Mooie Stofjes rn o. v. d. Loo IXI Th. Peters ELECTRISCHE GLOEILAMPEN R. K. MEISJE OPFOKVOER A. VERHEGGEN KLUITKALK Odifendvoer A. VERHEGGEN Kunst voor lief volk Verkiezing Provinciale Staten. Advertentiën. GUSTAAF. Landbouwfond BIEDT ZICH AAN Jongen 14 jaar Boerenknecht Boerenknecht dienstmeisje GEVRAAGD R. K. Dienstmeisje GEVRAAGD Meisje 15-16 jaar GEVRAAGD flinke Dienstbode Meisje 16-18 jaar R.K.U.L.O. - School .oor MEISJES Het Toelatings examen VERLOREN gouden armband Serradella- Gras- en Klaverzaden M. HENDRIKS voor Communie- kleedjes. Luiermandies, Th. POUWELS Adelazi Wanda Kindt i; Wagens le prijs Cambrinus, Kasteleins 2e prijs Vol verwachting, Servatius 3e prijs Holland's Welvaren. 4e prijs Spaarkas De Potters. 5e prijs Oud HuisgeziD, Zwarteklef. 6e prijs Beschuit met muisjes voor den len Prins, Bakkersvereenig. 7e prijs Vroolijke Ruiters, Ruiterclub 8e prijs Sneeuwwitje, Schoolstraat 9e prijs Ober Bayern, Euterpe 10 prgs Wat V.V. te doen heeft, Jonge Aannemers 11e prijs Begrafenis van de Peel, Ysselsteyn 12e prijs Oude en nieuwe tijd. Oirlo Eervolle vermelding verleende de jury nog aancafé van Greet, Cas- tenray, de Bakkersvereeniging met hun beschuiten met muisjes voorde geboorte van den nieuwen Prins, Charlie Chaplin en de voorstellingen vanik zoek een meisje, waar is mijne man en Straatmuzikant. Na den tocht door het Rijk van Con I werd de stoet op het Hense- niusplein ontbonden en verspreide men zich over de verschillende ont spanningsoorden, waarbij de plaat sen waar voor geld en goede woor den iets eet- of drinkbaars te krijgen was buitengewoon de aandacht trokken. Daar was het een interes sante drukte, die zich allengs mees ter maakte van de dansvloeren of bij behoefte aan wat rust eens ging luisteren naar een der vele vocale of instrumentale gezelschappen, die in de café's gezeteld waren. De Prins had zich na den optocht met zijn gevolg vereend aan een Limburgsche koffietafel in de Gouden Leeuw, na afloop waarvan Zijne Hoogheid met zijn gevolg eens „uitging". Het eerst werd bezocht danszaal Schellen, waar het hooge gezelschap blijde ontvangen werd. Bij het bin nenkomen in danszaal Gitzeis werd het hooge gezelschap toegesproken door den heer Coenders, die in toe' passelijke bewoordingen den eerewijn aanbood. De Prins dankte voor de attentievolle ontvangst en roept alle Peelhazen en Peelknientjes op om trouw te blijven aan de wetten van zijn Rijk, anders zou men in onaan gename aanraking komen met Zijn Minister van „Verkeering". Hierna ordoneerde Zijne Hoogheid een vrijen dans, waarbij de dames de heeren moesten vragen, hetwelk voor den Prins het onverwachte gevolg had, dat een der dames, die niet tot zijn gevolg hoorde, den Prins ten dans vroeg. Vervolgens kwam de Prins met de zijnen in „den Engel" waar bij buitengewoon enthousiasme voor den Prins dra de champagnekurken knalden en het edele vocht den Prins en Gevolg werd aangeboden. In Lunchroom Verheugen werd het hooge gezelschap met een toe spraak van den heer Verheugen ontvangen terwijl in de Wilhelmina- zaal het publiek spontaan jubelde toen Con I en gevolg binnenkwamen. Zoo verliep de eerste Carnaval dag en heerschte overal de pret en ge noten inwoner en vreemdeling van Venray's blijde gastvrijheid, De tweede dag, Dinsdag, besteedde de Prins en gevolg om de verschil lende Kerkdorpen van Venray te bezoeken, hetgeen ten zeerste werd geapprecieerd. In Ysselsteyn werd de Prins har telijk ontvangen en sprak de voor zitter der Jonge Boeren eenige hartelijke woorden. Dra waren de sterke schouders der Jonge Boeren