DERDE BLAD VAN PEEL EN MAAS J. Zeegers Schoolstr. 6 Radio-Centrale. Voor Allerzielen Bloemisterij Semper florens Zaterdag 22 October 1938 Negen en vijftigste Jaargang No 43 Van de Sport velden. Gemengde Berichten H KACHELS vanaf f 9.75 Grafkransen, Kruisen, Bouquetten Alle copie hierop betrekking hebben de, moet Donderd. vóór 1 uur in ong bezit zijn. VALK-REVUE. De tweede wedstrijd van De Valk I tegen O.S.S. is in een verdiende 5—0 zege voor de thuisclub geëindigd. Zondag a.s. speelt De Valk I haar eersten uitwedstrijd. Willen De Val ken in de running blijven dan zal Zondag a.s, beslist gewonnen moeten worden tegen Oeffelt. Nu is Oeffeit wel niet een van de sterksten. Maar het is meer gebeurd, dat een mindere ploeg tegen een 3terkere juist haar beste 3pel ontplooit. Als de Valken van begin af flink aanpakken en het doel voor oogen hebben er moet ge wonnen worden, dan zullen onge twijfeld belde puntjes mee naar Venray komen. DE VALK—O.S.S. Het eerste treffen tusschen beide elftallen had een uiterst fair verloop. Geen wanklank werd gehoord. Scheidsrechter Vissers leidde naar ieders genoegen. De Valken speelden over de geheele linie iets beters dan O.SS. Het spel van O.S.S. was te doorzichtig, wat een kolfje was naar de hand van De Valk-defensie. Boven dien had De Valk-keeper weer een onpasseerbare dag, die van O.S.S. had er niet zoo'n goeden kijk op, alhoewel hij eenige malen zeer ver dienstelijk redde. Over het spelver- loop 't volgende De Valk neemt vanaf den aftrap de bal mee naar voren, doch stuit op de O.S.S. achterhoede. Al spoedig krijgt O.S.S. een vrije trap te nemen welke slecht wordt genomen en weg gewerkt. De score wordt door de Valken geopend door de rechtsbin nen via linksbuiten en binnen 10. Dan krijgt O.S.S. een corner te nemen, welke op het net belandt. Een op en neer gaand spel volgt dan, met een kleine meerderheid van O.S.S. Uit een der Valk aanvallen weet de midvoor hei tweede doelpunt te fabriceeren 2—0. Uit een aange schoten hands wordt de bal in het doelgebied van de Valk gebracht doch door den spil het middenveld weer ingekopt. Een goed gerichte kanjer van de O.S.S.-middenvoor wordt door de Valk-keeper netjes gekeerd. Een minuut voor rust krijgt de Valk-midvoor uit een schitterend opgezette aanval een plotselinge kans, welke hij goed weet te benut ten en de derde goal ligt in het net. 30. Na de thee volgt direct een be legering van het doel, doch keeper en backs staan als oen rots, er is geen doorkomen aan. Dit duurt niet lang. 15 min. zijn weer gespeeld of de V-midvoor weet met een listig trapje achter de uitgeloopen Oss- keeper heen 't 4de doelpunt te sco ren. Ook de Oss-aanval gaat zich weer roeren. De aalvlugge rechts buiten reDt laDgs het lijntje, zet goed voor doel, doch niemand van de andere voorhoede-spelers is er, om den bal verder te expidieeren, Belde clubs krijgen dan eenige corners te nemen zonder eenig resul taat. Uit een vrije schop, genomen tegen de V., knalt een der Oss- spelers tegen de lat. De V.