Herdenkingsavond v. Venray's Bevrijding 1 bel op 233 EDAhi N.V. Eet nu Wild Spreker PATER VICTOR Midd.diploma 1- en 2j. cursus Practijkdiploma's Voor plezier- of zakenreis P. STOKS Hofstraat N.W. 8 prima 2-jar. Pinus Sylvester (grove dennen) Fa. M. J. Vollebergh Zn. beschaafde Winkeljuffrouw Slachttijd G. van Leuken mm in ii ii 1111 ii 1111 li li 11 inn nnrntirn imimmmj ZONDAGAVOND 7.30 uur in Huize St. Servatius. n Muzikale omlijsting van Kinderkoor. I Entrée 50 ct. Voorverkoop Verkeersbur. V.V.V. j- s 11 HI1II i II milium11II1111 n IIHire i^eneag's 4j I aimcttie Venray's Harmonie, een der meest sympathieke en noodzakelijke ver enigingen in Venray, die door de oorlog een groot gedeelte harer uit rusting-heeft verloren, wil weer ko- mon tot haar vroegere bloei, maar ziet zich daarby genoodzaakt U w aller onmisbare steun in te roepen. Om enige kasmiddelen te verkrij gen waaruit zy de kosten van nieuwe instrumenten en muziek zal kunnen bekostigen, heeft zij onder meer een loterij georganiseerd, zodat ieder dus vrijwillig een steentje kan bijdragen om het gestelde doel te bereiken. In de loop der volgende week zul len huis aan huis loten worden aan geboden voor de prijs van vyftig cent. Aan deze loterij zijn mooie prijzen verbondende hoofdprijs bestaat zelfs uit eén completb nieuwe fiets. Thans kan de bevolking van Ven ray waardering tonen voor wat de Harmonie, geheel belangeloos, gedaan heeft, doet en zal blijven doen om liet culturele peil te verhogen. Laat het U een oreplicht zyn de plaatselijke verenigingen, die met zoveel moeilijkheden te kampen heb ben en speciaal de Harmonie in staat te stellen, vol idealisme mede te werken aan de culturele opbouw Uwer plaats. Zolang Venray geen bloeiend ver enigingsleven bezit, zal het zijn voor naamste belangen niet hebben be grepen. De Harmonie voor U, gij voor de Harmonie. V. Nieuws uit Venray en omgeving Zondagsdienst Doktoren. Van Zaterdagavond 8 uur tot Maan dagmorgen 8 uur DR. BLOEMEN Alléén voor spoed gevallen. Visites moeten aangevraagd worden vóór 12 uur. Medicijnen afhalen vóór 12 uur en van 2—3 uur. Verbetering huurwoningen Huurders aan wier woningen het definitief herstel nog niet werd uit gevoerd, gelieve binnen acht dagen na heden op het kantoor gemeente werken hiervan aangifte te doen. 30 jaar hij (le politie Op 25 October a.s., hoopt de opper wachtmeester der Rykspolite de heer W. Steerneman. de dag te herdenken, dat hy voor 30 jaar politie werd. Op 1 Maart 1925 kwam hy in dienst bjj de gemeentepofi tie te Venray en vorig jaar werd hy bij de reorgani satie der Rijkspolitie alhier opper wachtmeester. Wy twyfelen er niet aan, of het zal deze wakkere^olitieman niet aan belangstelling ontbreken. Tijdens de herstel werkzaamheden blijft de Kantcói&óekkandel en Dcukketii Fa. v. d. Munckhof in HETZELFDE pand gevestigd. 25 jaren bij het onderwijs. Zondag vierde onze ouddorpsge- noot, de Eerw^ Broeder Remidius (in de wereld H. Custers, Schoolstraat) te Eikenburg—Eindhoven zijn 25jarig onderwijzersschap. Gouden Bruiloft, Zondag herdacht het echtpaar Truyen aan de Tuinstraat alhier in intieme kring de gouden bruiloft. 