£01ipt met de Kemis 'n sUaat{e cm naai fywlm'é (4 fy - 1 w m tentoóHsteUing, 4}eHny Indonesië i$ód de K eimis keiien m[ voet U deGruyters Snoepje van de week H. LINSSEN Marktstr. 4 een zakje met heerlijke versnaperingen en haar makkers o.l.v. de Witte Café Cremers De toestand in geen spreekuur P. Coopmans Jan Poets J. M. RUYTEN „De Vlinder" gesneden len, doe het nog heden by de secre taris van het comité Venray, Maas- heseweg 1 ob, onder vermelding of U er pri,is op stelt, dat de door U beschikbaar gestelde prys wordt be kend gemaakt. Vorig jaar werd aan Santos, Her wonnen Levenskracht, Groene Kruis, en. Herbloeiend Leven f 1.650,— be schikbaar gesteld. Series worden U aangeboden van f 1,50 (600 stuks) hoofdprijs radio toestel. In de serio van f i,— heeft de eerste prijswinnaar keuze uit ver schillende fietsen. De 75 cent serie heeft als hoofdprijs een smeedijzeren kroonlamp, terwijl ook in de series van f 0,50 eh f o,75 verschillende mooie prijzen te winnen zijn. Geslaagde Missic-Faucy-Fair. Ondanks de minder gunstige om standiglieden kunnen we zeer goed tevreden zijn over de afloop van de Missie-Fancy-Fair. Langs deze weg willen we allen, jong 6n oud, dio zich op enigerlei wijze verdienstelijk hebben gemaakt hartelijk bedanken. Venray telt vele missievrienden en menigeen heeft door verleende hulp mooi apostelaats- werk verricht. De ongeveer 3000 bezoekers zullen wel tevreden geweest zijn over do ruime sortering van mooie prijzen. 't Geheel is goed verlopen, al waren er door de haast en de drukte van werkzaamheden enige tekorten. 't Volgend jaar beter. De reuzen negor heette Paulus. De naam is geraden door S. Schim van der Loeff. Eenieder heeft kunnen genieten van de vele attracties op dit feest ten bate van de Missie. Vele handen hebben 't werk mee opgebouwd en daarvoor dankt U nogmaals de pro curator van de Missie. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders dei- gemeente Venray brengen ter open bare kennis, dat de Raad in zijn vergadering van 21 Juli 1949 besloten heeft aan het' bestuur der R.K. Meis jesschool voor uitgebreid lager onder wijs, Eindstraat 10, Venray, mede werking te verlenen voor aanschaffing van enkele hoeken, welke worden geacht te behoren tot de eerste in richting van het derde leerjaar dier school. Uit de gemeentekas is uit dien hoofde een bedrag beschikbaar gesteld van maximaal f 59.80. Venray, 21 Juli 1949. BEKENDMAKING De Burgemeester van Venray brengt ter kennis van belanghebbenden, dat aan de navolgende groepen werk nemers, die niet over voldoende va- cantiebonnen beschikken, eon bijslag op de waarde der door hun ingelever de vacantiebonnen kan worden ver leend: 1 Bouwvakarbeiders, die aan een Ryksworkplaats voor Vakontwikke ling een cursus hebben gevolgd en daarna in het bouwbedrijf zijn te werkgesteld, doch op grond van de korte tijd na hot verlaten van de cursus, niet voldoende vacantiebon nen hebben kunnen sparen; 2 Niet-bouw vakarbeiders werkzaam bij de DUW; 3 Gedemobiliseerde militairen werk zaam in de bouwvakken. Degenen, die menen op grond van het bovenstaande voor een bijslag in aanmerking komen, kunnen in de week van 7 tin. 13 Aug. voorm. tus sen 9—12 uur ter secretarie afd. III een aanvrage indienen. Venray, 