een nieuwe troon voor Zijne Hoog heid, die onder vroolijke muziek de zaal werd rond gedragen. In Merselo was de Prins in café Arts spoedig thuis en ontving hij de verzekering, dat Merselo volgend jaar meer mee doen zou. Men had er meelij mee, dat de Prins met zgn gevolg over zulk een slechten weg naar Venray moest, men hoopte echter, dat het volgend jaar de weg beter zijn zou. Op de Smakt was door de goede zorgen der inwoners een verlichting aangebracht. Een gecostumeerd ge zelschap wachtte Zgne Hoogheid en diens gezelschap op en geleidde Hem naar de zaal, waar de heer Wijn hoven hem verwelkomde en een eigen lied werd gezongen. Als tast baar bewys van waardeering van dit bezoek, werd den Prins een korfje eieren aangeboden. Vervolgens kwam het hooge gezel schap in Lunchroom Goumans, waar een smakelijke tractatie klaar stond. Na het teekenen van het Gastenboek, sprak de heer Victor Goumans eenige hartelijke woorden. In Oostrum werd de Prins en gevolg in de zaal Linders ontvangen en sprak de heer Lemmens eenige toapasselijke woorden. De Prins dankte voor de prettige ontvangst en begaf zich hierna met zijn gevolg naar Oirlo, waar men een geweldige ontvangst bereid had. De 3-dagen Burgemeester van Oeldersgement was in ambtskleeding aanwezig. Onder kanongebulder deed óe Prins in een versierde wagen zijn entree, waarna een tweetal bruidjes den Prins en den Burgemeester in een met spurrie bekleed kistje een sigaar aanboden. Het origineele kistje staat nu in het Carnavalsmuseum. In Castenray werd de Prins en de Volksontwikkeling Venray Beschermheer: HoogEerw. Heer Deken W. BERDEN. 9e avond: Maandag 27 Februari om 8 uur in het Patronaat spreekt de WelEerw. Heer Jean Adams. R. K. Pr. over Entrée 10 ct. Plaatshouders worden beleefd verzocht hun kaarten mede te brengen. Abonnementen en ge reserveerde plaatsen te bespreken bg G. W. Muskens, Schoolstraat 14, Telefoon 144. Zijnen toegesproken door den heer van Rhee, die evenals Chamberlain met een parapluie gewapend was. Na het zingen van het Carnavals lied begaf de stoet zich naar Leunen, waar de heer Weijs, als oudste Comitélid den Prins toesprak en een bezoek gebracht werd aan de dans tent. Wel een drukke maar tevens een succesvolle tocht van Prins Con I. En overal heerschte een echte jolige stemming, geen enkele wan klank werd gehoord en hoogst vol daan ging men bg het aanbreken van het sluitingsuur huiswaarts, zoodat we mogen verwachten, dat dit jaarlrjksche feest ingeburgerd zal zijn. Gaarne brengen we een woord van lof en dank aan de Feestcommissie van „Venray Vooruit" voor alle moeite in inspanning, die het zich getroost heeft om zulk een feestte ontwerpen en te leiden en roepen gaarneeen weerzien in 1940. GEVONDEN dames-glacé-handschoen, rijwiel plaatje, kindertaschje. rozenkrans, dameshandschoen, ceintuur, kinder handschoen, kettinkje m. kruisje, handschoen, zijn op politiebureau. Rijwielplaatje bij Voermans, Lan geweg, Flinsenberg, Broekweg en bij J. Jacobs, Merselosche weg. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat de „Verordening op de heffing van opcenten op de hoofdsom van de personeele belasting in de ge meente Venray", vastgesteld door den Raad der gemeente op 30 De cember 1938 no. 181/45 en goedge keurd bij Koninklijk Besluit van 31 Januari, no. 24 ter gemeente-secre tarie gedurende drie maanden voor een ieder ter lezing is nedergelegd Venray, 23 Februari 1939. Burgemeester enWethouders van Venray, A. H. M. JANSSEN. De Secretaris, VAN HAAREN. Gemeenteraad Venray. Onze gemeenteraadsleden zijn op geroepen ter openbare vergadering te houden op Dinsdag a.s. om 3 uur namiddag. De agenda bevat niet minder dan 24 punten. Alle hens aan dek Morgen Zondag staan we dan voor de groote taak. 