Baby- een Demonstratie Het Warenhuis Tennisclub Venray. Hengelsportartikelen BEL BIJ BRAND 3 9 2 P. Billekens Dank Wolvilt 46 De Psychologie van de kleuter gegeven op de Houtbewerkings machines der Ambachtsschool. aannemers en timmerlui. In voorraad Taxi- en Garagebedrijf A. J. Bosch F. W. Hendriks, Langstraat 46 Kurkwol Sinaasappelen Venray A behaalde een 3—0 over winning op Oostrum en gaat dus op de goede weg verder. Volhouden boys Venray B trok naar Amerika en in 'n gelijk opgaande strijd ging de rust stand in met o-o. Ondanks hagel buien ging de strijd na de rust on vermoeid verder en toen we reeds dachten, dat de wedstrijd in een blanco stand zou eindigen, wist Amerika na een worsteling voor het Venrayse doel het winnende doelpunt te maken. Venray B zette alles op alles om nog de gelijkmaker te for ceren, maar een goed opgezette aan val kon niet meer baten en kwam Amerika met een magere i—o over winning uit de strijd. Venray C speelde tegen Ysselsteyn en deze wedstrijd eindigde in een 1-1 gelijk spel. OP DE LEMEN BAAN Zondag 6 Maart speelde „Onder Ons" B en „De Knippers" A hun laatste kampioenswedstrijd voor -liet kampioenschap dei N.L.B.B. „Onder Ons" zal een bezoek brengen bij „de Flatsers" Baarlo. Het zal „Onder Ons" niet mee vallen om daar een overwinning te behalen, want de Flatsers" verdedigen hun beker, die 29 nu bij overwinning voor de twee de maal hebben en na deze tevens hun eigendom zal blijven. „Onder Ons" eens flink aangepakt, alles is mogelijk „De Knippers" gaan naar Maasbree, Ook voor hen is dit een zware op gave want „de Treffers" hebben op 20 Febr. jl. met 5—3 van hen gewon nen en zullen natuurlijk op eigen baan alles op alles zetten, om te winnen. Spelers en supporters we vertrek ken precies om 2 uur, vanaf het club lokaal (H. Janssen) met de Vitesse, wees dus op tijd. Mannen, veel succes! Nieuws uit Venray en omgeving Zondagsdienst Doktoren. Van Zaterdagavond 8 uur tot Maan dagmorgen 8 uur Dr. BLOEMEN Alléén voor spoed gevallen. Visites moeten aangevraagd worden vóór 12 uur. Medicijnen afhalen vóór 12 uur en van 2—3 uur. Verloskundige Kruijsen-Meesters houdt' vanaf heden spreekuur elke Woensdagnamiddag van 2—4 u. en van 6.30-7.30 uur. Adres Oostsingel 12, Tel. 462. Opening Groene Kruis-gebouw Na anderhalf jaar is men er ein delijk in geslaagd de barak achter het Luxor Theater klaar te krijgen en deze zal dan a.s. Donderdagmiddag geopend worden, ten bate van het Limburgse Groene. Kruis. De Hoogeerw. Heer Deken Berden, verricht do inzegening. Publieke Yerkoop Ten overstaan "Van notaris Holtus te Horst, werd Woensdag alhier pu bliek verkocht, het woonhuis met bakkery en winkel aan de Grote Markt alhier, vroeger bewoond door den heer Ant. Kutten. Voor f 8500,- werd de heer L. Rutten alhier, eigenaar. Venray Vooruit Bij de Burgerlijke Stand alhier, werden in de maanden Januari en Februari tot 3 Maart 96 geboorten aangegeven, een getal, dat nog wel nimmer, zal zijn bereikt. GEVONDEN textiel kaart, Wintels, bakker; gummi bal, Vousten, Langstr. 35; schroeven draaier, Dupont, Stationsweg 53; een zil\. rozenkrans en sleutel, Wed. Hoevenaars, Maash. weg 53; vulpen. Dr. Kortman, St. Annalaan 3; dames wanten, Korendijk, C 25 Oostrum; kinderwant en sleutel, Kazerne Lang straat; want, Coenen, Hofstraat 5; sleutel, Rommen, Vlakw.weg 5; paar wanten en leren handschoen, van Houdt, Langstr. 