DEBDE BLAD VAN PEEL EN MAAS Venray's Mannenkoor Radio-Centrale Venray Allemaal een achter licht Ons weekpraatje. Zaterdag 11 en Zondag 12 December Setündekkauues1 Van de Sport velden. Zaterdag II December 1937 Acht en vijftigste Jaargang No 50 We hebben het tegenwoordig druk over de „eischen van het verkeer", waarbij dan gedacht wordt aan de eischen van het snelverkeer. 'n Automobilist heeft zoo'n haast, en dus heeft zijn wagen zoo'n gang, dat er geen moge lijkheid meer is om een obstakel als 'n wielrijder, te ontwijken als dit obstakel in het licht der schijnwerpers opdoemt. Vandaar dat de fietsers van 1 Januari a.s. af een verlichte re flector achter op hun rijwiel moeten voeren, opdat ze tijdig door de automobilisten kunnen worden opgemerkt. Maar intusschen heb ik wel eens gedacht: als een autobe stuurder een van achteren on verlichte fiets niet of moeilijk kan ontwijken, hoe zal hij dan een onverlichten wandelaar uit den weg gaan Als consequenties op de van achteren verlichte fiets zal nood zakelijk de (kunstmatig) verlichte wandelaar een ding des moder nen verkeers worden. Heusch, het zal zoo lang niet meer duren, of we loopen allen met een gasmasker in een rug- tasch en een verlichte reflector daarop. Op het oogenblik heeft men reeds uitgevonden, dat paarden, die 's morgens of 's avonds door hun geleider van of naar stal worden gevoerd, een gevaar voor het verkeer opleveren, waarom sommige politiemannen ten plat- telande er reeds toe overgingen om in dergelijke gevallen proces verbaal op te maken, wegens het in gevaar brengen van de veiligheid van het verkeer. Mr. Z(aaijer) betoogt thans in 't „Zeeuwsch Landbouwblad" dat een dergelijke bestuurder niet strafbaar is, omdat die berijder op normale wijze aan het verkeer deelneemt en niet op abnormale wijze zijn rijdier bestuurt of be rijdt. De veiligheid van het verkeer wordt in gevaar gebracht door iederen automobilist, die 'savonds in het donker met zoodanige snelheid rijdt, dat hij geen kans meer heeft, om zijn auto tijdig tot stilstand te brengen. Teneinde veroordeelir.g echter te ontgaan, adviseert Mr. Z. dat de voerlieden niet op de paarden gaan zitten, maar terzijde van de paarden loopen. Zeer kort na het verschijnen van dit artikel is een automobi list onder de gemeente 's Heer Arendskerke,die bij het passeeren van een tegenligger niet tijdig genoeg een span paarden ont dekte om de dieren te ontgaan tegen een boom gebotst en ge wond naar een ziekenhuis over gebracht. De redactie van het Zeeuwsch Landbouwblad adviseert daarom in het belang van de veiligheid van de dieren en hun geleiders om, al levert dit practisch be zwaren op, 's avonds een lantaarn mede te voeren. Twee „koplampen" en een rood achterlicht zou ideaal zijn, maar hoe moeten deze aan een paard bevestigd worden Het paard zou dan in een krat dienen te loopen. Met belangstelling wordt in landbouwerskringen afgewacht hoe de rechterlijke macht, naar aanleiding van de opgemaakte processenverbaal, hierover zal oordeelen. En uw moeder Best! Dank u. Met papa óók alles wél! Uitstekend. Dank u. Uw zuster is zeker.... Ja, die maakt het best. En uw broers Dank, zéér goed Toen was de tafelheer au bout de son latin. Hy zei nog 'n keer „hm" en toen was het gesprek gestokt. Het zwijgen duurde minuten lang en werd eindelijk zóó pijnlijk, dat het jongemeisje het noodig oordeelde om haar tafelheer weer 'n beetje op gang te brengen. Ze keek hem eens terzyde aan en zei toen ondeugend Ik heb ook nog een gróótvader... Het feit, dat zoovelen onzer tekort schieten in de kunst van converseeren, doet ons dikwijls grof worden, wan neer het noodig is om „stemming" te