l Belangrijk De 200 P LUX0R Tte Extra St. NICOLAAS-nummers van „Peel en Maas St. Nicolaas-Advertenties Gemengde Berichten. Ad verte ntiën sfudiepiano van Zijne George O'Briet »Die Englische H JONGE BOEREN Heide. Lezing over Fruitteelt Th. POUWELS J. JANSEN Te koop gevraagd slachtkippen TE HUÜR Huis mei Tuin TE KOOP 30 of 35 a. best bouwland TE icoon? gele wortelen, mangelwortelen en stekruben TE KOOP best roodbont maalkalf TE KOOP besi maalkalf Vooral in een tijd als dezen is een periode van bijzondere koop lust voor den zakenman zeer wel kom. De St. Nicolaastijd is zoo'n periode en U wenscht daarvan natuurlijk ook zooveel mogelijk te profiteeren. Een doeltreffend en goed koop middel daartoe bieden wij U in onze welke dit jaar verschijnen op Zater dagen 23 en 30 November a.s., en welke, behalve in de geheele gemeente Venray, huis aan huis verspreid wor den in Overioon, Maashees, Holthees, Wanssum, Geijsteren, Blitterswijk. Deze nummers zijn bij uitstek geschikt voor het plaatsen van welke wij gaarne zoo vroeg mogelijk inwachten. Vraagt onze tarieven. „That's why I'm happy" en „Out of a blue Sky" welke in deze film ge zongen worden, zijn gecomponeerd door den bekenden componist Wil liam Kernell. De dansen staan onder leiding van Sammy Lee, terwijl de regie in handen is van den eminenten regisseur John Blystone. Naast Lilian Harvey vervulde John Boles en El Brendel de mannelijke hoofdrollen. Als tweede hoofdnummer George O'brien in een Wild West-film, door de biscoopbezoekers bekend om zijn stoutste en moedigste staaltjes van durven en aanpakken. Weer een programma dat er zijn mag. GEVONDENeen boodschappen- tascheen kosteloos rijwielplaatje een kam met spiegeltje in etui. Inlichtingen bij de gemeentepolitie. Door de slagers alhier zijn de prijzen van het varkensvleesch en spek wederom aanmerkelijk verlaagd. Aanbesteding. Donderdag had alhier in Hotel Gitzeis de aanbesteding plaats van het verbouwen van een woonhuis tot slagerswinkel en het verbouwen van een werkplaats tot slagerij en worst- fabriek voor rekening van den heer E. Versleijen. Architect G. Verstralen. Ingeschreven werd als volgt Begrooting f 778. Th. Maassen f 895. L. Maassen f £90.- P. Potten f 846. L- Volleberg f 840. Th. Claassens f 840. H. Oudenhoven f 840.- P. Oudenhoven f 830.- Gielen-Arts-Maassen f 785. J. Oudenhoven f 775. Th. Siebers f 751. Gebr. Spee f 739. P. Volleberg en Zn. f 699. Het werk is opgedragen aan de laagste inschrijvers. Fruitveiling te Oostrum. Marktbericht van 13 November 1935 Sterappelen I 11.1012.00 II 8.50 Hl 5.30Valster 5.40 Rebut 2.40 Bellefleur I 8.90—12.00 II 6.00—8.40 val 5.80Rebut 3.203.30 Boskoop I 14.50—17.; II 8.50; III 5.80; val 3.20; Rebut 1.10; Val Boskoop 6.106.20; n 3.70—3.90 III 1.10 Valbellefleür I 7.30—9.60n 4.70Valster I 6.50— 7.20; II 2.90—3.80; Corpendu I 7.90 —8.10; II 4.00—5.50; Rabouw I 5.50 —6.90 II 3.30 Peren I 6.40II 4.10 Stoofperen 3.007.90Handperen 4.10—6,80; Kastanjes 10.10. OOSTRUM. De heer N. Siebers, ambtenaar der Staatsspoorwegen alhier, die op 22 November a.s. zijn zilveren ambtsjubileum zal herden ken, is met ingang van 1 December a.s. overgeplaatst naar Sittard. Het stationspersoneel, benevens