B ru iloften: Voor Flink bakkersknecht R Ster Eetaardappels voederaarc Gemengde Berichten. Districts-Arbeidsbeurs Adverientiën Mariëtte. Dankbetuiging. Dankbetuiging. 6 of 7 sl. turfslijk Beschermfeesf van Sf. Jozef SMAKT Bekendmaking Mei. De Jong Dr.A. Lommen Voor Verhuren van Porcelein Veeverzekering Eensgezindheid. R.K. Dienstbode café gesloten. Te huur flinke burger woning Notaris Pli een p, Het pi lesse administi Dames, versch g< asper Boerde Duitsche s jachti\ eenkomende met de som van 10 cect voor elk gewicht, insluiten.) Venray, 6 Mei 1935. De Burgemeester en Wethouders van Venray, O. VAN DE LOO De Secretaris, VAN HAAREN Op het dezer dagen te Venlo gehouden examen voor dameskapster behaalde onze dorpsgenoote Jo v. d, Steenstraeten het diploma A. en B. Zij genoot hare opleiding bij den Heer P. Schoenmaekers te Venlo. MERSELO. Op de Zaterdag j.l. gehouden vergadering van de fanfare „St. Oda" werd besloten deel te nemen aan de muziekfeesten te Venray, Milheeze en Heide. Turnsport. Welke propagandistische waarde is te hechten aan bet flinke gedisci plineerde optreden van St. Christoffel op j.l. Zondag, bewijst het feit, dat genoemde vereeniging na twee dagen een aanwinst van ruim 30 nieuwe leden boekte. Indien deze stroom blijft aanhouden, zal het getal 100 weldra zijn ^bereikt. Wanneer deze schaar Venraysche jongelui op 19 Mei, met het 12i/ï jarig bestaansfeest 's morgens om 8 uur gezamenlijk ter H. Tafel nadert, zal dit een ver heven indruk maken. Ook is thacs zekerheid verkregen, dat de kampioenturner, den heer Hauffe, de turndemoDStratie's welke na het Lof zullen worden gehouden op het sportterrein van bet St. Josephgesticht, zal opluisteren. Van half 12 tot halt 1 zal „St. Christoffel" reclpieeren in het ver- eenigingslokaal zaal Wilhelmina." Bouwvergunningen. Ingevolge de bouwverordening werd vergunning verleend aan L. Heidens tot het bouwen van een boerderij op het Schooraan W. Thijssen Scheide tot het stichten van een schuur aldaar. Het eerste Bondsconcours den Bond van Handboogschutterijen „De Vriendschap" Venray zal Zon dag 12 Mei plaats hebben te Leunen op de doelen van St. Joris. Keuring voor Stamboek. Op het Henseniusplein alhier had de keuring van raerriën plaats voor opname in het Nederlandsche stam boek. Aangevoerd waren 29 stuks, waarvan opgenomen werden 24 stuks, Als keurmeesters fungeerden de heeren Diederen, Graatheide Sneep, Dinteloord. Verder waren aanwezig de heer Haffmans, voorzitter vereeniging Limburgsch Trekpaard, de heer Bertjens, Secretaris dezer vereeniging, en de heer Bom, Secre taris van het Nederlandsche Stamboek. Het gehalte der aangevoerde paar den was boven het gemiddelde van Limburg, waaruit wel blijkt, dat de fokkerij hier in goede banen is. Voetbal. Morgen Zondag zal het Kringelftal op 't Sportterrein alhier een wedstrijd spelen tegen D.S.S. uit Tegelen. Dit elftal is een der sterkste ploegen uit hun afdeeling. Het Kringelftal dat eenigszins ge wijzigd is, ziet er als volgt uit J. Verbruggen (H.V.C.) P. Clevis J. Gommans (Serv.) (Valk) Arts Theeuwen Peeteis (Wanssum) (Wanssum) (Serv.) Bexkens Brouwers Meerendonk (Valk) (H.V.C) (Horst) Nabben Schrijen (Sevenum) (Serv.) Sportvereeniging „Be Valk". De Patronaats-sportvereeniging „de Valk", welke wij 1.1. Zondag bij gelegenheid van het défilé, ter eere van den jubileerende HoogEerw. Heer