li Het Ware EBBE Stille Omgang passende betrekking, PUuUnueekoudetA Vergadering R uitció I Ontwikkelings avond Prijsschieten Aiqcm. ^ctqadciinq Alq cm. iPciqadccinq J. M. RUYTEN EBBERINK prima Tafelzeil AFBRAAK Stofknopen Muziek van De Vrolijke Twee •sZOMEfiL- BUITEH 8chanqt i Verft coco CocosJïc het war Q, HER] Modeart Doolnomer8 aan de worden eraan herinnerd dat het Lof te Oostrurn begint te 0.15 uur. Vertrek trein 1022 uur. Hoogmis voor do K.U.O Heden Zaterdag, op het feest van Maria Boodschap, zal in de kapel van het Gymnasium Immaculatae Con- ceptionis te Venray de Hoogmis worden uitgezonden voor do K.R.O. Celebrant is Pater Rector Burchard van Summeren ü.P.M Predikant: Pa tor Wolfgang Schmitz O F.M. Onder leiding van Pater Quirillus Smeele O.F.M. zingt het studenten koor de wisselende gezangen van het feest van Maria Boodschap en de vaste gezangen uit de driestemmige Missa Secunda Pontificalia v. L. Perosi. Organist: Ad. Bergman. GEVONDEN: een paar bruine lage herenschoenen, groene ceintuur, 1 paar bruine hand schoenen met kappen, 1 paar beige handschoenen, Kazerne, Langstraat; vulpen, Seuren, Hofstraat; portemon- naie met inhoud, Smits, Brook weg 0; bruinieren herenhandschoen, Voesten, Kruisstraat 34; blauwe shawle, van Kemenado, Mgr. Nolensstraat 10: ge ruit wollen halsdoek, Swaghoven, Langeweg 66; kaatsbal, van Bereken, Kempweg 8; groot kruis van rozen krans, Janssen, Hoenderstraat 37a; kinderwanten, Petit, Langstraat ia; idem, Camps, Oostrum D 7a; schop, Swinkels, Kempweg 34; rozenkrans en oorwarraers, Vollenberg, Hoender straat; een ring (vermoedelijk goud) Janssen, Maash.weg 42b; leren hand schoenen met kappen, W. Janssen, Ysselsteyn I 69b; kindermuts en kinderrozenkrans, Langeweg 28. Herkeuring van trekhonden. Het Gemeentebestuur van Venray brengt ter algemene kennis, dat een herkeuring van trekhonden en hon denkarren wordt bevolen, welke zal worden gehouden op Donderdag 20 April a s., des voormiddags om 11 uur te Venray, Henseniusplein, voor de gehele gemeente. Geslaagd Te Utrecht slaagde voor het doc toraal examen geneeskunde 2de ge deelte de heer Th Verbeek, Venray. -- Voor het doctojaal examen vee artsenijkunde iste godeelte, slaagde de heer G. P. M. Vullinghs te Horst. Wielerronde te Siebongewald Tweede Paasdag wordt dejaarlijkse Ronde van Siebengewald verreden. Het parcours is geasphalteerd, terwijl de bochten aanmerkelijk zijn verbeterd Om twee uur starten de Junioren. Zy moeten 40 km atlegen. Daarna starten de senioren, voor een parcours van 60 km. Alleen renners die aan gesloten zijn bij Wielerbelang kunnen zich voor deze ronde opgeven. Bij een auto-ongeluk 3 doden Op de Rijksweg Tilburg-Den Bosch, nabij Helvoirt, reed Dinsdagnacht een auto tegen een boom, waarbij de drie inzittenden worden gedood. Dit waren van Volsen uit Vught en zijn vrouw en de Nijmeegse koopman J. van Boxtel. Moord te Geilen Te Geilen bij Den Bosch, ontstond ruzie over het kaarten tussen enige jonge kerels, waarbij de 25-jarige van Erp zo ernstig met een mes werd be werkt, dat hij in het ziekenhuis in Den Bosch is overleden. Gevaarlijke tuin De heer T. te Kerkrade, die zich sinds kort kan verheugen in het bezit van een eigen huisje met een eigen tuitje, gelegen in het z.g. Kokeleveld