zijne talrijke vrienden zien hem noode heengaan. OOSTRUM. De zaal alhier was Dinsdag herschapen in een groote wasscherij, waar men eens zou laten zien wat er met Persil bereikt kan worden. Bijna iedereen heeft hiervan geprofiteerd om enkele stukken vuil waschgoed te laten behandelen en zooals we hoorden, ook wel tot aller tevredenheid. Overplaatsing N.S. De heer Krijnen Stations-ambtenaar van Horst-Sevenum is overgeplaatst naar station Venray. BROEKHUIZEN. Woensdag brak te Broekhuizen brand uit in het huis van den heer L. Brauer op de Hei. Slechts een weinig huisraad en eenige kleedingstukken konden wor den gered, alsook eenige stuks klein vee. De oorzaak is onbekendhet huis is tegen brand verzekerd. LOTTUM. Op de Woensdag ge houden jaarmarkt waren aangevoerd 112 paarden en 17 stuks hoornvee. De handel in jonge paarden was nogal levendig, zoodat verschillende veulens van eigenaar verwisselden. Ook in hoornvee werd nogal wat verhandeld, terwijl de kramerijen goede zaken hebben gemaakt. Huldiging van Burgemeester van Grunsven. Woensdagnamiddag had te Horst onder overweldigende belangstelling de begroeting plaats van Burge meester Dr. van Grunsven, bij ge legenheid van diens terugkomst van de huwelijksreis en diéns blijde incomste in de gemeente Horst. BLERICK. Door het gemeente bestuur van Maasbree is alhier aan besteed a. het doortrekken van den weg 't Roodtkruising weg Maasbree Baarlo b. de weg van Sevenum grens tot aan de kruising voornoemd; c. en d. de gemeenteweg van 't Roodt door het dorp Maasbree met twee uitleggene. het leggen van een riool in het dorp Maasbree. Laagste inschrijfster voor de massaMij. Wegenbouw te Utrecht voor f 101.450. Gemeenteraad van Venlo. Naar de Msb. verneemt heeft de heer W. Tilmans (R. K. arbeider) ontslag genomen als lid van den gemeenteraad van Venlo. Hij wordt opgevolgd door den heer S. v. Boxtel. R.K. Middenstand in Limburg. Z. H. Exc. mgr. G. Lemmens, bis schop van Roermond, heeft eervol ontslag verleend aan den Zeereerw. pater Petrus Nielen O.F.M. te Heer len, als adviseur van den R. K. Limburgschen Middenstandsbond en benoemd tot adviseur van dezen bond den zeereerw. heer K. Roncken, aalmoezenier van sociale werken te Venlo. In plaats van den zeereerw. heer Roncken benoemde Z. H. Exc. tot diocesaan adviseur van de Katho lieke Jonge Middenstandsvereeniging den zeereerw.' heer M. Wolfs, aal moezenier van sociale werken te Roermond. De Limburgsche Jaarbeurs komt weer! Na enkele vergaderingen, waarop geen definitief besluit kon worden genomen, kunnen wij thans met ge noegen mededeelen, dat in de laatst gecombineerde vergadering van be langhebbenden en belangstellenden besloten is met de a.s. Vastenavond- dagen de Limburgsche Jaarbeurs wederom te doen plaatsvinden. Diamanten Huwelijksfeest. Het. echtpaar M. v. d. Beuken-v. d. Beuken, te Eindt (Helden), zal op Dinsdag 19 Nov. a.s. den dag hunner 60-jarige echtvereeniging her denken. Door autobus gegrepen en gedood. Te Heel (L.) werd Donderdag het zes-jarig zoontje van den smid C, Schepers, dat op den weg met een tol aan het spelen was door een autobus van de L.T.M. overreden en vrijwel op slag gedood. Mijnwerker verongelukt. Dinsdagavond