4 Augustus 19^9 Wegens verplichte vacan- tie is onze Drukkerij en Kantoorboekhandel van 7 tot en met 15 Augustus GESLOTEN. Peel en Maas zal dus op 13 Aug. niet verschijnen. SPOEDEISENDE RAADSVERGADERING Gisteren, Vr\jdag 5 Augustus, kwam de Raad der gemeente Venray in een spoedeisende vergadering bijeen ter behandeling van de navolgende pun ten: 1. Aanbieding der begroting van inkomsten en uitgaven der gemeende voor het jaar 1949, met de daarbij behorende bedryfsbegrotingen er. de begroting van het Algemeen Burger lijk Armbestuur voor dat jaar. 2. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot aan- en verkoop van grond van en aan A. H. Peeters, Hoen derstraat 37, Venray. 3. Voorstel van Burgemeester en "Wethouders tot verkoop van grond aan het Staatsbedrijf der P.T.T. 4.' Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot intrekking van het raadsbesluit van 6 Juli 1948, no. 175. tot verhuring aan de Limburgse Land en Tuinbouwbond, afdeling Ysselsteyn van een gedeelte van de landbouw- schuur in Peelplan-Zuid. 5 Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het van overeenkom stige toepassing verklaren van het Koninklijk besluit van 19 Juli 1949, Staatsblad no. J 329. Geestelijke ltéunie Gedemobi- liseerden van Limburg. Het Thuisfront van Venray nodigt de jongens, die van de militaire dienst in Indië reeds zijn teruggekeerd, uit, om deel te nemen aan een retraite die van 26-29 Aug. in Venlo op „Manresa" gehouden wordt voor ge- demobiliseerden van Limburg. Men gelieve zich zo spoedig mogelijk op te geven of inlichtingen te vragon bij Pater Domitius," Patersklooster. OPENING CAFé BUITENLIJST Zaterdag werd aan de Maasheese- weg liet herrezen Buitenlust of café Verstraelen weer heropend. Waren Donderdag de ramen er nog niet moest het buffet nog worden geïnstalleerd, Zaterdagavond was van •al het werk niets meer te zien en heropende een café met speeltuin, die een aanwinst zijn voor Venray. Het geheel is tamelijk sober ge houden, geen overdreven luxe, maar een echt gezellig zitje, waar men op zijn gemak zijn biertje of borrel kan drinken. De grote ramen geven vol doende licht en uitzicht en voor het buffet is een degelijke en gemak kelijke oplossing gevonden. Het. biljart geeft voldoende lichten staat zo opgesteld, dat publiek en spelers geen last van elkaar hebben. De inrichting van de speeltuin is zelfs veel beter als voor de oorlogen de jeugd kan hier naar hartelust schommelen, zweven en glijden. Een keurig terras biedt op zonnige dagen plaats voor velen. Ongetwijfeld zullen velen, bij wandelingen, fiets tochten e.d., hier een rustplaatsje zoeken. Kortom met deze heropening is weer een keurig gebouw, practisch ingericht en goed verzorgd in Venray verrezen en is do café-accomodatie van onze gemeente met een zeer be hoorlijke inrichting vergroot. De jeugd zal ongetwijfeld de nieuwe speeltuin gauw op zijn waarde geschat hebben en deze zomer onder de vacan ties nog menig prettige middag in doorbrengen. Rui tersuccessen Op het oogstfeest te Sevenum, dat tevens een selectie-wedstrijd was voor de a.s. Jubileumfeesten van de C.B.B. te Eindhoven boekten ook enkele Venrayse ruiters successen. Bij de individuele dressuur viel vooral het werk op