te Bleyerheide deed, toen hjj dit tuintje aan hot omspitten was, oen huiveringwekkende ontdekking. Hij stootte namelijk op een scherpe lucht doelgranaat. Als de weerlicht haalde hij de politie erbij. Deze had een hele dag werk in 'smans tuintje, want naast die ene granaat bloken er nog 38 andere in de grond te zitten. De projectielen moeten afkomstig zijn uit de tijd, toen op het Kokeleveld Amerikanen gelegerd waren. Dit veld heeft de laatste tijd braak gelegen, daar het voor woningbouw was be stemd. Het mag een wonder heten, dat de granaten al die tyd geen onheil hebben aangericht. Schrjjver van Tarzanboeken overleden Edgar Rice Burroughs, de schepper van Tarzan is te Encino in Californië overleden. Hij werd 74 jaar. De schrijver van de boeken over Tarzan werd te Chicago geboren. Meer dan 36 jaar lang schreef hij zijn Tarzan- romans, die hem multi millionnair gemaakt hebben. Zyn eerste roman, „Tarzan van de apen", werd in 1914 uitgegeven. 102 jaar De heer J. Cöps te Haps zal bij leven en welzijn Dinsdag a.s. de oudste inwoner van Noord Brabant zijn; hy hoopt dan in het St. Jozefgesticht zyn 102e verjaardag te vieren. Duitse landmijn gevonden. Op nauwelijks twee meter afstand van een steeds druk bereden weg langs de Zuid Willemsvaart in het centrum van Helmond, stiet men Dinsdag by graafwerk op een scherp gestelde Duitse landmijn, welke van September 1944, toen de Duitsers Helmond moesten ontruimen, op deze plek moet hebben gelegen. 150 nieuwe boerderijen in de Noord-Oostpolder. De directio van de Wieringermeer (Noord Oostpolderwerken) heeft de N. V. Schokbeton in Kampen opdracht gegeven tot de bouw van 450 boer derijen in de Noord-Oostpolder. Record-Woningbouw voor de maand Januari. Volgens de definitieve cijfers van het centraal bureau voor de stati stiek kwamen in Januari 1950, 3447 nieuwe woningen gereed. Dit is een record voor de maand Januari sedert de bevriiding. In de jaren 1946 tm. 1949 werden in deze maand resp. voltooid: 114, 187, 2021 en 3229 woningen. April repratiëren „Vijfde Bataljons" In het begin van de volgende maand zal een aanvang worden gemaakt met de inscheping van legeronderdelen, die behoren tot de derde divisie. Het zyn de z.g. vijfde bataljons 5—1 R.I.; 5—2 R.I. enz. die dan uit Indonesië naar Nederland terugkeren. Dan zal tevens een begin zijn gemaakt met de repatriëring van de ongeveer 50.000 militairen, die nog in Indonesië ver toeven en die hopenliik einde Sep tember allen in het vaderland terug zullen zyn. Sinds de souvereiniteitsoverdracht ziin er bijna 26.000 soldaten gerepa trieerd, dat is dus gemiddeld ruim 8000 per maand. Het waren hoofd zakelijk de vierde bataljons van de tweede divisie en een klein gedeelte van de 7 December-divisie. S.V.V.-nieuws De grote strijd is gestreden en in het voordeel van Irene geëindigd. Onze hartelijke gelukwensen met het behalen van dit kampioenschap en veel succes zy hun toegewenst in de komende zware promotie-wed strijden. Zondag a.s. moet het eerste naar Panningen. Het wordt weer een heel zware opgave, daar Venray geen be lang meer heeft tenzij de tweede plaats als inzet, maar Panningen bevindt zich nog in de gevaarlijke zone en heeft een overwinning hard nodig. Er zal dus fel gestreden worden om de