DERDE BLAD VAN PEEL EN MAAS Radio-Centrale. FOTOGRAFIE Foto-artikelen Ons weekpraatje. Raadsvergaderieg te Wanssum. Van de Sport velden. 1 z.g. als nieuw Keukenameublement 1 oud-Hollandsch ameublement, 1 pathefoom met 30 platen, 2 kachels, 4- en 2pits gascomfoor, 1 eiken kapstok waarin ovale spiegel en zitbak, antieke Vazen, 1 opklapbed met aanbouw, verschillende Hang- en andere kasten Zaterdag 5 November 1938 Negen en vijftigste Jaargang No 45 REKENKUNDE. Minister de Wilde kreeg een „onvoldoende". Zijn sommen deugen niet. Hij vergiste zich met 137 mil- lioen in de uitkomst. Van school ben ik eens huilende thuis gekomen, omdat ik zoo'n ge weldig standje had gehad van den meester om de foutieve uitkomst van een som. Het scheelde tien. Ik vond dat op zich zelf nou niet zoo erg en blijkbaar las meester me deze meening van het gezicht, want hg werd boos en vroeg me met een indrukwekkende stem, wat ze er bij me thuis wel van zouden zeggen, als ze me om boodschappen hadden gestuurd en ik met esn dubbeltje te weinig „terug", zou weerkeeren. Toen zag ik bet gewicht der zaak en de geforceerde uitvoering van groote werken, inde schulden steken, maar het is toch juist, dat de ont wikkeling der staatsschuld afwijkin gen mag en moet vertoonen mét de ontwikkeling der conjunctuur, dalend dus of óploopend met deze laatste In de jaren van hoogconjunctuur is onze regeering sterk bedacht ge weest op aflossing^ der openbare schuld en op het potten van reserves. Wat dat betreft kan ons land een vergelijking met alle andere landen doorstaan. Afwezig met kennisgeving de heer van Els. De notulen werden onveranderd goedgekeurd. De Voorzitter deelt mede, dat Ged. Staten hebben goedgekeurd het be sluit, tot onderhandsche aanbeste- wel duidelijk in. Want een dubbeltje van het 6edeelte te Geijs- was véél. - vroeger. Tegenwoordig Hem van een be3li33iDg vaa den is dat een beetje anders. Negen on zer grootste financiers en economen hebben het in een brief aan minister Colijn verklaard, dat ons volk „op te hoogen voet" leeft en du3 de waarde van het geld niet meer kent. Dit is zóó erg volgens deze heeren althans dat onze minister van financiën, de heer de Wilde, als-ie de begrooting der Nederlandsche huishouding opmaakt, zóó slordig omspringt met de millioenen, dat-ie 'n stuk of honderd zeven en dertig van dezelve, in zijn uitkomst verwaar loost. En nou moet men zoo willen de negen groote schoolmeesters het blijkbaar aan minister de Wilde een standje geven en hem tot nauw keuriger rekenen aansporen. Als ik de heer de Wilde was, ik zou me doodschamen. Wat 'n bok, als je je met 137 millioen in een som vergist Maar in ernst: het geval zal wel niet zoo erg ziju als het lijkt. De rekenkunst is 'n soort goochelkunst, ik bedoel niet het rekenen, zooals men dat op school doet, maar het rekenen in de practrjk. Ik heb vroe ger al eens herinnerd aan het spreek woord: financier, c'est l'art de grouper les chiffres. Met den dag krijg ik méér respect voor deze Fran3Che wijsheid. Rgk en arm zijn rekbare begrip pen. Er zijn vele menschen, die in feite armer zijn dan een kerkrat, maar zich rijk heeten, omdat ze hun schulden en schuldenaren beheer- schen. Ze hebben groote zaken en groote schulden en niemand durft ze aan omdat dan pas aan iedereen duidelijk zou worden, 4dat de vor deringen op zulke menschen en za ken niets waard zijn. Dergelijke zakenlui zijn vaak nog mannen van beteekenis, ze doen en laten, wat ze willen; soms smalen ze op de „arme", maar schuldenvrije medemenschen, die aan de gemeen schap zoo'n hoop geld kosten Niet alle zakenlui zijn zoo. En niet aller positie is slecht te noemen, al