DAME Boekhouden. Aanbesteding Koolplanten. Algem. Vergadering DRANKEN Tandarts KRUYTZER OPROEPING Jaarvergaderiög wacht met SchoeneD Zw9 Bagagedragers P. Hendrix fpfLS Gemengde Berichten. Binnenland. Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën M. CLEPHAS Het bouwen van eenWoonhuis c.a. A. COOPMANS „Hef Limburgsche Groene Kruis Voor Feestdagen en Bruiloften 3 CLEPHAS' Limonadefabriek. AFWEZIG Boerenleenbank Merselo. bij CRANEN. SUPERBE Superbe Corsetbanden Dit alles in verband met de a.s. groote Landbouwtentoonstelling te Venray. Sluiting van 't Heilig Jaar te Venray. Aan den wensch van Z.H. Exc. Mgr. Lemmens, zal de Maria Con gregatie. de K.J M. en K.J.V. en Patronaat voldoen door Eucharistisch en Mariaal mede te leven met de groote feesten te Lourdes. Op Vrijdag 26 April a.s. om kwart voor acht zullen bovenge noemde vereenigingen eeD H. Mis zingen in de openlucht aan de Lourdesgrot van het klooster „Je rusalem". Alle echte Maria kinderen zullen 't toejuichen, dat Mgr. hiertoe zijn volle instemming heeft geschonken en zij zullen dan ook een dankbaar gebruik er van maken, door massaal daaraan deel te nemen en zooveel mogelijk allen te communiceeren aan de Grot. Allen, ook niet-Congreganisten, ■K.J.V.»ers enz. zijn hier uitgenoodigd. Laat 't een giootsche hulde zijn van Venray aan Maria en vooral aan den Christus Eucharisticus. Wanneer 't weer meewerkt zal 't ongetwijfeld te klein worden voor de grot. Raadsvergadering. Dinsdag 23 April a s. nam. 5 uur zal de Gemeenteraad van Venray eene openbare vegadering houden. De agenda bevat 18 punten. GEVONDEN Kinderbeurs met eenige eenten. Inlichtingen Gemeentepolitie. Vergunnings- en Verlofsrecliten. Burgemeester en Wethouders van Venray breDgen ter kennis van be laDghebbenden, dat a. het vergunningsrecht dit jaar in verband met de wijziging der drank wet niet eerder zal worden vastgesteld dan 26 April, zoodat derhalve zal moeten worden betaald op 27, 29 of 30 April b. het verlofsrecht (f 25.-) reeds van nu af kan worden voldaan. Zooals bekend mag worden ver ondersteld, moet de betaling zoowel van het vergunningsrecht als van het verlofsrecht geschieden ten kantore van den Gemeente*Ontvanger voor I Mei, wijl anders de vergunning of het verlof vervalt. Venray 18 April 1935. Burgemeester en Wethouders van Venray De Secretaris, VAN HAAREN Eerste H. Mis. Zooals wij reeds mededeelde, zal op Eerste Paaschdag onze dorpsge noot, de Weleerw. Pater Florus Claassens, O.F.M., in de Parochie kerk alhier zijne plechtige eerste H. Mis opdragen. Venray's -Harmonie zal den jeug* digen priester naar 't kerkgebouw begeleiden. Diamanten feest. Op 5 Mei a.s. hoopt onze dorpsgenoote Soeur Agoes (in de wereld Mej. Francien Bekkers) haar 60-jarig kloosterjubileum in het klooster „Jeruzalem" alhier te her denken. Soeur Agnes verbleef al die jaren in 't klooster alhier. Het zal de Venraysche diamante jubilaresse dien dag niet aan belang stelling ontbreken. In de slagerij Mart. Wijnhoven' Roelofs werd voor de Paaschdagen extra een jonge vette koe geslacht, die het respectabele gewicht haalde van 995 pond schoon aan den haak. Het dier is afkomstig uit den stal van den landbouwer Th. Camps uit Oostrum. (Adv.) Luxortheater. Met de Paaschdagen zal in het Luxorgebouw gedraaid worden de film „Bommen op Monte Carlo" met Hans Albers, Anna Sten en Heinz Rühmann. Een film der Erich Pommer- productle der Ufa door Hans Müller en Franz Schulz, naar motieven vai Jerö Heltai en den gelijknamigen roman van Frits Reck-Malleczewen. OOSTRUM. A.s. Maandag. 