L. Wijnho Reclame de Circus v. Bever komt te Venray Gemengde Berichten. Kermis Geijsteren Z wemlief hebbers Vergadering Konings- vogelschiefen Boerenleenbank Venray. Het Kantoor Reclameweek Maison „Tini" Bongers - v .d. Rief Waschknijpers een boerenknecht best maalkalf CoÉ Hengel artib KOM Het bod' een du Woonl Telefoon 106 Verloren een VULP Gratis korte kookcursus voor vrouwen. Er wordt gratis gelegenheid ge geven tot het volgen van een korte kookcursus voor vrouwen, welke gegeven wordt door de leeraressen der landbouwhulshoudschool en de huishoudschool. Deze cursus bestaat uit zes lessen elk van 2i/r uur en is op de eerste plaat3 bestemd voor gehuwden en voor degenen die een huishouden moeten besturen en niet in de ge legenheid zijn geweest om een kook cursus te volgen. De cursus wordt geheel gratis gegeven een keer per week twee en een half uur in de avonduren Men kan zich aanmelden bij Mej. Sangers, Directrice der Landbouw- hnishoudschool. Eindstraat. op Zater dag 1 Juni a.s. des namiddags van 4 tot 5 uur. Venray, 23 Mei 1935. De Burgemeester van Venray O. VAN DE LOO. Onderhandsclie verpachting Geineenteboerdery Burgemeester en Wethouders van Venray, brengen ter openbare kennis, dat ingaande 1 November a s. voor een termijn van zes jaren onderhands zal worden verpacht, behoudens goedkeuring van den Gemeenteraad en van Gedeputeerde Staten de boerderij genaamd „De Hazenhut" woning met bijbehoorende gebouwen en gronden gelegen aan den Bakel- schen dijk, perceel Sectie H. Nr. 5, 9, 814. 1193 en 1718 (gedeeltelijk) ter gezamenlijke grootte van 7.65.20 H.A. thans in pacht bij Johannes Jacobs. De pachtsom moet jaarlijks in twee termijnen bij vooruitbetaling worden betaald, voor de eerste maal voor of op 1 November a.s. Nadere inlichtingen verstrekt de Burgemeester van Venray en den Heer Wethouder P. Pubben. Het Gemeentebestuur kan borg stelling of andere zekerheid elschen. Venray. 24 Mei 1935. Burgemeester en Wethouders van Venray De Secretaris, VAN HAAREN Psychiatrische Inrichting „St. Anna" te Venray Op het 17 en 18 Mei j.l. gehouden examen voor verpleging Zenuw- en Zielszieken slaagden voor Diploma B de Zusters van Berlo J Cadier M Cocken J. M.; Derksen G. J. (Eerw Zuster Hildegardis) Jansen M. J. C.; Janssen M. L. H.; Leysen J. E. J.; Maassen J. J. C. (Eerw. Zuster Maris Stella) Scheepers G. M.; Scheepers S. M.; Splinter A.; Stevens C. E. H. (Eerw. Zuster Silveria); de Vaan H. M. Er waren 15 candidaten. GEVONDEN: Een kosteloos belastingmerk. Inlichtingen Gemeentepolitie. DRINGENDE BEDE. Voor de arme zieken naar Lourdes. Het geld voor onze zieken is bijna bijeen. Het is thans wachten voor deze zieken. Wat een leed 1 Wat een verlangen 1 Lourdes, de bevoor rechte plaats waar zoovelen kracht en genezing vonden aan den voet van de grot waar Maria verscheen. Die arme zieken vragen om Uw hulp om op te gaan naar Maria's Genade-oord. Daar zullen zij ook bidden voor degenen die spontaan hebben gegeven. Wie geeft mee voor het nog ont brekende geld Vele kleintjes maken één groote. Stuurt allen een gift, al is het maar in postzegels, aan de Weleerw. Heer Kapelaan R. Linssen, Groote Markt 3 of giro 186106. Door de Schutterijen St. Anna en Het Zandakker alhier, werd be sloten tweemaal per jaar een con cours te houden. Het eerste concours