FOTO'S VAN DEZE WEEK Malaga, dat zich nog in handen der regeeringstroepen bevond, ia thans door de nationalisten veroverd. Deze foto geeft -uchtopname van de stad Louisville in de Vereenigde Staten, tijdens de overstroomingsramp. wel een duidelyk beeld van het zeer moeilijke gevechtsterrein rondom Malaga. Slechts de bovenste verdiepingen steken boven het water uit. In de raadszaal van het stadhuis te Schiedam werden door den burgemeester van Schiedam, Mr. Dr. L. J. F. van Haaren, eereteekens uitgereikt aan hen, die zich bij de ontploffings ramp op de „Petrakis Nomikos" op bijzondere wijze hebben onderscheiden. Bij Langendijk wordt, volgens besluit van Gedeputeerde Staten, een proefpolder aan gelegd, waar andere producten zullen wor den verbouwd dan tot nu toe. De „Brastaji" vlot van stapel geloopen. Op de werf van de Koninklijke Maat schappij „De Schelde" werd het motoi'schij „Brastaji" met goed gevolg te water ge laten. Het schip wordt gebouwd voor rekt ning van de Rotterdamsche Lloyd. He", moment, dat het schip de helling afglijdt Waar H. M. de Koningin Haar vacantie doorbrengt. Te Zeil Am See, het vacantieoord van H. M. de Koningin, worden de 5e Academische Winterspelen gehouden. De op- marsch der deelnemers naar de skiwedstrijden. Een oud gebruik te Boxmeer in eere ge houden. Het „Metworstrijden." „Freule Aleida", een in vrouwenkleeren gestoken man, ziet vanuit de worstenkar toe. Overzicht van de twee reeds voltooide heftorens van de groote sluiswerkt die bij Wijk bij Duurstede als onderdeel van het Rijnkanaal verrijzen. De Turksche Minister van Buitenlandschc zaken Ruschdy 'Aras, bracht een bezoel aan Italië, waar hij te Milaan besprekin gen voerde met Minister Ciano. Rechts: Ciano, links Aras. Jood en verderf zaaiend komen uo oommen op üe bpaansche hoofdstad neei »Vaar eens een gebouw stond, zijn thans slechts nog ruïnes te zien een droevig beeld van den burgeroorlog.

Peel en Maas | 1937 | | pagina 10