zijn er schulden en vaak grootè schulden. Natuurlijk doen ze allemaal hun best om hun positie, hun balans- of begrootingspositie, zoo gunstig mogelgk voor te stellen. Hoe dat kan, weet ik niet, want ik ben geen finan cieel expert integendeel maar het schijnt mogelgk te wezen om een bepaalde ficancieele positie ver schillend vast te stellen. Ik hoorde laatst twee voetbal enthousiasten over de vooruitzichten vau hun club belibereeren. De een zei: mijn club staat er best voor, want die beeft zes wedstrijden ach ter den rug en er vijf van gewonnen en maar één verloren. De ander zei: mijn club staat beter, want die heeft nog maar één verliespunt. Dat laatste was juist, maar die club had nog maar één wedstrgd gespeeld en daar- bg de punten met de tegenpartij ge deeld. L' art de grouper les chiffres Ik maak me nog niet ongerust over de rekenkunde van minister de Wilde, al meenen 9 financieele mees ters, dat zijn begrootingsuitkomst met 137 millioen te laag becijferd is. Het verschil komt ten slotte voort uit een tegengesteld inzicht inzake datgene, wat dadelijk en ten volle behoort te worden bekostigd uit de gewone inkomsten en wat in zijn lasten over meerdere jaren mag worden verdeeld. In theorie kunnen de negen mees ters het grootste gelijk van de wereld hebben, maar de practijk stelt zijn eingene eischen. 't Is in de staats huishouding als in elke andere: koo- MiDt v Binn. Zaken tot toekenning van een bijdrage in verbetering der arbeiderswoning van Beterams. Voorgelezen wordt een ingekomen dankschrijven van het Kerkbestuur voor subsidie pastorie. De voorzitter merkt op, dat de oude pastorie moet worden afgebroken. B. en W. zijn van oordeel, dat het gewenscht is dit afbreken door de kerk aan den aannemer te doen opdragen. Wordt besloten aldus aan de kerk voor te stellen. Een gedeelte weg te Geijsteren wordt aan den openbaren dienst onttrokken. Daar 1 Nov. de nieuwe Pachtwet in werking is getreden, is 't aan te bevelen eene verordening,^noudende algemeene pachtvoorwaarden vast te stellen. Wordt besloten. De Voorzitter deelt mede, dat de pacht van de Gagel afloopt. De Raad wil alvorens opnieuw te verpachten het rapport afwachten van de com missie. Zonder op- of aanmerkingen wordt vastgesteld de gemeente- en be- drijfsrekeDiag 1937. De gemeente- en bedrijfsbegrooting 1939 wordt aangeboden. De Voor zitter kon tot zgn genoegen mede- deelen, dat de begrooling wederom voor een jaar sluitend kon worden gemaakt, maar het is noodig, dat de uiterste zuinigheid in acht wordt genomen. De begrootingen zullen 14 dagen ter inzage liggen. De begrooting burg. armbestuur wordt eveneens aangeboden. In verband met de beg rooting van t havenbedrijf zegt de VoorziUer dat tot uitbaggeren der zandvang zal moeten worden overgegaau. Eenige raadsleden vragen een be slissing omtrent de bijdragen \an het Waterschap in deze kosten, die niet meer dan recht en billijk ziju. Besloten wordt 3 75 a. grond aan te koopen a f 10 per are, voor ver betering weg. Naar aanleiding van hel gevraag de in de vorige vergadering heeft de Voorzitter een schets laten maken, voor een nieuwe wooing gecombi neerd met secretarie ec raadszaal. Wanneer de Raad er belang in stelt zal hij schets en plan nader laten uitwerken en globale schatting doen opmaken. De volgende vergadering kan dit den Raad wordeu voorge legd. Wordt goedgevonden. Van de rondvraag wordt nog door enkele leden gebruik gemaakt. Een vloer van. een gemeentegebouw te Geijsteren zal vernieuwd worden. Van de Zandvlucht naar Gegsteren zal een fietspad worden aangelegd Over radiostoring door een plaat selijk bedrgf zal met de Stroomverk. Mg. gesproken