wordt gehou den op 14 Juli door Het Zandakker. Hiervoor is een wisselbeker be schikbaar gesteld, Op het Zondag te Gioenlngen gehouden Ruiterfeest behaalde W. Custers alhier een le prijs en J. v. d. Munckhof alhier een 4de prijs in de afd. Rennen voor alle rassen, Tot onderwijzeres aan de Bijz, School van het St. Jozefsgesticht alhier is benoemd Mevr. Hegger— Baggen. TREKKING LOTERIJ. Op 14 Juni a.s. zal de trekking te Roermond plaats hebben van de Loterij opgezet door Gezond Lim burg en Santos. Ten huize van P. J. Geurts te Veltum ontstond een ernstige binnenbrand, die heel wat schade veroorzaakte. Gelukkig werd nog een uitslaande brand voorkomen. DE 100.000 Een achttal personen in Lull, hadden deze week bet geluk met een tiende lot de 100.000 te trekken, wat voor ieder ruim 1000 gulden oplevert. De laodbouwer P. D. te Lull werd dezer dagen zoo ernstig door zijn paard in de hand gebeten, dat hij doktershulp moest inroepen. Bij 't Zondag gehouden Ko- ningschieten van de Schutterij Het Zandakker werd Alb. Hendriks voor dit jaar Koning, De opbrengst der Emmabloem- collecte alhier gehouden op Zondag 29 April heeft opgebracht f 172.99, verdeeld als volgt Venray (kom) f 85.09 Leunen f 20.— Castenray f 17.80 Oirlo f 10.— Oostrum f 10. Merselo f 15. Ysselsteyn f 10.10 Smakt f 5.— M C. keuring voor de eerste maal te Venray. Voor de eerste maal zal dit jaar de M.C. keuring te Venray plaats hebben, en wel op 2 Juli a.s. des c.m. 3 uur. De M C. omvatmerriën van 2 jaar en ouder en hengsten met afstammelingen. Inschrijvingen tot 20 Juni a.s. bij Alph. Geurts te Maashees, Bij het Zondag j.l. gehouden koningscbieten bij de Handboog schutterij Halfweg wist de heer H. Cremers Hzn. den koningstitel te verwerven. Bij de Handboogschutterij St. Oda wist Karei Hendriks zich tot koning te verheffen. AANBESTEDINGEN. Te Eindhoven werd door archi tect A. J. Bakkers aanbesteed het bouwen van 9 middenstendswoningen en 1 winkelhuis, Er waren 16 in schrijvingen. Het werk werd opgedragen aan de aannemer H. Oudenhoven Lzn alhier voor de som van f 32980. o— Door den bouwkundige H. Ouden hoven Lzn., alhier werd publiek aan besteed het bouwen van een woon huis met smederij voor rekering van den heer Mart. Voesten alhier op een terrein te Stevensbeek (Gem. Sambeek). Ingeschreven werd als volgt J. van Dijk, St. Antonis f 3932 A. v. d. Hulst, St. Antonis f 3832 GielenArts, Merselo f 3700 J. Hutten, Boxmeer f 3489 Gebrs. Spee, Venray f 3484 Th. Claessens, Venray f 3448 Houwen, Oirlo f 3440 L. Maassen, Venray f 3412 M. Pingen, Meerlo f 3249 Chr. Reynders, Wanssum f 3200 R. Geurts, vierlingsbeek f 3175 Aan de laagste inschrijver werd het werk opgedragen. De staking te Tienray opgeheven. Naar we thans van zeer officieele zijde vernemen wordt de staking bij de steenfabriek van Daal Co., te Tienray met ingang van 25 Mei 1935 opgeheven. De slaking duurt reeds vanaf 27 Juni 1934. Het grootste Nederlandsche Circus, 2000 zitplaatsen, met haar wereld programma: Vliegend Trapéze, Kop- balansen, Springplank-acrobatiek, Paardendressuur, Indische Olifant- Show, Chimpansée-dressuur enz. enz. standplaats Sportterein. Donderdag 30 Mei Hemelvaartsdag, om 8 uur Openings-Voorstelling Vrijdag, Zaterdag en Zondag Voorstellingen om 8 uur. Zondagmiddag 4 uur Matinée. Zie de uitgebreide