Deken, voor het eerst in haar geheel zagen optreden, mag zich in gestadlgen bloei en in bijzonder succes verheugen. De afdeeling „Voetbal" heeft in het afgeloopen seizoen haar pres tige in Kring en Bond hoog ge houden. Het tweede elftal behaalde het kampioenschap in zijn afdeeliDg, terwijl het eerste elftal met eere de tweede plaats bemachtigde. Het 3de elftal en het junioren elftal hebben zich belden ook dapper gehouden en hebben een bevredigende stand. Op Zondag 19 Mei. zal het Heerlensche „Helios", een vroegere eerste-klasser I.V.C.B., bij de Valkl op bezoek komen en er e^n vriend schappelijke wedstrijd spelen. Wij weten bij .voorbaat, dat deze wedstrijd, waarop wij nog nader zullen terugkomen, een fraaie ont moeting zal zijn en een bijzondere bezienswaardigheid. De afdeeling Gymnastiek, die on dertusschen bij deB R.K.Limb Bond is aangesloten, oefent zich kranig om bij de a.s. Bondsfeesten te Geleen, een goed figuur te maken en haar eerste prijzen te behalen. Blijkens achterstaande bekend making zal in de Wilhelminazaal voor de R.K. Kiesvereeniging alhier optreden Ir Boogaerts, oud-Minister. Wij sporen allen aan deze belang rijke vergadering Zondagavond te komen bijwonen. GOUDEN BRUILOFT. Op 26 Mei a.s. hopen de echte lieden Leonardus de Bruyni en Ma ria Gouman3, Leunsche weg. alhier, hunne 50 jarige echtvereeniging te herdenken. Giften LourdeS'Comité. Vorig bedrag f 19.50 P. St. f 10 v. M. f 2,50 Wie volgt Deze week toegeloopen een groote grijze staande jachthond. Inlichtingen bij de Gemeentepo litie. Candidaatstelling voor den Gemeenteraad. Onder leiding van een Comité van Actie, welks Voorzitter de heer Ponjé deze vergadering leidde, had j.l. Donderdag in het Sint Antonius- patronaat alhier voor de arbeiders eene vergadering plaats tot candi daatstellmg voor den Gemeenteraad Nadat de voorzitter de vergade ring met den Christelijken groet geopend had, zette hij het doel dezer vergadering uiteen, namelijk het stellen der meest geschikte, trouwe, bespraakte en eerlijke candidaten om de belangen der arbeiders in den Gemeenteraad in de komende 4-jarige periode te behartigen. Gaarne brengt hij dank aan de affredende Raadsleden voor het vele dat zij onvermoeid in het belang der arbeiders gedaan hebben. In dezen tijd is 't vooral noodig menschen met ervaiing te kiezen, omdat juist deze personen het best resultaat kunnen behalen. Nadat hij de stemtechniek heeft uiteengezet en ongeoorloofde propa ganda ontoelaatbaar verklaard heeft, roept hij allen op om eensgezind bun p icht te doen. Als er uit de verga dering gevraagd wordt of de candi daten met hun te behalen rangcijfer accoord gaan en definitief een can- didatuur zullen aanvaarden, wordt hierop door den heer van Boven namens de aftr. leden bevestigend beantwoord. De heer van Boven hield hierna een beschouwing over de plichten an een gemeenteraadslid, die op de eerste plaats het algemeen belang moet dienen, waarvoor bij den eed aflegt. In 't afgeloopen tijdvak zijn de arbeiders beter dan ooit ver tegenwoordigd geweest. Niet dat dit een blaam is op vroegere raadsleden doch thans hadden de zittende raads leden meer steun van en contact met de arbeiders. Hij wijst er op dat de lage loonen bij de werkverschaffing ondanks alle moeiten niet verbeterd zijn, daar de Minister niet afwijkt van zijn meening, dat Venray een plattelandsgemeente