Profiteer 3 dagen koopen voor kalf geld Radio-Centrale. MANUFACTUURHANDEL Vormingsweek te Venray. Apostolaat der Hereeniging. Krakelingen. Binnenland. Van de Sport velden. p. urn Qfdecgm tyzn. VENRAY Telef. 114 goedkeuring in aanmerking te kun nen komen. De vroeger uitgereikte nummer- bewijzen moeten worden meegebracht Honden en karren welke nog niet gekeurd zijn kunnen eveneens op bovengenoemde datums te keuring worden aangeboden. Venray, 29 Maart 1939. Burgemeester en Wethouders van Venray A. H. M. JANSSEN, De Secretaris, VAN HAAREN. De eerste inzet is gebeurd. De pro pagandisten zijn momenteel bezig alle jonge menschen te noteeren tusschen 17 en 25 jaar, zoodat niemand ver geten wordt. Waar het over gaat, wat de bedoeling is van de Vormingsweek zij nog eens scherp onder aller aan dacht gebracht. Dat is van uw kindei en te maken, wat gij ouders van uw kinderen gedroomd en vurig verlangd hebt, toen de goede God ze u gaf. Denk u even in, wat ge toen ge- wenscht hebt. Dat was niet een mooi uiterlijk, niet een goede betrekking, ook niet een knappe of handige jongen, maar een brave, eerlijke, oprechte karaktervaste, gehoorzame en vooral een godsdienstige jongen, die U altijd veel plezier en voldoening zou geven, waar ge trots op moogt zijn. Dat was een openhartige jongen, die eerlijk tegen het leven en alle personen welke hem op zijn levensweg ontmoeten, zou staan, zonder dat deze aan zijn ?iele- grootheid afbreuk zouden doen. Dat is tenslotte, wat God zelf met uw kinderen voor heeft, daartoe nam Hij ze aan als Godskinderen in het H. Doopsel en God wil, dat wij dat altijd blijven, vooral in deze jaren, waarin dat Kindschap zoo dikwijls dreigt ver loren te gaan, of althans niet zoo scherp beleefd wordt Maar dan wil de Vormingsweek hetzelfde, wat gij ouders wilt. Wat gij over deze onderwerpen niet onder woorden kunt brengen en met uw kinderen niet durft bepraten wat hun levenshouding in deze jeugdjaren moet zijn, dat zal Christus doen, door zijn Priester. En daarom alle jongens present op de Vormingsweek. 'n Goede maand geleden hadden wij op de missie- naaikrans-tentoon- stelling een prachtige stand van de Hereeniging der Kerken* 'n Oostersch kerkje met zeer veel mooie iconen en vlaggen, waarbg wtj de luxe had den van deskundige zijde eenvoudige, heel begrijpelijke uitleg te ontvan gen. Wij herinneren ons dat nog, of hebben er van kennissen vanhooren vertellen. De kwestie is dezesinds eeuwen leven in het Oosten van Europa, in Rusland, Bulgarije en andere landen millioenen menschen, die zich van de Kerk van Rome hebben afge scheiden en een groote verdeeldheid vormen. Terwijl de missies ons zoo dierbaar zijn geworden en de protestantsche volken ons meer bekend zijn, leven die Oosterlingen ver buiten onze kennis, buiten onze belangstelling en onzen steun. Dat vraagstuk is echter groot genoeg om een stuk van onze liefde in te nemen. Er hebben zooveel bekeenngen plaats, dat zelfs bisschoppenen dui- zende geloovigen tegelrjK, nu en dan zich weer met Rome vereenigen. Helpt ook de toestand in Rusland niet mee om onze blik naar die volken te laten gaan. Welke groote mogerlijkheden tot succes voor de Katholieke kerk laat OL. Heer ons niet berekenen. Hier kunnen wij mede herstellen en tot gaafheid brengen, wat in de eerste eeuwen der Kerk niets dan Katholiek leven was en later verlo ren ging, door gebrek aan offer vaardigheid, door weeldeleven en hoogmoed. Langs dien zelfden weg zullen we alles moeten herstellen. En aan dat herstel zullen we allen moeten mede doen. We zullen moeten medeleven in offerzin, vooral van geesteigke offers door het bijwonen der H. Mis en het streven naar eenvoud van leven, en \ve zullen moeten bidden en nog eens moeten bidden in alle nederigheid, dat de goede God de volle gave van het geloof mag terugschenken aan allen, om één in Christus Kerk mede met ons, Gods hoogste eer te bevor deren, Er is wel eens gezegd: Wat de menschen stuk sloegen, is slechts door God weer te herstellen. Laten we daaraan denken en daarom on ophoudelijk vragen en bidden. Ook zullen degenen, die door God daartoe de gelegenheid kregen, deze actie met geld steunen, zooals we dat ook met de missie doen. U ontvangt dan, bij een bijdrage van een gulden per jaar, vier keer per jaar een boekje om te kunnen medeleven met het groote streven naar eenheid onder de Oosterlingen en de actie naar her eeniging met Rome, dat met vader lijke liefde uitziet naar al de dwa- lenden. Mogen vooral de intellectueelen met de "daad zich hier aan wijden, die door hun studieopleiding beter dan andere geloovigen zich van de stand van dit bekeeringswerk op de hoogte kunnen stellen en kunnen helpen. Dezer dagen gaan de zelatricen het geld ophalen bij de donateurs en hopen er vele nieuwe leden bij te werven. De zegen van den arbeid. De overheidsorganen laten geen gelegenheid voorbijgaan om te be- toogen, dat arbeid duizendmaal beter is dan steun. Dus: zooveel mogelijk werkverschaffing. Ik ben het met deze zienswijze volkomen eens. Steun beschermt tegen hongerwerkverschaffing bovendien tegen moreel verval. Maar geldt dat niet evenzeer voor den stadsarbeider De plattelandswerkloczen worden als 't ware met geweld in de werk verschaffing gedreven, waar ze moe ten arbeiden voor 'n koopje, voor 'n loon n.l., dat den laagsten steun- normen nauwelijks te bovenkomt. Maar de stadswerkloozen, die van veel hoog ere steunnormen de voor deden genieten Het is een zeld zaamheid als er van dezen in de werkverschaffing worden geplaatst. Dat geschiedt als regel slechts bij wijze van „straf", wanneer kwade trouw zeer klaarblijkelijk is. Ik las onlangs het verslag van de begrootingsdebatten in den Leidschen gemeenteraad. Daaruit bleek me, dat van de 4000 Leidsche werkloozen er 20 (twintig) in de werkverschaf fing waren geplaatst. Is arbeid enkel voor den platte lander een zegen? De spellingskwestie. Nog steeds is het in uitzicht ge stelde K.B. Inzake de spelling niet afgekomen, en nóg kennen we van hetzeivs den inhoud niet, maar toch wordt er reeds critiek op uitgeoefend door de besturen van ten deze samenwerkende leerarenvereenigin- gen. Een K.B., zeggen ze in een adres aan den ministerraad, steunt niet op de wet en zal daarom de spelling- verwarringslechts kunnen vergrooten Steunt echter ook de spelling- Marchant niet slechts op een K.B.? Meer klemmend is het betoog der leeraren, wanneer ze er op wijzen, dat het wel eenig verschil maakt terug te keeren, in meer of mindere mate, tot een moeilijker regeling, weike bovendien van de werkelijke levende taal afwijkt, of voort te gaan op een weg, die in overeen stemming is met de taalontwikkeling en tot eenvoudiger regelingen voert. Geheel er naast zijn de leeraren, waar ze den minister waarschuwen, dat hij wéér 'n herziening van de spelling met de mogelijkheid van nóg een andere regeling in de toe komst, de docenten zich (zullen) afvragen, of dit deel van hun onder wijs nog wel eenig nut heeft. Dit is een bedekte bedreiging met obstructie. Een geweldmethode, welke het geestelijk verval van onzen tijd helpt karakter iseeren. .Vastrecht" op de Spoorwegen Bij de electriciteitsbedrijven ken nen we sinds lang het zoogenaamde vastrechttarief. Men betaalt een vast bedrag per maand en krijgt dan de electriciteit tegen een laag bedrag per eenheid. De Spoorwegen gaan ook zulk een vast-rechttarief