45; beurs met inh. Jeuken, St.J3erv.weg; shawl, Willems Veltum L 70; een dames polshorloge, Pouwels, Langstr. 16a. Thuisfront afd. Ysselsteyn. Woensdag 9 Maart a.s. zal in de zaal te Ysselsteyn door den Heer Hermans uit Venlo vanwege het Limb. Thuisfront een filmavond gegeven worden over het leven van onze jongens in Indië. Aanvang half 8. CASTENRAY. Heden Zaterdag her denkt de Kobus Geurts alhier, zijn 60 jarig zangersschap by het Kerkkoor. Eerste steenlegging Op Zondag 20 Maart a.s., zal te Geijsteren de eerste steenlegging van de nieuwe Parochiekerk verricht worden door de Hoogeerw. Heer Deken Berden te Venray. Demonstratie's op hout- bewerkingsmacliiiie's. Zoals uit achterstaande advertentie blijkt, zijn er volgende week Woens dag demonstratie's op de Houtbe- werkingsmachine's der Ambachts school Venray. Hier zal op duidelijke wijze getoond worden, welke veiligheidsmaatregelen m acht genomen moeten worden en i0® ,0 1rafchln®s bet best en het voordeligst te gebruiken zijn. Zij, die met deze machines moeten omgaan, vinden hier een gelegenheid om hun eigen werkmethodes eens te toetsen aan de praktijk. VOEDSELBÜREAU VENRAY Paterslaan 20 Telefoon 416 BEKENDMAKING Aangezien de voedertoewijzing voor het tydvak 13 Maart tot 7 Mei ge baseerd is op de Registratiekaart van 6 Maart, worden de veehouders ver zocht direct na ontvangst der kaart deze in te vullen en zo spoedig mo gelijk in te leveien. Het best kunnen de registratie- kaarten per post worden ingezonden of ingeleverd op de zitdagen. Aan veehouders, welke na 9 Maart inleveren, kan voor de periode geen voedertoewijzing verstrekt worden en dit is met de tegenwoordige schaarste voor niemand voordelig. De B geregistreerden dus al diegene welke niet het hoofdberoep in de land- en tuinbouw hebben, dienen voor tijdige inlevering zorg te dragen zo niet dan zullen moeilijkheden met de afgifte van vergunningen voor huisslachtings- varkens hiervan het gevolg zijn. Tenslotte vermelden wij nog, dat de wettelijke verplichting van in levering door elke geregistreerde nog steeds van kracht is. ZITDAGEN Deze worden de komende week normaal gehouden en wel als volgt: Maandag van 3—4 te Smakt; Dinsdag vm. te Oostrum en Merselo; Dinsdag nm. Heijde en Ysselsteyn; Woensdag vm. Oirlo en Oastenray; Woensdag nm. Veulen en Leunen De P.B.H. te Venray, H. EMONTS. BURGERLIJKE STAND van 25 Febr. t.m. 3 Maart GEBOREN Bonants Anna M.C.A., Gasstraat 16a Willems Lambertus W.J. Leunen K40 Wiinhoven Arnoldina M.S. Ziekenhuis v. Meyel Wilhelmina G. Th. Hofstraat Imming Antonia M.G.W., Langstraat Coppus Hendrina A. F. Hoenderstraat Jacobs CatharinaH., Oastenray F 12a Hendrix Wilhelmina C.T. Merselo 111 Jacobs Hendrika A.C., Veltum L 85a Swinkels Wilhelmus P. J., Overl.weg van Dijck Theodorus J. P., Overl.weg Rijbroek JohaimaC. J.M. Henseniuspl. Jenniskens Wilhelmus F.J. Bindstraat Volleberg Louis J. H., Merselo M 106a Rutten Jan E. M., Eindstraat 25 van Lierop Petrus J.M., Veltum Lso OVERLEDEN: - Janssen Johanna, echtgenote van Jacobs J., 46 jaren, Veltum. Swmkels Theodorus, echtgen. van Strijbos M., 55 jaren, Langstraat. Kooien Anna, leerl.verpl., 21 jaren Ziekenhuis. 