i?. Hij noemt het pijnlijk, dat er vóór deze vergadering eene actie gevoerd is, waarin op de aftr. raadsleden een blaam is geworpen, alsof zij in zake de loonen bij de werkverschaf fing niet actief genoeg geweest zijn, ofschoon zij meermalen, zelfs met achterstelling van hun gezin, op het werk zijn geweest om den toestand door eigen aanschouwing te leeren kenuen. Met gerustheid kunnen wij, aftredsnden, dan ook zeggen onze beste krachten te hebben gegeven aan de belangen der arbeiders. Hierna werd overgegaan tot de stemming voor de officieele ranglijst, die den volgenden uitslag bad: 1. H. van Boven, aftr. Jan Hen senstraat, 3366 punten; 2. A. Millen, Patersstraat 13, aftr. 2797 puotec; 3. M. Arts, Maash. weg, 23, aftr 2598 punten; 4. H. van Aarssen, Willemstr. 2564 punten; 5. H. Odenhoven, Overl. weg 4, aftr. 2447 punten; 6. H. Manders, Veulen, 2306 p. 7. J. Jacobs, Kruisstraat, 2076 p. 8. A. Proosten, Hiept, 1679 p. HEIDE. Woensdagmorgen is alhier afgebrand het woonhuis met winkel van J. Seijkens. De inboedel kon slechts gedeeltelijk worden ge red. De motorbrandspuit was spoedig ter plaatse. Huis en inboedel waren verzekerd. LEUNEN. De Limb. Jagers afd. Leunen zullen morgen weer begin nen met geregelde schietoefeningen. Ook werd besloten deel te nemen n de schietwedstrijden te Deurne Overloon, Blitterswijk en Velp, die allen in den a.s zomer gehouden worden. OOSTRUM. De Oostrumscbe Missievrienden hebben bij het afscheid van Pater Lemmens op waardige wijze hunne milddadigheid getoond De collecte in de kerk en de stille giften hebben een bedrag van ruim f 300 opgebracht. De tijdsomstandigheden in aan merking genomen is dit prachtig. CASTENRAY. Morgen Zondag zullen hier de bekende ruiterfeesten gehouden worden. Behalve geldprijzen zullen er thans ook nog eenige prachtige wisselbekers verreden wor den en als iets nieuws voor hier staat thans ook op het programma sulkydraven. Evenals andere jaren weer draven en rennen in 3 klassen en spring concours. Het belooft voor liefhebbers der paardensport wederom een aangename middag te worden. Kerkdiefstal. Ia den nacht van Donderdag op Vrijdag is te Wanssum ingebroken in de R. K. Kerk. De dieven heb ben een bezoek gebracht aan de Sacristie, alwaar kluis en brandkast niet konden geopend worden. Van de aanwezige miswijn werd een ruim gebruik gemaakt. De politie heeft direct een onder zoek ingesteld. Kluis en brandkast zijn geleverd door de bekende firma A. H. de Haen te Venrsy. HORST. De heer B. L. Vries, ontvanger der registratie alhier, is met ingang van 1 Juni als zoodanig benoemd te Winsum. Naar wij vernemen, zal even als wethouder Jenniskens, ook het raadslid J. Hurstjens wegens gevor derden leeftijd zich niet meer verkies baar stellen bij de komende gemeente raadsverkiezingen. OVERLOON. Alhier had in het patronaat de onderhandsche aanbe steding plaats, voor het bouwen van een nieuwe kapel, nabij het Zuster klooster, en het verbouwen van de bestaande kapel voor rekening van de Zusters der Orde „De Dochters van het H. Hart van Jezus." Architect A. H. Martens, Venray. Ingeschreven werd a!s volgt M. Veldhuizen, Maashees f 10145 J. Gerrits, Groeningen f 9950 P. A. Koenen, Holihees f 9950 R. Geurts, Vierlingsbeek f 9618 Gebr. Oudenhoven. Venray f 9185 Th. Kersten, Overloon f 8083 Het werk is aan den laagsten inschrijver gegund. Op 1 Mei vierde