omstreeks 9 uur is 33-jarige houwer L. J. Schell, bij zijn werkzaamheden in de Staats mijn „Maurits", onder afvallend ge steente geraakt. De man is aan de bekomen verwondingen overleden. Het slachtoffer was gehuwd, vader van twee kinderen en woonachtig te Sittard. Lijk opgehaald. Dinsdagmiddag werd uit het bassin te Maastricht het lijk opgehaald van den 31-jarigen Sch. wonende te Heer. Sch. werd reeds sinds eenigen tijd vermist. DE OMZETBELASTING. Verhooging practisch van de baan. In de Donderdag gehouden zitting der Tweede Kamer verklaarden bij de behandeling van het wetsontwerp tot heffing van opcenten op enkele belastingen, de woordvoerders der sociaal-democratische, christ.-histo- rische 'en R. K. Kamerfracties zich tegen verhooging der omzetbelasting. Hierdoor kan de verhooging prac tisch afgedaan worden beschouwd. Nederland en de sancties. Donderdagavond zijn afgekondigd en in Staatscourant no. 223 opge nomen de Staatsbladen, houdende de algemeene maatregelen van bestuur tot verdere toepassing van de Uit- voerverbodenwet en de toepassing van de daarbij aansluitende sanctie- wet 1935. Van een bakfiets gevallen. Te Mierlo is het lOjarig jongetje W. v,d. M. van een bakfiets gevallen en kreeg een zware hersenschud ding. Hij is voorzien van de laatste H.H. Sacramenten. Levenslange gevangenisstraf. De rechtbank te Groningen heeft Donderdag uitspraak gedaan in de zaak betreffende, den beruchten moord op den heer Kroeze te Wil- dervank. Zooals men weet, stonden de beide verdachten, de arbeiders K. S. en B. B., beiden te Wildervank voor 14 dagen terecht omdat zij in den nacht van 12 op 13 Juni den be jaarden Kroeze zouden hebben ge. worgd en daarna het lichaam, met een ijzeren koevoet verzwaard, in het Oosterdiep zouden hebben ge worpen. De rechtbank heeft beide mannen overeenkomstig den eisch veroor deeld tot levenslange gevangenis, straf. Zij overwoog daarbij, dat zoowel moord als diefstal, braak en mede daderschap door het schrikbarend bewijsmateriaal waren bewezen en dat slechts levenslange gevangenis straf kan staan tegenover zulk een gruwelijke misdaad. Doodelljk ongeluk aan boord. De 21-jarige S. Bakker, zoon van den schipper van den botter H.D. 25 uit Den Helder, is aan boord van zijn vaders schuit op vreeselijke wijze verongelukt. De schipper liep bij zijn vergeefsche reddingspogingen eenige kwetsuren op. Schipper Bakker en zijn zoon ston den aan de winch, terwijl men bezig was de vischnetten in te halen, meldt het „Volk". Plotseling raakte de los-gedragen, stevige oliejas van den jongeman tusschen het touw van de winch en het net. Hij werd tegen het dek ge slagen, een paar keer rondgeslingerd, en kwam daarbij verscheidene keeren op zijn hoofd terecht. Een medisch onderzoek heeft uitgewezen, dat dientengevolge hoogstwaarschijnlijk de dood reeds onmiddelijk was inge treden. De schipper had inmiddels nog een wanhopige poging gedaan, zijn zoon te redden. Daarbij geraakte ook hij tusschen het touw en het net, hij sloeg tegen den grond, en zelfer zou ook zijn leven verloren zijn geweest, als één der knechts, die kwam toe- loopen, niet de tegenwoordigheid van geest had gehad, de riem van de spil af te gooien en zoo de winch