P Gebr. Lucassen - Leunen aasei- collecte Gulpener Bier SWAG HOVEN Tandarts Ruyten afwezig Vergadering Communie prentjes Communie geschenken Paaskaarten |a. u. d. ïïlunckkóf. Kantoor der S.E.C. KLOMPEN Citroenen U$cUckmackine$ H. HAWINKELS volop TOUW J. F. Straatman Sinaasappelen In voorraad Behangselpapier „Het Warenhuis" Uit voorraad leverbaar oplossing van het geheim betreffende de identiteit van den tsaar aller Russen. Het is een schouwspel, om nooit te vergeten, een schouwspel waarbij de lach niet van uw gezicht -',:fen Liefde, biedt meer dan de „,Mte sensatie film, maar heeft dit voordeel, dat het den toeschouwer niet slechter, maar beter maakt om dat liet een gezonden lacli opwekt en de voldoening van een echt prettigen en weibest eden avond geeft. Aangezien slechts één voorstelling plaats heeft, zal het zaak zyn U tydig van kaarten te voorzien Zie advertentie in dit blad. S.Y.V.-Omroep. Bravo jongensFyn gelapt! Je hebt de pessimisten dan tocli maar eens laten zien, dat je het nog wol kunt en bewezen, dat de bosto stuurlui aan wal staan. Boys, houdt in de gaten, dat we nog 'n kans hebben al is deze klein, toch doen wo nog wat we kunnen. We weten nu onderhand, dat voet baden geen rekensommetje is en dit geld ook voor de koploopers. Ze zyn er nog nietl Wij zorgen in ieder geval, dat we resterende wedstrijden alle nog win nen en wie weet Dus jongens, zet 'm op Onze reserveskonden het tegen Blerick niet bolwerken, al zag het er tot rust niet naar uit. Maar 't zat 'm in hoofdzaak in de „Ausdauer" welke je te kort kwam. Je weet wat hier aan te doen is hè. Het Dinsdagavond recept De grootste verrassing bracht zeker ons derde, dat 't zoowaar klaar kreeg om Meerlo met een 6-0 nederlaag naar huis toe te sturen. Hopelijk heb jo eindelijk de smaak te pakken en blijft het niet bij de eerste overwinning want je hebt de puntjes broodnoodig jongens. Volgende waek Vrydag (de- week na Paschen) is weer do gebruikelijke clubavond. Om half acht dus allen present. Uitreiking diploma's Landbouwschool te Yenray. Op 25 Maart j.l. had de .eindles plaats, waarby tegenwoordig waron de Z.K. Heeren geestelijken uit Ven ray, Minema, pl.v. rüksldb.consulent, Gubbels, best.lid L.L.T.B-onderwijs en A. Pools, vertegenw. der comm. van Toezicht. Deze bracht dank aan den leeraar Wijnhoven, voor de technische en cultureele vorming, doorhem aan do leeriingen bijgebracht, eveneens aan de heeren kapelaans voor 't hier gegeven godsdienstonderricht. Hy eindigde met den wensch, dat de jonge boeren trouw zullen blyven aan God, Koningin en Staat en dat ze eens de gelegenheid zullen hebben een eigen bodryf te stichten. Dan kregen de leerlingen de ge legenheid om hun kennis op tech nisch gebied te toonon. Ook het cul tureele werd niet vergeten. Dan werd het hondslied gezongen, waarna de heer ifinema allen gelukwenschte wet het behaalde resultaat. De heer Gubbels weos op het gToote nut der school en 't vele goede door den onderwijzer verricht. Kapelaan Kuepers dankte voor de prettige samenwerking. Een der leerlingen kreeg nu het woord en bracht eerst hulde aan aan Meester Wijnhoven, daarna aan Kapelaan Kuepers voor alle moeiten aan hen besteed. De hoer Wynlioven schetste het verloop van deze schooljaren en was zeer tevreden over den afloop. De