worden. Verder wordt nog gevraagd enkele wegente verbeteren, waarna sluiting op de gebruikelgke wgze. midden in bet bewoonde gedeelte zeer onaesthetisch en bepaald on wenschelijk in de nabijheid van de school. Plannen bestaan daarom deze waterleiding om te leggen. Ze komt dan te liggen achter Van Opbergen en wordt geleid naar de Oploosche weg. Raad gaat hiermede accoord. De voorzitter zegt vervolgens, dat burgemeester en wethouders het plan tot stichting van nieuwe boerderijen, waarover in de vorige vergadering gesproken is, hebben bestudeerd. Zij ontraden het óm aan het voorgestel de plan direct uitvoering te geveu. Beter is het te wachten tot den aanstaanden zomer. Er zal tegen dien tijd grond vrijkomen in totaal waarschijnlijk pl.m. 300 h.a. Wach ten tot den zomer heeft nog dit voordeel, dat er nog ruimschoots ge legenheid is de plannen te bekijken. De Raad gaat met een eu ander accoord. Lid M. Jans zegt, dat het rijwiel, pad van Weibers tot bij Th. Jacobs achter den Heikant zeer slecht is. Dit is ook het geval met de Baan- sche straat. Burgemeester en wet houders zullen hier aandacht aan besteden. De voorzitter moet echter weer voor de zooveelste maal op merken, dat de fietspaden zoo dik wijls vernield worden door er vee over te laten loopen. Verbetering helpt zoodoende toch niets. Hetzelfde lid zegt verder, dat aan P. Vloet en F. Klaassen indertijd bg de wederinpachting is toegezegd een stuk grond om te zetten. Dit is nog niet gebeurd. Burgemeester en wet houders zullen alsnog trachten een en ander uitgevoerd te krijgeD. Hierna wordt de vergadering ge sloten. GEMEENTERAAD VAN MAASHEES ca. 1. De notulen werden onveranderd goedgekeurd. 2. Ingekomen stukken. Goedgekeurd zgn de raadsbeslui ten tot aangaan van een kasgeld- leening, tot verzekering van ge meentegelden, tot wijziging en aan vulling der legesverordening. Vast gesteld is de gemeenterekening 1937. 3. Aanbieding gemeentebegroo- ting 1939. Volgende subsidies worden voorgesteld Handelsavondschool Venray f 5. per leerling, Landbouwschool Ven ray en St. Anthonis f 5 p leerling, Pe\°V,b^irnLiaS ï'strr-ï wgsbeid, maar kan soms n o o d i g I geiteDf okyer elkf 12 5Q. Fokvereea; Overloon f20; Stierhouderg Overloon f 25 per stier; Stierh. fok- en con- trolevereen. Maashees f 25 p. stier en f 30 controle; Fanfares Overloon Holthees en Maashees elk f 45; Wit Gele Kruis Overloon en Maashees f 100 elk; Ziekenhuisfonds Overloon en event. Maashees f 125 samen; Milit. vereen. Venlo f 4; Blindenzorg f 5; Bewaarschool Overloon en Maas hees f 100 elk; Ver. Ons Middelb. Onderwijs f 100; Politiecursus f 10; Consult, bureau Vierlingsbeek 0.06 p. inwoner. De begrooting ligt ter lezing. 4. Aangaan geldleening. Ten behoeve van wegenverbetering moet een geldleening gesloten wor den. B. en W. stellen voor in het openbaar te sluiten een geldleening groot f 4300 tegen ten hoogst 3.75 rente. Aflossing in 20 jaren. Wordt goedgevonden. - 5. Mededeelingen en rondvraag. Voorzitter deelt mede. dat de water- Alle copie hierop betrekking hebben de, moet Donderd. vóór 1 uur in ons bezit zijn. SERVATIUS-OMROEP Een zeer fraai resultaat boekte Servatius I in Tegelen, door aldaar de leidende club Vios, een gelijkspel af te dwingen. Hiermee hebben de Servaas-lui laten zien, dat ze bij de aDdere favorieten niet ten achter willen blijven. Dit belooft dan ook een zeer spannende en interessante competitie te worden. lederen Zondag zien we een anderen leider der rang schikking. Wie zal het Zondag-avond zijn D.S.S. de huidige führer komt Zondag a.s. Servatius een bezoek brengen op het groene veld. Zal D.S.S, haar positie in