't Woord is nu aan de kiezer. Laten we zorgen met een zoo groot mogelijk aantal uit te komen. De verschillende stem- bureaux maken het U gemakkelijk Uw stem uit te brengen. Zijn er moeilijkheden, deel deze dan aan Uwe Bestuursleden van de K. K. mee of zeg het aan de propagan disten. Dan kan daarin voorzien worden. U begrijpt, dat met zoo'n groote organisatie licht iets haperen kan. Afd. Dorp telt 1300 leden, met de kerkdorpen 2800. Nog eenskom met Uwe bezwaren en werk mee met Uwe besturen. Ieder, die'n oproepingsbiljet heeft ontvangen, kome dus stemmen. La ten we verder zorgen, dat door on geldigheid geen stem verloren gaat. Minstens 4 candidaten moeten met rangcijfers 1, 2, 3, 4 worden aangeduid. Wie minder als 4 rang cijfers geeft, doet nutteloos werk. Naast onze 2 candidaten, kiest U er dus nog minstens 2. 't Politiek advies is onze deputé Th. Rutten. De cijfers 1, 2, 3, 4 moeten ge plaatst worden in de hokjes vóór de namen van de candi daten. Dus zöö: Méér dan 8 maakt Uw stembiljet ook ongeldig. Minstens 4 dus. Met vier is uw stem dus geldig. De candidaten op de groslijst staan in volgorde bij loting vastgesteld, Onze candidaten staan op de 7de en 8e plaats. Vaak wordt er gestemd door eenvoudig van boven af te be ginnen. Meestal zgn dit biljetten van K.K. leden, die niet goed wegwijs zijn met het biljet en er zich zoo maar van af maken. Wij moeten kiezen en iedere Venrayer zal daarom in de eerste plaats zijn eigen candidaten kiezen en nummeren en dan aanvullen met minstens 2 andere. Allereerst dus onze candidaten. Zij zgn voor ons de meest geschikte. Venrayers bedenk, wat onze can- didaat v. d. Loo in de jaren 1915 1937 voor Venray deed. Middenstan ders, werklieden, landbouwers. Wjj hebben de zekerheid in hem af te vaardigen de persoon die Uwe belangen kan en zal voordragen. Landbouwers, wat deed en doet nog dagelgks onze candidaat Peters voor uwe organisatie en uwe voor lichting. Middenstanders, Werklieden, U weet, dat een krachtige boerenstand voor Venray van 't allergrootste be lang is. Daarom leden van de K.K. stemt allen eenparig op onze can didaten v.d. Loo en Peters. Allen op 't appélAlles ter stembus! Het kiescomité: v. d. Loo—Peters: CHR. STAPPERS, Voorzitter J. WIJNHOVEN, secretaris G. CUSTERS, Oirlo P. STEEGHS, Castenray Hi ASSELBERGS, Leunen Fr. VERMEULEN, Ysselsteyn W. VERSTRATEN, Merselo L. WIJNHOVEN, Smakt. LEUNEN. De Heer J. Janssen alhier herdacht deze week zijn zilve ren jubileum als bestuurslid der Coöp. Roermondsche Eiermgn. Opening zaal. VEULEN. Zaterdag en Zondag avond is alhier de mooie nieuwe zaal van v, Gasselt geopend met een R. K. Mannen! Denkt aan den STILLEN OMGANG 18-19 Maart a.s. Allen mee naar Amsterdam, den Christus-Eucharisticus ter eere 1 tooneeluitvoering, gegeven door de Tooneelclub uit Oirlo. Beide avonden was de zaal goed bezet. OOSTRUM. De gewone bonte avond die hier Zondag werd gehouden is dit jaar ook weer goed geslaagd. Edmond weet er altijd wat op te vinden om er bij het begin de goede stemming in te brengen. Ook nu wist hij de lachspieren danig in be weging te brengen. De vele bezoekers waren zeer tevreden en de Harmonie is er weer mee gesteund. Donderdagavond had alhier de jaarvergadering plaats van de Jonge Boeren, waar als Spreker optrad de heer J. Wijnhoven, directeur der Landbouwschool. Hij sprak over de bemesting en voornamelijk over de bemesting van het