van Fr. de Weyer uit Ysselsteyn, die bijna buiten con currentie is gekomen op dit nummer Hij kreeg met zijn paard Swift 72pnt. Bij het springen zwaar wist J. Janssen uit Ysselsteyn met enkele seconden achterstand, maar zonder fouten, zich als tweede te plaatsen, terwijl Fr.' de Weyer 11e werd in dit nummer. Bij het volbloedrennen ging H. Arts uit Merselo en J. Wijnhoven uit Venray resp. met de 2e en 3e prijs er tussen uit. Geslaagd Aan de R.K. Universiteit te Nijmegen slaagde voor doet. Ned. Taal en Letterkunde de heer Carel Swinkels te Eindhoven. Voor de Hooldakte slaagde de Heer J. Peters uit Oirlo. Te Aarle-Rixtel slaagde voor het diploma MULO, Gerrie Vissers uit Leunen. Te Venlo slaagden voor examen Typen: H. Nelissen te Oirlo, F. Op 't Veld te Oostrum en A. Vollenberg te Wanssum. Aan do Middelbare Technische School te Eindhoven slaagde voor het examen algemene Ontwikkeling N.O. onze dorpsgenoot, de heer H. Coop- mans. Aan de R.K. Ambachtsschool te Boxmeer slaagde voor het diploma smid-bankwerker J. van Baal, Oostrum II. de Boer, VenrayL. Claessens, LeunenC. Janssen, Maashees; W. JeukenJ. Kessels; J. van Lieshout, Venray; M. Loonen, Leunen; Chr. Mulders: R. en A. van Ooi en O. van Goch, Venray. Op het examen aan de Modevak school te Oirlo, slaagdon voor cos- tumière Doortje Drabbols, Tony Ewals, Anny Linders, Maria Rongen, Gondje Peters, Mientje Zanders tfe Oirlo; Toos Achten en Jo Pingen te Oostrum; Nelly Gel- lings, Dien Kuypers en Nelly Strybos, te Castenray; Netje van Els en Koos Wynhoven, te Wanssum; Truus Seolen Meelo; Lies Claessens, Jo Goumans, Leen Janssen, Mientje van Meijel en Mien Swinkels te Leunen; Lies Wilm- sen, Veulen; Rika Beerkens en Coby Smits te Venray; Riem van Rens te Merselo. Voor Lingerie slaagden dö dames Fien Driessen, Truus Baten, Roos Nelissen, Fientje Peetors, Gondje Peeters en Anny Versieyen te Oirlo; Jo Bonants, Dientje Achten en Tony Moorrees te Oostrum; Mia Pliilipsen en Tony Seijkens te Castenray; Betsie Cuppen en Lieni Rutten te Wanssum; Jo Kusters, Mimi Mooren en Mientje Vogelzangs te Meerlo; Mia Janssen, Leen Jenniskens, Mia Nellen, Mientje Pliilipsen, Mia Weys, Truus Reintjes, Tilla Reintjes en Doortje Reintjes te Leunen: Lies Janssen, Mientje Janssen en Iny Rongen te Venray. Naar Brazilië Wederom vertrokken twee gezinnen naar Brazilië nl. H. van As en J. II. Lamers uit Ysselsteyn. Beide gezin nen zullen zich vestigen te Facenda Ribeiao, Caisca Postal, Compinas (E.S.P.) Brasil. Wanssum so liaveu wordt uitgebaggerd Voor de oorlog konden alle schepen op de Maas ook de haven van Wans sum, die een belangryke overslag plaats vormt voor de landbouwpro ducten van Noord-Limburg, aandoen. Na de bevrijding was dit niet meer mogelyk. De Duitsers staken in de herfst van 1944 de oevers van de in de haven uitmondende Molenbeek af, waardoor zoden en losgewoelde grond met de stroom werden afgevoerd en in de haven hinderlijke ondiepten vormden. Nu de sluis te Sambeek is gerestaureerd en de Maas weer op haar normale peil is gebracht, zal ook de haven Wber toegankelijk voor alle scheepvaart worden gemaakt. De haven zal worden uitgebaggerd, waartoe Vrijdag 5 Augustus op het gemeentehuis te Wanssum een aan besteding werd gehouden. BIJ AANKOOP VAN f! 2 50 AAN OE GRUYTER:? ARTIKELEN V; V BEL BIJ BRAND 392 BRANDSTOFFEN VOOR GROTE GEZINNEN. Gezinnen, dia uit S of meer perso nen bestaan, komen voor do verkrij ging van een toeslag aan brandstoffen in aanmerking. De betrokkenen dienen zich op een door de distribntiediensten nader te bepalen tydstip met de distributiestamkaarlen van alle ge zinsleden te wenden tot de genoemde diensten. 