vertoornen. Let maar eens op het groote verschil tusschen de fijne humoristische Fransche chansons en de rauwe boertigheid, welke den inhoud vormen van zoovele liedjes van onze kleinkunstenaars. Ik heb behoefte om deze dingen eens te zeggen, nu ik Zaterdag en Zondag j.l. veroordeeld was om de verschillende Sinterklaisprogrammas van de Nedeilandsche Omroep ver- eenigingen te beluisteren, Daarby bleek me allereerst, hoe zeer men den zin tot beperking mist, welke een der grondslagen van eiken goeden en logischen opzet is. Van Zaterdagmiddag af tot Zondagavond toe zijn de luisteraars vervolgd met tallooze variaties op „Sinterklaas en z'n Zwarten Piet." Dat is tenslotte nog tot daaraan toe, maar de conversaties, welke voor de microfoon werden gerepro duceerd, waren de meeste althans absoluut ongenietbaar voor wie over eenigen goeden smaak beschik ken. De „gein;' was zoo piatvloersch, de grollen waren zoo geforceerd, dat de „kunst" van dat alles tesamen het gewone gehalte van het repor- toir van de artisten, die bruiloften partijen plegen op te luisteren, niet te boven ging. Ik weet niet, of er niet een Om- roepvereeniging was, welke óók nog iets behoorlijks ten gehoore heeft gebracht, ik zelf heb dan dat deel der uitzending toevallig gemist. Wat ik heb gehoord, was geenszins pas send in de sfeer, welke ik me uit oude, goed-Hollandsche traditie her innerde en die me thans, luisterende naar de radio-uitzendingen, verre bleef. Ik vind het echt jammer, dat het karakter van zoo'n mooi, typisch vaderlandsch feest, werd verkracht door het geweld van een soort kermislol, welke uit de luidsprekers de huiskamers der luisteraars ver vulde. Wie Sinterklaasstemming willen brengen met onnatuuriyk-brommerig uitgesproken nonsensikaliteiten, half bedwongen gelach en geginnegap op den achtergrond van de studio-kamer, flauwiteiten als het herhaaldelijk aanspreken van den bisschop met ..baossie", die geven blijk, dat ze geen flauwe notie hebben van de ideële waarden, welke verscholen kunnen liggen in de volksgebruiken en -gewoonten, cp schoone legenden gebouwd. Het was niet noodig, dat Max Tak en Guus Weitzel en Oome Keesje of hoe ze méér, dan wel ènders mogen heeten ons demonstreerden dat ze niet écht meer aan Sinter klaas geloofden. Dat zouden we ook zonder al die opzettelijke boertige gein wel van ze hebben aangenomen. Het was in elk geval jammer, dat zc met hun heftige armzwaaien zoo vele teere weefselen hebben ver broken, welke den geest van duizen den luisteraars verbonden hield aan de legendarische figuur, welke we om al zijn deugd en zyn gulle hart, sedert eeuwen op zijn naamdag gaarne een eereplaats in de huis kamer van het Nederlandsche gezin inruimden. En nu ik het tóch aan den stok heb met de omroepvereenigingen, welker groote verdiensten in het algemeen ik niet ontken en welker programma's meestentijds de toets der critiek, als we ze met die uit het buitenland vergelijken best door staan, ik meen aanmerking te mogen maken op het té veel aan propaganda voor het eigen bedrijf en het eigen programmablad, in de zenduren. Ik zeg dat mede in het belang der vereenigingen zelve. De strijd om het bestaan in den aether voert de intensiviteit dier propaganda steeds hooger op, zoodat het middel méér dreigt te gaan beteekenen dan het doel. Kunnen we ons een uitgever van 'n krant voorstellen, die de kolommen van zyn blad van de eerste tot en met de laatste bladzijde gebruikt om het nut van zijn eigen uitgave en de noodzaak van het betalen van het abonnementsgeld duidelijk te maken en in zijn ijver vergeet om... öök nog wat nieuwsberichten op te nemen Een zeer groot deel van de Sinter