Hoed of Pef Z. W. D. „IQeniay Qóóiuit". Schapenvlëes Zenuwpijnen overal? BAKKERTJES Advertentiën. Dankbetuiging. G. Arts. Paardenverzeker. Boerinnenbond persen van siroop. Inmaakglazen V, 'I* 1 17, 2 L. 11 12 13 14 15 cent Fruit- en Aardappelkisten Prijsverlaging Petromax Lantaarns Boterletter Gevulde Speculaas Roomborstplaat F ondantborstplaat Speculaas g .Go umans N Job. Claessens Voor het Winterseizoen Th. Pouwels Vet- en Inmaak- potten OOK VOOR ARIAENS-K osman H. J. Ebberink Elecfrische Lampen De algemeene Leden- en Pro- pagandavergadering wordt ge houden op Donderdag 27 October om 8 uur in Zaai „Wilhelmina". (Dus niet op Dinsdag zooals op de achter pagina vermeld staat Markt Venray. Op de Maandag alhier gehouden markt bleek de vee-aanvoer belang rijk grooter dan vorige keeren. Ook was er weer veel meer belangstel ling, wat ons deed terugdenken aan de markten van vroeger. De handel in vee en biggen was tamelijk goed. De Allerzielenmarkt is vervallen. De eerstvolgende markt is op Maandag 7 November a.s. Gouden Bruiloft. Zaterdag herdachten de echtelieden Hendrikus Willems en Maria Relouw hunne 50-jarige echtvereeniging. Door be buren was de weg vanaf het Hagelkruis tot aan de woning feestelijk versierd. Per landauwer met bruidjes toog het krasse echt paar, vergezeld van talryke familie leden, buren en kennissen naar de Parochiekerk, waar om 9 uur een H. Mis tot dankzegging werd opge dragen. 's Avonds bracht Venray's Harmonie het gouden paar eene serenade, waarbij de Heer P. Schols, als waarnemend President, Driekus en Mereejke in hartelijt.e bewoordingen toesprak. Ook de Schuttery „St. Anna" hield nog een défilé voor hun trouw oud- lid, echtgenoote en familie. Mogen zij nog lang met genoegen op dezen feestdag terugzien. Circus BougHone. Dinsdagavond gaf dit circus een voorsteiling op het Sportterrein al hier. De toeloop van het publiek, ook uit omliggende plaatsen was buiten gewoon groot, zoodat de directie wel tevreden zal zijn geweest, beter allicht dan de duizenden bezoekers, die van een dergelijk wereldcircus wel een wat ruimer programma hadden verwacht. 's Morgens vertrok het circus naar Deurne en moest Donderdag in Mierlo-Hout bii Helmond voorstel lingen geven. Donderdagmorgen passeerden hier wederom alle wagens, die in plaats van naar Mierlo bij Helmond naar Meerlo reden. Na een vergeefsche reis moesten zij wederom via Venray- Deurne-Helmond naar de nieuwe standplaats terug. Gevondem drie steigertouwen, zijn bij Kleuskens kaDtonnier, Schoor; 1 broche (wesp) is op het politiebureau. Geslaagd» De Heer H. G. Gooren, kleermaker, wonende Patersstraat alhier, is na goed afgelegd examen op de Amers- foortsche Coupeursschool geslaagd als Coupeur in Heerenkleeding. Ontwikkelingsavonden Als Spreker op den tweeden Ont wikkelingsavond heeft het Bestuur geïnviteerd den Heer H. Jans uit Geijsteren, die als Spreker zijn naam, die bij geniet, zeer zeker zal op houden. Trouwens het onderwerp, dat hij behandelen zal, heemschut en heemkennis met folklore zal zeker eenieder boeien, die van zijn streek en gewest meer wil weten. Het gesprokene wordt met lichtbeelden verduidelijkt. De bezoekers wacht een mooie leerzame avond en men kan er reeds bij voorbaat van over tuigd zijn, dat deze avond meer be zocht zijn zal dan andere avonden, hoewel het Bestuur op den eersten avond reeds kon constateeren, dat de belangstelling voor haar werk nog steeds zóó bestaat, dat hef hierover voldaan is en besloten heeft op den ingeslagen weg door te gaan. Rechtbank Roermond. Vonnissen 18 Oct. J. M. 31 jaar, reiziger te Venray, 2 mnd. gev. str. wegens verduistering van gelden bij