BIJVOEGSEL PEEL EN MAAS KERSTKAARTEN Fa. v. d. Munckhof Zaterdag 14 Dec. 1935, no. 50. Kerkelijke Diensten» Parochiekerk. Morgen ZONDAG maandelijksche H. Communie voor K.J.M.V., K.J.V.. Agnes-patronaat en K.J.M., 2 uur groote Congregatie, half 3 herhalings catechismus voor de meisjes, 3 uur Lof, 4 uur H. Familie. Maandag half 8 jaarg. voor Petro- nella Smits, 8 uur jaarg. 2de klas voor Henri Esser en echtgenoote, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 zieledienst voor de overl. familie Ariaens en Wintels, 8 uur Sol. jaarg. voor Henrica van Valkenburg. Woensdag half 7 Gulden Mis, half 8 besteld jaarg. voor de vrouw van Willem van Meijel, ouders en overl. kinderen, 8 uur jaarg. 2de klas voor de vrouw van Jacobus Willems. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor den Weleerw. Heer Pastoor Ant. van Valkenburg. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Ida van Valkenburg, huisvrouw van Ant. v.d. Biggelaer. Zaterdag komen de jongens der 3e en 4e klas en de meisjes der 3e klas te biechten, kwart na 4 Lof. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag zijn de quatertemperdagen, geb. vasten en onthouding van vleeschsprijzen. Vrijdag a.s. 's avonds om half 8 PAROCHIEELE ZANGLES voor 't aanleeren van enkele kerstliederen en misgezangen. K. J. V. Maandag 89 „De invloed van 't meisje op de zedelijkheid' door dir. Jenniskens. Woensdag 7748l/4 Gymnastiek 8y49l/4 Zangclub. Donderdag 89 Leidstersclub. Vrijdag 79 Naaikrans. Patroonheiligen U. Familie. H. Claessens, A. Verbeek, E. Hen driks, C. Janssen, H. Arts, A. Hoede- makers, M. Jacobs. C. Jacobs, P. Rongen, G. Rongen, G. Swinkels, Loonen, Gerrits, Coopmans, Weys, Bouten. Donderdag vergadering van de prefecten der H. Familie. Paterskerk ZONDAG de H. Missen om 5, 6 en 7 uur met onderrichting, kwart OAer 8 de Hoogmis, opgedragen voor de leden v.d. Aartsbroederschap. Na de Hoogmis GEEN processie. Gele genheid om te biechten aan de Evan geliezijde. Kwart voor 5 gez. Vespers half 6 plechtig Lof met preek, pro cessie en Te Deum tot sluiting van het Octaaf van Maria Onbevlekt Ontvangenis. De processie trekt door het kloosterpand wat geheel met kaarsen verlicht is. DINSDAG, gedurende de uitstel ling te verdienen volle aflaat, half 8 gez. H. Mis ter eere van St. Anto- nius, 7 u. b.L voor overl. fam. van MeijelGerrits, 's avonds om half 6 gezongen Vespers. WOENSDAG om 6 uur Gulden Mis. VRIJDAG half 8 gez. H. Mis. Om half 6 Oefening v.d. H. Kruisweg. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag zijn de Quatertemperdagen, geboden vas ten- en onthoudingsdagen. Iedere dag om half 8 hl. Mis voor klooster en weldoeners. Iedere dag een H. Mis voor Petronella v.d. Putten. VOLGORDE DER PROCESSIE van Zondagavond: 1. Kruisdrager met acolyten. 2, Vrouwen. 3. Maria.vaan del. 4. Jonge Wacht. 5. Leden der processie-vereeniging met lantaarn- tjes. 6. Edelknapen en Mariagroep van bruidjes. 7. Kloostercommuni teit en Eerw. H.H. Geestelijken. 8. Allerheiligste. 9. Bestuur der Processie-vereeniging. 10. Mannen. kierde Orde. De bestuursleden worden verzocht bij Mej. Elisabeth Linssen de toe gangsbewijzen te halen voor de a.s. Franciscaansche Kerstviering op Vrijdag 27 en Zondag 29 Dec. Men gelieve deze twee mooie Javonden flink in zijn wijk bekend te maken. De programma's zijn vanaf heden Zondag verkrijgbaar. Maandag om 7 uur Requiem-mis voor br. Martinus Direks (Veulen) als lid van de Derde Orde. De Ter tiarissen worden vriendelijk verzocht deze H. Mis bij te wonen. Patronaat. Geen vergadering van de jongens J.D.O. Om half 12 hibliotheek, de boeken mogen 14 dagen in bezit zijn wie een boek langer dan 14 dagen