c sfucadoorwerk Contract-telers Voor H. Communie 6000 gld. nette d'ensthode Algem. Ve: flinke im rxt Paasch-1 Gemengde Berichten. Advertentiën J. A. Rollers Zn. Kuikens en Hennetjes jongen 16 jaar Jos. Hendriks Anna Peeters Eieren Eieren .Hei timb Groene Te h Kinderw H. Con Zwolsche Paarden- en verzelcering-Mij. e „De Slamkoelc-Onderl Burgemeester en Wethouders van Venray doen te weten, dat door den Raad dier gemeente in zijne vergade ring van 18 Maart 1935 is vastgesteld de volgende verordening: VERORDENING BETREFFENDE WINKELSLUITING. Zijnde deze verordening bij Koninklijk Besluit van 9 April 1935, Nr. 22 goed gekeurd. En is hiervan afkondiging geschied, waar het behoort den 12 April 1935. Burgemeester en Wethouders voornoemd, O. VAN DE LOO De Secretaris, VAN HAAREN GEVONDEN 3 zilveren rozen- kranseo. Inlichtingen Gemeentepolitie. Dinsdag had alhier onder groote deelneming de begrafenis plaats van den heer Victor Fonck Sr., die Vrijdag plotseling overleed. De overledene, die den ouderdom van 81 jaren bereikte, was jaren onder-voorzitter van de St. Vlncen- tius-Vereenigiog en lid van den Gemeenteraad. Bij de sluiting van het studie jaar werd door de R.K. Laodbouw- winterschool te Roermond het eind diploma o.a. uitgereikt aan de leerlingen H. Wismans te Venray, W. Metsemakers te Wanssum. G. Kessels te Meerlo, Th. van Rijswick te Tienray, H. van Rijswick te Swolgen en L. Reinders te Melderslo. In de vergaderiog der R,K. Werkliedenvereeniging alhier werden de aftredende bestuursleden Ponjée, Willems en van de Ven herkozen. Aan bet jaarverslag der Eier- vereenigiog „St. Oda" ontleenen we het volgende: Geleverd werden in 1934 1.778.701 eieren, wegende 108.634.80 kg Uit betaald f 53.337.44, per kilo 49.1 ct per stuk 2.84 ct. Ontvangsten 55,461 25. Uitgaven f 55 454.45. Batig saldo f 6.80. Per kilo waren noodigl7.1 ei. De heer J. Gossens werd als be stuurslid herkozen. Besloten werd aan de leden die de jaarvergadering bezoeken, voor taan 25 ct. vergoeding te geven. Van de 195 leden waren er nu slechts 36 present. UITKEERING HANZEBANK. Betreffende het faillissement der Hanzebank, kan de Bossche Courant mededeelen, dat het afsluiten van de slotultdeelingslijst wacht op de af wikkeling van diverse posten, waar van er meerdere in termijnen binnen komen, Na algeheele liquidatie hiervan kan de slotuitkeering, die tusschen 1 en I1/2 pet. zal vallen, tegemoet worden gezien. Onze dorpsgenoot, de Heer Wim Verschuren behaalde aan de Eerste Nederl. Slagersvakschool te Utrecht het diploma. Proficiat I Bekroningen. Op de tweede Midden Limburg- sche Paaschvee-tentoonstelling te Roermond behaalde Dinsdag de Heer Ant. Poels alhier een tweetal be kroningen en wel een eerste prijs in de categorie Vaarzen (dikbillen met meer dan 2 br. tanden) en een tweede prijs in de categorie Vaarzen (met 6 br. tanden en meer). Een dezer dieren is aangekocht door de Gebr. Verschuuren alhier, die deze vaars voor Paschen zullen slachten. Op de Paaschvee tentoonstelling te Beek (L.) behaalde de heer H. Poels, slager alhier, in de categorie Vaarzen (met 4 of 6 br. tanden) eer. Ie en een 3de prijs. In de categorie Vaarzen (met 2 br. tanden) een 2de prijs. Voor de Paaschdagen zullen deze dieren geslacht worden. Bij 't examen voor 't diploma der 3-jarige Handelsavondschool van de R.K. Venraysche Middenstand slaagden de dames M. v. Es, B. Janssen, M. Keyzers, M. Kusters, F. Pyls en de heeren W. Loonen en G. v. Oyen, allen ie Venray en A. Willems te