CirkusMök Kiapióosdag H. Machutus Galavurstelling Verplichte inenting tegen pokken. 12 November SPORT OIRLO Caféhouders Zaoterdag 11 November um 8.11 uur onder leiding van Vorst Karei. Ennigste Galavurstelling van dit jaor, waoran mitwerke de beroemde hengst Nico van Melo, de dames Graat en Bernedien, The Three Cavaliers, Neerlands beste athleten Hans Siegfried, de sterkste man ter wereld Scheie en Maan, 't schonste clownstei datter is Roodse artieste ien ongekende creaties Liedjeskeuze vur de Vastelaovend 1951 Vurstelling neeje Raod 1951 Oor. platsbespraeke. Zaal gut oop um 7.22 uur. Toegangspries 11 x 11 en 11 eens of f 1.32 Komt dat zien I Komt dat zien Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis dat op Donderdag 16 November a.s. des namiddags 2 uur in het Con sultatiebureau aan de Meiseloseweg alhier gelegenheid zal gegeven worden tot kosteloze inenting tegen pokken, voor de kinderen, wonende in de kerkdorpen der gemeente en op Donderdag 23 November a.s. eveneens om 2 uur, voor de kinderen, wonende in de kom der gemeente. Men wordt verzocht precies op tijd aanwezig te zyn. Trouwboekje, waarin de te enten personen staan aangetekend, moet worden meegebracht. Om het verloop der enting te laten onderzoeken en daarna te ontvangen het bewys, dat de inenting met goed gevolg heeft plaats gehad, moeten de kinderen, die op 16 November geënt zyn, terugkomen op 30 Nov. en die op 23 November geënt zyn op December a.s. op dezelfde plaats en uur als boven aangegeven. Volgens de Inentingswet moeten de kinderen, voordat zy de leeftijd van een jaar bereikt hebben, worden geönt. De kinderen moeten op de dag der enting drie maanden oud zyn en gezond. Venray, 9 November 1950. Burgemeester en Wethouders van Venray, Mr. A. H. M. JANSSEN, Burgemeester H. VORST, Secreteris. 1». Eyodius y. d. Snoek o.f.m. f Vrijdagmorgen overleed alhier in het Patersklooster Pater Evodius van der Snoek o.f.m., geboren 10 December 1892 te Den Haag. De overledene was o.a. Pastoor in Lichtenvoorde en Oudewater. Zondagnamiddag om 6 uur zullen de Metten gezongen worden, waarna Maandagmorgen om 9 uur de begra fenis zal plaats ^hebben. Autobusdienst. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat by hun besluit van heden No. 820 aan de gemeente Venray vergun ning is verleend voor het uitoefenen van een autobusdienst over 't traject Venray (Paterskerk) - Venray(Station) v.v. Venray, 8 November 1950. Twee nieuwe L.ö.-Scholen in Venray-Kom Deze week ontving ons Gemeente bestuur de verheugende tijding, dat Den Haag toestemming heeft gegeven en bouwvolume heeft beschikbaar gesteld voor het bouwen van twee nieuwe Openbare Lagere Scholen. Ook werd voor de bouw van een school aan de Heide nog toestemming ont vangen. Een van de nieuwe scholen zal gebouwd worden aan de Julianasingel (vroegere Smaal Pedje). Waar de andere zal verrijzen is nog niet be kend en hierover wordt nog onder handeld. Hensenius een nieuwe plaats Nu er tekening begint te komen in de nieuwe bestrating by het Post kantoor en de hoek Greefkens-Hen- seniusplein, blijkt, dat daar een mooi rond pleintje is gekomen, wat de bevolking direct heeft bestemd als de plaats voor het standbeeld van de grote Venrayer Hensenius. Of het waarheid zal worden, zullen we moeten afwachten, al zal er in de bebouwde kom wellicht geen ge schikter plaats te vinden zyn! Klooster en Pensionaat „Jerusalem" met Pasen