VI aggen Wasch* machines Paardenverzekering Paardenverzekering slagerij chr. goumans Gemengde Berichten Advertentlën. Ant. Verschuuren Anna Dirckx Wim Verschuuren Truus Verstralen Mariafeesten Besproken plaatsen Dankbetuiging. Mariafeesten. V ee verzekering „Eensgezindheid Markten OVERALLS Anl. Thief en Mariafeesten Th. POUWELS ANT. THIELEN Lede rwaren. P. HENDRIX De opstelling van het elftal van Brabant ia is als volgt Louwers Stoker v. Osch v.d. Bogaard v. Osch v. Deursen d.Vaan Trinus d'Hooge Hcssels dVaan Servatius Essing Swinkels Derickx Wientjes Vermeulen Derks Peeters v. Tol Gommans Langen Geurtjens Dc Mariafeesten tc Venray. Met heerlijk enthousiasme wordt het initiatief van onzen geliefden Vader Bisschop, uitgewerkt. Onder de bekwame leiding van volijverige comité's nemen de opge zette plannen vaster vormen aan en treden meer en meer bijzonderheden van de schoone feesten aan het licht. Eerste Pinksterdag is Mgr. Lem- mens reeds vroeg in Venray, om in de Parochiekerk een stille H. Mis te lezen, waarna om 10 uur aldaar door Oud-Deken Thielen een plech tige Hoogmis met pontificale assis tentie zal worden opgedragen. Des middags zal een plechtige optocht, bestaande uit 'n 40tal praal wagens met 4 tot 5000 deelnemers door Venray's straten trekken naar het Sportterrein s 1-vaar eendrachtige versiering wordt aangebracht. Hier zal dan, na een pontificaal Lof, de toewgding van het Dekenaat Venray aan de H. Maagd plaats hebben. Ongetwijfeld zullen na de her nieuwde H. Missie deze plechtigheden een onuitwischbare indruk achter laten. In verband met de verwachten drukte zullen op den Maasheezer- weg, Overloonsehe weg, St. Anto> niusstraat en Veltum parkeerter reinen worden aangewezen. Concours Handboogschutterij „Diana." Het 40-jarig bestaan van deze Handboogschutterij zal gevierd wor den door het geven van een groot nationaal concours op 23, 29 en 30 Mei a.s. GEVONDENEen lederen knip- bei jsje en een gevlochten jongens gordel. Inlichtingen bij de Marechaussee. Tijdens de markt op Woensdag J,l. is, wellicht bij vergissing, mede genomen een oud heerenrijwiel en een ander, gelijkwaardig oud heeren rijwiel, laten staan. De rijwielen kunnen zonder eenig gevolg, omgewisseld worden en wederom in het bezit van de respec tievelijke eigenaars komen, indien een der bezitters zich nog meldt bij den Brigade-commandant der Maré chaussee te Venray. Verhooging vleeschprijzen. Wegens de booge veeprijzen en de zware crisislasten is door de slagers alhier besloten de vleeschprijzen te verhoogen. Nederlandsche Spoorwegen. Goedkoop reizen met z.g. avondretours. Door de Ned. Spoorwegen is een zeer goedkoope wijze van reizen in het leven geroepen. De mogelijkheid bestaat thans, om tegen een uiterst billijk tarief nl. iets meer dan de prgs van een enkele reis-kaart een z.g. avond retour te krijgen, dat recht geeft op een reis heen en terug op den datum van afstempeling, mits de heenreis wordt aangevangen met een trein, die na zes uur 's avonds vertrekt. Voorbeeld Wanneer men ten 6.03 vanaf het station Venray vertrekt en met den laatsten trein vanaf Venlo terug keert, kost zoo'n avondretour slechts 60 ct. voor de derde klasse. Heeft men aan een verblgf van ongeveer één uur te Roermond ge noeg, dan kan eveneens een avond- trein worden genomen tegen den prijs van slechts f 1.15 voor de derde klasse. Een avondretour VenrayBlerick kost f 0.55, VenrayBoxmeer f0.40 enz, alles derde klasse. De retours worden voor alle klassen afgegeven. Tevens wordt er nog de aandacht op gevestigd, dat sedert ge ruimen tijd aan alle stations ge wone dagretours worden afgegeven naar alle stations, geldig in alle treinen op den dag van afstem peling. Indien men met een dagretour reist, is dat aanmerkelijk goedkooper, dan wanneer men een enkele reiskaart voor de heenreis en een voor de terugreis zou koopen. Voor dc arme zieken naar Lourdec. Vorig bedrag N.N. Oostrum N.N. N.N. N.N. f 184.50 f 2.50 f 2.00 f L— f 1.