FOTO'S VAN DEZE WEEK •w Traditie-getrouw werden op „Pinkster Drie" te Koudekerke (Zeeland) de groote ring- rijderijen gehouden, waarvoor, zooals steeds, veel belangstelling bestond. Tweede Pinksterdag is de eenige dag van het jaar, waarop de Markensche Het vernielde standbeeld van Koning George n te Dublin. Hoe hei standbeeld er na den bomaanslag uitzag illustreeren bovenstaande meisjes zich mogen toonen in costuums van 100 200 jaar oud. foto's. Het is zoodanig vernield, dat herstel niet meer mogelijk is. Op het wandelhoofd te Scheveningen Is een zoogenaamde filmbar geplaatst, waar het publiek, na een dubbeltje in de automaat te hebben gedeponeerd, de nieuwste filmjournaals kan bekijken. Dit miniatuur-theater opende met de kroningsfilm. De door de Ned. Aero Club uitgeschreven wedstrijd om het kampioenschap van Nederland in Kunstvliegen. De heer Schmidt Crans had den derden prijs met een prachtige stuntvlucht. De „Tromp" gereed voor de tewater lating. Bij de Nederlandsche Scheeps bouwmaatschappij te Amsterdam is men druk bezig met den bouw van de tribune voor H. M. de Koningin, Die Maandag a.s. de flottieljeleider „Tromp" te water zal laten. In het stationsgebouw op Schiphol werden aan de gemeente Amsterdam door de K.L.M., de Kon. Ned. Ver. voor de Lucht vaart en het Comité Vliegtocht NederlandIndië drie gebrand schilderde ramen aangeboden. Generaal Snijders, middelste raam rechts, voert het woord. Foto hiernaast rechts: De Koninklijke Marechaussee te Budel vierde haar 50-jarig bestaan. Ter gelegen- heid hiervan werd een bestorming van het bezette gemeentehuis geënsceneerd. De bezetting bij de verdediging van het gemeentehuis.

Peel en Maas | 1937 | | pagina 9