-rechts- snelt langs 't lijntje, zwenkt naar binnen, vuurt een kogel en de Oss- keeper vischt voor de 5de maal ach ter 't net. Nog geeft 03s niet op. Ook de halflinie trekt naar voren, maar wat zij ook probeeren, niets helpt. Tot driemaal toe vliegt de bal tegen bovenlat en palen, maar 't geluk is niet met de Ossenaren en 't bleef 50 voor de Valk. Ook de Valk II leverde prachtig werk door in Horst tegen HSC III met 3—2 te winnen. Deze prestatie is des te mooier, daar Horst eerst een veilige 2—0 voorsprong had, doch tenslotte tegen de Valk het loodje moest leggen. Morgen krijgt de Valk II bezoek van SVB III Blerik. Dit kan een mooie kamp worden en we durven een kleine overwinning voorde onze te voorspellen. De Valk III bewandelt thans ook het pad der overwinningen. Door de eerste wedstrijd met groote cijfers te verliezen, herstelden ze zich keurig door van Ysselsteyn een 3—0 zege te bevechten. De Valk III speelt een voorwed strijd voor de Valk IISVB IH tegen BW II Blitterswijk. Beide wedstrij den één prijs: 15 ct. Programma voor Zondag 30 Oct.: De Valk IGennep res. Servatius II—De Valk II. De Valk III—Oostrum il. SERVATIUS-OMROEP De Servatius-boys zijn verleden Zondag van een koude Gennepsche kermis thuisgekomen, want met 31 kregen ze den kous op den kop. Toch is Servatius het meest in den aanval geweest. De oorzaak moet grooten- deels toegeschreven worden aan het falen van den keeper en het ontbre ken van wederzijds vertrouwen bij de verdediging. Zoo heel erg is het echter niet er moet nog twintig maal gespeeld worden Van Gennep zijde werd over deze wedstrijd het volgende geschreven: Direct ontwik-J kelt zich een vlugge strijd en elke partij krijgt een cornner te nemen die echter niets oplevert. De Ser- vatius-achterhoede is ietwat onzeker en bij een voorzet van Déchamps mist de doelman, doch Gennep's rech tervleugel schiet de bal in het zijnet. Servatius onderneemt dan eenige aanvallen en met een uitval op den rechtervleugel hebben zij succes, als de doelman het schot van den rechts- buiten verkeerd beoordeelt. Gennep blijft, goed opgestuwd door de half linie, geregeld gevaarlijk voor doel en 'n voorzet van rechts vliegt tegen de lat. Even later weet Bernards met een omhaal de doelman heel kalm te passeeren. De Servatiusvoorhoede speelt voor doel veel te kort en her haaldelijk kan Gennep's achterhoede ingrijpen. Van de Kamp geeft een schot op doel dat via een back van richting verandert, waardoor Slun- gers kan inkoppen. Even later is een fout van Servatius doelman oorzaak, dat Gennep gemakkelijk kan scoren. Na dit doelpunt gaan de partijen gelijk op en weten beiden voor half time geen successen meer te boeken. De tweede helft begint met een klein overwicht van Servatius, doch doelman Hoesen blijkt betrouwbaar. Van Tankeren moet eenmaal een schot van den midvoor koppen en tot corner verwerken, die niets op levert. De strijd wordt veel enthou siaster. Nadat Servatius een periode in de aanval is geweest draalen de bordjes om en moet de Venraysche achterhoede alles in het werk stel len om doelpunten te voorkomen. Een pracht kopbal van Dechamps uit een voorzet van rechts had beter lot verdiend. Even later vliegt een schot van Van de Kamp in den bovenhoek, doch thans is de doel man goed opgesteld. Dan gaat de linksbuiten der gasten er van door en lost een kogel op doel, doch ook hier is de keeper goed op zijn post, evenals later, toen hy binnen enkele minuten verschillende malen goed ingreep. Tegen het einde wijzigt Gen nep haar opstelling wegens blessure van een back en komt er een derde doelpunt als Dechamps goed door geeft aan den linksbuiten, diens voor zet kan de doelman slechts ten halve onderscheppen en Slungers werkt den bal in het net. Nog geeft Ser vatius geen krimp, doch door het te korte spel, waarin vrywel den geheelen wedstrijd