lm (9. en (9. Landb Hd Apait Jaan Jassemi THOMAS P. VM S.V.V. 2-V.V.V. 4fét uióbdt uieeb ai Ook in DamesmanÜ Japonnen uitgebreiél KLEDINGMAGAZIJN t Succesagenda Zuster Ambrosia In Ia tn 7 REGENJASSEN gummi in; ook in ;ar TWEEDJASSEN EGYPT. LINNEN WINTERJASSEN prima double face fla JEKKERS met bont gevild WINDBREKERS inpopeliri artikelen- en rywielbandenbranriie. Uit deze onderzoekingen is gebleken, dat in ongeveer honderd gevallen vermoedelyk van ongemotiveerde prijsverhoging sprake is, op grond waarvan tegen de desbetreffende bedrijven procesverbaal is of zal worden opgemaakt. In ruim 30 gevallen bleken groot zowel als kleinhandel hun procentuele winstmarge te hebben verhoogd, terwyl in vele andere gevallen bij gestegen inkoopsprijzen de procentuele winstmarges werden gehandhaafd, hetgeen uiteraard ongeoorloofd prijs verhogend effect heeft. Deze omstan digheden deden zich in het bijzonder voor bij de artikelen brei wol, wollen dekens, tricotages en metalen huis houdelijke artikelen. In enige gevallen moest opgetreden worden tegen het vragen van in feite zwarte prijzen voor rijwielbanden. Tegen enige fabrikanten wordt procesverbaal opgemaakt wegens het voorschrijven aan do handel van te hoge consumentenprijzen. Daarnaast zijn bij enkele fabrikanten nadere onderzoekingen gaande, aangezien vermoedelijk sprake is van een grotere verhoging* van de prijzen dan kost- prijstechnisch verantwoord is. Het betreft hieronder meer enkele levens middelen- en confectiebedrijven, schoenfabrieken en fabrieken van metalen huishoudelijke artikelen. De Economische Controle Dienst zal zijn activiteit, op het gebied van do levensmiddelen, in nauwe samen werking met de C.C.D., met kracht voortzetten. 500 Nederlanders naar Brazilië Nederland en Brazilië staan op het punt een emigratie-overeenkomst te sluiten. Vijfhonderd Nederlandse land bouwers en landbouwingenieurs zullen dit jaar in Brazilië worden opgenomen, alsmede zestig geestelij ken en kloosterzusters. Dat Braziliö gaarne emigranten ziet komen, bewijst het land door de emigranten in financieel opzicht tege moet te komen. Braziliö betaalt de helft van de passagekosten tot de plaats van vestiging en verleent faciliteiten by het verkrijgen van land. Er worden geen rechten gehe ven op de import van vee en machines en de emigrant krijgt gedurende drie .jaar ontheffing van belasting. De vestiging geschiedt in groepen, onder de supervisie van een gemengde commissie die alle immigratiezaken behandelt en gevestigd wordt in Rio. De Nederlandse regering geeft toe stemming voor de export van vee, inventaris en e'gendommen van de emigranten en bekostigt het vervoer tot aan de haven van inscheping. Koffie is duur* geworden.... •jlj og nooit hebt U zo- J-V veel voor koffie be taald als U straks gaal doenwant hoe dan óók. Uw kopje koffie wilt U toch niet missen! Nog nooit is het van zo veel belang geweest om de krachtigste en geurigste koffie te kiezen, want U wenst toch zeker waar voor Uw dure geld! Nog nooit heeft De Gruyter's koffie met 10% korting zoveel voor een huisvrouw betekend, want daardoor betaalt U voor de beste kwaliteit minder dan umar ook! Wat een uitkomst in deze tijd! Daarom juist nu met Uw koffiebonnen naar De Gruyler: de koffie- en thee zaak. Vu Ter inleiüing van het winterseizoen vraagt het bestuur van Ontwikkeling en Ontspanning