punten. Het tweede was j.l. Zondag vrij, maar komen Zondag weer aan bod en spelen thuis hun laatste competitie wedstrijd. Dat zou een overwinning moeten worden op Sp. Irene 4. Het derde gaat maar steeds door met grote* overwinningen te behalen. Nu werd Melderslo op eigen terrein met 4—1 aan de zegekar gebonden. Zondag komt Wanssum 2 het op nemen tegen ons derde. Indien het derde elftal speelt zoals wij dat ge wend zijn, dan is een overwinning zeker. Denkt er aan jongens, Wans sum heeft de laatste vijf wedstrijden niet meer verloren en zullen zeker niet als gewillig slachtoffer zich zo maar onder de voet laten lopen. Wy rekenen op U jongens en ver wachten, dat een drievoudige over winning Zondag avond en zal zyn. Laat Zondag de leuze zynS.V.V. wint op alle fronten. Jeugdvoetbal Ai verloor Zondag met 5-1 van Lotfum Ai. Jonaens als jullie nog een kans op het kampioenschap willen behouden, zullen jullie beter moeten aanpakken. Zondag is Ai vrij. A2 moet Zondag tegen Horst A2 spelen. Als ieder zijn best doet, dan kan er gewonnen worden. Bi wist Zondag een overwinning te boeken. Goed zo jongens. Zorg er voor, dat je goed kijkt, hoe laat jullie moet vertrekken en hoe laat jullie moet spelen en, op tijd aanwezig zijn. Veel succes WANSSUM De voetbalclub sukkelt nog steeds met een behoorlijke kleedgelegenheid by het sportterrein. Er werd aange klopt bij het Gemeentebestuur, daar haar eigen middelen niet toereikend zijn om een gebouw te plaatsen, het welk voldoet aan de door de K.N.V.B. gestelde eisen. Het verzoek werd in gewilligd en nu zal spoedig met de bouw begonnen worden. BURGERLIJKE STAND van 17 t.m. 23 Maart 1950 GEBOREN: Poels Theodora A. M., Langeweg 00 Claessens Leonardus J. G., Ziekenhuis Pouwels Herman G., Ysselsteyn I 107 Seykens Theodora M. J., Leunen K 13 Vergeldt Gerardus J., Ysselsteyn 1 40 Muijsers Peter W. G., Merselo M 106 van Asten Mathias J., Peelplan-Zuid Vogelzangs Maria W. J., Oirlo F 20 Goumans Mathijs A. Ch., Ziekenhuis Truijen Johannes, Maasheeseweg 14 OVERLEDEN Rybroek Johanna C. J. M., oud een jaar, Henseniusplein van Rhee Leonardus L., echtgenoot van Drabbels Maria E. H., oud 66 jaren, Castenray. ONDERTROUWD: van de Water Peter J., oud 28 jaren, Meerlo en Classens C. Ch., oud 23 jaren te Venray Berben Antonius, oud 27 jaren te Nederweert en van Duynhoven Petro- nella H. J., oud 22 jaren te Venray Droesen Jan M. Th., oud 41 jaren, te Horst en Kusters Jacoba M. J., oud 38 jaren te Venray. GETROUWD Achten Johannes G., oud 26 jaren, te Tegelen en Fleurkens Helena W. A., oud 25 jaren te Venray. Martens Henricus C., oud 25 jaren te Venray en Heufs Jacoba C., oud 2i jaren te Horst. 77u2a/( j voor een moderne geiser naar TILLEMANS Technisch Installatiebureau Eindstraat 2 VENRAY KERKELIJKE DIENSTEN. PAROCHIEKERK St. Petrus-Bauden PAROCHIE-ACTIEViert het H. Jaar opdat Christus vrede en Rijk kume. Priester v.d. week Kap. van Leipzig. Zondag, Passiezondag, 6 uur lm. voor de parochie; 7 uur vrouw van J. vd. Heuvel; 8 uur Anna M. v.d. Vorle en zoon Engelbert; 9 uur kindermis; 10 uur hoogmis tot intentie van de Stille Omgang; collecten: ie kerk, 2e St. Vincentiusvereniging; 3e armen. 