Landbouw- zaden C. HERMANS P. HENDRIX Provinciaal Nieuws ADVERTENTIËN Paardenverzeker. naar PIJLS Boekhouden G. W. MUSKENS Kinderwagens wandel wagens JOH. CLAESSENS P. J. Weijs H. Communie Th. Pouwels OVERLOON. moderne Kinder en Wandelwagen Dames- en Kinder- Handfasschen P. HENDRIX GEVRAAGD een daglooner goedgek. Slier hij Heidens. Sch oor. TE KOOP partij ongemerkte biggen guste jonge koe prir klei-aardi een pari 50 1-jarigt Gezoi voeraardi TE KC R. Star en I pootaarde bouwli TE KO partij z dennen sr Roode eetaardaj 1500 stuks jonge her TE ICC dragerdc 2 pasged. pootboo waakht een beste een maa TE K0 best wei Radiocentrale betalen; sommige Cen trale-houders zien zich verplicht om b.v. aan landarbeidersgezinnen in den wintertijd geheele of gedeeltelijke vrijstelling van contributie te ver- leenen. Voor zulke menschen betee kent een verplichte bijdrage van f5 het zich ontzeggen van een brokje ontspanning en cultuur, dat tot nog toe onder hun bereik viel. VENRAY, 27 April 1940 „HUTSPOT". Zooals we vorige week reeds heb ben vermeld, komt het Venlosch Cabaret-gezelschap „Hutspot", onder leiding van Frans Priem, a.s. Zon dag een voorstelling geven in het Patronaat, aanvangende half acht. Zoo zal het lachkanon van Venlo ook in Venray zijn salvo's komen lossen en de zaal doen daveren van een gezonde lach en met de vijftien medewerkenden het publiek vergas ten op een programma van 't beste soort. De Limburgsche pers heeft vooral de laatste weken uitbundig haar lof betuigd over dit zeer gevarieerde programma, op diverse plaatsen reeds vertoond. Sef Cornet in zijn „Tante Veronica", als filosofisch vlsscher, als bezoeker van de wereldten toonstelling, als orgeldraaier, dit doet U de zorgen des levens voor een oogenbllk vergeten. Tap-danseressen accordeon- virtuozen een vlotte conferencier enz. zorgen in fleurige costuumsen décors voor 'n ongekende afwisseling. Voor plaatsbespreken enz. verwij zen wij naar achterstaande adver tentie. Gevonden twee kinderbroekjes, zijn in het St. Josephsklooster Leider Jeugdregistratie. Naai wij vernemen, is door Bur gemeester en Wethouders tot Leider der in te voeren jeudregistratie alhier benoemd de heer G. Heidens, thans werkzaam bij den dienst van Sociale Zaken in de gemeente Roermond. Er waren 95 sollicitanten. Is er iets te doen Van verschillende zijlen is mij reeds gevraagd: „Pater, is er dit jaar met Pinksteren niets te dorn We horen zo weinig". Ja, we horen zo weinig. Maar du kunnen we het toch bekend maken Ook dit jaar zal tijdens de Pinksterdagen eeD grote fancy-fair gehouden worden op de terreinen van 't Gymnasium Zorg dat U die dagen vrij is. We rekenen op een flinke opkomst. Deze mededeeling zou voldoende kunnen zijn, maar is het helaas niet. Er is n.l. een lelijke ziekte aan het woekeren. Ze slaat over van het eene huis naar het andere. Alle missieijver wordt stukgemaakt. Geen enkele ijveraar is er tegen bestand Deze heersende ziekte is het dwang beeld „de slechte tijd". Veel huizen worden gesloten, wanneer men be merkt, dat er iets gevraagd wordt voor de missie„De tijden zijn te slecht". Maar weet ge dat deze veront schuldiging voor U geen veront schuldiging is Wanneer de tijden voor ons slecht zjjn, wat moet