de aandacht voor het volgende. Het is de bedoeling dat wederom, naast de eigenlijke ontwikkelings avonden, een muziekcurs'us wordt gegeven en praatavonden worden georganiseerd. De ervaring in het vorige jaar opgedaan heeft geloerd dat men om verschillende redenen van mening was, dat Ontwikkeling en Ontspanning te veel avonden orga niseerde. Ofschoon in vergelijking met elders de prijzen welke O. en O. in rekening bracht ook het vorig jaar ongekend laag waren, meent het bestuur, ge zien de moeilijke tijdsomstandigheden, gezien ook zijn wens zoveel mogelijk belangstellenden te trekken, deze prijzen voor het nieuwe seizoen niet te moeten verhogen, en een oplossing te moeten zoeken, niet in een min dere kwaliteit van het gebodene, maar wel in een beperking van 't gebodene. Er zullen tien ontwikkelingsavon den worden gehouden tegen dertien het vorig jaar; de muziekcursus welke het vorig jaar uit zeven avpnden bestond, zal nu vijf avonden vragen. Dit betekent dus een vermindering met totaal vijf avonden. De praat avonden zullen worden gehouden in de Vasten, als de muziekcursus ge ëindigd is. Het bestuur heeft gemeend, slechts één soort kaart te moeten uitgeven. Deze kaart komt overeen met het vroegere passe-partout en zal evenals vorig jaar f 10.— kosten. Het bestuur hoopt dat de bevolking van Venray het belang van hetgeen op cultureel gebied in deze streek bereikt is, zal weten te waarderen en dit zal tonen door ruimschoots abonnementen te r.emen, want de daardoor verkregen gelden vormen de onontbeerlijke basis om een goed programma te kunnen brengen. Behalve voor scholieren, zal de muziekcursus uitsluitend toegankelijk zijn voor houders van abonnements kaarten voor de ontwikkelings avonden. De prys voor de gehele cursus zalwederom f3.— bedragen. Abonnementen kunnen na Zondag 8 October worden afgehaald bij de Secretaris de heer Verheggen. S.V.Y.-nieuws Voor de derde achtereenvolgende wedstryd werd er met 1-0 gewon nen. Het was weer een benauwde overwinning en het had evengoed gelijk kunnen zyn. Het is maar goed, dat de achterhoede zich zeer betrouw baar heeft getoond in al deze wed strijden, want de voorhoede verstaat do kunst om doelpunten te maken blijkbaar niet. En toch, de buitenspelers zyn snel, de binnenspelers werken hard, alleen de midvoor past zich daarbij niet vol doende aan. Een prima midvoor moet snel zyn, zich gemakkelijk kunnen verplaatsen, een goed schot bezitten, de bal vlug afspelen en zich goed toe leggen op positie kiezen of met andere woorden zich proberen vrij te spelen. Indien wy voor de eerst volgende wedstrijd eens mochten rekenen op het vlugger afspelen van de bal en wat meer beweeglijker zyn, dan zouden wij al een stuk in de goede richting zyn. Het zal trouwens Zondag wel nodig zyn, want de uitwedstrijd tegen Arcen zal ongetwijfeld zwaar zijn. Het gaat er bovendien om, wie alleen aan de leiding komt. Venray kan winnen, Venray zal winnen indien er voor honderd procent gewerkt wordt, ook door de midvoor. Kunnen wij daarop rekenen boys. Het tweede speelt thuis tegen V.V.V. 3. Zeker is, dat V.V.V. 3 goed party Zftl geven en wy met het kleinst mogelyk verschil winnen. Gaarne doe ik een beroep op de supporters, om ook het tweede eens te komen aanmoedigen. Door hun enthousiast spel verdienen zij dat Het derde speelt ook thuis en wel tegen Wanssum 2, dat enige weken geleden op eigen terrein een 6—2 nederlaag kreeg. Zeker niet te licht opnemen jongens, want anders kom je op de koffie. Wy rekenen tenminste op een behoorlijke overwinning. Nieuws uit Venray en omgeving Zondagsdienst Doktoren. Van Zaterdagavond 8 uur tot Maan dagmorgen 8 uur DR. VERCAUTEREN Telef. 