FOTO'S VAN DEZE WEEK lil WHS - r: Zomer! Een zitje tijdens het schaft uur is bij warm weer 'ty yerleidelgk. Het gerestaureerde carillon van den St. Pancrastoren te Enkhuizen werd, in tegenwoordigheid van autoriteiten, door den Zwolschen stads-beiaardier gekeurd. Te Arnhem werd een monument, ter herinnering aan den oud-bur gemeester dier stad, mr. S. J. R. de Monchy, thans burgemeester van Den Haag, aan het Gemeentebestuur-overgedragen. In tegenwoordigheid van talrijke luchtvaartautoriteiten had de begrafenis plaats van den wereldberoemden Franschen vlieger Bléript. De minister van luchtvaart, Pierre Cot, hield •**^s lffloffi. - -.ar De „Zeearend", welke heeft deelgenomen aan den Oceaan-wedstryd Bermuda Cuxhaven, werd te Zaandam feestelijk ingehaald. De „Zeearend" op het Noordzeekanaal. Ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van „Op Maat" werden te Zuidschar- woude nationale kolfwedstrijden gehouden. De eerste stoot. Koning Boris van Bulgarije met Hitier op de Olympische De aankomst van de Nederlandsche Olympische kano-vaarders van uit Grünau te Amsterdam aan het Centraal-station, waar hun een Spelen. hartelijke ontvangst werd bereid. Op Vlieland worden vijvers gegraven, zulks ter attractie voor de touristen. Vermaken in den zomer. Nu het eindelijk weer eenige dagen warm is geweest, zijn duizen den naar strand en plas ge trokken, om daar te genieten van watersport en strandver- maken. Een aardige bezigheid is het behendigheidszwemmen met eieren op een lepel, welke in den mond wordt gehouden.

Peel en Maas | 1936 | | pagina 9