het dan wel voor de missie zijn Zij heeft geen overvloed gekend. Wordt het dan niet gevaar lijk, dat zelfs het meest noodzake lijke gaat ontbreken De onkosten stijgen, veel landen kunnen door de oorlog hun bijdrage niet meer geven. Is dit dan voor ons geen aansporing om nog eens wat meer voor de missie te doen Zeker, er wordt al veel van U ge vraagd, maar laten we blij zijn dat we nog geven kunnen. Want onze goede werken zullen medewerken aan de redding van ons vaderland. Wanneer dan een van deze dagen meisjes ook aan uw deur kloppen, om ook aan U iets te vragen, toon U dan welwillend. Beloon de moeite, die zij zich getroosten, om wat bij een te halen voor de missie. God zal uw goedheid belonen. Paardenmarkt. Op de Donderdag alhier gehouden druk bezochte paardenmarkt waren een 70-tal dieren aangevoerd. Handel matig. Rijwieldief. Zondagavond werd alhier een rij wiel ontvreemd ten nadeele van een inwoner uit Overloon. BEKENDMAKING. Uitbetaling kostwinners vergoeding. De burgemeester van Venray, brengt ter kennis van belanghebben den, dat in verband met het feest van 's-Heeren Hemelvaart op Donder dag, 2 Mei a.s. de uitbetaling der kostwinnersvergoeding in die week zal plaats hebben op Woensdag 1 Mei a.s. des namiddags van 2 tot 5 uur. Overigens blijft de thans geldende regeling van kracht, n.l. uitbetaling op Donderdag van iedere week des voormiddags van 9 tot 12 uur. Venray, 25 April 1940. De Burgemeester van Venray A. H. M. JANSSEN Enkel gebroken. De woonwagenbewoner K. had 't ongeluk van een wagen te vallen, waarbij hij zijn enkel brak. Hij werd naar het St. Elisabeth-ziekenhuis overgebracht. Keuring van buitengew. dienst plichtigen, lichtingen 1936 en '37. De keurlDg van de buitengewoon dienstplichtigen der llchtiDgen 1936 en 1937 dezer gemeente zal, voor zoover deze vroeger niet heeft plaats gehad, geschieden ten gemeentehui ze alhier op 27, 22 en 30 Mei a.s. Verder zullen in het tijdvak van 15 tot 30 Mei eveneens alhier de buitengewoon dienstpllchtingen ge keurd worden uit de gemeenten Ar- cen, Broekhuizen, Grubben vorst, Horst, Meerlo, Wanssum en Maas- VERGUNNINGS- EN VERLOFSRECHTEN. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen belanghebbenden in herinnering, dat het vergunnlngs- en verlofsrecht moet betaald worden vóór 1 MEI a.s. ten kantore van den Gemeente-Ontvanger. Heeft vóór dien datum betaling van het vergunnlngs- of verlofsrecht niet plaats gehad, dan vervalt de vergunning of het verlof. Venray, 22 April 1940. Burgemeester en Wethouders vnd. A. H. M. JANSSEN. De Secretaris, VAN HAAREN. P.D.V. „De Zwaluw." Deze vereeniglng hield op Zondag 21 April een wedvlucht met oude duiven vanaf Arnhem, afstand 51 K.M. De duiven werden gelost om 9 uur met Z.O. wind. Aankomst eerste duif 9—54—33, laatste 10 23—8. De prjjzen werden behaald als volgt St. Servatius 1, 2, 3, 4,6, 8, 9,11,12 P. Janssen 5, 13, 29, 30 Jean Janssen 7, 10 en overduif Joh. Janssen 14, 16, 27 H. Vermeulen 15, 19 E. Vermeulen 17, 18, 21 E. Nastvogel 20 J. Verstegen 22, 23 A. Loonen 24 J. Dinjens 25 Gebr. Thissen 26 G. Janssen 28 MILITAIR GEZAG. Algemeene bekendmaking nr. 3 van den Commandant van het Ille Legercorps. De Generaal-Majoor, Commandant van het Hide