Wed. Dietz te Tienray. N. V. verzekering-maatschappij „Johan de Witt"» Onder verwijzing naar de desbe treffende advertentie in dit blad kan worden meegedeeld, dat door tus- schenkomst van de N. V. Verzeke ring Mij. „Johan de Witt" in de ge legenheid gesteld wordt, in de rege ling en de kosten van eenmogelyke begrafenis vooraf te voorzien, door het sluiten eener begrafenisver zekering bij deze maatschappij. Door een verzekering by deze in stelling, worden alle kosten door haar betaald, terwijl de premie wekelijks, maandelijks, of in andere termijnen kan worden voldaan. Haar polisvoorwaarden zijn zeer vrijgevend, zooals extra uit keering bij ongeval premie-vrijstelling by invaliditeit, uitstel premie betaling, bij ziekte, werkloosheid, etc. De N. V. Verzekering My., „Johan de Wit" biedt een ideale verzeke- ringsvorm, en voorziet in een lang gevoelde behoefte. Vanaf heden wederom geregeld verkrijgbaar Polet 25 ct. per pond Soepvlees 30 ct. per pond Cottelets 35 ct. per pond Schouder z.b. 45 ct. per pond Rug opgemaakt 50 ct. per pond Bout z.b. 55 ct. per pond nu Slagerij Clir. Coumans Schadepost Ten nadeele van v. M. aan den Merseloschen weg werden een 15-tal prachtige konijnen door een hond, welke zich toegang tot het hok had verschaft, doodgebeten. Jonge Boeren Leunen. Alhier hield de Jonge Boerenver- eeniging op Dinsdag 11 October een zeer goed bezochte vergadering waarop 't regionaal grondonderzoek werd besproken. Reeds werden een 20-tal monsters opgegeven. Deze monsters moeten uiterlijk 25 Oct. by den Secretaris zijn. De kosten bedragen f 2.50, terwijl de Boerenbond en Jonge Boeren per monster ieder 50 cent vergoeden. Verder werd 't winterprogramma besproken. Er zal iedere Dinsdag een ontwikkelingsavond gehouden worden, waarop de Geestelijke en Technische Adviseurs verschillende onderwerpen zullen behandelen. Deze winter zullen er lezingen ge houden worden door Rector Steeg- mans en Ir. Dewez. We hopen dat al deze avonden druk bezocht worden. De eerste ontwikkeliDgsavond zal gehouden worden op Dinsdag 25 Oct. om 7 uur nam. Hierop zal de heer A. Vissers spreken over „meer winter- productie der kippen." CASTENRAY. Zondag 30 Oct. a.s. viert onze R.K. Jonge Boeren- vereeniging haar 15-jarig bestaans- feest. Dit feit zal eenigszins feestelyk herdacht worden. Om half 4 plechtig Lof waaronder vaandelwijding. Na afloop hiervan is ïn het Patro naat een feestvergadering, alwaar als Spreker zal optreden den Z.E. Heer Rector Steegmans, algemeen Geestelijk Leider der Limburgsche Jonge Boeren. 's Avonds om 7 uur wordt even eens in het Patronaat een film voorstelling gegeven, om de onkosten verbonden aan de aanschaffing van het vaandel eenigszins te verlichten. Moge de Jonge Boerenvereeniging „St. Brigida" by hun 3e lustrumfeest een groote belangstelling ten deel vallen. .Hazenconcours. Uitslag van het Hazenconcours, gehouden op de doelen van „Ons Genoegen", te Ysselteyn. Ie pr. H. Swinkels St. Joris Leunen 24 pnt; 2e pr. W. Slaessens St. Anna Venray 23 pnt; 3e pr. J. Arts, St. Hubertus Merselo 3 rozen; 4e pr. H. Arts, St. Hubertus Merselo 4 vieren; 5e pr. W. v, Stiphout, St. Hubertus Merselo 4 drieën; 6e pr. F. van Soest, Ysselsteyn 4 tweeën 7e pr. M. Arts, Merselo 2 eenen. T ooneeluitvoering. Door de besturen van de Hand boogschutterij, de Ruiterclub en de voetbal vereeniging te Ysselsteyn werd besloten, evenals vorige jaren wederom gezamenlyk een tooneel- uitvoering te geven, welke zal plaats hebben op 4 en 8 December. Opge voerd zal worden „Oogst van Odijk". Uitbreiding Patersklooster Het klooster van de Paters van het Allerheiligste Sacrament te Ste vensbeek, zal