LUXOR-THEA Spionnage ii Maginot-lii KOUSEN Binnenland. ADVERTENTIEN Paarden- en V ee verzekering Rekeningen Algemeene Vergaderingen P. J. Derlcs DANK burgerwoning bouwen BIEDT ZICH AAN R. K. Neisje R. K. Boerenzoon een knecht GEVRAAGD een naaister net dienstmeisje GEVRAAGD Boerenknecht banketbakkers leerling GEVRAAGD fl. boodschapjongen TE KOOP partij mangel- wortelen TE KOOP stekruben en R. St. aardappelen MEXICALI KID TE KOOP 1 H.A. bouwgrond vaars boombeschermers roor Th. P< Sioomeii 'f 2 of gemerlj; 5000 kg1. TE 40.000 jl hl verse firma WILLEM WIH Deze komende weken hopen ze U te bezoeken met een donateurskaart. Bij het vele bedelen zgn ze wat bang bij U aan te kloppen, vooral nu het voor hun zelf geldt. Zoo'n inleidend woordje in de courant maakt de vraag gemakke lijker en.... het geven ook. U bent, wanneer ze komen, dan reeds enkele dagen met de idéé gewend geraakt. Middenstandsmeisjes gaan enkel rond onder middenstanders. Het is uw belang, dat uw kind er bij gaat en U er aan geeft. Komt toch weer niet achteraan, middenstanders, want U komt deze keer te laat. 'n Groote sterke organisatie van uw kinderen is toch, volgens de gedachte van onze Bisschop, 't behoud van uw kinderen en de toekomst van Venray. En op de donateurs van andere jaren mogen we toch zeker blijven rekerenReeds bij voorbaat dank en God loone 't U. Directeur KM.J.V. GEVONDEN: een rozenkrans, een paar glacé beerenhandschoenen, zgn op het po litiebureau. Een glacé handschoen, is bij W. Gossens, Hofstraat. Een portemonnaie, is bij Claassens Oude Oostrumsche weg. Een rijwielplaatje met naam, is bij Wijnhoven te Oirlo. Een bril is bij de Wed. Jacobs, Lull—Oostrum. Een portemonnaie met inhoud, Is bij P. Gooren, Stationsweg. Toegeloopen een bruine jachthond, is bij Aaselberghs, Leunsche weg. een rijwielplaatje, is bij J. Tho massen, Kruisstraat. DE STILLE OMGANG. De nacht van den Stillen Omgang nadert weer. Heden Zaterdagavond zullen de Venrayenaars naar de oude Mirakelstad trekken. Telken jare is het aantal katho lieke mannen, die aan dezen tocht deelnemen, zeer groot. Ook nu, ja vooral in dezen zoo dreigenden tgd, wordt een groote deelneming ver wacht. Immers is de speciale intentie dit keer om van God te verkrijgen, dat ons vaderland voor de rampen van een oorlog bewaard moge blij- ven. Ten gerieve der bedevaartgangers deelen w\j hier nogmaals mede; Het Lof in de Mariakapel te Oos trum begint om kwart voor negen. De extra-trein vertrekt te Oostrum om 10 uur. De deelnemers hebben spoorkaart jes met een cijfer. Dit cijfer heeft ook het spoorrijtuig waarin zij plaats moeten nemen. Dit cijfer is voor Merselo 4; Ysselsteyn 5; Oostrum 5a; Venray 6 en Castenray 7. Godsdicnstcxamcns. Bij het op 7 Maart j.l. gehouden godsdienstexamen, in de Psychiatri sche Inrichting „St. Anna" alhier, slaagden alle candidaten en wel: De Zusters: J. M. Bosman, E. H. Cuypers, G. Haas, A. M. J. van den Hombergh, C. P. J. de Lange, J. M. Mineur, G. J. H. Roeloffzen, L. H. M. Sliepen, J. P. M. Ter Burg, C. M. de Vaan, M. P. J. Vanderstraeten (Eerw. Zr. Amandus). Hengstenassociatie „Vooruitgang" Venray, Horst, Sevenum e.a. Bovengenoemde associatie hield haar jaarvergadering te Castenray. Bij de opening heette voorzitter Ant. Poels allen hartelijk welkom. Het speet hem, dat dhr. van Dijck te Merselo, wegens ziekte niet op dfze vergadering aanwezig kon zijn. Bij de bestuursverkiezing en de verkiezing van een lid van de com missie van toezicht, stelt de voor zitter voor de aftredende bestuurs leden bij acclamatie te herkiezen. De vergadering neemt dit met een har telijk applaus aan. Het dekgeld wordt als volgt vast gesteld: Nico van Melo voor leden f 50. niet-leden f 60.Avenlr voorleden f 17,50, niet-leden f 20.Dompteur voor leden f 12 50, niet-leden f 15.