Vincent Pijls De sensatie van den dag! Atep-prijsvraag: „KUNT U LEZEN?" Groote ATEP-PRIJSVRAAG Kunt U lezen?" Iedere Nederlander vanaf 12 jaar kan meedoen aan de humoristische Zet U aan het werk met pen of potlood en verdien spelen derwijs een onzer prachtige prijzen, gelijk ze geëtaleerd zijn in onze étalage vanaf Maandag 1 Mei a.s. Hoe kan men meedoen? Wat zijn de prijzen? De Atep stek beschikbaar: 1° twee Hoofdprijzen voor 't ge- heele land, bestaande uit prachtige Philips Radio-toestellen (nieuw ste systeem), volgens voorwaarde op de wedstrijdformulieren vermeld. 2n een Eerste Prijs voor elke Atep- winkel, bestaande uit 'n prachtige matnikkelen Schemer-Leeslamp. 3° een Tweede prijs, nl. een mooie Tafelschemerlamp met Kap. 4°, 5° en 6°: Drie mooie troostprijzen! Men kan meedoen door aan de Atep-afdeeling in onze zaak voor minstens f I.te koopen aan Atep-artikelen, op één dag be steed; dan een WEDSTRIJDFOR MULIER te vragen en dit in te vullen zooals op dit formulier wordt ver langd. Inleveren bij ons uiterlijk 15 Juni Hoe luidt de opgave? Aan de achterkant van het wed strijdformulier staat een fantastisch verhaal. In dat verhaal moet U alle woorden of deelen van woor den aanstrepen, die U als Atep- artikelen herkent. Daarna bij ons inleveren! Let er op. dat Uw naam ea adres er goed op staan! Wanneer is Prijsuitdeeling? Prijsuitdeeling na 25 Juni a.s. De prtjsaanwijzlng geschiedt buiten onze invloed door de Atep Centrale in Amsterdam. Op haar beslissingen bestaat geen beroep.

Peel en Maas | 1939 | | pagina 9