Bijvoegsel van PEEL EN MAAS Zaterdag 16 Juli 1938 No. 29 Kerkelijke Diensten» PAROCHIEKERK. Gironummer 136144. Heer der week Kap. LINSSEN. Morgen ZONDAG de H. Missen om 6, 7, 8, 9 en 10 uur. In alle H. Missen collecte voor de St. Pieters penning. Om 7 uur H. Mis met alg. H. Communie voor alle parochieele Jeugdvereenigingen, kwart voor 8 bijeenkomst van kleine en groote Congregatie aan de kerk voor de bedetocht naar Oostrum. half 3 Kinderlof, 6 uur Lof en H. Kruisweg. MAANDAG 6 uur H. Mis voorde vruchten der aarde, (Maaiersmis). 7 uur leesmis voor Lamberdina van Rens wed. Mart. Verhaegh, half 8 leesmis voor Peter Joh. Aarts, 8 uur jaarg. 2de klas voor H. v.d. Heuvel, 7 uur Lof. DINSDAG half 7 leesmis, 7 uur leesmis, half 8 leesmis voor Jan v.d. Berg, 8 uur jaarg. 2de klas voor Everard Messemaekers, Agnes Geen en en Kinderen, 9 uur H. Mis voor den Kleermakersbond. WOENSDAG half 7 leesmis, 7 uur leesmis, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Michel Schraven en Anna Roelofs. DONDERDAG half 7 leesmis, 7 uur te Veltum H. Mis, kwart na zeven Sacramentsmis en generale H. Com munie van de leerlingen der Jongens school, 8 uur jaarg. voor Johannes Janssen en Catharina Verstegen. VRIJDAG half 7 leesmis, 7 uur leesmis, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Frans Poels. ZATERDAG half 7 O. L. Vr.-Mis, 7 uur leesmis. half 8 leesmis, 8 uur leesmis, 7 uur Lof. H. Familie. Volgende week zal 't uur van vertrek van den trein naar Venlo voor de Belletable-onthulling bekend gemaakt worden, De prefecten worden verzocht de niet verkochte kaartjes zoo spoedig mogelijk terug te bezorgen bij den Directeur. Congregatie. Zondag, na de H. Mis van 7 uur, bedevaart naar Oostrum. K. J. V. Zondag districtsdag in Venlo. Ver trek 8 uur precies aan Paterskerk. De jeugdmis is om ,7 uur. Wegens de bedevaart naar Oostrum en de dis trictsdag zullen er dezen keer mis schien zijn, die niet in deze H. Mis tegenwoordig kunnen zijd. De vol gende maand worden allen verzocht, present te zgn, 's avonds 8 uur leidsters, apostolaats- en asp. ap. leden. Maandag 8 uur leidslersclub. Poetsen door aspiranten. K. J. M. Zondag 7 uur jeugdmis, 3 uur Rosa van Lima en Agnesgroep. K.M.J.V. Woensdag half 8 korfbalclub. Donderdag 7 uur groepsleidsters, 8 uur algem. vergadering. K. A. J. V Dinsdag 7 uur groepsleidsters, 8 uur algem. vergadering. Patronaats-Agenda. Zondag 3de Zondag v.d. maand, vim 7 u. H. Mis met algem. H. Commu- Die voor alle leden der jeugdbewe ging, zijnde Jonge Werkman, Patr. leden, Junioren v. voetb. en gymn. club (K.J.C.), verkenners (deze in uniform) jongenscongregatie. Natuurlijk is de jongensafd. volledig present. Dat zijn we aan onze eer verplicht en een flinke jongen gaat graag dikwijls naar zijn vriend Christus. Gezamelijk wordt gezongen uit Zingt allen mee Mis no. 1 onder leiding van een dirigent en organist. Dezelfde jongens kunnen 'snam. tegen gereduceerde prgs ook de paardenfeesten meemaken. Voor k'.. patr. 15 ct., voor gr. patr. 25 ct. Natuurlgk moet alle achterst, contr. eerst bijbetaald zgn. Kaartjes moeten afgehaald worden vanaf 21/,3 uur. We gaan dan gezamelrjk naar het sportterrein, aDdeis geldt deze re ductie niet. Na het Kinderlof is nog voldoende gelegenheid om kaartjes te krijgen. Niemand blijve daar weg. ZoDdag natuurlgk geen patronaat, na de Hoogmis groep v.d. aspiranten. Woensdag 71/, u. alg. groepbgeenk. PATERSKERK. Morgen ZONDAG de H. Missen om 5. 