grasland. Ook het grasland is zeerdaDkbaarvoorgoede behandeling, want ook de kwaliteit van gras en hooi hangt voor een groot deel af van de bemesting. Spreker bracht ook verslag uit van het grondonderzoek en door de betreffende landbouwers zal het advies van Groningen toegepast worden om dan bij den oogst te zien hoe de resultaten zgn. De vergadering werd opgeluisterd door een paar tooneelstukjes die goed in den smaak vielen. Burgerlijke Stand Venray Aangiften van 17 tot 24 Febr. GEBOREN Hermanus J. H. van Ass, Veltum Willem Ch. G. Keijzers, Overbroek Laurentia A. W. v. Meijel, Leunen Hendrikus J. L. Hendriks, Merselo Renier H. M. Lemmens, Oostrum Gerardus Th. Wegs, Castenray Theodoor J. W. Douven, Oostrum Hendrikus H. G. Wilmsen, Veulen GEHUWD Engelbert L. van de Pasch, 34 jaar, Smakterweg en Allegonda M. H. Folbers, 29 jaar, Langeweg. OVERLEDEN: Petronella Litjens, weduwe van P. G. Wilmsen, 86 jaar Servatiusweg Josephus R. W. Verstegen, 9 dagen, Veulen 1 patient St. Servatius. Kerkelijke Diensten» PAROCHIE-ACTIEmeer eer bied en liefde voor Christus Eucharlsticus PAROCHIEKERK. Gironummer 136144. Heer der weekkapelaan Linssen Morgen ZONDAG de H. Missen om 6, 7, 8, 9 en 10 uur. Om 7 uur H. Mis tot intentie v.d. tabaksbe werkers „St. Petrus-Stoel", half 3 Kinderlof, 5 uur Lof en le Lijdens meditatie. In alle H. Missen collecte voor het Bisdom. Na de Hoogmis vergadering Apostolaat des Gebeds. MAANDAG half 7 zielmis, 7 uur leesmis voor de Wed. Willems, half 8 nest. jaarg. voor de vrouw van Jacobus Bistervels, 8 uur jaarg. voor Antoon Roelofs, 6 uur Lof. DINSDAG half 7 leesmis ter eere van den H. Antonius, 7 uur leesmis voor Bernardina Wismans als lid v.d. Retraitepenning, half 8 besteld jaarg. voor Johannes Peeters en echtgenoote, 8 uur jaarg. 2de klas voor Martin Poels en Johanna Rutten WOENSDAG, 5de der 7 Woens dagen ter eere van den H. Joseph en vereering der relikwie, half 7, 7 uur en half 8 best. leesmissen ter eere van den H. Joseph, 8 uurgest. Sol. jaarg. voor Mart. Janssen. DONDERDAG half 7 leesmis, 7 uur te Veltum H. Mis, kwart na 7 best. H. Dienst en gen. H. Commu nie van de leerlingen der Jongens school voor Bernardina Wismans van den Onderwijzersbond. Van 6 tot 7 uur biechten. Van 7 tot 8 uur H. Uur. Van 8 tot 6 uur H. Wake. VRIJDAG 1ste Vrijdag der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, 6 uur gez. H. Mis ter eere van het H. Hart, 7 uur leesmis, half 8 best. jaarg. voor Jacobus Schaeffers en zijn zoon Piet, 8 uur gestichte leesmis en litanie ter eere van het H. Hart. 6 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart. ZATERDAG half 7 O.L. Vr.-Mis, 7 uur leesmis, half 8 best. jaarg. voor Ant. Lemmens en Anna Bakkus Deze week zijn de kwatertemper- dagen, geboden vasten- en onthou- dingsdagen. Biechten van 5—7 uur. H. Familie. Deze week vieren hun patroon heilige E. Custers, Chr. Wgnhoven, J. Kemps, Vollenberg, M. Wgnhoven, P. Vollenberg, P. Verslegen, J. Jen- Patronaats-Agenda. Zondag: half 7—half 10 groot Pa tronaat, 7 uur Groepraad. Dinsdag: half 8—half 11 goud- Pluvier. Jonge Wacht. Maandag: 5—half 7 aspir. groep A Woensdag: half 7half 8 aspir. groep B. 7 uur algemeene groep voor de geïnstalleerde. Tevens inspectie door de Districtsleiding. Allen in keurig uniform en je beste beentje voorgezet. Kgk je rangboekje nog eens goed na en vóóral: werk goed samen. Congregatie. Zondag geen congregatie. K. J. V. Zondag half 8 leidsters. Dinsdag 5 uur kring verg. voor functieleidsters, voorzitsters stands- groepen en groepleidsters K.J.V. Woensdag 2 uur