2e Paaschdag, na het Lof van 3 uur zal het nieuwe voetbalterrein van O.V.V. worden ingezegend. Daarna zullen er wedstrijden ge houden worden tusschen O.V.V. I en Maashees I en tusschen O.V.V. II en het Veteranen elftal van Oos trum. Onze Harmonie zal een en ander opluisteren. HOLTHEES-SMAKT. Tot ons leedwezen vernamen wij deze week, dat onze Zeereerw. Heer Rector benoemd was tot Pastoor te Mook. Na een verblijf van 5 jaar alhier, gaat Z.Eerw. ons Rectoraat verlaten. Eenieder ziet den zeer geachte en beminde Rector noode van hier ver trekken. Alhier werd tot Rector benoemd de Weleerw. Heer Wonders, thans kapelaan te Siebengewald. HOLTHEES. Op de gehouden vergadering van de Schutterij O.L. Vr. Gilde werden als bestuursleden herkozen A. Bonants en A. Martens, terwijl H. v. Kempen werd gekozen als bestuurslid wegens overlijden vao W. Janssen. Besloten werd deel te nemen aan de concoursen te Lieshout, Afferden, Geijsteien en Sevenum. Door onze Fanfare werd be sloten deel te nemen aan het groot muziekfeest te Venray op 29 Juni a.s. OVERLOON. Alhier werden door de Gebr. Peeters bij het laden van zand in een zandberg enkele oude wapenen gevonden, nl.2 speren, 2 lansen, 1 strijdbijl en 1 naald. Volgens oudheidkundigen zijn deze wapens 4000 jaar oud. Ze zijn aan gekocht door het Centraal Noord- Brabantsch Museum te 's Hertogen bosch. De heer A. Fransen lid van den Gemeenteraad, heeft ontslag ge nomen als Voorzitter van de R.K, Werkliedenvereniging alhier. NOORD-LIMBURG HIELD ZICH GOED. Zijn we tevreden over de uitslag wat de R.K. Staatspartij betreft voor geheel Limburg, we zijn speciaal blij met de bereikte resultaten ia ons rayon. We zijn er zelfs trots op, schrijft de N. Venl. Courant. De Statenkieskring Horst hield zich buitengewoon goed. De K. D. P. had zelfs in Gennep, dat zg. broei nest van K D. Peïsme weinig succes. En de N.S.B, is er al heel weinig in tel. Men kan dat evenzoo zeggen van de Statenkieskring Venlo. Maar die had het toch wel heel moeilijk. Door ongelukkige omstan digheden was de candidatenlijst voor Venlo niet zooals ze zijn moest. Toch heeft men er trouwer gestemd dan waar ook. Deze uitslag moet voor de N.S.B. en K.D.P die bei den misbruik maakten van die on gelukkige uitslag der voorverkiezing in de Kiesvereenigingen, wel een zeer groote teleurstelling geweest zijn. Ze hadden juist op Venlo hun krachten gecontreerd en zeer veel hoop gesteld, Ze werkten nergens harder. Arbeiders en middenstanders waren toch even trouw als vroeger aan de R.K. Staatspartij. Opvallend is echter het aantal voorkeurstemmen, dat op den heer Donné is uitgebracht: 3065. De heer Donné is door de voor keurstemmen zelfs officieel als Staten lid gekozen. Hij heeft echter, even als alle candidaten der R.K. Staats, partij, aan het Bondsbestuur schrif telijk toegezegd geen gebruik te zullen maken van voorkeurstemmen. Wij kennen dezen katholieke voor man zoo goed, dat wij zeker weten dat hij zich ook aan deze belofte houdt. Maar toch zullen velen zich af vragen, of niet een ander voor hem moet opstaan Aan de trouw der arbeiders (en middenstanders) is het toch te danken, dat we de vijfde zetel behouden hebben. Daar had toch feitelijk niemand op gerekend In de kieskring Horst zien we de beer van de Loo, burgemeester van Venray, met voorkeurstemmen ge kozen, vrijwel alleen door de stem men in zijn gemeente2332 van de 2391. We beschouwen dit als een protest er tegen, dat nu drie statenleden uit Horst komen en geen enkele uit Venray. Ideaal is ook deze verdeeling niet. Evenmin als dat Helden er 3 heeft met d§ N.S.B.