3e Noord-Limburgse LAND- TUINBOUW- en MIDDENSTANDS- In 1925 werd hier de eerste en in 1935 de tweede tentoonstelling met groot succes gehouden. De bedoeling was telkens om de tien jaren weder om opnieuw de tenten op te slaan. Na de verschrikkelijke oorlogsjaren was 19-15 een minder geschikte tyd. Geleidelijk zyn de geslagen wonden echter min of meer hersteld--en meen den de organisaties thans de tijd ge komen om de traditie voort te zetten. De goede organisatiegeest die hier is, heeft het mogelijk gemaakt om, zoals by do voorafgaande tentoon stellingen, de grote paardenfokdag van Noord-Limburg die anders in Horst wordt gehouden hieraan te verbinden, evenals de rundvee- en varkensfok- dag. Zondag 25 September a.s., de dag der opening van do tentoonstelling, zullen in de namiddag door iedere Standsorganisatie afzonderlijk, me- tings worden georganiseerd waarop bekende sprekers het woord zullen voeren. Een van de onderwerpen die aldaar zullen worden behandeld heeft be trekking op de „Onderlinge samen werking van de Standsorganisaties in deze tijd". Op deze wijze zullen de standsorganisaties hun verbondenheid demonstreren. De tweede dag zal een bijeenkomst worden belegd van de diverse Jonge- Boeren organisations, terwijl de 3e dag de Boerinnenbondén in vergadering 'cyeen, de problemen van deze tijd onder de loupe zulien nemen. De inschrijvingen voor de Afdeling Middenstand zijn thans reeds bevre digend te noemen. Voor 20 Aug kunnen Venrayse zakenlieden zich hiervoor nog opgeven. Indien het weer meewerkt kan men verwachten, dat de belangstel ling de beide Vorige tentoonstellingen, verre zal overtreffen. Reclames helling pluimvee De Provinciale Voedselcommissaris voor Limburg maakt bekend, dat reclames over de heffing van f 1,— per kip vóór 15 Augustus a.s. schrif telijk bij de plaatselijke bureauhouder, waaronder men ressorteert, kunnen worden ingediend. Aanvragen voor ontheffing kunnen slechts in behandeling worden ge nomen indien vcór 15 Aug. a.s. aan getoond kan worden, dat liet aantal kippen waarover de heffing van f 1,— por kip is berekend, of waarvoor exportzegels moeten worden inge leverd, met meer'dan 25 pet en met minstens 23 kippen is afgenomen. Pluimveehouders, die bij de Mei- inventarisatie 24 of minder kippen hadden, komen slechts voor onthef fing in aanmerking wanneer hun ge hele pluimveestapel door bijzondere omstandigheden geheel is opgeruimd. Nadere inlichtingen kunnen de bureauhouders verstrekken. Tijdens de Kermis speelt het amusements orkest LEUNSEWEG Puike dranken Nette bediening Finale vcrliezersrcnde Cuyk—Tiglia 0-0 (Cuyk gew. met corners) -Finale winnaarsroude Gemert—"Venray A 1—0 Na afloop van dit tournooi, reikte de heer Hendriks, vice-voorzitter, onder een toepasselijk woord, aan de aanvoerders der elftallen, de verschil lende prijzen uit