- Bij het afhalen van het dekbewijs moet het veulengeld betaald worden. De voorzitter dankt den oud-hengsten- houder J. Rambaghs voor al hetgeen hij voor de vereeniging gedaan heeft. Hierna wordt dhr. Rambaghs tot eere-lid van de Hengsten Associatie benoemd. Voorzitter Poels hoopt dat de nieuwe hengstenhouder P. Ram baghs de voetsporen van zgn vader zal volgen. Ook van den nieuwen secretaris dhr. J. Josten, zoon van oud-secretaris A. Josten, verwachtte hij hetzelfde. Het dekgeld voor nieuwe ledeD werd vastgesteld op f 25Dat de hengsten-associatie, ondanks de tgds omstandigheden groeit en bloeit moge wel blgken uit het feit, dat tijdens de vergadering 47 merriën werden opgegeven voor dekking. De aan winst door Nico van Melo is hier zeker niet vreemd. LEUNEN. Zondag j.l. was Leu nen getuige van iets nieuws. Dien dag n.l. had de installatie plaats van de eerste 22 Jonge Wachters. Deze plechtigheid vond plaats des avonds om 6 uur in 't Patronaat, in tegenwoordigheid van ouders en genoodigden. Na 't officieele gedeelte, de in stallatieplechtigheid, werd een z.g. „Bonte Ring" gehouden, een menge ling van voordracht en zang, van ernst en luim. De zaal was mooi bezet en na afloop gingen allen welvoldaan naar huis. Zoo is deze avond voor de JoDge Wacht en voor de bezoekers een ge noeglijke avond geweest, welke nog lang in het geheugen zal blijven. Voor directeur en leiders is het een genoegen, te mogen constatee- ren, dat deze nieuwe vereeniging in Leunen aller sympathie heeft. PROJECTIEL ONTPLOFT. Donderdagmorgen was den arbei der Chr. Metselaars te Overloon bezig een door hem gevonden projectiel te onderzoeken en wist schijnbaar niet, dat dit zoo'n gevaarlijk werk was. Er was, zoo ver men kon na gaan, een slagpennetje, dat moest worden gebruikt, om de springstof tot ontploffing te brengen. Het geval heeft zich als volgt toegedragenHij zat binnen voor het raam, in de eene hand het be wuste projectiel en in de andere hand een schaartje. Hiermede ging hg het gevaarlijke ding bewerken, totdat het eensklaps ontplofte en hem alle vingers van de hand rukte. De band werd totaal verbrgzeld. Dr. Bloemen uit Venray werd gewaar schuwd, welke spoedig aanwezig was en den ongelukkige naar het Ziekenhuis te Venray liet overbren gen. Achter een vrachtwagen gaan hangen. Woensdagavond is op den hoek van den Casinoweg te Venlo, een ernstig ongeluk gebeurd, dat aan het 8-jarig zoontje van dhr. Janssen, wonende op den Casincweg, het leven heeft gekost. Het jongetje had de onvoorzich tigheid begaan achter aan een groo- ten vrachtwagen van den groenten- handel Smets te gaan hangen. Bg het terug zetten van den wagen heeft het kind zich los gelaten, ten gevolge waarvan 't op den grond viel. Alhoewel de wagen slechts lang zaam achteruit ging, heeft de jongen blijkbaar geen kans meer gezien zich in veiligheid te stellen, want een der achterwielen van den wagen ging over zijn hoofd. De jongen was op slag dood. hem door een militair een sein tot stoppen gegeven. De heer v. D. stopte terstond en mocht weer spoedig verder rijden. Eenige honderden meters verder op den weg van Valkenswaard trad hem weder een soldaat tegemoet, die een teeken tot stoppen gaf. Ook nu wilde de heer van D. de auto terstond doen stilhouden, maar direct daarop gaf de militair een tweede teeken, hetwelk de heer van D. beschouwde als een bewijs, dat hg weer verder mocht rijden. Hij