Wat is de Atep? W Atep n is de Amerikaansche Winkelmethode in Nederland r) brengt U honderden Artikelen Tegen Eenheids Prijzen I Wat de Atep U kan leveren VOOR 10 CENT VOOR 25 CENT I VOOR 50 CENT Doet mede aan de groote prijsvraag! yy De beste vriend, van Uw huishoudboekje is de ,,Atep", want bij de Atep koopt U véél voor enkele dubbeltjes en U hebt er voor evenveel guldens pleizier van Alle soorten band en veters, schouderlint jes en elastiek in div. soorten, ook jarretelles, sokophouders, drukknoopen op kaart, linnen knoopen, paarlmoer knoopen, beenen knoopen en ringen, div. boord- en manchetknoopen, vele soorten hand- en machinegaren, stopzij en maaswol, borduurzijde, haken en oogen, broekknoopen, garen, naalden en spelden in meerdere soorten, scharen, meerdere types kleerhangers en kapstokken,windsel, watten en pleisters, div. geteekende handwerken, centimeters, paddestoelen, copieerraders en brandebourgs, dweilen, badhandschoentjes, kanten kleedjes, damesbanden, zakdoekjes, kinderportemonnaietjes, taschjes; div. soorten bloes en opschrijfboekjes, pennen, potlooden en penhouders, vlakgummi, inktlappen, foto albums, Papier in mappen en doozen, vulpotlooden, div. soorten toiletzeep, poe derdoosjes, donsjes en rouge, scheerzeep, scheermesjes, haarkammen, zakkammen, haar netjes, parfums en eau-de-cologne, crème, poeder en tandpasta, nagellak, remover en brillantine, vaseline, tandborstels, sham poo, lippenstiften, fixatief, div. soorten krul spelden, haarspeldjes, hoofdpijntabletten en -cachets, zeepdoozen, speelgoederen zooals auto's, knikkers, ballen, speelkaarten, ser viesjes, bouwdoosjes, hout- en kogelmozaik, springtouwen, kleur-, lees- en prenteboeken, bijouterieën zooals ringen, broches, oorbel len, colliers, armbanden, nouveautés zooals ceintuurs, kraagjes, bloemen. Huishoudzeep, schuurpoeder, sponzen, div. soorten was, papieren servetten, kachelpasta, schoencrême, staalwol, punaises, theelichtjes, kastpapier, bleekpoeder, zeeppoeder, zelfwerkend wasch- middel, pannelappen, vaten- en kopjes kwasten, zeepkloppers, werkborstels en schoenborstels, drooglijnen van touw, thee zeefjes, aardappelmesjes. kaartjes extra sterk elastiek, jongensbretels fijne jarretelles en sousbras, sokophouders, breikatoen, luxe manchetknoopen, scharen, stramienkussens, hand werkkleedjes, luiers, poetsdoeken, badhanddoeken, badhandjes, sokken, bad lapjes, kanten kleedjes, babytruitjes, heerendassen, leuke portemonnaietjes, sportriemen, parfumerieën, div. soorten postpapier, doozen enveloppen, zeep en eau-de-cologne in luxe ver pakking, zaktoilets, fleschjes parfum en eau-de-cologne, scheerapparaten en -kwasten. CORDOVA. De bekende serie toilet artikelen en schoonheidsm'ddelen handvat- en scheerspiegels, scheercrême in tube, haarborstels, haarkammen, speelgoederen zooals: poppen, tafeltennis, weefdoozen, telramen met lei, serviesjes, leesboeken, prenteboeken, ballen, leesplanken, vliegmachines, bijouterieën zooals: gespen, ringen, colliers, broches, armbanden, horlogekettingen, sigarettenkoker, nouveautés zooals: corsages, ceintuurs, kraagjes, shawls, tenslotte: kleerborstels, Wolbleek, wrijfwas, sponzen, zeilzwabbers. Luxe heerenbretels, zware politie- en brandweerbretels, bretelgarnituren, fraaie bustehouder, handwerkkleeden, zware badhanddoek, doosjes zakdoeken, crêpe tafelkleedjes, geborduurde sloopen, wollen sokken, fantasie interlock goed, luxe heerendassen, fraaie dames- en heerenportemon- naies en -portefeuilles, boodschappentasschen, fototaschjes, fietstasschen, luxe doozen postpapier, •k zware scheerkwasten, flacons eau-de-cologne, luxe verpakkingen zeep en eau-de- cologne, luxe poederdoozen, mooie scheerapparaten, eau-de-colognespuiten, zeemen, leesboeken, gespen, broches. WËP WEDSTRIJDFORMULIER VERKRIJGBAAR NA AANKOOP VAN I.—ATEP-GOEDEREN

Peel en Maas | 1939 | | pagina 10