diploma's werden hierna aan de volgende leerlingen uitgereikt: M. Goumans, A. v.d. Munckhof,.W. van Oscli, B. v.d. Hulst van Venray, M. Pubben, H. Arts, H. Michels, Th. Janssen, M. van Meyel, v. Ryswyck van Mersolo, J. Jenniskens, J. Gou mans, Th. Meyers, J. Heintjes van Leunen, H. Vergeldt en W. Claessen van Ysselsteyn, G. Geurts en G. Hosen van Oirlo, L. van Soest en P. Gielen van Wanssum, P. Thielen en A. Peeters van Castenray, J. Ver stegen en G. Bovée van Smakt, Th. Geurts en H. Litjens van Geysteren, A. Bodden en H. Janssen van Maas hees, J. Cox, L. Poels en K. Peeters van Meerlo, J. Nellen en G. Poels van Heide. Landbouwwintercursus. MERSELO. Alhier had Vrydag 28 Maart de eindles en sluiting van de twee-jarige Landbouwwintercursus plaats. Aan alle deelnemers kon het diploma worden uitgereikt. De ge slaagden zyn: PI. Arts, Jos. Engels, H. Janssen, Th. Janssen, M. van Mejj- ol, M. de Mulder, M. Michels, A. Poels J. Pubben, M. Rongen, Chr. Rongen, J. van Ryswyck, A. van Vegchel, S. van Vegchel, Chr. Verstraaten, allen uit Merselo, H. v.d. Hulst, J. v.d. Hulst, B. v.d. Hulst, M. Maas en J. Stevens te Venray en L. van Djjck en J. Maas te Heide. Door verschillende sprekers werden de cursisten geluk gewenscht met het behaalde diploma en werd de goede geest gememoreerd, die er geheerscht heeft op deze cursus tus- schen de leerlingen en het hoofd van den cursus, den heer Gerrits, land- bouwonderwyzer te Venray. Namens de leerlingen dankte do heer M. van Meyel een heer Gerrits voor al de betoonde moeite en bood een blyvond aandenken aan. H. Priesterwijding, Op 20 April zal Z.H. Exc. Mgr. W. I anis, in het Missiehuis teStein o.a. de H. Priesterwijding toedienen aan de Eerw. Frater P. van der Sterren uit Oirlo. Persbericht. t Prov-. Verdeelcoinmissie van landbouwwerktuigen in Limburg, maakt bekend, dat de bedrijven, die 'U aanmerking wenschen te komen ^oor eon combine (maai-dorschma- mne) hiervan mededeeling dienen c® ?0n- voor 20 APril a-s- aan den ««rotans van genoemde commissie ■L&nübouwhuis Roermond. Een Paasei voor het Zwakke Yenray se Kind Zoals U zich ongetwijfeld zult herinneren uit de vooroorlogse jaren was dit de wekroep van het Ned. R.K. Huisvestingscomité om de uit zending van zwakke kinderen naar kolöniehuizen financieel mogelijk te maken. Hy is dit ook nu nog. Het Groene Kruis te Yenray heeft besloten reeds dit jaar op zo'n groot mogelijke schaal te beginnen met uitzending van zwakke kinderen uit de gehele gemeente voor een zes- weekse vacantie. U begrypt, dat dit hoge kosten met zich meebrengt. Daarom doet het bestuur een ernstig beroep op Uwe milddadig heid. Hoewel de collecte landelijk georganiseerd wordt, is do gehele opbrengst voor de plaatselijke uit zending. Moeders, U beseft waarschijnlijk het beste wat liet zeggen wil, gezonde kindoren te hebben. Daarom bevelen wy speciaal U deze collecte aan. Mogelijk is reeds een enveloppe voor deze collecte by U bezorgd. Leest aandachtig wat daarop gedrukt staat. Mocht U geen enveloppe ontvangen hebben, dan rekenen wy er op, dat U er een van Uw eigen voorraad neemt om Uw onmisbare gave aan ons te bezorgen. Na Pasen worden de, hopelyk ryk gevulde enveloppen opgehaald door personen, die van een legitimatie bewijs voorzien zyn. Laat U dit be wijs