invoeren. Deze tarieftechniek berust hierop, dat een gezin, dat eefi vastrecht be taald heeft overeenkomstig zijn ge middelde verbruikscapaciteit, alle verdere eenheden kan betrekken tegen aanzienlijk verlaagden prijs. Bij de spoorwegen b.v. het aantal kilometers tegen de helft van den enkele reis-prijs, dus tegen 1.1 cent per K.M. Op deze wijze hoopt men erin te slagen het spoorwegbedrijf beter te doen beantwoorden aan zijn bestem ming in het sociale geheel. „Een spoorwegbedrijf, dat alleen maar gebruikt wordt door de zgn. „betere standen", is ten doode op geschreven", aldus de vitale presdient van de N.V. Nederlandsche Spoor wegen, prof. dr. ir. J. Goudriaan, onder wiens stuwende leiding het Spoorwegbedrijf thans staat en aan wiens initiatief deze nieuwe maat regelen te danken zijn. Omtrent den datum van invoering kon prof. Goudriaan in een onder houd, dat de Tijd met hem had, nog niets mededeelen. Tegen cumulatie. Daar is al heel wat over te doen geweest, over den toestand, die aan- geduidt wordt met dat akelig- vreemde woord cumulatie, hetwelk in 't Nederlandsch vertaald luidt: vereeniging van verschillende ambten of functies in één persoon. Men be doelt dan speciaal betaalde functies, want anders heeft men er geen be zwaar tegen; vandaar, dat men in sociale en politieke organisaties zoo vaak de veel werk eischende functies iD dezelfde personen ziet vereenigd! Over de samenvoeging van betaalde functies in één persoon komt nu een geluid uit de Zeeuwsche gemeente Poortvliet. De Raad heeft daar een voorstel aangenomen, om de functies van burgemeester en secretaris te splitsen, daar van deze functies best twee personen kunnen leven. Als dat inderdaad het geval is, is er alles voor. We zitten met genoeg werklooze intellectueelen voor deze „branche" om in deze richting eens wat meer te doen dan tot nu toe gebeurde. Zilveren Priesterfeest. De Zeereerw. Heer Pastoor A. ten Haeff herdacht Dinsdag zfln zilveren priesterfeest. Pastoor Ten Haeff werd geboren te Meerlo in 1890. Hg werd priester gewijd te Roermond op 28 Maart 1914. Kort na zjjn wijding volgde zijn benoeming tot kapelaan teLot- tum, in welk dorp hij 11 jaar de zielzorg uitgeoefend heeft. In 1925 volgde zijn overplaatsing naar Gen nep, waar hij eveneens aller hoog achting won. In 1930 werd hij bevorderd tot rector aan de Smakt, de bekende Noord-Limburgsche St. Josefplaats, die steeds meer en meer bezoekers trekt. Wederom werkte hij hier vijf jaar in den Wijngaard des Heeren, tot dat in 1935 Mgr. dr. Lemmens hem be noemde tot pastoor te Mook. Horster Veemarkt. De Horster Paaschmarkt is ten volle geslaagd. Zoowel aanvoer, kwa liteit vee en handel waren zeer goed. Diverse kooplui namen drie, vier en vijf stuks vee mee huiswaarts. De kampioen koe van den heer Busse- maeckers, Sevenum, werd aange kocht door dhr. A. Put uit Kampen en de kampioen vaars van dhr. M. Poels-Drabbels, Meterik, door dhr. K. van Eersel te Sevenum. De totaal aanvoer bedroeg 231 stuks vee, waarvan 52 stuks rundvee, 4 schapen en 175 biggen. Prijzen big gen: ongemerkte f 5.tot f 8. gemerkte biggen f 14.tot f 16. Groote belangstelling. SEVENUM. Bij de kinderen Thijs- sen werden 4 lammeren geboren bij een ooi, het vorig jaar werden bij hetzelfde ooi 3 lammeren geboren. Dc ontvanger van Tegelen berecht. Voorwaardelijke straf opgelegd Dinsdag heeft de Roermondsche Rechtbank in overeenstemming met den eisch van den Officier van Justi tie den gewezen gemeente ontvanger C. B. van Tegelen thans gedetineerd wegens de door hem gepleegde ver duistering van gemeentegelden ver oordeeld tot eene voorwaardelijke ge vangenisstraf van 12 mnd. terwijl b\j dit vonnis tevens de