H Simavi'Cótlede. Jenever. HIOOB Veeverzekering Venray. C cs Metselaars en Timmerlieden Bieten voor stroop H. de Jong S.V.V. I F.C.V. I venl° 4let fytilletikuis" fa. Schaeffers Stierhouderij Ysselsteyn Vloerlak. UORLOGES-GOUD-ZILVER, by J. Schaeffers j borlogenc-byodterïe1 tel 583 - VEWRAy inscharen van weidevee Bedevaart H. Familie. In de j.l. Maandagavond gehouden bestuursvergadering werd besloten de jaarlijkse bedevaart naar de Smakt te houden op morgen Zondag 21 Maart, Traditiegetrouw heeft deze steeds de eerste Zondag na 19 Maart plaats. Was het ons niet mogelijk in de vijf achter ons liggende jaren hier aan gevolg te geven, thans hopen we door een massale opkomst te bereiken, dat deze zal slagen tot intentie van onze arme broeders en zusters, welke zuchten onder het slavenjuk van het communisme. Het vertrek is bepaald op kwart voor zeven vanaf de Grote Markt. Om 8 uur zal door de Eerw. Heer Directeur in de St. Jozefskapel een H. Mis worden opgedragen en bestaat g-elegonheid hieronder te communi ceren. Dus allen present Zondagmorgen! Ook onze Kajotters gaan allen mee. HET BESTUUR. I)e H. Jozef trekt weer. SMAKT. De eerste Zondag in de maand Maart was 't 's morgens druk, in de namiddag tijdens het Lof met preok waren er 2500 bezoekers. De tweede Zondag waren kerk en kapel tijdens de vier H. Missen vol en in de namiddag waren er ni6er dan 8500 bedevaarders. Zondag a.s., Zondag na 't feest van den H.'Jozef, belooft 't bij mooi weer, nog drukker te worden, te meer daar de processie van Helmond komt en een bedevaart van K.A.B.-ers uit Esch. JEUGDVOETBAL. Eindelijk is dan do jeugdcompetitie 'weer begonnen. Het was al dadelijk een-klinkend succes voor de Venray- se jeugd. Het B-elftal won met 5-1 van Ysselsteyn en het A-elftal van hun naaste concurrent Sevenum. Het is nu nog slechts een of twee Zondagen wachten om het A-elftal als kampioen te begroeten. Het programma voor Zondag: om 12 uur speelt C thuis tegen Horst B. Het A-elftal tegen Tienray A. Hot C-elftal zal het zwaar hebben om de 2—0 nederlaag in Horst te wreken. En toch kan het jongens en wij ver trouwen op jullie. Het A—elftal kan winnen, doch onderschat je tegenstanders met. Zoals tegen Sevenum van het eerste minuut je ten volle geven en een onverzettelijke wil om te willen winnen. Hier volgt de stand van het A— elftal: VenrayA 11 10 1 0 48—4 21 Sevenum A 9 6 2 1 29—11 14 Horst A 11 6 2 4 43-10 13 America A 10 4 2 4 15—14 10 Hegelsom A 10 5 0 5 19—30 10 Tienray A 8 3 1 4 7—20 7 Meterik A 10 0 2 8' 7-39 2 MeldersloA 9 0 1 8 7—42 GEVONDEN: Een iietsentas, Martens School straat 12: fietslantaarn en een huis sleutel, 'Kolkweg 8; een vulpen, J. Thomassen, Langstraat. Ongeluk In de nacht van Maandag op Dins dag, gebeurde in de nabijheid van het Defensie-kanaalop de Deurnseweg, een ernstig auto-ohgeluk. De wagen, bestuurd door de heerS. slipte door de gladheid van de weg en reed tegen een boom. Drie van de vijf inzittenden kwamen met de schrik vry, terwijl de 2 anderen met zware verwondingen is het ziekenhuis zijn opgenomen. De toestand van V. is tamelijk ernstig. De politie heeft het onderzoek in handen. De auto werd totaal vernield. Mgr. Hanssen naar Oostrum In zijn geboortedorp Oostrum zal de coadjutor-bisschop van Roermond, Z.Exc. Mgr. Hanssen, op Paasmaandag in de O. L. Vrouwe kerk een plechtige pontificale Hoogmis opdragen. K.K. Oostrum" Na een paar Zondagen rust krijgt