-er Kluyt- mans zelfs 4 en geen enkel uit Venlo. Die verhouding is absoluut verkeerd. Maar ook de heer van de Loo heeft zich gebonden door zijn woord en hij zal dit zeker niet breken. Deze uitslag wijst er echter even als die te Venlo op, dat er wel degelijk een politiek advies moet zijn, dat zoowel met stands- als streek- belangen rekening houdt houdt. Alles samen genomen mogen we zeer tevreden zijn over deze uitslag. Nogmaals hulde en dank aan allen, die tot deze zege hebben bij' gedragen. Ernstig ongeluk. De 21-jarige schilder M. L. uit Maastricht, was Donderdagmorgen omstreeks 11 uur een Huis aan het schilderen in de Hoenderstraat aldaar boven op een tien meter hooge ladder. Op eenige meters afstand daarvan had d» broodbezorger D. zijn paard en wagen geplaatst en den wagen met een ketting vastgelegd. Ondanks dezen voorzorgsmaatregel wist het paard toch den wagen voort te trek ken met het noodlottig gevolg, dat deze tegen de ladder op botste waardoor zij omviel. L. smakte op den grond en be kwam een beenbreuk en ernstige kneuzingen aan gezicht en rug. In zorgvollec toestand werd hij in het ziekenhuis Calvariëaberg opge- Aardappel-Organisaties waren aan gesloten. Aan de erkende telers en aan de erkende handelaren zullen over de door den Nederlandschen Algemeenen Keuringsdienst goedgekeurde poot- aardappelen van den oogst 1933 uitkeeringen worden gedaan. Uitge keerd zal worden per 100 K.G. goedgekeurde pootaardappelen, val lende binnen de maat 28—60 mM, met een maximum lengte van 8 cM. een bedrag, hetwelk verschillend kan zijn, naar gelang van de klasse, waarin de pootaardappelen door de Poot- aardappelcommissle, met inachtneming van de classificatie door den Neder landschen Algemeenen Keuringsdienst werden ingedeeld. De Provinciale Statenverkiezingen Als resultaat van de verkiezingen der Prov. Staten in tien provinciën (de volgende week stemt Gelderland) kan thans het volgende worden mee gedeeld omtrent het aantal zetels der verschillende partijen 1935 1931 verschil R.K. Staatspartij 154 160 6 Anti Rev. Partij 68 74 6 Christ. Hist. Unie 52 60 -8 Vrijheidsbond 29 50 21 Vrijz. Dem. Bond 26 33 7 S.D.A.P. 114 116 - 2 Communisten 12 9 3 N. S. B- 39 39 Kath. Dem. Partij 5 2 3 Chr. Dem. Unie 10 10 Staatk Geref. Partij 11 11 Heiv.Geref.Staatsp. 11 Rev. Soc. Arb. Partij 4 2 -j- 2 Paschen zonder bloesem. Men meldt uit Eist Naar aanleiding van berichten in verschillende bladen over bloei in de Betuwe, zij er op gewezen, dat met de Paaschdagen van mooie oloesem in deze streek nog niet veel zal te zien zijn. Wel staan enkele vroege pruimen en een late kers op knoppen. Dit geeft echter niet dat aanzicht, hetwelk op een echten bloesem Zondag de menschen trekt naar het land tusschen Maas en Waal. 250.000 gulden crediet. Aan bloemkweekers zal onder be paalde voorwaarden crediet worden verleend tot' een totaal bedrag van f 250.000. Steun aan de aardappelteelt. In de Slaatscourant van Donder dag is opgenomen de „Crisis-Steun- beschikking 1935 Aardappelen (goed gekeurde pootaardappelen,, oogst 1933)". Overeenkomstig het bij deze be schikking gevoegde reglement zal uit het Landbouw Crisisfonds steun worden verleend ten behoeve van de erkende telers van aardappelen, die op 1 April 1934 bij de Gewestelijke hoofd reeds in den schoot gelegd en was een hereeniging der vrijzinnigen tot stand gekomen, welke hereeniging intU9schen weer aanstonds door een nieuwe splitsing werd gevolgd. Wat thans de N.S.B. won. ging verloren voor de vrijzinnigen, voor de liberalen n.l. en de vrijz. demo craten; de anti-revolutiomairen raakten den nieuwea aanhang van twee jaar geleden, een aanhang, welke eveneens uit het vrijzinntge kamp was komen overloopen, weer kwijt Dat waren de aanbidders van den „sterken man", die hun ged Golijn