r Kerstuitvov M< Verkoop van biggen allerbest maaikalf KONTAKT Iflimw^aatsumisckm. Exfra Goedkoop Scbapenvleescb SlageriiGOUMANS KERSTKAARTEN Fa. v. d. Munckhof Kuikenbroed 1936 Gemengd Koor „P< Advertentiën Dr. fl, Lommen Landbouwfond roodb. maailcalf TE KOOP TE KOOP dragend varken een vette zeug ongem. biggen TE KOOP 2 drag, varkens Streng verboden Op naar de Usb aan te Castenray Voor de IJs-Sport Jok. Claessens Voor Kerstmis en Nieuwjaar Onze Reclame 'n BUITENGEWONE fl Kerst- en Nieuwjaarsla Nieuwjaarsbrieven en Vitil JACQ. COENEN-HO TE KOOP 7 gemerkte biggen Herfst en Winter P, Hendrix JOH. CL En: Slipo Bretel F I Dan leerd hadden, feliciteerde allen en reikte de diploma's uit. Een der cursisten, Mina v. Meyel, bedankte allen, die tot 't welslagen van den cursus hadden bijgedragen. De meisjes hadden gezorgd voor een goed voorziene koffietafel, die blijk gaf van haar bakkunst en die door de aanwezigen alle eer werd aangedaan. Na nog gezellig eenlgen tijd te zijn samen geweest, keerden allen hoogst voldaan huiswaarts, overtuigd van het groote nut der Landbouw- huishouschool. De geslaagden zijn; Dina Goumans, Marie Hendrix, Nel ly Muis, Maria Oudenhoven, Joh. Pyls allen uit Venray, Dina Claes sens, Dora Crooymans, Marie Hou- ben, Anna Jenniskens, AnnaKeijzers allen uit Leunen, Mella Janssen. Mina van Meijel, Drina Muijzers, Dora van de Pasch, Leida van Rijs- wijck, allen uit Merselo, Joh. Peeters en Angelina Wolters uit Oostrum, Maria van der Sterren en Lies Vul- lings uit Oirlo, Anna Bartels, Trui Bovée, Betje Ewals en Frida van Neerven uit Meerlo, Fien van der Sterren uit Wanssum. Aan allen proficiat! IJSVERMAAK. Donderdag en gisteren werd reeds druk gebruik gemaakt van de ijs banen aan de „Rauwkoele" en te .Castenray. Vooral deze laatste moet zeer goed in orde zijn en zal in de komende winterdagen druk bezocht, worden. (Zie achterst, advertentie.) RADIO. Blijkens een bekendmaking in ons derde blad heeft Radio de Kroon uit Nijmegen evenals elders op vele plaatsen, ook hier een agent schap gevestigd, waardoor thans gelegenheid bestaat volledig en zeer billijk van het radiogenot te profi- teeren. In ons nummer van PEEL EN MAAS dat op Zaterdag 28 Decem ber verschijnt, bestaat als naar ouder gewoonte gelegenheid tot het plaatsen van Nieuwjaarsadvertenties, tegen den prijs van enkele grootte 25 cent dubbele grootte 50 cent Opgaven worden ingewacht aan het Bureau van ons blad tot uiter lijk DONDERDAG (2e Kerstdag) 12 uur. TWEEDE KERSTDAG DE DAG VAN „POLYHYMNIA". Het is 'n vaste traditie geworden van ons Gemengd Koor om hun jaarlijksch concert op 2en Kerstdag te houden. De verwachtingen en eischen van de steeds tot in de uiterste hoeken gevulde zaal, zijn steeds zeer hoog gesteld en toch stellen ze nooit teleur. Ook dit jaar zullen ze dat zeker niet doen. Er staat U 'n programma te wachten, waar de meest verwen de bezoeker over voldaan zal zijn. Zang! Haalde dit koor op 't groot Zangconcours te Best, dezen zomer niet de eerste prijs in de hoogste eere-afdeeling Zegt U dit niets Naast prachtige koornummers (van A. Diepenbrock, Isr. J. Olman, R. Schuman en J. Brands) zullen de soms vervelende pauze's hoogst aan genaam worden bekort door quar- tetten, zoowel gemengde- als man nen-, bovendien door sopraan- en bariton-solo's. TooneelDrama Neen Gezien 't geweldige succes van verleden jaar, hebben ze wederom hun keus laten vallen op een buitengewoon geestig en toch beschaafd blijspel „De baas in huis" uit het Amerikaansch ver taald door Arnold van Deenen. Wie de baas is Wel dat is