1 patiënte St. Anna. ONDERTROUWD: Coenen Walter, 25 jaren, te Horst en Goumans Paulina, 25 jaren, te Venray. Cuijpers Jacobus, 20 jaren, te Vier lingsbeek en Claessens Maria, 19 jaar te Venray. GETROUWD: Govers J., weduwnaar van van Overveld C., 42 jaren, te Roosendaal en Gerrats Th., 30 jaren, te Venray. Janssen J., 21 jaren en Stevens P., 21 jaren, beiden te Venray. KERKELIJKE DIENSTEN. PAROCHIEKERK St. Petrns-Banden PAROCHIE-ACTIEWeest arbeid zaam, leeft sober Priester v.d. week Kap. Keysers, Tel. 274 ZONDAG 6 uur leesmis Kardinaal Mindszenty (Credo Pugno), 7 uur lees mis Wilhelmina van Erpen, 8 uur leesmis Martinus Maassen, echtg. en dochter, 9 uur kinderen, 10 uur Hoog mis voor levende en overleden leden van K.A.B. afd. Venray. Na de Hoog mis Te Deum ter gelegenheid van de verjaardag van de kroning var, Z.H. Paus Pius XII, 3 uur kinderlof, 7 uur Lijdensmeditatie en Lof. 2e collecte voor noodwendigheden van 't Bisdom, MAANDAG6 30 zielemis, 7 uur leesmis Herman Deenen en echtgen., 7.30 leesmis H. Vermeulen, besteld door buurtver. Eendracht, s i 5 gest. jaard. Wilhelmina Petr. Esser (sol. 1 kl) 7 uur zielelof en Rozenhoedje. DINSDAG: 6.30 leesmis Gertrudis Peeters-Der-ks, 7 uur leesmis Henri Oudenhoven, 7 30 leesmis P. J. Bister- velds, besteld door buurtv. Eendracht, 8.13 gest. jaard. Johanna Goumans en familie en zoon Petrus Hub. (2 kl) WOENSDAGse Woensdag t.e.v. St. Jozef, verering der reliquie, 6 30 leesmis P. J. Bistervelds, 7 uur lees mis E. Oudenhoven-Aerts, 7.30 gest. jaard. Arnold Baten en ouders [1 H), 8.15 gest. jaard. Cath. Mölders (3 kl). DONDERDAG 6 30 leesmis Antoon Huisman, 7 uur leesmis E. Ouden hoven-Aerts, 7.30 leesmis Willem Broers, 8.15 gest. jaard. Helena Poels, huisvr. v. Johan Michels (1 H). VRIJDAG: 6.30 leesmis IJ. Ver meulen, 7 uur leesmis A. Huisman, besteld door houthandel Janssen, 7.30 gest. jaard. Jacob Bistervelds en Anna M. Lemmens (1 H), 8.13 best. jaard. vro.iw van Jan Arts, 7 uur Kruisweg en Lof. ZATERDAG6.30 O.L. Vr.-hoogmis 7 uur leesmis Joh. Coopmans en Anna M. Janssen, 7.30 gest. jaard. Hendrik Hendrix, echtg. en overl. kinderen (1 H), 8.15 gest. jaard. Willem Poels en ouders (2 kl). 5.30-7.30 Biechtge legenheid, 7 uur Marialof, 8 uur Jeugd H. Familie voor jongens van 14—17 jaar. HEIDE: Zondag 8* uur leesmis Leonard Willems en Martin Voesten, 10 uur Hoogmis. Vrydag 7 uur Hendrik Huisman. VELTUM: Donderdag 7.30 leesmis voor een zieke. PATERSKERK. Zondag: iste Zondag v.d. Vasten; 5.45 lm., 6.30 zekere intentie, 7.30 t.e.v. St. Antonius tot genezing ener zieke, met Instructie; 9 uur hoogmis; 4.15 gez. Vespers; 5 uur 1ste Lydens- ïneditatie „Gethsemani" gehouden door Pater Adriauus Loof O.F M. Maandagfeest van de H. Thomas van Aquino;*7 u. voor een verjaardag in Indië; half 8 Maria Franssen. Dinsdag4e Dinsdag van de Sint Antonius-novene; 6 u. uitstelling v.h. Allerheiligste te verdienen een volle aflaat; 6.30 voor behouden terugkeer uit Indië; 7 u. voor behouden terug keer t.e.v. O.L.Vrouw en St. Antonius; half 8 pi. gez. St. Antonius-hoogmis voor volharding in priesterroepingen zegen over