een groote uitbreiding ondergaan. Het ligt in de bedoeling het Juvenaat van deze Congregatie alhier onder te brengen. OVERLOON. Alhier werd een 2-jaarlyksche Landbouwwintercursus geopend. Leeraar de Lanbouw- onderwyzer A. H. Janssen. Vijftien leerlingen nemen deel. Horstcr Veemarkt. HORST, 18 October. Totaal aan voer op de heden gehouden markt 190 dieren, waarvan 45 stuks rund vee en 145 stuks biggen. De handel in rundvee was bevre digend met zelfde pryzen als ver leden week. De handel in biggen was goed met pryzen van f 10f 12. Ongemerkte biggen f 4f 6. In verband met het feest van Allerheiligen op Dinsdag 1 Nov., wordt markt gehouden op Woensdag 2 November. De groote Najaars- markt is vastgesteld op Dinsdag 8 November. SCHAEFFERS Grootestraat VENRAY levert brillen van de eenvoudigste tot de modernste modellen. Speciaal adres voor receptwerk. wy laten voor U de brillen gratis by den oogarts keuren. Eigen slypery. Concurreerende pryzen. Mgr. H. Everts f Te Buggenum overleed in den ouderdom van by na 84 jaren over leden de hoogeerw. heer Mgr. H. Everts, geheim Kamerheer van Z.H. den Paus, kanunnik van het kathe draal kapittel van Roermond en oud- professor van het groot seminarie aldaar. De thans overledene werd op 21 November 1854 te Sevenum, waar gister de begrafenis plaats had. Blerik bij Venlo? in de Woensdagavond ten stad- huize te Venlo gehouden vergadering der commissie betreffende de even- tueele samenvoeging van de afd. Blerik van de gemeente Maasbree by Venlo, werd met algemeene stem men het voorstel van Ged. Staten tot genoemde aansluitingaangenomen Postwissel verduisterd. Te Blerik heeft de gemeentepolitie zekeren H. aangehouden, die ten postkantore een postwissel trachtte te incasseeren, welke voor en ander bestemd was en die hy door het plaatsen van een valsche handtee- kaning meende te kunnen verzilveren, De man zal zich voor de Roermond- sche arrondissementsrechtbank te verantwoorden hebben. Benoemingen Bisdom Roermond Z. Hoogw. Excellentie Mgr. dr. J. H. G. Lemmens, Bisschop van Roer mond, heeft op zijn verzoek eervol ontslag verleend aan den Hoogeerw. Heer Mgr. J. H. A. Wouters als pastoor-deken te Maastricht en heeft benoemd tot: deservitor der St. Servaasparochie en deken van Maastricht den zeer- eerw. J. F. Ingendael; deservitor der St. Lambertuspa- rochie den weleerw. heer L. W. Linssen; deservitor te Heugem den weleerw. heer A. W. J. M. Custers; heeft vrygesteld in verband met de regeling der katholieke actie, die binnenkort zal plaats hebben, den weleerw. heer dr. P. E. J. Teeuwen; en heeft benoemd tot: kapelaan te Beek den Weleerw. heer N. H. Essers; kapelaan te Eys den weleerw. heer J. Th. H. M. Abels; kapelaan te Gronsveld den weleerw. heer J. H. G. Philippens; kapelaan te Vaals den weleerw. heer J. R. Rothkrans. Brandstichting Voor de Bossche Rechtbank stond terecht de landbouwer W. E. te Maashees, verdacht van brandstich ting in zyne woning. Toen de brand werd ontdekt, was E. op het veld werkzaam. Na de melding van het onheil be gaf hy zich naar de boerdery, doch stond niet toe, dat men het vuur bluschte, en de veldwachters zagen bij hun komst nog juist, dat E. met een brandende lucifer stroo aanstak. Na getuigenverhoor achtte de officier van justitie brandstichting bewezen en eischte hij een gevange nisstraf van anderhalf jaar. De verdediger, mr. P. Tripels, uit Roermond, achtte het onaannemelyk, dat iemand onder de oogen van twee veldwachters brand zou stichten hy sprak het vermoeden dan ook uit, dat zy zich moeten hebben vergist. Pleiter kon minstens twaalf getui gen naar voren brengen, die een ge heel ander licht op deze