natuurlijk deMaar laten we nu niets ver klappen, dan is de pret eraf. Dames en heeren, U weet er na tuurlijk alles van. Laten we maar afspreken, dat we met ons allen 2e Kerstdag om half zeven present zijn, dan hebben we tenminste weer eens 'n echte lollige en mooie avond en bovendien helpt U mede de be staansmogelijkheid te verzekeren van onze eenigste zangvereeniging, die toch zeker ons aller steun verdient. Afgesproken OPERATREIN NAAR KEULEN. Zooals we reeds bekend maakte, loopt op 2e Kerstdag een opera- trein naar Keulen, ter gelegenheid eener opvoering van Wagners „Lo hengrin". Er bestaat uiterlijk heden Zater dag (morgen niet meer) gelegenheid tot afhalen der kaarten, terwijl ook zij, die zich voor deelname nog niet hebben opgegeven, zich alsnog van kaarten kunnen voorzien. AUTO-ONGEVALLEN. De heer G. de M. uit Leunen reed Zondagavond door slippen met zijn auto tegen een boom op den weg voor de a.s. Kerstdagen p.p. Boutjes z. b. Lende z. b. Schouder z. b. Coteletten Polet 45 ct. 40 40 30 20 Kerkpad Zie onze Kerstétalage vanaf Maandag a.s. Castenray—Horst. Door denhevigen schok vloog de M. uit den wagen en viel op den weg. De M. bewam zoo goed als geen letsel. De auto werd zwaar beschadigd. De heer J. L. alhier is Woensdag avond naby Reuver met zijn auto in botsing gekomen met een vracht auto, die onverwacht een andere richting insloeg en deze richting niet had aangegeven. L. bekwam kneu zingen aan de borstkas. Ook zijn auto werd zwaar beschadigd. GEVONDENeen kosteloos rijwiel plaatje. Een rjjwielplaatje. Een dameshandschoen. Een vulpen. Inlichtingen marechaussee-kazerne ARMLASTIGE KRANKZINNIGEN. In de Woensdag gehouden najaars zitting der Provinciale Staten va*i Limburg stelden Ged. Staten voor het provinciaal subsidie voor arm lastige krankzinnigen, die met toe. stemming van de gestichtsbesturen te Venray en van G. S. in België worden verpleegd, te verminderen van f 95 tot f 50 per jaar, aangezien de verpleegkosten daar slechts on geveer de helft bedragen van die te Venray. De commissie van voorzitters en rapporteurs stelt voor, geen subsidie meer te verleenen voor in het bui tenland verpleegden. De verpleeg- prijs is in België slechts f 335, tegen ruim f 600 te Venray. G. S. stellen voor, als overgangs maatregel voor 1936 nog f 50 te verleenen. De heer Paris betoogt, dat de verpleegprrjs in de Nederlandsche gestichten hooger moeten worden, naarmate er meer patiënten naar het buitenland gaan. Spr. vereenigt zich met het voorstel van G.S. De heer Brouwers acht 't billijk, dat de provincie minder subsidieert voor patiënten, die in het buitenland verpleegd worden, omdat ze daar minder betalen. Maar spr. acht het niet billjjk, daarvoor geen subsidie te geven. Spr. begrijpt niet, dat de kosten in Venray nog altijd zooveel hooger zijn dan vóór den oorlog. Spr. stelt vóór, het eerste voorstel van G. S. tot hal veering van het subsidie te handhaven. De heer v. Basten Batenburg keurt het af, dat patiënten in het buiten land worden verpleegd. Is dat goed- kooper, daar staat tegenover dat de familieband lijdt, het toezicht niet mogelijk is en zoo meer. Spr. deelt mede, dat binnenkort de verpleegprijzen van herstellenden en niet-lastigen te Venray zullen worden verminderd tot de Belgische prijzen. De heqr Damen zegt, dat het juist om psychische redenen verschillende krankzinnigen te Gheel liet verple gen. Spr. verdedigt het subsidie voor zulke patiënten. De heer Meuwissen, rapporteur, vergelijkt de prijzen van f 610 en 625 te Venray met die te Gheel, on geveer f 300 en vraagt of op