Bijvoegsel van PEEL EN MAAS ZATERDAG 19 MAART 1949 no. 11 KERKELIJKE DIENSTEN. PAROCHIEKERK: St. Petrus-Bauden PAROCHIE-ACTIEWeest arbeid zaam, leeft sober Priester v.d. week Pater Domitius, Paterski., Tel. 502 ZONDAG: 3e Zondag v.d. Vasten. 6 uur leesmis Johanna Jacobs Janssen 7 uur leesmis Wilhelmina v. Erpen, 8 uur Leesmis voor militairen in Indiö namens Kath. Thuisfront, 9 uur"kin- dermis, 10 uur Hoogmis voor Arnold Coenders. Collecten: ie kerk, 2e ver waarloosde jeugd van 't Bisdom, 3e armen. 3 uur kinderlof, 7-uur Lijdens meditatie er. Lof. MAANDAG6.30 zielemis voor alle overleden parochianen, 7 uur leesmis Willem Eroers, 7.30 leesmis overl. fam. Schaeffers Rietveld, 8.15 gest. jaard. Henricus B. Verblakt en dochter Francisca (2kl), 7 uur zielelol en rozenhoedje. DINSDAG: 6 30 leesmis zekere intentie (A.D.), 7 uur leesmis overl. fam. van Ham-Pouwels, 7.30 best. jaard. Henricus Arts, 8.15 gest. jaard. Arnoldina Bistervels (3 kl). WOENSDAG6.30 leesmis Gertr. Dei kx-Peeters, 7 uur leesmis Maria Schuttelaar, 7.30 leesmis Henri Ouden- hoven, 8 15 gest. jaard. Joh. Jansen en Anna van Vosselen (2 kl). DONDERDAG: 6.30 leesmis P. J. Biste velds, besteld door vriend, 7 uur leesmis P. J. van Soest en Antoon Huisman, 7.30 leesmis Mart. Maassen, eehtgen. en dochter,- 8.15 gest. jaard. Arnoldina Wynhoven en Jan van Rijswijk (3 kl). s uur ie avond van het triduum vd. H. Familie te houden door Pater Adrianus Loof met onder werp „Met de stenen op de schouder". VRIJDAG: Feest v. Maria Bood schap. Dag van devotie. H. Diensten als op Zondag, 6 uur leesmis Zuster Maria Theresia v. Ham bij eeuwige Professie, 7 uur leesmis gebr. Huis man, 8 uur leesmis Cath. Maassen- Swaghoven, 9 uur kindermis, 10 uur Hoogmis, 3 uur kinderlof, 7 uur Lof en Rozenhoedje, 8 uur 2e avond van triduum. onderwerp: „Noodweer op het werk". ZATERDAG: 6.30 O.L. Vr.-hoogmis 7 uur leesmis E. Oudenhoven-Aerts, 7.30 gest. .ïaard. Mathijs PeetersO H), 8.15 gest. jaard. Elis. Smulders (2 kl), 5.30—7.30 gelegenheid tot biechten, 7 uur Marialof on Rozenhoedje, 8 uur 3e avond van triduum, onderwerp „Zon aan de hemel". A.s. Zondagmorgen 7 uur sluiting van het triduum vd. H. Familie met onderwerp: „Kroon op het werk". HEIDE Zondag 8 uur leesmis Drab- bels-van Meyel, 10 uur Hoogmis, 3 u. Rozenhoedje. Vrydag 8 uur leesmis Driesen- Hendriks. VELTUM Donderdag 7.30 leesmis Wilhelmina Rumen-v. Houdt. PATERSKERK. ZONDAG3e Zondag vd. Vasten, 5.45 voor de deelnemers aan de Stille Omgang en hun huisgezinnen, 6.30 zekere intentie, 7.30 J. Jaussen-Clevers, 9 uur Hoogmis voor de overl. leden vd. Aartsbroederschap waarna proces sie door de kloostergangen, 4.15 gez. Vespers, 5 uur Lof' eu lie Lijdensme ditatie „Christus Verlochend" gehou den door Pater Adriauus Loof. MAANDAG: 6.30 overl. familie Spooren-Potten, 7 uur Gerardus Jans sen, 7.30 Theodorus Henricus v. Cuyck, 8.30 Willem Janssen en echtgenote. DINSDAG: H. Benvenutus, volle aflaat voor alle gelovigen, 6e Dinsdag van de St. Antonius Novene, 6 uur uitstelling v.h. Allerheiligste te ver dienen een voile aflaat, 6 30 voor be houden terugkeer uit Indië. 7 uur overl. fam. Rongen vd. Heuvel, 7.30 Hoogmis t.e.v. St. Antonius, 7.30 t.e.v. SL Antonius, 8 uur t.e.v. St. Antonius tot zekere intentie, 730 pl. Lof t.e.v. St. Antonius met preek, waarna ver ering der relikwie. WOENSDAG: 6.30 Maria Fanssen, 7.30 voor zieke echtgenoot en overl. ouders t.e.v. St. Antonius, 8 uur bijz. iütentie, 6.30 Lof t.e.v. St. Jozef. DONDERDAG: 7 uur voor Aleida Asselbergs Poels, 7.3O Gerard Janssen als lid vh. Koordje, 4.15 gez. Compl. VRIJDAG: Feest van Maria Bood schap, Gen. Abs. voor de leden der Derde Orde, 6.30 Gerardus Janssen, 7 uur