het eerste Zondag a.s., Leunen op bezoek. Gezien de overwinning in de uit-wedstrijd, kunnen de begeerde puntjes in Oostrum blijven. Maar... remember: Leunen-Sevenum Dus: pas op Het tweede heeft de competitie achter de rug. Het is wel wat suk kelen geweest dit jaar, maar het komende jaar verwachten wij ver sterking der gelederen en... wat meer belangstelling. De Junioren. A moet naar Swolgen. Wij durven vry aan te nemen, dat jullie de tweede plaats verdiende jongens, maar zorgt, dat je derde tenminste houdt. Onze „Broekjes" gaan op stap naar Broekhuizen. Maak die lange reis niet voor niets, mannekes Diamanten priesterfeesten Te Horst werd Woensdag het diamanten priesterfeest herdacht van oud-deken Creemers, kanunnik van het Kathedraal Kapittel van het Bis dom Roermond. Eveneens herdacht te Horst pater Ignatius Smeets, van de orde der Franciscanen zijn dia manten priesterfeest. Op de receptie-waren diverse ker kelijke hoogwaardigheidsbekleders en burgerlijke autoriteiten aanwezig, waaronder Mgr. Lemmens met zyn coadjutor Mgr. Hanssen en de proost van het Kathedraal Kapittel in het Bisdom. Verder diverse dekens en geestelijken uit het Bisdom. NOG STEEDS MIJNEN Nadat enige tijd geleden in de on middellijke nabijheid van de rijks weg te Well een landmijn tot ont ploffing werd gebracht door een kar met paard, werd Dinsdagmiddag de omgeving van de Maasbreese weg te Blerik opgeschrikt door een zware explosie. Een met ijzer beladen vrachtwagen bleek met het draaien waardoor hy van het harde wegge deelte geraakte, met de achterwielen over een Duitse landmijn te zijn gereden, waardoor deze z.g. richel- mijn ontplofte en de wagen zwaar beschadigde. De chauffeur kwam ge lukkig met de schrik vrij. BURGERLIJKE STAND van 12 tm. 18 Maart 1948 GEBOREN Claessens Wilhelmus, Oostsingel 30 Verheyen Antonia E. M., Ziekenhuis Barents Wilhelmus, Maasheesew. 30 Smits Gerardus W. M., Oirlo E 27 Peters Peter J. M., Castenray G 19 Manders Martinus A., Akkerweg 17 Kleuskens Petronella, Ysselsteyn N 6a GETROUWD Kelly Jacob, wedn. van eerste huwelijk Nyboer Aafje, tweede huwelijk, Knol Pietertje» oud 56 jaren, stra tenmaker, wonende te.Hillegom en Rolink Johanna M., weduwe van Assen Johannes B. H., oud 44 jaren wonende te Venray. Y0ED8ELBITREAU VENRAY Paterslaan 20 Telefoon 416 Yezelbindtouw. Komende week kunnen wederom aanvraagformu lieren worden ingevuld voor verkrij ging van vezelbindtouw voor graan- maaiers-zelf binders. Loonmaaiers kunnen oen lijst bijvoegen met de namen van telers, by wie zij maaien en hoeveel oppervlakte. Werkkleding. Nogmaals kan door de Stichting van de Landbouw een partytje werkkleding beschikbaar gesteld worden. Opgaven hiervoor kunnen gedaan worden tot Woens dagavond a.s. Ook kunnen voor jongens van 14— 18 jaar windjacks aangevraagd wor den. Een monster hiervan is op het bureau aanwezig. Machtigingen Huisslachting. Daar op 31 Maart a.s. het slacht- seizoen beëindigd is, kunnen' tot uiterlijk Donderdag a.s. machtigingen voor huisslachting worden afgehaald. Reeds afgehaalde machtigingen, waarop is geslacht, moeten binnen 4 dagen na beëindiging der slachting worden ingeleverd. Granen. Telers, welke een aanslag ontvingen voor het inleveren van een kwantum tarwe, rogge, haver of gemengd gewas, moeten op uiterlijk 31 Maart a.s. de aanslag voldaan hebben, dus ook degenen, welke uit stel ontvingen. Telers, welke onder de dorsregeling