onze oud- dorpsgenoot, de heer M. Bonaots te Tilburg zijn 25 jarig jubileum als Directeur van de Ongevallenverzeke ring van den N.C.B. 5e Roermondsche Industriebeurs De Roermondsche Industriebeurs viert heden haar eerste lustrum met een tentoonstelling van handel, nij verheid en industrie in het Harmonie- paviljoen aan de Kapellerlaan. Scheepsdrukte in de Z W. vaart. Gedurende de maand April wer den aan sluis 16 der Zuid Willems vaart te Weert in opvaart geschut 700 vaartuigen, metende 199,861 icheepston met 98.224 scheepston lading aan boord. In afvaart 714 vaartuigen, metende 188 557 scheepston met 132.123 scheepston lading aan boord. In op- en afvaart werden geschut 1414 schepen en stoombooten, me tende 388 418 scheepston met 230 357 scheepston lading aan boord. Inbraak in katholieke kerk. Te Linne is ingebroken in de pa rochiekerk. Alle offerblokken werden opgebroken, het tabernakel werd ge forceerd, in de sacristie werden alle kasten grondig doorzocht. De kelk, welke uit het tabernakel was genomen, werd midden op het altaar geplaatst. Aangezien de offerblokken Maan- dag door den pastoor waren gele digd, wordt weinig of niets vermist gebouwen op den moeten stichten. erfpachtsgrond Nachtvorsten de Betuwe, De nachtvorsten die in de helft der vorige week over onze omgeving zijn neergestreken, hebben hier en daar hun invloed reeds doen gelden Deze invloed blijkt bij de eene boom gasrd meer, bij de andere minder te hebben gewerkt. Het meest hebbeu geleden die boomen, welke aan den windkant den eersten druk hebben moeten opvangen. Vliegveld te Eindhoven. Hedenmiddag zal op het vliegveld te Eindhoven het nieuwe stationsge bouw geopend worden. De direc teur der K. L. M., de heer Plesman zal daarbij tegenwoordig zijn. Zware brand te Malden Donderdagmiddag is een zware brand uitgebroken op de grens van Overasselt en Malden in de groote boerderij van F. de Grunt. Het vuur greep soel om zich been en weld a stond de geheele boerde rij in lichte laaie. De wind joeg een hevigen von kenregen over de omgeving, waarvan een deel neerkwam op het rieten dak van de boerderij van W. Jansen, welke op ongeveer 600 meter afstand lag. Het dak vatte vuur en ook dit boerderijtje werd een prooi der vlam men. Zoo goed als niets bleef ge spaard. Uitgifte bouwgrond in de Wieringermeer. In de Wieringermeer is thans met de stichting van het derde dorp, Wieringerwerf, aangevangen. Dit dorp zal de hoofdplaats vaD het Wieringmeer worden, waartoe hel is aangewezen, omdat het in 't cen trum van den polder, op een zeer gunstig gelegen knooppunt van we gen en kanalen verrijzen zal. Met de stichting van Wieringer werf wordt de rij van drie bevol kingskernen, waarop de bevolking voorloopig zal worden samengetrok ken, gesloten. Ter plaatse 2ijn ruim 100 woningen in aanbouw, welke van Rijkswege worden gebouwd en in hoofdzaak bestemd zijn voor de huisvesting van de gezinnen der bij de cultuurwerken tewerkgestelde ar beiders. Begin 1936 zullen deze woningen kunnen worden betrokken. Teneinde neringdoenden en ambachtslieden in staat te stellen hun bedrijf gereed te hebben, wanneer de eerste bevolking zich in het nieuwe dorp vestigt, wordt thans aldaar overgegaan tot de uitgifte van bouwgrond in erf pacht. Belanghebbenden zijn dan van meet af aan in staat de klandizie der bewoners tot zich te trekken. Ge- De nood in Illinois