's Avonds bracht Venray's Harmo nie het nog zeer krasse echtpaar een serenade. Lang onderweg. Te Maashees leende een schippers knecht by P. D. een rijwiel, daar hy naar een dokter in Venray moest. Beiden zyn echter niet meer terug gekomen Geslaagd Te Eindhoven slaagden voor het Huishoud-diploma Naaien en knippen, de dames Nelly Peters, Boschhuizon, Dora Friezen en Martina Friezen, Meerlo. 25-jarig bestaan der Landbouwschool en 25-jarig jubileum van Directeur J. Wijnhoven Deze maand is het 25 jaar geleden, dat *de Landbouwschool alhier ge opend werd en met haar zegenrijk werk voor onze landbouwende be volking, hier en in de omtrek, begon. Tevens herdenkt dan de Directeur, de Heer J. Wijnhoven zijn 25 jarige loopbaan als zodanig. Op Maandag 27 October zullen deze jubilea op feestelijke wijze herdacht worden, waarvan het programma luidt als volgt 9 uur Plechtige II. Mis tot dank zegging. Gezongen door leerlingen en oud-leerlingen in de kerk der Paters Franciscanen. Half 11 feestbyeenkomst in de toneelzaal van huize Servatius. Ope ning door de Weled. Heer A. Poels, voorzitter van het schoolbestuur, waarna officiële huldiging. Na afloop gelegenheid tot feliciteren. Wij komen hierop nader terug. Zilveren Jubilenm. Woensdag 15 October herdacht Mej. Sangers, Directrice der R.K. Lanü- bouwhuishoudschool alhier, de dag dat zij 25 jaar bij dit onderwijs werk zaam was. De H. Mis-van dankzeg ging haar aangeboden door het Bestuur der School om 9 uur in de Paterskerk, was zeer druk bezocht door leerlingen, oud-leerlingen, nodigden en belangstellenden. Na de II. Mis was receptio in het Bondsgebouw te Leunen, waarvan door- zeer velen werd gebruik ge maakt. In de namiddag was in het zelfde gebouw een huldigingsleostje georganiseerd. De gehele zaal was prachtig versierd en de „vele bloem stukken bewezen de dank aan Mej. Sangers voor haar werk. De H.E. Heer Deken voerde het woord namens het Bestuur van do School en dankte Mej. Sangers voor het vele goede aan de. Huishoud school tot stand gebracht. Spreker dankte ook de Heren Wijnhoven en Peters, die ruim 25 jaren aan de school land- en tuinbouwlesser. gaven. Dr. Ir.v Droesen sprak de dank uit aan Mej. Sangers en de heren Pet-eis en Wynhoven namens de Ver. v. Landbouwonderwijs tê. Roermond. Zyn woorden vielen in zëer goede aarde, want liy kon mededelen dat Venray in aanmerking kwam voor een nieuwe grote Huishoudschool. De Z.E. Heer Pastoor van Leunen feliciteerde hierna de jubilarissen. -(De E. A. Hëer Burgemeester was tot zyn grote spyt verhinderd). Namens het onderwijzend personeel word gesptoken door de Heer Vis sers, namens de Commissie van Toe zicht door de Heer Pubben, namens de Kring van Boerinuenbondon door Mevr. Rongen (Oirlo) en namens de Oud-Leerlingen door mevr. Kantjes (Leunen). De leerlingen vertolkten hun dank in cadeaux en verzen. Mej. Sangers en de Horen Wijnhoven en Peters werd grote uank gebracht, en prach tige cadeaux