3 uur kinderlof en kruisweg; 7 uur miserere, lijdensmeditatie en lof. Maandag, H. Johannes Demascenus 6.30 zielemis voor alle overleden pa rochianen; 7.30 lm. Petr. Creemers, besteld door Maria Congregatie; 7.30 best. jd. Henricus Arts; 8 15 gest. jd. Vincent Pyls en Johanna Camps (lkl) 7 uur zielelof en rozenhoedje. Dinsdag, H. Johannes a Capistrano 6.30 Piet Custers; 7 uur overl. fam. Janssen-Klaassens; 7.30 Jessie Leen- ders; 8.15 gest. jd. Gerard Sybers en Petr. Keyzers (1H) Woensdag, H. Mis vd. dag; 6.30 lm Gerard Hendriks; 7 uur Gertr. Wage- mans-Geurtjens; 7.30 Margaretha Vas- ke; 8.15 gest. jd. Joh. Willems en M. Reynders (1H); 7 uur St. Jozeflof, ro zenhoedje en verering reliqui van St. Jozef. Donderdag, H. Mis vd. dag, 6.30 lm Martin Poel; 7 uur Gertr. van Ham- Pouwels; 7.30 best. jd. vrouw v. Piet Pouwels; 8.15 gest. jd. Martinus Jans sen en Josephina Kryns (sol.iekl) Vrijdag, O.L.Vrouw van 7 Smarten, 6.30 lm. overl. fam. Verstralen-van Meyel; 7 uur Jos. Bongaerts; 7.30 overl. fam. Muis-Bekkers; 8.15 gest.jd P. A. vd. Munckhof, Th. Poeis, H. Poels en G. Lamberts (2kl); 7 uur kruisweg en lof. Zaterdag, ie Zaterdag vd. maand, toegewijd aan Onbevl. Hart van Maria H. Mis vd. dag, ó.3oO.L.Vrouw-hoog- mis; 7 uur Petr. v. Opbergen-Tli6uws 7.30 Helena Smits Janssen, besteld door de buurt; 8.15 gest. jd. Jacobus Verhaag en ouders (3kl); 5.30—7.30 gelegenheid tot biechten; 7 u. Maria- lof, rozenhoedje en gebeden van le Zaterdag. KATECHISMUS. De kinderen van 3de en 4de klas leren deze week de 41e les, die van de hoogste klas de 43e les. VELTUM. Donderdag 7.30 lm. Petr. Brand v. Hork, best. door de buurt. Zondag 2 April is de 2de collecte voor het II. Graf in Jeruzalem. RETRAITES. Van 14—16 April in Roermond voor meisjes, die verloofd zyn. Van 24—28 April in Uden voor ongehuwde dames Middenstand. Van 25—28 April in Roermond huismoe- dersretraite. Men kan zich hiervoor opgeven by Pater Domitius, Patersklooster. De Moederdag voor de moeders van Venray is 4 Mei in Roermond. PATERSKERK. ZondagPassio-Zondag. 5.45 leesmis 6.30 voor vrouw Mommen; 7.45 Peter J. M. Claessens, best. d. d. buurtver. De Vriendenkring"; 9 uur Hoogmis. Communiceren vooraan beginnen. Onder alle H. Missen preek en collecte voor de St. Vincentiusvereniging, 2e collecte byz. noden. 4.20 gez. Vespers, 5 uur Lof en Lijdensmeditatie. Maandag1 uur vrouw v. Martinus Heezen; 7.30 M. Goumans-Janssen, besteld door de bew. vd. Kempweg Dinsdag: se Dinsdag vd. Antonius- noveen. 6 uur uitstelling van 't Aller heiligste; 6 uur leesmis t.e.v. Sint Antonius om uitkomst; 6.30 behouden terugkeer uit Indonesië; 7 uur overl. ouders Custers-Olfers; 7 uur t.e.v. St. Antonius uit dankbaarheid; 7.30 voor beh. terugkeer uit Indonesië; 7.30 uit dankbaarheid t.e.v. St. Antonius; 7.30 pi. Hoogmis t.e.v. St. Antonius voor byz. intentie; 8 uur Christ. Stappers; 7.30 pl. Lof, preek en gebeden v.d. noveem. Woensdag: 6 uur Doortje Litjens; 7 uur Petronella Litjens; s uur P. J. M. Claessens; 8.30 overl. fam. Aarts- Jacobs; 6.30 Lof t.e.v. St. Joseph. Donderdag 7.30 Gertr. Arts-Niessen 8 uur z. int.; 8.30 Mathilda Clephas. Vrydag: feest van O.L. vr0uw van Zeven Smarten aan wie kerk en klooster zyn toegewijd. 6 uur Doortje Litjens; 7 uur Petronella Jeuken- Willems; 7.30 wed. Vergeldt-v. Dom melen; 7.30 pl. Hoogmis; 4.30 gez. Completen; 6.30 oef. vd. H. Kruisweg Zaterdag6.30 ter gel. v. 