Legercorps, mede uitoefenende het militair gezag o.a, in de aan den voet dezes genoemde ge meente Gelet op art. 25 van de Oorlogs wet (Wet van 23 Mei 1899 S nr 128) Stelt vast de volgende VERORDENING Art. 1 Het houden van openbare vergaderingen, openbare bijeenkomsten en optochten, hetzij in de open lucht, hetzij ingehouwen of besloten plaatsen is verboden, tenzij daarvoor door mij vergunning is verleend. Art 2 Voor het verkrijgen van een vergunning als in art. 1 b doeld richt de natuurlijke persoon of de rechts persoon, van wie de vergadering, bij eenkomst of optocht uitgaat, een schrif telijke aanvrage tot den Commandant van het lilde Legercorps door tus- schenkomst van den Burgemeester der gemeente, waar de vergadering, bijeen komst of optocht zal worden gehouden. Art. 3. Mijne beslissing wordt de(n) belanghebbende(n) schriftelijk medege deeld door tusschenkomst van den burgemeester. Art. 4. De aanvrage tot het verkrijgen van een vergunning moet tijdig, uiterlijk 10 dagen voordat de vergadering, bij eenkomst of optocht zal worden ge houden, schriftelijk worden aangevraagd Art. 5. Aan de vergunning tot het houden van een openbare vergadering, bijeenkomst of optocht kunnen door mij voorwaarden worden verbonden. Bedoelde vergunning kan te allen tijde door mij zonder opgave van redenen worden ingetrokken. Art. 6. Met de zorg voor de naleving van deze verordering zijn, behalve de ambtenaren, genoemd in art. 141 van het Wetboek van Strafvordering, ook belast: 1. het personeel van het wapen der Koninklijke Maréchaussee; 2. het personeel van de Politietroepen; 3. het personeel van de Rijks- en Gemeente politie; 4. de met wacht- en patrouille- dienst belaste militairen. Art. 7. Overtreding van de2e veror dening wordt overeenkomstig art. 44 der Oorlogswet gestraft met hechtenis van ten hoogste een jaar of geldboete van ten hoogste zeshonderd gulden. Art. 8. Deze verordening treedt in werking onmiddellijk na hare afkondi ging- Lasten en bevelen, dat eenieder zich dienovereenkomstig gedrage. Gegeven op het Stafkwartier van het lilde Legercorps 25 April 1940, De Generaal-Majoor, Commandant van het lilde Legercorps, A. A. VAN NIJNATTEN. Afgekondigd op de wijze, door het Militair Gezag vastgesteld, in de ge meente Venray, den 25 Apiil 1940. n- di De Burgemeester, A. H. M. JANSSEN. Benoeming. Onze vroegere dorpsgenoot, dhr. Mr. P. Pluymaekers, is benoemd tot ambtenaar aan het Openb. Min. bjj de kantongerechten ln het arrondis sement Roermond. Tot op heden be kleedde hjj dezelfde post te Zwolle. GOUDEN BRUILOFT Onder groote belangstelling her dacht Maandag het echtpaar Th. Swlnkeis—Raaymakers aan de Schel de, hun 50-jarige echtvereeniging. 's Morgens werd In de Parochie kerk te Leunen een H. Mis, tot dankzegging, opgedragen. 