programma's Venlosclie veilingvereeniging. De fioancieele uitkomsten der vei ling mogen tot tevredenheid stem- meD, in het jaar 1934 is er een om zet geweest van rond 1.5 millioen gulden. Dit beteekent 100.000 gul den meer dan in 1933; echter 1G4.000 gulden minder dan in 1932. De ex ploitatierekening wees een saldo aan waaruit de gewone afschrijvingen konden worden gedaan. Deze meerdere omzet zit hoofdza kelijk in den grooteren omzet van augurken en in den goeden prijs die besteed werd voor kassla. Het aantal leden van de Venlo- sche Veilingvereeniging bedraagt momenteel 740. VENLO, Daar thans meer dan ooit ondersteuning moest verleend worden, boekt het R.K. Armbestuur over 1934 een tekort van 10,000 gulden. De gemeente zal daarom het voor 1934 toegekende subsidie met het werkelijk tekort over 1934 verhoo- gen tot een max. bedrag van 10.000 gulden .Brand. Te Helden Grashoek (L.) zijn huis, schuur en stallingen van den land bouwer M. H. door onbekende oor zaak afgebrand. Ook de inboedel giDg geheel in vlammen op. Verze kering dekt de schade. Vreemdelingenverkeer. Op initiatief van de V. V. te Roermond werd eenige weken geleden met samenwerking der „VereecigiDg voor Vreemdelingenverkeer te Venlo" en „Weert Vooruit" overgegaan tot oprichting van b g. Bond (c.q- belangengemeenschap.) Per vereeniging werden 2 afge vaardigden benoemd voor de maan delijks te houden besprekingen, terwijl de drie vereenigings secretaris sen het dagelijksch bestuur vormen. De eerste maandvergadering had Woensdag te Venlo plaats. Er werd besloten over te gaan tot uitgave van een streekgids in eene oplage van minstens 3000 exemplaren. AIsdoq zullen de V. V.'s te Swal- mer, Tegelen en Gennep in de gelegenheid gesteld worden aan deze actie deel te nemen. De gemeentebesturen in die plaat sen waar geene V. V. gevestigd is, zullen worden uitgenoodigd om toe te treden als donateur, ten einde op deze manier dit algemeen streekplan te kunnen dienen. De volgende maandvergadering heeft plaats te Weert in Juni. De verdwijning van een Poolsck meisje. Voor een 5-tal jaren verdween op geheimzinnige wijze een 12 jarig dochtertje van een mijn werkersfamilie in het Lauradorp. Alle nasporingen om het kind op te sporen bleven vruchteloos. Deze geheimzinnige verdwijning komt thans weer ter sprake. De politie heeft het n.l. ingevolge ontvangen inlichtingen, noodig geacht, den tuin achter de woning van de Poolsche familie, die weer'naar Polen is terug gekeerd, tot op flinke diepte te doen omgraven. Ook aan d n Eijgelshoven- schen weg hebben opgravingen plaats gevonden. Uit de Eerste Kamer. De Eerste Kamer heeft Donderdag met 31 tegen 8 stemmen aangenomen het Wetsontwerp tot verbindend eD onverbindend verklaren van onder nemersovereenkomsten. Het nieuwe „Buurtverkeer". De Ned. Spoorwegen hebben plan nen om het buurtverkeertarief in te voeren over het geheele net, het ligt in de bedoeling deze goedkoope eendaagscbe retours met ingang van 1 Juli verkrijgbaar te stellen. Zoowel op de heen- als op de terugreis mag de reis eenmaal wor den onderbroken. Het ligt voorts in het voornemeD, om op, of zoo spoedig mogelijk na 1 Juli kinderkaarten tegen de helft van den retourprijs verkrijgbaar te stellen. In elk geval zouden reeds van 1 Juli a.s. af twee kinderen op een retourbewijs