Overloon. Eén candidaat werd afgewezen. Door Venray's Gemengd Koor Polyhymnia werd besloten om dezen zomer deel te nemen aan het Zang concours te Best (N.Br.) en wel in de Eere afdeeling. DE GOEDE WEEK IN WOORD EN ZANG. Er zit werkelijk fut in Venray's Derde Orde! Nam. zij 't initiatief tot 'n Gezinsactie, zij is ook gaan ijveren voor de liturgie. Zagen wij reeds tweemaal een Franciskaanse Kerstviering, dit jaar besloot het Dijvere bestuur ook tot 'n actie voor de plechtigheden der Goede Week en aldus geschiedde, Woensdagavond was de zaal van het Patronaat bijna geheel gevuld, toen P. Directeur deze buitenkerke lijke vergadering opende met de Franciskaansche groet en 'n hartelijk welkomswoord aan allen, tertiarissen en oiet-tertiarissen, in 't bijzonder aan de zusterverenigingen van Oos trum. Merselo enCastenray. Vooral heette hij welkom: P. Gilbertus Lo- huis, de spreker van deze avond, wiens naam, verbonden immers aan de nog vers in het geheugen liggende Misweek, onder ons 'ilank heeft ge kregen zelfs welluidend geworden is. P. Gilbertus bracht de aanwezigen direct in de gewenste stemming. Hij zette uiteen, hoe de Kerk in de kring, die zij heeft gespannen over het jaar, nu 't hoogtepunt bereikt. Spreker schetste ons in concrete trekken de Palm-Zondag, Witte Donderdeg en Goede Vrijdag. In 'n stemmig décor van wit en groen werden ook deze plechtigheden door beeld en zang vertolkt en het volk betuigde daarna zijn geloof en eerbied voor de H. Eucharistie door het zingen van het Sacramentslied. Allen hebben de roerendste plech tigheden van het Kerkelijk Jaar be leefd. De gewijde stemming werd door niemand of niets verbroken. Er is meegezongen, maar ook mee geleefd. P. Directeur dankte alle mede werkenden voor de ondervonden hulp en de aanwezigen voor de be langstellende aandacht. Wij kunnen dus zeggen, dat deze religieuze avond voor 100 pet. ge slaagd is. Het doel echter belang- telling te kweeken voor de a.s. plechtigheden in de Kerk. Venrayers, laat het dan niet aan dovemans oren gezegd zijo: Komt naar de plechtigheden van de Goede Week. Leef mee, beleef het Lijden van Onze Verlosser en Heer, Jezus Christus. SCRIBA. HORST. Uitslag aanbesteding boerderij voor G. v. d. Sterren, Hegelsum. Hoogste inschrijvers waren Gebr. Clotters, Swolgen voor f 6470 Laagste inschrijver was G. Joosten, Horst voor f 5552 Gunning aangehouden. Architect P. Duijf, Horst. Overtreding Jachtwet. Wegens vervoer van een haas buiten jachttijd en wegens het zich met een jachtgeweer in het jachtveld bevinden stond terecht G. te Maas hees, die in gezelschap van H. was gaan stroopen en een haas onder schot had gekregen en geveld. Verdachte ontkende. De getuigen-verklaringen waren echter legen hem. De haas werd in een kelder bewaard en daar opge haald. De eisch tegen verdachte luidde f 25 boete wegens vervoer van den haas. Het jagen werd niet bewezen, dus eischte het O.M. deswege vrij spraak. Voorts werd verbeurdverklaring geëischt van het geweer en bij niet inlevering f 25 vergoeding. MAASHEES. Op 79-jarigen leef- tijd overleed alhier onverwacht, tengevolge van een hartverlamming, de heer L. A. Kersten, oud gemeente ontvanger. Auto en 1000 pond koffie spoorloos verdwenen. In de schuur van den heer T. te Gennep reed dezer dagen een spik splinternieuwe personenauto, een „Essex" 6 cylinder, binnen. Aldaar werd de auto volgeladen met koffie circa 1000 pond welke bestemd was voor het naburige Duitschland De wagen was speciaal voor dit doel in Venlo