huisgezin; 8 u. t.e.v. St. Antonius; half 7 p1. lof t.e.v. Sint Antonius met preek, daarna verering der relikwie. Woensdag: feest v.d. H. Catharina van Bonania, volle aflaat; half 7 Maria Lenssen; 7 u. Gerardus Martens; half 8 t.e.v. St. Antonius voor behouden terugkeer uit Indië; half 7 lof t.e.v. St. Jozef. Donderdag: half 7 overl. familie; 6 uur voor genezing ener zieke; 7 uur Aleida Asselbergs-Poels. Vrydag7 u. Maria Franssen; half 8 gez. H. Mis; half 8 Antonius van de Waeter en Francine Bomm: 8 uur Willem Janssen en echtgenote; half 7 Kruisweg. Zaterdag: 6 u. oxerl. familie; half8 Francine v.d. Waeter—Bomm als lid v.h. Koordje, half 7 Maria-lof met Franciscaans-Kroontje. Biechthoren van 3 6 en half 7—8 uur. Deze week 5 H..Missen voor Maria Franssen en iedere dag een H. Mis voor onze weldoeners. Woensdag, Vrydag en Zaterdag zyn Quatertem per-dagen, geboden onthoudingsdagen Mededeling Derde Orde. Vandaag (Zondag 6 Maart) 0111 10.15 H. Mis voor geestelyg. en tydelyk welzijn der Tertiarissen, waarna in kleding der nieuwe leden. Vrydag om half 8 oefening van de H. Kruisweg. Intentie voor onze jon gens in Indië. Zondag a.s. Bedevaart naar de Smakt. Vertrek half 8 vanaf Paters kerk. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag iste Zondag van de vasten; 7 u. H. Communie; half 8 en 10 uur de H. H. Missen; 3 4 maand, aan- biddingsuur; onder het lof collecte voor de Ver. van arme kerken. Maandag half 8 best. zm. voor wed. Th. Verheyen. Dinsdag half 8 gest. gez. jaarg. voor Jac. v.d. Voort en echtgenote. Woensdag: half 8 H. Mis voor ge nezing van een zieke. Donderdag half 8 gest. gez. jaarg. voor Joh. Rys, echtg. en kinderen. Vrydag halfs best. gez. jaarg. voor Antouetta Custers. Zaterdaghalf 8 best. zm. voor Petronella en Johanna Litjens. Deze week Woensdag, Vryda gen Zaterdag dG kwatertempordagen, ge boden onthoudingsdagen; verboden vlees en vleesspyzen te gebruiken. RECTORAAT St. Jozef, Smakt: ZondagQuinquagesima; half 8 vroegmis; kwart voor 9 aankomst der bedevaart v. Nymegen met H. Mis; half 10 hoogmis; half 11 gez. H. Mis voor de bedevaart van Geleen; 2 uui lof voor de pelgrims; 3 uur lof met preek; heden collecte voor het bisdom, Maandag: 7.15 gez. jaarg. v.Bernard Geurts en kinderen; 8 uur 2e H. Mis voor fam. Koopmans. Dinsdag: iste H. Mis voor Jozef Asselberghs; 2e H. Mis t.e.v. Sint Antonius. Woensdag8ste der 9 St Jozef- Woensdagen; iste H. Mis voor fam. Kersten—Asselbergs; 2e II. Mis t.e.v, St. Jozef; n.m. 3 uur lof met preek. Donderdag: iste H. Mis voor fam. Geurts—Verschuuren; 2e H. Mis voor Carolina Derkx. Vrydag: iste H. Mis voor Martinus Bonants en echtgenote; 2de H. Mis voor Regina Lensen—Jacobs. Zaterdag1 ste H. Mis t.e.v. St Jozef; 2de H. Mis gez. L. Vrouwemis. Des nam. van 4 6 u. gelegenheid om te biechten, 6 uur lof t.e.v. O.L.Vrouw. Zondag a.s. iste H. Mis om half s; half 9 aankomst der l9den van de Derde Orde van St. Franciscus van Venray, met hoogmis en preek; half 10 hoogmis met preek. PAROCHIE II. Catliarina, LEUNEN Zondagiste Zondag van de Vasten; om 7 uur H. Mis voor de parochie; om half 9 H. Mis voorde Eerw. Zuster Chlotilde Meyers; om 10.15 u. hoogmis als jaargetyde voor de vrouw van P.J. Litjens; om 3 uur