tonen. Enveloppen zijn nog verkrijgbaar op hot secretariaatStationsweg 26. Het bestuur v.h. Groene Kruis Studentenclnb „St. Bernard lis" Al is de Paasvacantie dar. ook de kortste vacantie van het jaar, dan wil dat niet zeggen, dat de activiteit van de studentenclub daardoor ge remd worden. Een gevarieerd pro gramma is yverig in elkaar gezet. Daar is op de allereerste plaats het feestelijk feit, dat de oud-voorzitter van de studentenclub den weleerw. Heer M. Lemmen zyn eerste plech tige H. Mis zal opdragen. Zoals voor de oorlog zal dit groot gebeuren ook door de stu dentenclub gevierd worden. Op Zater dag 12 April wordt als dank aan den nieuwen Priester een toneel avond aangeboden in de Aula van het Gymnasium. Opgevoerd wordt „De Spooktrein" De toegang tot deze avond is uitsluitend gereserveerd voor studenten, ouders en donateurs. Zondag 13 April wordt dit toneelstuk opgevoerd voor het Venraysch publiek. Verder staa't er op het programma een proefbivak voor de junioren, de kringkampioenschappen voor binnen sporten in Venlo, voetbalwedstrijden, hersengymnastiekavond, enz. Op Donderdag 10 April is er een gezamenlyke clubmis in de kapel van het gymnasium waarna koffie tafel. De H. Mis zal opgedragen worden door onze nieuwe priester. Gevonden Eierkist, met adres „Janssen kap per Venlo", G. Michels Volen L 58; nieuwe herenpantofl'el, v. Kessel Over- loonseweg 47; Bril, Linssen J.L. p.a. J. Arts Hoenderstraat, Damesrywiel, Kazerne. Tragisch ongeval Donderdagavond vond men in hare woning, het half verkoolde lichaam van de Wed. A. Kusters, in de School straat. Als doodsoorzaak vermoedt men hartverlamming. Zy is toen waar schijnlijk op de brandende kachel ge vallen, met het bekende treurige gevolg. Plotselinge dood De 61-jarige landbouwer M. K., te Castenray, is by' zyn werkzaamheden op het veld plotseling doodgebleven. Petroleum voor kookdoeleinden Het Centraal Distributiekantoor deelt mede, dat do onderstaande bon nen van de kaarten voor petroleum voor kookdoeleinden en verlichting gedurende de maand April 1947 elk recht geven op het koopen van vier liter petroleum. Kaarten UA 611: bon A 21 tm A 24 Kaarten UB 611: bpn B 11 on B 12 Kaarten UC 611: bon C 06 Kaarten UD 611: bon D 11. Nieuwe rantsoenbonnen voor textiel. Het Centraal Distributie Kantoor deelt mede, dat met ingang van 1 April a.s. nieuwe rantsoonbonnen voor textiel in gebruik zulbn worden genomen, welke gekenmerkt zyn dooi de aanduiding „C 82". Do oude bon nen, gemerkt „B 82", blyven voor- loopig geldig. Huisvlijttentoonstelliug Jongelui met vryen tyd Moeten deze tyd toch kwyt De een studeert, de ander knutselt Maar wie zyn vrye tyd verdutselt Heeft heel zyn verder leven spyt VOEDSELBUREAU VENRAY Paterslaan 20 Telefoon 416 DISTRIBUTIEDIENST KRING VENRAY Week van 6 tot en met 12 April Sluiting kantoorTweede Paasch- dag zyn de kantoren gesloten. De zitdag te Wanssum en Oirlo wordt deze week gehouden op 11 April en wel te Wanssum van 9— half 12, en te Oirlo van 2-half 5. De zitdag te Ysselsteyn wordt niet op Vrydag 11, doch op Zaterdag 12 April gehouden van 9-balf 12. Detaillisten te Yenray, welke weke lijks hun bescheiden inleveren op Maandag, moeten deze weken inleve ren op Donderdag 10 April van 9-12 u. Toeslagkaarten Bijzondere Arbeid. Deze week worden