BIJVOEGSEL PEEL EN MAAS Zaterdag 19 October 1935. Kerkelijke Diensten. Paroehiokerfe Morgen Zondag in alle H. Missen collecte Voortplanting des Geloofs, 2 uur groote Congregatie en collecte voor St. Petrus-Liefdewerk, half 3 herhalingscatechismus voor de meis jes, 3 uur Lof en rozenkrans. Maandag half 8 leesmis voor de levende en overl. leden der St. Cris- pinusgilde, 8 uur Sol. jaarg. voor den *ZeerEerw. Heer Pastoor Pascal Schmeits en ouders. Dinsdag half 8 besteld jaarg. voor Philip Voermans, 8 uur Sol. jaarg. voor de WelEerw. Heeren Peter Jan en Jacob Gerard Holthuizen. Woensdag half 8 besteld jaarg. voor Henricus Volleberg, 8 uur jaarg. voor Hendrina Verblakt. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Albert Esser en Johanna van den Boogaart. Vrijdag half 8 besteld jaarg. voor Th. Verbeek en Wilhelmina Wijnhoven 3 uur Sol. jaarg. voor Eliza Severiens en haar neef Heijthuizen. Zaterdag komen de jongens der 7e en 8e klas en de meisjes der 4e klas te biechten, half 8 zieiemis voor vrouw Martens overl. lid v.d. retraite- penning. A.s. Zondag 27 October feest van Christus Koning. Algemeene H. Com munie van het Apostolaat des Gebeds. K. J. V. Maandag 23 Vormingsclub 34 Godsdienstclub Dinsdag 89 Vormingsclub, Ster- en Agnesclub, Compas, Paraat en Caritas Woensdag 79 Naailes 71/j8ya Gymnastiek 8ya972 Zangles Donderdag 89 Vormingsclub Magneet Vrijdag 79 Naaikrans 89 Vormingsclub 't Zonneke en Oda Patroonheiligen H. Familie. W. Jenniskens, H. Hendrikx, L. Strijbosch, G. Spee, J. Tillemans, L. Winkelmolen, J. Zeegers. Th. de Bruini H. Muyzers, A. Jenneskens, A. Sqbers P. Goumans, H. Willemsvloet, H. Flinsenberg. Paterskerk Zondag, algemeene Missie-Zondag de hl. Missen om 5, 6 en 7 uur, met preek over de Missie, kwart over 8 de Hoogmis voor de Aartsbroeder schap. Na de Hoogmis Processie, Onder alle hl. Missen collecte met open schaal ten bate van de Missies. Om kwart voor 5 gezongen Vespers, half 6 Lof met oefening van de Octobermaand, eveneens op de week dagen. Dinsdag, feestdag van Kerkwijding om half 8 gezongen hl. Mis. Vrijdag om half 8 gezongen hl. Mis. Iedere dag om half 8 hl. Mis voor klooster en weldoeners. Derde Orde. Maandag om 7 uur Requiemmis voor Zr. Anna Maria Wismans Custers als lid der Derde Orde. De Tertiarissen worden verzocht deze H. Mis b\j te wonen. De bedevaart van de mannen- afdeeiing naar de Smakt is gesteld op Zondag 27 October. De vergade ring van 's morgens komt daardoor te vervallen. Wij vertrekken klokslag 8 uur van de Paterskerk. Vóór de H. Mis wordt gezongen lied: Knielt Christen-schaar (blz. 38), onder de H. Mis de gezangen van Hamers, er na liedAan U, o Koning der Eeuwen (blz. 51). De H. Mis wordt opgedra gen voor de levende leden der Ver- eeniging. MEN DENKE ER AAN HET HANDBOEKJE MEE TE NEMEN. In de vergadering der vrouwen van a.s. Zondag zal de inkleeding plaats hebben van een aantal meisjes voor de Jonge Derde Orde. Patronaat, Om kwart voor 11 vergadering der Jonge Derde Orde afd. Jongens. Om kwart over vier klein- en midden-patronaat, om 6 uur groot patronaat, om 7 uur Jongelingen- vereeniging. Woensdag Jongewacht-groepen op den vastgestelden tijd. A-s. Zondag gaat de J.D.O. mee met de Mannenafdeeling naar de Smakt. Aan de Ouders van Onze jongens. Van verschillende kanten kwamen wij te hooren, dat de patronaatstijd voor de jongere afdeelingen van het Klein- en Middenpatronaat wel wat kort was uitgemeten; het bleek ons duidelijk, dat het de wensch was van menige vader en moeder, dat die tijd wat ruimer werd gegeven. In overleg met cnze Jeugdleiders hebben wij een weg gezocht en ge vonden cm aan dien wensch te vol doen en willen die door P. en M. aan de ouders bekend maken. Tegelijk geven wij nog eens op nieuw de tijd der andere afdeelingen, opdat zoowel ouders als jongens zich niet meer vergissen. Klein, en Middenpatronaat, dit is voer de jongens, die nog geen 14 jaar zijn, wordt gehouden van kwart over vier tot 7 uur. Deze jongens kunnen dus kwart over zeven thuis zijn. Groot-patronaat voor 1416 jaar, wordt gehouden van 6 tot half negen en de Jongelingenvereeniging van 7 tot half tien. Uit deze opgegeven tijd blijkt, hoe laat de jongens aanwezig moeten zijn. maar vooral... hoe laat de jon gens weer thuis kunnen zijn en dus thuis behooren te zijn. Contributie bedraagt voor iedere jongen 5 ct., voor alle jongens be staat gelegenheid om te sparen. Geachte ouders, zorgt mede voor uw jongens; let op tijd en uur en waarschuwt ons, als daaraan niet wordt gehouden. Onze Jongemannen-afdeeling Goud- Pluvier komt weer Dinsdagavond van half acht tot half elf. DIRECTEUR van het PATRONAAT. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD Leerling-kleermaker Boerenknecht bekend met melken Paardenknecht bekend met melken Leerling of aank. Horlogemaker Keukenmeisje Net boodschapmeisje met kost en inwoning Melkknecht BIEDEN ZICH AAN Leerling-schoenmaker Kleermaker 5 jaar aan het vak Dienstmeisjes 1620 j. v. direct Smid-bankwerker Chauffeurs Jongens voor alle werk Smidsleerling 2 kleermakersknechts 4 boerenknechten Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffingDe kaarten zullen afgestempeld worden Woensdagavond a.s. van half 8 tot half 9.

Peel en Maas | 1935 | | pagina 5