klaasprogramma's zyn door de Om roepvereenigingen dienstnaar ge maakt aan reclame voor haar zaak. De kunst van convcrsecrcn. Verstaan de Nederlanders haar niet. Sinterklaaslol voor de radio. En nóg wat I De goéde uitzonderingen daarge laten, zijn Hollanders over het Trouwens ook op andere dagen kan algemeen geen gezellige praters. Het men z'n luidspreker haast niet meer converseeren ligt ze niet. Ik geloof, „aan" zetten, of men „valt" ze hebben te weinig fantasie en zijn aetherisch gesproken midden in te ernstig dan dat hun geest zich een opwekking om het „omroepblad in speelsch woordenspel zou kunnen met gratis nummers en een geschenk" vermeien. In dat opzicht zijn ze heel te bestellen, dan wel een lidmaat anders dan b.v. onze Zuiderburen, schapsbijdrage te gireeren. Het wordt wier vlot gekout we als „lichtzinnig" i allervervelendst, plegen te brandmerken. Men houdt ons in Huizen en Hil- Aardig vond ik een dezer dagen versum graag het spook van de ons tekort aan conversatietalenten radio-belasting voor. Als de luiste- geschetst. j raars niet vrijwillig betalen, dè.n.... Een zekere jongedame had onlangs Welnu, laat dan komen wat moet haar eersten tafelheer. i en rechtvaardig is. Het is beter, dat Hoe gaat het u begon deze de klaploopers worden gedwongen het gesprek. 9- Dank u, ae«r go«di opvoering van de bekende OPERETTE met medewerking van 'n ORKEST onder leiding van dhr. H. Welting, in de Zaai „Wilhelmina", Schoolstraat. Aanvang beide avonden te 7.30 uur. Prijzen der plaatsen: le Rang 75 ct. 2e Rang 50 ct. PLAATSBESPREKEN Zaterdag- 11 Dec. van 24 uur en Zondag 12 Dec. van 111 uur a. d. zaal h 10 ct. Om mogelijke teleurstelling te voorkomen, wordt den Hee- ren Donateurs vriendelyk verzocht zooveel mogelijk Zater dag te komen. beweging" hun aethergenot perma nent zien of juisterhóóren vergald door openbare vermaningen aan de slimmelingen, die de appels uit buur mans tuin het lekkerst vinden smaken Krakelingen. Dood is dood Den vorigen winter is tydens het onderzoek van 'n graftombe van 'n Egyptische koningin, wier stoffelijk overschot daar ongeveer 5000 jaar had gerust, graan gevonden. In dien lijd en in dat land was het een ge bruik, dat een doode 'n hoeveelheid graan werd meegegeven in het graf. Dat was, meen ik, om den geest tot voedsel te dienen. Precies her inner ik me dat op het oogenblik niet. Van die graankorrels, die het vorige jaar zijn gevonden, zijn er wat.... uitgezaaid. En dat zaad leverde nog steDgels, welke een hoogte van meer dan twee meter bereikten Zaad van 5000 jaar oudEen andere hoeveel heid werd deze week uitgestrooid voor een nieuwe proefneming. Deze dingen zijn geen fabels Reeds eerder hebben proefnemingen met het uitzaaien van in Egyptische graven gevonden graankorrels uit gewezen, dat de kiemkracht nog geenszins was verloren gegaan. Dat zijn toch dingen, die 'n mensch als-ie denken kè.n en wil veel te overwegen geven. Zoo'n graankorrel, welke 5000 jaren met het lichaam van 'n mensch begraven ligt, los van elk leven, schiet ineens weer uit tot een halm van meer dan twee meter. Na 5000 jaren van schijndood. En de mensch, die mét de graan korrels in het onderaardsche gewelf werd weggelegd Sommigen zijn zoo verzekerd in hun oordeeldood is doodWat weten zij, wat weten wij van het leven, dat we van den dood spreken? Zal de graankorrel 5000 jaar de kiem met zich blyven dragen, om dan nog leven te schieten en zal onze kiem, onze geest vergaan met de laatste harteklop Och, ik weet weldeze ontboeze ming valt buiten het kader van deze krantenrubriek, maar elke aanleiding is goed genoeg om tot overweging van het eeuwige te geraken. Dus ook de graankorrels uit