onmiddellijke invrijheidstelling van B. werd bevo len. Het Eindhovensche garnizoen. Over de ontvangst van het garni zoen te Eindhoven op 17 April heeft de burgemeester in den raad mee gedeeld, dat in overleg met den com mandant van het garnizoen, majoor de Lange, een voorloopig program van ontvangst is vastgesteld. Op den dag van het entrée van het garni zoen zal bij de kazerne op den Oir- schotsche Dgk drie kwartier van het centrum der stad gelegen een bank onthuld worden ter herinnering aan generaal Oonstant de Rebecque, wiens naam de kazerne draagt. Op dien dag zal Commandant, officieren, raadsleden, gemeentesecretaris en andere autoriteiten, door de gemeen te een lunch worden aangeboden. Lijk in kasteelgracht gevonden. Woensdagmorgen ontdekte een meisje, dat voorbij het Kasteel Schaesberg fietste een man, die in de gracht lag. Zij waarschuwde de gemeente politie, die den man op den kant haalde, waar bleek, dat hij reeds geruimen tijd dood was. Bij nader onderzoek bleek men te doen te heb ben met den 72-jarigen F. K. voor malig Oostenrijker, die in een loge ment te Heerlen woonde. De man was zeer bijziende, zoodat hij in de gracht is terecht gekomen en zich er niet meer uit heeft kunnen red den. In 't kort. - Bij de Nederlandsche Spoor wegen is men momenteel bezig een nauwkeurig onderzoek iD te stellen naar de mogelijkheid om te komen tot vermindering van het aantal voegen in de rails. Overigens wordt om de rails te leggen op betonfun- deeringen, waardoor het rijden prac- tisch geluidloos zou worden en de veiligheid van het verkeer nog zou toenemen. Bovendien zou door de ver mindering van het schokken het ma terieel langer mee gaan. Voor het in Mei a.s. te houden examen algemeene handelskennis, ter verkrijging van het middenstands diploma, hebben zich 13.695 candlda- ten aangemeld, van wie 9400 voor het normale en 4300 voor het spe ciale examen. De R.-K. Onderwijs centra komt met 6433, het instituut voor middenstandsontwikkeling van den Koninklijken Nederlandschen Middenstandsbond met 4687 en de Christelijke Middenstandsbond met 2581 candidaten. Naar wij vernemen, zal de Re geering er zeer waarschijnlijk toe overgaan, een gedeelte der kinderen, uit Duitschland en Oostenrijk afkom stig, die in ons land werden toege laten en zich thans nog in verschil lende tehuizen bevinden, alsnog in gezinnen te plaatsen. Voorloopig zullen alleen kinderen beneden den leeftijd van veertien jaar in gezinnen worden onderge bracht. Alle copie hierop betrekkinghebben de, moet Donderd. vóór 1 uur in ons bezit zgn. SER V ATIUS-OMROEP Gezien de barre koude was de publieke belangstelling niet onbe vredigend. Wat de wedstrijd betreft, deze werd verdieDd door de a.s. kampioenen gewonnen. (De Limb. K. in haar ijver promoveerde Vios reeds als kampioen) zoover zijn ze echter nog niet als men even den stand be kijkt. De wedstrijd kan men verdeelen in twee phasenvoor de rust gaf S. den toon aan en daarna was Vios aan het woord. Jammer dat er bij S. enkele spelers hopeloos uit vorm waren, o.a. linksb. en de spil. Voor de rust deed de thuisclub het heel aardig en kreeg Vios het hard te verantwoorden. Enkele opgelegde kansen werden gemist. Vio3 speelde aanvankelijk tamelijk zenuwachtig. De 10 voorsprong voor S. was met de rust ruimschoots verdiend. Na de rust tapte Vios uit een ander vaatje, doch toen bleek eerst, wat de Serv. verd. waard is. Alhoe wel Vios toen bijna voortdurend in de aanval was, wist zg slechts twee maal te doelpunten. Het eerste doel punt ontstond uit een „corner" welke Vios van den scheidsrechter cadeau kreeg, deze hoekschop werd prachtig door den midvoor ingekopt. Het tweede doelpunt ontstond