als stoffelijke herinne ringen aangeboden. Het geheel werd opgeluisterd door zang van leerlingen onder de leiding van Mevr. Hettema- de Jong en Mr. Vissers, enige leer lingen kwamen zelfs op de planken en 't was een gezellige midefctg. De echte feeststemming kwam, toen Mgr. Hanssen door toevallige familie-omstandigheden in Venray, de feestelijke bijeenkomst kwam be zoeken. Op hartelyke wijze sprak Mgr. Hanssen de feestvierenden en alle dames en heren toe, en gaf by z'n vertrek de Bisschoppelijke zeger.. Dr. Ir. Droesen had eoy. woord van oprechte dank tot Mgr. Hanssen ge richt. Hierna spraken nog de heren Wyn- hoven en Peters en Mej. Sangers, die hun c'ank uitspraken, voor de hulde aan hun gobracht. Mej. Sangers dankte allen, die meegeholpen hebben, om dit feest voor haar onvergetelijk te maken. Het geheel had een prachtig verloop. Moge Mej. Sangers en de Horen nog vele jaren hun krachten wijden aan de belangen van het Landbouw- huishoud-onderwys te Venray, in de nieuw te stichten Huishoudschool, tot zegen van de gemeente Venray. LEUNEN. Naar wy vernemen, zal op Zondag 9 November a.s., door onze Ruiterclub een Cross-Country gehou den worden op een prachtig gelegen terrein aan ,,^t Schoor". Er wordt grote deelname verwacht, waaronder da beste paarden en ruiters van Noord-Lim'ourg. Als eerste pry's zal worden verreden een prachtige wisselbeker. Y OEDSELBÜREAU YENRAY Paterslaan 20 Telefoon 416 Zeer belangrijk. Per melkkoe, aan wezig volgens de Rogistratiekaart van September kan 100 kg haver gekort worden op de dezer dagen toegezonden leveringsaanslag. Tevens kan men tot 1 November opgeven, dat men voor rogge, tarwe in aanmerking wenst te komen, be stemd voor zaaizaad op eigen bedrijf. Bij machinaal zaaien kan 150 kg >er ha beschikbaar gesteld worden. 3ij aanvragen niet ingediend voor 1 November kan geon korting op de graanaanslag worden toegepast, reeds gedane aanvragen behoeven niet her haald te worden. Landbouwers, wolko geen zaaizaad uit eigen bedrijf wensen te betrokken, ontvangen derhalve ook geon aftrek hiervoor, doch kunnen zonder straks verhoogd te worden, goedgekeurd zaaizaad aankopen. Do PI. Bureauhouder, H. EMONTS. S.V.Y.-O inroep Wie Zondag j.l. het eerste heeft zien spelen, zal met weemoed terug gedacht hebben aan vroeger tijden, toen we een halflinie hadden en een oorhoedo, dio wal voetballen betrof zeer zeker ander staaltjes heeft laten zien. De wedstrijd tegen Wittonhorst, was diep teleurstellend, niet omdat verloren, maar door het spel dat te zien werd gegevon. Het bleek, dat het tempo niet kon worden aange geven en het bleek ook, dat voor hoede en middenlinie geen gesloten geheel vormden, maar bestond uit individuoio spelers. Aarrschotvaardigheid, samenspel en bal-controle mankeerden nog al wat. Men is echter gelukkig niet by de pakken neer blijven zitten en de training van Dinsdag was zelfs beter dan anders bezocht. We twijfelen er niet aan of do club zal haar vorm weer terug vinden, daarvoor staan de spelers borg on ook de elftalcommissie zal uiteindelijk tot een bevredigende oploss'ne komen.