maandelyks aanbiddingsuur; collecte voor de be hoeften van het Bisdom; 2e collecte voor herstel der kerken. Maandagom half 8 gest. jaarg. Willem Keyzers en Johanna Jennis kens. Dinsdag: om half 8 gest, jaargetyde Hendrik Gielen, echtgenote en overl. familie. Voensdagom half 8 sol. gest. jaarg. Loenen en Maria Pouwels. Donderdag: om half 8 gest. jaarg, Hendrik Heezen. Vrydagom half 8 gez. jaarg. Ger- truda Jacobs—Fleurkens; om half 7 Kruisweg en lof. Zaterdag om half s gest, jaarg. Johanna Rongen—Loonen; Biechten van 5—7 uur; om 7 u. lof t.e.v. O.L.Vr. A.s. Zondag H. Familie der mannen. Woensdag, Vrydag en Zaterdag zyn de quatertemper-dagen; geen Vasten- doch wel Onthoudingsdagen. ADVERTENTIËN De Heer en Mevrouw JOS. RUTTEN-TIELEN geven met vreugde kennis van de boorte van hun derde zoon EDMOND By het H. Doopsel ontving hy de namen Jan Edmond Marie. Venray, Vastenavond 27 Feb. '49 Eindstraat 25 Hemdjes, Truitjes, Borstrokjes met en zonder mouw, Jurkjes, Lakentjes en Sloopjes, Dekentjes, Bedjes in verschillende maten, desgewenst met kurkwol gevuld. Luiers* aan O. L. Vrouw van Altijd durende By stand en de H. Jo zef voor verkregen gunst, door het bidden van de Noveen der 3 Weesgegroeten. Dank aan O.L. Vrouw voor gebedsverhoring Hartelijk dank aan KATH. THUISFRONT en alle medewerkers van afd. VENRAY, voor het door mij ontvangen pakket, Korp. J. Vermeulen u Cie. A.A.T. A.N. 171028001 Semarang Du ivenlief hebbers, wij hebben een mooie sortering in Dui vendrinkbakken, Broodschotels, Dringers. Verder porcelein eieren, Bodemwit, Duckal, alle soorten pillen Duiventhee, Gezondheidsdrank, Ontsmettingsdrank, Grit, enz. Beleefd aanbevelend, Schildersbedryf Langstraat a fi F. W. HENDRIKS VERLOREN Donderdagmorgen van Palerstraat tot Stationsweg een rode beurs inh. ca. f 10 Tegen beloning terug te bezorgen Stationsweg 27. GEVRAAGD net dagmeisje 15-16 jaar Goede behandeling, goed loon. Brieven ond9r no. 84 bureau dezer. GEVRAAGD net dienstmeisje voor direct. Adres bureau van dit blad. Extra Aanbieding Huiskamerameublement bestaande uit uittrektafel, 4 stoelen, 2 arm stoelen en dressoir voor spotprys ALS NIEUW Kamerstellen 4 stoelen, 2 armstoelen, 4 stoelen, 2 fauteuils, 6 stoelen voor kamer, Keukenstoelen, tafels, bankstel, pracht keukenkast, kachel, 3deurs kleerkast eiken, waskasten, nachtkastjes, buffetten, spiegels, schilderijen, klokken, bloèmtafels. Komt eens kyken, het verplicht tot niets Eindstraat 12 Voor Staaldraad matrassen alle maten Engelse Ledikanten ï- en 2persoons sleemodel P. BILLEKENS Nog af te geven Witte Legh. br. '48 a. en t. de f 6,50. Andere rassen br. '48 a. en t. de leg f 7.50. N.H. Blauwen 5 mnd, f 6. Witte Legh. br. '47 f 5. Khaki Campb. en andere ras eenden 7 mnd. f 4.50 p. st. Erk. Pluimveeh. (No. uoi) Mulders- laan 12, Veenendaal. TE KOOPPrima Witte Legh. 7 mnd. a.d. leg f 6.— p.st. Andere r sen f 7.50 p.st. Khaki Camp. eenden 7 mnd. f 4 50 p. st. N.H. Blauwen, van prima legstam, 4 mnd. f 5.50 p.st. Hoenderbedryf „De Molen", Veenendaal. TE KOOP slaapkamerameublement compleet met bedstukken, korte lederen jas, eiken wandspiegel, theetafel. Oostsingel 10. T-E KOOP 2000 M, prikkeldraad J. -Bardoel, Merselo M 50. TE KOOP 6j. drachtige stamb.