vielen, dienen er rekening mee te houden, om moeilijkheden te voor komen, dat na beëindiging der totale dorsingen minstens het streekgemid- delde gedorsen moet zyn. 258 Reserve 400 gram brood (geldig tot en met 27 Maart) 270 Algemeen 500 gr. sinaasappelen (vóórinlevering) Bonkaarten KB, KE 801 759 Algemeen plm. 450 gram huis houdzeep of 360 gram toiletzeep 760 Algemeen 100 gr. bloem of zelf rijzend bakmeel of kindermeel of kindèrbiscuits 761 Algemeen 400 gram brood of 1 rantsoen gebak 762 Algemeen 400 gram brood (geldig tot en met 27 Maart) 763 Algemeen 200 gram brood (geldig tot en met 27 Maart) 764 Algemeen 4 eieren 765 Algemeen 500 gr. suiker, boter hamstrooisel enz. of 1000 gr. jam, stroop enz. of 500 gr. versn. 755 Reserve 400 gram brood (geldig tot en met 27 Maart) 758 Reserve 500 gr. bloem of zelfr. bakmeel of kinderm. of kinderb. 770 Algemeen 1 kg, sinaasappelen (voorinlevering) Tabak- en versnaperingenkaarten enz QA, QB, QC 802 25, 26, 29 Tabak 2 rants, sigaretten of kerftabak 27 Versnaperingen 200 gram versna peringen of 200 gr. suiker, boter hamstrooisel enz. of 400 gr. jam, stroop enz. 30 Versnaperingen 100 gr. versnape ringen of 100 gr. suiker, boter hamstrooisel enz. of 200 gr. jam, stroop enz. De bonnen 270 en 770 Algemeen (sinaasappelen), welke op de bonkaar ten voorkomen boven aan de kaart, moeten uiterlijk op 27 Maart by een handelaar in groente en/of fruit wor den ingeleverd. Niet aangewezen en vernietigd kunnen worden de bonnen 212, 214, 215, 714 en 715 Melk, 229, 221, 222, 725 en 727 Reserve, 210 en 710 Alge meen. DISTRIBUTIEDIENST KRING VENRAY KANTOOR Leunseweg 1 (Patersklooster) Tel. 232 Bekendmaking voor de week van 21 t.m. 27 Maart 1948 Uitreiking Bonkaarten 806. toeslag- kaarten 806/807 voor a.s. en jonge moeders, brandstoffenkaarten TA 806 voor gezinnen en schoenenbonnen. Maandag 22 Maart te Oirlo van 9 15 uur letters A Z: Dinsdag 23 Maart te Heide van 9.30—15 uur letters A—Z; Donderdag 25 Maart te Geijsteren van 9.30—14.30 letters A-Z. Schoenenbonnen. Voor een schoe nenbon naar keuze komen in aan merking, wier stamkaartnummer eindigt op 7 en die nog in het bezit zijn van de bon 612 van het inleg vel. Bovendien kan aan kinderen, die geboren zjjn in de jaren 1932 tot en met 1945, ofwel in de maand Jan. of Febr. 1947, welke om de een of andere reden deze bon in de loop van 1947 niet hebben ontvangen, alsnog een schoenenbon overeenkom stig de leeftijd worden verstrekt, tegen inneming van de bon 604 van het inlegvel. Verder komen in aanmerking voor een schoenenbon naar maat, kinderen geboren in de maanden Jan., Febr. en Maart van een der jaren 1932 tot en met 1946, alsmede de kinderen geboren in de maanden Maart, April en Mei 1947, tegen inneming van de bon 606 van het inlegvel GC, GD en GE. Overgelegd moeten worden: de stamkaart, de inwisselingsbon KA enz. 804, welke los mag worden aangeboden; het ingevulde aanvraag formulier voor een brandstoffenkaart, alsmede de oude brandstoffenkaart TA 707; voorts indien men in aan merking komt vo->r een schoenenbon, het inlegvel; a.s. en jonge moeders: de kaart CM resp. CA of CB. Van het inlegvel van de oude brandstoffenkaart TA 707 en van het kaartje voor a.s. en jonge moeders mogen de bonnen niet worden ver wijderd. Na-uitreiking toeslagkaarten zware arbeid en zeep vuile arbeid wordt gehouden te Venray (kantoor Paters klooster) op Woensdag 24 Maart van 9-12 en van 