAROCHIEH. Catharina, LEUNEN Zondag, 25e Zondag na Pinksteren, 7 uur H. Mis voor Antoon Meyers en echtg.; 8.30 voorde parochie; 10.15 hoogmis tot intentie; 3 uur lof; 3.30 H. Familie der vrouwen. Maandag 7.30 gez. jg. Catharina Verheyen—Vullings. Dinsdag 7.30 sol. gest. jg. Jacobus Peeters en familie. Woensdag, feest van St. Cecilia, patrones van kerkelijke muziek en zang; 7.30 hoogmis voor de levende en 'overleden leden van het Kerke- lyk Zangkoor. Donderdag 7.30 sol. gest. jg. Joh. Meyers en echtgenote. Vrydag 7.30 gez. jg. Peter Johan Koonings en echtgenote. Zaterdag, feest van St. Catharina, patrones van onze kerk; 7.30 H. Mis voor de levende en overleden leden van de Boerinnenbond; 9.30 hoogmis voor de levende en overleden leden van de Fanfare „St. Cecilia"; biechten van 5—7. Om 7 uur lof. A.s. Zondag H. Familie voor de Jeugdafdeling en Congregatie der meisjes. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag25e Zondag na Pinksteren 7 uur H. Communie; 7.30 de Vroeg mis; 10 uur de Hoogmis voorde KRO. by zyn 25-jarig bestaan; 3 uur Kruis weg en Lof. Maandag7.30 gest. gez. jaarg. voor Willem Loonen en Elis. van Heijster; Dinsdagfeest van Maria's Opdracht in de tempel. 7.30 best. zielemis voor Jean van Bracht. Woensdagfeest van St. Caecilia. 7.30 pl. Caecilia-mis voor het Koor; 's avonds 7.30 Rozenkrans voor de vervolgden om hun geloof. Donderdag7.30 best. zielemis voor Ed. Camps en echtgenote. Vrydag: 7.30 best. zielemis voor Antonetta Custers. Zaterdag 7.30 pl. Caecilia-mis voor de Harmonie; 's avonds 7.30 Maria-lof. 4let St. Hkolaasgeschmk AGENDA's 1951 ongekend groot sortiment Fa. van den Munckhof heeft ze RECTORAAT St. Jozef, Smakt Zondag25ste Zondag na Pink steren; vroegmis half 8 voor overl. fam. Kersten—Geurts en een H. Mis voor de meest verlaten zielen; hoog mis uit dankbaarheid vanwege het 25 jarig jubilé v.d. K.R.O.; 3 uur lof met rozenhoedje. Maandag: 7.15 voor'overl. familie Geurts-Verschuuren; 8 uur lm. voor Carolina Derkx. Dinsdag: 7.15 lm. voor overl. fam. Asselberghs—Keursten; 8 u. lm. voor Theodorus de Haart. Woensdagfeest v.d. H. Caecilia; 7.15 gez. H. Mis voor het welzijn van ons zangkoor; 8 u. lm voor Martinus Bonants. Donderdag: 7.15 lm. voor Gerard Kersten en Lambertina Wismans; 8 uur lm. voor overl. fam. Kersten— v. Osch. Vrydag: feest van St Johannes van t Kruis; 7.15 gez. H. Mis voor Gerard Joosten; 8 u. lm. voor Jozef Bonants. Zaterdag: 7.15 lm voor fam. Rutten— Bonants; 8 uur gez. Lieve Vrouwmis voor tam. Smits—Zeegers; van 4—6 uur gelegenheid om te biechten; 6 uur O.L.Vrouw-lof. RECTORAAT HEIDE Zondag 8 uur lm.; 10 uur hoogmis uit dankbaarheid; 3 uur lof met rozenhoedje. Maandag 7.30 lm. voor de zielen in het vagevuur. Dinsdag 7.30 t.e.v. H. Antonius. Woensdag 7.30 hoogmis t.e.v. H. Cecilia voor kerkkoor. Donderdag 7.30 P.A. van Heijster. Vrydag 7.30 Gertruda vanVechel— Arts. Zaterdag 7.30 Maria Claessens en kinderen. Biechthoren 6—7. Om 7.30 Marialof. 4let St. ïlicclaa&ye&ckenk Kook- en Huishoudboek door Wilma Münch a f 5.75 Fa. van den Munckhof heeft het Rectoraat St. Ant. v. Padua, Veulen Zondag25e Zondag na Pinksteren 7 uur gelegenheid tot communiceren; 7.30 leesmis voor de afgest. familie Reintjes-Bom; 10 uur hoogmis tot intentie; vandaag onder beide Missen uitsluitend maandcollecte voor de kerk, welke collecte wy iu uw aller milddadigheid ten zeerste aanbevelen, 's Middags 2.30 Lof, na het Lof J. G. der ouderen. Maandag7.30 leesmis tot byz. int. Dinsdag7.30 leesmis v. d. afgest. familie Willems-van Lin. Woensdag: 7.30 