385 Alléén voor spoed gevallen. Visites moeten aangevraagd worden vóór 12 uur. GROENE KRUIS Donderdag 12 Ocl ober Consultatiebureau voor zuigelingen uit de KOM DRANKWET Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat op 27 September 1950 is ingeko men een verzoekschrift van van Rhee Johannes Leonardus Hubertus, bakker wonende te Venray, Castenray G 7, ter bekoming van een slytvergunning zijnde een vergunning voor de verkoop van sterke drank in het klein, uit sluitend voor gebruik elders dan ter plaatse, voor welke de vergunning geldt, voor de ongenummerde lokali teit, gelegen naast perceel Castenray G 7 en dat binnen twee weken na dagtekening dezer bekendmaking ieder tegen het verlenen van deze vergun ning schriftelijk bezwaren by hun college kar. inbrengen. Venray, 4 October 1950. Centrale Raadsvergadering De Ned. R.K. Middenstand zal op 17 October a.s. te Venray de Centrale Raadsvergadering houden. Naar de Missie Pater Innocentius Laurensse O.F.M. uit Venray, thans verblijf houdende voor studie in Engeland, is terugge roepen om zich klaar te maken voor een definitief vertrek naar de Missie der Paters Franciscanen te Pakistan (Karachie). Actie Oost-Priesterlialp Ook in de kring Venray van de Jonge Boeren en Boerinnen is men thans reeds bezig met de voorberei dingen te treffen voor een groot scheepse actie te organiseren voor de Oost-Priesterhulp, nu Limburg het op zich heeft genomen, drie rydende kapellen te installeren voor dit dool. Op een en ander komen wy nader terug. K.A.B.-bedevaart Meer dan 40 personen hebben zich reeds opgegeven om deel te nemen aan de K.A.B.-bedevaart per fiets naar Kevelaer. De leden die mee gaan worden er aan herinnert een bewijs van Nederlanderschap aan te vragen. Middenstandstentoonstelling Meer dan een jaar na datum gaf Maandagavond de door de Midden stand ingestelde commissie ter orga nisering van de Middenstandstentoon stelling, rekening en verantwoording van hun doen en laten. En waar schijnlijk zou alles een minder vlot verloop gehad hebben, als niet ge bleken was, dat er nog een flink bedrag over was, wat over de heren deelnemers-middenstanders zal wor den terug betaald volgens de m2 standruimte, die ze hebben gehad. Verder werden er nog schone woorden gesproken over eendracht maakt macht en wat meer activiteit in de toekomst, maar de daden zullen moeten bewijzen of dit waar gemaakt kan worden. Kapelaan C. Janssen Majoor-aalmoezenier Kapelaan C. Janssen te Meerssen, afkomstig uit Venray, voormalig Kapt. aalmoezenier van de Kon. Ned. Landmacht in Indonesië, is met in gang van 1 Augustus j.l. benoemd tot Majoor-aalmoezenier b.d. Weer een nieuwe zaak Zaterdag j.l. opende Maison Am- brosiu8 haar nieuwe zaak in de Patersstraat en hiermede is dan weel een stuk wederopbouw gereed. Door architect Colsen ontworpen, heeft het bouwbedrijf Gebr. Janssen hier een mooi zakenpand gebouwd, dat aan de nieuwste eisen voldoet en waarin de dames weer een overvloed vinden van hoeden en wat dies meer zy. Vooral van dameszijde was