gekocht, waarvoor enkele personen te Gennep financieel in de bres moeten zijn gesprongen. Deze smokkelaffaire zou geschie den voor een zekeren K. D. uit Venray, welke voor deze clandestiene transactie naar Gennep was over gekomen om van daaruit te trachten de contrabanden, in casu de koffie, waarvoor men aan de overzijde der grens met verleidelijke prijzen betaalt, provenuen die de Hollanders er toe brengen den hachelijken, gevaarlijken tocht te ondernemen, over de grens te brengen. Zelf ging D., die de koffie had geleverd, echter niet mee, maar huur de een chauffeur wiens naam nog niet bekend is en een zekeren S. uit Gennep, die dan verder de koffie Duitschland zou binnensmokkelen. De afrekening zou denzelfden avond plaats vinden aan de grens. Een afspraak werd gemaakt waar de betrokken partijen elkaar zouden ontmoeten teneinde de hun toe komende gelden te vereffenen. De koffieleverancier alsmede de zoon van den heer T., die er ook bij geïnteresseerd moet zijn, hebben uren lang in de koude en den regen ge wacht, maar noch de chauffeur noch de auto verschenen op de afgesproken plaats. Doornat is men daarop terug gekeerd. Daags daarna kwam S. die met den chauffeur samen de koffie de grens heeft overgebracht in Geonep terug. Onmiddellijk werd hij door de politie in verzekerde bewaring ge steld. Met de arm tusschen een wringmachine. Toen dezer dagen vrouw K. te Tienray bezig was met de wascb, had zij het ongeluk, met den arm tusschen de electrische wringmachine te geraken. Tot aan den elleboog draaide de arm dan onder de wringmachine mede. Toen sprong de zekering en stond de machine' stil. De arm moest toen weer teruggedraaid worden, iets wat nog de grootste pijn veroorzaakte. De arm was heelemaal verbrijzeld. Welke pijnen vrouw K. doorstaan heeft, kan men zich voorstellen. Lyk opgevisclit. Woensdagmiddag werd in de rivier de Maas onder Beesel een lijkje van een vermoedelijk pas geboren kindje opgevischt. Het lijkje verkeerde in een verten staat van ontbinding. Levendige botersmokkelhandel. Vanwege de lage valuta van den Belgischen franc is vooral de boter smokkelhandel te Bude) aan de grens weer erg toegenomen. J.l. Dinsdag en Woensdagnacht werden niet minder dan 800 Kg. boter en een tiental fietsen in beslag genomen door de Rijksambtenaren. Het waren meest smokkelaars uit Helmond en omstreken die met een procesverbaal de terugreis konden aanvaarden. Ook werd nog van een zekere S. uit Budel een mooie buffet kast met kruiwagen aangehouden die men trachtte binnen te loodsen. Stroopersdrama to Nedcrweert. De Officier van Justitie te Roer mond eischte Dinsdag 3 maanden gevangenisstraf tegen den gemeente veldwachter H. D. uit Nederweert, die op 24 Juni 1933 opzettelijk H. Moonemans met een schot hagel door de hand schoot, waardoor de hand moest geamputeerd worden. Op 16 April zal de Rechtbank uitspraak doen. Het tragische vergil'tigingsgeval te Nedcrweert. Naar wij vernemen is thans door de deskundigen Dr. Hulst uit Leiden en den heer van Waegeningh uit Maastricht aan de Roermondsche Justitie verslag uitgebracht omtrent de doodsoorzaak van de beide kinderen Laenen te Nederweert, die in den avond van 18 Maart j.l. onder ernstige vergiftigingsverschijnselen kort na elkander stierven. Zoowel het sectie-onderzoek van Dr. Hulst als het laboratorium onderzoek van den heer van Waege ningh hebben uitgewezen, dat de dood der beide kinderen veroorzaakt i3 door het eten van de wortel van den gevlekten waterscheerling (Cicuta