voor volwassenen kunnen reizen. Staking te Bttdcl. Te Budel is een plakkaat aan het Raadhuis bevestigd, waarbij het is verboden des avonds na half tien tot zoosopgang, behoudens wettige nood zakelijkheid, op den openbaren weg te zijj. Alle samenscholingen zijn verboden. Maandag, Dinsdag en Woensdag a.s. voor de le keer op de kermis uit Siebengewald. Aanbevelend, INGEZONDEN. Reeds enige dagen gaan er weer geruchten rond over een eventuele twede opvoering van „Ober Bayern", bij gelegenheid van de a s. muziek feesten van Venrays Harmonie. Wij voor ons hopen van harte, dat deze geruchten vals zijn. Is echter 't tegendeel het geval, dau vertrouwen wij volkomen, dat het bestuur van Venrays Harmonie, zijn besluit zal laten varen, om voor haar maar al te goed bekende redenen. Evenals wij weten zij maar al te goed, dat de geest, welke er op de vorige gehouden avonden heerste niet was zoals wij en ieder ander weldenkende inwoner wenste. VERITAS. In Peel en Maas van 18 Mei 1.1. komt een oaamlooze sportliefhebber met een paar insinuaties en onwaar heden oaze patronaats-sportvereeni- ging in een scheeve stand stellen. Toch verdient deze vereeniging die allerminst. Ter verduidelijking het volgende: le. „De Valk" heeft «geen moeite en geen kosten" gemaakt, omdat het Heerlensche Helios zich zelf, zonder gevraagd te zijn, heeft gepresenteerd voor die wedstrijd. 2. Die wedstrijd was vastgesteld op 19 Mei, vóórdat het Valkbestuur wist, dat St. Christoffel zou feesten, ook op 19 Mei. 3e. Die missiewedstrijd kwestie is, zooals informaties ons bewezen, ge heel onwaar voorgesteld. Van de zijde van St. Christoffel werd ons verzekerd, dat bedoeld ingezonden stuk niet door haar was gepubliceerd daarom zou ten on rechte St. Christoffel een blaam treffen maar als die Daamlooze heer zijn stuk had onderteekend, dan was het iedere lezer duidelijk ge weest. uit welke hoek die politieke wind waaide en zou de naam ons gezegd hebben hoeveel waarde aan dat geschrijf moest worden toege kend. Dus een volgende keer beter s.v.p Pater H. SAES, o.f.m. Directeur Patronaat. De »Sportliefhebber" van vorige week zal misschien door zijn inge zonden stukje bij sommigen den in druk gewekt hebbeD, dat het de schuld vau de Valk geweest is, dat indeitijd »de wedstrijd ten bate van het geschenk van Deken Thielen en de Missiewedslrijd" op denzelfdeD dag gespeeld werden. Het volgende zal voldoende zijn om De Valk in dezen van alle smetten vrij te ver klaren. De Missieclub van het Gymnasium wilde weer op zijn jaarlijksche Mis siedag een Misstewedatrijd houden en noodigde daartoe uit De Valk een club waartegen de studenten al meer gespeeld hadden, Wegens de koude en de sneeuw kon op dien dag de wedstrijd niet doorgaan en du werd in onderling overleg daarvoor uitgekozen Zondag 3 Maart, juist omdat op dien Zon dag noch in Venray, noch in de naaste omgeving een andere wed strijd zou gespeeld worden. Tot onzen grooten spijt zagen we in Peel en Maas van 2 Maart, dat wel een andere club het plaD had opgevat op dien Zondag een wed strijd te houden en nog wel „ten bate van het gescheok van Deken Thielen". Direct is toen ondergeteekende naar de geestel. adviseur van V,V. V. gestapt om te vragen, of die match niet uitgesteld kon worden. Mhr. Kapelaan meende, dat er bij VVV wel geen