— N.N. volgens belofte f 103. Amici f 1 Totaal f 295 gekookte metworst gesneden 25 ct. per half pond aan stuk 40 ct. per pond gek. schouderham gesneden 35 ct. per half pond droogworst gesneden 35 ct. per half pond aan stuk 65 ct. per pond droge saucisse gesneden 45 ct. per half pond aan stuk 80 ct. per pond dit zgn specialiteiten van Motorvoetbalwedstrijd. Op Zondag 30 Mei a.s. zal op het sportpark aan den Leunschen weg een motorvoetbalwedstrijd gespeeld worden tusschen de motorvoetbal club uit Brussel (kampioen van België 1936) tegen de motorvoetbal club van Antwerpen. Een en ander wordt georganiseerd door de beide Venraysche Gymna stiekverenigingen. Nadere bijzon derheden volgen nog. J eugdwerkloosheid Dat de werkloosheid onder de jeugd vooral zeer groot is, mag wel alge meen bekend genoemd worden. Hoe groot die nu precies is, dat weet niemand en een vrij groot aantal getroost zich zelfs niet de moeite om zich als werkzoekende bg het orgaan der arbeidsbemiddeling te doen inschrijven. Het Departement van Sociale Zaken doet in samenwerking met gemeentebesturen thans moeite om de jeugd te registreeren en heeft dit als „werkverschaffingsobject" ver heven. Daartoe werd in Lunchroom Ver heugen j.l. Woensdag een vergadering belegd van Heeren Burgemeesters van gemeenten behoorende tot het district der Arbeidsbemiddeling Ven ray, waar vele Burgemeesters tegen woordig waren, alsmede de heer van Hout van het Departement van Sociale Zaken, Secretaris van Haaren van Venray en de Directeur der Districts-Arbeidsbeurs. De heer van Hout heeft het doel der jeugdregistratie uiteengezet en aan de hand van de gedane ervaring in plaatsen als Nijmegen en Breda gebleken, dat zulks zeer goed werkt. Van het platte land heeft men daarover geen ervaring en Spreker verheugd er zich dan ook over dat Noord-Limburg en Oost- Brabant in samenwerking deze groote proef gaat ondernemen in samen werking met het Departement van Sociale Zaken. In iedere gemeente zal afzonderlijk deze registratie worden gehouden, doch dit alles wederom in groot verband van samen werking. Om deze belangrijke aangelegen heden verder te bewerken werd een Commissie ingesteld bestaande uit Burgemeester v. Grunsven uit Horst, Voorzitter; Burgemeester Stevens, Sambeek, Burgemeester van Broek huizen, Wethouder Nelissen van Venray, leden en de heer Fr. Schols, van de Districts-Arbeidsbeurs Venray, Secretaris. Onderscheiding Door H. M. de Koningin is be noemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau de Eerw. Moeder Overste Fulgentia te Maastricht, (in de wereld Mej. Marie Verriet). Zilveren Klooster jubilea Op 5 Mei a.s. zal het 25 jaar ge leden zijn, dat de Eerw. Zuster Pamphilia, in de wereld Johanna Poels uit Merselo, haar intrede in het klooster deed. Genoemde Eerw, Zuster is thans werkzaam in het Sint Elisabeths-ziek enhuis te Tilburg De Eerw. Zuster Hone3ta, in de wereld Maria Muysers uit Merselo, zal dit heugelijk feit eveneens op dien datum in het Vincentius-Zieken- huis te Paramaribo (Suriname) her denken. Maria-huldiging tc Horst. Bij de te houden Mariafeesten op 6 en 13 Juli a.s. zal een optocht georganiseerd worden van alle gods dienstige, sociale en cultureele ver- eenigingen uit het Dekenaat Horst. Voor een grootsche straatversie ring welke wordt aangebracht, zal eene collecte gehouden worden. HOR^T. De Kon. Harmonie is thans in het bezit gekomen van een tweetal prachtige schelleboomen, een viertal bazuinen en een tamboer- maitre-stok. Morgen