'n lo-jarig ambtsjubiïé; 7 uur Leonora Heynen- Qermkes; 7.30 Maria Jeurissen-Janssen '.30 MartiDus v.d. Poel. Biechtgelegen heid 3-8 uur. Deze week 7 H. Missen voor Antoon Franssen. Iedere dag een H. Mis voor onze weldoeners. PAOCHIE H. Catharina, LEUNEN Zondag, Passiezondag, begin van de Paastijd, 7 uui H. Mis tot intentie van de Boerinnenbond; 8.30 voor de levende en overl. leden van de „H. Stede"; 10.15 hoogmis voor de parochie 3 uur lof, lijdensmeditatie en litanie van alle heiligen. Maandag 7.30 gez. jg. Ant. Meyers en echtgenote. Dinsdag 7.30 lm. vrouw Verheyen. Woensdag 7.30 gez. jg. overl. fam. KuenenThy ss6n Donderdag 7.30 lm. Peter Willemse. Vrydag, feest der 7 Smarten van Maria, 7.30 voor een overledene; 3.30 kruisweg voor de kinderen. Zaterdag, de Zaterdag van het On bevlekt Hart van Maria; 7.30 voor. een overledene. Biechten van 6—7. Om 7 uur Marialof. A.s. Zondag, Palmzondag, ie collecte voor het H. Graf, 2de voor herstel der kerken. De maandcollecte op Paaszondag. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: vandaag Passie-Zondag; 7 uur H. Communie; 7.30 de vroegmis tot int. v.d. levende en afgest. leden v.h. Genootschap de H. Stede; 10 uur de hoogmis; 3—4 een uur van gebed en boete, om ons aan te sluiten bij onzen H. Vader en de hele vrije Kath. wereld. Maandag: 730 gest. gez.jaarg.voor Michel Jacobs. Dinsdag: 7.30 best. voor Ant. van Heyster. Woensdag7.30 best. zm. voor de overl. fam. Verheyen—Wolters; 7.30 rozenkrans voor de vervolgden om hun geloof. Donderdag7.30 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw Beh. der Kranken voor een zieke. Vrydag: feest van de 7 Smarten van O.L.Vrouw; 7.30 best. zm. voor Dina Derks. Zaterdageerste Zaterdag van de maand; 7.30 best. zm. v. Mart.Camps Jr; 7.30 Maria-lof. RECTORAAT St. Jozef, Smakt ZondagPassie Zondag; 7.30 lm. t.e.v. St. Joseph; 8.30 Derde Orde van Venray; 9.30 hoogmis voor Theodorus de Haart, besteld door het zangkoor; 3 uur lof met preek. Maandag: 7.15 lm. voor Petronella in het Hulst; 8 u. lm. voor overl. fam. Martens— Wyers. Dinsdag7.15 lm. v. Petrus Simons; 8 uur tot zekere intentie. Woensdag: 7.15 en 8 uur t.e.v. St Joseph; 3 u. lof met preek. Donderdag: 7.15 lm. voor Agnes Wynhoven; 8 u. uit dankbaarheid. Vrydag: 7.15 en 8 uur lm. t.e.v. St Joseph. Zaterdag: 7.15 lm. tot zekere in tentie; 8 u. gez. jaard. voor Martinus Bonants; 4—7 uur gelegenheid om te biechten; 6.30 lof t.e.v. O.L.Vrouw. KERKDIENSTEN HEIDE Passie-Zondag8 u. v. fam. Janssen- Gellings; 10 u. hoogmis voor behouden terugkeer uit Indië; 3 u. kruiswegen lof; van na de hoogmis tot aan het lof wordt hot Allerheiligste ter aan bidding uitgestele. Maandag7.30 v. fam. v.d. Sterren— Tyssen. Dinsdag: 7.30 tol bijz. intentie. Woensdag: 7.30 v. afgestorven fam. FleurkensVriends. Donderdag7.30 Hendricus v. Soest en overl. dochters. Vrydag: feest van O.L. Vrouw van Zeven Smarten; 7.30 v. Peter Ant. van Heyster. Zaterdag7.30 u. voor Henriëtte Driessens—Even; 5.30—7.30 biechten; 7 u. lof t.e.v. O.L. Vrouw. ADVERTENTIEN De Heer en Mevrouw B. BOELEN- POELS geven met grote vreugde ken nis van de geboorte van hun doch ter Josephientje die by 'het H. Doopsel de namen ontving: Josephine Henriette Anne Marie. Haarlem, 20 Maart 1950. Vredenhofstr. 