deze laatste nog subsidie moet worden verleend. De heer Rutten, Horst, zegt, dat G. S. verschillende keeren te Venray naar mogelijkheid tot verlaging van den verpleegprrjs geïnformeerd heb ben. Het antwoord was, dat voorde voor rekening der gemeenten ver pleegde patiënten alleen de elk jaar berekende kostprijs in rekening wordt gebracht, Venray heeft de laagste prijzen van het land. Het voorstel van G. S. wordt aan genomen. WANSSUM. De Middenstands actie van Wanssum en Geijsteren die van 25 Nov. tot 21 Dec. alhier plaats heeft, loopt thans teneinde. De prachtige prijzen, voor minstens f 150, staan thans uitgestald bij A. Franssen alhier en M. Kuipers te Geqsteren. Indien de financieele toe stand het toelaat zullen er nog meer prgzen aangekocht worden, zoodat ten minste aan een ieder mooie prijzen worden uitgereikt. OVERLOON. Morgen Zondag wordt alhier de nieuwste Missiefilm „Amo- rira" van de Missionarissen van SteylUden vertoond. Dat de film ook in dienst der Missiën werd gesteld is bekend. Ria- Rago ligt nog versch in 't geheugen. Deze geluidsfilm behandelt eenzelfde gegeven. De liefde welke de Missio naris brengt tegenover de wreedheid en haat van den heidenschen inboor ling. En de „amor" de christelijke liefde zal triomfeeren over de „ira" den haat. De film wordt vertoond om halfl voor kinderen, om 3 uur voor de vrouwen en om 7 uur voor de mannen. Als het programma zegt„een zeldzaam buitenkansje.", is dit voor Overloon waar. Men wordt hier niet verwend met film vertooningen. Jam mer, want er zijn ook goede, leerzame films. Temeer nu de opbrengst is ten bate der Missie, zal ieder deze nieuwe Missiefilm, welke door Pater Buys S.V.D. vertoond wordt, willen zien. En laat ook uw kinderen voor tien luttele centjes eens een keer genieten. Alhier zal door den Boerinnen- bond een gratis Pluimveecursus worden gegeven en bij genoegzame deelname een melkcursus, welke niet gratis is. Deze cursus bestaat uit 8 practische en 3 theoretische lessen. MEER EIEREN NAAR DUITSCH- LAND. Naar de Msb. verneemt, is het geldcontingent voor den uitvoer van eieren naar Duitschland door de Duitse he regeering voor de maand December alsnog met 30 procent verhoogd., ZES JAAR. Voor de Bossche rechtbank is te gen de vrouw uit Oss, genaamd Hanneke van Martekus die er ge woonte van maakte de gestolen voor werpen te koopen of te verbergen, zes jaar gevangenisstraf geëischt. VOORKOMING van ONREDELIJKE HYPOTHEEKOPZEGGINGEN. In de gehouden vergadering van de Tweede Kamer is het wetsont werp bijzondere maatregelen ter voorkoming van onredelijke terug vordering van onder verband van hypotheek op onroerend goed uitge leende gelden, z.h.st. aanvaard. TOT LIQUIDATIE VAN DE LEERCENTRALE BESLOTEN. In een Woensdagmiddag in het Jaarbeursgebouw te Utrecht gehou den vergadering van het Algemeen Bestuur der Centrale Vereeniging tot behartiging van de belangen van de Huiden-, Leder-, Schoenen- en aanverwante branches (Centrale H.L.S.), is besloten tot liquidatie van de Centrale met ingang van 1 Januari a.s. om op deze wijze gemak kelijker te komen tot een nieuwe organisatie in anderen vorm. mooie keuze. Burgerlijke Stand Venray. van 13 tot 20 December 1935. GEBOREN Dorothea R. J. Nijssen, Ysselsteyn Gertruda J. H. Janssen, Beekweg Lucien P. J. Poels, Heijde Peter Fransen-Kamps, Hoenderstr. Hendrikus G. J. Weijs, Overbroek Bernardus Th. H. Philipsen, Oirlo Jacobus D. G. Jeuken, Langstraat Wilhelmina A. van Soest, Oostrum Bernardus Jansen, Laagheidschew. Henrica M. Aarts, St. Antoniusstr. OVERLEDEN Willemina Claessens, weduwe