Zondag bij gelegenheid der kermis zal de Harmonie, aldus uitgerust, de processie opluisteren Een 90-jarige wethouder De heer J. Ggzen, wethouder der gemeente Nunhem vierde Donderdag zijn 90en verjaardag. Na in 1915, op 68-jarigen leeftijd te zgn gekozen als raadslid volgde in 1921 zijn be noeming tot wethouder. Levendige stroohandel. Den laatsten tijd is de stroohandel van Budel uit en omliggende plaat sen naar België weer zeer levendig. Da elgks ziet men eroote vracht auto'". en gewone wagens, beladen met geschud en ongeschud stroo, dit dorp passeeren naar de stroohulzen- fabriek en andere opkoopers te Hamont (België), waar men f 14 betaalt voor geschud en f 7 voor ongeschud stroo. Het nieuwe ziekenhuis te Maastricht. De gemeenteraad van Maastricht heeft besloten tot het bouwen van een ziekenhuis op het terrein Hertog singel. Door dit besluit wordt één millioen^bespaard. In Spaanschen Krijgsdienst. De dienstplichtige huzaar met groot verlof, de 30-jarige W.P., een zwerversnatuur, te Simpelveld heeft zich in Spaanschen krijgsdienst be geven. Dezer dagen is van hem be- riebt ontvangende brief was voor zien van den poststempel Valencia. Ziekenfonds Noord-Limburg. Blgkens het dezer dagen uitge brachte jaarverslag van het „Zie- kenfonds Noord-Limburg" bedroeg het aantal verzekerden op 1 Jan. j.l. 25129. De ontvangsten in het afge- loopen jaar bedroegen f 197.865.18 de uitgaven f 175.111.33. Het reserve fonds werd versterkt met f 1754.45. Er werd voor f 2999.35 noodzakelijke afschrijvingen verricht. Een glasfabriek in Zuid- Limburg. De industrialisatie van Zuid-Lim burg blijft in gang. Thans staat er een glasfabriek te worden opgericht. Reeds geruimen tijd zijn hierover onderhandelingen gevoerd en het desbetreffend consortium heeft zich daarbij met verschillende in verbin ding gesteld. In verband nu met verschillende berichten, welke worden gelanceerd, kan de Msb. uit goede bron mede- deelen, dat de stand van zaken op het oogenblik als volgt is. Het Fransch-Belgisch consortium Blanc-Misseron zal binnenkort in Zuid-Limburg een aanvang maken met den bouw van een fabriek voor de vervaardiging van getrokken en gewalst glas. Het maatschappelijk kapitaal zal f 700.000 bedragen en de jaarproductie J kan worden geschat op 300.000 vierk. 1 meter glas. De samenwerking met de regeering en de staatsmijnen is verzekerd. Over de juiste plaats van vestiging wordt eerstdaags beslist, maar het staat vast, dat de fabriek in de nabijheid van het Juliana-kanaal wordt gevestigd. Prinses Juliana 28 jaar. Gisteren 30 April vierde Prinses Juliana Haar 28sten verjaardag, den eersten verjaardag sinds Haar huwelijk. Moge deze eerste verjaardag in Haar huwelijk nog gevolgd worden door vele gezegende jaren, in het gelukkige bezit van Haar voortref felijke Moeder en in de durende liefde van Haar uitverkoren Prins Gemaal. Toekenning biggenmerken en mestvarkens voor kleine boeren en landarbeiders Van bevoegde zijde wordt mede gedeeld, dat de minister van land bouw en visscherij besloten heeft twintigduizend biggenmerken be schikbaar te stellen voor: 1. landbouwers die: a. voor eigen rekening als hoofdberoep den akker bouw of de veehouderij uitoefenen, b. een bedrijf exploiteeren, waarvan naar de gegevens van de inventari satie van de maand Mei 1936 de kadastrale oppervlakte van den cul tuurgrond niet meer dan 5 H.A. is, c. een toewijzing van ten hoogste twee varkens en d. geen toekenning van biggenmerken hebben. 