fsto prys, een beker, aar. Gemeit; 2e prys, een voetballer op een stan daard, aan Venray; 3e prys, een lauwertak,, aan Cuyk. Voetbal .De drie Tegc-ke voetbalverenigingen Tégelso Heiton, Tegelon en Steyl he&bon tot-furie.besloten. Tiglia heeft zich" fiit de fusiebesprekingen terug getrokken. Een blinde is geen invalide of half- vaüde kracht, behoeft dit althans niet termijn. De burgemeester van de Lim burgse hoofdstad heeft het bewezen, dopr aan de telefooncentrale van het 'gólneentehuis eon blinde telefonist aau te stellen. Hierdoor krijgt deze een volkomen normale bestaansmo gelijkheid. Woensdag is dan te Batavia en Djocjakarta voor de zoveelste maal „staakt het vuren" als order gegeven aan alle Nederlandse en Republikeinse troepen, als besluit van by na vier jaren oorlog, plundering en moord op grote schaal. Voor de zoveelste maal en het is logisch, dat vele Nederlanders, ouders van jongens in Indiö, sceptisch staan tegenover deze oveieenkomst, daar zij geleerd hebben in het verleden, dat dergelijke overeenkomsten dikwijls zo betrekkelijk weinig waarde hebben, zelfs hebben leren vrezen door het groot aantal slachtoffers, dat zij eist. Maar toch liggen de omstandigheden iets anders, na drie jaren stryd zy'n de wereld en Indonesië gaan begrijpen, dat Nederland, ondanks de vele fouten, die het heeft gemaakt en ondanks de dikwyls onjuiste formulering van zyn plannen, toch inderdaad niets wil als een' viy Indonesië, mits zij er maar van 0 vertui ga kon zijn, dat ware democratie heersen zal aan het schone land rond de evenaar. Moeilijkheden zonder tal, stryd en miskenning heeft Nederland op zijn weg gevonden en op vele moeilijk heden kan het nog rekenen. Maar er heérst weer vrede onder elkaar en in vrede kunnen de plannen opgezet worden aan de Ro de Tafel-Conferen- tio voor de Unie en voor de verdere souvereiniteitsoverdracht aan de Indo nesische bevolking. Want juist de omwenteling die men de laatste weken heeft kunnen zien in het verkeer tussen de zg. federalen en de republikeinen is hoopvol voor de toekomst. Deze twee hebben in de aanvang scherp tegenover elkaar gestaan* maar door de loop der geschiedenis hebben zij en het doelstreven van elkaar en van Nederland beter leren begrijpen en zo is liet mogelijk, dat deze laatste overeenkomst inderdaad de weg zal openen voor een gelukkiger toekomst van Nederland en Indië. Maar nogmaals, deze order om het vuren te staken is nog slechts een begin, een moeilijk begin van een lange weg, waar Nederland nog hard zal moeten vechten om zijn belangen veilig te stellen, belangen waarmee de toekomst van het Nederlandse volk grotendeels afhankelijk is. E11 of dit mee zal vallen, is een vraag, die naast de bereidwilligheid dor Indonesiërs voor een groot deel af zal hangen van de houding van Amerika en Engeland. Nu de publieke mening van Amerika door de zo jammerlijk omgekomen journalisten toch enigszins veranderd is, is het zaak voor de Nederlanders hier niet bij de pakken neer te zitten, maar te zorgen, dat het Amerikaanse publeek weet waar het inderdaad aan toe is. Daarvoor mogen kosten nog moeiten gespaard worden, gezien de grote ontzaggelijke gevolgen, die dit voor Nederland kan hebben. Intussen moeten wy afwachten wat