tot stilstand te brengen. Onderwijl was S. Bakker al over boord geslagen. Zijn lijk werd spoe dig daarna uit het water opgehaald. Verdronken. De gemeente-politie van Waalre heeft uit de Dommel het lijk opge haald van den 86-jarigen P. Krooy- mans, die aldaar sedert eenige weken uit het liefdegesticht vermist werd en vermoedelijk door de duisternis misleid te water is geraakt en ver dronken. Noodtoestand in het Amster- damsche bedrijfsleven. Einde September j.l. waren in totaal 45.367 menschen in Amster dam voor hun levensonderhoud direct aangewezen op den steun van de overheid. De juiste beteekenis van dit cijfer kan men eerst goed begrijpen, wan neer men bedenkt, dat het aantal personen, dat geacht kan worden van steun te leven, ongeveer vier maal zoo hoog is en dus op circa 180.000 gesteld moet worden, of bijna 25 pet. der geheele bevolking. De inzinking, welke zich vrij al gemeen vertoont, komt in enkele industrieën sterk tot uiting, met name in de metaalnijverheid en, in den laatsten tijd ook in de bouw nijverheid. Het aantal arbeiders boven de 21 jaar, werkzaam in de metaalnijver heid liep in 5 jaren tijds terug*van 6000 tot rond 2600. Het werkloosheidspercentage in 't bouwbedrijf is sterk toegenomen en in September j.l. zelfs gestegen tot 55-2 pet.. Dé eépnomische depressie is ook af te meten aan het verminderen van de bedrijvigheid in de haven. Het aantal aangekomen schepen onderging sinds 1929 een achteruit gang van 3974 tot 3222 in 't vorige jaar. Als een voor het bedrijfsleven in deze gemeente zeer ongunstige fac tor is mede te beschouwen de nei ging van belangrijke bedrijven om Amsterdam geheel of gedeeltelijk te verlaten. Een 50tal zaken is in de laatste jaren verplaatst, hetzij naar de on middellijke omgeving, hetzij naar elders in het land gelegen plaatsen. Bedroeg in het belastingjaar 1930 1931 het totaal der zuivere inko mens f 594.110.000, in het belasting jaar 19341935 was dit totaal ge zakt tot f 429.201.000, een vermin dering dus van niet minder dan 27.3 pet. Het is dus wel onder zeer zorge lijke omstandigheden, dat de nieuwe raad zijn bestuursperiode is aange vangen. De F 36 met Kerstmis naar Indië Omtrent de Indiëvlueht van de F 36 is nog geen beslissing genomen. Wel bestaan er plannen dienaan gaande. Als die plannen doorgaan, dan zal het geen versnelde Kerstvlucht zijn, maar een gewone extra vlucht om het tegen Kerstmis te verwachten groote postvervoer te kunnen ver werken. Daar de F 36 over een behoorlijke laadruimte beschikt, zal dit toestel er waarschijnlijk voor worden aangewezen. Nu nog nie£ eens vaststaat, of deze extra vlucht zal doorgaan, kon men uiteraard omtrent den datum waarop deze vlucht dan zou plaats vinden, ook nog geen definitieve mededeelingen verstrekken. Betalingen gestaakt. De zaken op het kassierskantoor van den heer J. G. K. te Barneveld schijnen zeer ernstig te zijn vast geloopen. Dezer dagen vervoegde zich iemand, die er geld had staan aan het kantoor om terugbetaling daarvan. De man kon het evenwel niet krijgen; de heer K. was niet thuis. Toen dit even duurde en ook verscheidene andere personen ver geefs om hun geld vroegen, hebben twee van hen hun beklag gedaan bij den