bezwaar daarvoor zou zijn. Immers nog geen club had de uitnoodigiog aangenomen en het feest van Mhr. den Deken zou pas na Paschen gevierd worden. Z.Ew. kon me niet zeggen, waar ik den den voorzitter zou kunnen treffen, maar we konden gerust zijn, bij zou er dadelijk werk van maken. Verder hoorden we niets. Mochten we nu niet met alle recht veronderstellen, dat de zaak in orde was Dankbaar spraken wij dan ook onze waardeering uit over dat verstandige en sympathieke besluit van VVV, Men begrijpt onze verbazing, toen we in Peel en Maas van 2 Maart de aankondiging zagen dat de wed strijd wel zou doorgaan. Nog eens ben ik naar Mhr. Kapekan gestapt en nu hoorden we pas, dat VVV van geen uitstel had willen weten. En toch pas Vrijdagavond kon die club laten publiceeren, dat een Ven- losche club zou komen spelen. Gebrek aan sportiviteit Bij wien dan Pater fr. SERG1US EMONDS. Moderator Missieclub. M. de Redacteur. Verzoeke beleefd opname van 't volgende In uw blad van 18 Mei geeft een Sportliefhebber 2ijc af keuring te kennen over een te spelen voetbalwedstrijd. Hij schijnt den in druk gekregen te hebbeD, dat die wedstrijd met opzet is vastgesteld. Ik kan Sportliefhebber de ver zekering geveD, dat dit niet 't geval is geweest, maar louter toeval. Dus er zat heelemaal geen politiek achter zoo Sportliefhebber schrijft Wan neer het aanvaogsuur later was vastgesteld, dan was er meer reden geweest om over te schrijven. Alleen dit meende ik even te moeten mede deelen. Vootz. van „DE VALK". Burgerlijke Stand Venray van 17 tot 24 Mei 1935. GEBOREN Peter H. M. van de Ven, Spurkt Theodorus A. Wilmsen, Veulen Theodor J. A, Droesen, Heide JohaoDa M. Wilmsen, Ysselsteyn Gerardus J. VerlindeD, Ysselsteyn Peter Th. Thijssen, Maash.weg Petionella v. GerveD, Mersel.weg Maria L. H. Hesen, Oitlo Heiman H. Philipsen, Ysselsteyn Antonius G. Kuypers, Castenray Maria G. Th. Siebers, Hoenderstr. Peter J. Voermans, Hoogriebroek ONDERTROUWD: Martinus H. v. d. Ven en Adriana Th. C. Willems, beiden te Venray Gerardus W. J. Rutten en Maria A. de BruyD, beiden te Venray. GEHUWD Hendrikus J. Verhoeven, 30 jaar, landbouwer en Maria H. i\rts, 30 jaar, beiden te Venray. Karolus J. Rongen. 33 jaar, land bouwer en Maria P. Buyssen, 28 jaar, beiden te Venray. Wilhelmus J. Dekkers, 29 jaar, landbouwer te Oploo c a en Josephina M. C. Asselberghs. 29 jaar, Venray. OVERLEDEN Gerardus Wismans, 75 j., weduw naar van Maria G. LitjeDs en Johanna M. Camps, Leunscheweg. Peter Joh. Th. Bom, 53 jaar, echtgenoot van H. A. Maas. Land- weertweg. 3 patiënten St. Anna. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag om 6 uur zal de H. Communie worden uitgereikt. Om half 8 vertrekt de H Familie ter bedevaart naar Oostrum. De volgende liedjes zullen onderweg gezongen worden: 1. Gekomen is de Lieve Mei. Vervolgb. no. 23, nieuwe boekjes no. 166, blz. 299 2. Wij groeten U, o Koningin. Oude boekjes no. 20. Nieuwe Boekjes no. 112 blz, 294. In de kerk bij aankomst 3. O, Maria, die de bede, V.B no. 21 N.B 114 4. Maria Boodschap, V. B. no. 20 NB. 114. 