de toekomst brengen zal, wij kunnen slechts hopen, dat Nederlanders en Indonesiërs werkebjk begrip krijgen voor elkanders moeiten en lasten en dat spoedig een vreedzame regeling gevonden kan worden, die voor beide partijen een goede toekomst waar borgt. Jeugdvoetbal Tot besluit van het seizoen, hield de Venrayse jeugd Zondag j.l. een tournooi, dat in alle opzichten ge slaagd mag heten. Acht elftallen hebben elkaar op het terrein aan de Oostsingel bekampt in 10 wedstrijden. De uitslagen, luidden als volgt Venray B—Deurne 4 Boxmeer—Venray A 0—5 Cuyk—Gemerl 0—0 (Gemert gew. met corners) Tiglia—Arcen 2—1 Deurne—Cuyk 0—2 Venray B—Gemert 0—2 Boxmeer—Tiglia 0—1 Venray A—Arcen 0—0 (Venray gew. met corners) voor middelbaar onderwijs is in voor bereiding. Pater dr. Sijen uit Weert is de geestelijke leider var. de kolo- lonie. Ook krijgen ze een Nederlandse dokter en veearts en wil men een zuivelschool oprichten en een koel huis bouwen. ZodraiVdp boerderijen klaar zyn, zullen weer emigranten oversteken. De grote toeloop van emigranten maakt een strenge selectie noodza kelijk. Soberheid, moed, wilskracht, gemeenschapszin, werkkracht en ook konnis en een prima gezondheid moet de emigrant o,p de-eerste plaats moebrengen, wil hjj in Brazilië slagen. Mén staat versteld van de in acht maanden bereikte resultaten. Tót 's nachts daveren de tractoren over de velden en werkt mer. aan schuren en loodsen. In de Braziliaanse kranten staat dat de stand van de tarwe op de „Fazonda Ribeirao" het hoogst ge kwalificeerd is. Welke producten op de Braziliaan se markt goede handelswaar zullen zijn, moet nog worden uitgekiend. Boter, kaas, eieren, melk, bloemen en groenten maken een goede kans. Bovendien wil men deze Fazenda als model-exploitatie inrichten. Hoe hoog het grootse emigratieplan van de Nederlanders gewaardeerd wordt ir. Heyrneyer heeft reeds aanbiedingen voor duizenden hectaren bouwgrond gekregen blijkt wel uit een officiële mededeling, hier te lande aan de heer Duysens gedaan: Stuur geen honderd en geen duizend geen tien- en geen honderdduizend Nederlanders naar Brazilië; van dit soort emigranten wil Brazilië met vreugde twee miJlioeti gezinnen op nemen. VOKDSELBUREAU VENRAY Paterslaan 20 Telefoon 416 BEKENDMAKING OVERNAMEMARKT. Op Maandag 8 Augustus zal de overnamemarkt voor grootvee worden gehouden in de weide achter Hotel de Gouden Leeuw, men gelieve het aan te voeren vee om uiterlijk 10 uur aanwezig te hebben, de overname van kalveren is by" slagerij Wynhoven. GELEIDEBILJETTEN FOKZEUGEN* Voortaan zijn by het vervoer van fokzeugen r.aar de beerhouder alleen geloidebiljetten nodig, indien de zeug verder dan 10 Km vervoerd moet worden. Binnen de 10 Km is het vervoer van fokzeugen naar de beer- houders dus vry. VERGUNNINGEN FOKVARKENS Het komt nogal eens voor dat de varkenshouders bij controle moeilijk heden ondervinden dat bij varkens welke reeds een of meermalen gebigd hebben, nog steeds de aanhoudver- gunniugen voor .opfokvarkens aanwe zig zijn. Het is wel van belang, dat zodra de opfokvarkens voor de eerste maal gebigd hebben, de vergunningen voor een fokzeug wordt afgehaald. De P.B.fl. H. EMONTS ADVERTENTIES Harry van Rooy Jo Hellings hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de