burgemeester als hoofd der plaatselijke politie. De burgemeester vond in hun ver klaringen reden om over te gaan tot verzegeling van het kantoor, waarna hij den officier van justitie te Utrecht van een en ander op de hoogte bracht. In opdracht van den officier zijn alle boeken en bescheiden het was een auto vol ingepakt en naar Utrecht gezonden, waar zij zullen worden onderzocht. Geruchten, als zou de heer K. zijn gearresteerd, zijn niet juist. Wel is de justitie op de hoogte van zijn verblijfplaats. Men vreest, dat velen de dupe zullen worden van deze affaire. Drama op de Velser-pont. Op 18 Augustus van het vorige jaar heeft met de Velserpont een vreeselijk ongeluk plaats gehad. Toen de pont vrijwel vol was, reed daar nog een auto bij, die uit de richting Beverwijk kwam en waarin de Amsterdamsche familie Eyma*, bestaande uit vader, moeder, zoon en dochter alsmede een vriendje van den zoon en een Duitsche huisgenoot e mej. Süssler waren gezeten. Deze auto kon niet meer geheel op de pont plaats vinden, zoodat ook de klep van de pont niet kon wor den opgehaald. Desondanks is de pont afgevaren met het gevolg dat de auto te water gleed. De heer E. wist nog op den kant te springen, de overige vijf personen verdwenen met den wagen in de diepte. Drie hunner, de beide jongens en mevr. E. wisten zich uit den wagen te redden, mej. E. en mej. Süssler even wel bleken overleden, toen men een uur naderhand de gezonken auto ophaalde. Tegen den gezagvoerder-pont- wachter is destijds te dezer zake een vervolging ingesteld en de Haar- lemsche rechtbank, veroordeelde hem tot twee maanden gevangenisstraf. In hooger beroep heeft Donderdag het gerechtshof te Amsterdam, over eenkomstig den eisch van den procureur-generaal dit vonnis beves tigd. MIJNDERS BEDANKT VOOR NED. ELFTAL. De D.F.C.-speler Mijnders heeft be dankt voor het Nederlandsche elftal. Kerkelijke Diensten. Parochiekerk. Morgen ZONDAG maandelrjksche H. Communie voor de leden van de K.J.M.V., K.J.M., Agnespatronaat en K.J.V., 8 uur leesmis voor de leven de en overleden leden van de Hand boogschutterij St. Oda, 2 uur groote Congregatie met bijzonder collecte voor St. Petrus-Liefdewerk, na de Congregatie bestuursvergadering, half 3 herhalingscatechismus voor de jongens, 3 uur Lof. MAANDAG half 8 besteld jaarg. voor Christiaan Claessens en overl. familie, 8 uur jaarg. voor Gerard Custers, Johanna van Achten, ouders broeders en zusters, kwart na 4 Lof. DINSDAG half 8 leesmis voor de overl. leden der St. Elisabeth vereeni- ging, 8 uur leesmis voor Fr. Verblakt. WOENSDAG half 8 jaarg. voor Peter Johannes Siebers en echtge- noote, 8 uur jaarg. 2e klas voor Hendrina Smulders. DONDERDAG 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Gerard Arts en Henrica Ver- heijen. VRIJDAG half 8 besteld jaarg. voor Martinus Claessens en echtge- noote, 8 uur jaarg. voor Anna van Drjck. ZATERDAG komen de jongens der 7e en 8e klas en de meisjes der 3e klas te biechten, kwart na 4 Lof. Voortaan wordt biecht gehooi'd van 3 tot 5 uur. Morgen ZONDAG 17 Nov. onder alle H. Diensten collecte voor de R.K. Universiteit, ten zeerste aanbe volen. ZATERDAG 23 Nov. H. Mis van dankbaarheid voor leerlingen en oud leerlingen