virosa) van welke plant ter plaatse door de politie ook een wortel waaraan zichtbaar was gegeten, werd gevonden. Hongerstaking in het interneeringskamp. De Dinsdag 1.1. naar fort Honswijk overgebrachte Duitschers zijn als protest tegen hun interneering een hongerstaking begonnen. In het Huis van Bewaring te Amsterdam zijn voorts de 21 aldaar opgesloten anti-fascistische Duitsche emigranten waarschijnlijk als protest tegen de overbrenging van zeven hunner naar het interneeringskamp fort Honswijk, in hongerstaking ge gaan. Door vallende scherven gedood. Aan de haven te Breda is Woens dagmiddag de 20 jarige mej. Otten, terwijl zij met een vriendin stond te praten, zoodanig door vallende glas scherven in den hals getroffen, dat zij hevig bloedend neerviel en eenige minuten later aan bloedverlies over leed. Zandstorm in Amerika. De zandstorm, waardoor thans 8 staten in het centrum van Amerika geteisterd worden, is een der groot ste catastrofen, waardoor de Ver- eenigde Staten ooit getroffen werden. Het verkeer op de wegen is levensgevaarlijk. In de gebieden, die het zwaarst geteisterd worden, dreigt de bevolking te verstikken, daar de menschen bij iedere ademhaling grootere hoeveelheden stof binnen halen. In Oost-Kansas viel een bloed- roode regen, die op de daken eigen aardige vlekken achterliet. Ook de sneeuw, die daarna viel, was rood gekleurd. In Colorado dragen de bewoners gasmaskers. Honderden gezinnen in Oklahama hebben hun hoeven ver laten om niet van horger om te komen. Revolvergevecht in den nacht Te Oss heeft de politie Donder dagnacht een berucht inbreker van internationale reputatie A. G-, Slo- waak van geboorte, levensgevaarlijk gewond. Sedert eenige dagen vertoefden te Oss A. G. en R. M. zeer beruchte inbrekers en kerkdieven, die reeds meermalen, zoowel in Zuid Limburg als in België en Frankrijk met de justitie in aanraking waren geweest. De politie te Oss meende, dat het bezoek van deze twee, minder goede bedoelingen had en liet hen steeds schaduwen. Woensdagavond vertrokken zij in de richting van Lithoyen aan de Maas. De wachtmeester de Gier en de gemeenteagenten Westenend en Leemhuis volgden hen derwaarts. Men raakte aanvankelijk hun spoor kwijt, totdat men hen te middernacht verraste te Teefelen, waar ze juist bezig waren, zich door het uitsnijden van een ruit, toegang te verschaffen tot de RK. pastorie. Zich ondekt ziende, namen ze overhaast de vlucht. Circa 1 uur kregen de hoofdagent KeultjcS en de agenten Verbon en Veegers in de Korenstraat te Oss contact met de inbrekers. Zich ontdekt ziende trokken zij hun revolvers en een verwoed vuur gevecht ontstond. Een der agenten maakte een omtrekkende beweging waarbij A. G. zich half omwendde om den agent onder schot te nemen. Deze beweging werd hem noodlot tig. Hij werd in de zijde getroffen en viel neer. R.M. zjende dat het terrein was verloten, nam overhaast de vlucht. Toen de agenten bij den getroffene kwamen, vonden ze naast hem een zware parabellumrevolver, terwijl nog in zijn bezit was een vlijmscherp mes, een ploertendooder, een bos loopers en een zakdoek, waarin ongeveer nog 40 revolverko gels groot kaliber. Tijdens het vervoer naar Den Bosch heeft G. een volledige beken tenis afgelegd. Zijn mede-dader is tot heden nog niet gearresteerd. Regeling varkensstapel. In Stct. no. 72 is opgenomen een nieuw reglement voor de varkens houderij betrekking hebbende op de toewijzing vao varkens en van oor merken, terwijl tevens een'wijziging is