1. Het Zweeds schip „C. A. Banck", door de storm enige maanden op 't Bloemendaalse strand. 2. H.K.H. Prinses Beatrix en Irene vermaken zich op de skies in Tirol, 3. De Kon. Marechaussee neemt bezit van Elten. 4. Wim Slijkhuis klopt de Olym pische kampioen Gaston Reiff (België) 5. Koninklijk Gezin op het bor des van het Paleis Soestdijk, 6. De Aartsbisschop van New- York, Mgr. Spellmann, brengt een bezoek aan Nederland. 7. Landdrost Blaauwboer steekt de Nederlandse vlag uit in Tüd- dern bij de grenscorrecties. 8. Groot défilé voor het Kon. Gezin voor Paleis Soestdijk, tij dens het 127sjarig huwelijk van Koningin Juliana en Prins Bern- hard. 9. H.M. Koningin Juliana leest de troonrede voor in aanwezig heid van Prins Bernhard, 10. Zeeuwse boerengezinnen gaan een nieuwe toekomst tege moet in de N.O.-polder. 11. Tijdens de vlootmanoeuvres van de Westelijke mogendheden bracht Veldmaarschalk Montgo mery een bezoek aan Pr. Bern- hard, aan boord van de „Tromp'' 12. Majoor Flinterman vestigt met een Gloster Meteoor boven Ameland een nieuw Nederlands snelheidsrecord. 13. Huldiging van Albert van Dalsum. 14. Openingsrede door minister president Dr. W. Drees van de Ronde Tafelconferentie. 15. Mao Tse Tung neemt in China de plaats in van Tsang Kai Shek. 16. Willie Mullens, 40 jaar in de filmwereld, wordt gefeliciteerd door Buziau. 17. H.K.H. ^Prinses Wilhelmina legt een krans bij het herinner ingsbord van de Engelandvaar ders op de begraafplaats in Loenen. 18. Mohammed Hatta brengt tijdens de R.T.C. o.a, een be zoek aan Volendam. 19. Minister van Maarseveen, Sultan Hamid II en Moh. Hatta, tekenen het R.T.C. besluit. 20. De wielrenners van de Ronde van Nederland op de Afsluitdijk, op weg naar Friesiand. 21. Sibajak en Kota Inten met repatriërende militairen, gelijktij dig in Rotterdam. 22. Het Koninklijk Paar bezoekt verschillende provincies en ont vangt in Zwolle een grote taart. 23. Tijdens de receptie ter ge legenheid van het óOjarig bestaan van de K.N.V.B. ontvangt Karei Lotsy van de bekende oud keeper Göbel een voetbal, waar mee Nederland in 1913 werd geslagen.

Peel en Maas | 1949 | | pagina 4