dan ook voor deze opening veel belangstelling en tot laat in de avond moest Maison Ambrosius gelukwensen en bloemen in onvangst nemen. We kunnen slechts hopen, dat spoedig in de Patersstraat nog andere zakenpanden gaan herrijzen, daar deze straat reeds al te lang open ligt. Bakkers bij elkaar Maandagmiddag kwamen een 75 bakkers en hun personeel uit deze streek bijeen in zaal Wilhelmina om eensdiverse vakbelangen te bespreken, terwyl verder door de mobiele vak- dienst van Zeeland ia een broodkeuring gehouden werd. Meer dan 50 brooden waren ge keurd en aldra bleek, dat ondanks de verplichte menging met aardappel meel, onze Venrayse bakkers een goed en volwaardig product maken. Al met al was het voor onze bak kers een leerzame en gezellige middag, waar o.a. ook Broeder Bakker van het Patersklooster zich ontpopte als een erkende autoriteit op het gebied van bakkersorganisatie door een speech over de saamhorigheid van de bakkers. Inwijding Kleuterschool Heide Op de Heide heeft men, dank zy het werk van Rector Wismans, het onderwijzend personeel der L.O. en de financiële hulp van Boerenbond en Eiervereniging een aardige kleuter school ingericht, waarvan heinde en ver de kleuters een veilig en goed tehuis vinden en via de methode van Liza de Haan in groepjes zelf aan het werk zyn om matjes te vlechten etc. Zo waren zy ook Maandagmiddag druk doende, toen Rector Wismans onder de belangstelling van verschil lende moeders de nieuwe school kwam inzegenen. Nadat deze plechtigheid was ge ëindigd bracht de Rector dank aan allen die door hun werk en door hun financiöle hulp de oprichting van deze school hebben mogelijk gemaakt en waardoor zo vele ouders van een zware last worden bevrijd. De nieuw» school zal staan onder de bescherming van de H. Maria. LUXOR-THEATER Yanaf Zaterdag 7 tot Woensdag 11 October vertoond Luxor de kleuren film De geschiedenis van Jeanne d'Arc. Deze film is overbekend en aangezien de film nauwkeurig tot in het kleinste detail, de historie weer geeft, is het dus onnodig om op deze plaats het verhaal te vertellen. Waarborg voor de historische juist heid, is de medewerking van Pater Doncoeur S J. die met volledige toe stemming van het Vaticaan naar Hollywood ging om bij de verfilming van Jeanne d'Arc als adviseür te dienen. Pater Doncoeur wordt algemeen ge acht de bekendste expert te zyn van de geschiedenis van de Maagd van Orleans. Deze film, die in Amerika millioenen mensen heeft getrokken, zal zonder twijfel ook in ons land met groot succes worden vertoond. Een monumentaal zuilendécor, dat het onzichtbare gewelf torst, vormt de achtergrond; een hoek van de even monumentale altaartafel met de trap pen en de plavuizen daarvóór, de voor grond. En te midden van deze immen siteit die alles en iedereen dreigt te overweldigen staat Jeanne. Dit décor lijkt waanzinnigmen kan van niemand eisen, dat hij hier overheen acteert. Het décor eist alle aandacht voor zich op, met het on vermijdelijk gevolg, dat de verhou dingen scheef komen te liggen. Maar er is Ingrid Bergman te midden van de overdaad. En zy begint te spreken, te acteren en als een kaarten huis ziet men alle luister om haar ineen storten tot alleen zij overblijft en - het décor ten spijt - alle aan dacht op haar persoonlijkheid con centreert. Dat is de boeiënde levensgeschie denis van St. Joan, reeds eerder