naaikrans. Poet sen door Lidulnaclub. Jonge Werkman. Woensdag: 8 uur groep tot half 10 Gewestelijke Sociale Cursus. Woensdag: 7 uur les in 3 vakken. K.B.J.V. Dinsdag 2 uur algem. vergadering. K.A.J.V. Dinsdag kwart voor 8 algemeene vergadering. KM.J.V. Woensdag 8 uur algemeene ver gadering alle standsorganisatie's Dinsdag 7 uur algem. verg. voor groepleidsters van de standsgroepen. K. J. M. Zondag half 11 Theresia, Oda, Eli zabeth en Liduinagroep, 3 uur Mar. Filipetto, Agnes en Rosa v. Lima. Dinsdag 4 uur alle rondeleidsters. Welpen-horde St. Petrus. Dinsdag en Vrijdag 4y4. PATERSKERK. Morgen ZONDAG, 1ste Zondag van de Vasten, de H. Missen om 5, 6 en 7 uur, om 8.15 de Hoogmis. Gelegen heid om te biechten aan de Epistel zijde na de H. Mis van 5 uur. Om 4.45 gez. Vespers, om 5.30 Lof met lste Lijdensmeditatie. Heden collecte voor de restauratie der Parochiekerk DINSDAG, 4de Dinsdag van de Antonius-noveen. Gedurende de ui! stelling van 't Allerheiligste te ver dienen volle aflaat. Om 7 uur Antonius -mis, waaronder alg. H. Communie en gebeden ter eere van St. Anto nius. 's Avonds om 7 uur Lof ter eere van St. Antonius en aanbeveling der intenties. WOENSDAG om 5.30 Lof ter eere van St. Joseph. VRIJDAG, lste Vrgdag van de maand, toegewijd aan de vereering van Jezus Goddelijk Hart. Om 7.30 de Hoogmis met Litanie, 's Avonds om 5.30 Lof met Akte v. Toewijding. Woensdag, Vrgdag en Zaterdag zijn de kwatertemperdagen. geboden vasten- en onthoudingsdagen. Op de weekdagen zgn de H. Missen om 5.30, 6.15, 7 uur en 7.30. Dagelijks om 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. Aan allen, die bij gelegenheid van 't 40-urengebed bloemen hebben laten bezorgen, zeggen we hartelijk dank. H. H. NISSEN. Zondag om 6 uur voor Petronella Willems-Litjens als lid v/h Koordje. Om 7 uur voor Johannes Wijnhoven. Maandag om 7 uur voor Johannes Wagemans en Maria Gerrits. Dinsdag om 6.15 uur voor Petro nella Willems-Litjens als lid van het Koordje. Om 7 uur Hoogmis ter eere van St. Antonius en tot zekere intentie. Woensdag om 7 uur voor een overleden familie. Donderdag om 6.15 voor een over leden familie. Vrijdag om 6.15 voor Petronella Willems-Litjens als lid v.h. Koordje. Om 7.30 Hoogmis ter eere van het H. Hart en tot zekere intentie. Zaterdag om 6.15 voor een over leden familie. Om 7 uur ter eere van het H. Hart van Jezus. DERDE ORDE. ZONDAG. Heden morgen vanwege de Vastenmeditatie gecombineerde vergadering der Derde Orde. Vrije plaatsen. Om half tien de H. Mis. welke zal worden opgedragen voor Zr. Bernardina Wismans en Zr. Petro nella WillemsLitjens. Daarna ver gadering zoowel voor de vrouwen als voor de mannen. DONDERDAG om 7 uur Requiem mis voor Zr. Wed. Petronella Willems- Litjens. De Tertiarissen worden uit- genoodigd deze H. Mis bij te wonen, voor de overledene het Rozenhoedje te bidden en de H. Communie op te dragen. Jonge Derde Orde. Morgen Zondag om half 3 in 't St. Jozefgesticht kerkelgke vergade ring, afdeeling meisjes. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD 1 leerling-schildersknecht 1 werkmeisje voor halve dagen April of Mei 1 boerenknecht voor Schinnen Boerenknechten voor Sambeek Overloon, Merselo enz. 3 boerenknechten voor Paschen 1 boerendienstmeid voor Broek huizen 1 aankomend schilder 1 poetsmeisje v.d. schoonmaak 4 burgerdienstmeisjes v. Venray 2 boerendienstmeiden v. Paschen 1 boerenknecht voor Paschen Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg BIEDEN ZICH AAN 1 kindermeisje 3 burgerdienstmeisje 1517 jaar. 1 werkmeisje 23 jaar. 1 burgerdienstmeisje 15 jaar 