in gebraik Naar wy vernemen ligt het in het voornemen om omstreeks Pasen het geheel nieuw gebouwde klooster en pensionaat „Jerusalem" feestelijk in gebruik te nemen. Momenteel is men reeds druk bezig met de afwerking. Het ligt verder in het voornemen om met de ingebruikname het Pen sionaat te Eysden in zyn geheel over te brengen naar Venray. Geslaagd Op het te Sittard gehouden examen Middenstandsdiploma, slaagden Mej. Janssen uit Ysselsteyn, en de heren J. Baltussen Merselo en P. Pouwels, Venray. U heeft waarschijnlijk nooit gehoord van Mrs WILL. Zij is ook maar een gewone huisvrouw die haar zorgen heeft, zoals millioenen andere vrouwen in Canada. Toch heeft U veel aan Mrs WILL te danken, heel veel. Want zij had een zoon. Tot de 1ste Maart 1945 Private J. W. G. Will. „Killed in action" Hij viel in het Oosten van Nederland, kort voor de bevrij ding. Hij rust nu op een militaire begraafplaats ver van zijn moeder die zich zo moeilijk met haar verdriet kon verzoenen. Het heeft vijf jaar geduurd voor Mrs Will een bezoek kon brengen aan het soldatengraf van haar zoon, want zij heeft het niet breed. Maar dit jaar is Mrs Will drie dagen als gaste in Nederland onthaald, omdat zij ook voor ons haar offer bracht. Teruggekeerd schreef zij een brief: „Vergeten kan ik kern niet. Ik beb mij echter met dit verlies kunnen verzoenen nu ik zelf mocht zien hoe goed Uw volk voor hem zorgt. Hij rust niet tussen vreemden maar tussen vrienden. Ik kan U niet zeggen hoe dankbaar ik daarvoor ben Mrs WILL Wij hebben een deel van onze ereschuld aan Mrs Will kunnen vereffenen. Op de militaire begraafplaatsen van Nederland rusten ruim 30.000 soldaten van onze bondge noten. Ook deze 30.000 witte kruisen dienen ons te herin neren aan de lege plaatsen die in de 2e wereldoorlog gevallen zijn in al die geallieerde gezinnen. De familieleden van deze dapperen hebben er recht op eens te mogen staan bij het soldatengraf van hem, die hun dierbaar was. Laat op 12 November niemand zonder klaproos zijn opdat wij hen daar kunnen brengen en er toe bijdragen dat ook zij zich met hun verlies kunnen verzoenen. N. O. G. C. afd. Venray Kringvergadering L.L.T.B. De kringvergadering van de L.L.T.B. wordt deze maand gehouden voor de kring Yenray in Hotel „de Zwaan" Maandag 27 November te 2.30 uur. Operette dameskoor Tijdens de Kertdagen wordt in zaal Wilhelmina door het dameskoor Polyhymnia, een operette uitgevoerd De verloofde school". Zitdag te Venray De tydelyke Stichting „Het Zuiden 1948", sociaal advies- en bemiddelings bureau voor oorlogsgetroffenen houdt wederom te Venray zitting in Hotel de Zwaan, op Dinsdag 14 Nov. a.s. om 2 uur n.m. en Dinsdag 28 Nov. om 7 uur, eveneens in Hotel de Zwaan. Vergadering Waterschap. Doneerdagmiddag had in Hotel „de Zwaan" alhier een vergadering plaats van de Hoofd ingelanden van het Waterschap Noord-Limburg t. Westen der Maas. De Watergraaf, Burgemees ter Everts uit Sevenum, herdacht in zijn openingswoord oud-burgem. vd. Loo, de eerste Watergraaf van dit Waterschap, die in Febr.jl. overleden is. In de vacature van Hoofd ingeland wegens de benoeming van burgem. Everts tot watergraaf, werd benoemd de heer Haenen uit Sevenum. In de loop van 1951 zal een defini tief bestuur worden gekozen in ver band met de samenvoeging van het Waterschap Midden Limburg. Rectorsfeest in het Gymnasium Met grote luister is vorige week Zaterdag en Zondag in