uitgereikt de toe- slagkaarten voor byz. arbeid voor de 5e en 6e periode. Tevens wordt dan uitgereikt zeep voor vuile arbeid. De werkgevers worden verzocht stipt op de voor hen aangeschreven dagen en uren de toeslagkaarten af te halen. Zeep voor vuile arbeid. Artsen, wijkverpleegsters, slagers en melkers moeten deze week een aanvraagfor mulier voor extra zeep afhalen en indienen. Scheerzeep voor kappers. Heeren, kappersbedryven kunnen voor 5e, 6e- 7e en 8o periode 1947 een aanvraag, formulier voor scheerzeep indienen- By het indienen der formulieren dient overgelegd te worden het bewys van lidmaatschap van de vakgroep Kap persbedryven. Kal vermeel. Veehouders kunnen de rundveevoederbonnen voor periode 13 April tot 10 Mei, voor van de verstrekte hoeveelheid, kalver- meel ontvangen. "Wensoht een veehouder dit kalver meel te ontvangen, dan moet dit de voederleverancier ter kennis worden gebracht by het inleveren der bonnen. Vezelbiudtouw. Aanvraagformulie ren voor het verkrijgen van vezel bindtouw voor graanmaaiers-zelfbin ders voor het binden van oogst 1947 kunnen deze week op het bureau ol op de zitdagen worden afgehaald. Na invulling zoo spoedig mogelijk weder om inleveren. Toeslag consumptieaardappelen. Voor aardappelen welke in het consump- tiegebied worden aangevoerd, zullen boven de richtprijs en de bewaar vergoeding onderstaande toeslagen 100 kg. worden gegeven per 31 Maart tm. 6 April 7 April 13 1* 20 21 27 28 4 Mei f 1.40 1.50 1.60 1.70 1.80 Arbeidskrachten oogstvoorziening. Landbouwers, welke voor het oogst- seizoen arbeidskrachten en machines zoals aardapppelrooiers, bietenlichters enz. noodig hebben, kunnen deze week een opgave doen, wat boven het normale beschikbare noodig is, met zoo nauwkeurig mogelijke vermelding van de tyd, wanneer, en voor welke werkzaamheden de arbeidskrachten noodig zyn. Het Bureau Oogstvoorziening zal trachten tijdig arbeidskrachten dis ponibel te stellen. Opgaven kunnen op het bureau of op de zitdagen geschiede, alsmede by de voorzitters der pl. commissies. Dit is voor: Yenray by H. Janssen, Hensenius- plein 7; Heide, by G. Wismans; Merselo, by P. Pubben; Ysselsteyn, by M. Wismans; Leunen, by A. van Dyck; Oostrum, bij H. Goumans; Oirlo, by H. Philipsen; Castenray, by Jos. Geerets. De Bureauhouder, H. EMONTS. Wed. Aerts; 8 u. plechtige uitvaart Jose'phina Janssen—Kryns; 8 uur Mathijs Litjes; 8u.Gerardus Willems; half 9 best. jaard. Joh. Derksen, echt- genooten en kinderen AdrienAntoon (3 H.); half 9 Theodorus Cremers— Poels; 9 u. huwelijksmis voor Bruids paar Barents Vermeulen; half 7 lof. WOENSDAG: 7 u. v.d. geloovige zielen; half 8 lm.; half 8 voor vrouw van Martin Jeuken; 8 u. gest. jaard. Hendrik Verblakt en Petronella Ver dellen (3e kl.); 8 u. Gerardus Pelzer, echtgen. en zoon; half 9 gest. jaard. Hendrik Poels, Hermina Evers en kinderen (3e kl.) DONDERDAG7 u. Johan Sybers; half 8 lm.; half 8 Johanna Henckens- Tiezen; 8 u. gest. jd. Joh. Verblakt (3kl); 8 u. W. Kusters; half9 gest.jd. Chr. Ariaans en I. v. Meyel (1H); half 9 t. ere v.d. H. Oda. VRIJDAG 7 u. t. ere v. 