reed dan ook door, maar ter stond loste de militair eenige schoten op den wagen. De kogels drongen door een reserveband, een zijwand en een zitting van den wagen en kwamen in de zg en één der voeten van den heer v. D. terecht. Hg stopte oogenblikkelgk en stapte uit. Het bleek dat hg hevig bloedde. Terstond heeft men hem vervoerd naar het R. K. Binnengasthuis te Eindhoven, waar bjj onderzoek bleek, dat geen levensgevaar bestond. Spionnage Krijgen degenen, die ons land in de mobilisatie dienden misschien niet geheel wat hen toekomt, wie het verrieden, ontvangen de hun toe komende portie, als ze worden ach terhaald, gelukkig wèl. Dat blijkt b.v. uit den eisch tegen een Neder lander en een Duitscher, beiden in Duitschen spionnagedienst, die met een geheimen zender vanuit Schie- broek berichten verzonden. De offi cier vroeg voor deze twee een straf van vijf jaar elk. Weldra zullen ook de Haagsche ambtenaren-spionnen zich moeten verantwoorden voor de rechtbank. Zooals men zich herinnert, is de voornaamste verdachte de 48-jarige referendaris van het departement van Sociale Zaken, G.W.F. van der Hoeven. Hg was destijds hoofd van den dienst voor de jeugdwerkeloos heid. Tevens zijn verdachten de echtgenoote van Van der Hoeven en de hoofdcommies van het Depar tement van Economische Zaken, mr. W. B. J. Buve. 42e Jaarbeurs Dinsdagochtend is te Utrecht de 42e Jaarbeurs geopend. Het aantal deelnemers van de tweede jaarbeurs in oorlogstijd is zeer bevredigend. De groote jaarsbeursgebouwen zijn vrijwel geheel bezet. Ook het terrein Vredenburg is door de expositiesin- genomen. De buitenlandsche deel name is eveneens aanmerkelijk. Er zijn individueele, maar ook col lectieve inzendingen uit Duitschland, België, Frankrijk, Luxemburg, Zwit serland en Zuid-Afrika. Stop 1 automobilisten. De K.N.A.C. waarschuwt automo bilisten voor de gevaren, welke zijn verbonden aan het niet direct gevolg geven aan het stopteeken van mili taire wachten. Aangezien verwacht mag worden, dat onder de tegen woordige omstandigheden bijzonder gelet zal worden op automobilisten, vooral des avonds en des nachts, houde men ernstig rekening met de mogelijkheid, dat bij niet direct stop pen de militairen gebruik zullen kunnen maken van hun recht om te schieten. Men lette dus terdege op. Als nu ook de militairen maar zorgen, dat ze het stopteeken geven op een wijze, welke opvalt en duide lijk is in zijn bedoeling. Nieuw bankbiljet van f 20. De Directie van De Nederlandsche Bank zal een nieuw-model bank biljet van f 20 in omloop brengen. In het linker bovengedeelte van de voorzijde staan, ten deele in een donkerpaarse lintvormige figuur uit gespaard, de woorden en getallen: 20 DE NEDERLANDSCHE BANK 20 betaalt aan toonder TWINTIG GULDEN De biljetten zijn gedrukt op papier van ongeveer 155 x 82 mm. en ge dateerd van 20 Juli 1939 af. Ontploffing van gevonden vliegtuigbom. Woensdagavond probeerden drie personen op Schiermonnikoog, die een vliegtuigbom hadden gevonden, het projectiel te demonteeren, met het noodlottig gevolg, dat de bom ontplofte. Twee der mannen moesten hun onvoorzichtigheid met den dood bekoopen, de andere werd ernstig gewond. De gevolgen waren ontzettend. De beide beenen van de drie mannen werden afgerukt, terwijl zij voorts ernstige verwondingen aan het lichaam kregen. Bandstra bleek onmiddellijk te zgn gedood. De toestand van Visser was hopeloos. Men heeft hem naar zijn woning overgebracht, waar de on gelukkige kort na zeven uur is over leden. Auto door militair beschoten. Woensdagavond was de heer H. G. v. D., vertegenwoordiger der