in de voorhoede volhard werd, komt geen succes. Gennep wint verdieud, al hadden de Venrayers minstens een tweede doel punt verdiend. Zondag a.s. heeft Servatius I haar eerste thuiswedstrijd en wel tegen D.E.V. uit Arcen. Arcen is een goede bekende, die hier altijd uitstekend partij geeft. Verleden Zondag wist D.E.V. zich uitstekend te herstellen van de inzinking door met 5—1 van Reuver te winnen. De wedstrijden tusschen Servatius en D.E.V. hebben zich altgd onderscheiden door groote spanning. Zondag zal het daaraan ook wel niet ontbreken. Beide elf tallen kunnen de puntjes goed ge bruiken en gezien de verrichtingen van beide elftallen zullen we ons maar niet aan een voorspelling wagen. Servatius zal er echter alles op zetten om een overwinning uit het vuur te slepen, want over acht dagen moeten zij by de leiders op visite (Vios). Scheidsrechter: M. v. Roy. De wed strijd begint om 2 uur. Servatius 2 is tegen het sterke D.S.O. uit Venlo uitstekend voor den dag gekomen. Was de stand by de rust 02, dat was geen beletsel om bij de pakken te gaan zitten. Inte gendeel, er werd energiek aangepakt en reeds spoedig was de stand gelgk. Van dit elftal, in deze opstelling kunnen we nog plezier beleven. Over den wedstrgd het volgende: Aanvankelijk heeft D S.O. het beste van het spel in handen en onder neemt diverse aanvallen. Deze bren gen voorlcoplg geen resultaat. En kele corners leveren ook al niets op. Op vi g gelukkige wyze krggt D.S O. dan haar eerste doelpunt. Een hooge voorzet wordt onvoldoende behan deld en de midvoor loopt den bal in het net. D.S.O. blyft domineeren. By een schermutseling voor doel schiet de midvoor door een haag van spe lers onhoudbaar in. De thee schgnt Servatius goed te hebben gedaan. Tenminste men tapt nu uit een ander vaatje. De heele ploeg geeft zich ten volle en het duurt dan ook niet lang of men kan het eerste tegenpuntje noteeren. De linksbinnen lost een tam schot, waar de keeper finaal overheen valt. Een volgende aanval brengt de rechts buiten van Servatius in het bezit van den bal. Na even opdrijven waagt ook hg zgn kans en.... de bal ver dwijnt in het doel. Nu is de stand gelijk en de spanning stijgt ten top. De wedstrijd wordt nu ook wat te forsch, waartegen de scheidsrechter niet voldoende maatregelen neemt. D.S.O. heeft nu weer het eerste succes als de linksbinnen den bal in de touwen schiet. Dat is voor Servatius het sein om nog beter aan te pakken en er nog een schepje op te doen. Bg een algemeene aanval wordt de bal prachtig voor doei gezet waar Strolenberg met zijn hoofd den bal in het doel doet ver dwijnen. Hoe er van beide zijden dan nog gewerkt wordt om de winnende goal, in deze stand komt geen wgzi- ging meer en beide partgen kunnen tevreden zfln. De leiding was zeer goed, alleen kon deze iets strenger geweest zgn. Er werd soms wat te hard gespeeld zonder daarom unfair te zgn. Zondag a.s. moet Servatius 2 naar Horst om daar H.S.C. 3 te gaan be kampen. Als cr in Horst even goed aangepakt wordt als Zondag j.L zul len de puntjes wel mee naar Venray komen. Er is echter één gevaar onderschatting van den tegenstander. Als de zaken hun normaal verloop hebben, zien we de lui van het tweede met de volle buit naar huis komen. Succes lui. Scheidsrechter: M. Derix. Leider: E. Nastvogel. Vertrek 11.30 u. Ook Servatius 3 heeft ons ver leden Zondag aangenaam verrast door Oostrum een kostbaar puntje af te snoepen. Dat