f Pyamas Wist U Ja KUPERS H« Claessens' Bazar. Al hebben Vader en IV het niet gez< Gemengde Berichten Buitenland. Adverlentiën. AMAURY. Bakkersolie en Bakkersvet Delftsche Slaolie, Delfrite en Delfia i. M. Muis-Bekkers Flanellen H. J. Ebberink Inmaakfiesscken Th. Pouwels Overjas of Costuum noodig Wed. H. ARTS Sfeenen. Zinken en Ëmaille Pollen en Emmers Steeds wat Nieuws no de nieuwste modei in prijzet; Huisverlichtingslanc Prima Rijwiel buitö Rijwielen, Fietslan Vi Pa Sck ómmaqazi{n Volksontwikkeling Venray De spreekbeurt door Dr. Callewaert O.P. is uitgesteld tot Maandag 28 Nov. 's avonds 8 uur, in 't Patronaat, reeren en onder de arme gezinnen te verdeelen. Wanneer alle inwoners medewerken, kunnen wederom vele minder bedeelde gezinnen gelukkig gemaakt worden. GEVONDEN een fietsplaatje, is bij H. Maassen, Merseloscheweg M la. Oranje^Comité. In het Hotel de Zwaan alhier hield het Oranje-Comité eene ver gadering, waarin als eenig punt aan de orde was rekening en verant woording van den penningmeester over de gehouden feesten ter ge legenheid van het 40jarig Regeerings- jubileum van H. M. de Koningin. Na het onderzoek der rekeningen bracht de voorzitter Dr. Sala, na mens de leden van het comité, hartelijk dank aan den secretaris penningmeester Kraykamp, voor de betoonde nauwgezetheid. Spreker wees er op, dat er nog een bedrag van f 34 aan batig saldo overgebleven is. Landstormnieuws. Donderdag a.s. zal de afdeeling Venray een vergadering houden in café De Keizer, waarop de uitreiking der brevetten en eereteekens van koning- en scherpschutters alsmede der prijzen in het afgeloopen seizoen behaald, zal plaats hebben. Tot slot een filmpje met eenige snapspots van de schietwedstrijden. Vrijwilligers, Donderdag a.s. op uw post Naar wij vernemen, is onze vroegere dorpsgenoot P. L. H. Seer- den, sergeant-majoor-instructeur bij het Oost-Indische leger, bij het al daar gehouden examen geslaagd voor onder-luitenant. VEULEN. Door de handboogschut terij „De Eendracht" is besloten, om op nader te bepalen datum in Januari a.s. hun jaarlijksch tooneel- uitvoering te geven. OOSTRUM. Het jaarlijks concert met tooneeluitvoering zal gehouden worden op Zondag 1 en Maandag 2 Januari a.s. In studie is genomen „De goede reis of de doode te paard' treurspel in drie bedrijven door Henri Ghèon. Juliana Wanssum. A.s. Zondag krijgt Juliana bezoek van Sparta uit Sevenum. Indien de zaken van begin af aan goed worden aangepakt moeten de beide puntjes in Wanssum blyven. De wedstrijd begint om 1 uur, Scheidsrechter W. de Bruin. De reserves, die het tegen de Valk Hl leelrjk lieten liggen, gaan op visite by Oostrum H. Mits vol ledig z:jnde is een eervolle nederlaag of misschien een gelijk spel mogelijk. Vooruit Boys, zorg dat je van de nul op 't ranglijstje afkomt Scheidsrechter H.' Gerrats. TEGELEN. Naar wordt medege- deelt heeft de directie van 'n sigaren fabriek heeft te Tegelen besloten 1 procent van haar maandomzet aan het comité van steunverleening voor Joodsche vluchtelingen uit te keeren. Ernstige val. Terwijl de leidekker D. met zijn werkzaamheden bezig was op een boerderij van de wed. S. te Egchel is hij vermoedelijk door de gladheid van de pannen, van het dak gegle den. Hij moet reeds geruimen tijd op den grond hebben gelegen, voor dat hij de aandacht eener juist pas- seerende vrouw kon trekken. Direct werd geneeskundige hulp ingeroepen en werd hij per ziekenauto naar het Ziekenhuis te Venlo overgebracht. By den val had D. het linkerboven been gebroken. Heerlen in de laatste jaren. De geschiedenis van modern