FOTO'S YAN DEZE WEEK Eindelijk is dan de zon gekomen! En op deze eerste zonnige dagen heeft Scheveningen al veel bezoekers gehad. Een vol terras tijdens het kopje koffie van 11 uur. Ook Zandvoort profiteerde al aanstonds van de tem- peratuursstijging. De schippers hadden het druk. H.M. de Koningin woonde in den Stadsschouwburg te Amsterdam de opvoering van de „GÖtterdammerung" door de Wagner Commandant C. M. Douck nam in het Carlton Hotel afscheid van den Amsterdamschen vereeniging bfl. H. M. de Koningin in haar loge; links: de burgemeester van Amsterdam Dr. W. de Vlugt. Landstorm. Rechts Commandant Douck, links de nieuwe commandant van der Drift. DE BLOEIENDE BETUWE Een schilderachtig plekje in de omgeving van Enspijk en Beesd. Onze foto toont de bloeiende boomen. Tijdens de Kroningsfeesten zullen de leerlingen van de milftaire school te Dover een „Parade der tinnen soldaten" opvoeren. De repetitie. J Foto links: Tot besluit van het jachtseizoen werden door de Koninklijke Nederlandsche Jachtvereeniging wedstrijden gehou den op de Leusdensche heide. Tijdens de ringstekerij. Foto hierboven: Op initiatief van de P.T.T. werd een zeer interessant O experiment gehouden. Er werd in het Nationaal Schaakgebouw te Den Haag n.l. een schaakwedstrijd per telex gespeeld met den Noord-Brabantschen Schaakbond te Eindhoven. De Eind- hovenaren bleven echter rustig in hun woonplaats. De oudste stukken van de Engelsche Kroonjuweelen zijn bovenstaande ampulle en gouden lepel. Deze kunstwerken zouden j 1400 jaar oud zijn.

Peel en Maas | 1937 | | pagina 10