2. landarbeiders die: a. een toe wijzing van ten hoogste 2 varkens en b. geen toekenning van biggen merken hebben. Ten hoogste zal aan de daarvoor in aanmerking komende personen kunnen worden toegekend een aan tal biggenmerken, gelijk aan het aantal toegewezen mestvarkens. Mocht het aantal van 20.000 mer ken niet toereikend zijn om aan alle aanvragen, welke aan de gestelde eischen beantwoorden, te voldoen, dan zullen de merken allereerst worden toegewezen aan hen, die er de grootste behoefte aan hebben. Voorts heeft de minister besloten 15.000 varkens toe te wijzen aan die landarbeiders en kleine boeren (d.w. z. de landbouwers, die aan de onder la en b. gestelde voorwaarden voldoen die tot dusver geen toewijzing van mestvarkens hebben gehad en wel in de gelegenheid zijn varkens voor eigen gebruik te mesten en die wat hun gezinsomvang betreft, hiervoor in aanmerking komen. Kalverschetsen vervalscht. Door de gemeentepolitie van Oss is in samenwerking met een crisis- ambtenaar op de Ossche veemarkt een persoon in arrest genomen, die ervan verdacht wordt zich aan ver- valsching van kalverschetsen te heb ben schuldig gemaakt. Hoewel de man het apparaat nog bij zich droeg, ontkende hij de schetsen vervalscht te hebben. In den namiddag werd hg op transport naar Tiel gesteld, waar het onderzoek zal worden voortgezet. Grof I De „Opmarsch" vestigt de aandacht op een ongeloofelijke grofheid van den kamercandidaat Bouwman aan het advies van de Tweede Kamer leden. In een vergadering te Gendt zeide hij „Wij moeten voor onze vrouw en kinderen werken. Onze tegenstanders moeten zeggenWg moeten voor onze vrouwen werken, want meestal hebben ze er meer dan een." De „Opmarsch" levert verder hier bij den noodigen commentaar. Wij zouden het willen laten bg de waarschuwinghoudt iemand, die zoo overduidelijk blijk geeft, dat alle bezinning bij hem zoek is, buiten de Tweede Kamer. Burgerlijke Stand Venray. Aangifte van 23 tot 30 April. GEBOREN Wilhelmina G. A. v. Meijel, Leunen. Simon M. J. Michels, Merselo, OVERLEDEN Maria G. Lerjsten, wed. van P. J. Thijssen, 65 jaren, Scheijde. Hendrika Wouters, 57 jaren, kloos terzuster, Klooster Jerusalem. 2 patiënten St. Servatius. GEHUWD Peter A. H. Ewals, 29 jaren, chauf feur, en Petronella H. Holtackers 24 jaren, beiden te Venray. Antoon A Verschuuren, 31 jaren, slager, en Johanna F. E. Dirckx, 31 jaren, zonder beroep, beiden te Venray. Wilhelmus H. Verschuuren, 24 jaren, slager, en Gertruda W. A. M. Ver stralen, 26 jaren, zonder beroep, beiden te Venray. Cornelis A. Muijzers, 36 jaren, land bouwer, en Mathilda van Tilburg, 28 jaren, zonder beroep, beiden te Venray. Michiel E. H. Arts, 25 jaren, met selaar, en Anna A. J. Michiels, 26 jaren, zonder beroep, beiden te Venray. Kerkelijke Diensten. Parochiekerk. Heer der weekKap. LINSSEN. Parochiekerk giro 136144. Heden ZATERDAGAVOND 7 uur opening v.d. Hernieuwing der Missie en voorbereiding voor de parochiale Maria-hulde. Morgen ZONDAG de H. Missen om 6, 7, 8, 9 en 10 uur. In alle H. Missen collecte voor het herstelfonds der kerk, 7 uur H. Mis en generale H. Communie van de mannen der H. Familie en Werkliedenvereeniging 2 uur groote Congregatie, waaronder collecte voor de wagen v.d. congre gatie. MAANDAG, DINSDAG, WOENS DAG zijn de Kruisdagen, 6 uur H. Mis en processie. MAANDAG half 8 besteld jaarg. voor Elisabeth Reijnders en ouders, 8 uur jaarg. voor Mathijs Derks. DINSDAG half 8 besteld jaarg. voor Bernard van Opbergen, 8 uur jaarg. voor Peter Baltissen en echt- genooten, 9 uur gez. Huwelijksmis voor Antonius van Cugck en Maria Kemps. WOENSDAG 6 uur H. Mis voor B. Loenen, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2de klas voor Marie Goumans. DONDERDAG O. H. Hemelvaart geboden feestdag, de diensten als op Zondag, om 7 uur H. Communie voor alle schoolkinderen, 's Namiddags om half 3 toewgding v.d. bewaarschool kinderen aan Maria, ook de andere kinderen moeten er bij tegenwoordig zijn. VRIJDAG le der maand en ver eering van het H. Hart van Jezus, 6 uur gezongen H. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus. A.s. ZONDAG om half 3 toewij ding van alle schoolkinderen aan Maria, om 6 uur toewgding van de organisaties van de gemeente en van de parochie aan O.L. Vrouw. TOEWIJDING der Parochie aan MARIA DONDERDAG om 7 uur H. Com munie van alle schoolkinderen, om half 3 Kinderlof, waarin de kinderen der Bewaarschool hun toewijding zullen doen. Ook alle andere school kinderen moeten daarbij tegenwoor dig zgn. ZONDAG 9 Mei algemeene H. Com munie van ALLE parochianen, zoo wel in alle kloosters en kapellen, bij gelegenheid der parochiale toe wgding aan Maria. Om 12 uur zullen de klokken ge luid worden, dan knielt elk huisge zin neer voor 't beeld of plaat van O. L. Vrouw, waarbij de vader, voor de kloosters de Overste, als priester van 't huisgezin de toewgding doet. (boekje bl. 29) Om half 3 toewgding van alle schoolkinderen der jongensscholen Dorp en Heide en meisjesschool. Om 6 uur groote plechtige toewij ding aan Maria in de kerk door den Herder der parochie voor de pa rochianen. Door den Edelachtb. Heer Burgemeester voor de gemeente. Door de voorzitters of voorzitsters van alle godsdienstige vereenigingen, stands- en sportorganisaties. De voorzitters met de vaandels der diverse vereenigingen nemen plaats op 't koor. De plaats, welke zij daar moeten innemen, zal hun aangewezen worden. H. Familie. Deze week zullen de volgende leden hun patroonheilige vieren G. Wintels, J. Thomassen, Th. Janssen, J. Kusters, Hendriks, L. Kersten, A. Verschuuren, A. Jeuken, A. Reïouw. J. Verheyen, M. Ver- straaten, H. Wismans, Th. Engels, M. Lenssen. K. J. M. Na de Hoogmis alle Rondeleidsters en assistenten. Na het Kinderlof K.J.M. voor allen. Zaterdag Priesterzaterdag. Maandag, na de laatste Missie- preek, vergadering in 't K. J. V.- gebouw van 't Comité voor Jeugd- werkloozenzorg. Poetsen door Odaclub. Patronaat. ZONDAG half 4 tot 6 uur Klein en Middenpatronaat. Alleen bg goed weer speelgelegenheid op 't terrein, doch alléén voor Patronaatsleden, voor wie 't Patronaat gegeven wordt. Half 7 tot 9 uur (let op de tijd) Grootpatronaat en Jongelingenver. tot half 10. Denkt allen aan Spaarbankboek jes en leesboeken van de Biblio theek. 's Avonds op 't Patronaat inleveren DINSDAG geen Goudpluvier, WOENSDAG algemeene groepen- bijeenkomst J.W. Met 't oog op de oefeningen voor de Mariafeesten mag niemand afwezig zgn. Houdt uw J. Wacht hoog. Alle Patronaatsleden doen na tuurlijk trouw mee aan de gods. dienstoefeningen inde Groote Kerk, als voorbereiding van de Maria- toewijding. Paterskerk Morgen ZONDAG de h. Missen om 5, 6, 7 uur met onderrichting, om 8.15 Hoogmis met preek. Onder alle h. Missen collecte met open schaal voor de restauratie van de Parochie kerk. Om 4.45 gezongen Vespers, om 5.30 Lof met oefening van de Mei maand. MAANDAG, DINSDAG, WOENS DAG zgn het de Kruisdagen. Om 7.30 processie voor de vruchten der aarde waarna de gezongen h. Mis. DINSDAG gedurende de uitstel ling te verdienen volle aflaat. DONDERDAG, Hoogfeest van 's Heeren Hemelvaart. Gen. absolutie. De h. Missen om 5, 6, 7 uur, om 8,15 plechtige Hoogmis. Om 4.45 plechtig gezongen Vespers. Om 5.30 Lof met oefening van de Meimaand. VRIJDAG le Vrijdag van de maand, om 7.30 gezongen h. Mis ter eere van het Goddelijk Hart. OP DE WERKDAGEN is de oefe ning ter eere van Maria 's avonds om 6 uur. OP DE WERKDAGEN zjjn de h. Missen om 5.30, 6.15, 7.en 7.30. Dagelijks om 7.30 'n h. Mis voor klooster en weldoeners. Vanaf Zondag 2 Mei is er gelegen heid aan 't klooster om de bijdrage voor de stoelen te betalen. Derde Orde. Zij, die nog wenschen deel te nemen aan de retraite, welke van 811 Mei te Uden gegeven wordt voor vrou welijke Tertiarissen van 1530 jaar, gelieve zich vóór Woensdag 5 Mei op te geven bij Pater Directeur. Jonge Derde Orde. ZONDAG 10 uur kerkelijke verga dering afd. jongens. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD 1 boerenknecht voor Wanssum 2 boerenknechten voor Wellerlooi 10 Jongens voor asperge-steken 1 bejaarde dienstbode 3 jongens 1517 j. v. boerenkn. Arbeidskrachten ten behoeve der landbouwers in Duitschland Boerenknechten voor Zuid-Limburg BIEDEN ZICH AAN 5 burgerdienstmeisjes 3 wegenbouwers 1 kindermeisje 14 jaar 2 kantoorbedienden Bedrijfsleider voor boerderij 1 meubelmaker. Metselaars, timmerlieden, dakdek kers, grondwerkers, winkelbediende, opperlieden, sigarenmakers enz. enz. molenaarsknechten 1 schoenmakersknecht Gezin voor zetboer op flinke boerderij 1 dagmeisje 1415 jaar 1 smidsleerling 2 boerendienstmeiden 1 schildersleerling 1 bakkersknecht 3 jaar a.h. vak. Voor de tewerkgestelden bg de werkverschaffing: De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdagavond a.s. van half 8 tot half 9. Getrouwd en en die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belang stelling bij hun huwelijk onder vonden. Venray, 1 Mei 1937. VENRAY. Wanneer een aanvang wordt gemaakt met het versieren der stralen (en dit zal spoedig be ginnen) worden de Heeren van de versiering in de verschillende straten ver zocht personen aan te wijzen, die daarmee behulpzaam zullen zijn en zelf mede toezicht hou den dat alles zoo goed mogelijk zal slagen. 22 Het Hoofdcomité. Feestterrein Mariahulde Er zijn nog een beperkt aan tal plaatsen beschikbaar a 50 cent per plaats. Men kan zich nog aanmelden hiervoor en be taling doen aan het Secretariaat Mariahulde, Groote Marst 5, Venray 2 Voor de vele blijken van be langstelling, bij ons Gouden Huwelijksfeest ondervonden, be tuigen wij allen onzen hartelij- ken dank. M. Claessens-Huurkens en Familie. van den Landbouwbond. Met ingang van 28 April tot nader te bepalen datum is de schadevergoeding voor onteigende paarden verhoogd van 80 °/o tot 90 der ge schatte waarde. 16 Het Bestuur. Langs dezen weg hartelijk dank aan alle jongens en meisjes van Maash.weg, Gasstraat, Overl.weg, Eindstraat en Zuidel. gedeelte der Heuvelstraat, die zich zoo schitte rend gedragen bij de versiering van de Mariafeesten. Een Comité-lid. Landbouwbond Venray. Premiebetaling Zondag 2 Mei voorm. van 11 tot 12 uur in het Bondslokaal te Oirlo. Donderdag 6 Mei, Hemel vaartsdag, voorm. van 11 tot 12 uur in café M. Liljens-Peeters te Leunen. 2 De premie bedraagt 1 °/0. Premiebetaling op Donderdag 6 Mei na de Hoogmis in het Bonds lokaal te Leunen, van 2—3 uur bij S. Rutten, Heide, van 4-5 uur bij J. Keijzers, Ysselsteyn, van 6-7 uur bij H. Manders, Veulen. De premie bedraagt 1 24 Het Bestuur. VENRAY Woensdag 19 Mei HORST Dinsdag 4 Mei CUYK Dinsdag 4 Mei WYCHEN Dinsdag 11 Mei bi auw grijs wit Even naar 21 't Is uw voordeel Bloempapier, Creppapier, Touw. Draad, Kaarsen, Lichtjes, Olie, Tafeltjes, Hoekschapjes, Bloemen, Strooimandjes, Mariabeelden Reuzensorteering. Lage prijzen. HOFSTRAAT 8 19 wasckeckl sterk Even naar 2 't Is uw voordeel. Dames- en Kinder- Handtasschen Ritssluittasschen, Boodschaptasschen, Portemonnaies, Sigarenkokers, Portefeuilles. Ook het nieuwste in linnen Damestasschen. Patersstraat 9. 2S Wenscht U een electrische wasch- machine aan te schaffen, verzuim dan vooral niet bij ons even te komen kgken, zonder eenige Ver plichting. Wg hebben grooten voorraad, keuze uit 10 verschillende modellen zooals Miele, Standaard, Rapide met stookpot enz. Ook HANDMACHINES. SPEK- en WASCHKUIPEN, BLOEMKUIPEN, enz. Aanbevelend, Stationsweg 49a Venray Tel.

Peel en Maas | 1937 | | pagina 2