hadden we niet durven droomen, Aan beide zyden werden legio kansen gemist op een vaak onbegrijpelijke manierdaarom kwam feitelijk aan geen van beide ploegen de overwinning toe en ljjkt ons een punten-verdeeling de meest juiste oplossing. Twee plaatsen werden bg Servatius door nieuwe krachten bezet. Beide spelers zgn uitstekend voor den dag gekomen en bleken goede aanwinsten te zijn. Jammer dat de linksback op het appel ontbrak, anders was de uitslag misschien anders geworden. Over het spel het volgende: In bet begin is Oostrum iets meer in den aanval. Ook Servatius brengt eens een bezoek aan Oostrum's veste. Beide voorhoedes weten echter de mooiste kansen niet te benutten. Het lijkt wel of de spelers last heb ben van de zenuwen. Servatius heeft pech als een bal via de doelpaal uit gaat. Hoewel er flink gewerkt wordt zit er niet veel fut in het speler ligt een zekere matheid over. Na een half uur spelens beoordeelt de Oostrum-keeper een hooge voorzet totaal verkeerd en moet, totaal ver bluft, den bal uit het doel halen 10. Na de rust krijgen we weer het zelfde spel te zien. Er wordt aafcefig gewerkt, maar het enthousiasme, dat een wedstrgd aantrekkelijk moet maken, ontbreekt geheel. Toch is Oostrum nu sterker. De Servatius- keeper toont nu uit het ware hout gesneden te zijn en geeft onverbid delijk niet thuis. Hij was verreweg de beste man van het veld. Na een kwartier spelen breekt de midvoor van Oostrum door en weet van dichtbij de Servatiuskeeper het na kijken te geven en zoo de partyen op gelijken voet te brengen. Verdere doelpunten blijven uit en zoodoende kunnen beide partijen de punten deelen. Gelukkig werd er uiterst fair gespeeld, want de leiding was totaal onvoldoende. De spelers lieten zich echter niet van de wys brengen en bleven binnen de perken. Zondag moeten de lui van het derde bij Brughusiaop bezoek. Deze ploeg wist verleden week met 6—0 van Merselona te .vinnen. Dat wordt oppassen, jongelui! Wanneer bg het goede spel van verleden Zondag nog een flinke dosis enthousiasme wordt gevoegd zal het wel gaan. Komaan, flink aangepakt en het spel goed open houden. Succes ScheidsrechterA. H. Theeuwen. Vertrek om 12.30 u. ExcelsiorD.I.S. 50. Het is de eerste veer die D.I.S. in de overgangsklasse gelaten heeft. Voor de rust was D.I.S. zelfs de meerdere van Excelsior. Maar dat er geen doelpunten gemaakt werden, lag hierin opgesloten, dat de goal waarop Oirlo speelde in een gat stond. Plus minus vijftien meter voor de goal daalde het terrein plotseling zoo sterk, dat bg eventueel schieten op dat doel alle ballen hoog over gingen. Om in dit doel te scoren was wetenschap en routine noodig, dat bewees Excelsior na de rust. Verschillende gevaarlijke aanvallen had D.I.S. ondernomen maar alle gingen teloor door dit vermaarde dalen van het terrein. Exc e sior was dan ook blij dat de rust met dubbelblanken stand iDging. Na de thee was D.I.S. er eenigzins uit, en kon Excelsior, door terrein voordeel en beter spel de stand ge makkelijk op 50 brengen. We zouden D.I.S. willen aanraden haar elftal eens te wijzigen; want we hebben gezien, zoo gaat 't niet. Daatom a.s. Zondag tegen Meterik U met frisschen moed in den stryd geworpen, dan kan de beloning niet uitblgven. De leiding van den heer Porums uit was zeer correct, en we zouden altgd zulke arbiters wenschen. D.I.S— Meterik. Morgen 23 October komt het oude Meterik weer op bezoek bij D.I.S. in Oirlo. Deze oude rivalen hebben reeds een compp'itiejaar in den overgang achter den rug en hadden een vrg goede plaats in de standenlyst in genomen Verschillende malen in de eerste klasse speelde Oirlo tegen Meterik eri slechts éénmaal kon Meterik winnen. Of dat nu ook het geval zal zijn, we zullen afwachten. D.I.S.