Maria Fanssen, 7.30 pl. Hoog mis, 7.30 A. vd. Waeter en Francine Boram, 8 uur t.e.v. O. L. Vrouw van Altijddurende Bjjstand, 4.15 gezongen Completen, 7.30 Kruisweg. ZATERDAG: Z. Didacus v. Cadix, volle aflaat voor a'le gelovigen, 6 uur overl. familie, 7 uur t.e.v. H. Hart van Jezus,6.30 Maria-lof met Fran ciscaans Kroontje. Biechthoren des Zaterdags van 3—6 en 6.30—8 uur. Deze week 5 H. Missen voor Maria Franssen en iedere dag een U. Mis voor onze weldoeners. Mededeling Derde Orde. Vandaag (Zondag 20 Maart) om 8.30 H. Mis, waarna vergadering van jongens en meisjes-afdeling. (Zie op roepkaart). Vrijdag om 7.30 Kruiswegoefening. We willen de tertiarissen nog eens aansporen om deze Kruiswegoefening by te wonen. PAROCHIEKERK OOSTRCM ZondagVandag derde Zondag van de Vasten; 7 u. H. Communie; halfs en 10 uur de H. Missen; 3 uur lof. Maandag: half 8 best. zm. voor Hoogeerw. P. Salesius Lemmens. Dinsdaghalf 8 best. zm. voor Wilhelmina Verstappen. Woensdag: halfs best. voor An- tonetta Custers. Donderdaghalf 8 gest. gez. jaarg. voor Will. Jepneskens. Vrijdag: feest van O.L. Vrouw Boodschap, dag van devotie; 7 uur H. Communie; half 8 en 10 uur de H. Missen; 3 uur lof. Zaterdaghalf 8 gest. gez. jaarg. voor Michel Jacobs; half 8 Maria-lof. PAROCHIE: H Catharine, LEUNEN Zondag3de Zondag van de Vasten; om 7 uur H. Mis voor de parochie; om half 9 H. Mis voor behouden terugkeer; om kwart over 10 hoogmis hoogmis tot intentie van de leden der „H. Stede" afdeling Leunen; om 3 uur lof; om half 4 H. Familie der vrouwen. Onder de H. Missen collecte voor de verwaarloosde jeugd; 2de collecte voor herstel der kerken. Maandagom half 8 gest. jaarg. Antoon Kusters, echtgenote en zoon Pater Theodorus Kusters. Dinsdag: om half 8 gez.jaargetijde voor de overleden ouders de Mulder Loonen. Woensdag: om half 8 leesmis voor Jac. Jacobs en echtgenote. Donderdagom half 8 gest. jaarg. Era. Bern. Loonen eri Anna Peters. Vrijdag: feest van Maria Boodschap, feestdag van devotie; om 7 n. H. Mis voor behouden terugkeer; om half 9 voor Gerard Lucassen; om 10 uur hoogmis voor de overl. familie van Vegchel Hoeymakers; om half 3 con gregatie der meisjes; om 3 uur lof. Zaterdag: om half 8 leesmis t.e.v. St. Joseph tot zegen over een huis gezin; biechten van 5—7u.; om 7 uur lof t.e.v. O.L.Vrouw. RECTORAAT St. Jozef, Smakt: Zondag: 3de Zondag v. d. Vasten; vroegmis half 8 t.e v. Sr. Jozef; hoogmis ov.i half 10 t.e.v. St Jozef uit dank baarheid; half 11 aankomst van de processie van Helmonden Baardwijk; 2 uur lof met processie voor de bede vaart; 3 uur lof met preek. Heden collecte voor de verwaarloosde kin deren. Maand, g: iste H. Mis om 7.!5 tot zekere intentie; 2de H. Mis om 8 uur t.e.v. St. Jozef. Dinsdag: iste H. Mis t e.v" St; Jozef uit dankbaarheid voor een verkregen gunst; 2de H. Mis t.e.v. St An'onius. Woensdag: iste H. Mig t.e.v. Sint Jozef om geestelijke hulp; 2do H. Mis uit dankbaarheid voor verkregen gunst; 3 uur lof met preek t.e.v. St. Jozef. Donderdag: iste en 2de H. Mis St Jozef; van 4—6 uur gelegenheid om te biechten. Vrydagfeest van Maria Boodschap, dag van devotie; diensten als op Zondag; vroegmis om half 8 voor Regina Lensen— Jacobs; hoogmis om half 10 t.e.v. St. Jozef. Zaterdag: iste H. Mis voor over ledene; 2de H. Mis gez. O.L. Vrouvve- Mis tot zekere intentie; van 4—6 uur om to biechten; eu. lof t.e.v. O.L.Vr. Zondag a.s. iste H. Mis half 8; half 9 aankomst van de bedevaart van Nymegen; half 10 hoogmis. VASTENTIJD! Deuk aan de Lijdensmeditaties 5 uur: Paterskerk Pater Adriaan 7 uur: Parochiekerk Kapelaan v. Leipzig Kruisweg Vrydag 7 uur: Parochiekerk Vrydag half 8Paterskerk Vasteutjjd is boetetijd

Peel en Maas | 1949 | | pagina 3