- Niettemin, alle krachten zullen moeten worden ingospannen om in het rijtje te blijven en Zondag a.s. zal Boxmeer natuurlijk zijn beste beentje voorzetten. Vooruit jongens, laat zien, dat het ook andejjs lean. S.V7V. 2 moest Zondag tegen Tege- len, ook do puntjes aan de-gasten laten, maar Zondag tegen V.V.V. 3 zal het getij wel keren. Het derde is Zondag vrii. Het bestuur doet nogmaals een dringend beroep op de spelers vooral naar de training te komen, het blijkt, dat dit bitter hard nodig is. Il.C.V.-nieuns De zeer zwaar gehandicapte dames- ploeg jnoest met 2 1 capituleren voor de'Vonlo-girls, Jat op volle kracht uitkwam. Do heron losten hun moeilijke op gave op, door de kampioenscandidaat Tegelen in eigen home een 2 1 neder- laag toe te brengen. Voor a.s. Zondag is vrij voor beide ploegen. Bij gunstig weer wordt ech ter een oefenwedstrijd gespeeld. Uitreiking rantsoenbonneu scheerzeep Mannelijke personen van achttien jaar en ouder, die in het bezit zyn van een gecombineerde of versnape- ringenkaart, kunnen zich op nader vast te stollen dagen tot do distri butiedienst wenden, die hun togen overlegging van de tweede distributie- stamkaart een rantsoenbon voor scheerzeep zal uitreiken. Voor smok kei winsten bezweken Tilburgse politiemannen en ambte naren van de douane hebben plotse ling een 20-tal bussen met Belgische arbeiders, die dagelijks in enige Til burgse bedrijven komen werken, aan een nauwkeurig onderzoek onder worpen. Alle Belgen werden gevisi teerd. Grote hoeveelheden Belgische artikelen, die over de grens waren gesmokkeld, konden in beslag worden genomen. Togen 70 personen werd proces-verbaal opgemaakt. Yrou~en en uurwerken. In het Volks weekblad der Paters gapucijne i lazen we onlangs de volgende i ermakelyke vergelijkingen onder d( titel: Vrouwen en uurwer ken, Jonge vrouwen gelijken oude uur werken; zy gaan altijd voer IJdele vrouwen gelijken zakuur werken; zy laten zich gemakkelijk opwinden Pronkzieke vrouwen gelijken toren uurwerken; men kijkt wel naar hen, maar wil ze niet in huis hebben. Mooie vrouwen zonder verstand gelijken speeluurwerken; ze worden spoedig vervelend. Praatzieke vrouwen gelijken wek keruurwerken; men hoort er wel naar, 'maar allesbehalve met plezier Bescheiden vrouwen gelijken repe titieuurwerken; zy laten zich slechts dan horen, wanneer men hot ver langt. Verwaande vrouwen gelijken on regelmatig lopende uurwerken; men slaat er volstrekt geen acht op. Moderne vrouwen gelijken cylin- deruurwerken; ze zyn even plat. Hüiselijke vrouwen gelijken op slingeruurwerken; ze gaan het regel- matigst. Men zou ook kunnen zeggen: zo gelyken zakhorloges; zo zijn altyd thuis. Men zou de vergelijking kunnen doorzetten van vrouwen en.... pols horloges. Van vrouwen en antieke pendulen. Van vrouwen en stationsklokken. Van vrouwen en radioklokken. Tot slot: Zoals het klokje thuis ;ecÜJkt, zo tikt het nergens KERKELIJKE DIENSTEN. Paterskerk ZÓNDAG: 7 u. leesm' Dirk v.d. Hulst; 8 u. patershoogmis: 9 u. II. Mis