6 en 7 uur, om 815 de Hoog mis voor de leden van de Aartsbroe derschap, na de Hoogmis processie. Gelegenheid tot biechten aan de Evan- geliezijde^ na de H. Mis van 5 uur. Om 4 45. gez. Vespers, om 5.30 Lof. DINSDAG gedurende de uitstelling van 't ^Allerheiligste te verdienen volle aflaat. Om 7.30 gez. Antonius- mis. 's Avonds om 5.30 gez. Vespers en Lof. VRIJDAG om 7.30 gez. H. Mis. 's Avonds om 5.30 oefening van de H. Kruisweg. Op de weekdagen zgn de H. Missen om 5.30, 6.15, 7 uur en 7.30. Dagelijks om 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. Gelegenheid om aan 't klooster de jaarlijksche bijdrage te betalen voor de stoelen. H. H. MISSEN. Maandag 18 Juli om 6.15 voor Gertruda van VegchelArts als lid van het Koordje. Om 7 uur voor Jan van den Munckhof. Dinsdag 19 Juli om 615 voor Jan van den Munckhof. Om 7 uur voor Gertruda van VegchelArts als lid v.h. Koordje. Donderdag 21 Juli om 6.15 voor Gertruda van VegchelArts als lid v.h. Koordje. DERDE ORDE. Zondag na de Hoogmis vergadering van het Bestuur der Derde Orde. GENADEKAPEL OOSTRUM. Morgen Zondag de H. Missen om 7 uur en half 10: half 3 Congregatie voor de meisjes 3 uur Kruisweg en Lof. Maandag half 8 gest. gel. jaarg. voor Ger. Wisman3, echtgenoote en kinderen. Donderdag half 8 best. gez. jaarg. 3e klas voor Gerardus Derickx. Zondag 24 Juli blijde inkomste van den Bisschop, die de kerk komt consacreeren. Om 6 uur wordt de Bisschop nabij den overweg afgehaald door den volgenden stoet: 1. Ruiterclub 2. Harmonie 3. Kinderen 4. Boerinnenbond 5. Jonge Boeren 6. Boerenbond 7. St. Rafael 8. Handboogschutterij St. Antonius 9. Handboogschutterij H. Maria 10. Voetbalclubs Alle vereenigingen voeren hun vaandel mee. (nummers 11, 12 en 13 drie versierde groepen, die zinne beelden betreffende de kerkconse- cratie dragen, nl. 11. een kerkgebouw 12. een stel ampullen, waarin de Bisschop de H. H. zalf-oliën be waart, voor de consecratie nood zakelijk. 13. een vaatwerk met wierook, eveneens noodzakelijk bij de con secratie. De stoet wordt op den Oirloschen weg opgesteld en defileert voor den Bisschop, die zich daarna aansluit en een kort Lof celebreert. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD 1 dienstmeisje voor 'n Klooster van 18 êt 23 jaar. 2 burgermeiden voor Venray 1 burgermeisje voor Deurne 1 dagmeisje 1 boerenknecht voor Sittard Maaiers en binders stersged. den oogst v. Venray en omgeving. BoodschapjoDgen goed kunnende fietsen Burgerdienstmeid voor Venray Metselaars v. Duitsch grensgebied Boerenknecht voor Venray Boerendienstmeisje voor dadelijk Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg 1 burgerdienstmeid Helmond Metselaars en steenfabrieks arbeiders voor Duitschland BIEDEN ZICH AAN Maaiers en binders. 1 jongen v. kantoorwerk 2 jongens voor kantoor of magazijnwerk Werk-dagmeisje losse arbeiders timmerlieden, grond werkers, winkelbediende, opperlieden, sigarenmakers enz. enz. Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing: De kaarten zullen afgestempeldworden Woensdagavond a,s. van half 8 tot half 9.

Peel en Maas | 1938 | | pagina 11