14-15.30. Sluiting kantoren. In verband met Goede Vrijdag zijn de kantoren op Vrijdag gesloten. De zitdag te Ysselsteyn wordt deze week niet houden. Mededelingen Derde Orde Vandaag om 9 uur H. Mis op St Jozef, waarna verg. v. d. jongens- D.O. Vanaf Palm-Zondag t.m. 1ste Paasdag iedere dag Gen. Abs. voor de leden der Derde Orde. GOEDE WEEK. Op Maandag, Dins dag, Woensdag van de Goede week, de laatste dagen dus van voorberei ding op het grote feest van Witte Donderdag en Goede Vrijdag houden wij een Triduum van Kruiswegen. Drie avonden komen alle tertiaris sen om 8 uur (Dinsdag om half 9) de Paterskerk, om gezamelijk de Kruisweg te bidden. Wij bly'ven niet op onze plaats zitten, maar trekken langs de staties waarby wij een overweging houden Door allen wordt de „Stabat Mater' gezongen. Onze inteniie luidt: terugkeer van afgedwaalde katholieken; bescherming van de Kerk tegen dreigend gevaar van Communisme; het slagen van de aanstaande Missie. NIEUWE BONNEN Geldig van 21 Maart t.m. 3 April Bonkaarten KA, KB, KC 804 259 Algemeen plm. 225 gram huis houdzeep of 180 gr. toiletzeep 260 Algemeen 100 gr. bloem of zelf rijzend bakmeel of kindermeel 261 Algemeen 400 gram brood of 1 rantsoen gebak 262 Algemeen 1600 gram brood (geldig tot en met 27 Maart) 263 Algemeen 200 gram brood (geldig tot en met 27 Maart) 264 Algemeen 4 eieren 265 Algemeen 750 gram suiker, boter hamstrooisel enz. of 1500 gram jam, stroop enz. of 750 gr. versn. 254 Reserve 8u0 gram brood (geldig tot en met 27 Maart) KERKELIJKE DIENSTEN. Parochieactie: De wortel van alle kwaad is de begeerlijkheid. Priester van de week: Kapelaan van Leipsig, Maasheesche- weg 6 Tel. 274. PATERSKERK. PALM-ZONDAG7 u. Johan v. Gestel; 8 u. Jozef Janssen; 9 u. Palm wijding en Palmprocessie, waarna hoogmis voor de leden van de Aartsbroederschap v. h. Koordje; 11 uur lm. Arnold Coenders; half 3 kinderlof; 4.15 gez. Vespers; 5 uur lof er. Lijdensmeditatie. MAANDAG: half 8 zielemis.voor alle overl. parochianen, zijaltaar L, Voermans besteld door personeel de Gruyter; 8 u. gest. jaard. Martin Camps en Maria Hermkens (3ekl.), zijaltaar Catharina Tacken; half 9 best. jaard, Hendricus Arts (1H.), zijaltaar overl. fam. Rongen v.d. Heuvel. DINSDAGLaatste der 9 Dinsdagen. 6 u. uitstelling Allerheiligste, Volle aflaat; 6.20 hoogmis t.e.v. St Antonius; 7 Ui zijaltaar t.e.v. St Antonius, voor genezing van een zieke; half 8 lm., zijaltaar Mathijs Janssen, besteld dooi de buurt; 8 u. gest. jaard. Hendrik Kuypers en Anna Haegens (lekl.); half 9 lm.; zijaltaar Lof met preek en aanbeveling der intenties. Na het lof verering van de relikwie. WOENSDAG: 7 u. zijaltaar Henrieus Arts en echtgenote; half 8 lm.; 8 u. gest. jaard. Hendrik Verblakt en Petronella Verdellen (3e kl.)j half 9 leesmis; 5 u. Donkere Metten. Witte-DONDERDAGhalf 8 plech tige H. Mis en processie naar het H. Graf; half. 12 voetwassing; 5 uur Donkere Metten; 7—8 uur H. Uur; Gedurende de dag aanbidding; Aan bidding voor de leden v.d. H. Familie van 12 u.; voor meisjes van 2—3 u. Goede-VRIJDAGGeboden Vasten- en Onthoudingsdag; half 8 Plechtig heden; 3 u. Kruisweg voor de kinderen; 5 u. Donkere Mettten; half 8 Kruis wegoefening. Paas-ZATERDAGOm half 7 aan vang der plechtigheden, wyaing vuur en doopvont: Ongeveer 8 u. H. Mis; 5 u. Paas-Metten; half 7 Marialof. HEIDE. Zondag 8 uur lm.: 10 uur Hoogmis; 3 u. Kruiswegoefening. ST. SERVATIUS. Palm-Zondag H. Missen om 6.45, 8.45 en 9.45. 