Heer len als industrie- en mijnstai haalt nauwelijks een kwart eeuw. Nu he*- 12 en een half jaar ge leden was dat de heer M. F. G. M. van Grunsven benoemd werd tot burgemeester als opvolger van mr. Waszink, kan het van beteekenis zyn, stil te staan bij eenige feiten, waaruit wel blykt, hoe Heerlen in deze periode gegroeid is tot een moderne stad en meer en meer het centrum van de Limburgsche mijn streek wordt. Het streven voor den bouw van arbeiderswon'ngen ingevolge de Wo ningwet leidde tot den bouw van 660 arbeiderswoningen door de diverse bestaande vereenigingen. De totale woningvoorraad vermeerderdejbinnen de gemeente van 1926 tot thans van 6629 woningen tot 9937. De gemeentelijke bedryven werden in aanzienlijke mate uitgebreid. Het gasbedrijf werd in exploitatie geno men, terwijl een nieuw slachthuis werd geopend. De vuilnisophaaldienst werd in belangrijke mate gereorga niseerd. Het aantal inwoners der gemeen te vermeerderde van 42 225 op 1 Jan. 1927 tot 50.581 op 1 Jan. 1938. De grens van 50.000 werd op 20 Mei 1933 bereikt. DROEVE CIJFERS. De door het Centraal Bureau voor de Statistiek geregeld gepubliceerde cyfers omtrent het aantal verkeers ongevallen toont sinds Mei van dit jaar een weinig gunstig beeld, zoo schryft de K.N.A.C. Voor de laatste 5 maanden zijnde cyfers als volgt (tusschen haakjes de cijfers van 1987) Gedood ernstig gewond Mei 49 (61) 307 (466) Juni 66 (41) 384 (453) Juli 71 (47) 401 (390) Augustus 68 (64) 429 (471) September 68 (61) 452 (471) De drie geboden voor een veilig verkeer zijn Weest voorzichtig weest beleefd volgt de verkeersregels op. Het laatste gebod eischt tevens een grondige kennis dier regels. Te dien einde zy er nog eens aan her innerd, dat bij nadering van een voorrangsweg hetgeen wordt aan geduid door een driehoekig bord op de punt (omgekeerde driehoek) onvoorwaardelijk doorgang dient te worden verleend aan alle verkeer op dien voorrangsweg, onverschillig of dat verkeer van rechts of van links komt. Een veel gemaakte fout welke strenge afkeuring verdient is 't gedeeltelijk opryden van den voor rangsweg van een der zywegen, in het vertrouwen, dat het verkeer op den voorrangsweg wel naar het midden van dien weg zal uitwyken. De onverwachtste koerszwenkin- gen, die hierdoor moeten worden gemaakt, kunnen tot ernstige ver keersongevallen aanleiding geven. HET ONDERZOEK VAN VEEVOEDERSTOFFEN. Op de vragen van het Eerste- Kamerlid Ridder van Rappard. be treffende verplaatsing van het rijks landbouwproefstation voor veevoe- deronderzoek te Wageningen naar Maastricht, heeft de minister van economische zaken als volgt geant woord; Het ligt in 's ministers voornemen het landbouwproefstation te Maas tricht, hetwelk than3 uitsluitend is bestemd voor het controle-onderzoek van meststoffen, met ingang van 1 Mei 1939 ook te belasten met hel controle-onderzoek van veevoeder, stoffen. Door deze concentratie wordt een efficiënter werkmethode ver kregen. De ondervinding met de ligging van het proefstation te Maastricht opgedaan, geeft den minister geen aanleiding van de uitvoering van dit voornemen de opgesomde bezwa ren te vreezen. Het tarief hangt in geenen deele samen met de plaats, waar het proefstation is gevestigd. Een her ziening van de tarieven, zoowel voor veevoeder- als voor meststoffenon- derzoek, ligt wel in het voornemen. Hoe de tarieven zullen worden, is thans nog niet te zeggen. Tariefsverlaging noch verhooging hebben in het verleden in vele ge vallen een merkbaren invloed gehad op het aantal ter onderzoek inge zonden monsters. By de .vaststelling van