fen top gestegen. Verscheidene honderden werkloo- zen, die tengevolge van de nu reeds negen dagen durende steuncrisis let terlijk op water en brood gezet zijn, hebben besloten het Staatskapitool „tot den hongerdood toe" te bezet ten. Zij dragen een bord bij zich, waarop geschreven staet: »Het is beter op de trappen van den s te verhongeren dan thuis". De noodhulpcommissie staat mach teloos tegenover de situatie en noemt den toestand uitermate ernstig. Er bestaat gevaar, dat de 350.000 ge 2innen, die door de hongercatastrofe geteisterd worden, ook nog door epidemieën worden getroffen. Ruzie tusschen twee halfbroers. Woensdagmiddag kregen 2 half broers te Zevenbergen in het veld werkzaam, ruzie, welke zoo hoog liep, dat de 33 jarige Th. v. d. V zijn 21-jarigen halfbroer F. de D. met een schrepel op het hoofd sloeg, welke slag zoo hevig aankwam, dat het slachtoffer onmiddellijk naar het St. Ignatiusziekenhuis te Breda moest worden vervoerd, alwaar hij bij aan komst spoedig overleed. De dader meldde zich zelf bij de politie aan. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag 6 uur eerste H. Mis, half 7 tweede H. Mis, om 7 uur wor den de Communiekinderen in de school der Eerw. Zusters afgehaald. Om half 8 Hoogmis waaronder eerste plechtige H. Communie der kinderen kwart na 9 Kindermis, toegankelijk voor iedereen, 10 uur de Hoogmis in de Paterskerk, 3 uur Lof waaronder opdracht aan O.L. Vrouw en hernieuwing der Doopbeloften, na het Lof processie langs de Pastorie. Onder de Hoogmis van half 8 en onder het Lof collecte voor de behoeftige Communiekinderen. Men gelieve de banken in het middenschip open te laten. Groote en kleine Congregatie en collecte kaars Oostrum. Maandag half 8 besteld Jaarg. voor Jos. Aerts, 8 uur Sol. Jaarg. voor Peter Ant. Poels en echtgenoote, 7 uur Lof Dinsdag half 8 en 8 uur leesmis. Woensdag half 8 Jaarg. voor Chris. Ariaans en Ida van Meijel, 8 uur Jaarg. voor Hend. Poels en Anna M. Voesten. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. 2e klas voor Johanna van de Pasch, ouders en familie. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol Jaarg. voor den Z. E. Heer Pastoor Pascal Smeitz en ouders. Zaterdag komen de jongens der 5e en 6e klas en de meisjes der 6e klas te biechten, 7 uur Lof. A.s. Zondag 19 Mei zal de Maria- congregatie ter bedevaart naar Oostrum gaan, vertrek hier uit de kerk om half 8. Woensdag zangrepetitie voor de K'J.V. en Congregatie van 8 tot 9 uur. K. J. V. Maandag half 8 tot half 9 Mariaclub, van 8 tot 9 uur Paraat, Odaclub, 't Zonneke. Dinsdag 8 lot 9 uur Caritas,- Magneet, Agnesclub, van half 8 tot half 9 de Ster. Woensdag 8 tot 9 uur Zangles. Donderdag 7 tot 9 uur Naaicursus. Patroonheiligen H. Familie. P. Broers, P Coppus Joh. Janssen, G Vullings, Th. Pouwels, P. Bouten, P. Wisman s. Paterskerk Morgen Zondag de h. Missen om 5 uur. kwart voor 6 en 7 uur met onderrichting om 10 uur de Hoogmis met preek. Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzijde. Onder de h. Missen houdt de St. Vincentiusvereeniging 'n collecte voor de behoeftige Communie kinderen welke ten zeerste in uw mild dadigheid wordt aanbevolen. Om kwart voor 5 gezongen Vespers, om half 6 Lof met oefening v.d. Meimaand. Maandag volle aflaat wegens het feest van de h. Petrus Regalatus. Op de werkdagen 's avonds om 7 uur oefening van de Meimaand. Dinsdag om half 8 gez. h. Mis ter eere van St Antonius. Uitstelling van het Allerheiligste, gedurende de uit stelling te verdienen volle aflaat. Vrijdag volle aflaat wegens feest van de h. Paschalis Baylon. Om half 8 gezongen h. Mis. Zaterdag volle aflaat wegens feest v.d. h. Felix van Cantalicio, om 7 uur b.I voor Cornelia Jacobs- v.d. Water Men wordt er aan herinnerd dat in de nacht van Dinsdag op Woensdag de klok I uur verzet wordt. Vandaag heel de ochtend en na de Hoogmis tot 12 uur aan het klooster gelegenheid om de bijdrage voor de stoelen te voldoen. Daarna wordt er per quitantie over gedisponeerd. Derde Orde. Morgen Zondag na de Hoogmis geen Vergadering voor het bestuur der Derde Orde maar a.s. Zondag Van 15 tot 18 Juni a.s, zal er in het Retraitenhuis, Kapellerlaan 22, Roer mond 'n retraite gegeven worden voor gehuwde en oudere D O.-leden door den Zeereerw. Pater Cajetanus Gar diaan van de Minderbroeders te Weert. Wij willen deze mooie retraite geheel bijzonder aanbevelen. De retraite opent )l.m. half 7 nam. Pensionprijs bedraagt 6.50 per persoon. Men gelieve zich op te geven aan P. Directeur of een der Bestuursleden. Patronaat. Zondag 12 Mei, om 8 uur II. Mis en vergadering voor de Jon- genscongregalie. Dus, a.s. Zondag, Is uitzondering, om 8 uur con gregatievergadering met H. Mis en gelegenheid om te communi- ceeren, omdat in Paterskerk, op dezen Zondag de hoogmis om 10 uur is. Zondag om half vier patronaat voor klein- en middenpatronaat, om 6 uur voor grootpatronaat tot half 9 en voor Jongelingenver- gadigden zullen voor eigen rekening eeniging lot half 10. Maandag om 8 uur komen de Jonge Wachters van Groep Leo XIII bijeen. Woensdag om half acht, dus na 't Lof, bijeenkomst der verschil lende groepen van de Jonge Wacht. Genadekapel Oostrum. De H IJ. Missen Zondag om uur en half tien; om 3 uur plech> tig lof met preek en ommegang over den vlasakker, daarna ver eering der relikwie van Onze Lieve Vrouw. Maandag om 8 uur plechtig gezongen H. Mis bij de 25 jarige echtvereeniging van Henricus Cremers en Aleida van Geffen. Overigens in de week de H Mis om half acht. Burgerlijke Stand Venray van 3 tot 10 Mei 1935. GEBOREN Wilhelmus J. Pingen, Bosh- huizen Wilhelmina J. L. Winkelmolen, Marktstraat Jacobus J. van de Laar, Maasheesche weg Wilhelmus G. Rongen, Langstr. Iiendrikus H. Cbr. Ewalts, Kruisstraat GEHUWD Jacobus M IJ. Reynders, 31 j. landbouwer en Gertruda J. J. Goumar.s, 24 jaar, beiden Venray Theodorus A. Linders, 26 jaar, ndbouwer en Gatharina E. Strij- bosch, 25 jaar, beiden Venray, Antonius W. G.Janssen, 32 jaar landbouwer en Johanna L. E Jenniskens, 27 jaar, beiden Venray Jacobus H. van Osch, 36 jaar, landbouwer en Simonelte C. W. van Vegchel, 30 jaar, beiden te Venray Johannes C. Goumans, 29 jaar, landbouwer Maashees en Johann P Bardoel, 22 jaar, te Venray. ONDERTROUWD: Johannes A. Leyssen en Maria H. P. Ewals, beiden Venray. OVERLEDEN Martinus F. Roelofs, 2 weken, Oostrum. Christiaan Janssen, 58 jaar, Leunen. Kantoor Marktstraat 10. Worden gevraagd: Szbildersknechts 2 Dette meisjes boven 18 jaar Nette dienstbode voor Vtnlo Aank. timmerman Aank. schilder Bieden zich aan Kappersbediende Jongens voor alle werk Boerenknechten Geboren Felix Andreas Maria Zoon van F. A. DE VRIES M. CH. DE VRIES— JEUKEN Amsterdam (Zuid) Amstelveen- sche weg 184 II, 4—5—'35. De Heer