FOTO'S VAN DEZE WEEK Bqrgemeester De Vlugt voert het eerste telefoongesprek na de aansluiting van het De heer N. Arkema is benoemd tot Nabij „Golden Gate" te San Francisco woedde een hevige storm, waardoor Amsterdamsch telefoonnet in het automatisch interlocaal verkeer. directeur der Ver. van Ned. Gem. het vrachtschip „Ohiran" strandde, tegelijk met een reuzen walvisch- Het nieuwe Engelsche „Twee lingvliegtuig" gaf bij Roches ter een demonstratievlucht. Boven: even na den start; onder: de „Mercury" los van de Maia. De bouw van de nieuwe Zeppelin vordert snel. In Friedrichshafen wordt hard gewerkt aan het nieuwe luchtschip de L.Z. 130. Onze foto toont een arbeider, die met de nieuwe klinktang aan het klinken is. De Italiaansche dichter Het M.S. „Ruys", gebouwd op de werf van de Kon. Mij. „De Schelde" voor rekening d'Annunzio is plotseling De eerste foto van het nieuwe Oostenrijksche kabinet na den Ministerraad van van de K.P.M., is aan een vierdaagsche technische proeftocht begonnen. overleden. 15 Februari. In het middenBondskanselier Schuschnigg. Van de werf der N.V. Ned. Scheepsbouw Mij. werd het motortankschip „Carelia" te water gelaten. Mevrouw J. H. Rahusen- Roelofsz verricht de tewaterlating. Rechts: de heer Goedkoop en midden: Dr. W. de Vlugt, burgemeester van Amsterdam. Het wapen van Prinses Beatrix. Het wapen dat verleend is aan de mannelijke of vrouwelijke na komelingen uit het huwelijk van H.K.H. Prinses Juliana en Z.K.H. Prins Bemhard. Van de werf J. en K. Smit te Kinderdijk werd de groot ste zeetinbaggermolen „Karimata" te water gelaten voor rekening van de N.V Mij. Billiton. De Amerikaansche Generaal Pershing, beroemd uit den Wereldoorlog, stierf na een korte ziekte.

Peel en Maas | 1938 | | pagina 10