zaak kun nen doen schynen en hy verzocht dan ook haar naar den rechter van instructie terug te verwijzen, De rechtbank schorste daarop de behandeling der zaak en wees ze voor nader onderzoek naar den rechter-commissaris terug. Limb. Jonge Boerinnen. Te Meerssen werden de jaarlyksche studiedagen gehouden voor de voor zitsters en groepleidsters van de katholieke boerenjeugdvereeniging, de standsorganisatie voor de jonge boerinnen. Laatkomers. Toen de heer M. te Melick in zijn tuin kwam, zag hy zyn verbazing een bijenzwerm hangen. Daar het zwermen in Mei en Juni plaats heeft, mag dit toch wel als een byzonderheid vermeld worden. Zou den de yverige werksters zich ver gist hebben, in de meening dat het zomer werd Het woord is aan de imkers. Bejaarde man verdronken. Te Kessel (L.) is de 89-jarigelsnl- bouwer S. Segers, de oudste inwoner dier gemeente, door de duisternis misleid, in de Maas gevallen en ver dronken. Zyn lyk is opgehaald. Gunning boerderijen. Het bouwen van twee groote mo delboerderijen op de Weteringen te Nederweert is gegund aan de firma Bos en Deters te Wezep voor de som van f 28452. Er waren 22 in- schryvingen. Hoogste f 44.444. Verdubbeling van de motorrij tuigenbelasting. Ingediend is een wetsontwerp tot wijziging van de Motorrijtuigen belastingwet, waarin o.a. wordt voorgesteld de belasting te verdub belen voor alle motorrytuigen, die voorzien zyn van andere aan benzine motoren. Moord fe Eindhoven. Dinsdagnacht omstreeks half twee werd de politie te Eindhoven mee gedeeld, dat in de Hemelryken een man was doodgestoken. OnmiJdellyk ging men naar de aangeduide plaats, waar men het levenlooze lichaam vond van den 34-jarigen gehuwden L. A. Sanders, een berucht type uit Veldhoven. De vermoedelijke dader is aange houden doch ontkent. Burgerlijke Stand Venray. Aangiften van 14 tot 21 Oct. GEBOREN Henricus P. A. Lenssen, Draalstraat Anna M. J. Driessen, Hoogriebroek Theodora J. H. Janssen, Boschhuizen Leonardina J. W. M. Philipsen, Ysselsteyn OVERLEDEN; Wilhelmus G. Lormans, oud 10 dagen, Henseniusstraat. Maria C. Gooren, wed. v. Johannes H. van Ryswick. 68 jaren, Swolgen. Peter Smits, wedn. van Anna M. Verstappen, 70 jaren, Oirlo. Kerkelijke Diensten. PAROCHIEKERK. Gironummer 136144. Tel. 175. Heer der week Kapelaan Linssen. MorgeD ZONDAG de H. Missen om 6, 7, 8, 9 en 10 uur. In alle H. Missen collecte voor de Voortplan ting des Geloofs, 2 uur grooie Con gregatie, half 3 Kinderlof, 4 uur H. Familie, 6 uur Lof en Rozenhoedje. MAANDAG half 7 zielmis, 7 uur leesmis voor Mart. Cleophas, half 8 leesmis voor de levende en overleden leden der St. Crisplnusgilde, 8 uur gest. Sol. jaarg. voor Albert Esser en Johanna van den Boogaart, DINSDAG half 7 leesmis voor de overleden familie Mulders-Cleophas, 7 uur geen H. Mis, half 8 leesmis voor Philip Voermans, 8 uur jaarg. 2e klas voor Johanna Wismans, Leonard Wismans en Petronella Jenneskens, 9 uur plechtige Huwe lijksmis voor Peter Johannes Mulders en Anna Mathilda Clephas. WOENSDAG half 7 leesmis voor de Wed. van Gerven, 7 uur leesmis voor Jacobus Cleophas, echtgenoote en Mart. Cleophas, half 8 leesmis voor de overleden familie Wynhoven- Thielen, 8 uur Sol. jaarg. voor Henricus van den Boogaart en Theodora Janssen. DONDERDAG half 7 leesmis voor de familie In de Ryp-Groenen, 7 uur te Veltum H. Mis, 7.15 Sacraments mis en generale H. Communie van de leerlingen der Jongensschool, 8 uur jaarg. voor Gerard Ambrosius, zyne echtgenoote Catharlna van ter Velden en ouders. VRIJDAG half 7 leesmis, 7 uur leesmis voor overleden familie Diriks- Jenneskens, half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Laurentius