opgenomen in de per provincie toegestane aaotallen varkens. Ambt gemeente-secretaris 100 jaar iu een familie Op 15 April a.s. zal een 100 jarig tijdpeik worden afgesloten, gedurende hetwelk het ambt van gemeente secretaris te Schaijk (N.Bonafge broken in drie opvolgende geslachten werd bekleed door de familie van der Heijden. Dit zeldzaam jubileum zal Diet onopgemerkt in de gemeente Schaijk voorbijgaan. Met het oog op den Vastentijd zal op eeD nader te be palen dag na Paschen dit jubilé feestelijk worden herdacht. De ramp van de „Leeuwerik" Donderdag is te Nieuwer Amstel het stoffelijk overschot vaD de vijf K. L. M. vliegers, slachtoffers van de ramp van de „Leeuwerik" op de begrafenis „Zorgvlied" onder groote belangstelling begraven. Donderdagmorgen is het stoffelijk overschot van den heer H. Briel, een van de slachtoffers van de „Leepwe rik"-ramp van Arnhem overgebracht naar de begraafplaats te Ginneken. INGEZONDEN. KIEZERS VAN VENRAY. Men verneemt, dat vele kiezers bij de stemming op Woensdag BLANCO willen stemmen. Doet dit niet, stemt in geen geval blanco, want hierdoor steunt gij niet de Katholieke partij. Wilt gij protes teeren, stemt dan op lijst 8 no. 8 van de Loo O. L. P., de eenigste Venray sche candidaat. Leest hiervoor het vlugschrift, dat u Maandag of Dinsdag wordt thuis ge stuurd. Comité van Actie. Burgerlijke Stand Venray van 5 tot 12 April 1935. GEBOREN Johanna Lenssen, Vlakwaterweg Petronella H. Linder3, Ysselsteyn Johanna W. Peeters, Hoenderstraat Maria v. d Putten, Jan Hensenstr. Theodorus Linskens, Oostrum Hendrikus Verbeek, Bontekoestraat Gertruda Claessens, Ysselsteyo. OVERLEDEN Joh Victor Fonck, 81 jaar. weduw naar van Catharina Verriet. Peter Joh. Loonen. 7 jaar, Hoogrie- broek. Hendrikus L. J. Arts, 6 maandêD, Merselo. 1 patiënt Si. Servaas. 2 patiënten St. Anna, K. J. V. PalmzondagOm half 8 Paasch- communie voor K.J.M., Agnespatronaat en K.J.V.. waarna gezamenlijk ontbijt. Om half 10 Palmwijding en processie, 3 uur Kruisweg. Dinsdag om half 8 na de Kruisweg Passieavond in 't K.J.V.-huis, ookniet- KJ.V.-ers zijn van harte welkom. Donderdag om 7 uur Eerherstellende H. Communie voor K.J.MAgnes patronaat en K.LV. Vrijdag 11a den H. Dienst van 8 uur Jfaan K.J.M., Patronaat en K.J.V. 't {ruis vereeren, ook de geloovigen kunnen dan volgen. Maandag, Dinsdag en Woensdag avond om 7 uur Kruisweg in de Parochie kerk. Paterskerk Morgen om 5 uur, kwart voor 6 en 7 uur stille H. Missen, om kwart voor 8 palmwijding en processie, waarna de Hoogmis. Dit jaar ook uitdeeling van de palmen aan het volk en wordt men verzocht met de palmprocessie mede te trekken. Onder alle H. Missen col lecte voor het H. Graf, bijzonder aan bevolen. Gelegenheid om te biechten aan de Evangeliezijde. Deze week elke dag generale absolutie voor de Derde Orde. Om kwart voor 5 gezongen Vespers, om half 6 Lof met 6e Lij densmeditatie. Maandag om 7 uur b.l. voor H. Slits Dinsdag 9e en laatste Dinsdag der Noveen ter eere vd H. Antonius, om half 7 gezongen H Mis met toespraak en gebeden der Noveen, de gezongen H Mis besteld tot zekere intentie ter eere van den H Antonius. Om half 6 gezongen Completen. Maandag, Dinsdag en Woensdag een b 1. voor V. Fonck als lid van de Aartsbroederschap. Woensdag, Donderdag en Vrijdag om 5 uur de donkere Metten. Donder dag, Vrijdag en Zaterdag de plechtig heden 's morgens om 7 uur. Witte Donderdag gelegenheid om te communiceeren om half 6, 6 uur, half 7 en onder de plechtige H. Mis. Om half 12 de