op St. Jozof voor de 3de Orde Jongens: half 10 loesmi^ voor Jac. SehaelTers, Wilholmina Clao'sseris en zoon Piot; half 11 parochiemis v. do Voortplanting'des Geloofs; half 3 kinderlof; 4.15 gez. Vespers; 5 u, Lof en rozenhoedje. Collectc-n: 1 kerk; 2 voortplanting >s geloofs; 3 armen. MAANDAG: half 8 zielemis voor allo overl. parochianen; 7.30 ter ere var. St. Crispinus; 8 u. best. jd. Ant. Roffers (3H); half 9 loosm. DINSDAG: 6 u. Uitstelling van het Allerh. volle afl.; 6.30 Maria Ouden hoven; zyalt. om behouden terugkeer: half 8 best. jd. vr. Noyen-Zeegers en zoon Simon (1H); zijalt. 7 u. H. Slak- Horst en J. Jansson; 8 u. PI. Hoog mis wegoris Zilveren Kloosterfeest, zijaltaar v. G. Wismans; 9 uur pl. huwelijksmis v. bruidspaar Bornards- Bongaerts; 7 u. pl. Lof. WOENSDAGhalf 8 lm., zijaltaar Martin Wismans en Paul Kuypers: 8 u. gest. jaard. A. Claassens (2ekl.); half 9 lm.; 's avonds om 7 u. opening van Triduum Dorde Orde, als voor bereiding op het feest van Christus Koning, gegeven door P. Thomas Pethof o.f.m.; om half 7 October- oefening. DONDERDAG: half 8 lm v. geestelijk en tijdelijk weirijn van de leden dei- Derde Orde,, zijaltaar v. Mar. v. Es$n overl. fam. v. Es—Vermeulen; 8 uur gest. jaard. Johanna en Leonard Wis mans en Petronella Jenneskens (2kl.); half 9 lm. voor overl. leden derD.O.; half 7 korte October-oofening; 7 uur Triduum. VRIJDAG: half 8 lm.; 8 u. gest. jaard. Th. Michels en Anna Janssen (III.); half 9 lm.; half 7 October- oofening; 7 u. Triduum. ZATERDAGhalf 8 O.L.Vr. Hoog mis en algemene Communie vrouwen: 8 uur gest. jaard. L. v. Valkenburg, •J. v. Tricht; H'. Verhofstad, huisvrouw on kinderen (sol. le kl); 8 u.zijaltaar Jac. Smeets en overl. ouders: half 10 pl. hoogmis by 25-jarig huwelijk van Aarsen—Bergs: 10 u. pl. hoogmis by 25-jarig huwelijk Stoernoman—v.d. Munckhof, Biechtgelegenheid bij de eervv. paters vanaf 3 u., bij parochie geestelijken van 5—half 8, Iedere avond om 7 u. Lof, rozen hoedje en gebed tot St Jozef. A.s. Zondag feest van Christus Koning. HEIDE. 8 u. lm. Maria de Lauw; 10 u. hoogmis Willem Voesten. Vrijdag 7 u. lm. Poels-Voesten. ST SERVATIUS. Zondag 11. Missen 6.45, 8.45 en 10 u. hoogmis; 8.45 Aloys. Jeuken; 10 uur vooreen behouden terugkeer uit Indië; 6.10 Lof en rozen hoedje. Dinsdag 8 u. Helena van Helden. •Vrijdag 8 u. Helena van Helden. Zaterdag 8 u. Hendrikus Ruiten; van 5 tot half 8 biechthoren. Eiken, avond 6.10 Lof mot rozen hoedje. KT ANNA. Zondag: 6.45 u. Wilhelm Swach hoven en Antoinette Cremers; 7.45 u. Christina Wetterhahn; 9 uur hoogmis tot zekere intentie; half 11 voor vrouw Linders. Maandag 6.45 u. overleden familie Bernards—Bongaerts; 8.05 u. Gerard Clephas. Dinsdag 6.45'u. o/erleden familie Voermans-Leissen; 8.05 u. famil: Leenders—Wetterhahn. Woensdag 8.05 u. voor behouden terugkeer uit Indië. Donderdag 6.45 u. Antonia Janssen. Vrijdag 6.45 u. voor behouden terug keer uit Indië. Zaterdag 8.05 u. Franciscus van bestel, echtgenoot van Elis. van de Linden, biechtgelegonh van 5-half 8. In do week elke