van Valkenburg, Johanna van Tricht, Henricus Verhofstad, huisvrouw en kinderen. ZATERDAG half 7 O.L. Vr. Mis, 7 uur, half 8 en 8 uur leesmis. Wegens feest van Christus Koning en Allerheiligen en Allerzielen met hun Totiesquotus aflaten biechten van 4—7 uur. Het is verboden de laatste dagen voor Allerheiligen werkzaamheden op de graven der overledenén te ver richten, hierop zal streng worden gelet. H. Familie. Deze week vieren hun patroon heilige A. Jeuken, Th. Pouwels, G. Ewals» H. Camps, J. Gossen, P. Baten, H Tacken. Congregatie. Zondag 2 uur groote congregatie. K. J. V. Zondag half 8 leidsters. 2 uur Dins dag naaikrans, poetsen door Gemma Galgani. Allen, "die nog geld hebben van de verkoop van speldjes of toe gangskaarten voor blindenavond worden verzocht, dit uiterlyk Zon dagavond te bezorgen by Juffrouw Paping. K.A.J.V. Woendag 8 uur vergadering, allen, die nog contributie moeten betalen, worden verzocht, deze mee te bren gen. K'N.J.V. Maandag 8 uur groepleidsters- vergadering. K.B.J.V- Dinsdag half 2 vergadering groep leidsters, 2 uur algem. vergadering, contributie meebrengen. K. J. N. Zondag half 11 Elisabeth, Oda- Liduina- Theresiagroep. 3 uur Maria Philippetto, Agnes en Rosa v. Lima. Donderdag 5 uur Kruisvergadering K.J.M.-leidsters. Patronaats-Agenda. Zondag; Na de Hoogmis tot kwart voor 12 Leesbiiotheek. Kwart voor 4 tot half 6 Klein Patronaat. By goed weer voetbalspel. Half 7 tot half 10 Groot Patronaat. 7—8 uur groepraad voor G. L. en A. G. L. Dinsdag: Half 8 tot half 11 Goud- Pluvier. Woensdag: 6—7 Bonifaciusgroep 78 Gerardusgroep Jonge Werkman. Donderdag: Half 9—half 10 alge mene groep voor alle Je We. Gewestelijke Sociale Cursus. Woensdag: 7—10 les in 4 vakken. PATERSKERK. Morgen ZONDAG de H. Mi3sen om 5, 6 en 7 uur. Om 8.15 de Hoogmis Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzyde na de H. Mis van 5 uur. Onder de H. Missen collecte voor het werk der H. Kindsheid. Om 4.45 gez. Vespers, om 5.30 Lof met ge beden der Octobermaand. DINSDAG, gedurende de uitstellinT van het Allerheiligste te verdienen volle aflaat. Om 7.30 gez. Antonius- mis. 's Avonds om 5.30 Lof met ge beden der Octobermaand. VRIJDAG om 8 H. Mis. Op de weekdagen zyn de H. Missen om 5.30, 6.15, 7 uur en 7.30. Dagelyks om 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. H. H. MISSEN. Zondag om 7 uur voor Tilla Janssen Maandag om 7 uur vooroverleden ouders Dinsdag om 7 uur ter ere van St. Antonius tot zeker intentie Zaterdag om 7 uur tot z. intentie. DERDE ORDE. Heden na de Hoogmis bestuurs vergadering. TRIDUUM. Woensdagavond 6 uur opening van het jaarlyksch Trlduum, dat gepreekt wordt door den Zeereerw. Pater Venantius Wortelboer. Onderwerp van dezen avond„Christus en zyn Evangelie." Donderdagmorgen 7 uur H. Mis voor het geestelyk en tydeiyk welzyn van de leden onzer Vereeniging. Na het Evangelie Homilie, 's Avonds 6 uur Lof met predikatie. Onder werp: „Christus en Zyn Offer". Vry dagmorgen 7 uur H. Mis voor de overledenen der Vereeniging. Na het Evangelie toespraak, 's Avonds 6 uur Lof met preek. Onderwerp: „Christus en Franciscus." Zaterdagmorgen 7 uur H. Mis en algemeene H. Communie der vrouwen. Voorbereiding door den predikant. Verder geen oefeningen. Zondagmorgen (30 October) om 7 uur H, Mis met algem. H. Communie van de mannen. Voorbereiding door den predikant, 's Avonds om half 6 Plechtig Lof met slotpredikatie „Christus, onze Koning." Défilé vóór het Allerheiligste. Te Deum en Pauselyke Zegen. De collecte van dezen avond voor ons liefdewerk „Gezinshulp" zy U geheel byzonder aanbevolen. Donderdag en Vrydag een half uur vóór en na de avondoefening