een oud-Egyptisch koningsgraf en de misschien dwaze inval van den schryver dezer artikeltjes. Waar werd oprechter trouw... Twee jaren geleden verdween de wereldberoemde recordvlieger Kings- ford Smith op een vlucht van Lon den naar Australië, ergens op of aan de kust van Burma in Britsch- Indië. Nasporingen mochten niet baten. Die waren trouwens ook moeilijk, want het grootste deel van deze kust vormde tevens de begren zing van onmetelijke en onbekende oppervlakten oerwoud en moerassen. Enfin, van tyd tot tijd berichte -de dagbladen, dat Mevr. Kingsfprd Smith onvoorwaardelijk bleef aan nemen, dat haar man nog in leven was en zij in zijn behoud en terug keer bleef gelooven. Totdat 4 December j,l. uit Mel bourne werd bericht, dat de echt- genoote van „wijlen" Kingsford Smith dien dag was hertrou vd met den in dustrieel Mr. Alan Tully. Tegelijk verluidden er persberich ten uit de Ver. Staten, dat een broer van KiDgsford Smith, die nog steeds de mogelijkheid gelooft, dat de vliegenier in leven is. aan het hoofd van een expeditie per schip naar Burma was gestart om aldaar na sporingen te doen Ik geloof, dat het oordeel van de weduwe objectiever is dan dat van den broer. Maar sjongen, aangetrouwd blyft toch maar aangetrouwd, hoor o.ue te betalen voor wat ze betrekken, [dan dat da „contribuantenuit eigen Alle copie hierop betrekking hebben de, moet Donderd vóór 1 uur in ons bezit zijn. SER V ATIUS-OM ROEP Ook tegen B.V.C. kon Servatius hst niet tot een overwinning brengen. Door deze nederlaag bezet Servatius momenteel een voor haar onwaardige plaats in de huidige rangschikking, 't Is onbegrijpelijkin iedere wed strijd die wij gezien hebben was Ser vatius voor drie vierde van de tijd in de meerderheid, doch de overwin ning ontglipt hen steeds. De acht%rhoede is zooals gewoon lijk prima, doch de voorhoede is er hopeloos uit, en een enkele maal deelt de middenlinie dan in deze malaise. Deze voorhoede volhardt maar steeds in het korte spel dat de tegenstanders gelegenheid tot ingrijpen biedt. Mijns inziens moet de voorhoede gewijzigd worden. Wat deDkt b.v. de elftalcommissie van de volgende opstelling Vermeulen Swinkels J. Gommans Eibers Bexkens van Tol Wientjes J. Langen Manders A. Gommans Geurt jens My dunkt dat van deze stevige voorhoede toch wel wat te verwach ten is, en de middenlinie en backs volkomen voor hun taak berekend zijn. Laat ons afwachten Zondag over acht dagen komt D.E.V. op bezoek. Het tweede elftal trok naar Oos trum met een zeer gehavend elftal kreeg hier de kous op de kop, liefst met 40 eischten Camps en zijn mannen de eer op de kampioenen de eerste en eenige nederlaag toe gebracht te hebben. Het derde elftal wist weer een 21 achterstand twintig minuten voor het einde in een 52 overwin ning om te zetten. Te meer is deze overwinning sprekend, omdat van dit oogenblik af Servatius slechts met tien man in het veld was. Daar Wim Geurtjens zich zonder verlof van den scheidsrechter naar de kleed kamer begaf toen hij een bloedneus had opgeloopen, mocht hij niet verder meer aan den wedstrijd deelnemen, hetgeen volkomen volgens het regle ment was. De keeper van Oostrum 3 hier de ster van het veld en hij behoedde zijn elftal voor een grootere nederlaag. Hiermede beeft Servatius 3 de helft van de competitie achter de rug en wist tot nu toe alle wed stryden te winneD. Volhouden jongens en het kampioen schap wordt uw deel. VALK-REVUE. Regen en sneeuw brachten Zondag voor de eerste maal stagnatie in de competitie. Vele terreinen waren onbespeelbaar, waardoor verschillen de wedstryden werden afgelast of een ontijdig einde namen. Ondanks de slechte weersgesteld heid