FOTO'S VAN DEZE WEEK De conferentie der Kleine Entente. Te Belgrado hebben de Roemeensche Minister van Buitenlandsche Zaken, Antonescu (rechts), Dr. Krofta (midden) en de Joego-Slavische Minister van Baitenl. Zaken, Stojadinowitsch, een conferentie der Kleine Entente^elegd. H. K. H, Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard te Monte Carlo Vanuit de loge van de Prinses van Monaco hebben Hunne Koninklijke Hoogheden het bloemencorso gadegeslagen. Prins Bernhard drukt de waarn. burgem. van Monaco de hand. )e 25ste verjaardag van de Titanic-ramp Op 15 April a.s. is het 25 jaar geleden, dat de vereld werd opgeschrikt door de ontzettende catastrophe van de „Titanic", de grootste toomboot van dien tijd. De „Titanie" van de White Star Line, voer op een ijsberg. Niet under dan 1490 menschen kwamen om het leven. De schilder Stoewer bracht de ramp op bovenstaand schilderij in beeld. S Het Prinselijk Paar te Monaco. H. K. H. Prinses Juliana peemt met enthousiasme deel aan het bloemengevecht, dat een onderdeel vormt van het beroemde bloemencorso. Prips Berghard ziet men met zijn filmapparaat opnamen maken. Niderland In den vreemde De bouw van het Nederlandsche Paviljoe© pp de Wereldtentoonstelling te Parijs Foto hierboven: De herdenking van het 25-jarig bestaan van de Kon. Ver. „Ons Leger" in hotel Paulez te Den Haag. De leden van het bestuur. Foto links: De stad Hong kong wordt vlootbasis van de Britsche vloot. De admira liteit heeft hiervoor reeds de plannen gereed. Een vrouwelijke gezant. Presi dent Roosevelt benoemde tot Amerikaansch gezant te Oslo Mevr. BordenHarriman. De thans 66-jarige nieuwe gezante, neemt reeds vele jaren aan het politieke leven deel en is een der meest op den voorgrond tredende verdedigster van Roosevelts politiek

Peel en Maas | 1937 | | pagina 10