't H. Hart; half 8 Jean Loenen; 8 u. gest. jd. J. Camps (3kl); 8 u. overl. ouders; half 9 leesmis; 6.30 lof. ZATERDAG 7 u. t. z. int.; half 8 O.L.Vr. hoogmis; half 8 t. ere v. O.L. Vrouw, v. beh. terugk.; 8 u. gest. jd. Jac. Goumans en echtgen. (IH): half 9 leesmis; 9 u. huwelijksmis v. bruidsp. Sanders-Verheyen; 10 u. huwelijks mis voor bruidspaar Rynja—Manders. Biechtgelegenheid: bij eerw. paters vanaf 3 u.; bjj parochio-geestelyken van 5—7 u; half 7 rozenkrans en lof. A.s. Zondag collecte voor 't onder houd en restauratie v. 't Gr. Semina rie te Roermond. In de loop van de komende week zullen de collectanten weer aankomen voor het Bisscb. Bouwfonds „Opbouw kerken." HEIDE Zondag 8 u. leesmis overl. fam. Geurts—Gellings; 10 u. hoogmis; Maandag 8 u. leesm. fam. M. Wis mans; 10 u. hoogmis Thomas Michels. St, SERVATIUS. Paasch-Zondag H. Missen 6.45, 8.45 en 10 uur, 7.45 alleen voor St Servatius; 6.45 over ledene; 7.45 Harry Wientjes; 8.45 P. Bouten; 6.10 lof èn rozenhoedje. Paas-Maandag H. Missen als op Zondag; 6.45 G. Bouten; 7.45 over ledene; 8.45 Albert Janssen, moeder en zoon; 10 u. Eerste Pl. H. Mis van P. Isidorus Lemmen o.f.m.; 6.10 lof en rozenhoedje. Dinsdag 8 u. voor 'n zieke. Woensdag 8 u. zieke. Donderdag 8 u. zieke. Vry dag 6.10 lof en rozenhoedje. Zaterdag 6.10 lof en rozenhoedje, 5—half 8 biechthooren. St ANNA. Paasch-Zondag 7.45 hoog mis voor Ant Creemers; half 11 overl. fara. Janssen—Huybers; half 4 lof. Paasch-Maandag 7.45 voor J'. J. Linders; 9 u. voor Ant. v. Kessel; half 11 voor Jacob Ebben. Woensdag 8.05 voor overl. Gebr. van Es. Vrydag half 6 lof. Zaterdag half 6 lof t.e.v. Maria, Biechtgelegen heid van 6—8 uur. NIEUWE BONNEN voor het tijdvak van 6 t.m. 19 April Bonkaarten KA, KB, KC 703 (Strook No. 4) 67-6 Algemeen 750 gr. suiker, boter hamstrooisel enz. of 1500 gram jam, stroop, enz. of 750 gram chocolade of suikerwerk 67—7 Algemeen 1 ei 67—8 Algemeen 2 liter petroleum 67—E 67—L Reserve 100 gr. gedr. Zuidvruchten. Bonkaarten KI), KE 703 (Strook No. 4) —3 68—4 68—5 Algemeen 250 gr. suiker, boterhamstrooisel enz. of 500 gram jam, stroop, enz. of 250 gram chocolade of suiker werk —6 Algemeen 1 ei —7 Algemeen 2 liter petroleum T Reserve 100 gram gedroogde Zuidvruchten Bonkaarten MA, MD 704 (byz. arbeid, a.s. moeders) (Strook No. 4) 67—4 Suiker 250 gram suiker, botor- hamstrooisel, enz. of 500 gram jam, stroop, enz. of 250 gram chocolade of suikerwerk Tabakskaarten enz. QA, (JB, QC 704 67 1 Tabak 3 rants, tabaksartikelen 67—2 67—3 Tabak 2 rants, tabaks- artikelen 67 1 Versnaperingen 200 gr. choco lade en suikerwerk of 200 gr. suiker, boterhamstrooisel enz. of 400 gram jam, stroop enz. 67—3 Versnaperingen 100 gr. choco lade en/of suikerwerk of 100 gram suiker, boterhamstrooisel enz. of 200 gr. jam, stroop enz. Twintig ponten voor textiel Het Centraal Distributiekantoor maakt bekend, dat met ingang van 1 April van de nieuwe textielkaart VA 705 geldig verklaard zyn van elk der stroken A en B1. De vyf bon nen ter waarde van één punt en 2. De bon ter waarde van vyf punten. De bonnen „reserve A" en „reserve B" zijn niet geldig voor de aankoop van textielgoederen. Het verbod tot het in ontvangst nemen van losse punten der textielkaarten geldt niet voor de thans geldig verklaarde bonnen der textielkaart VA 705. KERKELIJKE DIENSTEN. Parochieactie: Weest eerlyk. Heer der week: Pater Domitius, Patorsklooster, Tel 502. ZONDAG Paterskerk: Hoogfeest van Paschen; Gen. Absolutie v. D.O.; geen