voor Mussert ruilde. De uitslag van de jongste ver kiezing heeft de onwaarschijnlijkheid bevestigd, dat de N. S. B. er ten onzent ooit in zal kunnen slagen om langs legalen weg het rijksbestuur in handen te krijgen. De helft van ons volk hecht er aan om haar re- ligeuse en kerkelijke vrijheden veilig te stellen middels verworven politieke macht en die helft zal in de overige politieke partijen, desnoods in de restanten er van. genoegzamen steun vinden om de N.S.B. van het bewind af te houden. De N.S.B. is een voorbijgaand tijdverschijnsel, al zal later ongetwij feld blijken, dat ze belangrijken in vloed heeft laten gelden op de evo lutie der politieke verhoudingen in land. Ze is een rem voor de verdere ontwikkeling van het Marxisme ten onzeDt en beïnvloedt ongetwijfeld tactiek en politiek der bestaande groote partijen. Ten goede of ten kwade, dat zal de latere geschiedenis eerst kun nen uitwijzen De verkiezingen van deze week ter vernieuwing van de Provinciale Staten en op onmid dellijke wijze eveneens van een deel der Eerste Kamer, hebben een be- teekenis gehad, welke ver uitging boven die van andere jaren, Sedert bijna twintig jaren waren onze electorale veldslagen van een rustige eenvormigheid belangrijke politieke verschuivingen konden vooraf reeds uitgesloten worden ge- heeten. De economische crisis echter der laatste jaren heeft tot een revolu tie in staatkundige denkbeelden ge leid een revolutie, welke in andere landen tot geheel nieuwe staatkundige verhoudingen heeft geleid. Groot was thans de nieuwsgierig heid van iedereen, die in het open bare leven belang stelt, hoedanig de nieuwe denkbeelden ook op den geest van ons volk invloed zouden blijken gehad te hebben; die invloed viel vooraf heel moeilijk te schatten. Het openbare optreden van de N.S.B. wekte in den laatsten tijd wel eens de suggestie, alsof een aanzienlijk deel van ons volk achter den Nederlandschen dictator in spé aanholde en dat het niet lang meer zou duren, of de N.S.B. zou het bewind van onze nationale regeeriog overnemen. In „Volk en Vaderland" vonden we b.v. in het verslag van den joog- sten Landdag der N,S.B.-ers vermeld dat de leiding zeer tevreden was over het optreden tijdens bedoelden Landdag van het Amsterdsmsche politiecorps en dat de leden daar van straks dan ook. behoudens enkele noodzakelijk te blijken ver anderingen, op het behoud van hun baantje zouden mogen blijven reke nen.... Voor de N,S.B.-ers moet dus de uitslag der verkiezing dan ook een groote teleurstelling zijn, maar van den anderen kant, zoo meenen we, zullen vele poletiekelingen van de oude soor£ onthutst zijn geweest, dat nog zooveel kiezers 't avontuur met Mussert s.cbjjnen aan te durven Het percentage N.S.B.-stemmen varieert in de onderscheidene pro vincies van nauwelijks een paar procenten tot een stuk over de 10 pet heen. Wij voor ons, we meenen in den uitslag de duidelijke aanwijzing te zien, dat de N.S.B. in ons land als een tijdelijk crisisverschijnsel moet worden beschouwd. Alle groote geestelijke stroomingen zijn betrekkelijk onaangetast geble ven. De R K. Staatspartij deed zich weer voor als een onverschuifbare phalanx; aan het Marixsme heeft de N.S.B. misschien hier en daar iets kunnen knabbelen, maar van door bijten is geen sprake. Wat de N.S.B. zich aan kiezers aanhang verwierf, kwam bijna uil sluitend voort uit vrijzinnige kringen welke zich in politiek opzicht altijd steeds laveerend hebben betoond. De vrijzinnigen zijn geleidelijk-aan politiek onmachtig geworden en zij grijpen nog al eens graag de moge lijkheid aan om in een nieuwe or ganisatie iets van de oude macht te herwinnen. Toen