-boys de tanden op elkaar en tot de laatste minuut volhouden, want de wedstrijd is niet geëindigd voor het fluitje van den arbiter ge klonken heeft. Aanvang 1 uur. S.S.S. Overloon. De voetbalvereeniging SS.S. hield haar maandelyksche vergade ring in het clublokaal Tiesen. Drie nieuwe leden gaven zich op, zoodat S.S.S. op het oogenblik 39 leden telt* Hulde werd gebracht aan den scheidenden clublokaalhouder Tiesen, voor alles wat hij voor S.S.S. gedaan heeft. Beugelbond Venray. Zondag j.l. werd op de baan van ,DOS" Ysselsteyn, het tweede bonds- concours gehouden. „Recht door Zee" heeft zich uit den Venrayschen beugelbond terug getrokken wegens gebrek aan leden. Zoodoende moest er een andere regeling getroffen worden, de beste oplossing was een halve competitie te spelen. Bg 't einde van 't concours dankte de pas gekozen bondsvoorzitter A. Poels, leiders en spelers voor de prettige en goede verstandhouding die er deze middag geheerscht heeft en hoopte dat in de toekomst ieder voor zich als leider kan optreden. De uit slag was als volgt: Ysselsteyn Heide Venray 386 punten 364 punten 304 punten ZIJN VEE WAS ZOO GEZOND ALS WAT. En toch deed hij aangifte van mond- en klauwzeer. Het komt tegenwoordig nog al eens voor, dat een veehouder er de autoriteiten niet van verwittigt, dat zijn stallen door mond- en klauw zeer zgn besmet. Dat echter een boer aangifte heeft gedaan, dat zijn vee door deze gevreesde ziekte was aangetast, terwijl de beesten zoo gezond waren als een visch, zal wel als een unicum in den lande kunnen worden beschouwd. Toch is dat in Megen gebeurd, zegt de Tel. Daar bestaat voor de boerenbevolking nog steeds het oude privelege, dat hun het recht geeft, hun vee in den voor- en nazomer kosteloos te laten weiden op de groote gemeenteweide, aan de boor den van de Maas. Deze gemeente- weide wordt gedurende den zomer aan den meestbiedende verpacht en de pachter moet zorgen, dat hij half October zijn vee geruimd heeft, opdat de Megensche boeren dan van hun naweide kunnen proflteeren. Deze keer scheen het echter, dat de ge meentenaren van hun recht geen ge bruik zouden kunnen maken, want de tegenwoordige pachter, de land bouwer H. uit het naburige Horssen. had plotseling ten gemeente-secre tarie van Megen aangifte gedaan, dat onder zijn vee in de gemeente- weide mond- en klauwzeer was uit gebroken. Dit hield tevens in, dat het besmette vee voorloopig nog niet naar de stallen zou kunnen worden vervoerd, doch nog eenigen tijd in de gemeenteweide zou moeten ver blijven. Deze tijding beteekende voor de Megensche veehouders een leelijlcen schadepost, te meer omdat het gras in de naweide nog welig groeide. Burgemeester van Vlokhoven, die voor de belangen van zyn gemeente naren steeds op de bres staat, ver trouwde het Horssensche boertje echter niet a! te zeer en hij besloot eens op zgn eentje een onderzoek in te stellen. Reeds dadelijk bleek hem, dat het z.g. zieke vee zich het mal sche gras goed liet smaken en oogen- schijnlijk zoo gezond was als een koe maar zijn kan. Hg achtte het daarom geraden een deskundige in den arm te nemen