op brillante wijze door Schiller en Shaw gedramatiseerd. Aanbesteding Veilinggebouw Aan bouwbedrijf Gebr. Janssen alhier, is opgedragen het bouwen van een veilingcomplex te Eindhoven, voor f 237.500,—. Met de voorbereidende werkzaamheden is men reeds be gonnen. Wimpeldag Zondag om 1 uur begint in Leunen de wimpeldag van de jonge Gardes van de kring Venray. Mej. Wijnen, de hoofdleidster uit Meersen zal hierbij aanwezig zijn. Hazenconcour8 Zoals uit achterstaande advertentie blijkt, zal door de bandtoogschuttery 1 St. Oda, het traditioneel jaarlijkse hazenconcours worden gehouden en wel morgen 8 Oct. Dit kan voor de diverse schutters weer een gezellige dag worden. W.I.L.M.A, Zondagavond werd dan onder zuchten en steunen het laatste, maar niettemin kostbare restje van de WILMA geveild, nl. de grote loterij, die tevens een punt zette achter de Dekenale Missietentoonstelling. Terwyl het publiek opeengepakt stond te luisteren werden de schit- d'J'P vindt steeds de fijnste smaken terende hoofdprijzen verloot en zag men de welbegeerde Mosquito ver trekken naar Merselo, terwijl de Mulders spaarketel naar Oirlo ging. De rest van de prijzer werden in vlot tempo uit de lootjesbak gehaald en klokslag 12 uur was dan het einde gekomen aan dit inderdaad grootse Missiefeest, dat na zulk een voorbereiding en zulk een bezoek wel zeer goed is geslaagd. Meer dan 11000 volwassenen, 2000 kinderen buiten schoolverband en 2500 kinderen binnen schoolverband hebben de verschillende stands be zocht en deelgenomen aan de diverse vermakelijkheden. Hoewel alles nog lang niet uitge teld is, is er ook financieel zeker nog een overschot, waardoor deze tentoon stelling tot een der best geslaagden van dit jaar van Nederland mag ge rekend worden. De organisators van dit alles, kunnen dus met een gerust hart op een en andor terugzien en moeten zich overtuigd weten van de dank van alle inwoners van het Dekenaat Venray voor hun prestaties. Natuurlijk zijn er nog verschillende dingen te regelen. Zo zyn er nog de volgende dagprijzen die moeten wor den afgehaald voor volgende week Vrydag by de Fa. V. Pyls, nummers 3000, 3780, 4278, 4626 allen tweede prijzen uit de daglotery. 3378, 1457 en 4853 derde pryzen. Venrays Gemeenteraadsleden op excnrsie naar Deurne Dinsdagmiddag werd door de vol tallige Venrayse Gemeenteraad een excursie ondernomen naar de Ge meente Deurne alwaar het gehele gezelschap werd ontvangen door het Dag. Bestuur der Gemeente Deurne. Het doel van deze excursie was onder leiding van de gemeente opzichter, een bezoek te brengen aan een nieuwe machine, waar Venray veel belang by heeft n.l. de z.g. „Wegschaaf". Nadat eerst de zandwegen zyn omgeploegd met een schijven-egge, wordt door deze machine, die getrok ken wordt door een tractor, alle grond naar het midden gebracht waarna de wals alles egaliseerd. Een massa werk kan op deze ma nier worden verzet hetgeen zeer ren dabel genoemd kan worden, temeer daar de gemeente Venray over een zeer groot wegennet beschikt en op deze manier de verbetering der zand wegen in een sneller tempo kan geschieden. Waar vroeger de DUW met dertig arbeiders enkele weken moest wer ken, kan deze zelfde simpele machine het in enige dagen af. De gehele werking werd gedemon streerd en de indruk die wy kregen was, dat ook Venray eerlang eigenaar zal zyn over eenzelfde