en Mevrouw THIJS LINTHORST-POELS geven met vreugde kennis van de ge boorte van hun dochter Twello, n „Venrode" (Eenige en Mei 1935. dg. kennisgeving) Vóói miin vertrek naar de Missie betuig ik nogmaals mijn oprechten dank aan mijn wel doeners en wensch ik aan alle vrienden en bekenden Gods rijksten zegen voor de toekomst. Pater Salesius Lemmens O. F. M. Voor de vele blijken van be langstelling, ondervonden bij ons Gouden Huwelijksfeest, be tuigen wij onzen hartelijken dank vooral aan de E. Paters Franciscanen, Missionarissen v. het H Hart, de Burgemeester, Venray's Harmonie en verder allen die hun belangstelling ge toond hebben. Ant. Feijen-Groenen Kruisstraat. Het Gemeentebestuur v. Venray zal Dinsdag 14 Mei, voorm. 9 uur precies publiek bij opbod onder de gew. betalingsvoorwaarden ter plaatse verkoopen: in het Venraysch Broek. Zondag 12 Mei9 u. Hoogmis voor Congregatie van Venray 3 u. Lof met preek. Zondag 19 Mei10 u. Hoogmis voor groote Processie van Nijmegen. Bij besluit der algemeene ver gadering van „HetGroene Kruis" is aangesteld als kraamverzorgster tegen het volgend tarief eenmaal daags i 2.50 tweemaal daags 5. (gedurende 9 dagen). Onvermogenden gratis. Mej. de Jong wordt ten zeerste aanbevolen. AdresGroote Straat 32. Specialist voor Huid- en Blaaszickten houdt spreekuur te VENLO, Houtstraat 4 a.s. Zondag 12 Mei van 3 5 uur. Schilderijen Spiegels Serviezen Klokslellen Vazen Beelden Waschslellen I4eukenslellen Keukenkasten Courantenhangers Borstelstellen Emaille- en Zinkwaren en honderden andere artikelen aan de bekende lage prijzen. oor bruiloften, zeer voordeelig. 40 Telefoon 64 Premiebetaling Zondag 12 Mei var. 11—12 uur in het Bonds- lokaal te Leunen, van 2—3 uur bij IJ. Manders aan het Veulen, van 4—5 ïrur bij J. Jieyzers te Ysselsleyn, van 6—7 uur bij S. Rutlen aan de Heide. De premie bedraagt 1/2 pet. 21 HET BESTUUR. GEVRAAGD per 1 Juni of eerder een nette met alle werkzaamheden bekend en goed kunnende koken. Willem Winters, Schoolstraat Venray. S3 Wegens familieomstandighe den is a s. Maandag 13 Mei ons co H. Cremers, Stationsweg. tegen 1 of 15 Juni G. ^arts, Henseniusplein. jaar aan het vak, wenscht te gen 1 Juni van dienst te ver anderen. Hoog loon geen vereischte. Brieven onder no. 90 Bureau van dit blad. S3 te koop bij P. Steegs, Castenray pas van plaatsing liefst op een do Heeren Smedi om inlichtingen Gevolmachtigde Jongensweeshui; Voestermans, K; Venlo. te VEN zal op Woenstla voorm. 1 f. uur n Engel" te Venray, bon'd aldaar ,jt publielcvt afk. van H. Cleph over den melkve hier, wordt hiei waar verklaard Onderwijze vrije tijd beschik! Brieven onder dezer. Bedtijken Matrastijken Markiezenlin Bloktijken Damastt Stores Gordij wij hebben voo Duitsche i mooie roode Voetpeluws, Hoofd en Onder! SchooJstr Magazijn S Prima witte ei GANZENV Prima onverme JAVA KI de bekende prii 55 cent per 1 Door lage bec naar lagen verk< TE K 125 7-we< hennetje P. Emons, Leuner TE bij Wed. J. van S Steeds verkrijgbaa H. Weijs, Lei Hij is er weer de ec Maatjesh deze week voor 't lijks versche dikk 60 en 65 ct. per f Kees Hensh TE KC gebflffï handpannen, kepers en bi Hub. Jenneskens, Te huur o) groot ca. 1 H.A. j Wieën. Te aanv. 1 J. Coenders-Giti Ontloopen in Castenray—Venr langh. zwart mek. naar den naam*^ Bericht aan H. f Horst.

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2