2 uur kleine Congregatie, geen her halingscatechismus, van 3 tot 4 uur aanbidding volgens voorschrift van Z H. Exc. onzen Bisschop. Maandag, Dinsdag en Woensdag zijn de Kruisdagen, 6 uur eerste H. Mis waarna processie. Maandag half 8 besteld jaarg. voor Jan Bekt ers, zijne echtgenoote en hun zoon Nico, 8 uur jaarg. voor Gerard Manders en ouders 7 uur Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2e klas voor Leonard Thielen en ouders, 9 uur plechtige Huwelijksmis voor Gerardus Antonius van Dijck en Johan na Lambertina Vullings. Woensdag half 8 besteld jaarg. voor Willem Weijs, 8 uur jaarg. voor den ZeerEerw. Heer Pastoor Henricus Greij- mans. Donderdag O. H. Hemelvaart geboden feestdag, de diensten als op Zondag. Vrijdag half 7 leesmis voor Gerard Wismans, half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Antonius Joseph van den Boogaart. Zaterdag komen de jongens der 3e en 4e klas en de meisjes der 5e klas te biechten, 7 uur Lof A.s. Zondag 6 uur eerste H. Mis, 7 uur H. Mis en gen. H. Communie voor de mannen der H. Familie. Donderdag a.s. Hemelvaartsdag gaat de Turnclub St. Christoffel om half 4 ter bedevaart naar Oostrum. K. J. V. Dinsdag 8—9 Kernclub ook aspiranten Woensdag 8—9 Zangclub. Patroonheiligen H. Familie. W. Creefkens, H Litjens. Jac. van dpn Boogaart, G. Deriks, H. de Mulder, H. Peeters, P. Jeuken en P. Schaeffers. Paterskerk Zondag de H. Missen om 5 uur, kwart voor 6 en 7 uur, kwart over 8 plechtige Hoogmis, uit dankbaarheid bij een gouden huwelijksfeest. Na alle H. Missen na de gewone gebeden 3 maal Onze Vader, Wees Gegroet met de bede: Koningin van den vrede bid voor ons en het gebed: Onder Uwe bescherming nemen wij enz. Heel de dag is het Allerheiligste uitgesteld van 's morgens 6 uur tot na het Lof. (Zie Bisschoppelijk schrijven le pagina) Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzijde. Kwart voor 5 gezongen Vespers, half 6 Lof met oefening van de Meimaand. Maandag, Dinsdag en Woensdag zijn 't de Kruisdagen, om 7 uur processie waarna de gezongen H. Mis voor de vruchten der aarde. Op de werkdagen tot en met Vrijdag 's avonds om 7 uur oefening van de Meimaand. Dinsdagochtend uitstelling van het Allerheiligste. Ook Maandag, Dinsdag en Woens dag om 7 uur b.l voor Ger. Wismans, als lid v. d. Aartsbroederschap. Donderdag, Hoogfeest van 's Heeren Hemelvaart, geboden feestdag. De H. Missen als op Zondag. Generale abso lutie voor de D. O. Kwart over 5gez. Vespers, half 6 Lof en oefening van de Meimaand. Vrijdag begint de Noveen ter eere v.d. H. Geest voor Pini-steren. Na elke H. Mis 7 maal Wees Gegroet met ge bed tot den H. Geest, Vrijdag en Zaterdag te verdienen volle aflaat voor alle geloovigen. Derdo Orde. Zondag vergadering der D.O. Om half 10 de H. Mis met Hollandsche gezangen, welke zal worden opgedra gen voor Maria Kusters, Hendrika Rongen-Loonen, Jan van Yzendoorn, Carolina Voesten en Gerard Wismans. Na de H. Mis vergadering van de mannenafdeeling, nam. half 3 voor de vrouwen. Maandag om 7 uur Requimmis voor Gerard Wismans, als lid der D O. De Tertiarissen worden aangespoord deze H. Mis zooveel mogelijk bij te wonen. Patronaat. Wegens uitstelling in de Paters kerk, welke volgens den wensch van den Bisschop den geheelen dag gehouden wordt, is er voor alle leden van geheel het Patronaat om half 11 gezamenlijke aanbidding met zang en gebed op aller aanwezigheid wordt gerekend. Van half 12 tot 12 uur gelegen heid om de boeken der bibliotheek terug te brengen nog een 30tal boeken ontbreken. Om half 4 Patronaatsbijeenkomst