N. V. Aïda sigarenfabrieken te Eindhoven met zijn auto op weg van Limburg naar Eindhoven. Op den weg tusschen Maarheeze en Leende ongeveer ter hoogte van de Katholieke kerk te Leende werd Een Russisch ultimatum aan Finland De „Paris Soir" bevat een artikel van zgn correspondent in Finland, Georges Kessel, waarin onthuld wordt dat de sovjets Finland een ultima tum zouden gesteld hebben, dai gisteren om middernacht zou afloo- pen. Het ultimatum zou zgn overge bracht door Zweden en den steun hebben van Duitschland. Het zou nog draconischer voorwaarden be helzen, dan die, welke Moskou ge steld had vóór de opening der vijande lijkheden. In het kort komen die voorwaar den hierop neer 1. Finland zal aan de sovjet-unie de geheele landengte van Karelië, met inbegrip van Viipuri (Wiborg) afstaan. 2. Finland zal aan de sovjet-unie het geheele gebied ten Noord-Oosten van het Ladoga-meer, met inbegrip van Sortavala, afstaan. 3. Finland zal aan de sovjet-unie het noordelijke deel van Lapland, met inbegrip van Petsamo, afstaan. 4.. Finland zal aan de sovjet-unie de basis Hangoe en het geheele schiereiland van dien naam afstaan. In niet-officieele kringen worden de berichten omtrent de nieuwe Russische eischen uiterst koel ont vangen en er wordt op gewezen, dat Finland bereid is door te vechten, ondanks de overmacht en niet bereid is territoriale concessies te doen. In het bgzonder het afstaan van Han goe zou Finland tot een marionet van Rusland maken. Voedseibureau Venray Leunensche weg 15 In de week van 1016 Maart worden geen zitdagen gehouden op de gehuchten. Burgerlijke Stand Venray Aangiften van 1 tot 8 Maart GEBOREN Gerarda W. P. Voesten, Heide Johannes J. van Bracht, Oirlo Theodora W. Willems, Broekweg ONDERTROUWD J. M. G. Peeters, landbouwer te Venray en J. J. Klaassens, zonder beroep, te Merselo P. A Verheden, landbouwer en M. W. H. Litjens, zonder beroep, beiden te Venray J. W. Arts, steenfabrieksarbeider en F. H. Schwachöfer, zonder beroep beiden te Venray Th. J. van Kessel, landbouwer en P. Th. M. Rongen, zonder beroep, beiden te Venray OVERLEDEN 1 patiënt St. Servatiusgesticht Dezen dag zal de Paaschcommunie gebracht worden aan de zieken op den gewonen tijd. ZATERDAG half 7 O.L. Vrouw-mis, 7 uur leesmis, half 8 leesmis voor Peter Linders en echtgenoote, 8 uur gest. Sol. jaarg. voor Gerard Verbunt en de familie Verbunt-Heris met brooduitdeeling aan de armen, 5 uur Lof. H. Familie. In de week van 10 tot 16 Maart hebben de volgende leden van de H. Familie het feest van hun patroon heilige M. Vullings, L. Swinkeis, M. Her mans, P. Spee, Joh. Boom, Jean Boom, P. Toonen, M. Roffers, Ant, Stevens, J. Janssen, A. v. d. Hulst. B. Kruysen, J. Rutten. JEUGDWERK. STERGROEP. Zondagmorgen film voor alle groepen. 3 uur Rosa van Limagroep. Woensdag half 4 Berna- dettegroep. LEIDSTERS. Zondag half 10 ver trek naar Venlo. Woensdag kring vergadering in Horst. NAAIKRANS. Dinsdag 2 uur. ALLE STANDSORGANISATIES. Dinsdag eerste dag van de Kruis weg-Novene om 8 uur. Patronaats-Agenda. Zondag na de Hoogmis (11 uur) Jongenscongregatie. Allen present. Geen Leesbibliotheek. Deze week nog geen Jo. Wa. PATERSKERK. Morgen ZONDAG, Passie-Zondag. De H. Missen om 5, 6 en 7 uur, om 815 de Hoogmis waarna Te Deum bg gelegenheid van de verjaardag der kroning van O. H. Vader Paus Pius XII. Vandaag begint de Paasch- tgd. Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzgde na de H. Mis van 5 uur. Om 4 45 gez. Vespers, om 5,30 Lof met 5de Lijdensmeditatie. MAANDAG 7 30 gez. H. Mis. DINSDAG. 