in het gastenkwartier van het klooster expositie van de kleedingstukken door de Tertiarissen als resultaat van de één-stuk-actie byeengebracht De kleedingstukken gelieve men tydig te bezorgen. De Tertiarissen worden verzocht zooveel mogeiykal de oefeningen mee te maken en handboekje mee te brengeD. Vriendelyk vragen we om bloemen voor de versiering, liefst Woensdag morgen. Jonge Derde Orde. Maandagavond om half 7 novicen- onderricht afdeling meisjes. Donderdagavond om half 7 voor de jongens-afdeling. NedeHandsch Van die verschiefende Product pijnen, dan hier, dan daar? Ze blijven weg met één of twee van die Volgens recept van Apotheker Dumont AKKER.CACHETS Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD Boerenknecht v. Horst 16 a 20 jaar voor 1 Nov. 1 boerenknechtje 1415 jaar 1 agent Spaarkas bankwerkers 1 smidsknecht 1 huishoudster Bolknakwerkers voor Eindhoven Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg BIEDEN ZICH AAN Flinke dienstbode goed k. koken Bekw. boerenknecht 33 j. v. Paschen 1 Boerenknecht voor 1 Mei '39 1 daglooner Burgerdienatmeisjes 1 burgerdienstmeisje 16 jaar losse arbeiders timmerlieden, grond werkers, winkelbediende, opperlieden, sigarenmakers enz. enz. 1 werkmeisje 2 a 3 d. in de week 1 Boodschapper of wissellooper DISTRIBUTIE: Maandag 1011 B en C-boeren Donderdag 35.30 alle anderen. Vrijdag uitgeven van spaarbons. Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing: De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdagavond a.s. van half 8 tot half 9 Voor de vele blijken van be langstelling, bij mijn 25-jarig ambtsjubileum ondervonden, be tuig ik, ook namens mijne echt genoote en kinderen, hartelijk dank. Ooslrum. v. d. Landbouwbond. Premiebetaling Zondag 23 Oct voorm. van II tot 12 uur in café M. Liijens- Peeters te Leunen. De premie bedraagt 1 Vs Pct Leunen. Algemeene Vergadering op Woensdag 26 October nam half 2. LEZING door den W.E. Heer A. Vissers. Trouwe op komst verzocht. Het Bestuur Wederom gelegenheid tot Ook ongereinigde bieten wor den aangenomen. Alles wordt aan huis afgehaald. J. Hezen-Nelessen Telef. 111, HORST. 2 Bij aankoop van 10 glazen 1 glas cadeau. Jacq. Coenen-Houtackers vanaf 35 cent. Joh. Claessens voor verlichting van kippen hokken en stallen. 'Vraagt prijs. J.Coenen-Houtackers vindt U lekker, maar lekkerder ais Banketbakkerij-Kokerij ze vervaardigd heeft. Kinderwagens Ledikanten Wiegen met kap Looprekken Hobbelpaarden Rieten Ruststoelen 1480 3.98 3.50 2.98 1.(8 360 Groote Waschmanden 60 Honden-, Duiven-, Slagers- en Bakkersmanden aan buitengewoon lage prijzen. steeds in voorraad Kachels, Kachelplaten, Kolenemmers, Schoppen, Pooken, Buizen. Zeer lage prijzen. Jacq. Coenen-Houtackers Kolenschoppen, Kachelplaten, Kolenbakken, Kolenkitten, Lampen, Lantaarns, Lampekappen en glazen, Lantaarnkousjes, Bedkruiken, Nachtpotten, Poken, Haakjes, Waterketels met korte en 1. zak, Kachelzeiitjes, enz. Wordt thuis bezorgd. Hofstraat 8 17 Steeds voorradig vanaf 6 ct. per liter. Vleeschglazen, Inmaakketels, Bindtouw, Vleeschhaken enz. Jacq. Coenen-Houtackers Regenpijpen en broeken ilandbcschermers, Motorhandschoenen, Fietstasschen, Polsriemen, Sportbanden, Beurzen, Tasschen, Sportartikelen naar Grootestraat 6 Tel. 98 Voor naar v.h. A. THIELEN Speciale aanbieding Peerlampen 15 en 20 watt 25 ct 25 en 40 watt 30 ct Gasgev. lamp 40 en 60 watt 40 ct 75 en 100 watt 45ct Zeer goed en gegarandeerd. Jacq. Coenen-Houtackers wil zeggen Zuiver Wollen De an kwaliteit schapenwol, in alle kleuret roi Speciale Reclameprijs maten 1! Van 15 tot en met 31 Fa. Voor Wollen Dekens HET ADRI

Peel en Maas | 1938 | | pagina 2