plechtigheid van de Voet- wassching. De geheele dag aanbidding, 's Avonds van 7 tot 8 Heilig Uur voor alle geloovigen. Goede Vrijdag om 7 uur de plech tigheden. Om half 3 H. Kruisweg, om 7 uur predicatie over het H. Kruis op Goede Vrijdag en gezangen. Paasch-Zaterdag om 7 uur de plech tigheden, de Paasch-Mis begint onge veer half 9, waaronder gelegenheid om te communiceeren. Op Paaschmorgen geen gelegenheid om te biechten. Morgen na de Hoogmis komen de Bestuursleden van de D.O. even bijeen in het Patronaat. Patron nat Zaterdagavond om 7 uur speciale bijeenkomst van alle groepen der J Wacht, voor een bijzondere repetitie. Zondag algemeene H. Communie voor de leden van De Valk, om kwart voor elf vergadering van de Jonge lingencongregatie, de jongelingen ne men plaats in het koor. Half twaalf tot twaalf uur bibliotheek. Klein- en Middenpatronaat tot kwart voor 5. Groot patronaat van half 7 tot 8 uur. Jongelingenvereeniging tot half tien. Dinsdagavond vergadering onzer Gymnasfiekvereeniging. Zondagavond ('t Patronaat) en Dins dagavond (Goud Pluvier) zullen de Spaarboekjes worden ingeleverd, om ze alle bij te schrijven. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag in alle H H. Missen collecte voor het H. Graf Half 10 de wijding der palmtakken en palmproces sie. Voorop Kruis en misdienaar, dan volgen met palmtakken K.J.M.Patro naatsmeisjes, K.J.V. Jonge Wacht, Zangkoor, Misdienaars, Geestelijken. De Jeugdvereenigingen nemen de voor hen bestemde plaatsen in. Hierna de Hoogmis, 5 uur Lof en 6e Lijdensmeditatie. Maandag half 8 best. Jaarg. voor Theodor v. Opbergen en overl. kinderen 8 uur Jaarg. voor Joh. Michels en Anna G. Camps, 5 uur Lof. Dinsdag half 8 best. Jaarg. voor Jos. van Hoof, 8 uur Jaarg. voor Hend. Verblakt en Petron. Verdelle. Half 7 leesmis voor Victor Fonck. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Jacob Goumans en echt- genoote. Deze dag wordt biecht ge hoord van 3 tot 6 uur. Donderdag 8 uur Hoogmis, 7 uur Rozenhoedje en Miserere, waarna pro cessie naar de sacristie. De flambouw dragers worden verzocht het Allerhei ligste te vergezellen. Het Allerheiligste blijft den geheelen dag uitgesteld. Vrijdag om 6 uur uitstelling van het Allerheiligste, 8 uur den dienst, 3 uur Kruisweg, 7 uur Lijdensmeditatie en zegen met het H. Kruis. Zaterdag 7 uur de wijding van het vuur en de doopvont, waarna de Hoog mis, 5 uur Lof. Van 3 tot 6 en van half 7 tot 8 uur wordt biecht gehoord Op alle dagen in de Goede Week is het gebruik van vleesch toegestaan behalve Goeden Vrijdag en Zaterdag tot 12 uur. A.s. Zondag, Paaschdag, zal om 10 uur de eerste plechtige H. Mis worden opgedragen door den Eerw. Pater Florus Claassens Zij die de graven hunner overledenen wenschen opgemaakt te hebben, gelieve dit aan te geven bij den heer Fr. Vermaten (Onder den Boog). Patroonheiligen H. Familie. G. Hendriks N. Min, H. Linders. P- Derks, H. Stevens, J. Oudenhoven, C Kooien, M. v. d. Putten, B. Hendriks» H Litjens, P. Baaten, J. Claassen, J- Mariens, L Truien, J. Ousters en L- Custers. f Heden overleed plotseling, voorzien van de H.H. Sacra menten der Stervenden, onze dierbare Vader, Behuwd- en Grootvader, de Hoer JOHANNES VICTOR FONCK Vice-President van de St. Vincentius-Vereeniging Weduwnaar van Anna Maria Cath. Verriet, in den gezegenden ouderdom van ruim 81 jaar. Wij bevelen de ziel van den dierbaren overledene in Uw godvruchtig gebed aan. JAC FONCK E. FONCK-COENEN V. FONCK J. FONCK-LAUMANS en Kinderen Venray, 5 April 1935. 