het Gym nasium I.C. alhier, het rectorsfeest gevierd van de Z.E. Pater Burchard van Summeren. Zaterdagavond, de vooravond van het eigenlijke feest, werd een kinderoperette opgevoerd door de leerlingen van de 3 laagste klassen. Zondag werd er een plechtige hoog mis in de kapel van het gymnasium opgedragen door Pater Rector, terwijl Z.E. tijdens het matinée in de aula een toespraak hield. In deze indrukwekkende toespraak, waarbij hij het materieel, geestelijk en wetenschappelijk peil van het Gymnasium in het afgelopen jaar schetste, en de moderne opvoediLgs- vraagstukken besprak, vestigde Pater Rector de aandacht op het belangrijke feit, dat op 2 Mei 1951 het 300 jaar zal geleden zijn, dat de Latijnse school in Yenray een aanvang nam en zijn wisselende loop in de historie begon. Hoe en met welke plechtigheden dit wel bijzondere eeuwfeest zal herdacht worden, liet hij als een open vraag, door de vele aanwezigen te beant woorden. Tijdens de feestavond werd een blijspel in vier bedrijven op ver dienstelijke wyze ten tonele gebracht Elias weet het beter". Alle feestelijkheden werden druk bezocht door de ouders der internen Terwijl Woensdagavond een herhaling plaats vond van het toneelspel voor de externen en hun ouders, alsmede voor de gastheren en -dames. Afschaffing Tan handdiensten De inwoners van Venray, die tot voor kort nog verplicht konden wor den, om voor de gemeente hand- en spandiensten te verrichten, zullen in de toekomst voor deze arbeid niet meer worden opgeroepen. De gemeen te is n.l. van plan, zelf materiaal aan te schaffen en de vele slechte zandwegen machinaal te verbeteren. Het z.g. pikenieren, de populaire betiteling voor het verrichten van hand- en spandiensten, zal hiermee in Limburg voor goed van het toneel verdwijnen. Adres aan Ged. Staten van Limburg Het bestuur van de Stichting R.K. Nijverheidsschool te Venray heeft zich met een adres tot Ged. Staten van Limburg gewend teneinde be spoediging te verkrijgen voor de bouw van de nieuwe Ambachtschool te Venray. Deze bouw is reeds een lijdensgeschiedenis en reeds lange tijd moet men zich voor het geven van dit onderwijs in ruimten behel pen die lang niet aan de gestelde eisen voldoen. Het is te hopen, dat voor September 1951 deze nieuwe school in gebruik kan worden geno men. Laatste militair nit Indonesië terug Thans is de laatste militair uit Ysselsteyn uit Indonesië teruggekeerd en dit was de reden, dat het laatste Thuisfrcntblaadje verscheen. In dit laatste blad werden de cijfers gege ven en het bleek, dat dit Peeldorp f 28U.— by elkaar had weten te brengen. Er waren in die jaren 18 militairen uitgezonden naar Indonesië, maar helaas keerden er twee niet terug. Hogere belasting op diensten. De Tweede Kamer heeft Dinsdag weer verschillende onderdelen van het wetsontwerp tot wijziging van de Omzetbelasting besproken. Aanvaard werd de verhoging van de Omzetbelasting op sommige bedrij ven, die diensten verlenen. Zo wordt de belasting voor kappers en bakkers van drie op vier procent gebracht. De nieuwe lijst van de artikelen waarop weeldebelasting van 15 pet, zal worden geheven, vond steun in de Kamer. In 1960 knnnen we uit de woningnood zijn In de eerstkomende tien jaar zal Limburg ongeveer 50.000 nieuwe wo ningen nodig hebben zowel om de achterstand uit de oorlogsjaren in te halen als om de behoefte voor de bevolkingsaanwas te dekken. Men zal dan zelfs meer