inzegening .zal plaats vinden op Maandag 8 Aug. a.s. om half 10 in de Parochiekerk te Schyndel. Daarna zal tot hun intentie een plechtige H. Mis aan God worden opgedragen. Oostrum C 33a Schyndel, Élschotseweg 25. VERLOOFD Truus van Haaren en M. P. h. M. Martens litt. class, drs. Lent, 't Vis vel d Maastricht, Wykorgrachtstraat 10a 14 Aug. 1949 Geen ontvangdag. Dr. W. M. GIESKENS HUIDARTS Vrijdag 12 April in 'I Ziekenhuis Een Nederlands dorp wordt in Brazilië gebouwd. In de Nederlandse kolonie „Fazenda Ribeirao" werken thans op een bedrijf van 5000 hectaren de eerste 300 Nederlandse pioniers en zal in 1950 uitgegroeid zijn tot een dorp van 1200 mensen. Allereerst moeten schuren worden gebouwd om de oogst van 130 heet. mais, 80 heet. tarwe, 40 heet. aard appelen, haver en aardnoodjes te bergen. Dan komen de loodsen aan de beurt. In de reusachtige eigen bossen kappen timmerlieden hout, metselaars bakken zelf de stenen. De rest moet worden' aangevoerd. Het fazendahuis en de kapel zullen de kern vormen van liet dorp. Een school voor lager is geopend door de zusters uit Laag Keppel en een school Dankbetuiging. Voor de, vele en hartelijke blijken van belangstelling bij mijn terug keer uit Indië, betuig ik mijn harte lijke dank speciaal aan familie, buurt, vrienden en fam. Janssan. Sergt, v.d. Sommen Langs deze weg betuigen wy onze hartelijke dank aan onze dorpsgeno ten die Kath. Thuisfront in staat stelden, ons by het vertrek naar Indonesië zo rijkelijk te geden ken. Wij zeggen allen vaarwel en tot spoedig weerzien De dienstpl. soldaten P. Hendriks P. Beerkens P. Duponl J. Oudenhoven L Collard F. Koppel M. Creemers E. vd Putten Bij mijn vertrek naor Indië hartelijk vaarwel en tot spoedig weer zien aart mijn Ouders, Broers, Zus jes, Verloofde, familie, vrienden en bekenden. Piet Hendriks Legernr. 290813163 ie Staf Cie. 433 B.I. a.b. Ivotalnten, 3 Aug. 1949. Bij mijn vertrek naar Indië zeg ik hartelijk vaarwel en tot spoe dig weerzien aan myn vrouw en kind, ouders, broers en zusje, familie, vrienden en bekenden, Bestuur en leden van S.V.V., Bestuur en leden Dressoerclub De Verdediger. Mariien Creemers Legernr. 290327220 a.b. Kota Inten, 3 Aug. 1949. Notaris Pluymaekers te Venray afwezig van 6 tot en met 15 Augustus. Gesloten 8-15 Augustus Langstraat. Wegens vacan tie van 7 tm 15 Augustus gesloten Afd. Rijwielreparatie Foto-atelier J. v. Bergen wegens vacantie von B tm 15 Aug. gesloten Tandarts, Venray afwezig van 6 tot 16 Aug. Voor spoedgevallen Tandarts Vul- linghs, Stationsweg. fa. M J. Voliebergh Zn. tijdens de Kermisweek gesloten. Wegens vacantie van het personeel van 7-15 Aug. gesloten. A. Gooren Rywielen Merseloseweg 12b gSB&UEBBKaBHHBHBMH STOMEN VERVEN P. van Opbergen Grootestraat 24a t VENRAY Stenen Inmaakpotten SLerliseerketels Thermometers Ringen Boekjes voor sterliseren Klammen voor flessen Kurken stoppen- Flessenlak Bonenmolens Moesmessen enz. enz. HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels en Zn. Hofstraat Woonhuis Tel. 566 Zaak Tel 509 roode kool Geschrapte witte kool Aardappelen savoye kool en slangkomkommers Worteltjes snijbonen Alles panklaar en zo gaar. Groente- en Fruithandel

Peel en Maas | 1949 | | pagina 2