Venray weten te handhaven. Voor ons is deze Tegelsche club een „Groote Onbe kende". Na den wedstrijd van verleden Zondag, vooral wegens bet tegen het sterke Vios vertoonde spel, is ons vertrouwen in de Servaas-ploeg een heel stuk gestegen. Laten de spelers dan ook toonen, dat ze ook na den wedstrijd dat vertrouwen nog waard ziju. Wanneer de Venrayers zich met hetzelfde élan in den strijd werpen, en met dezelfde wapens van verleden Zondag voor den dag komen dan kan D.S.S. op een warme ont vangst iek3nen. Aan sport en spanning zal het dan ook niet ODtbreken. Tot een kleine overwinning of minstens tot een gelijk spel achten wij Serv. in staat. De wedstrijd begint om 2 uur. Scheidsrechter de heer P. Manders. Serv. II met drie invallers moest in de Valk II haar meerdere erken nen. In het veld was de thuisclub absoluut niet de mindere, doch het teamverband was totaal zoek. Aan dit voornaamste deel mogen deze heeren wel eens wat meer aandacht besteden. Zonder ploegverband is er tegen een enthousiast spelend elftal geen succes mogelgk, alle individueel spel is onnoodige krachtverspilling. Een tegenpuntje had Serv. echter wel verdiend. Zondag a.s. is Serv. II de gast van S.V.B. III. Nog altijd wachten we op de eerste overwinning heeren Zal Zondag de kentering eindelijk daar zgn. We hopen en wenschen het. Vertrek om 11.15 uur. Scheids rechter de heer H. J. Engels. Leider de heer Nastvogel. VALK-REVUE. Opvallend is het, dat de wedstrij den van De Valk steeds meer en meer toeschouwers op hun terrein doen zien. Het was dan ook zeer druk bij de ontmoeting De Valk I Gennep res. Deze ontmoeting is voor De Valken wederom in een klinkende 61 overwinning geëindigd en thans heeft men 8 punten uit 4 wedstrijden binnengehaald. Zondag a.s. verwacht 't eerste wederom een zware opgaaf n.l. te Vierlingsbeek tegen Volharding. Wanneer De Valken echter spelen voor wat ze waard zijn behoeven ze niet te verliezen, doch dat men zijn tegenstander niet onderschatte. De Valk II heeft schitterend werk geleverd, door Servatius II in eigen home een 3—0 nederlaag toe te bren gen. De Valken hebben inderdaad ge toond beslist de meerdere van Ser vatius te zijn geweest, temeer nog daar men voor deze ontmoeting, de Servatius-voorhoede versterkt had door de midvoorplaats te doen bezel- ten door hun ex. Ie elftal speler Bexkens. In de eerste minuten liep Servatius geweldig van stapel om zoodoende de Vaik defensie te overom- pelen. Deze gaf echter niet thuis en toen de Valken hun cersicn aan val hadden opgezet waren ze niet meer te houden. Geleidelijk aan na men de ValKen het spei in handen en bleven in de meerderheid. Tot de rust wist Servatius stand te houden 0—0. Direct na de thee gaat de Valk midvoor er tusschenuil en plaatst de bal naast Camp3tein 10. De Servatius mannen zijn nauwelijks van den schrik bekomen of de Valk rechtsbuiten plaatst zich achter 't leder voor 't nemen van een corner. komt goed voor en wederom is het de Valk midvoor die onhoud baar inkopt. 2—0 Servatius wijzigt baar opstelling, ^doch ook dit baat niet en wanneer de Valk linksbinnen uit een voorzet no. 3 in de touwen is Servatius een geslagen elftal. Rest ons nog te vermelden dat bet een faire pittige wedstrijd was, in goede verstandhouding gespeeld, waarbij de goed leidende arbiter de .eugels strak hield. Morgen ontvangt de Valk II Bieslo uit Beesel. Bij deze ontmoeting ma ken de Valken wederom een goede kans 2 puntjes rijker te worden, of zou Biesio hier anders over denken We zullen afv/achten. Ook de Valk 3 deed voor haar grootere broers niet onder en na feilen tegenstand van het goed spe lende O.V.V. II wisten de