machine. De excursie werd besloten met een rond rit over de herstelde wegen dei- gemeente Deurne. Fancy-Fair te Castenray De parochie Castenray is druk in de weer voor het houden van een Fancy Fair ten bate van het vertrek van Pater Weys, die binnenkort naar de Missie zal vertrekken. Nieuwe route busdienst Aan de Zuid-Ooster (voorheen Vitesse) werd concessie verleend tot het onderhouden van een busdienst tussen Deurne en Gemert, viaBakel- Milheeze en De Mortel. Tevens zal deze onderneming 'n ver binding onderhouden tussen Gemert en Anthonis, waarmee dan ook Elsen- dorp uit zyn isolement verlost zal zyn. Deze nieuwe busdiensten, die aan sluitende communicatie hebben in de richting Boxmeer, zullen in werking treden met ingang van de nieuwé winterdienstregeling op 8 Oct. a.s. ADVERTENTIEN BURGERLIJKE STAND van 29 Sept. tot 5 Oct. 1950 GEBOREN Arts Maria J. Th., Langeweg 5 Aarts Maria A. L. G. te Wanssum Claessens Gertruda J. M., Langeweg 68 Ruyten LudovicusG. A., Kempweg 17 Poels Johanna G. J. M., Merselo M 40 Geelen Leonardus A. M., Veulen 120a Classens, Arnoud G.M. Ysselsteyn 1119 vd. Vorle, Antonius P.M., Langeweg 19 v. Me'ijel, Hendricus P.M., Deurn.weg Krijger, Pieter G., Langeweg 84 Kruysen, Antonia A.F.G. Overl.weg 9 OVERLEDEN Esser, Josephina C.M., echtg. van Janssen Antonius J.J., 79 jr, Venray. Ke8sels, Johannes W.,64jr, schoen maker, te Venray. 1 patiënt St Servatius. GETROUWD Smulders, Pieter J.H., 30 jr, land bouwer, te Horst en Verheyen, Jo hanna G., 29 jr, te Venray Thoone, Gerhard J., 32 jr, land bouwer en Philipsen Johanna W., 33 jr, beiden te Venray. Rectoraat St. Ant. v. Padua, Veulen Zondag 6.30 gelegenheid tot com municeren; 7 u. t.i.v. degenen, die zich heden zullen toewijden aan Maria 10 u. hoogmis t.b.i.; 2.30 lof. Maandag 7,30 lm. Ant. Geurts. Dinsdag 7.30 t.e.v. H. Gerardus t.i. Woensdag 7.30 vrouw Smedts en overleden kinderen. Donderdag en Vrydag 7.30 lm. Zaterdag 7.30 lm. Biechten van 3 4 en 5.30—6.30; 7 u. Marialof. Begint uw Zondag met en door Maria. Van 17—19 Oct. zal op 't kasteel te Well een cursus zyn ter inleiding in het volle leven voor meisjes boven 18 jaar, speciaal uit Leunen enVeulen. Wy sporen de meisjes, die hiervoor in aanmerking komen aan, zich deze week op het Rectoraat op te geven. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurig met geduld gedragen lyden, meermalen voorzien van de H. Sacramenten der Stervenden, onze inniggeliefde Echtgenote, Moedor en Groot moeder Josefine Caroline Maria Esser echtgenote van A. J. J. Janssen in de gezegende ouderdom van 8C jaren. Wy bevelen hare ziel in Uw godvruchtige geb6den aan. Venray A. J. J. JANSSEN, Arts Eindhoven H. P. D. JANSSEN H. JANSSEN-VAN DE VENNE en kinderen Sittard A. JANSSEN, R.K. Pr, Ysselsteyn J. JANSSEN, R.K. Pr. Vught D. VAN WENSEN-JANSSEN A. VAN WENSEN en kinderen Venray, 30 Sept. 1050. De plechtige lykdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats gehad Woensdag 4 Oct. te 10 uur in de Parochiekerk St. Petrus- Banden te Venray. Heden overleed na een kort stondige ziekte, voorzien van de H. Sacramenten der Stervenden, onze geliefde Broeder, Oom en Zwager Johannes Wilhelmus Kessels in de ouderdom van 64 jaar. Wy bevelen de ziel van de dier bare overledene in Uw godvruch tige gebeden aan. Eygelshoven WED.H. KESSELS-BALTISSEN en kinderen Eygelshoven "M. VOORDOUW-KESSELS en kinderen Amsterdam H. DE METTER-KESSELS Venlo TH. BERBERS-KESSELS en kinderen Nieuwenhagen J. KESSELS-PELZER en kinderen Venlo H. KESSELS JANSSEN en kinderen Venray WED. W. VOERMANS- KESSELS en kinderen Venray, Kruisstraat 8, 3 Oct. 1930. De plechtige lykdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats gehad Vrydag f> Oct. te 9 uur in de Parochiekerk van St. Petrus- Banden te Venray. Hiermede vervullen wy de droeve plicht U kennis te geven van het overlijden van ons mede lid Willem Kessels die 22 jaren trouw lid van onze vereniging was. Zyn nagedachtenis zal by ons in dankbare herinnering blyven. Bestuur en leden Schutterij HetZandakker Wegens familieomstandigheden 12 en 13 October gesloten Wed. H. Schellen GEVRAAGD tegen 15 October winkeljuffrouw J. Coenen-Houtackers TE KOOP dragende vaars 23 Oct. voldragen. Jan van Meyel, Leunen K 32. Bestel tijdig Uw '51 Gerry Schellen en Antoon Bexkens hopen elkaar het H. Sacrament van het Huwelyk toe te dienen op Don derdag 12 October a.s. om 10 uur in de Parochiekerk van St. Petrus-Ban den te Venray, waarna tot hunne intentie een H. Mis zal worden op gedragen. Venray, October 1950. Dagadres Henseniusstraat 18 Receptie van 1 tot 2 uur. Völ Voor 18 Otj,t Op 10 October a.s. by de thuis komst van hun zoon uit Indonesië hopen onze geliefde Ouders lierman Franssen en Antonia v.d. Moosdijk hun 25-jarige echtvereniging te her denken. Dat God hen nog vele jaren voor ons moge sparen, is de wens van hun dankbare KINDEREN EN KLEINKIND Venray, Beek weg 20. Op 15 October a.s. hoopt in de wereld Petronella Janssen in het St. Jozef-Ziekenhuis te Heer len haar 25-jarig Professiefeest te Hartelijk dank voor de vele blyken van belangstel ling, welke ik mocht ondervinden by myn terugkeer uit Indonesië speciaal dank aan Kath. Thuisfront afd. Venray en de Buurtvereniging Vriendenkring. Korp. J. v. Oyen TE KOOP blank eiken schrijfbureau (150 x 65) en opbergkast Zeer modern en in zeer goede staat. Uitstekend geschikt voor privékantoor o.d. Prys f 250.—. Tel. K 4780—506 (Na 6 uur 213) TE KOOP partij zware biggen P. Loenen, Leunen K 33. TE KOOP stoofperen 8 ct. per kg en noten Kind. Derks, Veltum L 5. èens gepto&ee'td, steeds degeeïd is de prima Geld. Rookworst met band, en heerlijke Knakworst van Slagerij MATH. GOUMANS Kerkpad 3 Telef. 555 TE KOOP een party Kleerkasten vanaf f 40» Kamer- en Keukenstoelen, complete Zit- en Slaapkamers aan ongekend lage pryzen, 2 mooie Fau- tuils met 4 stoelen, als nieuw voor f 175. Eiken Dressoirs, Ledikanten vanaf f 15 (2persoons), moderne stalen ledikanten 1 en 2pers. Een tapyt f 1 Venrayse Meubelbeurs, Eindstraat 1 TE KOOP 2 in goede staat zijnde gelakte kachels J. F. Linders, Deurneseweg M 76. TRAIKUt Zorg v»f inial thermosfles», Extra Rilt Alles wordttiis Telef. zaaiSC ld Ook ioVi Ai Zondag 8 October 12.30 uur Oostsingé U S.V.V. 3 - WANSSUM 2 2.30 uur Entrée 25, 10 ct. Zorgt dat uw Winterjassen in oré z Onze speciale helpt U daarbij. zowel voor dames als heren by fa. v.d. Munckhof Telf. 512 Nu besteld, op tijd in huis Inhoud 1951 groot formaat f 3.45 Inhoud 1951 klein formaat f 3.— Lederen portefeuille gr. lorm. f 12.75 Kunstleder idem gr. form. f 6.50 idem klein formaat f 4.90, 10.75 Tevens alle andere onderdelen voor de Succesagenda. na na r tegeflBE

Peel en Maas | 1950 | | pagina 2