8.45 Aleida van Geffen, echtgenote van H. Cremers; 9.45 Palmwijding; 6.10 lof en rozenhoedje. Dinsdag 8 u. J. L. Gommans. Woensdag8 u. Christiaan Stappers: 6.10 lof t.e.v. St Jozef; 6—8 u. biecht horen. Witte-Donderdag_H. Communie wordt uitgereikt half 7, 7 uur en vóór de H. Mis van 8 uur; 8 u. plechtige Hoogmis; Uitstelling v. Allerheiligste tot 8 uur 's avonds; Van 6-lialf 7ge zamenlijke aanbidding. Goede-Vrydag: half 9 Plechtigheden; 3 uur H. Kruisweg; 6 uur 6e Lijdens meditatie. Paas-Zaterdag half 6 wijding van vuur en Paaskaars, Profetieën en Litanie; pl.m. half 7 plechtige hoogmis (alleen onder de Hoogmis wordt de H. Communie uitgereikt); van 4—8 uur biechthoren. ST ANNA. Op Palm-Zondag, Dinsdag en Woensdag begint de eerste H. Mis om 6.35 uur. Zondag7.45 u. P.J. Linders; 9 uur Hoogmis tot zekere intentie; half 11 vrouw v. Mathijs Verstralen; om half 6 laatste Lijdensmeditatie. Maandag: 6.45 u. meest verlaten zielen; 8.05 u. tot zekere intentie. Dinsdag6.35 u. zekere intentie; 8.05 uit dankbaarheid voor gunst. Woensdag: 6.35 u. zekere intentie; half 8 Simon Litjens; 8.05 u. jaarg. vrouw van Gestel; van 6—half 8 legenheid tot biechten. Witte-Donderdagkwart voor zeven uitreiking der H. Communie; 8 uur enige H. Mis, waaronder PI. Communie, met Processie enz.; Dag-aanbidding; Van 8—9 u. 's avonds H. Uur. Goedé Vrydag: Begin van de plech tigheden om 8 uur; 's Middags om 3 uur Kruisweg voor de hele Sint Anna-wjjk. Paas-ZaterdagBegin v. d. plechtig heden om 6.15 uur; om 7.45 H. Mis; waaronder uitreiking H. Communie- Vanaf 4 u. gelegenheid om te biechten, ADVERTENTIEN De in de afgelopen week gehouden collecte ten bate van de medische nood in Indië, bracht, met inbegrip van een nagekomen gift, op het be drag van f 900.— Aan alle gevers en geefsters een woord van hartelijke dank. Voor de vele blijken van deelne ming ondervonden tijdens de ziekte en bij het overlijden en de begrafe nis van onze inniggeliefde zoon en broer Arnold Coenders. betuigen wij onze hartelijke dank. Familie Coenders Maandag 22 _Maart ^..s. van 2—4 jenever afhalen voor de nummers 1 tot 100 by Jos. Sanders, Bindstraat. van Cuyck-Kemps ,Als Ma aan de touwtjes trekt' Grandioze klucht in 3 bedrijven van II. Nauw 2e Paasdagen Belok. Pasen in Servaas. Toegangsprijs uniform f 1.— Plaatsbespreken vanaf Woensdag a.s aan de Verkeerskiosk. Onderlinge Algemene Vergadering Zondag 21 Maart voorm. 11.30 uur, in zaal SCIIAKF FERS, Schoolstraat. AGENDA: Notulen vorige algem. vergadering. Jaarverslag over 1947. Verder te behandelèn punten. HET BESTUUR Veehouders, Runderhorzelzalf wederom verkrijgbaar. Verder alle Veegeneesmidielen. HET WARENHUIS Fa. Th. Pouwels en Zoon Hofstraat 8 Telef. '656 een aardige herinnering aan deze heuglijke dag. Fa. VAN DEN MUNCKHOF heeft ze in ruime sortering. Gevraagd J. Raedts, aannemer Oostrum kunnen worden gebracht tot 25 Mrt. Stroop kan worden afgehaald. Stroopfabriek Goumans Venray Tel. 329 UW ADRES VOOR oud papier lompen metalen Hoogste pryzen. Zondag 21 Maart laatste competitiewedstrijd contra Aanvang half 3. Terrein Oostsingel. voor Venray en omstreken Wy verzorgen uw bril-recepten. Grote sortering MONTUREN. Levering voor alle Ziekenfondsen Gedipl. Opticien Tel. 583 Eigen Electr. Slijpinrichting. Behangselpapier Ontvangen enige duizenden rollen, prachtsortering, lage pryzen, vanaf 50 ct. per rol. Komt zien, niets