Valken met 21 te zegevieren en zoodoende de 2e plaats van de ranglijst te be zetten, welke 4afd. inmiddels is uit gebreid met Servalius 4 en de Valk 4 thanc 8 club3 telt, blijkens onder staande stand: Erica 5 4 1 0 9 28—7 De Valk 3 4 3 0 1 6 10—9 Yssel&teyn 3 1 1 1 3 13—7 B.V.V. 2 3 0 1 2 1 4—15 Wannsaum 2 3 0 1 2 1 4—15 O.V.V. 2 2 0 0 2 0 2—7 zgn. Het stemt altijd wat wrevelig, als menschen, die zelf „dik in de bullen" zitten, anderen soberte prediken. Ja hmin het wèl te begrijpen eigenbelang der armen zelf. Natuur lijk! Zoo zeggen 't ook thans denegen. De loonen zijn nog te hoog, de steun is te royal. Zóo althans bedoelen ze. De productiekosten moeten wor den gedrukt. Wat zal ons dat helpen, gelet op het autarkisch streven in het buiten land Men wil daar nu eenmaal de producten van elkaar niet koopen, zelfs niet, zooals de marktkoopman het uitdrukt, al legt men een rijks daalder toe op elk artikel van een dubbeltje De binnenlandsche markt is het voornaamste afzetgebied geworden voor onzen landbouw en voor onze industrie. En zal het nu hoogste wijsheid moeten beteekenen, als we door lagere loonen, nóg minder steun enz. de binnenlandsche consumptieleiding vanuit het Helder door het gaan drukken dorp Overloon richting Vierlingsbeek Zeker, de staat moet zich ter leni- niet voldoet. Deze is dikwijls ge- ging van de crisisnooden, door steun j stoord, Voorts is doze waterleiding heer Coppes. Serv. III mocht weer eens het zoet der overwinning smaken, dit ten koste van Merselona I. Deze over winning werd echter niet cadeau gekregen, doch met hard werken veroverd, waartoe alle spelers het hunne hebben bijgedragen. De manier waarop de Serv.-keeper een penalty stopte zullen hem er weinig nadoen. Zondag echter zal Serv. Hl voor een heeter vuur geplaatst worden in Oostrum, om aldaar de mannen van Camps te ontmoeten, Den thuiswed strijd tegen Oostrum eindigde ineen gelijk spel. Naar den uitslag zijn we dan ook erg benieuwd. Een kleine overwinning voor Oostrum lgkt ons de meest logische uitslagof denkt Serv. hier anders over. Vertrek om half een. Scheidsrech ter de heer H. Theeuwen. En hiermede kondigen wij de ge boorte aan van de jongste Serv.- spruit no. IV. Voor de competitie staat er voor deze lui al direkt een zware wedstrgd op het programma n.l. op het Valk-terrein tegen de Valk IV. Deze wedstrijd begint om 12.15 en staat onder ieiding van de Servatius 4 De Valk 4 Voor morgen is reeds vastgesteld de Valk 4—Servatius 4 Allen veel succes. „Juliana" Wanssum. Juliana stelde Zondag teleur door tegen B.V.V. slecht3 gelijk te spelen. Door verlies van Excelsior echter, behield Juliana toch de leiding, met één punt voorsprong op Excelsior. Wanneer de blauwwitten echter blijven volharden in kort spel, vreezen wij dat ze de leiding spoedig kwijt zullen raken. Morgen moet Juliana op bezoek te Oirlo. Deze club heeft reeds be wezen in deze afdeeling goed mee te kunnen en zal Wanssum geducht partij geven. Wij denken dat Juliana met een gelijk spel tevreden zal kunneu zijn. De reserves ontvangen de Valk 3 Wordt met hetzelfde élan gestreden als verleden Zondag tegen BW 2, dan is eenzelfde resultaat (gelijk spel) zeker mogelijk. Horster veemarkt. Totaal aanvoer op de 2 November gehouden markt 196 dieren. Hiervan 30 stuks rundvee. 