vonden de wedstryden voorde Valk-teams doorgang, met uitzon dering van de Smaktde Valk 4, die ongeveer 20 min. voor het einde gestaakt werd wegens slecht weer. DIS I—De Valk 2 4-2 Geruimen tijd zijn beide partijen aan elkaar gewaagd, tot na een kwartier verandering komt, als de midvoor van de Valk zijn kans be nut en onhoudbaar inschiet 01. De thuisclub laat zich echter niet ont moedigen en bij een volgenden aan val komt reeds den gelijkmakerij Vlug en afwisselend spel volgde i, met D.I.S. iets in de meerder heid, hetgeen zy spoedig weten uit te drukken met een fraai doelpunt 2—1. Even voor de rust krijgt de Valk een penalty toegewezen, welke door Weyers in een doelpunt werd omgezet 22. Na de thee zet D.LS. fel op, en moet de Valk zich iets tot verdedi gen bepalen. Nadat eenige aanvallen afgeslagen zyn, krijgt het Oirlo- kanon Buddiger eenige vrijheid van beweging en 't is 3—2. Dezelfde speler zorgt even later voor 42. Ondanks eenige energieke pogingen van de Valken om den achterstand te verkleinen, slagen zy hierin niet en komt het einde met een eervolle nederlaag. De Valk 3—D.I S 2 1—1. Van het derde elftal hadden we een surprise verwacht. Hoewel de puntenverdeelmg tegen D.I.S. 2 een goede beurt mag genoemd worden, had de Valk 3 met een veld-over- wicht van minstens 2/3 van den wedstryd, een kleine overwinning wel verdiend. Toch moeten onze voorhoede-spelers zich nog meer op goed en zuiver schieten gaan trainen. SmaktDe Valk 4 70. De benjamins kregen weer een flinke nederlaag te slikken. Het vierde heeft ook steeds met pech te kampen. Tegen de Smakt moesten zij weer met drie invallers uitkomen. De wedstryd werd vanwege het slechte weer gestaakt. Programma voor 19 Dec. N.W.C.— De Valk 1. S.S.S. Overloon. Dinsdagavond kwam de voetbal vereniging S.S.S. wederom in ver gadering bijeen, ditmaal onder leiding van den nieuwen Voorzitter F. Ver hoeven. Hij deelde mede bericht ont vangen te hebben van bondswege, dat S.S.S. I zich niet kan terug trek ken, aangezien nog een reserve'elftal uitkomt. Hij stelt daarom voor om alsnog te probeeren een le elftal bij elkaar te trommelen. Er gaven zich dan ook weer enkele nieuwe spelers op. Besloten werd om a.s. Zondag een oefenwedstrijd te spelen. Tot Secretaris werd gekozen Th. v. Glabbeek. S.S.S. II Vianen-Vooruit I 42 Zondag speelde S.S.S. II voor de Competitie tegen Vianen-Vooruit I welke door S.S.S. met 4—2 werd gewonnen. Het was dan ook een goed ge speelde wedstryd waarin onze reserves den toon aangaven, vooral voor de rust toen zij nog een 21 achter stand hadden, doch toen de spil de partyen op gelyke voet bracht door een vrye trap, kreeg ook de midvoor (welke hedenmiddag uitblonk) er zin in en maakte met een mooi schot er 3—2 van, even later maakte de linksbuiten er 4—2 van V.-V. zette er nog alles op, doch kwamen niet verder dan de goed spelende ver dediging. Limburgsche Tramweg Mij. Met ingang van 13 December a.s. zal het goederenvervoer op de stoomtramlyn RoermondRoosteren Buchten worden gestaakt. Ook zal op dien dag de personentrein op marktdagen vervallen. Het goederenvervoer op het traject- Roermond—Echt—Roosteren (Maas) zal door vrachtauto's verzorgd wor den. Fruitveiling Oostrum. Woensdag 8 December. Bellefleur la (5000 K.g.) 10.