gelegenheid om te biechten; 7 u. lm. voor Hendrik Heezen, lid van de H. Familie; 8 u. Pl. Patershoogmis; half 10 lm. voor Piet Schaeffers; vandaag goen verg. v.d. Derde Orde, doch vol gende Zondag; half 11 Eerste Pl. H. Mis van Pater Isidorus Lemmen; géén kinderlof; 4.15 gez. Vespers; 5 u. Plech tig Lof. Collecten1ste Kerk, 2de Bissch. nooden, 3de armen. MAANDAG2de Paaschdag, dag van devotie, diensten als op Zondag, half 10 II. Mis voor Josophina Jansen- Kryns als lid van de Derde Orde; half 3 kinderlof; 5 u. lof. DINSDAG: om 6 u. uitstelling van Allerheiligste; 6.20 u. hoogmis t.e.v. Antonius; half 8 gezongen H. Mis voor alle overleden parochianen^Ralf 8 voor het zwakke Venrayse kind Le6st het artikel in dit blad. Overweegt voor U de enyeloppe voor de Paaseicollecte dichtplakt of de gift wel in de juiste verhouding staat tot het mooie doel. BURGERLIJKE STAND van 27 Maart tot 3 April GEBOREN van Dyck Peter J. W. J., Ziekenhuis Hendriks Maria C. G., Viakwaterweg van Houdt Oda P.G.M., Kruisstraat Marcellis Hemicus A.P.J., Mci selo Jenneskens P6tronella J.J.il.mpweg Houwen Wilhelmus, St. Antoniusstr. de Bruyn Gerardus J. L., Hoebertweg Thielen Pieter H. E-, Langstraat Linders Allegonda G. M., Ysselsteyn van de Ven Petronella M., Ziekenhuis Jacobs Johanna A. M. Oirlo-Zandh. Heurkens Jacobus R. M., Oostrum v. Tilburg Hendrikus A. M., Leunen Odenhoven Johannes J. M. Gasstraat. OVERLEDEN van Ooi Gertrudis, oud 10 mnd. Kryns Maria C. B. J., weduwe van Janssen JJartinus H., oud 79 jaren. Simmelinck Theodor, oud 55 jaren Keyzers Martin, echtgen. van Hel- gers M. C., 64 jaren. ONDERTROUWD: Engels P., 35 jaar te Venray en Weys W. 33 jaar te Horst. Janssen G., 28 jaar te Vierlings beek en Engels W., 29 jaar te Venray. van Ham P., 28 jaar en Kusters G. 24 jaar, beiden te Venray. Stiphout H., 33 jaar en Poels P., 29 jaar, beiden te Venray. Jans A., 27 jaar te Vierlingsbeek en Janssen P., 24 jaar, te Venray. Jenniskens J., 37 jaar er. v. Meyel B., 32 jaar, beiden te Venray. van de Pasch A., 26 jaar te Swalmen en v.d. Bekerom J., 26 jaar te Venray. v.d. Heuvel A., 45 jaar te Venray en Schumachers A., 46 jaar, te Te- gelen. Buddiger Th., 32 jaar en Classens G., 32 jaar, beiden te Venray. Hendriks J., 44 jaar, te Oploo en Claessens A., 43 jaar, te Venray. GETROUWD: Pothoff Hubertus, 26 jaar, grondw. te Bergen en Swinkels Gortruda, 24 jaren, te Venray. Barents Peter, 26 jaar, cha'ffeur en Vermeulen Christina, 22 jaar, beiden te Venray. ADVERTENTIEN Met groote vreugde en dankbaar heid aan God geven wy kennis van de geboorte van ons zusje on doch tertje Laura By het H. Doopsel ontving het de namen Laura Louisa Lucy Josophina C. VERPALEN M. VERPALEN-KRUIJSEN BEA, RIA, ANSJE, ELSJE Ryswyk, 28 Maart 1947 Jaagpad 96, Post Delft. t Heden overleed tot onze diepe droefheid zacht en kalm, tydig meermalen voorzien van de H. Sacramenten der Stervenden, in haar 80o levensjaar, onze lieve Moeder, Tante en oud- Tante Maria Cornelia Barbara Josephine Krijns echtgenote van wylen Martinus hubertus Janssen Wy bevelen de ziel van de dier bare overledene in Uw god vruchtige gebeden aan. BARTHOLINE JANSSEN CATO JANSSEN JO JANSSEN PIET JANSSEN HUBERT JANSSEN Venray, 30 Maart 1947. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats gehad op Woensdag 2 April te 10.30 uur in de kerk der Eerw. Paters Franciscanen te Venray. ONDERTROUWD Sia Muyres en Jan van hegelsom De plechtige huwelijksinzegening zal plaats hebben op Dinsdag 29 April om 10 uur in de kerk van den H. Antonius Abt to Lomm. Oostrum, D 36a Lomm, Spiekerhof Dagadres Spiekerhof B 15, Lomm_ Voor Bruiloften, Feesten vraagt hot bekende Steeds verkrijgbaar op fust en flesch Maasheescheweg 15 Telf. 569 Op 15 April hopen onze geliefde Ouders en Grootouders Johan Robben en Antonia M. Smolders hun 40-jarige echtvereeniging te herdenken. Dat God hen nog lang mogo spa ren, is de wensch van hun dankbare KINDEREN en KLEINKINDEREN. Venray, Smakterweg 5. Dinsdag 8 April t Ondergetekende betuigt hiermede zyn hartelijke dank aan de K. A. van Oostrum voor het aan hem verzonden pakket. Dpi. soldaat M. DE MULDER, Legerno. 251120158 3-II R. Pr. Irene Veldpostkantoor Batavia Woensdag 9 April om 8 uur nm. in café G. Aarts, Henseniusp'.ein R.K. Houtbewerkers- en Meubelmakersbond Trouwe opkomst verzocht. met tekst bedrukt mooie collectie. Dagmissaais Zondagsmissaais Gebedenboeken alles in linnen en leder bar.d div. uitvoeringen grote collectie Fokvereeniging „Eensgezindheid" vraagt voor spoedige indiensttreding een monsternemer Aanmelden vüor Maandag 7 April bij den Yoorziter H. Camps of by den Secretaris Leunen. J. Jenniskens te Paasch-Maandag na de Hoogmis Algemeene Vergadering Boerenbond Ysselsteyn Op trouwe opkomst rekent HET BESTUUR. Marktstraat 8, VENRAY is met ingang van 8 April 's middags voor 't publiek gesloten. P.D.V. De Zwaluw. De maandelykscho vergadering van bovengenoemde vereeniging heeft niet plaats op Zaterdag 5 April, doch op Zaterdag 12 April. TE KOOP partij beste biggen J. van Vegchel. Merselo M 43. Groote voorraad Kinderklompen en Klompenriemen. HET WARENHUIS Fa. Th. Pouwels en Zoon Hofstraat 8 Telef. 566 Groote sorteering Communiebeeldjes schilderijtjes rozenkransen - kerkboeken J. F. STRAATMAN Maasheescheweg 7 afhalen tot volgende week Dondor- dag. H. LINSSEN, H. TACKEN, GEBR. BACKUS, P. SIEBERS H. DECHNAR Prima compleet met motor uit voorraad leverbaar. Hofstraat 1, VENRAY. Landbouwers, voor uw bedryf vindt U by ons en zeer laag in prys. Maasheescheweg 7. TE KOOP waschmachine voor electr. of benzinemotor, zwart fornuis, Dovill cylinder met zuiger en stang 10 pk., en autobanden maat 16.. G. Thelosen, Langstraat, TE KOOP zoo goed als nieuwe kinderwagen en witte tafzijden communiejurk Jac. Peeters, Kruitweg 1. Jaarmarkt Venray Woensdag 9 April TE KOOP korte leeren jas, Philips Radio, groot cylinder-bureau, 2 fauteuils mot 4 stoelen, 4 fauteuils, keukenkasten, linnenkasten, buffetjes. Venrayse Meubelbeurs Eindstraat 12 afhalen vanaf heden tot a.s. Donder dag op do ingeleverde bonnen Re serve 66 V en 66 S by H. LINSSEN, H. TACKEN, GEBR. BACKUS, P. SIEBERS en H. DECHNAR. met bijpassende randen Plakmeel, Witkalk in pakken, Koudwaterverf in alle kleuren Beits, Verfborstels, Witkwasten, alle Schoonmaakartikelen. Fa. TH. POUWELS ZOON Hofstraat 8 Telefoon 566 Lampeglazen nos. 20-15-8 Hooiharken, Emmers, Waschborden, Kooldraadlampen v. kunstm.kachels, Handzagen, Drijfriemen, Stalen manden, Kippenringen. Teilon, Philips lampen, Wasohk lommen, Riemschyven Telef. 485

Peel en Maas | 1947 | | pagina 3