's Avonds bracht de Fanfare St. Catharlnaeen serenade. Door de buurt was voor een mooie versiering gezorgd. Het krasse gouden-echtpaar nog vele jaren. LEUNEN. Op het te Utrecht 18—19 April gehouden examen ter verkrijging van het Rijksdiploma Hoefsmid, slaagde onze dorpsgenoot de heer P. Janssen. Scheepvaart op de Maas. Was verleden week de Maas ge heel ontruimd, thans heerscht er weer 'n gezellige drukte welke reeds 's morgens vroeg begint en tot laat in den avond duurt. Reeds om vijf uur 's morgens gillen de fluiten ten teeken van vertrek. De ankers worden gelicht en spoedig gaat 't met volle stoom vooruit, aangezien er 'n geweldige jacht heerscht vooral tusschen de grind- schepen onderling, welke trachten 't eerst weer bij den baggermolen te zijn, om zoo spoedig als 't maar kan, weer geladen te zijn. Dc nieuwe verlofregeling. In verband met het bericht, dat met ingang van heden a.s. de pe riodieke verloven weer zullen worden verleend, zij het dan in iets beperk ter mate dan voorheen, verneemt men nader het volgende: Terwijl tot nog toe twee dagen verlof werd verleend per veertien dagen zullen nu twee dagen worden toegekend per twintig dagen. Was vroeger een zevende van de sterkte geregeld op verlof, thans zal derhalve slechts één tiende van de sterkte met verlof afwezig mogen zijn. DE OORLOG IN NOORWEGEN. Onder Duitschen druk trokken de Engelschen bij Lillehammer terug. Engelschen en Duitschers rukken snel op in de richting van Roeros. Volgens nog onbevestigde berichten zou deze plaats reeds door de Duitschers zijn bezet. Burgerlijke Stand Venray Aangiften van 19 tot 26 April GEBOREN Johannes H. Wolters, Oirlo Antonius J. W. Van de Pas, Oirlo Johanna J. P. Hagens, Veulen Johanna M. H. Stiphout, Merselo Gerardus L. Jans-Beken, Langeweg Gerardus E. Vullings, Gasstraat GEHUWD: Peter H. H. J. Strijbosch, 29 jaren, landbouwer, Kempweg en Anna C. J. van Dijck, 24 jaren, zonder beroep, Kruisstraat Peter M. J. Linskens, 32 jaren, tuinier, Leunen en Maria H. Franssen, 35 jaren, zonder beroep, Broekweg Johannes C. M. Gerards, 29 jaren, timmerman, Venlo en Gerarda A. G. Gubbels 31 jaren, zonder beroep, Maasheescheweg Johannes F. Linders, 33 jaren, land bouwer, Veulen en Theodora M. C. van Dijck, 30 jaren, zonder beroep, Heijde Peter J. L. M. Wilms, 28 jaren, landbouwer, Boschhuizen en Maria A. Cox, 19 jaren, z.b., Ysselsteyn Johannes G. H. Wilms, 35 jaren, landbouwer, Leunen en Wilhelmina G. Claes, 35 jaren, z.b., Weverslo Joannes H. Claessens, 35 jaren, landbouwer, St. Servatiusweg en Maria G. J. Willems, 31 jaren, zonder beroep, Scheijde Gerardus H. Kleuskens, 30 jaren, landbouwer, Yspelsteyn en Helena P. W. Pouwels, 24 jaren, zonder beroep, Ysselsteyn ONDERTROUWD Peter J. H. van Dijck, landbouwer, Leunen en Petronella H. W. Gooren, Leunen Frans L. A. Poulissen, tuinman, Stationsweg en Gertrudis J. H. Voes- ten Hoenderstraat OVERLEDEN Johannes B. Assen, echtgen. van J. M. Rolink, 35 jaar, voorwerker, Oude Oostrumscheweg. Johannes W. Gommers, 19 jaar, terrazzo-werker, Maashees. 1 patiënt St. Anna, 1 patiënt St. Servatius. Voedselb ureau Oirlc In de week van 29 April—4 Mei, worden zitdagen gehouden als volgt: Castenray 29 April van 9—12 en van 1-4 uur. Leunen 30 April en 1 Mei van 9.30 12 en van 1-4.30. Wegens Hoogfeest van 's Hee- ren Hemelvaart, voor Oostrum bons afhalen Woensdag 1 Mei van 8.30 tot 12 en van 1—5 uur. Voor Oirlo zooals plaatselijk bekend. DISTRIBUTIE KRING BUREAU VENRAY. Benzinedistributie. Aan houders van motorrijtuigen en van stationnaire motoren wordt op Maandag van 10-13 v.m. en van 2-5 n.m. en voorts op Dinsdag van 10-12 v.m., nog gelegenheid gegeven tot het afhalen van