Treub in een hachelijken tijd zijn Economische Partij stichtte, kreeg deze ook bij de eerste ver kiezing de besje een aantal vertegen woordigers in de Kamer, maar na vier jaar bad de nieuwe partij het Burgerlijke Stand Venray van 12 tot 19 April 1935. GEBOREN Johanna P. A. Baten, Oirlo Martina J. Seijkens Lieseven Anna G. E. Peeters, Scheide Remigius P. Th. Douwen, Oostsingel Gerarda Fleurkens, St. Servatiusweg Gerardus H. P. Evers, Hoenderstraat Mechtilda P. M. Deters, Ysselsteyn Mathieu J. H. Vollenberg, Langstraat Michael G. L. Raaijma ers, Gr. Straat ONDERTROUWD: Johannes C. Goemans en Johanna P. Bardoel, beiden te Venray. Jacobus "H. van Osch en Simonetta Chr. W. van Vegchel, beiden te Venray. Jacobus M. H. Reijnders en Gertruda J. J. Goumans, beiden te Venray. Theodorus A. Linders en Catharina E. Strijbosch, beiden te Venray. Antonius W. G. Janssen en Johanna L. E. Jenniskens, beiden te Venray. OVERLEDEN Hendrica M. H. Loonen, echtgenoote van Peter J. Rongen, 29 jaren, Brukske. 1 patient St. Servaas. 2 patienten St. Anna. Maandag 2e Paaschdag de h. Missen als op Zondag. Om kwart over 8 zal de Weleerw. Pater Florus Claessens, Dominica „Laetare" Priester gewijd, een plechtige Hoogmis opdragen, waar bij volkszang. Kwart voor 5 gezongen Vespers, half 6 Lof. Dinsdag uitstelling van het Aller heiligste, te verdienen volle aflaat. Om half 8 gezongen h. Mis tot zekere in tentie. 's Avonds half 6 gez. Vespers. Donderdag feestdag v.d. H. Marcus, om 7 uur Processie voor de vruchten der aarde, waarna Hoogmis. Vrijdag om half 8 gezongen h. Mis. Nam half 6 gezongen Vespers. Derde Orde. Dinsdag om 7 uur h. Mis voor Hen- drika Rongen—Loonen, als lid van de D.O. De Tertiarissen worden herinnerd aan het regelvoorschrift, om het Ro zenhoedje te bidden en de H. Comm. voor de overledene op te dragen. KantoorMarktstraat 10. Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdag avond a.s. van half 8 tot half 9. zoekt te Venray nette zit- slaapkamer ongemeubileerd met pension. Brieven met prijsopgave onder no. 40 Bureau van dit blad. Kerkelijke Dieasten Venray Parochiekerk Morgen Hoogfeest van Paschen, zal om 10 uur zijn plechtige Eerste H. Mis opdragen de Eerw, Pater Florus Claes sens. Algem. maandel. H. Communie voor K.J.M.V K.I.V. Agnespatronaat en K.J.M. Half 4 Completen. Men gelieve aan elke kant de twee eerste niet-verpachte banken in het middenschip vrij te laten. Maandag 2e Paaschdag, de diensten als op Zondag. Dinsdag half 8 besteld jaarg. voor Mathijs Basten, 8 uur jaarg. voor Mathijs Goumans en echtgenoote, 9 u. plechtige H. Mis voor de 25jarige echtvereeniging van Martinus Arts en Johanna Cornelissen. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur jrg. voor Johannes Verblakt. Donderdag feest van St. Marcus, half 7 Hoogmis waarna processie, half 8 leesmis 8 uur jaarg. voor Jan Camps Tè Veltum geen H. Mis. Vrijdag half 8 besteld jaarg. voor de vrouw van L. van Haren, 8 uur pl. H. Mis voor de 25jarige echtvereeniging van Leonard Spee en Lamberdina Arts. De kleintjes der 1e H. Communie moeten de volgende week iederen dag in de H. Mis van 8 uur zijn. De jon gens hebben catechismus 2e Paaschdag na de Kindermis in de Meisjesschool en Dinsdag na de H. Mis van 8 uur. De meisjes Woensdag en Donderdag na de H. Mis van 8 uur. Vrijdag om half 11 en Zaterdag om half 10 gez. oefening. Zondag 28 April zullen zij onder de H. Mis van 8 uur hunne le H. Communie doen Zondag 28 April om 8 uur leesmis voor Victor Fonck, als Voorzitter van de Tuinbouwvereeniging Maria- Congregatie. Vfijdag 26 April a.s. om kwart voor $cht Hoogmis aan de Lourdesgrot in Jeruzalem, ook gelegenheid tot com municeeren. In aansluiting met de plgchtige sluiting van 't H. Jaar te Lourdes. Alle Gongreganisten, K.J.V.