een eventu eel gewyzigd tarief zal met de be langen van den landbouw rekening worden gehouden. Rookverbod voor groote magazijnen. Burgemeester en Wethouders van Den Haag hebben met ingang van 19 November een rookverbod inge steld voor de groote winkelmaga> zynen, voor zooveel betreft de ruim ten, welke niet in gebruik zijn als kantoor of als eetgelegenheid voor het publiek. Neo-Malth. propaganda tc Arnhem. Donderdagavond werd in Arnhem een film- en propaganda-avond ge houden door de plaatselijke afdeeling van den Neo-Maltusiaanschen bond. Zooals men weet was van Katho lieke zijde tegen het organiseeren van dezen avond sterk verzet ge rezen, doch de burgemeester meende niet te moeten ingrijpen. Katholieke jongeren uit Arnhem, die strooibiljetten verspreidden aan den ingang van het gebouw, werden door de politie teruggedrongen en er werden rake klappen uitgedeeld. Uit Nijmegen, Utrecht en Wage ningen was een 120-tal studenten in autobussen naar Arnhem gekomen. Zij hadden zich tevoren van een toegangsbewijs voorzien en wilden in kleine groepjes „De Vereeniging" binnengaan, doch dit werd hun door de politie belet. Verscheiden studenten liepen daar bij gevoelige klappen op. Zij ver spreidden zich vervolgens door de stad, waar zij aan het publiek strooi biljetten uitreikten (de bekende bil jetten van de Voor-God-actie, waarin het standpunt van de Kath. Kerk t.a.v. het verderfelijk streven van den Neo-Malth.bond wordt uiteen gezet). Een tweetal Sanitas-winkels in de stad werd door de studenten beko geld met rotte tomaten en eieren. Ook dit optreden had een politie- ingrypen tot gevolg en niet minder dan 20 studenten werden gearresteerd Nog langen tijd bleef het rumoe rig in de stad. Blijde gebeurtenis aan het Egyptische hof. Koningin Farida heeft Donderdag het leven geschonken aan 'n dochter. Het geheele land is in feeststem ming. In Cairo worden ter gelegen heid van de blijde gebeurtenis klee- ren en voedsel aan de armen uitge deeld. Als ratten in den grond. Naar uit Metz wordt bericht, hebben de Joden, die uit Duitschland trachten te ontvluchten, in den nacht onder de Fransch-Duitsche grens tunnels gegraven, waarvan er enkele bijna 50 meter lang zijn. Sedert den moord op von Rath hebben vele honderden Joden gepoogd Frankrijk binnen te komen, doch de Fransche grensposten zijn zóó ver sterkt, dat de Joden tot allerlei slinksche methoden hun toevlucht moeten nemen. Aan de Fransche Saargrens zyn reeds 500 vluchtelingen teruggezon den, terwyl er ongeveer 150 zijn binnengelaten. Hoeveel erin geslaagd zijn, door de tunnels binnen te ko men, is niet bekend. Toezicht op predikaties in Oostenrijk Het Duitsche Nieuwsbureau meldt uit Weenen Naar bekend wordt, hebben de staats vijandige uitvallen van indivi- dueele Katholieke kanselredenaars de provinciale leiders van verschil lende Katholieke orden er toe ge noopt, preventief in onderhandeling te treden met de bevoegde instantie van de gouwleiding, teneinde even- tueele onaangenaamheden te ver hinderen, welke zich wegens derge lijke kanaelredevoeringen zouden kunnen voordoen tusschen staat en party eenerzijds en de katholieke orden anderzijds, Aan de provinciale leiders der orden werd overgelaten, zich de predikaties van die ordegeestelijken van wie uitvallen tegen staat en partij te verwachten zyn, te voren, voor wat de punten betreft, te laten voorleggen. By deze onderhandelingen is tot uitdrukking gekomen, dat staat en party er van moeten afzien, de pre dikaties van geestelijken aan een van hen (staat en partij) uitgaande censuur te onderwerpen, daar