dan het normaal-noodzakelijke, n.l. een eigen woning voor ieder gezin, bereikt hebben. Dit alles ligt in de lyn der ver wachtingen, als de bouwactiviteit der laatste jaren van rond 5.000 nieuwe woningen per jaar op peil blijft. HORST. De heer Geurts uit Ame rica zal thans de Horster Raad aan vullen. Er is namelijk een plaats vrijgekomen door het vertrek van de heer A. Boots. het loon komt te staan, dient met 5 pet. te worden verhoogd om derhalve te worden gesteld op f 4.20. Aangezien kinderbijslag wordt uit betaald na afloop van elk kalender kwartaal over het afgelopen kwar taal, zullen de verhogingen pas kunnen worden toegepast met ingang van 1 Oct. 1950. S.Y.T.-nienws In een zeer goede en spannende wedstrijd tegen Sevenum moest Ven ray genoegen nemen met een gelijk iel 0—0. Het eerste puntje na acht wed strijden bleef dus in Sevenum. doch de nul tegengoals konden ook zij niet weg werken. Bravo achterhoede van S.V.V. er is een reputatie over U gekomen, waar de sportliefhebbers nog jaren lang over zullen praten. De wedstrijd in Sevenum was uiterst spannend, er werd fair gespeeld en met wat geluk had Venray met een klein verschil kunnen winnen. Voor Zondag is er geen wedstrijd vastgesteld er. mógen wij uitrusteu en ons tevens voorbereiden op de zware ontmoeting voor de daarop volgende Zondag tegen Panningen. Venray 8 7 1 0 15 17—0 Wit Zwart 7 5 2 O 12 28 7 Panningen 8 4 3 1 11 17—10 IVO 8 5 1 2 11 14—8 Sevenum 7 3 2 2 8 20—13 RKDEV 8 4 0 4 8 20—13 Tiglia 8 3 14 7 23—15 FCV 7 13 3 5 8—20 Boxmeer 8 1 3 4 5 0—18 Wittenhorst 8 2 0 6 4 is—28 Mill 7034 3 5-15 VenloseBoys 8 1 1 6 3 9—12 Het tweede heeft verleden Zondag geen wedstrijd gehad en speelt ko mende Zondag weer niet, dus geen bijzonderheden te melden. Het derde doet het maar wat goed en wist de zware thuiswedstrijd van de Melderslo te winnen. De uitslag was hier 4 1 in het voordeel van Venray 3. Vorige week heeft de medegegadigde voor het kam pioenschap onverwachts een puntje verloren by E.W.C, 2. Brughusia zelf was zo vriendelijk om hier gelijk te spelen. Jammer, dat er nog al wat ongelijkheid is van gespeelde wed strijden. Het is toch wel prettig voor het derde en hun aanhang de stand eens te kunnen bekijken. Venray 3 6 5 1 0 11 32—7 Brughusia 5 3 2 0 8 23—4 Melderslo 5221 6 19—7 RKLVVV 2 4 2 11 5 11-5 Wittenhorst4 4202 4 10—12 E.W.C. 2 3 1113 6-14 America 2 4112 3 7 8 Wanssum 2 41032 9—15 Meterik 2 20020 2-13 Resia 2 2002 0 1-9 Swolg.boys2 3003 0 1—27 Voor Zondag is voor het derde een thuiswedstrijd vastgesteld tegen Resia 2 beginnende om half een. Zonder al te veel inspanning moet ook deze hindernis genomen kunnen worden. Uit bovenstaande stand ziet men hoe fraai de stand is van het derde elftal. Beugel nieuws Woensdag j.l. werden de eerste wedstrijden van de N.L.B.B. gespeeld. Ons Genot, Heide had De Knippers op bezoek. Ons Genot gaf haar oude techniek nog eens te zien en won in de A mét 5 3. B deed voor A niet onder en won met 6—2. Onder Ons, Venray had Ons Plezier op bezoek. In de A had Venray het plezier met 5 3 te winnen. Hier wist de speler Spee, na spannende strijd de overwinning uit het vuur te slepen. De B van Onder Ons had een slechte dag en verloor met 5—3. Woensdag a.s. 15 Nov. hebben beid'e Venrayse clubs een uitwedstrijd. Onder Ons gaat naar Kiek Oet, Sevenum. Zy zullen daar flink moeten aanpakken, willenze winnen. Wij ver wachten voor de A dan ook eerder