-merrie en 2j. volbloed-merrie beide B.T., dubbel K papieren. H. Loonen, C 282, Overloon. volop voorradig, alsmede prachtsort. Behangselpapier, Glas, Verf en Poetsartikelen Schildersbedryf Langsiraat F. W. HENDRIKS Ontwikkeling en Ontspanning - (Qenlag Dinsdag 8 Maart om 830 uur spreekt in Zaal „Wilhelmina" de door zyn causerie in het vorige seizoen ook in Venray bekende Kinderarts Dr. H. P. J. Koenen uit Maastricht, over- Entrée voor niet abonnementhouders f 1 WOENSDAG 9 MAART van 9 tot 12 uur en van half 2 tot 6 uur wordt vanwege de Veiligheidsinspectie Timmerlieden en zy, die zich voor de veiligheidsmaatregelen en de verschillende mogelijkheden met deze machines interesseren, kunnen zich per briefkaart opgeven by de Directeur der Ambachtsschool tot uiterlijk Maandag 7 Maart. Zoals bekend wordt deze demonstratie slechts éénmaal in de vijf jaar gegeven. Dit is dus een unieke kans voor Koperen Gordijnstangen, Pailgarnituren, Gordijnringen alle grootten, Traproeden met houders, Kapstokhaken, enz. fa. Th. Pouwels Zoon Hofstraat 8 Telef. 566 By deze deel ik myn clientèle beleefd mede, dat ik vanaf heden myn heb overgedragen aan den Heer B. W. VAN MAAN EN die de zaak op dezelfde voet zal voortzetten. Ik dank allen voor het genoten vertrouwen. Kruisstraat 36, Venray In aansluiting op het bovenstaande deel ik U beleefd mede, dat ik vanaf heden het Taxi- en Garagebedrijf van den heer A. J. Bosch heb overgenomen. Ik hoop door goede service en vlotte bediening Uw vertrouwen waardig te worden. iaxié voorloopig Langstraat 33 *[axi&edci$ 8. van Wli aanen Telefoon 396 Aanmelding nieuwe leden vóór 15 Maart bij 'de Secretaresse Mej. N. JANSSEN, Patersstraat 35. Mooie sortering HENGELS pry'zen f 5.—, 6. 6.50 enz. Schepnetten met en zonder steel, Leefnetten met en zonder beugel, Alle soorten Haken, Dreggen, Snoekhakon, enz. Paling- en Reephaken f 1.— per honderd. Verder Schuiflood, Peillood, Bladlood, Snoekkoord, Reepkoord, Baarskoord, enz. Compleet Vistuig op plankjes (Nylon), Snoekdobbers, Baarsdobbers, Glufdobbers, Rotterdammers, diverse soorten Pennen, enz. Volop voorradig en verkrijgbaar bij het bekende Schildersbedrijf Positiecorsetten in alle maten, zonder punten^ P. BILLEKENS Koopt Verf bij de schilder I Bussen Japanlakverf grote party prachtkleuren ontvangen, sneldrogend, hoge glans, laag in prijs. Alsook bussen Vloerlak, Terpentijn, Wasbenzine, Gasoline, Creoline, Byts Zoutzuur, Ammoniak, Bleekwater, Brandspiritus, Carbolineum groene en bruine, enz. Prachtsortering Behangselpapier vanaf 60 ct. per rol, Plakmeel, Lijm, Gips, Krijt, Water-, verf alle kleuren, Witkalk, enz. Beleefd aanbevelend, F. W. HENDRIKS Schildersbedryf Langstraat 46 Binnenveermatrassen Kapokmatrassen in alle maten P. BILLEKENS De ideale bedvulling voor kinderen. Vraag ze by P. BILLEKENS Zy die de bonnen 614 en 619 voor sinaasappelen by een van onderstaan de handelaren hebben ingeleverd, kunnen de daarop te verstrekken sinaasappelen afhalen tot WOENS DAG 9 MAART. Na deze datum worden geen sinaasappelen meer op de bon verkocht. H. Linssen H. Tacken P. Siebers Gebr. Backus \l houdt stand! Schildersbedrijf Langstraat 46 F. W. HENDRIKS

Peel en Maas | 1949 | | pagina 3