4 burgerdienstmeisjes 16—23 jaar 1 leerling monteur 1 huisnaaster 1 werkmeisje 18 jaar 1 boerenknecht 16 jaar 1 daglooner losse arbeiders, grondwerkers, opperlieden,* sigaren makers enz. enz. 1 Boodschanper of wissellooper DISTRIBUTIE en SPAREN: Maandag 10—11 BenC-boeren Donderdag 31/,,— 5y2 alle anderen Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing: De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdagavond a.s. van half 8 tot half 9. E. OUDENHOVEN F. OUDENHOVEN-MOLENAAR geven met vreugde kennis van de geboorte van hun Zoon 10 Februari 1939. Balimbingan, Pematang-Siantar S.O.K. Ned. Indië. Venray-Dorp. A.s. Zondag 26 Febr. voorm. van 9-10 en van 11—12 uur betaling der premie van verpl. ongevallen- en ziekteverzekering. BoerinnenlxMid Leunen Algem. Vergadering op Woensdag 1 Maart nam. 2 uur in het Bondsgebouw. Lezing door den Geest. Ad viseur over de H. Lijkwade van Turijn. Trouwe opkomst verzocht. Het Bestuur. HOUT VERKOOP./ De Gemeente Venray zal ter plaatse publiek bij opbod verkoopen op 6 Maart a.s. des namiddags twee uur precies circa 175 slagen zwaar tophout, boonstokken, palen, op leggers en schansen, gelegen in het gemeentebosch Endepoel, nabij de Ballonzuil, en in het Bloemenbosch (bij Palse Koelen). Degenen, die hun vroegere koopen niet hebben betaald, zijn uitgesloten. Peerlampen 15 Watt 20 c 25 en 40 Watt 25 c Gasgevulde lampen 40-60 Watt 35 c Gasgevulde lampen 75-100 Watt 40 c KONTAKT Venray Hofstraat 6 boerenwerk, voor direct ot Paschen. Adres bureau dezer GEVRAAGD voor dadelijk of Paschen een bekwaam Adres bureau dezer. GEVRAAGD tegen Paschen die met paarden kan omgaan. L. Groetelaers, H 39, Veulen. GBVRAAGr) 16—18 jaar. J. Leijten, Architect, Aalst. GE VIR-A-A-GE te Berg en Dal bij Nijmegen een flink eenvoudig kunnende koken en netjes wer ken. Loon naar bekwaamheid en zeer veel verval. Uitstekende getuigschriften vereischt. Brieven onder no. 44 bureau van dit blad. t voor 15 Maart 17—18 jaar. Adres bureau dezer. voor hulp in de huishouding, geen kinderen, geen vee, voor 1 April. Plantenziektenbureau Th. Douven, Horst B 21, Telt. 94. 2 tegen 15 Maart die zelfstandig kan werken. Adres bureau dezer. 2 Gevraagd voor 1 April voor burgergezin. Adres bureau dezer. Wegens teleurstelling voor direct of Paschen gevraagd Burgerdiensimeisje 18—20 jaar. M. van den Beuken, Station Oirlo. 2 Huize „De Weiier BOXMEER. zal gehouden worden op Woensdag 15 Maart a.s Aanvang half negen. Voor leerlingen buiten Box meer bestaat (nog voor enkele) gelegenheid tot verblijf op Huize „de Weijer" van Maandag tot Zaterdag. Verdere inlichtingen verstrekt de EERW. OVERSTE. Terugbez. bureau dezer. x Zorg voor Uw Kuikens en geef hen goed Wg leveren U een bij uitstek goede kwaliteit aan lagen prjjs. Vraagt het aan Uw kennissen, die 't al jaren gebruiken. Aanbevelend, v.d. Voort's Graanhandel Oostrum Tel. 60 Venray Voorradig extra kwaliteit 2 Tel. 48 Oostrum Nog verkrijgbaar prima aan huis en station. G. Poels, Kruisstr. 28 van vd Voorl s Graanhandel staat IN KWALITEIT ZEER HOOG en is IN PRIJS ZEER LAAG. Hij, die kwaliteit met prijs ver gelijkt, koopt geen ander. Aanbevelend, v.d. Voort's Graanhandel Oostrum Telf. 60 Venray. Even naar EBBERINK 't Is uw voordeel Wiegen, Wiegebedjes, Ledikantjes, Matrasjes, Looprekken, Kinder W.C.'s Wagens, Kinderstoeltjes, Hospitaaldoek, Ruststoelen. Alles de laagste prijzen. Wordt thuis bezorgd. HOFSTRAAT 8 H. Verme Ontvangen met ingeboM met ruitje, in beige, bl Gelakte Ki blauw, r< WIEGEN bekleed Schilt Bi Zeer lage

Peel en Maas | 1939 | | pagina 2