een gelijkspel. B heeft hier kans op een overwinning, mits hier voor de volle iQO pet. gespeeld wordt. Ons Genot, gaat by O.D.L. Kronen berg de zaak verkennen, want O.D.L, is nog een nieuweling in de N.L.B.B. Maar na de prachtige overwinning op De Knippers, zal alles in het werk worden gesteld om de puntjes mee naar huis te nemen. We beginnen met no. 6. Zorg op tijd aanwezig te zijn voor het vertrek. BURGERLIJKE STAND van 3 tot 9 Nov. 1950 GEBOREN Bus, Antonia A.M., Veulen 37a Hoogenüijk, Gerardus Th., Peelplau-Z. Steerneman, Gertruda W.I.M., Merseloseweg nw. 35 Rutten, Peter C.M., Heide L 53c Camps. Maria C.J., Ysselsteyn N 4b OVERLEDEN: Janssen Wilhelmina, weduwe van Geurts Bernard, 87 jr, te Venray Kersten Hendrina, weduwe van Hoedemaeckers Johannes A., 83 jr, Merseloseweg patiënt St Anna ONDERTROUWD Stevens, Johannes H., 27 jr, mijn werker, te Heerlen en Wilmsen Mathea J.H., 21 jr, te Venray Schaeffers Leonardus A., 27 jr, huis schilder en Dupont, Helma N.J., 23 jr, beiden te Venray Feller, Martinus J. 27 jr, chef- metaaldraaier en van Lieshout Helena M.E., 22 jr, beiden te Venray GETROUWD: van den Munckhof, Willem P. A.j 29 jaren, boekhandelaar en Goumans Maria J. J., 21 jaren, beiden te Ven ray. Rongen Marinus J., 27 jaren, land bouwer en van Heister Maria B., oud 27 jaren, beiden te Venray Claessens Peter J. G-, 29 jaren en Muysers Johanna M., oud 28 jaren, beiden te Venray. v.d. Kruys Hendrikus, oud 35 jaren, verpleger te Gemert en Litjens Johan na M. P., oud 21 jaren te Venray. OOK KINDERBIJSLAG NU HOGER Wetsontwerp ingediend. Bij de Tweede Kamer is ingediend een ontwerp van wet tot wijziging van de Kinderbijslagwet. Uit de Memorie van Toelichting blijkt, dat in verband met de jongste loonsver hoging van 5 pet. het gewenst is een overeenkomstige aanvulling ten aan zien van de kinderbijslag van loon- trekkenden te bewerkstelligen. Daar een zuivere verhoging van 5 pet. van de kinderbijslag, welke wordt uitgedrukt in een bedrag per dag, zou leiden tot onhanteerbare bedragen, ljjkt het redelijk daarbij rekening houdende met de omstan digheid, dat de thans geldende be dragen ook afgeronde bedragen zijn de kinderbijslag op hele centen af te ronden en voor het eerste kind te stellen op fo.44 per dag, voor het tweede en derde kind op f 0.49 per kind en per dag en voor het vierde en volgende kind op f 0.60 per kind en per dag. Ook het gemiddelde dagloon, dat minstens moet worden verdiend om over alle werkdagen van een kwar taal voor kinderbijslag in aanmerking te komen en dat laatstelijk op f 4 is gebracht om te voorkomen, dat de kinderbijslag buiten verhouding tot TE KOOP partij biggen Wed. Th. Michels, Volen L 57 KERKELIJKE DIENSTEN PAROCHIEKERK St. Petrus-Banden Parochieactie: Viert het H. Jaar, opdat de vrede en 't Ryk van Chris tus komen. Priester 7.d. week Kapelaan Keyzers Tel. 274 Zondag: 24e Zondag na Pinksteren; 6 u. leesmis Peter Gerrits; 7 u. fam. Muysers—Niessen; algemene H. Com munie voor de H. Familie; 8 u. lees mis voor de parochie; 9 u. kindermis 10 u. hoogmis als best. jd. Leonard Vermeulen; 2 u. kl. congregatie; 3 u. kinderlof; 5 u. vergadering H. Familie; 7 u. rozenhoedje en lof. Maandag: H. Didacus, 6.30 zielemis voor alle overleden parochianen; 7 u. leesmis Wilhelmina vd. Kuip, besteld door Broederschap O. L. Vrouw van Goede Raad; 7.30 overl. ouders Verste gen-Janssen; 8.15 uitvaart wed. Hoede- makers-Kersten; 