FOTO'S VAN DEZE WEEK Op de werf van v. d. Giessen en Zonen werd het 1100 ton metende motorschip „Rynstroom", bestemd voor de Hollandsche Stoomboot Mij. te water gelaten. Z. K. H. Prins Bernhard werd op den Ridderdag van de Com manderij Nederland der Joan- niter-Orde geïnstalleerd tot eere- en rechtsridder. De aankomst op Kasteel Door- werth bij Arnhem. De Chineesche Minister van Marine. Z.Exc. Admiraal Tsjen Sjag Kwan bracht een bezoek aan de O. 13. Z. Exc. verlaat 't inwendige van de onderzeeër. Het Wereldkampioenschap dammen. De wereldkampioen Raichenbach wordt gehul- tf Hongarije's rijksbestuurder Horthey kreeg dlgd door don hoer Paul Bechet. Geheel rechts; Springer. een ^euwe^wet^koninklijke Op het vliegveld Ypenburg te Rijswijk werden demonstraties gegeven van den Bloedtrans fusie-dienst in samenwerking met de Nat. Luehtvaartschool. Vittorio Mussolini filmregisseur. Dc- tweede zoon van Mussolini, Vittorio, werkt als assistent-regisseur mede aan een vliegersfilm. Naar aloud gebruik wordt te Genhout (Limburg) het haantje van den toren van de in aanbouw zijnde kerk, door de jeugd in optocht naar de kerk gevoerd. Staat de haan goed en wel op den toren, dan wordt de jeugd getracteerd op chocolade eieren. Het Noorsche kerkje te Rotterdam, moet in verband met den bouw van de Maastunnel 9 verdwijnen. Het kerkje werd losgezaagd en verplaatst naar de Westzeedijk. Op het terrein van de Jamboree te Vogelenzang hebben de eerste vijftig voortrek kers hun tenten opgeslagen. De kampliedjes worden aangeheven.

Peel en Maas | 1937 | | pagina 10