- ers, Patronaatsmeisjes en K.J.M.ers worden verwacht, ook de andere ge^ loovigen kunnen aan deze plechtigheid deelnemen. Dinsdagavond om half acht is er repetitie voor 't Zangkoortje in 't K J.V.-gebouw. K. J. V. Deze week geen clubs. Patroonheiligen H. Familie. J. Hendriks, A. Custers, F. v. Gerven, J. Goumans G. Hoeijmakers, J Tille- mans, H. Kersten, P. usteis, L. Custers, J. Swinkels, J Mooren, E. Verstraelen J. Voesten, Jac Voesten, M. Relouw, P. Willems. Paterskerk Morgen Hoogfeest van Paschen, gen. absolutie voor de D. O. De h. Missen om 5 uur, kwart voor 6 en 7 uur. Om 8 uur gezongen Tertsen, om kwart over 8 de plechtige Hoogmis. Geen volkszang. Dezen ochtend geen ge legenheid om te biechten. De plech tige Hoogmis wordt opgedragen voor de leden van de Aartsbroederschap, na de Hoogmis geen Processie. Om kwart voor 5 plechtige gez. Vespers, om half 6 plechtig Lof. Jongeman, met diploma's, heeft nog tijd beschikbaar voor het bijhouden van boeken. Adres Bureau v.d. blad. 2 Ondergetee* ende rnaakt hier mede bekend dat zij zich heeft gevestigd als gediplomeerd Costuum naaister 15 Beleefd aanbevelend, Patersstraat 7 Vrijdag 26 April a.s. nam. 7 uur zal in het café van Mej. de Wed. Th. Janssen, Marktstraat, publiek worden (onder R.K georganiseerde aannemers) voor rekening van den Heer Piet Janssen te Venray. Bestek met teekening a f 2- verkrijgbaar bij A. H. Martens te Venray. Vroege Savoye-, Roode- en Bloemkoolplanten a 30 ct. per 50 (geen winter- koolplanten). Rhabarberplanten 10 ct. Kropsla 20 ct. per 50. Koolplanten 1 ct. per stuk Begin Mei Tomatenplanten mooie ronde vruchten a 3 ct. na half Mei 2 ct. Mangelzaden in soorten ontsmet. Ons Geel en Rood Veldwortelzaad is zeer betrouwbaar. Neemt proef. Zaadhandel Langstraat R. K. Vereeniging Afd. Venray. Zondag 28 April 6 uur in het Patronaat. AGENDA Opening. Notulen. Verkiezing Bestuursleden (Mej. Raedts en de Heer Odenhoven aftr. zijn herkiesbaar.) Elk 5fal leden heeft recht tin candidaat te stellen. De namen moeteD minstens 8 dagen voor de vergadering bij het Bestuur zijn ingekomen. Jaarverslag Secretaris. Fioantleel verslag Penningmeester. Begrooting. Verslag ControlecommisJe. Benoeming Controlecommissie. Mededeeling van het Bestuur. Rondvraag. 40 HET BESTUUR. is JE ADRES voor Limonade-Siropen, zwak-alcoh. Dranken, diversesoorten Wijnen en Likeuren. VENRAY van Zaterdag tot en met Dinsdag. Houders van Loten Holl. Grondkredielbank. Witte Kruis, Panama. Congo, Antwerpen enz. worden verzocht naam en vol ledig adres op te geven onder No. 50 aan Van Gelderen's Adv. Bur W. de Zwijgerlaan 131, Den Haag met vermelding van aantal. Verplichte Algemeene Donderdag 25 April 's avonds half 8, in de zaal van H. Arts 17 Het Bestuur. Ik vraag U inkoop tot a.s. Woensdag en U bespaart onherroepelijk. Vooral groote gezinnen voelen dit het eerst. Ook groote voorraad Spckschoenen 2 *anm,deiikl voor melktransport. Melkzeeften, Tuiten, Emmers. ^aepmheidL (Tdbsetband ra Mogen wij zwijgen als wij weten dat de SU PERBE CORSETBAND zoo menige vrouw uitkomst ge bracht heeft, toen zij door het dragen van een niet goed passend corset, de wanhoop nabij was. Neemt één keer een Su perbe Corsetband en gij draagt nooit meer een ander Corset. Steunen de buikspieren. Geven steun in den rug. Kieeden U uitstekend. Let op elastieken hoekstuk ken, die het verschuiven beletten Wacht U voor namaak I Prijzen vanaf f 3.90 tot 11.50 VENRAY Patersstraat 9. 12

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2