en toen de rijks veearts Dingemans Wierts uit Oss in de gemeenteweide arriveerde, kon hg niets anders doen, dan zich bij het oordeel van den burgemeester aansluiten. Inderdaad cr was geen sprake van mond- en klauwzeer. Toen werd het Horssensche bce. tje op het Megeosche stadhuis ontboden, waar hg danig aan den tand werd gevoeld. Hij bekende tenslotte, dat hg den burgemeester om den tuin had willen leiden, om op deze wgze zgn vee nog een tijdje van het mal sche nagras te laten proflteeren. Met een flinke schrobbeering voor zgn gebrek aan burgerzin en een proces verbaal wegens het doen van een valsche aangifte4moest hg huiswaarts keeren. Zgn vee volgde hem spoedig, want met behulp van den sterken arm werden de Horssensche koeien, begeleid door een joelende volks menigte, uit de gemeenteweide ver wijderd. En spoedig daarop werden de "Megensche koeien de vruchtbare uiterwaarden binnengedreven. DE AS ROME—BERLIJN. Deze werkt thans wat stroef. Dat Praag op het oogenblik zoo „aanpapt" met Berlyn, is natuurlijk niet enkel uit pure en versche liefde. Tsjechoslowakije wordt op het oogen blik door meerdere buitbelustigen besprongen en zoekt onder deze om standigheden een accoord met den sterksten aanvaller: Duitschland Fei telijk heeft Tsjechoslowakijë aan dezen zgn zelfstandigheid geofferd, maar het rekent daartegenover op bescherming tegen de andere aan vallers. En het land schijnt deze bescher ming te bekomen. De as Rome-Berlijn werkt ineens wat stroef, nu het om steun aan de Hongaarsche eischen gaat. Het Derde Rijk zoekt zgn wegnaar het Oosten en daartoe is een gedwee Tsjechoslowakgë een geschikte drem pel.. Maar de Duce ziet het niet gaarne, dat zgn groote vriend in Berlijn zoo ontstuimig naar het Zuid oosten dringt, want dan ontmoeten de twee machtigen elkaar straks op een plaats, waar ieder alléén vérder wil. Dat Kan niet goed gaan. Terwijl Hitier dus belang heeft bg het voortbestaan van een Tsjecho- slowaak3chen vazalstaat, streeft Mussolini de oplossing van dien staat na, althans van het Slowaak- sche en Roetheensche deel, opdat Polen en Hongarije aan elkaar zul len komen te grenzen en deze beide landen een dam zullen zijn, welke den Duitschen invloed naar het Oos ten en Zuid-Oosten zal tegenhouden, althans beperken. Men vergete niet, dat én Polen én Hongarijë thans wel willen proflteeren van den aan val, dien Duitschland op Tsjecho slowakgë deed, maar ze zgn tevens vervuld van historisch gegroeide tegenstellingen tusschen hun belan gen en die van het Derde Ryk. Vandaar dat Mussolini de Hon gaarsche (en Poolsche) eischen thans steunt, terwyl Hitier er bij de Hon garen op aandringt, dat ze zich zul len matigen en opnieuw zullen po gen om zich rechtstreeks met Praag en met de Slowaken te versta in. Hitier schgnt zelfs bepaald gewei gerd te hebben om den Slowaak- schen gebiedsafstand aan Hongargë in een nieuwe „conferentie van vier" vast te stellen, PROGRAMMA 23 tot en met 29 Oct. Wijzigingen worden per microfoon bekend gemaakt. Zondag KEULEN 8.Havenconcert BRUSSEL Vlaamsch 8.20 Gramofoon Gesproken dagblad Tuinbouwpraatje en gramofoon. KEULEN 1120 Orkest BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gesproken dagblad. DEUTSCHLANDSENDER 1.50 Orkest LUXEMBURG 2.20 Gramofoon WEENEN 3.20 Orkest LUXEMBURG 4.20 Vroolijk concert PARIJS RP 5.20 Orkest FRANKFURT 7.25 Gevarieerd coecert BRUSSEL Vlaamsch 8 20 Gevarieerd programma 10.20 Gesprokea