uit een algemeenen aanval. Teikens en tel kens liep de Vios-stormlinie (waar van de linksbuiten de uitblinker was) te pletter tegen een Serv. verd. op haar best, en dat zegt alles. Al met al heeft Vios een gelukkige doch ruim verdiende overwinning behaald. De wedstrijd werd in de allerbeste verstandhouding gespeeld. Zondag wordt een bezoek gebracht aan de hekkensluiters uit Reuver. Wanneer de Venrayers dezen wed strijd niet te licht opnemen wordt het een flinke overwinning. Dus on derschat uw tegenstanders niet, een eervolle plaats is nog altijd in uw bereik. ScheidsrechterM. Valkenborg. Leider: Hoedemakers. Aanvang 1.30 uur. Serv. II moest voor de Valk II met oneven gaol de vlag strgken. Het eerste Valk-doelpunt ontstond toen de S.-spelers een gewonden clubgenoot de eerste hulp verleen den, wegens een trap in het oog. Ook de S.-linksback moest wegens een ongeval tijdelijk het veld ver laten. Zondag a.s. is Wittehorst 3 te gast bij de S.-reserves. Dit wordt beslist een aardige partg en het zou me niets verwonderen indien S. 2 aan het langste eind zou trekken. Toe jongens nu of nooit. De wedstrgd begint om 2 uur. Scheidsrechter P. H. Smits. Serv. 4 beantwoordde volkomen aan onze verwachtingen door met een zoo klein mogelgke overwinning huiswaarts te keeren. Ook S. 4 speelt een thuiswedstrijd n.l. tegen Oostrum 2. Deze wedstrgd zal natuurlgk met de grootste hard nekkigheid worden betwist, 't Is immers een derbij. Beide tegenstan ders zgn vrijwel aan elkander ge waagd, zoodat een verdeeling der punten zeer goed mogelijk is. Wedstrgd begint om 12.30. Scheidsrechter Franken. VALK-REVUE. De Valk 1 heeft enkele weken rust genoten en heeft daarom een oefenwedstrijd gespeeld tegen Reuver, om de beenen weer een beetje los te trappen voor morgen in Gennep. Voor den wedstrgd werden de Valk bloemen aangeboden en de aanvoer der dankt namens zijn vereeniging. De wedstrijd werd in een al te vriendschappelijke sfeer gespeeld, in den beginne wegen beide partgen tegen elkander op, maar de betere techniek der Valken bezorgd hun met de rust een veilige 0—3 voor sprong. Na de thee heeft Reuver het eerst succes als een der Valk-achter- spelers hun de behulpzame hand biedthet geeft R.V.V. moed en hun zwoegen wordt na tien minuten spelens met een pracht doelpunt bekroond. De Valken moeten even beter hun best doen om een over winning veilig te stellen en weten in den resteerenden tgd nog drie maal te scoren en Reuver nog een maal, zoodat het einde komt met een verdiende 36 overwinning voor de Valken. Morgen in Gennep hopen wij, dat zg een waardig slot zullen maken aan de competitie. De Valk 2 speelde tegen Servatius 2 op eigen veld. Voor de rust speelde de Valk met den straffen wind tegen en wisten ondanks het nadeel van den wind hun meerderheid in 21 uit te drukken. Hadden wij gedacht, dat zg met den wind mee de scoren zouden verhoogen, niets was minder waar. Het werd inderdaad een ware belegering van het Servaas-doel, maar door het stugge verdedigen van de achterhoede en een dosis geluk van den doelverdediger kon men het net niet vinden. Bij eender doorbraken van Servatius ontbrak het Verstegen niet aan fortuin, anders was het zoowaar gelijk ge worden. De sterkste heeft hier ge wonnen. De wedstrgd werd ondanks de slappe leiding van den scheids rechter, in een goede verstandhouding gespeeld. Op Paasch-Maandag wordt het feest voor het behaalde kampioen schap gevierd, In den middag zal een huldigingswedstrgd gespeeld worden. De Valken bestaan thans 121/, jaar en de spelers hadden de vereeniging geen mooier geschenk kunnen aanbieden dan dit kampioen schap. 