hoogmis tot int. van het kerkelijk zangkoor. Donderdag7.30 leesmis t.e.v. Sint Jozef tot intentie. Vrydag7.30 leesmis t.e.v. het H. Hart van Jezus tot intentie. Zaterdag7.30 leesmis t.e-.v. Maria tot intentie. Biechtgelegenheid van 3-4 en van 6—7 uur. 7.30 Lof t.e.v. Maria. Begint uw Zondag met en door Maria. ADVERTENTIËN God schonk ons een dochtertje; dat wij noemen Marianneke P. STRIJBOS B. STRIJBOS-WINTERS 36 Carrington Rd Waverley-Sydney NSW Australia 12 NOV. 1950. TE KOOP •en kinderbox Maasheeseweg 36. Dankbetuiging By mijn vertrek naar de missie, op Zaterdag is November, wil ik langs deze weg alle familie, vrienden en kennissen van Oirlo en omstreken vaarwel zeggen en hartelijk danken voor hun gebed en steun, speciaal nog de missie-naaikrans van Oirlo en Westerbeek en de ruiterclub van Oirlo. Het spyt me dat ik, door myn spoedig vertrek, niet in staat ben ge weest officieel in de parochiekelk af scheid te nemen en ook dat ik niet alle bewoners heb kunnen bezoeken. By myn terugkeer in Guadeloupe zal ik op Zondag 10 December de Hoogmis te Ste. Anne voor U allen opdragen. Tesamen met m'n parochi anen zal ik daar God en U allen danken voor het vele goede dat ik heb mogen ondervinden gedurende myn half jaar verlof. Vaarwel en tot ziens, indien God belieft. Uw dank' bare en toegenegen in Chr. Jtateï (Üetótaflf! en Oirlo, November 1950. Op 25 November hopen onze geliefde Ouders, Grootouders en Overgroot ouders H. Beerkens en H. Beerkens-Nohr de dag te herdenken, dat zy voor 60 jaren in het huwelijk traden. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Dankbetuiging. Voor de vele blyken van deelne ming by het overlijden en de begra fenis van onze dierbare Broer en Oom W. Kessels betuigen wy hartelijk dank, vooral aan de Zusters van het Ziekenhuis, Schutterij Het Zandalcker en buurt. Familie Kessels Hartelijk dank, ook namens ouderp, broers, zuster en meisje, voor de belangstelling on dervonden by 'myn thuiskomst uit Indonesië speciaal dank aan de Z. E. Heer Pastoor, Thuisfront, familie, vrienden en bekenden, Fanfare en Gemengd Koor voor hun serenade, de buurt voor de prachtige versiering en cadeaux. Soldaat G. Martens Klein Oirlo Hartelijk dank aan allen, in het bijzonder Heren Geestelijker, en de buurt, voor de belangstelling ondervonden bij ons 40-jarig huwelijksfeest. M. van Rijt M. van Rijt-v.d. Berg Smakterweg 5a. Onderlinge Paarden- verzekering Venray Premiebetaling Zondag 19 November vm. vaji 11—12 bij Wed. M. Litjens-Peeters, Leunen. De premie bedraagt 1 Ned. Kath. Metaalbewerkersbond afd. Venray. Kaarten afhalen voor Feestavond op 2 December in Zaal Wed. Schellen. Zaterdag 18 November van 5 8 uur by onderstaande bestuursleden Voorzitter H. Gerrats, Hoenderstr. 59 Secretaris J. Peters, Wilhelmina- straat 41 Penningmeester H. van Rensch, Kempweg 13 Bestuurslid H. Schwachofer, St. Odastraat 17 HET BESTUUR GEVONDEN heren-polshorloge Tegen betaling der advertentie- kosten terug te bekomen bij J. A. Huybers, Veltum I 83. VERLOREN op Allerzielendag paarlmoer rozenkrans vanaf kerkhof tot Schoolstraat 24. Muis—Bekkers. TE HUUR werkplaats 6 x 5 m voorzien van licht en kracht, tevens opslagplaats Te bevragen Leunseweg 12a. Wy vragen voor direct een leerjongen Tevens voor bezorgen. Banketbakkerij-Kokerij „GOUMANS" GEVRAAGD net Meisje voor dag 6n nacht, zelfstandig kun nende werken. Stelder, van Kleefstraat 54, Venlo. GEVRAAGD nette dienstbode H. Vorst, 'Schoolstraat 36. Nette kostheer gevraagd Adres bureau dezer. A.s. Zondag Hert

Peel en Maas | 1950 | | pagina 2