dagblad BRUSSEL Fransch 10.30 Jean Omers band Maandag BRUSSEL Vlaamsch 8.Gymnastiek, Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9 20 Gevar. concert KEULEN 11.20 Fabrieksorkest BRUSSEL Vlaamsch 12.20 Gramofoon en orkest 1.20 Gesproken dagblad. DEUTSCHLANDSENDER I.30 Gevarieerd concert LUXEMBURG 2.20 Gramofoon BRESLAU 3.20 Orkest DROITWICH 5.20 Kwintet 7—8 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten MUNCHEN 8.Populair concert PARIJS PP 9.20 Orkest FRANKFURT II.20 Nachtmuziek Dinsdagi BRUSSEL (Vlaams) 8.Gymnastiek, Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gramofoon DEUTSCHLANDSENDER 11.20 Orkest PARIJS RP 12 30 Orkest BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gesproken dagblad KEULEN i.30 Populair cod eert LUXEMBURG 2.20 Gramofoon KEULEN 3 20 Orkest DROITWICH q Ort OrI/ocf 7.-8. EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten. KEULEN 8.— Dansorkest HAMBURG 9.50 Accordeon DROITWICH II.20 Dansmuziek Woensdag BRUSSEL Vlaamsch 8,Gymnastiek, Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gramofoon KEULEN 11.20 Rrjkspostkapel BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gesproken dagblad DEUTSCHLANDSENDER 1.30 Populair concert LUXEMBURG 2.20 Gramofoon DEUTSCHLANDSENDER 3.20 Orkest PARIJS RP 5-20 Concert 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten DROITWICH 8.20 Orkest BRUSSEL Vlaamsch 9,20 Het Conservatorium WEENEN 10.20 Orkest LEIPZIG 11.20 Nachtmuziek Donderdag BRUSSEL VJaamsch 8.Gymnastiek Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gramofoon. Plechtige H. Mis PARUS RP 12.40 Orkest BRUSSEL Vlaamsch I.20 Gespr. dagblad LUXEMBURG 2.20 Concert KEULEN 3.20 Orkest DROITWICH 5.30 Gramofoon BRUSSEL Vlaamsch 6.05 Kinderuurtle. Gramofoon 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten BRUSSEL Vlaamsch 8.20 Orkest BOEDAPEST 10.30 Zigeunermuziek LUXEMBURG II.20 Dansmuziek Zaterdag BRUSSEL Vlaamsch 8.Gymnastiek; Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Orkest KEULEN 11.20 Orkest BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gesproken dagblad DEUTSCHLANDSENDER I.30 Gevar, programma KEULEN 3.20 Orkest DROITWICH 5.20 Billy Cotton's band BRUSSEL Vlaamsch 6.20 Dansorkest 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten KEULEN 8.Lachen ist gesund REGIONAL Programma 9.20 Orkest BERLIJN II.20 Orkest Vrijdag BRUSSEL Vlaamsch 8.Gymnastiek. Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG 9.20 Gramofoon HAMBURG 11.20 Bremer Stadmuzikanten BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gespr. dagblad. KEULEN I,30 Fabrieksorkest LUXEMBURG 2.20 Gramofoon WEENEN 3.20 Orkest DROITWICH 5.20 Kwintet DEUTSCHLANDSENDER 6.25 Gevar. concert 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten REGIONAL Programma 8.20 Versterkt Variété orkest LEIPZIG 9 53 Orkest PARIJS RP II.20 Orkest EEN GROOTE SORTEERING IN KACHELS, HAARDKACHELS, FORNUIZEN Nieuwe modellen. Laagste prijzen. Alle Winterartikelen, Waschmachlnes, Wringers, Emalile- en Zinkwaren. Verschillende modellen LANTAARNS Lampepit en glazen. Vleesch- en Worstmachines. Vier- en zeskant Vlechtwerk. Hang- en Sluitwerk. Aanbevelend, hebben wij ook dit jaar weer een nieuwe keuze in eigen gekweekte groot- en kleinbloemige Chrysanthen. WittePot-Chrysanten de mooiste voorgrafbeplanting. netjes en billijk. Aanbevelend, VAN HAM. STATIONSTRAAT 6 TELEFOON 150

Peel en Maas | 1938 | | pagina 9