's Avonds zal het feest zgr voor de Valken en hun trouwe sup porters. Straks begint weer de competitie voor de junioren. Zg die lid wenschen te worden kunnen zich hiervoor opgeven bg den jeugdleider Ant. Stevens. Supportersvergadering op Maandag a.s. om 8 uur in het Patronaat. Programma voor a.s. Zondag. Gennep—De Valk. De Valk 2—R.K. H.V.V. 2 uur De Valk 3—De Valk 4 12.15 uur van in de Hofstraat 11 PROGRAMMA 2 tot en met 9 April Wijzigingen worden per microfoon bekend gemaakt. Zondag BRUSSEL Vlaamsch 8.Gramofoon Gesproken dagblad 9.20 Concert 10.00 Land- en Tuinbouwpraatje gramofoon. KEULEN 11.20 Orkest LUXEMBURG 12.20 Gramofoon BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gespr. dagblad KEULEN 1.30 Populair concert DEUTSCHLANDSENDER 2.50 Gevar. concert LUXEMBURG 5.20 Gramofoon KEULEN 6.50 Orkest BRUSSEL Vlaamsch 9.20 Concert 10.20 Berichten MUNCHEN 10.30 Orkest DROITWICH 5.20 Orkest LUXEMBURG 6.20 Concert 7.008.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten MUNCHEN 8.20 Militair concert KEULEN 9.50 Concert DROITWICH 11.20 Grosvenor House Band Maandag BRUSSEL Vlaamsch - Gymnastiek, Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gevar. concert DEUTSCHLANDSENDER 11.20 Orkest BRUSSEL Vlaamsch 12.20 Orkest 1.20 Gesproken dagblad. KEULEN I.30 Populair concert LUXEMBURG 2.20 Gramofoon WEENEN 3.20 Orkest DROITWICH 5.20 Orkest KEULEN 6.25 Gramofoon 7—8 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten STUTTGART 8.Stuttgart spielt auf KEULEN 1.50 Orkest DROITWICH II.20 Dansmuziek Dinsdag BRUSSEL (Vlaams) 3.Gymnastiek, Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gramofoon KEULEN 11.20 Orkest DROITWICH 12.20 Gramofoon BRUSSEL Vlaamsch I.20 Gesproken dagblad REGIONAL Programma O On Oi-lr^Qf* DEUTSCHLANDSENDER 3.20 Orkest DROITWICH 5.20 Theaterorkest LUXEMBURG 6.20 Gramofoon 7.008.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten KEULEN 8.Orkest HAMBURG 9.50 Klelnorkest STUTTGART II.20 Nachtmuziek Woensdag BRUSSEL Vlaamsch 8,Gymnastiek, Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gramofoon KEULEN 11.20 Orkest BRUSSEL Vlaamsch 12.20 Gramofoon 1.20 Gesproken dagblad DEUTSCHLANDSENDER 1.30 Gevar. concert LUXEMBURG 2.20 Gramofoon KEULEN 3.20 Orkest Donderdag BRUSSEL Vlaamsch 8.Gymnastiek. Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gramofoon. Plechtige H. Mis KEULEN BRUSSEL Vlaamsch 12.20 Orkest 1.20 Gespr. dagblad KEULEN 1.30 Populair concert REGIONAL Programma 2.20 Orkest BRESLAU 3.20 Klelnorkest DROITWICH 5.20 Gramofoon BRUSSEL Vlaamsch 6.05 Kinderuurtje. Gramofoon 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten KEULEN 8.Paaschprogramma BRUSSEL Vlaamsch 9.20 Orkest. Gesproken dagblad DEUTSCHLANDSENDER 10.30 Concert Vrijdag: BRUSSEL Vlaamsch 8.Gymnastiek; Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Orkest HAMBURG 11.20 Bremer Stadmuzikanten BRUSSEL Vlaamsch 12.20 Omroeporkest 1.20 Gesproken dagblad. DEUTSCHLANDSENDER I.30 Gevar. concert BRUSSEL Vlaamsch 2.20 Het Heilig Uur DEUTSCHLANDSENDER 3.20 Concert DROITWICH 5.20 Gramofoon KEULEN 6.20 Omroeporkest 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten KEULEN 8.Orkest LEIPZIG 9.50 Orkest PARIJS RP II.20 Nachtconcert Zaterdag BRUSSEL Vlaamsch 8.— Gymnastiek. Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gevar. concert KEULEN 11.20 Orkest BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gesproken dagblad 12.20 Orkest DEUTSCHLANDSENDER I.30 Gevar. concert DROITWICH 2.20 Gramofoon KEULEN 3.20 Gevar. concert LUXEMBURG 5.20 Gramofoon KEULEN 6.30 Omroeporkest 7.-8. EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten. WEENEN 8.— Orkest KEULEN 9.35 Orkest MUNCHEN II.20 Concert

Peel en Maas | 1939 | | pagina 10