5 Tydelyk: Anna Paviljoen k. 213 Amsterdam O. Met vreugde en overgrote dank baarheid jegens God, geven wy ken nis van de geboorte van ons zoontje. By het H. Doopsel ontving hy de namen Mathijs Antonius Christiaan Jozef. J. GOUMANS A. GOUMANS- DONKERS Venray, 18 Maart 1950. Henseniusstraat 5 Tyd. St. Elisabethziekenhuis k. 16 Onze hartelyke dank aan allen die hulp verleenden en medeleven betoonden by het droevig ongeval en overlijden van onze lieve vrouw, moeder, dochter en zuster. Fam. Goumans- Janssen Dankbetuiging. Voor de vele blijken van belang stelling, ondervonden by het overlij den en de begrafenis van Maria Petronella Creemers, zeg ik hartelijk dank. Speciaal dank aan Heren Geestelijken, Dokter v. d. Hombergh, Groene Kruis en buren. J. Thomassen Hartelijk dank, ook namens mijn ouders, broers en zusters, aan Kath. Thuisfront, buurt, familie, vrienden en bekenden, voor de belangstelling by mijn thuiskomst uit Indonesië. L. G. Rongen M. Hebt U Behang- Glas- of Schilderwerk Zo ja, vraagt eens prys zonder enige verplichting by Schildersbedrijf Langstraat a F. W. HENDRIKS R.K. Jongeman, 20 jaar, met Mulo diploma, practyk boekhouden en enige jaren ervaring zoekt liefst in de omgeving van Venray. Brieven onder nr. 85 bureau van dit blad. Net meisje gevraagd Dameskapsalon A. Min—Poels, Grote Markt 4 Welke bejaarde Dame of Heer, eventueel bejaard echtpaar, wil op een rustig plaatsje tussen Venlo en Venray wonen Dicht bij kerk en busverbinding. Goede verzorging aan wezig. Adres bureau van dit blad. Nette kostheer met huiselijk verkeer kan geplaatst worden. Adres bureau van dit blad. 1 of 2 nette kostheren kunnen geplaatst worden. Adres bureau van dit blad. Direct van particulier ter overname aangeboden personen-auto merk Hillman 1948, in zeer staat, slechts weinig gelopen. Venloseweg 1, Horst. Tel. 67. Voor Rubberstempels als Firma- Naam- Handtekening- en Emb.stempels, alsook Lakstempels, Stempelkussens, Stempelinkten en alles op dat gebied, is het adres J. Hofman-Bexkens. Tienray Kantoorboekhandel Telef. 23 BIEDT ZICH AAN net meisje voor enige dagen in de week. Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD voor zo spoedig mogelijk bakkersknecht bij M. van Lank veld—Verstappen, Wester beek uit Venray-Dorp worden opgeroepen ter in Zaal Wilhelmina, op VRIJDAG 31 MAART 's avonds 8 uur, teneinde te komen tot oprichting van een afd. van de Pluimveehoudersbond van de L.L.T.B. Trouwe opkomst verzoekt HET BESTUUR L.L.T.B. Gelegenheid t. inscharen van weidevee in de weide van A. Poels te Venray- Heide. Zich te vervoegen bij L. v. Osch, Janslust, Weverslo. Kring Venray nodigt alle ruiters uit op de te geven door PASTOOR VAN DIN- TEREN op Zondag 26 Maart 8 uur i.h. Patronaat te Leunen A.s. Zondag in Café Buitenlust M. Verstraelen, I Onderlinge Paarden- verzekering Venray. op Zondag 26 Maart n.m. 3 uur, in Zaal „Wilhelmina" Schoolstraat. AGENDA Notulen. Jaarverslag over 1949, enz. Trouwe opkomst verzocht door HET BESTUUR. Onderl. Veeverzekering Venray-Dorp. op Zondag 26 Maart n.m. ongeveer half 5 onmiddellijk na afloop der vergadering van de Paar- denverzekering, in zaal „Wilhelmina" Schoolstraat. AGENDA Notulen. Jaarverslag over 1949, enz. HET BESTUUR. Tandarts Zaterdag 1 April afwezig Spoedgevallen naar Tandarts J. Vullinghs, Stationsweg, Venray. Op 12 April a.s. hopen onze ge liefde Ouders en Grootouders M. H. Arts J. Arts-Cornelissen de dag te herdenken waarop zy vóór VEERTIG jaren in het huwelijk tra den. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wens van hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen Venray, Maasheeseweg. De Hollywood-Hoed is er weer NAAR 't Is uw voordeel Ontvangen f 3 90 per meter P. BEERKENS Gr.straat Bonenstaken te koop A. Coppis, Hoenderstraat 37b. TE KOOP rode Klaverzaad «i, f 2.— per kg, en partij biggen by J. Poels—Bouten, Weverslo. TE KOOP 200 kg rode klaverzaad f 3.— per kg, by P. van Well, 132b, Ysselsteyn. TE KOOP 4 hele en 2 halve deuren in goede staat Wed. Schellen, Henseniusstraat TE KOOP dragende maal aan telling 27 Mrt., tbc vry. Jos. Janssen, C 257, Overloon. TE KOOP 3 beste kalfkoeien, 1 kalfvaars by na voldragen, 2 vers gekalfde vaarzen, beste schot 13 1. melk, i w. gest. Wil ook ruilen tegen alle soort vee, allen tbc vry, drie met witte bewij zen. Ben 's morgens tot 9 uur thuis. Maandags en Woensdags niet thuis. N. H. Peeters, Deurne Zeilbergseweg E 77C" Telef. 178 ie koop waaronder panlatten, sparren, balken enz. P. J. v.d. Munckhof, Grotestraat 3i TE KOOP een toom biggen Wed. L. Peeters. Castenray G 21. TE KOOP 2pits gasstel, electr. comfoor 2 platen, pannen, wieg met bekleding, wagen, box en haard. Merseloseweg N.W. 33. TE KOOP bruidsjurk maat 42-44 Crepe Georgette, prys f 50.— Henseniusstraat 1. TE KOOP een paar hoge bruine jongensschoenen m. 39 Robinson, niet gedragen. Langeweg 44 TE KOOP goed onderhouden kinder- en wandelwagen Langeweg 50. TE KOOP JvR zeug 15 w. dracht H. Muysers-Verhaag, Merselo. TE KOOP complete koperen pomp Oude Oostrumseweg 26. TE KOOP goed onderhouden lierenrijwiel en F.N. motor Stationsweg C 12 Halfweg. Voor Kousenladders Laddernaalden Alle Kleinvakartikelen 't Knopenhuis A. Scheepers Schoolstraat 22 VERLOREN gouden armbandhorloge met bruin bandje tussen Overloons Vlak en Smakt. Tegen bel. ter. t. bez. by M. Huys- mans, Overloon C214. VERLOREN blauwe portemonnaie met zilveren broche en armband-horloge Teg. bel. ter. te bez. Maash.weg 39a GEVONDEN zilveren rozenkrans in étui Tegen betaling advert, terug te bek. by Nelissen, koster, Oirlo. DIRECT KLAAR LATEN NIET LOS naak ^bberi r?U PEMOSA TEXTIELBEDRUFl V is Uit/ vóf&ded,/ Voor bruiloften en feesten Oude Oostrumseweg 42a. KOMT U EEN ISelen lieden In IWIJ REKENEN Even kijken naaronz Behangselpapiei randen, plakme met onze degc lakken en koudwate: alluminiumve Witborstels in hoekwitters, Alle Borstelwer boenwas, dwe sponsen, zi boenmoppen, goud- en zi kastpapier, glaspapier in Verder alte-Sr artikel by het van ouds t Th.Pouwels en 2 Overali's in Werkjasjes in in Bakkersjasse in Kruideniersja in in Stofjassen in Lab. jassen in Doktersjasser m NAAR in aüfT'kl fa. Th. Pouwels en Telefoon 50£ f zn komt U voor de c by ons uil Door de enorme kei vindt U in elke wat U z HERENHOEDEN nieuwe moderne n OVERHEMDEN vast en los boord, 1 ZELFBINDERS prac BRETELLES en SOI (ook politie en bra TWEEDJASSEN ene REGENJASSEN Gat

Peel en Maas | 1950 | | pagina 2