8de Dinsdag van de Antonius-noveen. Gedurende de uit stelling van het Allerheiligste te verdienen volle aflaat. Om 7 uur de Antoniusmis met Algem. H. Com munie, korte toespraak en aanbe veling der intenties. Om 5 30 gez. Completen en Lof ter eere van St. Antonius. VRIJDAG, feest van de Zeven Smarten van Maria, aan wie onze kerk is toegewgd. Om 7 30 pl. Hoog mis, om 5.30 oefening van de H. Kruisweg. Op de weekdagen zijn de H. Missen om 5.30. 6.15, 7 uur en 7.30. Dagelijks om 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. H. H. NISSEN. Zondag om 6 uur voor M. Janssen en Anna Jeuken, om 7 uur voor Mart. Maes. Maandag 7 uur tot zekere intentie Woensdag 6.15 voor Anna Gertr. CoopmanaJanssen. Donderdag 7 uur voor Jos. Direks Vrijdag 6.15 voor Hub. Janssen en echtgenoote, 7 uur voor Jos. Direks. Zaterdag 6.15 voor Alb. Beerkens, om 7 uur voor Jos. Direks, om 7.30 plechtig gez. jrg. voor Hendrikus van de Weegh. Jonge Derde Orde. Zondag geen kerkelgke vergade ring afd. meisjes. Kerkelijke Diensten. PAROCHIE-ACTIE: dagelij ksche vertegenwoordiging van het ge zin in de H. Nis. PAROCHIEKERK. Gironummer 136144, Heer der weekkap. Beiten. Tel. 160 Morgen ZONDAG de H, Missen om 6, 7, 8, 9 en 10 uur. 7 uur H. Mis voor de H. Stede. De Hoogmis wordt opgedragen voor de vrouw van Cor nells Stoeledraaier. Na de Hoogmis Te Deum wegens verjaardag der Pauskroning. Heden begint de Paasch tgd voor alle geloovigen. Na de Hoogmis jeugd-H. Familie voor jon gens van 1217 jaar. Half 3 kinder lof, 5 uur Lof en 5e Lijdensmeditatie. MAANDAG half 7 zielmis, 7 uur en half 8 leesmis, 8 uur gest. jaarg. 2de klas voor Mart. Poels en Johanna Rutten, 5 uur Lof. 's Avonds om half 8 recollectie voor alle bestuurs leden en Credo-Pugnomannen der R. K. Werkliedenvereniging in 't St. Josephsklooster. Verzoeke allen aanwezig te zijn. DINSDAG half 7 en 7 uur leesmis half 8 best. jaarg. voor de vrouw van Herman Bexkens, 8 uur gest. jaarg. voor Arnoldlna Blstervels. WOENSDAG half 7 best. leesmis ter eere van den H. Jozef en ver eering der relikwie, 7 uur leesmis, half 8 gest. jaarg. voor Bernard van Opbergen en zijne echtgen. Theodora Maas, 8 uur gest. jaarg. voor Mathijs Minten en Anna Sophia Buis. DONDERDAG half 7 leesmis voor de wed. M. Verhoeven, 7 uur te Vel- tum H. Mis, kwart na 7 Sacraments mis en generale H. Communie van de leerlingen der Jongensschool, tevens Paaschcommunie, 8 uur gest. jaarg. voor Arnoldlna Wijnhoven en Jan van Rijswijck. VRIJDAG half 7 leesmis voor de wed. v. d. Boogaart, 7 uur leesmis voor de wed. Swinkels-Coopmans, half 8 best. jaarg. voor Jac. Schaef fers en zijn zoon Piet. 8 uur gez. H. Mis ter eere van de Zeven Smarten vau Maria waarna de Zeven Weeën gebeden worden, 5 uur H. Kruisweg. v. d. Landbouwbond Venray. voor Studenten Gymnasium I C. moeten vóór 13 Maart ingele verd worden. DE RECTOR. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD boerenknecht voor Broekhuizen winkeljuffrouw v. manufacturen Verschillende boerenknechten voor Venray boerendienstmeid voor Merselo 1 dienstmeisje voor Venray Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg I boerenknecht v. Paschen 1 boerendienstmeisje 16 j. v. Oirlo 2 kappersleerlingen 1 burgerdienstmeid voor Gennep 1 kantoorbediende dipl. 5j. H.B.S. 1 burgerdienstmeid voor Horst 2 boerendienstmeiden 1 burgerdienstbode voor dadelijk, bekend met koken. 