der Buitenschool te 9 uur. K. J. V. WOENSDAG 7Vï—87s Gymnastiek 81/,91/, Zangclub DONDERDAG 7—9 Naaikrans VRIJDAG 89 Godsdienstclub. Patroonheiligen H. Familie. W. Lenssen, J. Swinkels, F. Puts, Th. v. Ooi, A. Peeters, F. Flinsenberg, W. Relouw, Th. Custers, Hermsen, F. Schols, P. Janssen, A. Hanraets, M. Arts, A. Jeuken. Paterskerk ZONDAG de H. Missen om 5, 6 en 7 uur met onderrichting, kwart na 8 de Hoogmis, opgedragen voor de leden van de Aartsbroederschap. Na de Hoogmis processie. Gelegen heid om te biechten aan de Evan- geliezgde. Om kwart voor 5 gezon gen Vespers, half 6 Lof. DINSDAG, feest v.d. H. Elisabeth van Hongarije, generale absolutie voor de D.O., volle aflaat voor alle geloovigen. Gedurende de uitstelling te verdienen volle aflaat. Om half 8 gez. H. Mis ter eere van St. Anto- nius; 7 uur b.l. voor Jan Derks Geurts; half 6 gezongen Vespers. WOENSDAG om half 8 pl. gez. Jaardienst voor HenricusPoels; half 8 b.l. voor overl. fam. v.d. Weegh— v.d. Pasch. DONDERDAG, feest van O.L. Vx\ Praesentatie. Generale absolutie voor de D.O., 7 uur b.l. voor Johanna v. MeijelWilms en kinderen; half 8 b.l. voor overl. fam. v.d. Weeghv.d. Pasch. VRIJDAG, feest v.d. H. Caecilia* 8 uur plechtige Hoogmis ter eere van St Caecilia. ZATERDAG 6 uur b.l. tot zekere intentie. lederen dag om half 8 een H. Mis voor klooster en weldoeners. Vanaf 18 November tot 1 Dec. zal er een collecte langs de huizen gehouden worden ten bate van het plaatselijk Crisis-comité. Gezien de slechte tijden en de winter die op komst is, bevelen wij deze collecte dringend aan in uwe milddadigheid. Derde Orde. WOENSDAG begint het jaarlijksch Triduum. Het wordt gepredikt door den Eerw. Pater Auxentius van Schalen. Om 6 uur opening met Veni Creator, Lof, preek en vaan dellied. DONDERDAG om 7 uur H. Mis, waaronder preek, voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze Ter tiarissen. 's Avonds om 6 uur Lof met preek. Lied; Knielt Christen- schaar. VRIJDAG om 7 uur H. Mis voor de overledenen onzer vereeniging. Predicatie. 's Avonds om 6 uur Lof en preek. Lied; O reinste der schep selen. ZATERDAG om 7 uur H. Mis met algemeene H. Communie van de vrouwen. Korte voorbereiding door den predikant. Zang van het dames koor. ZONDAG om 7 uur H. Mis met algemeene H. Communie der man nen. Voorbereiding door den pre dikant. Zang van het dameskoor. Om half tien H. Mis met liturgische gezangen. IntentieGroei en bloei der Derde Orde. Onder de H. Mis SLOTPREEK en COLLECTE voor ons Liefdewerk „GEZINSHULP". Dringend aanbevolen. Na de H. Mis Pauselijke Zegen. Lied: Mgn vader is een edelman. DONDERDAG- en VRIJDAG- avond van 5 uur tot kwart voor 6 en één uur na het Lof is er in het Patronaat gelegenheid tot het be zichtigen van de kleedingstukken door de Tertiarissen vervaardigd voor „Gezinshulp." Deze expositie zij U ten zeerste aanbevolen. Zij is geheel kosteloos. Men gelieve zijn handboekje mee te brengen en door BLOEMEN en KAARSEN tot de versiering bij te dragen. Patronaat. Om kwart voor elf vergadering der J.D.O. afd. jongens in de kerk. Van half 12 tot 12 uur bibliotheek. Geen gewone patronaatsbijeenkomst. Patronaatsleden hebben, op vertoon van hun sportterrein-kaart, toegang