—10.30; lb (4000 Kg.) 99.20; idem 2 grof 9.60—9 80; idem 2a 8.90—9.30; idem 2b (10000 Kg.) 8.20—8.60; idem 2c (5000 Kg.) 6.106.50; idem valgoed 2.10—5.80. PROGRAMMA 12 tot en met 18 Dec. Wijzigingen worden per microfoon bekend gemaakt. Zondagleipzig BRUSSEL (Vlaamsch) 8.Berichten, Gymnastiek. Gramo- foon 8.45 Gesproken dagblad. BRUSSEL Fransch 10.20 Orkest DEUTSCHLANDSENDER 11.20 Stafmuziek KEULEN 12.20 Orkest BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gesproken dagblad. NORTH Programma 1.30 Cinema orkest DEUTSCHLANDSENDER 2 20 Populair concert. Dansmuziek. RADIO PARIS 3.20 Orkest DEUTSCHLANDSENDER 4.20 9.50 Verzoekprogramma DROITWICH BP.C Harmonie orkest BERLIJN Les Cloches de Corneville BOEDAPEST Dansmuziek DEUTSCHLANDSENDER Dansmuziek Maandag brusseii (Vlaams) I.Gramofoon Gespr. dagblad. Tijdsein LUXEMBURG 9.20 Gramofoon DROITWICH II.05 Gramofoon KEULEN 11.20 Verzoekconcert RADIO PARIS 12.20 Populaire muziek BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gesproken dagblad. DEUTSCHLANDSENDER 1.30 Jagersorkest LUXEMBURG 2.20 Gramofoon DEUTSCHLANDSENDER 3.20 Amusementsorkest PARIJS RP 5.20 Orkest KEULEN 6 25 Gramofoon 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten LEIPZIG 15 Dansmuziek BRUSSEL Fransch 9.20 Oude Waalsche oper.muziek DEUTSCHLANDSENDER 10.20 Orkest Dinsdag BRUSSEL (Vlaams) Gramofoon Gespr. dagblad. Gymnastiek LUXEMBURG 9.20 Gramofoon KEULEN 11.20 Brandweermuziekkorps BRUSSEL Vlaamsch 12.20 Gramofoon. Weerbericht I.20 Gespr. dagblad DEUTSCHLANDSENDER Gevar. concert DROITWICH BBC Schotsch orkest KEULEN Populair concert DEUTSCHLANDSENDER Orkest RADIO PARIS Orkest DEUTSCHLANDSENDER Gevar. programma EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten. DROITWICH Orkest REGIONAL Programma Variété programma WEENEN Omroepsalonorkest DROITWICH II.20 Dansmuziek 2.20 3.20 4.25 5.20 .25 7.-8. 8.20 9,20 9,50 Woensdag BRUSSEL (Vlaams) 5.Gramofoon Gespr. dagblad. Gymnastiek LUXEMBURG 9.20 Gevarieerd concert KEULEN 11.20 Fabrieksorkest BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gesproken dagblad DEUTSCHLANDSENDER 1.30 Gevar. concert DROITWICH 2.20 Harmonie orkest 3.20 5.20 Amusementsconcert PARIJS RP Populair concert LUXEMBURG 6.20 Gevarieerd concert 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten KEULEN 8.Orkest TOULOUSE 8.20 Populair concert BOEDAPEST 9.35 Dansmnziek FRANKFURT 11.20 Nachtmuziek Donderdag BRUSSEL Vlaams 8.Gramofoon Gesproken dagblad LUXEMBURG .20 Gramofoon en H. Mis KEULEN 11,20 Orkest DROITWICH 12.20 Chinema orkest BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gespr. dagblad. DEUTSCHLANDSENDER I.35 Omroeporkest LUXEMBURG 2.20 Gramofoon DEUTSCHLANDSENDER 3.20 Amusementsorkest DROITWICH 5.20 Dansmuziek BRUSSEL Vlaamsch 6.05 Kinderuurtje. Gramofoon 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten BERLIJN 5.Dansmuziek STUTTGART 9.50 Balalaika orkest FRANKFURT II.20 Nachtmuziek Vrijdag BRUSSEL (Vlaams) 8.00 Gramofoon Tijdsein. Gespr. dagblad LUXEMBURG 9.20 Populair concert HAMBURG 11.20 Bremer Stadtmuzikanten BRUSSEL Vlaamsch 1.20 Gespr. dagblad. DEUTSCHLANDSENDER I.30 Gevar. concert RADIO PARIS 2.20 Concert DROITWICH 2.40 Omroepkleinorkest DEUTSCHLANDSENDER 3.20 Omroeporkest DROITWICH 5.20 Andolfo Hallis Kwintet REGIONAL Programma 6.20 BBC Harmonie orkest 7.00—8.00 EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten BERLIJN Marschenconcert REGIONAL Programma 9.20 Dansmuziek LEIPZIG 9.50 Dansmuziek RADIO PARIS II.20 Orkest Zaterdag BRUSSEL (Vlaams) Gesproken dagblad. Gramofoon Gymnastiek. Tijdsein LUXEMBURG Gramofoon RADIO PARIS Orkest KEULEN 11.20 Omroepkleinorkest DROIT W CIH 12.20 BBC Northern orkest BRUSSEL Vlaamsch I.20 Gesproken dagblad DEUTSCHLANDS Gevar. concert REGIONAL Programma Hippodrome orkest KEULEN Vroolyk programma DROITWICH Populair concert DEUTSCHLANDSENDER Gevar. programma EIGEN UITZENDING Gramofoonplaten KEULEN 8.Populair programma MUNCHEN 9.50 Omroepdansorkest DROITWICH II.20 Dansmuziek 1.00 9.20 2.20 5.20 6.25 7—8

Peel en Maas | 1937 | | pagina 9