164 biggen en 2 geiten. Handel in rundvee bevredi gend. Ook in jong vee was de han dei niet slecht. De handel in biggen was zeer goed. Prijzen: f 9.tot f 12 50. Ongemerkte biggen f 4 tot f 5.50. Dinsdag 8 November groote najaarsmarkt. GYMNASTIEK. St. Chris toffel: Dinsdag 8.30 Leden. Donderdag 5.306.30 Adsp. A. 6.307.30 Adsp. B. 8 30—9.30 Leden. Meisjesgymnastiek: Woensdag 78 PROGRAMMA 6 tot en met 12 Nov. Wijzigingen worden per microfoon bekend gemaakt. Zondag BRUSSEL Vlaamsch 8.Gramofoon Gesproken dagblad Tuinbouwpraatje eu gramofoon. KEULEN 11.20 Militair orkest BRUSSEL Vlaamsch 12.20 Orkest 1.20 Gesproken dagblad. DEUTSCHLANDSENDER I.50 Gramofoon KEULEN 3.20 Orkest DROITWICH 4.20 Orkest LUXEMBURG 5.20 Gramofoon DEUTSCHLANDSENDER 6.20 Populair concert, dansmuziek BRUSSEL Vlaamsch 9.05 Non Stop Revue FRANKFURT 10.50 Orkest KEULEN II.20 Nachtmuziek. Maandag BRUSSEL Vlaamsch 8.Gymnastiek, Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9 20 Gevar. concert KEULEN 11.20 Fabrieksorkest BRUSSEL Vlaamsch 12.20 Gramofoon en orkest 1.20 Gesproken dagblad. DEUTSCHLANDSENDER 1.3< 5.20 7—8 Gevar. concert LUXEMBURG Gramofoon MUNCHEN Orkest LUXEMBURG Concert EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten REGIONAL Programma Carrol Gibbens band KEULEN Populair concert, dansmuziek BRESLAU Orkest Dinsdag BRUSSEL (Vlaams) - Gymnastiek, Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gramofoon DEUTSCHLANDSENDER 11.20 Orkest DROITWICH 12.20 Gramofoon BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gesproken dagblad KEULEN 1.30 Populair concert REGIONAL Programma 2.20 Orkest STUTTGART 3 20 Kleinorkest DROITWICH 5 20 Balalaika orkest LUXEMBURG 6.20 Gramofoon 7.-8. EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten. KEULEN - Orkest BRUSSEL Vlaamsch 9.20 Concert FRANKFURT 10.50 Concert Woensdag BRUSSEL Vlaamsch S,Gymnastiek, Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9 20 Gramofoon PARIJS RP 11 20 Gramofoon DROITWICH 12 20 Dansmuziek BRUSSEL Vlaamsch 3 2.50 Gramofoon 1.20 Gesproken dagblad KEULEN 1.30 Populair concert KONINGSBERGEN 3.20 Dansorkest DROITWICH 5.20 Gramofoon LUXEMBURG 6.20 Concert 7.00—3.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten BOEDAPEST 8.Zigeunerliebe MUNCHEN 9.50 Orkest KEULEN 11.20 Orkest Donderdag BRUSSEL Vlaamsch 8.Gymnastiek Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gramofoon. Plechtige H. Mis BRUSSEL Vlaamsch 12.20 Daverende Donderdagmiddag 1.20 Gespr. dagblad DEUTSCHLANDSENDER I.30 Gevarieerd concert REGIONAL Programma 2.20 Sextet DEUTSCHLANDSENDER 3.20 Orkest DPOITWICH 5 20 Gramofoon BRUSSEL Vlaamsch 6.05 Kinderuurtje. Gramofoon 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten KEULEN 8.Concert STUTTGART 9 50 Orkest BRESLAU II.20 Nachtmuziek en dans Vrijdag BRUSSEL Vlaamsch 8.Gymnastiek; Gramofoon Gesproken dagblad 10.05 „20 jaar geleden" herinnering van een frontsoldaat. 11.10 Aan het graf vd Onb. Soldaat 11.25 Pontificale Hoogmis ter nage dachtenis van de gesneuvelden KEULEN 12.55 Symphonie orkest BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gesproken dagblad DEUTSCHLANDSENDER 130 Gavar. concert BRUSSEL Fransch 2.20 Trio de la Cour KEULEN 3.20 Orkest BRUSSEL Vlaamsch 4.35 Accordeon KEULEN 6.20 Gramofoon 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten DROITWICH 8.— Orkest BRUSSEL Vlaamsch I,50 11 November spel LEIPZIG 9.50 Orkest WEENEN 10.20 Nachtmuziek Zaterdag BRUSSEL Vlaamsch 8.Gymnastiek. Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gramofoon KEULEN II.20 Orkest BRUSSEL Vlaamsch 12.20 Orkest 1.20 Gespr. dagblad. DROITWICH 1.30 Bobby Howel band DEUTSCHLANDSENDER 3 20 Orkest KEULEN 5.20 Verzoelccoucert 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten KEULEN 8.Gevar. programma BEROMUNSTER 9.20 Dansmuziek, Gramofoon WEENEN 10.05 Orkest Vergrootingen en Olieverf-Portretten. LANGSTRAAT VENRAY Bezoekt ons Atelier 1 Voordeelig te koop Sla'ionswey 43, Venray.

Peel en Maas | 1938 | | pagina 9