het zaak der leiders van de orde zelf is de predikaties van de geestelijken hunner orden te controleeren, nadat de noodzakelijkheid daarvan is ge bleken. Van de zijde der regeering, aldus het D.N.B., werd tot uitdrukking gebracht, dat zij slechts in staat is door verboden in te grijpen, wanneer door de bisschoppen zou worden ge probeerd aanplakbiljetten te ver spreiden, welke orde en rust onder de bevolking zouden kunnen ver storen. Liever dan een medaille zeggen de Chineezen. Het is den oorlogsverslaggevers opgevallen, dat zoovele Chineesche soldaten een Parker-pen in hun borstzak dragen. De reden Iu het groote Amerikaansche weekblad „Life" vinden wij haar uiteengezet. Een Parker-pen is zooiets als „het IJzeren kruis", als de Militaire Wil lemsorde Elke Chinees, of hij lezen en schrijven kan of niet, vindt het een teeken van distinctie en van beschaving om een vulpen te dragen en daarom zijn Chineesche generaals op het denkbeeld gekomen vulpennen aan hun soldaten uit te reiken ih plaats van decoraties, en zy kozen voor hun doel natuurlyk de be roemdste pen ter wereld, de Parker. Wie een Vacumatic ontvangt, is de x dapperste geblekenwie een Duefold ontvangt, heeft zich iets minder verdienstelyk gemaakt En dat de Chineezen dapper zijn en dat er dus veel vulpennen als decoratie worden uitgereikt, bewijzen de stijgende Parker-omzetten in China A propos.... Nederlanders zijn even trotsch op hun Parker als de Chi neezen Burgerlijke Stand Venray Aangiften van 11 tot 18 Novj GEBOREN Wilhelmus P. M. Dirckx, Leunen Hendrikus W. P. Steeghs, Oirlo Leonardus J. M. Heidens, Kl.Oirlo Petronella Th. v.d. Pas, Oirlo Martha A. M. Gielen, Merselo Theodorus J. E. Janssen, Willemstr. Theodorus L. M. Maes, Castenray OVERLEDEN: Jacob Jeuken, echtgenoot van W, Lenssen, oud 77 jaren, landbouwer, Overbroek. Anna M. Goemans, echtgen. van L. de Bruijni, oud 87 jaren, Leun- sche weg. Theodor H. L. Verbeek, oud 20 jaren, Maasheesche weg, 1 patiënt St. Servatiusgesticht 1 patiënte St. Annagesticht. Kerkelijke Diensten PAROCHIEKERK. Gironummer 136144. Heer der week Kap. v. Wijngaarden Morgen ZONDAG de H. Missen om 6, 7, 8, 9 en 10 uur, 7 uur algem. H. Communie voor de Parochie-jeugd, 8 uur voor afgest. fam. Kuypers, 10 uur zal de Hoogmis worden opge dragen tot dankzegging voor ont vangen weldaden, na de Hoogmis processie en Te Deum, 2 uur groote Congregatie, half 3 Kinderlof, 6 uur Lof. In alle H. Missen collecte voor de Doofstommen. MAANDAG half 7 zielmis, 7 uur leesmis, half 8 leesmis voor Karei Rutten en echtgenoote, 8 uur uitvaart voor Theod. Verbeek, 5 uur Lof. DINSDAG half 7 leesmis voor Fr. Verblakt, 7 uur leesmis voor Karei Thomassen en echtgenoote,. half 8 leesmis, 8 uur gez. H. Mis ter eere van de H. Ceacilia. WOENSDAG half 7 leesmis voor Fr. Verblakt, 7 uur leesmis voor Piet Frencken, half 8 besteld jaarg. voor Henricus Smits, Lambertina Jennes- kens en Martinus Smits. DONDBRDAG half 7 leesmis voor Fr. Verblakt, 7 uur te Veltum H. Mis, kwart na 7 Sacramentsmis en generale H. Communie van de leer lingen der Jongensschool, 8 uur gest. jaarg. voor Peter Custers en Maria Gertrudis van de Ven. VRIJDAG half 7 leesmis voor Peter Joh. Siebers en echtgenoote, 7 uur leesmis, half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Catharina Adriana van den Biggelaer. ZATERDAG half 7 O L.Vr.-Mis, 7 uur leesmis, half 8 leesmis voor de overl. familie Goumans-Peters, 8 uur leesmis, 5 uur Lof. Congregatie. Zondag 2 uur groote Congregatie K. J. V. Zondag 7 uur Jeugdmis, allen wor den verzocht flink mee te zingen. Half 8 leidsters. Maandag 5 uur kringvergadering functieleidsters KJV. groepleidsters KJV en voorzitsters standsgroepen. 