avond half 6 lof met rozenhoedje. BURGERLIJKE STAND van 10 tm. 17 Oct. 1947 GEBOREN: Lormans Theodorus M., Langstraat de Rijck Johannes A. J., Oirlo F 16 Qoedemakers Henrica, Merselo N 2: Derikx Petronella G. A.M., Volen L25 Jaspers Franciscus M. M., Ziekenhuis Peeters Wilhelmus II. P., Landw.weg Jenniskens Joseph II., Heido L 31 Berbers Antonius J. M., Willemstraat Janssen Jacobus E. L., Heide L 41 Achten Hubertus A. G. M.. Oirlo E 19 Wismans Wilhelmus M.G., Maash.we Tysen Gerardus M. M., Langstraat 3 Rijbroek Johannes G. C., Henseniuspl, R.K. Mndnitveeheidsbckoci IQwcay. Inschrijving Leerlingen. Op MAANDAG 20 en DINSDAG 21 OCTOBER a.s. lieeft do inschrijving plaats dor leerlingen voor 't Avond-Vaktekenondenvijs voor alle vakkon an half 8 tot 9 uur n.m. MARKTSTRAAT 10 (Kantoor Gem.ontvanger) Namens het Bestuur, P. J. I. OOMENS, Directeur. OPLEIDING Cutsus Dinfens, Pateutiaat iÖ Voor H.H. Bosbezitters hebben wij beschikbaar een aanzienlijke partij verplant, besproeid en uit controlezaad, voor bosbeplanting. FRANS MARISSEN-GUNS, Plantsoenkwekerijen ZUNDERT, Telefoon 371 MEUWE BOKKEN Voor tijdvak van 19 Oct. t.m. 1 Nov. Bonkaarten KA KB KC 711 (Serie P) P—05 Diversen 750 gram suiker, boterhamstrooisel enz. of 1500 gnyn jam, stroop enz. of 750 g versnaperingen P^-06 Diversen 250 gram waspoader Bonka arten KI) KE 711 (Serie P) P 13 P 14 Diversen 250 gram sui ker, boterhamstrooisel enz. of 500 gram jam, stroop enz. of 250 gram versnaperingen P 15 Diversen 250 gramwaspoeder P 16 Reserve 500 gram cluem of zelfrijzend bakmeel of kinder meel (alle soorten) of kinder biscuits P~il7 Reserve 250 gram waspoeder Bonkaarten MA MD Mil 711 (byz.ar beid, a.s. moeders en zieken) (Serie P) P—21 Suiker 250 gram suiker, boter hamstrooisel enz. of 500 gram jam, stroop enz. of 250 gram versnaperingen Tabak- en versnupcringenkaarten enz OA (JB QC 711 P—01 P-02 Tabak 1 rantsoen siga- rotten of kerftabak P-03 Tabak 2 rantsoenen sigai^tten of kerftabak P-01 Versnaperingen 200 gram ver snaperingen of 200 gram suiker, boterhamstrooisel enz. of 400 gram jam, stroop enz. 03 Versnaperingen 100 gram ver snaperingen of 100 gram suiker, boterhamstrooisel enz. of 200 gram jam, stroop enz. DISTRIBUTIEDIENST KRING VENRAY Week van 19 t.e.m. 25 Oct. 1947 Uitreiking bonkaarten 713 en sehoenenbonneu. Tegelyk met de uit reiking van de bonkaarten 713 zal de uitreiking plaatshebben van'schoenen- bonnen aan personen, wier stam kaartnummer eindigt op het cijfer 1, alsmede aan kinderen, geboien in de maanden Octtober/Novembr van één der 1932 tm. 1945 en aan kinderen tm. 1945 en aan kinderen, geboren in Wij kunnen U weer leveren eiken 4jutikameigainituien (2 fauteuils en 4 stoelen) Eigengemaakte Ledikanten, Voor do lange winteravonden hoge en lage Rietfauteuils, Clubs, Fauteuils. vraagt voor haar filiaal te VENRAY, Henseniusplein 4 -Moet service wetei? te geven aan onze cliënten. Goed loon, prettig en afwisselend werk. Aanmelden bij de filiaalchêT. de maanden December 1946 en Januari 1947. In aanmerking voor 'n