37 H.H. Aannemers Eigenhouwers Ondergeteekende, lid van den Ned. R. K. Bond van Stuca- doorspatroons afd. V B. Noord- Limburg, beveelt zich aan voor het verrichten van alle Buitenweg 8 Venray gevraagd voor Pronkboonen voor sofiede firma. Vraagt inlichtingen bij M. Roelofs, Castenray. 10 Kerkboekjes Missaals Rozenkransen en étuis Schilderijtjes, Kruisbeeldjes, Handtaschjes, Paaschkaarsen P. Hendrix van beste afstamming kunnen geregeld besteld worden bij A. Philipsen, Merselo. ie hypotheek gevraagd wegens opheffing bedrijf van fegenw. hypotheekgever. Brieven onder no. 20 bureau van dit blad. 2 GEVRAAGD voor boerenwerk, goed kunnen de melken J. Aerts Barfen, Veldstraat 3 voor direct of 1 Mei. Adres Bureau v.<h blad. 2 Op 6 Mei a s. hopen onze geliefde Ouders den dag te heidenken dat zij voor 25 jaren in het huwelijk traden Dat God hen nog lang moge sparen, is de wensch van hunne dankbare kinderen. Maasheesche weg. A.s. week extra groote aanvoer versche kippeneieren B. KROONENBERGHS Eindstraat 21. Palersstraat 9 15 Inboedel en Landbouwinventaris te Blitterswijck. Notaris Holtïis te HORST zal op Maandag 15 April 1935, voorm. half 10 ten huize en len verzoeke van de Gebr. Henckens te Blitlerswijck, publiek verkoo- pen Inboedel als huisraad, kasten, stoelen, kachels, kisten, melkkan nen en wat verder ten verkoop zal worden aangeboden. Landbouwinventaris als schuur en akkergereedschappen, dorsch- machine met reiniging en eiectro motor 7i/j pk. met wagen, lange kar, slagkar, gierkar, gierpomp, 3scharige diepgaande ploeg, ijzer en houten eggen, weide eg, wan molen, kafmolen, bietenmolen, hakselmachine, schoffelmachine, gecomb. hooischudder, aardappel sorteerder, stalkruiwagen, volledig paardentuig, karklingen, eghamen bindtouwen en wat verder ten verkoop zal worden aangeboden. Verder een zwaar lOjarig ruin, mak in alle tuig, 2 drag, koeien, 4 weide-rundeden, eén partij voederaardappelen en een parLij mangelwortelen. R. K. Vert Afd. Vt Zondag 28 A in het Pa AGEN Opening. Notulen. Verkiezing Besti Raedts en de Heer zijn herkiesbaar.) Elk Stafleden candidéfjjp"*2 st moeten minstee de vergadering zijn ingekomen. Jaarverslag Secret FiDantieel verslag Begrooting. Verslag Coottoie BenoémiDg Contr Mededeeling van Rondvraag. 40 HE aan de Langstra, AdresWed. Langstraat, alwa; linnenkast Tasschen met ooi Borden diep en p Desserlbordjes Mooi gekleurde 1 Zoutvaatjes Citroenpers Melkschenkers g< Glazen Botervloo Glazen Suikerpot Likeurglaasjes hi Bierglaasjes met Wijn roemers kr Vuurvaste Iheepo Puddingvormen 1 5 stuks prima em Emaille koffiekat waschbak vergieten steelq£&r>< emmeis v broodscha Prima lepels en Eierlepeltjes prii: 3 stuks Toilelzee Koffieservies bla Koffieservies gou Mooi gelakte br< Cocoslooper Tafe Spalzeiltjes groo Gordijn- en Trap Trapladders 6 tr extra Zware strijkplan steeds 't nieuwi Kinder Looprekl Fietsstoelijesi^ D uivenman df^' Missaals, I Rozen k Prentjes en Schii Alle arlikeler prijzen. Zie hi ciale etalages. 275 Belee: Goedkoo gevestigd te ZWOLLE. Kantoren: Chip Directeur Dr. G. H. J. Tervoert, dii Eenigste Maatschappij in Nedei verzekeringen sluit van jaar tot jaar, premiën vanaf f 1.40 per f 100 en met een schadevergoeding tot 91 VertegenwoordigersJ. RAMBAGHS, R. L. DUPONT, Hotel 't Anker, EM. KALLEN, Landgoed Oyen, Broeki Ontvangen een groote partij in alle kleuren. Alleen verkrijgbaar voor Ver Jacq. Coenen-Hoq Zie de Etalage.

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2