7 uur ap. leden en asp. ap. leden. Dinsdag 2 uur Missienaaikrans. Donderdag 8 uur Marg. Sinclair. Poetsen Gemma Galgani. K.A.J.V. Maandag 8 uur vergadering. Pot lood en schrift meebrengen. KM.J.V. Dinsdag 8 uur vergadering. Pot lood, schrift en schaar meebrengen. Woensdag 8 uur is er in 't KJV gebouw 'n propaganda avond voor 't gebruik van thee. Alle meisjes kunnen hierheen komen. Naast een mooie film wordt er gezellig een kopje thee gedronken. K. J. M. x Zdhdag 7 uur Jeugdmis. Allen trouw opkomen en goed meezingen. Half 11 Theresia- Elisabeth- Oda- en Liduina-groep. Degenen die de nieuwe costuums hebben, zorgen deze Zondagmiddag aau te hebben. 3 uur Mar. Philippetto, Agnes en Rosa van Lima. Donderdag 4 uur rondeleidsters en ass. rondeleidsters. Half 7 kringvergadering. Jonge Werkman. Woensdag: half 8- 9 aspiranten- groep. We denken er ook aan om Zondag in de communiteitsmis aan wezig te zijn. Gewestelijke Sociale Cursus. Woensdag: 7—10 les in 4 vakken. Jonge Wacht. Zondag is er een straatcollecte voor ons Buitenbivak te Haelen „De Spar". Wij doen dat aan de Kerk deuren en doen natuurlyk allemaal mee Grote Kerk: half 78. 3 uurWin- tels, Sijbers, Hendriks, Peeters Alf. (marktzyde) half 10 en na de Hoog mis (ook op de markt even rond lopen) door dezelfden. Op de straat bij de Kerk der Eerw. Paters: half 7half 9 Theo en Koos van Rooy en Ant. Fila. Na de Hoog mis aldaar door dezelfden. Alles in keurig uniform. Doe het beleefd, dan dien je de Jo. Wa. ook. Veel succes. Patronaats-Agenda. Zondag: 3de Zondag van de maand. Om 7 uur H. Mis met algemene H. Communie voor de parochiële jeugdvereniging. We vertrouwen ten stelligste dat allen zonder uitzonde ring hun ereplicht vervutlen. Dus Jo. We., Verkenners, Jo. Wa., Patro naatsleden en Congregatieleden pre sent. Natuurlijk zingen we ook allen flink mee en gaan daarom zo zitten, dat we den dirigent ook goed kun nen zien. Geef elkaar een voorbeeld. Na de Hoogmis tot kwart voor 12 Leesbibliotheek. Wegens de revue uitvoering geen Patronaat. Dinsdag: half 8—half 11 Goud- Pluvier. Woensdag: 67 Bonifaciusgroep. Van kwart over 7—half 9 Gerardus- groep. PATERSKERK. ZONDAG laatste Zondag van het kerkelijk jaar, de H. Missen om 5, 6 en 7 uur. Om 8.15 de Hoogmis voor de leden der Aartsbroederschap Na de Hoogmis processie en Te Deum bij de sluiting van het Ker kelijk jaar. Gelegenheid om te biechten aan de Evangeliezijde na de H. Mis van 5 uur. Om 4.45 gez. Vespers, om 5.30 Lof. DINSDAG, feestdag van de H. Cecilia. Gedurende de uitstelling van het Allerheiligste te verdienen volle aflaat. Om 7.30 gez. Antonius- mis. 's Avonds om 5.30 gez. Vespers en Lof. VRIJDAG om 7.30 gez. H. Mis, om 5.30 oefening v.d. H. Kruisweg. Dagelijks om 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. Op de weekdagen zyn de H. Missen om 5.30, 6.15, 7 uur en 7.30. H. H. MISSEN. Zondag om 6 uur voor Johanna Roelofs-Peters, om 7 uur voor de ^overledenen der fam. Laurensse - Hoedetnakers. Maandag om 6.15 voor de overle dene der fam. Wijnhoven-Roelofs, om 7 uur voor de overledene der fam. Laurensse-Hoedemakers. Dinsdag om 5 30 voor Jacoba Jeuken als lid v.h. Koordje, om 6.15 voor Johanna Roelofö, om 7 uur yoor de overledene der fam. Laurens se-Hoedemakers. Woensdag om 5,30 voor Jacoba Jeuken als lid v.h. Koordje, om 6.15 voor de overledene der fam. Dereks- Wismans. Donderdag om 5.30 v. Tilla Janssen, om 6.15 voor de overledene der fam. Laurensse Hoedemakers. Vrijdag