houdt, dient opnieuw te betalen. Van 1112 gelegenheid om kaarten te halen voor de filmavond. Alleen van 11 uur. De Jonge Wacht neemt in uniform deel aan de processie. Van ongeveer kwart voor 7 tot half 10 filmavond voor de 4 afdeeüngen van 't patronaat, dus voor klein-, midden- en grootpatronaat en voor de jongelingenvereeniging. Dinsdagavond van half 8 tot half 11 Goud-pluvier. Dinsdag om 7 uur gymnastiek voor de middengroep, om 8 uur voor de groote afdeeling. Woensdag op de vastgestelde uren bijeenkomst der Jonge Wachtgroepen. Geen Leo XIII. Donderdag 8 uur gymnastiek voor de groote afdeeling. Zaterdag om half 7 gymnastiek voor de jongste afdeeling. Burgerlijke Stand Venray. van 6 tot 13 December 1935. GEBOREN Gertruda H. Smits, Veulen Lambertus M. J. de Wit, Broekweg Peter H. J. Jacobs, Smakterweg. OVERLEDEN Martinus J. Nelissen, 17 jaar, Oirlo. Martinus Direks, 76 jaar, Veulen. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD Leerling-kleermaker 1 smidsknecht 2 3 j. a,h. vak 2 burgerdienstmeiden voor Venray 1 leerling naaimeisje, eenigszins bekend met het vak. BIEDEN ZICH AAN 2 boerendienstmeiden goed kunnen de melken. 2 burgerdienstmeiden voor dadelijk. 1 boerenknecht v. dadelijk 1 nette dienstbode v. dadelijk Dienstmeisjes 1620 j. v. direct Smid-bankwerker Chauffeurs Jongens voor alle werk Smidsleerling 2 kleermakersknechts 4 boerenknechten 1 nette burgerdienstbode 22 jaar 1 boerendienstmeid Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing: De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdagavond a.s. van half 8 tot half 9. Voetbal. R. K. L. V. B. Kring HorstVenray. Kring Competitie Omgev. Venray. Uitslagen d.d. 1 December. Afd. A. OostrumMerselo 54 Afd. B. OirloYsselsteyn 50 Programma d.d. 15 December. Afd. A. OostrumVeulen uitgesteld Afd. B. OirloDe Valk 1 uur. Standenlijst per 1 Dec. Afd. A. Oostrum 2 2 0 0 10-6 4 Merselo 2 10 1 6-6 2 Veulen 2 0 0 2 3-7 0 Afd. B. Oirlo n 2 2 0 0 10-0 4 Ysselsteyn n 2 1 0 1 3-6 2 De Valk IV 2 0 0 2 1-8 0 We herinneren ex de clubs aan, dat men ook bij eventueele terrein afkeuring de ruil-formulieren dient in te zenden. Programma d.d. 22 Dec. Afd. A. VeulenMerselo. Afd. B. De ValkYsselsteyn. J eiigd-Competitie Uitslagen d.d. 1 Dec. B.V.V.Brughusia 21 T.OP.—Meterik 5—0 Programma voor 15 Dec. T.O.P.—B.V.V. 3,15 uur MeterikBrughusia 3 uur. Programma voor 22 Dec. T.O.P.Brughusia. B.V.V. won op het kantje af van Brughusia en zorgde daardoor dat haar kans op den kampioenstitel behouden bleef. Tienray behaalde een papieren overwinning op Meterik, wegens niet opkomen. Morgen zullende bezoekers wel in beide wedstrijden winnen. De kansén op een beslissingswedstrijd zijn dan weer stijgende. VALK-REVUE. In verband met de wijziging in 't I.V.C.B. programma, is De Valk H.V.C. één Zondag later vastgesteld, dus op 22 Dec. Voor a.s. Zondag staat J.V.C.De Valk vastgesteld. De Valk's her optreden na de overwinning tegen het ongeslagen Montagnards, is de belangstelling waard. J.V.C. (Cuyk) behoort tot de sterksten, maar spelen de Valken voor wat ze waard zijn, dan bestaat er o.i. wel een kansje op succes. G.F.C. IDe Valk II is een strijd tusschen de twee concurrenten van verleden jaar. G.F.C. is echter stuk ken sterker geworden, zoodat het voor de reserves een zwaré dobber zal worden. Kansloos zijn de bezoe kers echter niet. Valk mGriendtsveen is van belang voor de eerstè plaats, waar voor eerstgenoemde nog steeds favoriet is. Zondag wordt het op passen voor de thuisclub, anders ligt een nederlaag in 't verschiet. D.I.S. nDe Valk IV is voor de jongens uit Oirlo. Hoe zullen de uitslagen zijn mooie keuze.

Peel en Maas | 1935 | | pagina 5