van G. v. Helden, 83 jaren, Merselo. Kerkelijke Diensten. Parochiekerk. Morgen Zondag geen Congregatie, half 3 herhalingscatechismus voor de jongens, 3 uur Lof. Maandag half 8 besteld jaarg. voor de overleden familie Odenhoven en Swinkels, 8 uur Sol. jaarg. voor den Zeereerw. Heer Pastoor W. van Haefï, kwart na 4 Lof. Dinsdag vigilie voor het Hoogfeest van Kerstmis, geboden vasten en onthouding van vleeschspijzen, half besteld jaarg. voor de vrouw van Godfried Verstalen, 8 uur jaarg. Hend. Camps en Petronella Jennes- kens. Dezen dag wordt biecht ge hoord van 3 tot 6 en van half 7 tot uur. Woensdag Hoogfeest van Kerstmis en het Urengebed, 4 uur de Kerst mis gevolgd door 2 stille H. Missen, 7 uur de Herdersmis voorafgegaan en gevolgd door 1 stille H. Mis, 10 uur de Hoogmis voorafgegaan door 2 stille H. Missen. Van half 12 tot 12 uur aanbidding voor de Jonge Wachten, van 12 uur tot 1 uur aan bidding voor de Jonge Boeren, van 1 uur tot 2 uur aanbidding voor de mannen der H. Familie, (zangboekjes medebrengen)van 2 uur tot 3 uur aanbidding voor de leden der Maria- congregatie en K.J.V. (zangboekjes medebrengen en medailles opsteken), half 4 Completen en Lof! Donderdag 2e Kerstdag, de diens ten als op Zondag, half 7 uitstelling van het Allerheiligste en le H. Mis, 8 uur 2e H. Mis, 9 uur Kindermis, 10 uur de Hoogmis, half 4 Completen en Lof. Aanbidding door dezelfde vereenigingen op dezelfde uren als op le Kerstdag. Vrijdag half 7 uitstelling van het Allerheiligste en le H. Mis, 8 uur 2e H. Mis, 10 uur de Hoogmis, 3 uur de Vespers en 5 uur Completen en Lof, Te Deum en processie. Aanbid ding als op le en 2e Kerstdag. Zaterdag kwart na 4 Lof. Patroonheiligen H. Familie. Smits, Verstralen, van Heesen, van Lankveld, Henckens, de Bruin, A. Janssen, Th. Tuyls. M. Thuyls, L. Hermkens, P. Coenen, Th. v.d. Elzen. Paterskerk Morgen ZONDAG de h. Missen om 5, 6 en 7 uur. Kwart over 8 Hoog mis met voorlezen van voorgeschre ven brief. Om kwart voor 5 gezongen Vespers, om half 6 Lof. Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzijde. Om 6 uur b.l. tot zekere intentie. DINSDAG Vigilie van Kerstmis, geboden Vasten en onthouding. Ge durende de uitstelling te verdienen volle aflaat. Om half 8 gezongen h. Mis ter eere van St. Antonius. Om kwart over 5 pl. gezongen Vespers. Om 7 uur b.l. voor Paulus Dirks. WOENSDAG Hoogfeest van Kerst mis. Generale Absolutie voor de leden van de D.O. De eerste h. Mis begint om half 5. Om 5 uur de plechtige Herdersmis waaronder uitreiking van de h. Communie. Om 7 uur be gint de h. Mis op het Hoogaltaar, waaronder de h. Communie wordt uitgereikt. Om half 8 tweede h. Mis en om kwart over 8 de plechtige Hoogmis. 'Middags om kwart voor '5 plechtig gezongen Vespers. Om half 6 plechtig Lof met korte feest preek. De geloovigen worden er dezer dagen weer aan herinnerd vooral bij de drukte van de Kerstdagen netjes te Communiceeren en zich te houden aan de leiding. Gedurende de ochtend van den eersten Kerstdag wordt er geen biecht gehoord. DONDERDAG tweede Kerstdag feest van den h. Stefanus. De h. Missen om 5, 6 en 7 uurom kwart over 8 de Hoogmis. Om kwart voor 5 gez. Vespers, om half 6 Lof. VRIJDAG om half 8 gezongen h. Mis. 