1 boodschapjongen 1 jongen voor kippenbedrgf BIEDEN ZICH AAN 1 leerling-schilder metselaars en timmerlieden Opperlieden kleermakersknecht 1 daglooner, grond of boerenwerk 1 chauffeur 1 dienst- of dagmeisje 14 jaar DISTRIBUTIE, SPAREN, BETALING. Maandag 1011 B en C boeren Woensdag 13 Maart in het Patronaat en wel Voor Paardenverzeke- ring om 7 uur. AGENDA Notulen, Jaarverslag over 1939, Mededeeliugen, Rond vraag. Voor Veeverzekering om 8 uur. AGENDA Notulen, Jaarverslag over 1939, Mededeelingen, Rond vraag. DE BESTUREN. Voor de hartelijke deelneming en gebeden bij de begrafenis van mijn innig geliefde vrouw, betuig ik, ook namens kinderen en familie, mijn oprechten dank. aan de H. Gerardus en de H. Maagd voor verkregen gunst door het houden van de No veen der 3 Weesgegroeten. N. N. Wie wil voor iemand met vaste betrekking een nette Adres bureau dezer. Biedt zich aan nel Burgermeisje oud 14 jaar. Jan Huisman, Langeweg. 20 jaar, voor lichte dienst, in Venray of omgeving. Adres bureau dezer. Biedt zich aan oud 28 jaar, voor klooster of iets dergelijks. Liefst voor vast werk. Adres bureau dezer. GEVRAAGD in klooster 25 tot 35 jaar. Inlichtingen Stationsweg C 22 Oostrum. voor vast werk. Adres bureau dezer. GEVRAAGD voor 1 Apri! 15 16 jaar. J. Hendriks, Smakterweg. voor direct of Paschen 18-20 jaar, die met paard kan omgaan. M. Direks-Smits, Gerardus- hoeve, Veulen. Gevraagd voor terstond ook voor boodschappen. Banketbakkerij Goumans. 2 Bij gebleken geschiktheid vast werk. Adres bureau dezer. Houtverkoop. Notaris Pluymaekers te VENRAY zal op Woensdag 13 Maart 1940 nm 4 uur, in het café van L. Willems te Venray-Nachtegaal, voor den Heer Joh. van Meijel te Venray- Helde, publiek verkoopen Circa 30 slagen zwaar tophout in het bosch afk. van wijlen den heer Fonck a.d. Deurnescheweg. G. Jenniskens, Wieënweg. bij Piet Wijnhoven, Wanssum B 5a. 2 VENRAY Trots de hooge kosten, is het ons gen gelukken beslag te leggen op de film van 1939 in haar genre Eerste klas acteurs verleenen hunne oi1! medewerking in deze bij uitstek groote superfilm. Zg laat ons groote 3pionna^ zien en wat nog nooit is gebeurd, het f ons de geheimen van de onmetelijke, voor onneembare, ontzaglijk sterke Franscb!" gingslinie, de enorme Maginot-linie, zoowel als van buiten. Geladen spanning. Geweij „De" succesfilm die door ieder belang, gezien worden. Zooiets wordt U nooit met het is het meest opwindende, verbazing stuk wereldgeschiedenis, wat aan Uw o< gaat. Dit vergeet U nooit ii. Een van die oude Wild West-films, populaire JACK RANDALL Bespreekt tijdig Uw plaa loopt wederom storm. TE KOOF 6 Kamerstoelen in prima staat 1 Philips radio goed selectief. 3 prima Vogelkooien. Waschkasten en Waschtafels. Eindstraat 12. gelegen te Merselo, lange kar, slagkar, dorschmachine man. Prins ploeg Kinderen Thijssen, Merselo M 61 TE KOOP een koe 3e kalf 6 maanden dracht, en een in Mei voldragen G. Flinsenberg, Merselo N 24 TE KOOP 600 gebruikte doch in goeden staat zijnde ook in gedeelten. W. van Ooi, Veulen. 2 TE KOOP een weibeest H. Linders, A 45, Geijsteren. TE KOOP mangelwortelen en aardappelen. Gelegenheid tot weiden van vee. Wed. L. Willems, Laagriebroek Leunen. H. reuze HAND aan Missaals, Roze Schi Beeldje HOF jj G< ais ni II. Zwit^l' Ververij „De TB P. Wisman!': TE L. Jeuken, Venray. Frans Poels TE gevende 25 L. M. Arts-Jém hoeve, Ysselsti voor uil Enkele voorbeelden uit onze gr'o Echt Zijden Kous in de nieuwste tinten AA slechts Chiffon Kous prima dunne kous voor den prgs van O O Links geweven Kous goed van kwaliteit en... Qf| voordelig Chiffon Kous zeer fijn gew., maakt f |A het been slanker I*lv Parisienne glashelder prima pasvorm Hollywood links, zeer sterl nieuwste tinten Geplatteerc tjzersterk, toch Sorina buitengewoon i weefsel Schoolstraat f Gaarne tonen wij ze U, zonder verplichtii

Peel en Maas | 1940 | | pagina 2