identiteitsbe wijzen, welke worden uitgegeven voor een eventueele distributie van benzine en smeerolie. Voor nadere inlichtingen wordt verwezen naar de bekendmaking, welke de vorige week in dit blad is opgenomen. SCHAEPMAN. Kerkelijke Diensten. DEKENAAT. PAROCHIE-ACTIE: daoelljksche vertegenwoordiging van het ge zin in de H. Nis. PAROCHIEKERK. Gironummer 136144. Heer der week: Kap. Kuepers. Heden ZATERDAG 8 uur leesmis voor de Huwelijken van Coenradus Arts en Josephina Sijbers, Bernardus Jacobs en Leonarda Sijbers. Morgen ZONDAG de H. Missen om 6, 7, 8, 9 en 10 uur, 7 uur leeamis voor den Tabaksbewerkersbond, 2 uur kleine Congregatie, half 3 kinderlof, 4 uur H. Familie, 5 uur vergadering Apostolaat des Gebeds, 6 uur Lof. Maandag, Dinsdag en Woensdag zijn de Kruisdagen, 6 uur gezongen H. Mis waarna processie. MAANDAG 6 uur gez. H. Mis, 7 uur leesmis, half 8 leesmis voor de overl. fam. Noy en Bom, 8 uur gest. jaarg. 2de klas voor Maria Goumans, 7 uur Lof. DINSDAG 6 uur gez. H. Mis, 7 uur leesmis, half 8 gest. jaarg. voor Hermanus Gellings en echtgenoote, 8 uur leesmis voor het huwelijk van Antoon Huisman en Josephina van Soest, 7 uur Lof en opening van de Meimaand. Gedurende deze maand om 7 uur Lof en rozenhoedje. Bloemen en licht ter versiering van O. L. Vrouw worden dankbaar aanvaard. WOENSDAG 6 uur gez. H. Mis, 7 uur leesmis voor de vrouw van Piet Pouwels, half 8 leesmis, 8 uur gest. jaarg. 2de klas voor Catharina Henriette Heris. Van 6—8 Biecht- hooren. DONDERDAG, hoogfeest v. 's Hee- ren Hemelvaart, om 6 uur H. Mis voor Johan v.d. Bogaart en echtge- Doote, 6.45 tweede H. Mis, half 8 plechtige Hoogmis waaronder plech tige 1ste H. Communie en vernieu wing der doopbeloften, 7 uur worden de kinderen aan de meisjesschool afgehaald. Men gelieve de banken in het middenschip vrij te laten. 9.15 kindermis voor iedereen waaronder gelegenheid tot Communiceeren, 10 uur leesmis, 3 uur Lof waaronder toewijding aan Maria. Van 8 tot H. Uur. Van 9 tot 6 H. Wake. VRIJDAG begint de noveen voor Pinksteren. Na iedere H. Mis zullen gebeden worden 7 Weesgegroeten ter eere van den H. Geest. 1ste der maand en vereering van het H. Hart, 6 uur gez. H. Mis ter eere van het H, Hart van Jezus, 7 uur leesmis voor Peter Hendrikx vanwege de retraitepenniDg, half 8 leesmis voor Mart. Clephas, Joh. Janssen, Gerard Linders en echtgenoote, 8 uur gest. leesmis ter eere van het H. Hart met Litanie, 7 uur Lof en eerherstel ZATERDAG half 7 O. L. Vrouw- mis, 7 uur leesmis, half 8 best. jaarg voor Elisabeth Reijnders, Martinus Reijnders, Hendrina Reijnders en overl. kinderen, 8 uur best, jaarg voor Jean Stoot en echtgenoote. 7 uur Lof. Patronaats-Agenda. Alle jongens die graag xdllen voet ballen, moeten Zondag 11.15 uur a.h. Patronaat zijn voor een korte ver gadering. H. Familie. In de week van 28 April4 Mei hebben de volgende leden van de H. Familie het feest van hun Patroon heilige Mart. Rongen, Eng. Poels, Eng. Nellen, H. Muysers, A. Relouw, H. Sanders, A. Oudenhoven, J. v. Lank- veld, P. Swakhoven, P. Kersten, J. Thomassen, M. Ewals. JEUGDWERK. Stergroep. Zondag half 11 Bernadet- tegroep, 11 uur Lidwinagroep, 5 uur film voor alle Sterleden. Kroongroep. Zondag drie uur Elisa beth- en