ver plicht U. Schildersbedrijf Langstraat AfZ F. W. HENDRIKS Algem. Jaarvergadering Dinsdag 23 Maart om 8 uur bö H. VAN ASTEN. Alle veehouders van Ysselsteyn worden uitgenodigd deze vérgadering by te wonen. HET BESTUUR TE KOOP 3 prima rijbroeken grote maat, 1 paar B.Z. sporen Oude Oostrumseweg 51. Bussen prima Glans Lakverf alle kleuren, verbeterde kwaliteit, hoge glans, sneldrogend. Alle soorten Schilderskwasten en Penselen, Celluloid Deurplaten, Wa terverf, Gipsj Zoutzuur, Ammoniak, Spiritus, Creoline, Carbolineum bruin en groen, Terpentijn, Gasoline, Was benzine, enz. enz. volop verkrijgbaar bij Schildersbedr. F. W. HENDRIKS AfZ Langstraat ELDO worden spoedig er? vakkundig verricht Merselo Duivenliefhebbers Bodemwit, Eiwit, Grit, Celiwa Wit, Duiventhee, Ontsmettingsdrank, Ge zondheidsdrank, Versterkingspillen, Hormoonpillen, Winterpillen, Broed- schotels, enz. Volop verkrijgbaar in 't bekende Schildersbedrijf Langslraat Atz F. W. HENDRIKS Witte Donderdag geen consultatiebureau voor zuigelingen HET GROENE KRUIS Te koop of te huur GEVRAAGD een in goede staat zijnde typemachine Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD voor direct net leermeisje dameskapster Anny Min—Poels. Dank aan H. Maagd Maria voor verhoord gebed, door het bidden der 3 Weesgegroeten. N. N. Dank aan het H. Hart van Jezus, H. Don Bosco en H. Antonius voor verkregen gunst. N. N. Naaimachine te huur Te bevragen bureau dezer. Nette kostheer gevraagd eventueel twee vrienden. A*dres bureau van dit blad. GEVRAAGD net dagmeisje hoog loon en veel vry. Adres bureau van dit blad. TE KOOP een toom biggen waaronder premiezeugjes. M. Arts-Jenniskens, Ysselsteyn. Gelegenheid tot op hoerdery Roosendaal Merselo N 18 Te bevragen by Chr. Goumans, Kerkpad 3, Venray. TE KOOP dragende koe of vaars Maart aan telling, en weivee G. Peeters, Lull C 50a. TE KOOP vooroorlogs vloerkleed z.g.a.n., 2.50 x 3.50 M. een mantelpak m. 42, z.g.a.n. tevens zit-slaapkamer aangeboden. St. Odastraat 21. TE KOOP herencostuum middenmaat, als nieuw, zonder pun ten, prys f 75.— J. Koenen, Leunen K 10. VERLOREN zwarte vulpen „Parlement" gouden pen met afgebroken clip. Tegen bel. terug te bez. by Bart Hulsman, Oostrum. TE KOOP 1000 kg eetaardappelen M. Flinsenberg, Broekweg 6. TE KOOP 3 zware biggen W. Jenneskens, Nachtegaal I 1. TE KOOP vooroorlogse kinderwagen en een mangel Adres bureau van dit blad. TE KOOP een toom biggen M. Janssen-Droesen, Ysselsteyn. TE KOOP 5 buitenbanden en 5 binnenbanden maat 32 x 6, in prima staat. P. A. Koenen, Holthees. Sportwagentje te koop Merseloseweg 7a. GEVRAAGD net dagmeisje Zondags vrij. Winters, Hofstraat 2. TE KOOP 2 weirunderen Jos. Rutten, Sniakt B 5. TE KOOP partij biggen H. Verrijdt, D 38, Oostrum. TE KOOP partij mangelwortelen zware bascule met schuifgewicht, in goede staat. P. J. Pouwels, C 62, Boshuizen. TE KOOP grote party sinaasappelkisten en haringvaatjes P. Siebers, Merseloseweg. TE KOOP zo goed als nieuwe handwasmachine en electr. motor 8/4 pk Th. Houwen, C 33d, Oostrum. Gelegenheid tot inscharen van 2 runderen G. Bongers, Merselo M 99. TE KOOP of te ruil tegen oud paard drachtige stamboekmerrie 4 jaar, telling 16 April. Meermalen bekroond op fokdagen. Voor eerlijk wordt ingestaan. M. J. Verschuren, B 76, Oploo. TE KOOP beste stoofperen Wed. Direks, Lull. TE KOOP 500 dennen schansen P. Baltussen, Boshuizen.

Peel en Maas | 1948 | | pagina 3