's Avonds om half 6 gez. Vespers. Deze week zal de termijn voor koren gehouden worden. Derde Orde. Vrijdag 27 en Zondag 29 Dec. om 7 uur 's avonds in het St. Antonius- Patronaat DERDE FRANCIS CA AN- SCHE KERSTVIERING. De Terti arissen van Venray en omstreken worden met hun gezinnen uitgenoo- digd deze twee mooie Kerstavonden bij te wonen. Daar wordt slechts een kleine bijdrage gevraagd tot dekking van de onkosten. Medewerking wordt verleend door het Fraterskoor, de Jonge Derde Orde, het Dameskoor der Derde Orde, het Dubbel-Mannen- Kwartet en de Orkestvereeniging „Euterpe". Behalve Kerstliederen en Kerstmuziek zullen twee Kerstspelen de avonden vullen, te weten: De eërste blijdschap van Maria, door J. Boon, C.s.s.R. en Het drieluik voor Kerstmis, een spel in 3 paneelen van Wim Snitker. De Zeerw. Pater Hermanus Veld man zal ons spreken over Francis- cus en de Kribbe. Zooals andere jaren zal ook thans het volk weer aktief aan deze avonden deelnemen. Tijdens de pauze is er gelegenheid tot het brengen van Kerstgaven bij het Kribje voor de armen. ZALIG KERSTFEEST! N.B. Toegangskaarten zijn ver krijgbaar bij de bestuursleden van de Derde Orde en Mej. Elisabeth Lins- sen, Patersstraat. Patronaat. Om 11 uur dus niet om kwart voor 11 vergadering der Jeugd- Derde Orde, afd. longens, in de kerk. Kwart over 4 tot 7 uur klein- en middenpatrouaat, van 6 uur tot half 9 groot-patronaat, van 7 uur tot half 10 jongelingen. Maandag gymnastiek. Maandagavond Goud-Pluvier in plaats van Dinsdag. Tijdens het 40-uren.gebed in de parochiekerk, dus Woensdag, Don derdag en Vrijdag hebben alle leden van het patronaat gezamenlijke aan bidding met gebed en zang; telkens om half 12. Vrijdagavond, bij de Franciscaan- sche Kerstviering der Derde Orde, hebben de patronaatsleden geen toe gang. Wel Zondagavond. Wederom worden bestellingen van alle rassen Kuilt ens aangenomen en met de beste zorgen uitgevoerd. A. Philipsen, Merselo. VENRAY Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD Smidsleerling 1 smidsknecht 2 3 j. a,h. vak 2 burgerdienstmeiden voor Venray 1 leerling naaimeisje, eenigszins bekend met het vak. BIEDEN ZICH AAN 2 boerendienstmeiden goed kunnen de melken, 2 burgerdienstmeiden voor dadelijk. 1 boerenknecht v. dadelijk 1 nette dienstbode v. dadelijk Dienstmeisjes 1620 j. v. direct Smid-bankwerker Chauffeurs Jongens voor alle werk 2 kleermakersknechts 4 boerenknechten 1 nette burgerdienstbode 22 jaar 1 boerendienstmeid Wegens Hoogfeest van Kerstmis zal de onvermengde margarine uit gegeven worden op Maandag j tusschen 4 en 5 uur. Dankbetuiging. Voor de hartelijke deelneming, ondervonden bij het overlijden en de begrafenis van onzen ge liefden Zoon en Broeder, be tuigen wij door deze aan allen onzen hartelijken dank. Bijzon der dank aan de leden van de Handboogschutterij Willem Teil en van de Voetbalvereeniging D. I. S. te Oirlo. C. Nelissen-Geurfs en Kinderen Oirlo, Dec 1935. Specialist voor Huid- en Blaasziekten houdt spreekuur te VENLO, Houtstraat 4 op Zondag 22 December van 3-5 uur. Venray-Dorp. Afd. Ongevallen- en Ziekteverzekering. A.s. Zondag 22 December op gave van loon dienstpersoneel 1936 (ook van losse arbeiders) TB KOOP A. v d Hulst, Venraysch Broek. TB KOOP dragend varken 15 weken dr., ingeschreven JvR le worp, en le nabouw Gouden Regen Zaaihaver goedgek. met hooge punten, en een best weibeest bij J. Burgers, Veulen. Maandag 23 Dec. a.s. nam. 2 uur bij café De Engel te Venray. Gekochte biggen worden thuis bezorgd. 10 Wed. G. CAMPS, Oostrum. SCHAATSEN (en montuur) Droogrekken, Philips Lampen voor huis verlichting. 10 P. Hendrix. Palersslraai TB KOOP korven met koning wegende 20—35 pond, a 12 ct. per pond. De ledige korven worden tegen 12 ct. per pond teruggenomen. A. Franssen, Draalstraat 5 13 w. dracht, keuze uit 3. Wed. P. Vloet, Overloon. TE KOOP en een partij L van Vegchel, Heide. 