Theresiagroep. K.A.J.V. Woensdag om half 8 vergadering voor de jongeren. Congregatie. Zondag 2 u. kleine Congregatie. De leden die 16 jaar geworden zijn, kun nen overgaan tot de groote Congrega tie. De meisjes van bijna 14 jaar kun nen zich a.s. Zondag opgeven. PATERSKERK. Morgen ZONDAG, 5de Zondag na Paschen. De H. Missen om 5, 6 en 7 uur. Om 8.15 de Hoogmis. Gelegen heid om te biechten aan de Epistel zijde na de H. Mis van 5 uur. Om 4.45 gez. Vespers, om 5 30 Lof. Maandag, Dinsdag en Woensdag zjjn 't de Kruisdagen. Om 7 uur processie voor de vruchten der aarde, waarna de gez. H. Mis. DINSDAG, gedurende de uitstelling van 't Allerheiligste te verdienen volle aflaat. Om 5.30 Lof ter eere van St. Antonius. WOENSDAG om 5.30 opening van de Meimaand, Lof met oefening van de Meimaand. DONDERDAG, hoogfeest van 's Heeren Hemelvaart. Gen. absolutie De H. Missen om 5, 6 en 7 uur, om 8.15 de pl. Hoogmis. Om 4.45 pl. Vespers, om 5.30 Lof met Meimaand- oefening. VRIJDAG, 1ste Vrijdag der maand, toegewijd aan Jezus H. Hart. Om 7.30 de Hoogmis met Litanie. Onder 't Lof van 5 30 Akte van Toewijding. De Meimaandoefening is 's avonds om 5 30. Bloemen voor de Meimaandver siering worden dankbaar aanvaard. Op de weekdagen zijn de H. Missen om 5.30, 6.15, 7 uur en 7.30. Dagelijks om 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. Vanaf Woensdag gelegenheid om aan 't klooster de jaarlijksche bij drage te betalen voor de stoelen. H. H. NISSEN. Zondag 7 uur voor de overl. fam. JanssenDoumen. Maandag 6.15 voor overl. ouders, 7 uur voor Peter Hendriks, 7 uur voor overl. fam. van Rhijn. Dinsdag 615 uit dankbaarheid, 7 uur voor Peter Hendriks. Woensdag 6.15, Donderdag 6 uur en Zaterdag 6.15 voor Bernardina Burgers—Weijs, als lid vh Koordje. Donderdag 7 uur voor overl. fam. van Meijel—Willems. Vrijdag 7 uur voor de overl. An- tonia Jenneskens. DERDE ORDE. Zondag vergadering der Derde Orde, waaronder de plechtigheid van de Professie der novicen en Ver nieuwing der Professie der oude leden, waaraan een volle aflaat is verbonden. Om half 10 H. Mis, welke wordt opgedragen voor hen die de H. Pro fessie afleggen, daarna vergadering der mannen. Om half 3 vergadering der vrouwen. Donderdag generale absolutie vanwege het feest van 's Heeren Hemelvaart. Jonge Derde Orde. Zondag om 10 uur buitenkerke lijke feestvergadering ter viering van het le lustrum afd. meisjes. Genadekapel Oostrum. Zondag, dag van eeuwigdurende aan bidding, 6 uur uitstelling v.h. Aller heiligste, 7 uur de vroegmis, half 10 de Hoogmis, 3 uur Vespers, half zeven Completen en Lof. Maandag en Dinsdag 6 uur H. Mis, waarna Kruisprocessie. Dinsdagavond half acht opening der Meimaandviering met plechtig Lof en vereering v.d. Relikwie v. O.L. Vrouw. Woensdag 6 uur H. Mis, waarna Kruisprocessie; 9 uur plechtige Huwe lijksmis Derckx—Gooren. Donderdag, feest van Heer Hemel vaart, verplichte feestdag, de H.H. Mis sen om 7 uur en half tien; om 3 uur plechtig Lof met preek en ommegang over den vlasakker, waarna vereering der relikwie. Vrijdag, eersten Vrijdag der maand, half acht plechtige H. Mis t e.v.h. H. Hart tot int. der gevers. Zaterdag half acht H. Mis Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD flinke