om 5,30 voor Jacoba Jeu ken als lid v.h. Koordje, om 6.15 voor de overledene der fam. Aarssen, om 7 uur voor een overleden fam. Zaterdag om 6.15 voor de over leden leden van „de Franciscaanschen Missiebond", om 7 uur voor Hendrika Loonen-de Ponti. DERDE ORDE. WOENSDAG 7 uur Requiem-mis voor Zr. Anna Maria de Brujjni— Goemans als lid der Derde Orde. De Tertiarissen worden herinnert aan het regelvoorschrift om voor de overledene het Rozenhoedje te bidden en de H, Communie op te dragen. Jonge Derde Orde. DONDERDAG 7 uur Requiemmis voor br. Theo Verbeek, als lid der Jeugd-afdeeling. Alle leden worden verzocht by deze H. Mis aanwezig te zijn. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD kleermakersleerling 1 boerenknechtje 1415 jaar 1 smidsknecht 1 leerling bakkersknecht 2 boerendienstmeiden v. Paschen 1 boerenknecht voor Paschen Bolknakwerkers voor Eindhoven Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg BIEDEN ZICH AAN 1 boerenknecht voor 1 December, ook genegen te melken. 1 leerling monteur 1 boerendienstmeid voor Paschen 1 boerenmeisje 20 j. v. boerengezin 1 Boerenknecht voor 1 Mei '39 1 daglooner Burgerdienstmeisjes losse arbeiders, grondwerkers, win kelbediende, opperlieden," sigaren- maakers enz. enz. 1 werkmeisje 2 3 d. in de week 1 Boodschapper of wissellooper DISTRIBUTIE: Maandag 1011 B en C-boeren Donderdag 4.305.30 alle anderen. Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing: De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdagavond ,.s. van half 8 tot half 9 De Heer en Mevrouw H. JANSSEN - VAN DE VENNE geven met groote blijdschap kennis van de geboorte van hun zoon Eerse], 't Hoekje, 13 Nov. '38. Heden overleed tot onze diepe droefheid, voorzien van de H. Sacramenten der Stervenden, onze geliefde Zoon, Broeder en Behuwdbroeder Theodorus Hub. Leon. VERBEEK, in den ouderdom van 20 jaar. Wij bevelen de ziel van den overledene in Uw godvruchtige gebeden aan. Venray P. VERBEEK LEO VERBEEK MIEN VERBEEK— PEETERS en kinderen SOPHIA ANTOON Noord wijk MATHILDA (Zr.Hubertina) Venray MARIETJE Venray, 17 November 1938. van Calvé Delft. voor het bakken en braden van aardappelen, vleesch en visch. Aanbevelend, Schoolstraat. voor Dames, Heeren. Kinderen Leuke modellen en niet duur. v.h. A. THIELEN. 1 liter 1 Vs liter 2 liter 13 14 15 met ring Losse ringen l1/, ct Steriliseerketels, Thermometers. Boekjes, losse deksels, enz. Alles wordt thuis bezorgd. Hofstraat 8 Hebt U 'n nieuwe Gaat dan naar 'n „Meester" U koopt dan vertrouwd, maar vooral goedkoop. 20 Bsleefd aanbevelend, voor vet en suikerbietensiroop. In alle grootten verkrijgbaar aan de laagste prijzen. Wordt thuis bezorgd. Telefoon 64 brengen de bonnen van Thermosflesch '/e inhoud thans op bon 49 ct. Kachelzeiltje 45 x 65 in mooie dessins slechts 14 ct 10 stuks prima Scheermesjes „Extra Dun" in doosje ongelooflijk goedkoop 10 ct Map Schrijfpapier inhoud 10 vel postpapier en 10 enveloppen 1 fleschje Talens inkt samen 15 ct Moderne Wekker verchroomd prima uurwerk op bon 1 29 Prima Waschbord thans bon koopje 39 ct Slerke Kolenzeelt 36 ct Kolenschop 10 cl emmer gelakt 44 ct 1 Kachelborstel 1 pakje Tante Blank 1 groote bus Vim samen 19 ct 1 prima Straatbezem met steel op bon thans 25 ct Prima Anker luiwagen met sterke dweil 32 ct aan H. Ai verkr den Wees De j Onda gever BIB. flir voor Adi a« als banks enz. G. V. zeer P. i Ar 10 I wij steeds in voorraad hebben Prima Batterijen per stuk 10 c s - Stuurtasschen, Jasbeschermers z, alles tegen scherp concurreere toch van gesc Kerkp#'<

Peel en Maas | 1938 | | pagina 2