voor halve prijs. Dinsdagavond van half 8 tot half 11 Goud-Pluvier. Woensdag, op de gewone vastge stelde tijd, de verschillende groepen van de Jonge Wacht. - VENRAY Burgerlijke Stand Venray. van 1 tot 8 November 1935. GEBOREN Theodorus P. G. Peeters, Lull. Mathilda M. R. Arts, Merselo. Peter K. M. in de Rijp, Landweertw. Johannes M Hendriks, Langstraat. Antoon J. M. Philipsen, Wieënweg. Wilhelmus J. G. Wismans, Leunen. Joseph H. M. Peeters, Overlw. Gertruda M. M. Michels, Merselo, GEHUWD Peter H. Cuppen, oud 22 jaren, landbouwer en Maria L. Pingen, wed. B. van den Berg, oud 42 jaren, zon der beroep, beiden wonende te Venray. OVERLEDEN Johannes P. L. Daenen, echtgen. van Eva Meithof, oud 69 jaren, koopman, woonwagenkamp. Peter Th. A. Thijssen, oud 5 maanden. Maasheescheweg. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD 1 werk-dagmeisje, niet ben. 18 j. 1 boerenknecht v. dadelijk 1 boerenknecht v. Blitterswijk Leerling-kleermaker Boerenknecht bekend met melken Paardenknecht bekend met melken Schaapherder 1 smidsknecht 2 3 j. a,h. vak_ 1 boerenknecht Paschen 1 boerenmeid Paschen 1 meubelstoffeerder BIEDEN ZICH AAN 1 boerenknecht v. dadelgk 1 nette dienstbode v.-dadelijk Kleermaker 5 jaar aan het vak Dienstmeisjes 1620 j. v. direct Smid-bankwerker Chauffeurs Jongens voor alle werk Smidsleerling 2 kleermakersknechts 4 boerenknechten 1 nette burgerdienstbode 22 jaar 1 boerendienstmeid Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing: De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdagavond a.s. van half 8 tot half 9. Getrouwd Theo Nath. Goumans en Nera Richters Batavia (O.-I.) 13 Nov. 1935. TE KOOP Oostsingel 6. De beroemde LILIAN HARVEY om Zaterdag Zondag om 8 uur om 5 en 8 uui in een vroolijke, muzikale, mia Operette-schlag- Lilian Harvey is hier beter dn i internationale critici waren vol of deze film in alle opzichten schter het publiek enthousiast ontvangeien Geweldige luxe, prachtige zag Reuzen lachen. Tevens bieden wij U een priia Zie Reclaim! In hef JOURNAAL o a. een interssr Abessinië tusschen ooiioi Tijdig plaatsbespreken anb Verwacht de volgende week e p succes Lumina film Woensdag 20 November door den Heer J. ACHTEN, Oirlo. Aanvang 7 uur bij P Litjens. Allen welkom Bekendmaking. Houders van sprokkelvergunnin- gen, uitgegeven namens het ge meentebestuur van Venray, gelieven er rekening mede te houden, dat alle vergunningen met ingang van Maandag 18 November 1935 worden ingetrokken. Vanaf dien datum is het derhalve verboden zich in de gemeentebosschen te begeven. Er wordt niet gewaarschuwd. De Boschwachter bij het Staatsboschbeheer I. MIN. Dik vet Spek per pond 34 ct. Droog Rookvleesch 70 ct. Droge Metworst 58 ct Verder alle fijne Vleeschwaren aan spotprijzen. HOFSTRAAT 8. Dames-en Heerenkapper Hofstraat 3 TariefWasschen f 0.35 Knippen f 0.35 Onduleeren f 0.35 Watergolven f 1. (Zondags geopend12 a 30 cent per kilo. G. v. Leuken, Leunscheweg. 01 aan den Akkérweg. Tebevr. bij A. H. Martens, Aannemer. 8 en een dragende geit. Adres Bureau dezer. een partij M. Claassens, Oostrum C 22 A. Peeters, Hoenderstraat 37 8 Jac. Willems, Brukske.

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2