burgermeid voor Helmond burgerdienstmeisje voor Venray bejaarde dienstbode voor Venray dagmeisje voor Venray smid-bankwerker leerling-schilders timmermansleerling sleepers voor Limb, mijnen burgerdienstmeisje v. Gennep 1 boodschapmeisje Verschillende boerenknechten voor Venray Steenfabrieksarb. voor Duitschland Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg 1 boerendienstmeisje 16 j. v. Oirlo 2 kappersleerlingen 1 boodschapjongen 1 boerenknecht 18 j. v. Oostrum 1 jongen voor tuinwerk 40—50 jongens voor Lottum, aspergevelden BIEDEN ZICH AAN metselaars en timmerlieden Opperlieden 1 chauffeur 1 dienst- of dagmeisje 14 jaar 2 burgerdienstmeisjes 15 en 17 j. DISTRIBUTIE, SPAREN, BETALING. Maandag 1011 B en C boeren Woensdag 5—6 alle anderen v. d. Landbouwbond Premiebetaling Zondag 28 April voorm. van 11 tot 12 uur bij M. Uitjens Peeters te Leunen. De premie bedraagt l1/» Voor 'n chique Dames-Handschoen Ziet etalage. is nu meer Jan ooit noodzakelijk Laat Uw aangiften Inkomsten- en V ermogensbelasting en Boekhouding verzorgen door Schoolstraat 14 Venray Nieuwste modellen. Komt U eens kijken Reclame-prijzen. Catalogus gratis op aanvraag. Bij het dit jaar ingestelde deskundig onderzoek, bleek wederom dat mijn veestal totaal t.b.c.vrij Melkhandel, Overbroek. als: Serradella, Wikken, Lupinen, verschillende soorten Gras- en Klaverzaden voor weiland, bemesting, of groen voer zijn voorradig bij Grootestraat 8. Voor de Plechtige 't nieuwste en goedkoopste in: Handtaschjes, Missaals, Kerkboeken, Rozenkransen, Prentjes, Boekjes, Schilderijtjes, Beeldjes, enz. enz. Hofstraat 8 Voor Uw Cocoslooper, Cocoskarpetten, Deurmatten, Chinamatten, Balatum, enz. Schildersbedrijf WEIJMANS Het voordeelige adres Ook voor een moet U zijn bij Patersstraat 9 voor de H. Communie Rozenkransen, Kerkboeken, Portemonnaie's, Rozenkransdopjes, Schilderijen, Beeldjes, Dejeuner, enz. Patersstraat 9. 21 voor 2 dagen per week. P. Loenen, Leunen. Staat geregeld ter dekking H. Huisman, Heide. TE KOOP 2 fornuizen, 1 Kamerstel best. uit 4 stoelen, 2 fauteuils, wijnrood pluche, met eiken tafel. Rookfauteuil 7 gld. 2 Keukenkasten, 2 Grasmachines, 1 Waschmachine, 1 teenen Tuinstoel met tafel. Verder huishoudelijke meubelen Koffers, Waschkasten, enz. E1NDSTRAAT 12. Verkrijgbaar Slaplanten, Koolplanten, Uienplanten, dubb. Vioolplanten met kluit. M. van Gerven, Bergweg 2 TE KOOP partij m angel wortelen Kinderen Derks, Veltum. TE KOOP H. Vermeulen, Heide. 0 Begin der wee a f 4.00 5,25 'JPI R. Dupont, Stat TE KC een verse ruim 25 kj J. Reintjes, Ovt TE Ki best ma keuze uit h M. Lenssen, Br: TE IK C 70 aan d 'i* sen, L 59, YssèLii f 1.85 per 100 kg., W. Waare, Ven! een partij Antoon Litjens, TE KC 2 weidest Te pachten eeni gelegen Smakterw huizerveld. Adres: TE K< 4 zw« gemerkte H. Rutten, Lult G. Jaco^g, G58, TB KC M. Claessens, S Oostrum. TE KC 5 gemerl ongemerktf P. Emons, Laagi TE KO( Vermeerderingsbi Hoenderpark Zelde Castenray. Aanbeve 28 April void., A. van Hoof, Me TB KC slachtkaa 3 weken oud, 12 (Rijnsche Spekjeni Th. van Ooi, Mei TB KC 3 Mei aai tel J. Drabbels, Lan bij J. M. Michis, f TE KOC beste jonj keuze uit fivee .ge melk. H. Goemans. Pee loon.

Peel en Maas | 1940 | | pagina 2