schoenen bon komen degenen, welke nog in het bezit zyn van de bon 612 resp. 604 van het inlegvel. By de uitreiking van de bonkaarten dient het publiek de titelstrook van do bonkaart 711 over te leggen. Losse iuwisselingsbonnen zyn niet geldig. Verder moeten worden medegebracht, alle stamkaarten en inlegvellen. De uitreiking is als volgt Zaterdag 25 Oct. te Veulen van half 10-11 u. letters A-Z. Inlevering rautsoenbonnen E-serie. De rantsoenbonnen van de E-serie voor de artikelen bloem en rijst, alsmede voor waspoeder, kunnen in de week van 19-25 Oct. a.s. voor het laatst door detaillisten worden ingeleverd. Rantsoenbounen voor scheerzeep. Aan alle mannen, geboren in 1929 of eerde), aan wie een versnaperingen^ of gemengde kaart is uitgereikt, dus die niet in het bezit zyn van een tabakskaart QA 711, kan eon rant soenenbon voor scheerzeep worden uitgereikt. Deze rantsoenen kunnen worden afgehaald in de weok van 20-24 Oct. a.s. Stamkaarten mede brengen. ADVERTENTIEN (Enige en algemene kennisgeving) De Hoer en Mevrouw Q THIJS LINTHORST-POELS geven met vreugde kennis van do geboorte van hun docliter FRANCIS Francisca Gemma Marie Henriette. Twello, 11 October 1947 „Venrode" Geven met vreugde kennis van de geboorte van hun zoontje en broertje WIM, die by het H. Doopsel de namen Wilhelmus Martinus Gemma ontving H. WISMANS M. WISMANS-LAUMEN Venray. 15 October 1947. Joke Oudenhoven Jo Custers hebben de oer kennis te govon van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de plechtige inzegening zal plaats hebben op Dinsdag 4 November om 10 uur v.rn. in de kerk van de E. P. Franciscanen te Venray. Hierna zal een plecht ige H. Mig tot hun intentie worden opgedragen. Venray, Heuvelstraat 1 Grote Markt 9 Dagadres: Hotel De Zwaan. Gelegen heid tot feliciteren van 1—2 uur. Toekomstig adresGrote Markt 10 Voor de vele hartelyke blykenvan belangstelling, ondervonden hy ons huwelijk, betuigen wy, ook namens wederzijdse familie, oprecht dank. J. Verheijen M. Verheijen- Kessels Oostrum D 14, October 1947. Voor de talryke blyken van be langstelling, welke wy by ons Hu welijk mochten ontvangen, zeggen wy, ook namens wederzijdse familie, hartelyk dank. H Verstralen T. Verstralen- Verheugen Venray, October 1947. Kamer met pension aangeboden. Brfeven onder no. 288 bureau van dit blad. Wü hebben in voorraad - Papieren darmen Runderdarmen Slagerij Geumans Kerkpad. Onze zaak is Dinsdag 21 Oct. gesloten Slagerij Goumans Kerkpad. TE KOOP Losse 3deurs beste kleerkasten, Slaapkamerameublement Keuken met bank, Stofzuigers, Pic up met platen, Keukenkasten, Micca voor haarden. Ruststoelen, Keukenstoelen, üittrektafels, Waschkasten, Nachtkastjes, enz. Eindstraat 12 TE KOOP 3 scheutelingen en een houten ponney-egge Wed. G. de Mulder, Haag-Merselo. TE KOOP prima groot tafelblllard (leiblad) en mangel. Adres bureau van dit blad. Hazen, Konijnen, Patrijzen, Fazanten, Kippen vanaf f 3. Alles panklaar. Kippen gelieve men vóór Donderdag te bestellen. Telefoon 481 Leunsoweg 13

Peel en Maas | 1947 | | pagina 3