voor Klein en Middenpatronaat, om 6 uur voor Grootpatronaat tot 9 u voor Joogelingen tot half 10. Woensdagavond half 8 groepbij- eenkomst voor alle groepeD, behalve voor die van heraut van Meyel. In vergadering van 20 Mei 1.1. is door de Patronaatsleiders en Direc teur vastgesteld, dat alle leden van het Patronaat, die de sport willen beoefenen, deze sportbeoefeaiog be booren te doen in de Patronaats sportvereeniging. Zoodat dus een lid van het Patronaat geen lid kan zijn van een vreemde sportvereeniging. Genadekapel Oestrum. Vandaag om 7 uur de eerste H. Mis, kwart Da 8 afhalen van de H. Familie van Venray, onmiddellijk Da aankomst K. Mis met preek voor deze processie kwart voor 10 stille H. Mis voor de inwoners van het Rectoraatom 3 uur plechtig Lof met preek en ommegang over den vlasakker, waarna vereering der Relikwie van O. L. Vrouw. Om half 5 bedevaart van de KJ.V. van Merselo en Horst. Maaodag, Dinsdag en Woensdag de Kruisdagen, de H, Mis om 6 uur, waarna de Kiuisprocessie. Donderdag feest van O. H. He meivaart, geboden feestdag, de H. Missen om 7 uur en half 10om 3 uur plechtig Lof met preek en om megang over den vlasakker, waarna vereeiiDg der Relikwie van O. L. Vrouw. Vrijdag feest van O. L. Vrouw Middelares van alle genaden, om half 8 Hoogmis met Te Deum lot sluiting van de Meimaand. Voor de hartelijke belangstel ling en deelneming, betoond bij het overlijden en de begrafenis van onzen dierbaren Vader Behuwd- en Croolvader, betui gen wij onzen oprechten dank. J. FONCK E. FONCK—COENEN V. FONCK E. FONCK-LAUMANS en Kinderen Venray, Mei 1935. worden verzocht de bij te wonen op Vrijdag 31 Mei 's avonds 8 uur in „DE ZWAAN", in verband met het nieuwe Zwembad bij Piet Lenssen, Maashees. Bij de inboedeiverkoo- ping voor de Kinderen Voes ten worden alsnog verkocht: 10 catétafels en 40 stoelen, buffet, klok, 2 kachels enz. morgen Zondag 4 uur Schutterij St. Anna bij H. Willems. 2 der Boerenleenbank zal op Maandag 27 Mei den geheelen dag GESLOTEN zijn. De Kassier J. PIJPERS. bij Onduleeren 35 ct. Knippen 35 ct. Wasschen 35 ct. Watergolven 65 ct. Beleetd aanbevelend, f3 Henseniusplein 16 Venray met veer *40 voor 10 et. Raamhorren, Aeroxon Vliegenvangers. P. HENDRIX Patersstraat 9. 10 GEVRAAGD die zelfstandig kan werken. Wed. P. J. Vullings, Overbroek TIB KLOOI» keuze uit twee. J. Engels, Merselo. Dames, Volgende w opent het ff zoodat konjn spullen weeiy gehaald zuil# Wij rade»! weg met i rom VERGAtl met verlegenpl dig goed. Wij ontviog nieuwe seizoir kende enuitgcfa Alles kers»: terwijl onz£"V vakkennis is jé Zie etalagj der volgende Koopt hetï VISCHDEEC nieuwe oogst VISCHHENH Hofstraat 6 Op Dinsdag 1 5 uur zal in Reijnders te te Blitterswijk, van den Heer Horst. Bestek en teil baar a f 5- ps f 2bij den B 8 P.t Op Zaterdag uur, zal ontfej niseerde aannei van J. Gerrits t den heer H. V worden &M1QS Het bou een Wi Grond- e Glas- en Bestek en tee baar vanaf Wo< t 5.— per stel, en voor B f 2.- S Bouwki 1 Ochtendvoer 10 i<ond 39, 100 Gemengd voer 10 pd. 32, 100 Opfokvoer I 10 pd. 80, 100 Opfokvoer II 10 pd. 75, 100 Overgangsvoei' 10 pd 65, 1Ü0 Korrelvoer fijn 10 pd 50, 10C Korrelvoer grof 10 pond 45, 100 pc 1 Wij vragen en 1 met koperen knopjes op dop. Tegen bel. terug bez. i

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2