12 en 14 w. dracht, 2e worp. A. van Hoof, Merselo. HOUT te VENRAY. Notaris Piuymaekers te VENRAY zal op Maandag 23 December 1935 nam. 3 uur in het café Litjens Peeters te Leunen, ten verzoeke van de Heeren Gebr. Goemans te Leunen, publiek verkoopen Circa 30 slagen zwaar voor de voet gekapt dennenhout, dienstig voor kepers, palen enz., liggende in hun bosch aan de Scheide. toegang tot de ijsbanen „De Rauwkoelen" Nachtegaal en het Vloeivetd, zonder bewijs van toegang a 10 ct. per persoon. Doorl kaai ten voor het geheele seizoen a 25 ctop het terrein verkrijgbaar Voor een goede baan is ge zorgd. 15 De Aanpachter. Entrée werkdagen 10 ct. Zondags 15 ct. Beneden 15 jaar 5 cent. 14 Aanbevelend, L. v. Rkee. Castenray Priksleden f 2 25 Kunst- en Friesche Schaatsen vanaf f 1 30 per paar. Schaatsenmontuur compl. 48 ct Fijne Fondant Borstplaat half p. 17 13 fijne Sinaasappelen 25 Zelfrqzend Bakmeel pondspak 10 Vanillesuiker 10 pak 25 Fijne Krenten per pond 18 Fijne Rozijntjes 2 pond 25 Suiker verpakt of onverpakt 21 Stof suiker half pond 20 Vijgen per pond 12 Schilletje per flesch 65 Groote pot Boerenjongens 75 Halve pot Boerenjongens 45 Oude Klare likeur literflesch 95 Half om Half per flesch 65 Advocaat iets fijns 88 (Flesschen worden apart berekend en teruggenomen) Kerstkransjes choc, gevuld 3 ons voor 25 ct. Fijne Koeken harten, ronde enz. Doozen Bonbons alle grootten. Slaolie, Raapolie, Boterolie, Anijs, Kaneel, Siroop, bruine suiker enz. NEEMT PROEF met onze fijne Koffiesoorten op verlangen gratis gemalen. Profiteer van onze reclame in Bus groenten, Fruit en Appelmoes i. blik 1 flesch Wijn, 1 pond Koffie en 1 pond fijne Koekjes samen voor 88 cent gaat deze week nog door. 2e Kerstdag 1935 in Zaal «Wili 'n Keur van zangnummer 'n Geestig Kluchtspel. Aanvang half zeven precies. Toegang voor Honoraire Leden en tegray le Rang f 1.—, 2e Rang f 0.75, BalSf! ■Beneden 16 jaar geen toegang, van 16—I8j|,c Wilt U iets extra's probeert da Kalfskop in tomaten, Blinde Vinken met gi Getruffeerde Kalfscoteletten of kalfs-c Zwezerik croquetjes, Kalfscroqet Een echte verrassing voor Kerstmis ii vuld met vleeschwaren naar vertie Ziet onze Speciale Ki Ontvangen een prachtsorteering M. van Dijck, in 'tVen, Merselo Waterdichte Beenpijpen, Handwarmers, Oorwarmers, Jasbeschermers, Spatlappen, Stuurtasschen enz. Palersslraai 9 14 H.H. JAGERS, voor het Opzetten van Vogels en zoogdieren, Bereiden van Bontvellen enz. wende U zich tot LEO BOUTEN Praeparateur-Bontwerker Parade 11, VENLO. 4 m. bekroond met de hoogste onderscheiding. Gegar. natuur getrouwe modelleering. Onder garantie tegen mottenbederf. Spaart uw geld door uw Rijwiel of Motor vakkun dig en goedkoop te laten reparee- ren. Banden en Onderdeelen tegen crisisprijsjes. Shell Olie en Benzine. 10 Beleefd aanbevelend, J. J. Koelemeijer Merseloscheweg 12 Maak de a.s. Feest, dagen gezellig door Uw Kerstboom electrisch te verlichten. Wat* een blijd schap voor uw kinderen, bo vendien geen brandgevaar, geen afdruppen enz. Avond aan avond te gebruiken. Onze Kerstboom verlichtingen zijn goed en goedkoop. Reserve lampjes en roode peerlampen steeds verkrijgbaar. Hofstr. 6, Venray SCHAATSEN de gezondste sport, van de goedkoopste tot de duurste soorten Schaatsen bij ons ver krijgbaar. De wereldberoemde HUDORA-SCHAATSEN in alle modellen. Voorradig alle Schaatsentoe- behooren zooals hakleer, riemen, schaatsenband enz. aan concurreerende prijzen. Handwarrairs Batterijen, Jan E. Po Kanfooi-, Scliac Sdkriij^ in groote vtfsc zeer lage pripei Zie onze 3&Ï

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2