7 u. zielelof en rozen hoedje; 8 u. vergadering H. Familie. Dinsdag, Octaafdag H. Willibrord; 6.30 overl. fam. Steerneman-vd.Munck- hof; 7 u. Elisabeth Oudenhoven-Arts; 7.30 Maria Margry-v. Moorsel; 8.15 t. jd. Anna Maria Jenneskens— Spreeuwenburg (1H) Woensdag, H. Albertus de Groote, 6.30 Johanna Willems en overleden kinderen; 7 u. Regina de Bruyn— Weiten; 7.30 Margaratha Vaske; 8.15 gest. jd. Hub. Camps en echtgenote Anna Maria van de Pas (2kl) Donderdag, H. Gertrudis, 6.30 lm. overl. fam. van Lank veld— van de Crommenackar; 7 u. lm. Josefina Janssen Esser; 7.30 M. van de Poel; 8.15 gest. jd. Gerard Arts enHenrica Verheyen (3kl) Vrydag, H. Gregorius Thaumatur- gus; 6.30 Peter Loonen; 7 u. overl. fam. Jeuken-Verhulsdonk; 7.30 Gebr van Es; 8.1 s best. jd. Peter Roemen. Zaterdag, kerkwijding vd. Basilieken van H. Petrus en Paulus; 6.30 O.L, Vrouwehoogmis; 7 u. overl. fam. Claassens—Fleurkens; 7.30 Christina Halmans-Theelen; 8.15 gest. jd. H.E. Heer Oomes (iH); 9 u. pl. huwelijks mis bruidspaar Duyf— Groenen; 1 u, rozenhoedje en lof. Katecliismus. De kinderen van de 3de en 4de klas leren deze week 16e tot 18de les; de hoogste klassen leren de 19de en 20e les. Heden avond Jeugd-H. Familie Vanavond is weer vergadering van de Jeugd-H. Familie in de Parochie kerk om 8 uur precies. Alle jongens present! Vanavond hoor je over de Ridders van de Graal. Wie te lam lendig is om te komen had zich maar niet als lid moeten opgeven. Vaders en moeders, als ge nog gezag over uw jongens hebt, zorgt dan dat zij trouw de Jeugd-Familie bezoeken Tsing-Tao-Misslebusjes inleveren Er staan hier en daar in Venray nog Missiebusjes voor de Chinese Missie in het Bisdom Roermond. Het zyn Missiebusjes van de Diocesane Missieactie. We hebben de adressen niet van de families die zo'n missie busje in huis hebben. Daarom ver; zoeken we vriendelijk al die busjes in te leveren, daar anders, wegens afschaffing van sommige munten, veel geld voor de Missie verloren gaat. U moet ze inleveren bij Pater JDomitius, Patersklooster. PATERSKERK. Zondag24e Zondag na Pinksteren. Leesmissen 5.45, 6.30; 7.45 Mathy's Jeurissen, besteld door de kaartclub; 9 uur Hoogmis. Communiceren voor aan beginnen. Vandaag komt de legeraalmoezenier G. v.d. Mortel OFM uw steun vragen voor een kerkje voor zijn soldaten. 4.20 gez. Vespers; 5 uur Lof. 2e collecte voor de Willi- brordusvereniging. Maandag6 uur zekere intentie, 6.30 overl. ouders Geurts; 7 uur overl. fam. Geurts-Sanders; 7.30 overl. fam. Custers-Jacobs; 8.30 overl. ouders en kinderen. Dinsdag: 6 uur uitstelling van 't Allerheiligste; 6.30 overl. fam. van Soest-van Gerven; 7 uur Gerardus Gossens en Johanna Potten; 7.30 wed. Arts-Poels; 7.30 overl. fam. Beerkens; 7.30 Hoogmis; 8 uur Gerard Pouwels- Friesen; 6 30 Lof t.e.v. St. Antonius. Woensdag6.30 overl. zoon; 7 uur Petrus Bouten en zoon Gerrit; 7.30 voor overledene; 7.30 pl. gez. Requiem mis voor vrouw van P. Coopmans, ouders en broers; 8 uur fam. Kuypers- Knippenbergh; 8.30 Henri Hoeyma- kers. Donderdag: 7 uur Adolf Verbeek en Gertruda Gossens; 7.30 overl. fam. Rongen-v.d. Heuvel; 8 uur overl. fam. v.d. Mast; 8.30 Martinus v.d. Poel. Vrijdag 6 uur overl. vader, moeder, dochter en de meest verlaten zielen in het vagevunr; 6.30 Jos. Janssen- Clephas; 1 uur wed. Arts-Poels; 7.30 Dora Beterams en fam.; 7.30 Hoogmis; 8 uur overledene; 6.30 oefening van de H. Kruisweg. Zaterdag: 6.30Henri Holtliakkers; 7 uur overl. fam. Rongen-v.d. Heuvel; 7 uur Joh. Joosten en Maria Fleur kens; 7.30 Piet Bom; 8 uur zekere intentie: 3 8 uur biechtgelegenheid. Iedere dag een H. Mis voor onze weldoeners. Rectoraat St. Aut. v. Padua, Veulen Zondag7 uur gelegenheid tot communiceren; 7.30 leesmis voor de afgest. fam. Janssen Sanders; 10 uur hoogmis tot intentie; nam. 2.30 Lof'. Maandag7.30 leesmis voor de afgest. familie Nabuurs-Reynen. Dinsdag7.30 leesmis voor d6 overl. fam. Cremers-de Lauw. Woensdag: 7.30 leesmis voor Leo Jacobs. Donderdag7.30 leesmis v. Gerar dus Willems en echtgenote. Vrydag: 7.30 leesmis voor Jan Bovee en Johanna van Wijlick. Zaterdag 7.30 leesmis t.e.v. O.L. Vróuw tot bijz. intentie. Namiddag biechten van 3 4 en 6 7 uur. 7.30 Lof t.e.v. Maria. Begint uw Zondag met en door Maria. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondagvandaag, 24ste Zondag na Pinksteren; 7 u. H Communie; 7.30 en 10 u. de beide H. Missen; 3 u. lof. Maandag: 7.30 gest. gez. H. Mis tot zek. int. Dinsdag7.30 gest. gez. jaarg. voor Peter Camps en echtgenote. Woensdag7.30 best. zm. voor An- tonetta Custers; 7.30 rozenkrans voor de vervolgden om hun geloof. Donderdag 7.30 best.zm. voor overl. fam. Derks—Ewals. Vrydag: derde Vrijdag der maand, dus missievrydag voor de jeugd; 7.30 best. zm. voor Gez. Derks; onder de H. Mis gen. H. Communie van de kinderen voor de Missie. Zaterdag7.30 best. zm. voor overl. fam. Thielen Rutten; 9.30 plechtige huwelijkssluiting en H. Mis voor het bruidspaar van Riemsdijk Kersten; 7.30 Maria-lof. RECTORAAT St. Jozef, Smakt Zondag 7.30 vroegmis Wilhelmina Geurts—Janssen; 10 u. hoogmis Theo Coppis, als lid der Bouw vak ver. St. Jozef; 3 u. lof met kruisweg voor de gelovige zielen. Maandag 7.15 Martinus Bonants en echtgenote; 8 u. Christina Koenen. Dinsdag, feest van Allerheiligen uit O.H. Orde, 7.15 Jozef Asselberghs; s u. Martinus Bonants. Woensdag, Allerzielen van O.H. Orde, Eerste en tweede H. Mis overl. leden O. H. Orde en de weldoeners. Donderdag 7.15 Jacobus Janssen, Anna M. Pauwels en overl. kinneren; 8 u. Theodorus de Haart. Vrydag 7.15 gez. jg. Jos. en Piet Versteegen; su. overl. fam. Rutten vd. Heijden. Zaterdag 7.15 fam. Martens-Michiels; 8 u. gez. L.Vrouwemis voor Hendrik Coppis; 4 6 biechten; 6 u. Marialof. RECTORAAT HEIDE Zondag 8 u. uit dankbaarheid; 10 u. hoogmis tot bijzondere intentie; 2e collecte voor St. Willibrordusver. 3 u. lof. Maandag 7.30 voor de meest verla ten zielen van het vagevuur. Dinsdag 7.30 overl. fam. Peeters Janssen. Woensdag 7.30 ter ere v. St. Jozef. Donderdag 7.30 voor genezing van een zieke." Vrydag 7.30 P. A. van Heyster. Zaterdag 7.30 uit dankbaarheid t.e. v. H. Gerardus; 5 7 biechten; 6.30 lof. ADVERTENTIEN Op den elfde van den elfde geven wij met grote vreugde kennis van de geboorte van ons sigarenmagazijn MAAN Wij hopen dat de boreling zich in aller belangstelling moge verheugen JAC. JANSSEN— VAN BEUNINGEN Tuinstraat 17 Ouders en kind maken het wel. OCTAAF ter ere van de aangeroepen tegen zenuwziekten en ziekten onder de kinderen. 15-22 November Op de weikdagen deH. Missen om 7 en 9 uur. Zondag 12 November de H. Missen om 7 en 9 uur, om 10 uur plechtige Hoogmis met feestpredicatie. belangrijke Vergadering Dins-'ag 14 November om 8.30 uur 's avonds in café Gerrit Aarts. Trouwe opkomst verzoekt HET BESTUUR

Peel en Maas | 1950 | | pagina 2